Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221551) Swinegod válasza Szibilla (#221543) üzenetére


Swinegod
őstag

Azért nem feltétlen, egy ISU-hoz szar se kell pld, beállsz igazából bárhova és várod kimenjen eléd valaki aztán TD go boom boom és ennyi az a tank

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221552) Szibilla válasza po1son (#221546) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Köszi, iránymutatásnak ez pont jó.

Swinegod: lehet, de gondolom van egy olyan ágyúja, ami a Holdat sem találja el és csatánként egyszer tölt be. :)

(#221553) hulp01 válasza po1son (#221546) üzenetére


hulp01
senior tag

Na, ennek a táblázatnak a készítőihez azért lennének kérdéseim. Függetleníteni kéne a játékostól. Lehet, hogy a Defendernek azért jó a credit hozama, mert a noobok is tudnak vele értékelhető eredményt elérni, miközben lehet, hogy a tanknak magának elég szar a hozama. Pl. a Lorraine-nel alacsonyabb sebzés és assisst mellett is több lóvét lehet keresni, viszont nem biztos, hogy jó egy kezdőnek. A lórival azért tudni kell játszani, de a tanknak úgy tűnik jó a credit hozama. A T34-nek pl. szerintem az is az egyik baja, hogy sokba kerül bele a lőszer. Szóval valahogy úgy kéne összehozni, hogy mennyit kap egy átlagsebzést elérő lövésre, aztán mennyibe kerül a lőszer és mennyi a javítás költsége. A táblázatban mit tartalmaz a credit oszlop? Prémmel? Anélkül? Profit vagy bevétel? Pótkaja, fogyócikkek?

(#221554) Bad Pritt válasza hulp01 (#221553) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Általában a kredit oszlop az átlag alap bevétel ezeknél a táblázatoknál. A Lorraine-ből kiindulva itt is ez a helyzet, 1200-1300 sebzés tényleg olyan 30-35K prém nélkül.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221555) peterson79 válasza AlexHerceg (#221536) üzenetére


peterson79
őstag

Hali.

Nem akarok hülyeségeket írni, elvileg skill4ltu listája szerint csináltam és első helyen az IRM van, aztán ventilátor és stabilizátor. Plusz még kaja és bondos kiegészítő, azt hiszem a stabit raktam be most, mert így kb 2 centis a szórásom :D
Tegnap menetből olyan fejest lőttem egy fedezék mögötti ellenfélnek, hogy csak lestem.
Többféle megoldás jó lehet egyébként, van aki turbót rak a venti helyett vagy optikát.
Ja, a stabi az lila és a venti is az lesz majd, ha összegyűlt a kötvény hozzá.

(#221556) Geller72 válasza po1son (#221541) üzenetére


Geller72
veterán

Ez abban az esetben igaz lehet hogyha azt feltételezzük hogy elérsz egy legalább közepesen jó eredményt és ez alapján számolod a kredit hozamot. Viszont ha kizárólag a kezdőket nézzük akik nem tudnak még közepes eredményt sem elérni, tehát legtöbbször hamar kilövik őket 0 sebzéssel, akkor ez a tank hoz a legjobban. Nulla teljesítmény mellett sem leszel vele veszteséges. Ha ugyanezt a 0 teljesítményt nézzük egy nehéz tank esetében ott legtöbbször mínuszba fordulsz fele. Tehát ez a kredit hozam kérdés is eléggé relatív.

(#221557) tasiadam


tasiadam
veterán

Nem lehet visszakérni tanknak az árát? EZ a fosvágen4005 annyira szar hogy elképesztő. Clear hiteket úgy missel, mintha föld levegő rakátét akarna kilőni. Sima AP képes 20 méterről pattanni egy pattonról, meg a prémium és a másik HE lőszer úgy 700nál nem képes sosem többet sebezni. Hiába van közel 2k WN8-am, meg 65% winratem, ez konkrétan kinlódás.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221558) Barret001 válasza tasiadam (#221557) üzenetére


Barret001
addikt

Mit szeretnél? 100%-os találati aránnyal 1000+ sebzéseket osztogatni? :D Vicces lenne...

(#221559) tasiadam válasza Barret001 (#221558) üzenetére


tasiadam
veterán

Nem. De nettó értelmetlen rajta ez a célzókör, úgyis mindig máshova lő, és nem oda, ahol célzol. Hiába van rajta minden retek, egy tier8as TD jobb. Célzásgyorsító, töltésgyorsító, kisebb célzókör? Csák Norisz mint fosőr? Minek? Egy hulladék így is.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221560) Nyugis válasza tasiadam (#221559) üzenetére


Nyugis
senior tag

a vásárlásnál be KELL pipálnod azt a jelölő négyzetet, hogy lemondasz az onlány vásárlás adta visszatérítési jogodról! :K

(#221561) tasiadam válasza Nyugis (#221560) üzenetére


tasiadam
veterán

14 napos elállás, vagy 72 órás gyári hiba is él?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221562) Nyugis válasza tasiadam (#221561) üzenetére


Nyugis
senior tag

NINCS semmilyen szavatossági jogkör ami megilletne. semmi.

