Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221901) nomic válasza manu75 (#221898) üzenetére


nomic
aktív tag

Exitlagon kívül nagyon semmi. Nekem is napok óta délelőtt jó, kora délután már csak az EU1 zöld pinges az EU2 már 200 körül van (legalábbis hétvégén így volt), estére minimum 600, de inkább 700 felett.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#221902) aginor válasza notika77 (#221899) üzenetére


aginor
addikt

Nekem is ez lett volna a kérdésem. Amúgy érdekes, hogy korábban nem volt ilyen gondom, csak az utolsó mikrópatch óta. Mindegy, akkor nem játszunk, he ez nekik jó.. :U :C

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#221903) AtaWrc válasza aginor (#221902) üzenetére


AtaWrc
tag

Nálam is 5-700 estére, még "jó" hogy fogy a prém. napom, a semmiért.
Vodafon hálózat, soha nem volt ilyen gondom még.

[ Szerkesztve ]

(#221904) notika77 válasza manu75 (#221900) üzenetére


notika77
senior tag

Az változott, hogy végre nem engem szopatnak (Telekom), hanem másokat. :)
A WG szervereit kellene normálisabb helyre tenni vagy fizetni a normális kapcsolatokért. Eddig az volt a mondás, hogy a WG nem fizet a Deutsche Telekom felé egy privát peeringért (dedikált vonal a WG szerverei felé a DT hálózatából, nem csak Telekomos cégek ügyfelei használják és több európai országban is gond volt, már 50-100km távolságra is a WG luxemburgi szervereitől) és ezért esténként belassult a Telekomosoknak (Magyarországon nagyrészt ők panaszkodtak) a WoT. Ez változott az elmúlt 1 (2) hétben arra, hogy a Telekomosoknak megjavult és a Vodásoknak romlott el a kapcsolat a WG szerverei felé. A WG talán eddig a Vodás kapcsolatért fizetett és most cserélt a DT-s kapcsolatra. :)
Korábban is feltűnt nekem, hogy mikor tavaly pár napig működött nekem, akkor a UPC-sek panaszkodtak.

#221902 aginor: a micropatch-nek nincs hozzá köze, ez nem a kliens vagy szerver program probléma, hanem a hálózati kapcsolaté. A magyarországi internetszolgáltatóknak ráadásul nincs is ráhatásuk, hogy megjavuljon, így ott lehet panaszkodni, de felesleges. Ha most is a peeringgel van gond, akkor a WG-t kell spammelni a panaszokkal.

[ Szerkesztve ]

(#221905) aginor válasza notika77 (#221904) üzenetére


aginor
addikt

Biztos nem fussa nekik kétfelé a büdzsé.. :))

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#221906) notika77 válasza notika77 (#221904) üzenetére


notika77
senior tag

ui.: én sem vagyok hálózati szakember, ezért a jogot fenntartom, hogy hülyeséget (is) írhassak :)

(#221907) kchryss válasza notika77 (#221904) üzenetére


kchryss
addikt

A panasz spammel azt érnénk el hogy visszarakják a telekomra az átkot. ;]
Most elképzelem annak az idegállapotát aki a wot lag miatt váltott a közelmúltban telekomról vodára. Vicc az egész ...

(#221908) po1son válasza kchryss (#221907) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem csak így manipulálják a játékot még inkább, most a vodások állnak győzelemre, kell egy kis extra hátrányt generálni nekik, ez teljesen egyértelmű. ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221909) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem egy tipikus KV-85 tank ász :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221910) peterson79


peterson79
őstag

Végigértem a Battle Pass-on. Most már semmit nem kapok? Se pontok, se kötvények, semmi?

(#221911) Geller72 válasza peterson79 (#221910) üzenetére


Geller72
veterán

Az a poén, hogy én is végigértem, de még mindig írkálja a pontokat. Ami azért kár, mert a pontokat már ugye nem kapom, viszont a pontokon kívül a napi küldikhez lfszt sem ad, csak némi aprót. :D. Mondjuk a harmadikhoz kötvényt is ma éppen. Itt most kimondottan a napi küldik után járó BP pontokat értem. Ez is remekül van progi szinten megírva. Mint az időszakos statok, lent a menüben. X db. fér el, a többit nem látod, mert "nem fér ki". :D.

