Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#220401) aginor válasza peterson79 (#220400) üzenetére


aginor
addikt

Állítólag ;)
[link]
[link]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#220402) Swinegod válasza aginor (#220401) üzenetére


Swinegod
őstag

Ez a tier 8-as heavy annyi idő alatt tölti be a 460-as alfát mint tier 9-ben az AMX 50-120 a 400-at, gratulálok wargaming, buffolják már azt a szart

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220403) aginor válasza Swinegod (#220402) üzenetére


aginor
addikt

Az 50-120 több már szempontból is szerintem egy egyik, ha nem A leggyengébb táras 9-es szinten. Mondjuk nem is sokat látsz belőle (nekem pont megvan még a garázsban talán, de vagy 2-3éve felhagytam a fejlesztésével, ahogy a sima 8-as franszia nehézével is).

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#220404) Swinegod válasza aginor (#220403) üzenetére


Swinegod
őstag

Miért lenne gyenge az 50 120? Azért mert 20%-al kevesebb dmg-et fele annyi idő alatt tolja ki a Skoda? Mert magasabb mint a rohadt Maus és nem lehet vele sehova elbújni olyan magas? Mert lassú, mint a szar a magas végsebesség ellenére? Mert papír az egész annak ellenére, hogy 50 tonna és lassú? Mert nincs se sok hp-ja de cserébe camoja is Maussal vetekszik? Mert a szórási értékei is szarok?
Milyen létjogosultsága van? Az Emilnek 12 fok ágyúsüllyséde van egy Chieftaint megszégyenítő toronypáncéllal és 440-et is lő, a mobilitása se rosszabb szinte semmivel

Az 50B milliószor jobb, mert az nem lassú, van legalább valamennyi páncélja és kevesebb az intra-clip is

Nagyon mókás tank lenne az 50 120 ha mondjuk 2,5s lenne az intra-clip, kapna 100 LE-t a motor és nagyon, nagyon sokkal jobb talajellenállásokat, meg dobhatnának bele egy kis zórás buffot ha már ott járnak

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220405) h1mpi válasza Swinegod (#220404) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hidd el fognak ezek a nem meta tankok még kapni komoly buffot. Csak ugy a WG ezt csinálja, mindig kiemel 4-5 tankot felbuffolja, mindenki fejleszt érte aztán nerf (268 4 pl.)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220406) Szibilla válasza Bad Pritt (#220388) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Logikus érvek, köszi, ámbár így T4-ben még sok fürge tankom van szaladgálni. Ettől függetlenül lehet, hogy a T34-85 lesz, vagy esetleg a svéd TD, megtetszettek ezek a lapos, sunnyogó kis vackok. :B

Ilyen "ingyen kifejlesztős" tokent fog majd adni máskor is vagy hogyan lehet szerezni?

(#220407) e-newsee válasza Swinegod (#220404) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor pont olyan, mint a francia ellenállás volt a II. VH-ban. Semmi értelme, de elmondhatja magáról, hogy létezik. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#220408) Yszapos


Yszapos
tag

üdv, ha 11én és 12én nem játszottam és nem csináltam meg a születésnapi küldiket, akkor ha ma belépek és játszom egyet megkapom azokért a napokért is a jutalmat vagy csak azt ami mára szól?

Mára ahogy látom 2x 5db ládát ad, azokban mi van?

[ Szerkesztve ]

(#220409) köpet válasza Szibilla (#220406) üzenetére


köpet
aktív tag

Olyan token ritkán van, utoljára talán 2018 karácsonyi event része volt, hogy tier VI-ig lehetett 1-1 tankot ingyen "megvenni", afelett már csak kedvezmény volt, illetve azóta csak kedvezmények vannak.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#220410) köpet válasza Swinegod (#220404) üzenetére


köpet
aktív tag

Az 50 120 tárában hány lőszer van?
Az Emilnél a 3 szerintem kevés ...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#220411) Black_Sheep válasza Szibilla (#220406) üzenetére


Black_Sheep
tag

Kezdőként inkább a páncélozottabb tankokat javaslom, amíg nem ismered meg a spotrendszert és a pályákat. A heavyk általában a pályák bizonyos részeiben dominálnak, tanuláshoz ideálisak.

A német E100 vonal T7-től T9-ig nagyon jó, a T10-es is használható a buff óta.
A lengyel 60tp ága eddig nekem a favorit, T7-től mindegyik jó.
A svédek az Emil I-től rendben vannak, bár a táras rendszer nem kezdőbarát.
A briteknél T8-tól egész jók, a jó csőlehajlás miatt dombharcosok.
Az USA ágak annyira nem kiemelkedőek, az oroszoké viszont végig használható, mind az IS-7 vonal, mind az Obj. 277. A kínai nem rossz, bár a vacak csőlehajlás miatt nem könnyű. A franciákat hanyagolnám tapasztalat nélkül.