(#221563) tasiadam válasza Nyugis (#221562) üzenetére


tasiadam
veterán

:(

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221564) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Melyik 2 tankkal tudok lejobban farmolni alapból a kövi prém tankok közül?
Defi, type59, super pershing, skorpio.

(#221565) Nyugis válasza Khaosz55 (#221564) üzenetére


Nyugis
senior tag

a tank csak EGY dolog.
igazából majdnem mindegyik melyikbe ülsz!
a lényeg, hogy azt válaszd amivel a legügyesebben játszol!
Mert ABBÓL van a hozam!

(#221566) po1son válasza tasiadam (#221557) üzenetére


po1son
addikt

65% WR? :DDD
Azt hiszem csak mi tanulhatunk tőled, de annyit segítek, hogy a fosvágen4005-öt prémium he lőszerrel kell használni és azért nem lézerpontos, mert 1750 az alfája evvel a lőszerrel. :)

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221567) tasiadam válasza po1son (#221566) üzenetére


tasiadam
veterán

már asszem 67% a WR vele, meg átlag 2k dmg, de hát az édes kevés. Hiába a WR, ha kb alig lehet vele kiosztani rendes dmg-t. Amikor close combat van és tudok a heavyk mögött csipegetni, akkro van 4k+ dmg is, mert igazából AP-val beütöd a jagdokat is.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221568) Warton válasza Nyugis (#221544) üzenetére


Warton
őstag

Teszteld le, viszonylag gyorsan utána lehet járni. Beraksz egy nem odaillő legénységi tankot a tankba, megnézed hol áll XP ügyileg, mész egy csatát, mikor vége van megnézed volt-e változás, ha igen akkor mennyi. Utána posztold ide, hogy mi is okosodjunk. :R Nem ígérem, hogy Nobel díjat fogsz ezért kapni... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#221569) jano_77 válasza po1son (#221566) üzenetére


jano_77
nagyúr

És kb minden 5-6-ik csatában lehet mondjuk elérni jó eredményt, az összes többi pedig az inkább el se indítottam volna kategória. Legalábbis én így tapasztaltam eddig.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#221570) vJokka válasza Geller72 (#221532) üzenetére


vJokka
aktív tag

Mozgás közben esetleg, mert sz@r a löveg stabilizálása, egyébként teljesen beszűkülve a legpontosabb a játékban.

#221544 Nyugis: Kap XP-t a legénység, viszont nem a csata után járó teljeset.

#221533 phoenix1989: Te milyen felszereléssel használod? Legközelebbi leárazásnál szeretnék rajta módosítani. Jelenleg célgyó-tőgy-optika van rajta. Célgyót cserélném majd forgási mechanikára, az optikát meg lehet az improved aimingre. Ugyan ez menne ScorpG-re is.

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#221571) po1son válasza tasiadam (#221567) üzenetére


po1son
addikt

Jaaaa azt hittem az overall 65%, már kezdtem azt hinni betevedt a topika valami fame-es. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221572) tasiadam válasza po1son (#221571) üzenetére


tasiadam
veterán

Dehogy, úgy egészen karcsú vagyok :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221573) Nyugis


Nyugis
senior tag

Valaki otthon van a modok-ban és azok telepitésében?
felraktam az X_VM-et.
most vagy én csinálok rosszul valamit, DE egyetlen más statisztikai mod sem működik. hiába teszem be a resmods-ba. és igen a legfrissebb verzióhoz frissített a mod.

(#221574) phoenix1989 válasza vJokka (#221570) üzenetére


phoenix1989
őstag

Semmi extrat. Lentebb a kepen latni is. Toltes,alca periszkop. Celzas alapbol felesleges a grillre.

(#221575) peterson79 válasza tasiadam (#221572) üzenetére


peterson79
őstag

Ádám, Neked megvan az Obj279e?

(#221576) Barret001


Barret001
addikt

Igaz hogy csak Tier5,de amit leművel,az művészet a köbön! 1 lőszer kellett volna a nyeréshez...Sajnos kiürült...
[Profizmus]

(#221577) lnk válasza Nyugis (#221573) üzenetére


lnk
aktív tag

Be kell lépned az xvm weboldalán és ott engedélyezni a modot. Pontosan nem tudom sajna mert már évek óta nem használok xvm et. De anno asszem a mod leírásában benne volt ahonnan letöltöttem.

