Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#220801) phoenix1989 válasza Djuree (#220800) üzenetére


phoenix1989
őstag

én azt nem értem a festést mért kell elvenni. ha egyszer meg szereztem fogja és elveszi. mekkora bunkóság. régen meg tarhattad

(#220802) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ha nincs light akkor nincs más mint előre xD

(#220803) kchryss válasza Bad Pritt (#220752) üzenetére


kchryss
addikt

Biztos tanultak a mestertől: quickybabying
[klip]

Elhallufon én egyébként direkt nézek hátrafelé is folyamatosan. Sokszor nem direkt csinálják csak ennyire vakon játszanak, hogy vezetni sem tudnak és véletlenül tolnak ki.

(#220804) jano_77 válasza jozefgucci1 (#220798) üzenetére


jano_77
nagyúr

ha HE-t szereti ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220805) Swinegod válasza kchryss (#220803) üzenetére


Swinegod
őstag

Reportoltam, remélem kap egy kis bant

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220806) kchryss válasza phoenix1989 (#220794) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!
Milyen a mai metában az fv215b? Szerintem ráférne egy buff, úgy lenne igazságos ha ennek lenne rétegelt oldala és nem az sconq-nak. Akkor lehetne vele sidecrape-elni.

#220798 jozefgucci1
A változatosság kedvéért egy újabb tornyozós hulldown tank. :)
Ráadásul hogy néz már ez ki?! Szerintem a legrondább tank a játékban ezzel a fogyatékos toronnyal.

(#220807) Swinegod válasza kchryss (#220806) üzenetére


Swinegod
őstag

Én tudtam emlékeztetett ez a Concept 1B valamire...

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220808) phoenix1989 válasza kchryss (#220806) üzenetére


phoenix1989
őstag

sajnos páncél nagyon nulla. a lövegpajzsom is3 normállal bevitte. amúgy lehet jó köröket menni de T10 ben többnyire minden jobb nála. óvatosan kell játszani vele, páncélra hagyatkozni nem lehet.a töltés idő amivel lehet mit kezdeni meg a pontosság de azért néha az is cserben tudott hagyni. -.- régen imádtam amikor még ő volt a fejlesztési ág végén, azóta viszont rengeteg nála sokkal jobb tank érkezett.
buff mindenképp elférne némi páncél a toronynak de ahogy írod leginkább az oldallemeznek és az ottani gyenge pont megszüntetése akár elég is lehet

[ Szerkesztve ]

(#220809) Bad Pritt válasza phoenix1989 (#220808) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ja, nagy szomorúságom, hogy az a tank ennyire megrekedt 2014-ben. Legtöbb sebzésem és killem azzal a tankkal van, brutális köröket lehetett vele menni, ha találtál valami jó támogató, hulldown helyet akkor dpm-ből bedarált mindent maga előtt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220810) Gyuri27 válasza kchryss (#220803) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nyilván be kell állni a másik elé.
Olyan ez mint top ebr-el a heavyk mögött. Vagy papir meddel heavy oldalra menni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#220811) Stigma.HC válasza Gyuri27 (#220810) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Amikor ilyet látok, hogy valakit kitolnak úgy mint itt akkor bizony ha olyan kedvem van akkor ezt az illetőt én is szépen ki szoktam tolni ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#220812) Viktoár válasza Bad Pritt (#220809) üzenetére


Viktoár
addikt

Inkább a játék rekedt meg valahol a rég múltban. :DDD Nap mint nap szembesül vele az ember hogy egy hitvány szar, akkor tudsz normális meccseket menni amikor az RNG nem csalja el az egyik oldalra a meccset. :K Amikor leállsz 1v1-be ugyanolyan tankkal a fél hp-s tank ellen csak neked lepattan, lánc, kritikus 0 .... Ő meg menet közben célzás nélkül 3-ból 3-szor bever.... :C

Vagy amikor mész egy tankkal sok sok csatát majd jön egy etap amikor minden meccsben kigyújtanak, lőszerrekeszt lőnek, az ágyú csak mellé visz, aztán 3-4 meccs után varázsütésre elmúlik és működik a tank.... :K

Ezek a "nem észrevehető" balanszolások rohadt unalmasak már.... :(

Üdv:Viktor

(#220813) jano_77 válasza Viktoár (#220812) üzenetére


jano_77
nagyúr

Löwe-el igyekeztem volna pattintós küldit teljesíteni, de vhogy ennek a küldinek az elindítását követően még tier8 ellen is elveszítette páncélját és minden jött-ment tank belőtt, akár mozgásból is, mindezt úgy, hogy kőrakás mögött álltam és előre-hátra hintáztattam is! Bisconte 3/3 belőtte a kis kupakot a torony tetején! Hihető!? :Y :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220814) Viktoár válasza jano_77 (#220813) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem foglalkozz a küldikkel, egyszer majd beadja, de ne görcsölj rá. :N Szerintem egy idő után teljesen kiismerhető ez a balanszolósdi a játékban. Ha ezt elfogadod akkor idegbaj nélkül tudsz játszani.

