Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221601) peterson79 válasza Viktoár (#221596) üzenetére


peterson79
őstag

Blokk-15 Tiger-II-vel?? az igen öregem. Úgy látszik nagyon feltolták azt a tankot :)

(#221602) Bad Pritt válasza peterson79 (#221600) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is tesztelem, 14 meccs alatt 6 felderítő (az egyikre valamiért nem adta meg a 10 pontot...).
Működik végülis, de azért sok függ a maptól meg csapatoktól.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221603) popey37 válasza Viktoár (#221593) üzenetére


popey37
addikt

hát mert rétegelt lemezke. tud érdekeseket pattintani.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#221604) Swinegod válasza peterson79 (#221601) üzenetére


Swinegod
őstag

Tiger 2 jelenleg az egyik legjobb 8-as tank úgy összességében

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221605) Viktoár válasza peterson79 (#221601) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne tévesszen meg a küldetés címe, nem pattintós volt. Összesen 8 epic medál kellett és már csak 2 kettő hiányzott. :)

Swinegod: Az biztos hogy nem rossz bár én inkább KV4 párti vagyok. :B

popey37 Ezeket a páncéltipusokat már rég elengedtem mert még a papírt sem tudod beütni ha éppen balanszol a játék. De azért a 220-at tudjam már beütni 280-as apcr-rel még akkor is ha rétegelt. ;)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#221606) Gyuri27 válasza Swinegod (#221604) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te 9-10 évvel ezelőttről irod ezt?

Amd - Radeon - Ryzen

(#221607) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#221602) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Véleményes ez a megoldás szerintem, de ha nem sikerül a felderítő, akkor még mindig összejöhet egy nagy kaliber. :D Szerintem nem volt olyan négyzetmétere a pályának, amin ne gurultam volna át. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221608) Rogan99


Rogan99
tag

Hát ez a Batchat amekkora kedvencem volt 3-4 éve amikor abbahagytam most totál használhatatlan. Felraktam rá a streamerek által javasolt bounty aiming/vstab/irm kombót de full gyalázat így is. Próbálok passzívan játszani vele messziról csipegetve az elején de 5-ös tárból kb 2 sebez ilyen távból. Ha megindulok felspottolnak a lightok, a többi táras gyorsabban lő ha szembekerülök velük. Teljesen használhatatlan.

(#221609) peterson79 válasza Bad Pritt (#221607) üzenetére


peterson79
őstag

:C :C :C

Amúgy melyik ágyúval használod?

[ Szerkesztve ]

(#221610) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#221607) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na a verdikt az első nap után: 23 csata, 5 felderítő és 1 nagy kaliber kellett a 100 ponthoz a Pz. 1 C-vel.
A legnagyobb probléma ezzel a metódussal az, hogy a legjobb 12-ben kell lenni xp alapján, ha csak a felderítőre megy az ember, az nem ad semmit, spotolni és sebezni is kell mellette, ami azért egy suicide run után/közben nem a legkönnyebb dolog, meg elég pályafüggő. :D
Összességében én validabbnak érzem a tier 3-4-5-ben valami op td-vel a szérnysegéd, nagy kaliber, mesterlövész hajkurászást, ez a felderítőzés nagyon random, főleg mert győzelemhez kötött, míg a többi nem.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221611) Bad Pritt válasza peterson79 (#221609) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Mauserrel, az legalább vicces. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221612) Swinegod válasza Gyuri27 (#221606) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem rég vittem ki az E100 ágát, bátran állítom minimum az egyik legjobb 8-as heavy de inkább tank

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221613) Geller72


Geller72
veterán

Én is rápróbáltam a buff után a Tigris 2-re de szerintem nagyon béne vagyok, mert olyan, mintha egy papírdobozban ülnék. A Turtle Mk 1 dettó. Második csatám ma vele, ott lövik be, ahol akarják, teljesen mindegy hogyan mozgatom. Le sem szarják az alját. Bárhol belövik. Szerintem adom is el a csába.

[ Szerkesztve ]

(#221614) Geller72


Geller72
veterán

A WZ-120 nem kicsit pattintott. :D.
Ha már az a retek Turtle nem tud.