A medek nagy része könnyen beüthető, a sebességük és a gyors töltésük miatt gyors döntéseket igényelnek a helyzet és ellenfelek függvényében, ezért tapasztalat nélkül nem lesz sikerélményed.

A TD-k egy része roham TD, kemény fronttal, de kevés kivétellel torony nélkül, ezért annyira nem egyszerű játszani velük. A többi TD bokorlakó, dögunalom várni az ellenfelekre, ha nem jönnek, kuka az egész csata, ha azt az oldalt tolják le, akkor hamar kilövik. Ehhez is kell némi tapasztalat, hogy mikor és hová érdemes megindulni velük.

A lightokkal a legnehezebb a játék, az EBR-ek megjelenésével minden más lábjegyzetté vált. A profik tudnak érvényesülni velük, kezdőként szenvedés.

Artykat majd akkor kezdj grindelni, ha 10k csata után elkezdenek érdekelni a kampányok.

#220410köpet:
4 lőszere van, az Emilnek bőven elég a 3, így is OP.

[ Szerkesztve ]

(#220412) e-newsee válasza köpet (#220409) üzenetére


e-newsee
addikt

Alapból nincs is olyan token, csak új accountnál, ha végigmész egy kezdőknek szánt küldetés sorozaton.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#220413) Swinegod válasza köpet (#220410) üzenetére


Swinegod
őstag

4, de a 3 tökéletes, az 50 120 se öl meg semmit egy tárból, cserébe az Emil kb 10s-el gyorsabban tölt, ami ég és föld

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220414) po1son válasza Yszapos (#220408) üzenetére


po1son
addikt

személyes tartalék - 5x legénységi 5x xp bónusz

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220415) Warton válasza Szibilla (#220406) üzenetére


Warton
őstag

Inkább valami nehéz tankot válassz pl.: KV-1S. A nehéz tankok bolondbiztosabbak mint a közepesek. Erősebb páncél, és kb. egy lövéssel több HP. Cserébe kicsit lassabb. A tech treeben az ezután jövő tankok is talán kezdőbarátabbak mint a T-34-85 esetében.

(#220416) Barret001 válasza Warton (#220415) üzenetére


Barret001
addikt

KV-1S páncélja kb az ementáli sajt szintjén mozog...Jó az,ha nincs semmi más :)

(#220417) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Lehet én vagyok a hülye, de én ezt a csillagtokent nem értem. Hol lehet felhasználni és hol mutatja, hogy mennyi van?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220418) Bad Pritt válasza h1mpi (#220417) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Felmész erre a honlapra és elköltöd, nagyjából ennyi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220419) h1mpi válasza Bad Pritt (#220418) üzenetére


h1mpi
nagyúr

:R

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220420) po1son válasza Bad Pritt (#220418) üzenetére


po1son
addikt

Azt nem tudod (tudjátok) esetleg, hogy rögtön jóváirja vagy várni kell rá valamennyit? Az 5x szorzokat majd utolsó napokra akarom hagyni a grille tot vége előtt, most viszont egyenlőre farmolgatok, ezért nem szeretném beváltani a megszerzett pontokat.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220421) h1mpi válasza Bad Pritt (#220418) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hát ennek semmi értelme :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220422) jano_77 válasza Bad Pritt (#220418) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha teszem azt van jelenleg 300 pontom és beváltom - bár nem igazán tudom kiismerni magam az oldalon, nem látom, hogyan is tudok bármire is beváltani :U - akkor nullázódik a pontjaim száma vagy a következő napok a 300-hoz adódnak majd hozzá? Magyarán ha a legnagyobbat akarnám - nem tudom, mert az első pár nap kimaradt - akkor össze kell gyűjteni a hátralévőket és nem költeni csak a legvégén, majd azt, ami a legszimpatikusabb!? :F