(#221578) Bad Pritt válasza Barret001 (#221576) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A pálya- és tankismeret tényleg csillagos ötös, viszont beleesett a tipikus E 25 hibába: csak azért, mert van sok lőszered, nem kell állandóan lövöldözni. :D A BDR-re ellőtt vagy 20-at tök fölöslegesen, csak nyilván akkor még nem tudta, hogy kelleni fog később a lőszer.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221579) lnk válasza Nyugis (#221573) üzenetére


lnk
aktív tag

Bocs a dupláért lejárt a szerkesztési idő. Telepítéshez mindíg aslain telepítőjét használom az nálam mindíg működik. Miután feltelepíted [link] itt belépsz a wotos accoddal ezután wot eu oldalra visz ahol rá kell nyomni a confirmra. Ha ezzel megvagy az xvm oldalon a profilodnál az activate sevices-re kell nyomni és onnantól kezdve látszanak majd a statok.

(#221580) tasiadam válasza peterson79 (#221575) üzenetére


tasiadam
veterán

dehogy. :D Arty-m nem sok van, lightból sincs sok. A Stug 4 van meg, ami ilyen küldis, semmi más. Nem azért tolom h az ilyeneket megkapjam.

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221581) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, hogy fikázni mindig jó a csapattársakat, de most hoznék két tök pozitív, már-már szívmelengető példát:

Spymical kollégának Lakeville-en jeleztem a meccs hajrájában, hogy segítségre lenne szükségem a városban (ő egy sima T-34-gyel, én a Thunderbolttal gurultam), úgyhogy jött és aprított, egyedül kiszedett egy AMX 12t-t a házak között, miközben igyekeztem mindenki mást szétkapni körülötte.
Rumpelstilzchen teljesen más sztori, Live Oaks déli spawnból beálltam a szokásos td dombra a WZ 120-szal és támogattam a nehezeinket az épületek között, viszont végül elhullottak sajna, ezután szólt be a srác, hogy csak nyaralunk-e a dombon egy másik td-vel, mire írtam neki, hogy már 2000-et lőttem (a vége 3,2K dmg lett), a meccs után jött is az üzi.

Egyikük sem egy kifejezetten jó játékos, de legalább a wot jobbik felét testesítik meg emberileg. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221582) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Annak van jelentősége, hogy a felszereléseket melyik slotba teszem be? Gondolok itt a ventire, gyorsítóra, stb.

(#221583) Bad Pritt válasza Szibilla (#221582) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Csak az első slotnak és annak is csak tier 6-tól.
A játék négy kategóriába sorolja a felszereléseket, ezeket kis piktogramok jelölik és lehet őket szűrni is a felszereléses menüben, a különböző osztályok különböző kategóriákra adnak bónuszt:
Heavy - túlélőképesség (pl. a fejlesztett edzés nem 8% hp bónuszt ad, hanem 10-et)
Med - mozgékonyság (pl. a turbó nem 4 km/h-val teszi gyorsabbá, hanem 5-tel)
TD - tűzerő (pl. a töltésgyorsító nem 10%-kal csökkenti a töltésidőt, hanem 11,5%-tel)
Light - felderítés (pl. a távcső nem 10%-kal növeli a látótávot, hanem 11,5-tel)

Vannak átfedések a felszerelések között, a fejlesztett forgási mechanizmus például a mozgékonysághoz meg a tűzerőhöz is tartozik, a venti pedig mind a négy kategóriában ott van.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221584) Swinegod válasza Szibilla (#221582) üzenetére


Swinegod
őstag

Az első slotnak csak, minden T5 fölötti tanknak az első slot ad egy kis bónuszt bizonyos felszerelésekre, lightoknak spotra van bonusa ami az optika meg periszkóp meg ilyenek medeknek mobilitásra, stb

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221585) kchryss válasza Nyugis (#221544) üzenetére


kchryss
addikt

(#221586) Szibilla válasza Bad Pritt (#221583) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Értem, köszi...akkor ha jól gondolom, a ventit mindig első slotba kell tenni, úgy minden tanknál jobban hasznos.