(#221615) peterson79 válasza Bad Pritt (#221610) üzenetére


peterson79
őstag

Szia.

De akkor melyikkel lehet még próbálkozni?
Érted. Megyek egy kört a Pz-vel, aztán egy premiummal, kapott a kölyök párat, nem is olyan rosszak, meg aztán mondjuk valami OP TD, nagyobb az esély, hogy majd minden körben bejön egy-egy medál.
Szóval, mire gondoltál?

(#221616) Bad Pritt válasza peterson79 (#221615) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha a Pz. I C-vel összejön a felderítő, győzelem és megvan a 410 kombinált az 14 pont, amint nincs meg a győzelem, nem lesz felderítő sem, szóval úszott 12 pont minimum, de sanszosan inkább az összes.
Az M10-zel pl. konstansan lehet hozni a 2 pontot a saját hp sebzéssel, 70% körüli winrate-tel a meccsek többsége győzelem, szóval az megint 2 pont, 20 meccsre ez kapásból ~60 pont csak azzal, hogy játszottál és nem szereztél medált.
Low tierben a Marder II, T18 elég op még mindig, ezekkel tuti lehet aprítani gyengébb legénységgel is.

A probléma persze az, hogy ha sebzéshez kapcsolódó medált akarsz, akkor többet vagy a meccsben, viszont kevesebb meccs kell hozzá, legalábbis nekem ez a tapasztalat az elmúlt pár nap alapján.
Viszont az egy ordas kamu, hogy a low tier meccsek gyorsabbak, rohadt sokszor camp fest a vége, mert nem mernek mozdulni, szóval annyira pörgetni se lehet, mint vártam volna.

Neked amúgy hány meccsből hány felderítő jött össze? Nekem az se segített, hogy főleg Abbey-t meg Minest dobta, ott nem tudták meglőni a spotomat...

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221617) h1mpi válasza Bad Pritt (#221616) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pz.Kpfw. II Ausf. J-vel kell. Ott be lehet menni középre :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#221618) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

IS-2 vagy KV-122 megéri manapság? Inkább a KV felé húzok jelenleg, de az IS-t is nagyon szerettem anno.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221619) peterson79 válasza Bad Pritt (#221616) üzenetére


peterson79
őstag

Nem nagyon számoltam, de talán 3 meccsenként sikerül átlagban. Van hogy 2-3 csatában jó a pálya és sikerül, de aztán 2-3 meccs meg betli, mert nem jó irányba megyek vagy ilyesmi. Kicsit érdekesek a csaták amúgy, eléggé megszoktam a magasabb Tier-t, itt meg azt sem tudom ki, hogy, mikor, merről tud belőni :D
Ez a yolo technika nem a legszebb megoldás, de most sajnos ezt kell csinálni :(

Sajnos türelmetlen az ember, de adok neki 2 hetet, szerintem annyi idő alatt össze lehet szedni a pontokat. Ha meg több idő, akkor több idő :) végülis 7-8000 pénzt spórolok meg ezzel.
Ja, nem, többet, mert mindkét account választhat Premium tankot! Hoppá!

[ Szerkesztve ]

(#221620) Bad Pritt válasza peterson79 (#221619) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kifejezetten irritáló játékélmény ez a yolozás, de hát na, ha ez az effektív, akkor ezt kell csinálni. :D
Összességében baromira megéri, két prémtank és kétszer 1500 kötvény. :) Mondjuk én a 8-asok közül nem tudom, melyiket szedjem ki, kicsit tanácstalan vagyok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221621) dokee78 válasza Gyuri27 (#221606) üzenetére


dokee78
félisten

Valóban jó lett a buffolt Tiger II.
De szerintem a Caernarvon után a 2. legjobb kifejleszthető Tier 8-as nehéz tank.

(#221622) Swinegod válasza Bad Pritt (#221618) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát ha régen tetszett valszeg most is fog, papírabb nem lett azóta

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221623) dokee78


dokee78
félisten

Szépen kapja a buffokat a X-es cseh nehéz tank a szuper teszten.

1.
[link]

2.
[link]

Link kérésre javítva lett.