[ Szerkesztve ]

(#221912) popey37 válasza Geller72 (#221911) üzenetére


popey37
addikt

a tavalyinál a 150. szint után is folytatodott a pontgyüjtés, idén már nem. köszönjük wg.
mire vége lesz a BP-nek, aki most kész van, annak több száz pontja megy a kukába mert a 150.-nél vége.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#221913) Bad Pritt válasza popey37 (#221912) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi megy kukába? Ugyanúgy 150 szintet teljesít mindenki, csak valaki 2, valaki meg 3 hónap alatt teljesít kb. ugyanannyi meccset.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221914) Warton válasza po1son (#221908) üzenetére


Warton
őstag

Így nem nagyon lehet hátrányt generálni, mert szimplán nem játszom. :U

(#221915) Geller72 válasza Bad Pritt (#221913) üzenetére


Geller72
veterán

Arról beszél, hogy ha már megcsináltad a 150 szintet. Nekem is még írja, hogy adja, de már készen van a 150 szintem. Tehát gyűjteném, de hova írja? Ma is megvolt vagy 50 a 150 szint utáni mai játékból. Hol keressem??
"a tavalyinál a 150. szint után is folytatodott a pontgyüjtés, idén már nem."

(#221916) Geller72


Geller72
veterán

Azért ez a T40 cefet. Kritikus sebzéses napi küldikhez ennél jobb nincs. :D. 1 csata 10 kritikus sebzés.

(#221917) peterson79 válasza Bad Pritt (#221913) üzenetére


peterson79
őstag

Előző szezonban, ha végigértél, akkor is ment tovább a pontgyűjtő és 50 pontonként kaptál 100 vagy nemtom mennyi kötvényt, ha kerek számhoz értél, mondjuk 160, akkor meg 250-et...most meg semmit nem kapsz...ez is kibaszás, akármennyit is kaptál most menet közben...erre azért figyelhettek volna.

(#221918) joergie válasza Bad Pritt (#221913) üzenetére


joergie
őstag

Erről nekem ez jut eszembe: Edebede bácsi meséje - Irdatlan bácsi kolbászról álmodott
Ugye ha kapunk pontot, akkor kár érte. De azért kapjunk pontot, hízzon a májunk.
Ha elveszett a kolbász, akkor legyen kicsi, legyen kissebb a veszteség, de amíg megvan akkor legyen nagy :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#221919) Djuree válasza peterson79 (#221917) üzenetére


Djuree
félisten

de most van 150 szint, akkor meg volt 50. szal most átlagos játékos akinek élete (család, munka) is van nem fog végigérni vagy pont végig ér...többi meg le van szarva. ;]
én most járok 40 körül, de én keveset játszok, 2-3 naponta 1-2 óra, de elég is, drága az idő ahhoz hogy ebbe többet beleöljek. :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#221920) hulp01 válasza kchryss (#221907) üzenetére


hulp01
senior tag

Voda net, Telekom mobilnet. Velem nem b@sznak ki. Ha egyszer a WOT-tól akarok idegbajt kapni, engem nem akadályozhatnak meg.

Tovább folytatódott a T34-es tortúrám. A tegnapelőtti 1900-as átlagsebzést tegnap 1100-ra cseréltem. 247mm-es penje van, de nem érződik rajta. A Mauerbrecher oldaláról tök simán pattogtam. Felraktam rá célzásgyorsítót, és improved aiming-et. Sokat sajnos nem értek, cserébe majdnem 2mp-cel romlott a töltésidő és a turbó is nagyon hiányzik. Szóval lehet, hogy vissza fogom cserélni. Ha minden felszerelés fel lehetne rá rakni, plusz pótkaja, plusz direktívák, szerintem akkor is szar lenne.

Aztán ilyen az, amikor az ember visszaül egy normális tankba, amivel el is találja a célpontot:

[kép] [kép]
Azért tettem be ide, mert életem első Nichols medálja. :) És két óra szívás után, egy nagyon élvezetes csata volt, és csak azért tudtuk lehozni, mert a Charfuture-ral tök jól összedolgoztunk (+ egy batchat AP, aki a végére elhullott). Úgyhogy ha valaki ismeri innen zokni1111 nevű játékost, akkor üzenem, hogy szép játék volt, nagyon élveztem. Csak sajnos szokás szerint chatban-en vagyok, nem tudtam válaszolni neki. Amúgy néha jó, ha alacsonyabb tierben van az ember: az obj705a végig nem vett komolyan, többször is tudtam lőni az oldalát, miközben a nagyobbakat hajkurászta, pedig akár engem is lőhetett volna. És azért az fájdalmas lett volna. :) Aztán az rng is segített picit, mert az E4 lfp-jét sikerült viszonylag nagy távolságból eltalálni és beütni.
Azért megéri játszani, csak sajnos nagyon ritka az ilyen jó csata. Majdnem 15 perc, de mennyivel másabb, mint ugyanez egy bokorban kempelve Prokhorovkán.