(#221587) Bad Pritt válasza Szibilla (#221586) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ezt így nem jelenteném ki azért. Abból a szempontból hasznos a venti az első slotban, mert mindenhez ad 6%-ot, az tényleg jó tud lenni.
De pl. egy lightnál lehet hasznosabb a távcső az első helyen, vagy td-nél a töltésgyorsító. Vagy egy friss példa: a tornyos td-knél érdemes a fejlesztett forgási mechanizmust az első helyre rakni, mert általában az összesnek lassan forog a tornya, ha azt az első slotba rakod, akkor elég sokat segít ezen is, meg a célzókör is kisebb lesz mozgás meg toronyforgatás közben. Vagy pl. a Thunderboltnál a turbó tök jó ott, mivel elég lassúcska a plusz páncél miatt, de így majdnem tartja a lépést a rendes Shermanekkel.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221588) L-e-f-i-e válasza Barret001 (#221576) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Szép kör grat, de inkább kettő lőszer hiányott bár egy kis hittel vagy gyújtással lehet meglett volna :D

Amúgy Tier V-ben brutál jó kis meccseket lehet menni, nem is játszottam V-ös tankokkal mostanában de a héten mentem párat és nagyon élvezetes volt, néha érdemes kigurítani ezeket a tankokat is :)

=^-^=

(#221589) Geller72


Geller72
veterán

Ennyit arról, hogy a teknősnek (Turtle Mk 1) a hasa az igazán gyenge pontja. Minden egyes lövéssel simán belőtt egy Obj. 274a. Pedig kicsit még meg is emeltem az elejét, hogy jobb legyen a szög. Semmit sem ért. :(. Nem kellett gyenge pontot keresnie.

(#221590) peterson79 válasza Geller72 (#221589) üzenetére


peterson79
őstag

De mivel lőtt? Premium vagy sima lőszer?

(#221591) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ez a Panzer 1 C még mindig haláli kis tank. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221592) Geller72 válasza peterson79 (#221590) üzenetére


Geller72
veterán

Természetesen fosta a goldot. Nem mellesleg azzal az átütéssel abban a szögben, amilyenben voltam, nem igazán lett volna esélye beütni még golddal sem. Nem hogy minden egyes lövésre, hanem nagyjából egyikre sem. Szerintem még ennél is magasabb szögben álltam, az eleje magasabban volt, kőrakásra toltam fel az orrát, a has végig rejtve volt, nem is azt lőtte, mert arra nem is látott rá. Ahogy meglőttem a láncát, abban a pillanatban már fel is rakta. Zéró delay. De azt még elhiszem, mert egéren gyorsbill, azt ennyi, de a többi bosszant.

[ Szerkesztve ]

(#221593) Viktoár


Viktoár
addikt

Kérdezem hogy 285-ös pen miért nem viszi be a szuperpöri alsó lemezét?

Egy újabb eset amikor az egylövéses tankot "védi" az rng. Továbbra is szentül hiszem hogy nincs belenyúlva a játékba. :C :C

Üdv:Viktor

(#221594) po1son válasza Geller72 (#221592) üzenetére


po1son
addikt

LoL, most nézem gold lőszerrel 286mm az atutese a obj 274a-nak, én azt hittem max 250 körül lehet. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221595) Swinegod


Swinegod
őstag

Jó nap ez pld mi a szart csinált itt de komolyan

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221596) Viktoár válasza Swinegod (#221595) üzenetére


Viktoár
addikt

Ma ez van! Ezúton kívánok Boldog Agyhalottak napját minden kedves érintettnek.

Ez a nyomoronc IS2 nem segített volna, csak bejött a városba és elbújt az egyik épület mögött. Az arty szintén baszott kimozogni hogy segítsen... Vért izzadtam az IS3 és a T29 ellen egyedül. Ráadásul a T29 játékán látszott hogy nem hülye.

Egyedül ezért érte meg izzadni mert meglett a 15. küldetés.

Üdv:Viktor

(#221597) Swinegod válasza Viktoár (#221596) üzenetére


Swinegod
őstag

Annyira felkúrja az agyam mikor azért halok meg, mert az ellenfél szar. Ha valami 3 kiválóságjeles disznó lett volna az teljesen nyugodtan lehozom a meccset, most érted hogy számítasz az ilyenre? Prohorovka hegyen se számítasz arra, hogy ott lesz a Maus pld

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221598) BerserkGuts válasza Viktoár (#221593) üzenetére


BerserkGuts
őstag

az a baj kivették a min és a max-érték közlését az átlagot hagyták ott hát az kb szart se ér ha mindig a legalacsonyabb átütést dobja a gép

legjobban akkor látom mikor 300+ átütésnek kéne lennie golddal de a 250 se megy neki pedig a szög tökéletes meg a lemez se spaced szóval simán vinnie kéne
esetleg lagg volt de ha nem is mozdult akkor nehezen

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#221599) Geller72 válasza po1son (#221594) üzenetére


Geller72
veterán

De oda minden lövéshez az is édeskevés lett volna. Egyszer sem pattant le.

(#221600) peterson79 válasza kchryss (#221526) üzenetére


peterson79
őstag

Végülis úgy tűnik beválik ez a taktika. Bár nem minden körben sikerül, de így legalább nagyságrendekkel kevesebb csatát kell lejátszani hozzá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.