[ Módosította: radi8tor ]

(#221625) Swinegod


Swinegod
őstag

Ez a tank már eredetileg is nagyon jónak nézett ki a legnagyobb meh tankok meg alig kapnak valamit, Raummpanzer meg 59 Patton azért akkora szarok mert ott a méteres kupola a tetejükön de cserébe nem gyorsak az ágyújuk pedig szar, vegyék le róluk a kupolát aztán jó lesz az

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221626) Swinegod


Swinegod
őstag

Na ma sikerüt nem beütnöm E100 golddal a Sheridan hátulját, kedvenc játékom

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221627) Geller72


Geller72
veterán

1:40-es átváltás van, akinek van free xp-je (és aranya :D) az ne habozzon. ;).

(#221628) CirrMee


CirrMee
addikt

UPC /Voda hálóról használja most valaki? Ismerősömnek botrányosan magas pinggel (kb 200) megy mindkét szerver, de maga a net megy rendesen (sávszél is stimm).

[ Szerkesztve ]

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#221629) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Na sikerült :)

(#221630) Khaosz55 válasza phoenix1989 (#221629) üzenetére


Khaosz55
addikt

Ez szép eredmény.

(#221631) Nyugis


Nyugis
senior tag

Sziasztok!

tudna valaki segíteni, hogy hol tudok utána nézni a prém tankok átlagos hozamának?
valami táblázat vagy link esetleg... (?)

(#221632) atua válasza Nyugis (#221631) üzenetére


atua
aktív tag

Pont tegnap volt róla szó...

(#221633) kchryss válasza Bad Pritt (#221620) üzenetére


kchryss
addikt

A legeffektívebb úgy lenne ha párban csinálná az ember. Egy BIA medál a toborzóval játszva 20 pontot ér. Az m2 med egy kis gyilkológép tier 3-ban, azzal szerintem 3 csatánként simán lehetne BIA-t összehozni. Ráadásul így párban a WR is jobb lenne és vannak egyéb pl xp bónuszok amikor a toborzóval szakaszozol.
Lehet hogy kevesebb csatából összejönne párban csinálva 2 acc-hoz a 2 toborzó programot, mint egyedül játszva az 1 toborzó programot. Ki kéne próbálni.
EU szerveren nem fogok toborozni, de ha valaki kipróbálná a RU szervert és szeretné a toborzó programot párban megcsinálni akkor írjon rám!

(#221634) kchryss válasza phoenix1989 (#221629) üzenetére


kchryss
addikt

Grat! :C

Többször előjött a napokban témaként hogy mennyire jó vagy rossz a grille ágyúja. Azért ha olyan írja hogy pontos és fasza ágyúja van aki éppen 3 markolta az sokkal hitelesebb.

(#221635) L-e-f-i-e válasza Nyugis (#221631) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Nagyjából sehol, volt szó nagyjából talán többéves táblázatról ami azóta akár tök máshogy is kinézhet szóval jah leginkább tapasztalatokra lehet építeni :D

=^-^=

(#221636) Djuree válasza peterson79 (#221619) üzenetére


Djuree
félisten

én meg maradok melóban pár órával tovább egy nap és megvan az ára a prém tanknak. :P
sokaknak ez nem esik le és inkább szívnak heteken keresztül ezzel a szarral. :DDD :C
de hát ilyen a wot játékosállománya mit csodálkozok én ezen… :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#221637) Swinegod válasza Nyugis (#221631) üzenetére


Swinegod
őstag

A hozamnál általában fontosabb, hogy mennyibe kerül a lőszer, a kilőtt lőszerből mennyi sebez mennyit, mennyi a tank javítása, ilyenek. A legjobb pénzfarmoló tank a játékban talán a Ravioli

Djuree: Csak vannak emberek akik már vagy még nem dolgoznak vagy csak simán szarul keresnek...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221638) szbalogh válasza CirrMee (#221628) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem 400-as mindkettő. Tegnap EU1 volt csak ilyen.
Ezek szerint nem a gépemben van a hiba.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#221639) phoenix1989 válasza Khaosz55 (#221630) üzenetére


phoenix1989
őstag

köszi

#221634kchryss Köszi. pont azért is mentem vele mert a napokban volt róla szó. Szerintem egy nagyon jó td.