(#221921) Warton válasza hulp01 (#221920) üzenetére


Warton
őstag

Tegnap éjjel jutott eszembe, hogy van Tkomos mobilnetem, úgyhogy majd ma este azzal próbálkozom. :U

(#221922) po1son válasza Warton (#221914) üzenetére


po1son
addikt

irónia?!:U

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221923) joergie válasza hulp01 (#221920) üzenetére


joergie
őstag

Nemrég énis kaptam egy nichols medált, meglepetésemre, egy olyan csatában ahol kb az elejétől oneshot voltam(ilyenkor általában dobom a csatát és kezdek egy másikat, de most dacoltam az elemekkel), úgy jött össze a medál az utolsó kill-el. Élveztem.

Megint leírom, ha nem akartok chatbant, akkor a személyeskedés mellett a f*ck szó elhagyásával nálam 2-3 hónapja nullára redukálódott a bannolt napok száma, előtte egymás után kaptam.(azóta próbálgattam, fcuk FKKK se triggereli a chatbant :DDD)

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#221924) Geller72 válasza joergie (#221923) üzenetére


Geller72
veterán

Az fck is ok. :D

(#221925) Warton válasza po1son (#221922) üzenetére


Warton
őstag

Bocsi, 700-as ping és 45-60 perces haszontalan freevpn keresés után a humorérzékem kicsit megkopik. :R

[ Szerkesztve ]

(#221926) jano_77 válasza joergie (#221923) üzenetére


jano_77
nagyúr

a térképre sem "szabad" kiírni, mert sajnos azért is jön a ban. Chat-re már talán ebben az évben nagyon nem is tudtam írni, mert nem volt max 2 napnál tovább működő, így a térképen szoktam üzenni a drága csapatnak. Megmaradt a rendszeres ban. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221927) po1son válasza Warton (#221925) üzenetére


po1son
addikt

Hát nem csodálom, amikor a telekomos netnel volt ugyanez, akkor én sem nagyon erőltetetem a játékot, a vpn-re meg sajnáltam a havi +kiadást.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221928) peterson79 válasza Djuree (#221919) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt Én is jól tudom és pont azért bosszant, mert megint elbasznak valamit ami jó volt. Nem kellene annyit adni, mint korábban, hiszen sokat kaptunk most is, de ha már ennyi szar ajándék, meg XP fever van minden héten illetve hétvégén, akkor marha nehéz lett volna oda csapni egy olyat, hogy 10 kötvény per szint...nem? De, az volt, mert nem csinálták meg :D

(#221929) hulp01 válasza joergie (#221923) üzenetére


hulp01
senior tag

Sajnos a fuck szó elhagyása nem elég. :)
Sok az önérzetes retardált, akinek ha megírom, hogy retardált, megsértődik, és jelent (gondolom). Próbáltam azt, hogy kikapcsolom a chatet, de sokszor annyira felhúznak, hogy inkább visszakapcsolom és elküldöm őket a francba. De igazából a chatban a leghatékonyabb módja annak, hogy ne kapjak új chatbant. :D

(#221930) Nyugis


Nyugis
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni , hogy mi a nyomorék franc miatt irja ki nekem KB minden mecs után ez a üzbég játék ezt az üzenetet:

és ESETLEG annak is nagyon örülnék, hogy ha lenne rá megoldás, hogy hogyan lehetne ezt orvosolni? :F

u.i:

újraindítottam még az elején rengetegszer, aztán már nem mert ugyan úgy kiirogatja!

[ Szerkesztve ]

(#221931) joergie válasza hulp01 (#221929) üzenetére


joergie
őstag

A személyeskedést úgy védem ki, hogy nem a tagot szidom, hanem azt, amit csinál/csinált(egyébként a dán gyermeknevelési szemléletmód alapja is ez, csak fordítva: dícséret szempontjából).
Így már nem személyeskedés...illetve csoportosan szidom őket, így csak az veszi magára, aki akarja...nem fogják ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#221932) tasiadam válasza joergie (#221931) üzenetére


tasiadam
veterán

Nekem simán az a nevem hogy ImWith14Retard, ha át kell írnom a nevem, utánacsapom az s betüt

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221933) notika77 válasza joergie (#221923) üzenetére


notika77
senior tag

Én még csak a közös csetre többször beírt tapasztalaton alapuló véleményem után lettem banolva a csetről.
Szoktam írogatni csatán belül, ha olyan kedvem van, de azt elnézik. Másrészt múltkor a meghívott accounttal együtt voltam szakaszban és megdöbbenve szembesültem vele, hogy az automata cenzor tönkreteszi a népnevelői munkám azzal, hogy kiveszi a mondatból az alanyt, az állítmányt és a jelzőket is ;].

(#221934) hulp01 válasza joergie (#221931) üzenetére


hulp01
senior tag

Muszáj célzottan írni, hogy megértse. :D Nehogy felmerüljön a gyanú, hogy nem rá gondoltam, amikor retardált idiótának neveztem.