Az összes olyat, amin az van - ha fölé teszem az egeret - hogy KAP, már megkapható lenne, beválthatnám rá a pontjaimat!? Amúgy az hol látható, hogy mennyi pontom van jelenleg? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220423) h1mpi válasza jano_77 (#220422) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Aki ezt az oldalt megcsinálta az sem normális. Annyira átláthatatlan egy katyvasz az egész, hogy borzalom. Nekem volt 300, levettem az első pakkot... kaptam prémet meg xp szorzót, azt ennyi elég is volt ebből :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220424) Bad Pritt válasza po1son (#220420) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem rögtön, várni kell sajna, nekem tegnap órákig nem jelent meg a honlapon, hogy kész a tegnapi küldi.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220425) Bad Pritt válasza jano_77 (#220422) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Alul középen látod a mostani egyenleged. Ha veszel valamit, levonja belőle, összesen a küldikkel 1800 pontot tudsz összegyűjteni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220426) Bad Pritt válasza h1mpi (#220423) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az 5 fő levelt érdemes megvenni, mert az uccsó kettőhöz van egy 100K és 250K legénységi könyv, nekem is ez a fontos.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220427) h1mpi válasza Bad Pritt (#220426) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ok köszi akkor meg is vettem a másodikat is, maradt 150, de holnap megint kapok 150-et

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220428) jano_77 válasza Bad Pritt (#220426) üzenetére


jano_77
nagyúr

ha jól számoltam, akkor ehhez az 5 fő level-hez "csak" 1500 pontra van szükség!? 5x300 és az 5-ben van a parancsnok Jurij Gagarin
Valamit benéztem? :F :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220429) Bad Pritt válasza jano_77 (#220428) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem nézted be.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220430) jano_77 válasza Bad Pritt (#220429) üzenetére


jano_77
nagyúr

és még ha jól számoltam, akkor 5 x 150 = 750 pont gyűjthető!?

Ruszkik vagy nagyon hülyék vagy a játékosokat nézik annak!
850 pontért van az Első Űrhajós 2D stílus! Amit megkaphat úgy is az ember, hogy 900 pontért feloldja a Level1/2/3, csak épp kap még hozzá azért viszonylag sok tartalékot, prém napot is!
Ki az a hülye, aki mondjuk a sima stílust veszi meg 850 pontért ezek után!?!? :Y :F

szek: igen, a mait már nem számoltam, mert azt már teljesítettem. :K :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220431) Bad Pritt válasza jano_77 (#220430) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A mai nappal együtt még 6 napig vannak küldik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220432) Djuree


Djuree
félisten

sajna en nem tudtam h van ez a kuldi igy nem is jatszottam, az elso 3 kimaradt, igy nem lesz meg gyuri gagarin. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#220433) hulp01 válasza jano_77 (#220430) üzenetére


hulp01
senior tag

Nem hülyék, csak brutál módon kitanulták a kapitalizmust. Hogy tudnak minél kevesebb energiabefektetéssel minél több pénzt beszedni.
Ha megnézed a honlapot, láthatod, hogy vehetsz nyugodtan extra pontokat is. És ahol a 2D stílus van, alatta azt is láthatod, hogy hányszor költhetsz arra még pontokat. Szóval ha kihúztad a végéig a küldetésekkel, akkor még vehetsz extra pontokat, és máris a tiéd lehet még 5-6, akármennyi 2D skin.

Amúgy ez a honlap szerintem is egy káosz. Ha itt korábban valaki nem linkeli be, eszembe nem jutott volna honlapon keresgélni a pontok beválthatóságát. Eleve baromságnak tartom, hogy elindítom a játékot, és utána minden szarért kilépked a honlapra, ahol aztán sokszor még extrába be kell jelentkezni. Mi a tökért nem tudták ezt beletenni a kliensbe? Ahogy mondjuk jutalom tankot is tudok onnan kiváltani, ezt miért nem? Lényegesen egyszerűbb lenne.

(#220434) joergie


joergie
őstag

Napom.(Keresd a hibát)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#220435) hulp01 válasza joergie (#220434) üzenetére


hulp01
senior tag

Nem xp szerint van sorba rakva, és olyan, mintha nem te lennél a legjobb. :P

(#220436) Szibilla válasza Black_Sheep (#220411) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Köszi a hosszú összefoglalót, ezek is logikus szempontok. A lengyel vonal nekem is szimpatikus volt, de nem álltam neki, nincs bele legénységem se...német tankok közül meg csak a medek érdekelnek, eddig mindenhol azt olvastam, hogy nem jók a német HT-k.
A lassú tankoktól meg tudok őszülni. Játszom az angolokkal is, na azok jók, ha odaérek velük időben az ütközőpontra...ha nem, akkor csak cammogtam percekig egyetlen lövés nélkül. Az amerikai gépek a szívügyem, azokat mindenképpen tolom, de ide nem költeném el a tokent, hadd legyen minél képzettebb legénység, mire odaérek T6-ba.
Azt már látom, hogy az orosz gépek T5-ben fognak kezdődni igazán, mostanában találkozom a KV1-el, az nem kellemes ellenfél...alatta nekem nem tetszettek eddig az orosz vasak.