(#221640) Bad Pritt válasza Djuree (#221636) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy csak neked nem esik le, hogy kísérletezésnek kell felfogni és nem szívásnak, mert amúgy rohadt távol áll egy maratontól pl. ;) Ezért beszélünk arról, hogyan lehet effektíven hozzáállni és nem arról, milyen időrabló lehúzás (mint egy maraton).
4 hónapod van rá, ezt még egy gyengébb játékos is összeszedi ennyi idő alatt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221641) hfrici válasza CirrMee (#221628) üzenetére


hfrici
aktív tag

Szintén 200 mind a kettő. Berettyóújfaluban...Ezért mobilnettel játszok, de azért fizetem a számlát nekik :W

[ Szerkesztve ]

(#221642) peterson79 válasza Djuree (#221636) üzenetére


peterson79
őstag

Ne gondold, hogy nem néztem meg ezt a lehetőséget, simán kicsengetném érte a lóvét, mert általában nem szeretem elcseszni a drága időmet hülyeségekkel, illetve elrontom mások játékát is, mert csak megöletem magam az elején. De, nem vehető most meg a 112, viszont kigrindelhető. Szóval ez van...
Egyébként két legyet ütök egy csapásra, mint mondtam, mert a gyerek acc-án is megkapjuk a prémet. Ez is egy szempont...

(#221643) Bad Pritt válasza peterson79 (#221642) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A 112? Ott van a prém tankok között ingame, le is van árazva most.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221644) peterson79 válasza Bad Pritt (#221643) üzenetére


peterson79
őstag

Menj már...tényleg ott van :)

bent a játékban meg sem néztem :D na ennyit erről...

(#221645) Viktoár


Viktoár
addikt

Most ennek mi értelme van, nézzétek az ellenfél csapatát..... Az ilyen meccset ki élvezi? :W

Kis túlzással a skodával ketten toltuk le az ellenséges csapat felét, szégyen..... :(

Üdv:Viktor

(#221646) Swinegod


Swinegod
őstag

Szeretem mikor magyarázzák az emberek, hogy eskü nem egy manipulált csaló szar a játék, aztán 930dmg-re beütök KV 2-vel egy Skorpiont, akinek szó szerint SEMMI modulja nem megy el, aztán rám lő 36-ot a disznó és elviszi a lövész és töltőst

Utána meg 6x egymás után snapshotolja el 703 2-vel a fél kilógó tornyomat az O-ho én meg 4-bőlé 1x találom el rendesen a tornyát.

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221647) Barret001 válasza Swinegod (#221646) üzenetére


Barret001
addikt

Néhány ember állítja csak,a többiek már beletörődtek.Vannak napok,mikor SEMMI nem jön össze,ez kizárt hogy csak simán véletlen legyen.

(#221648) szabferi válasza Barret001 (#221647) üzenetére


szabferi
tag

Hát én most mecharrior onlineba kezdtem bele, de őszintén szólva, WOThoz képes maga a mennyország. Ugyanaza grindelős játékmenet, de a csatákban az RNG szerepe 0.0%. De komolyan, a lövedékek oda mennek ahova a célkereszt mutat, ha nem találom el a célpontot az csak és kizárólag az én hibám.

Itt nincs olyan , hogy furmányosan meglepek valakit hátulról, és amikor elkezdem osztani 0s critical, meg földbe lövés, meg holdba lövés.
Nincs randomisten hogy véletlenül ellőnek valamit mert a kocka úgy dönt hogy igaz hogy hasba lőtték a mechet de ezért a jobb karom lévő ammorack.

5-6 órát le tudok nyomni úgy hogy egy szitokszó nem hagyja el a számat, ha megszivok valamit vagy mellélövök az csak az én hibám, senki másé...

(#221649) peterson79


peterson79
őstag

A Battle Tier 8-9 azt jelenti, hogy csak 8-as és 9-es tier-ű tankokkal fogok találkozni? se 6, se 7, se 10?

(#221650) Szibilla válasza Viktoár (#221645) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Azta, komoly legénységed van abban az egérben. :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.