(#221935) tasiadam válasza hulp01 (#221934) üzenetére


tasiadam
veterán

ember, 1 hónapból kb 3 hétig chatbanom van mert elmondom a véleményem és kifejztem, miért retardált. De az normális ha tényleg az, de az már bant érdemel, ha ki is mondod.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221936) Nyugis válasza tasiadam (#221935) üzenetére


Nyugis
senior tag

vannak szavak amikre instant ban jár.
ez a fekete a vallási megjelölés és társai.
haverom 'próbálta" és bizony működik.

(#221937) jano_77 válasza Nyugis (#221930) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez engem is érdekelne, mert ilyen üzi sajnos gyakran előfordul nekem is, pedig memóriával gond szerintem nem lehetne (16 GB). :( :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221938) aginor válasza Nyugis (#221930) üzenetére


aginor
addikt

Nem fut valami a háttérben, ami megeszi, vagy lefoglalja a memória egy részét (pl: integrált videó)?

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#221939) Geller72 válasza aginor (#221938) üzenetére


Geller72
veterán

Van úgy, hogy a Ryzenes lapossal játszom, amiben összesen van 8 gb ram, amin osztozik pár dolog és nekem még soha nem írta ki. Ránéznék a processzekre a feladatkezelőben, mert lehet hogy valami viri számolgat neked ott. Lehet, hogy valakinek bányászol anélkül, hogy tudnál róla. :D.

(#221940) tasiadam válasza Geller72 (#221939) üzenetére


tasiadam
veterán

8gb is elég kell legyen. Őseim gépében VGA sincs, 1 gigát allokál a iGPU magának, majd simán játszható, igaz nem végtelen fps-el. De ilyenkor azt kéne csinálnia, hogy ami a ram-ba nem fér bele azt a meghajtóra kiírja. Ergo ha nvme ssd-n van a rendszer, odaírja a maradék kellő rammennyiséget, de nekem sosem több, mint 8 giga ultrán.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221941) Nyugis válasza aginor (#221938) üzenetére


Nyugis
senior tag

2*16 BG Dual RAM van a gépben. azaz 32Gb összesen. HA ez nem elég neki....
a másik: nézem az erőforrás kezelőt és MAX 20 giga ram van használatban (az volt eddig a csúcs), de akkor fut két böngésző stremelek, stb..
Szóval itt valami más lesz a gond.

(#221942) aginor válasza tasiadam (#221940) üzenetére


aginor
addikt

A lapozófájl mérete is véges, pláne, hogy sok rendszerben (jellemzően SSD-seknél) ki is van kapcsolva, akkor viszont nem ír semmit sehova. :U

Geller72: elvileg nincs nagy igénye a játéknak (legalábbis alacsony beállítások mellett), de így látatlanban ez volt az első gondolatom. Jöhet még mellé a driver és oprendszer frissítés, registry takarítás, vírusirtás stb.

Nyugis ##221941: lásd Gellernek írt választ, kiegészítve a játék teljes ismételt telepítésével. A hiba Wot specifikus, tehát más alkalmazásban/játékban ez nem jön elő?

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#221943) Nyugis válasza aginor (#221942) üzenetére


Nyugis
senior tag

csak itt jelentkezik a hiba. a játék kb egy hete lett telepítve frissen tehát zsir uj.
de nem ez a kérdés!
hanem az, hogy:
TALÁLKOZOTT e már valaki ezzel és ha IGEN akkor mi volt a megoldása?

(#221944) tasiadam


tasiadam
veterán

550ms strikes again. játszhatatlan.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221945) Hafy75 válasza tasiadam (#221944) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Szintén...Itt 428ms

Na!!!

(#221946) SyMbioTe válasza Nyugis (#221943) üzenetére

Modok nincsenek felrakva?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#221947) manu75


manu75
aktív tag

Telekomos mobilneten 60-80 körüli a ping, egyébként meg újra 500 fölötti.
Abban tudnátok segíteni, hogyan lehetne beállítani ha mobilnetre csatlakozok az legyen az elsődleges. A wot csak akkor megy jól ha letiltom az ethernet kártyát van valami egyszerűbb megoldás?

(#221948) Nyugis


Nyugis
senior tag

hol tudok utána olvasni, hogy:
HA fel vagyok spottolva, akkor UTÁNa HA nem lövök ámde menekülök, akkor milyen hosszú ideig vagyok látható?
biztosan van rá egy egyenlet, hogy mit hogy merre.
ESETLEG tudja Valaki?

(#221949) tasiadam válasza Nyugis (#221948) üzenetére


tasiadam
veterán

by default 5s a spot, ha valakinek van perkje, akkor 7s. Ha mozogsz, akkor a spottertől függ.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221950) aginor válasza Nyugis (#221943) üzenetére


aginor
addikt

Jólvan, bocs, hogy segíteni próbáltam.. ;]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.