Arty egyáltalán nem érdekel, az, hogy hátul kuksoljak és lessem, hogy a többiek mit csinálnak, nem nekem való. Úgy érzem, azzal lennék leginkább kiszolgáltatva a csapatnak és arra már 200 csata is elég volt, hogy rájöjjek, ez nem mindig túl praktikus. :) Nagy szerencse, hogy nincs csapaton belüli sebzés, mert már a kezdőkörben szitává lőnék egymást a csapattagok, nem is kéne hozzá ellenfél.

Ha nem lesz több ilyen tokenem, akkor még jobban meg kell fontolni, mire költöm el.

(#220437) Barret001 válasza Szibilla (#220436) üzenetére


Barret001
addikt

" Nagy szerencse, hogy nincs csapaton belüli sebzés" Nem túl régen vették ki...Gyakori volt,hogy már a kezdőkörben kiéleződtek az ellentétek :D

(#220438) Szibilla válasza Barret001 (#220437) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Vagy úgy....Szinte nincs olyan csata, hogy seggbe ne lőnének párszor már az indulás után.

Amúgy ezek a 2D skinek mire jók?

(#220439) hege01


hege01
tag

A toborzó programot szeretném megcsinálni, ha esetleg van valakinek kedve hozzá, jól jönne plusz egy prémium tank. Bár én is kezdő vagyok, de már csak parancsnokként tudok részt venni benne.

(#220440) jano_77


jano_77
nagyúr

Király nap van ma is a játékban. Eddig azt hittem, hogy csak este, mert akkor szoktam általában gép elé kerülni, de ma nap közben de és du is mentem pár csatát és nincs ez napszakhoz kötve egyáltalán! :( FOS ez mindig! Eltelik 1,5 perc a csatából és 1:7 az eredmény úgy, hogy mostanság ismét elszaporodnak a LEMMING csapatok! Elmegy a 13 birka egy irányba, de a map sarkában lecövekel, mintha vmi mágikus fal nem engedné őket tovább vagy muszáj lenne ott megállni - több XP jár érte vagy nem tudom - és várják, hogy halomra lőjék őket! :Y :O :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220441) Bad Pritt válasza Szibilla (#220438) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Rárakod a tankra és ad bónusz álcázást, úgy működik, mint egy rendes álcafestés.

Amúgy csak egy tanács, nem tudom, más küldte-e már: ezt én átolvasnám tüzetesen, ha kicsit is komolyan akarod venni a játékot és nem akarsz idegeskedni rajta. Főleg a 6, 8, 9, 10, 11 pontok fontosak nagyon egy csatában és érdemes velük tisztában lenni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220442) Barret001 válasza jano_77 (#220440) üzenetére


Barret001
addikt

Az a baj,hogy nagyon kilógsz a sorból a tudásoddal...

(#220443) manu75


manu75
aktív tag

Két kérdésem lenne. Aki túl van már a kerekes francia ágon, a tier 7 után is jól játszható "tankok" vannak, érdemes e a 8-as meg a 9-es járműt is végigjátszani? Ez a tier 7-es valami nagyon fun, nem is gondoltam volna.

Másik pedig 2 light tankra feltettem azt a parancsnoki látás cuccot. De igazából nem vettem észre, hogy bármiben is segítene. Van mikor 60-70 méterről látom csak meg az ellen tankokat. Van annak egyáltalán bármi haszna?

(#220444) Swinegod válasza manu75 (#220443) üzenetére


Swinegod
őstag

Tier 7 után kezdődnek a játszató tankok

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220445) Swinegod


Swinegod
őstag

Egy stock ágyús E75-el lett meg a 15. T 55A küldi, el se hiszem. Itt a replay ha érdekel valakit, kifejezetten büszke vagyok rá

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220446) h1mpi válasza Swinegod (#220445) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Grat, a T-55A az egyik kedvenc tankom. Erre a körre nem adott ászt? :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220447) Swinegod válasza h1mpi (#220446) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát én még le vagyok ragadva a nagyon specifikus med külidknél, konkrétan a saját vagy nagyobb tieres tank gyújtásánál, de valamikor csak meg lesz az is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220448) h1mpi válasza Swinegod (#220447) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azzal én is elvoltam az ideig aztán egy M48 Patton kör adta be...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#220449) Swinegod


Swinegod
őstag

Mentem 5, elképesztő szar meccset az E75-el, 1000 körüli átlag dmg és 0 win, aztán 2 win alatt meglett a 33k xp a fullos ágyúra...

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220450) Szibilla válasza Bad Pritt (#220441) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Idegeskedni semmiképp, de nagyon rágörcsölni sem, hogy matekozzak közben. Átnézem majd, köszi. :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.