Amikor látom hogy a f@sz rosszabik felén vagyunk akkor elengedem a meccset....... már a következőn gondolkozok. :DDD Néha elkap a lendület hogy akkor megcsinálom az egyik küldit vagy gunmarkot húzok de aztán megunom mert látom hogy 2 jó meccsre jut 6 fos....Nem lehet haladni az agyhalottak + RNG szopóroller miatt.

Üdv:Viktor

(#220815) kchryss


kchryss
addikt

Emlékszem régen milyen lassan lehetett fejleszteni a legénységet. Milyen sokat értek a női legénységi tagok amikor behozták őket a játékba.
Ma meg már annyi spéci legénységet vágnak az emberhez hogy azt se tudja hova rakja őket. Így néz ki a barakkom ruszki szerveren 3000 csata után:

(#220816) dokee78 válasza Warton (#220778) üzenetére


dokee78
félisten

Terveim szerint 8-asnál szállok be az ágba és a free XP-ből teszem rá azokat a modulokat ami ahhoz szükséges,hogy a top löveget rá tudjam tenni szintén free XP-ből.
Majd innen rendes grind és freeből tank fullozás.

(#220817) zodo válasza jozefgucci1 (#220798) üzenetére


zodo
nagyúr

"Nem tudott aludni" és hajnalban le is csillagozta.
72 csata
~1.7M kreditről indult és maradt ~3.000 úgy hogy már az esetleges kövi csatára, fogyócikke sem lett volna.

(#220818) h1mpi válasza jozefgucci1 (#220798) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azért be lehet lőni. Nem nagy helyen, de ott van a szokásos kupola. Vannak ennél sokkal trolabb tornyok.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#220819) jano_77 válasza zodo (#220817) üzenetére


jano_77
nagyúr

Marha nehéz dolga van úgy, hogy nagyon keveseknek van meg a tank! Sosem értettem, hogy miért gondolják a nagyobb streamerek (CC-k), hogy az nagy teljesítmény, hogy mikor mindenki előtt megkapnak egy tankot, azonnal legunmarkolják!?! Tegyék ezt meg akkor, amikor már mindenki tud vele játszani. :U

EZT láttátok, hallottátok már? Micsoda hely.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220820) köpet válasza Szibilla (#220770) üzenetére


köpet
aktív tag

A KV-1 nagyon jó, de meg kell tanulni használni. Amikor anno kifejlesztettem én is nagyon utáltam eleinte, mert lassú volt, nem bírta úgy a strapát, mint vártam volna (akkor még azt gondoltam, hogy mivel nehéz tank nem lövik be olyan könnyen), a stock ágyúkkal sebezni se nagyon lehetett, a 75%-os legénységgel el se talált semmit. Idővel meglett a két nagyobb ágyú, a 122mm repeszes és a 85mm-es (ez utóbbi az igazi szerintem), meg a legénység is alakult és én is megtanultam helyezkedni, forgatni, így már valóban jó. Mondjuk akkor még T5 volt a KV-1S, ami jóval mozgékonyabb, így gyorsan átnyergeltem rá.
Egy Churchill-t meg lehet enni vele, de kell hozzá némi szerencse meg tudás is.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#220821) tasiadam


tasiadam
veterán



Jövök felfele lassan, mint a hányás. Milyen értéknél zöldül be a WN8-am? 1250?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220822) Bad Pritt válasza kchryss (#220815) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ez a játék már rég nem a grindolásról szól. Egy tier 9-es tankot egy hétvége alatt ki lehet húzni, 75%-os legénységnek 100 meccs alatt két skillt lehet adni és folyamatosan adja a segítséget minden téren.
Tök őszinte leszek, a prém tankok lényegét se látom már, most a Leo PTA-val tesztelem, hogy mire kihúzom a 10-est, mennyi kreditet termel és jelenleg úgy néz ki (félúton vagyok kb), simán meg lehet venni az ezzel a tankkal szerzett pénzből majd a Leo 1-et és nem is kell kredit booster végig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220823) notika77 válasza tasiadam (#220821) üzenetére


notika77
senior tag

Ha korrekt színezést használ, akkor 1600+ :)
[link]

(#220824) tasiadam válasza notika77 (#220823) üzenetére


tasiadam
veterán

Ááááá annyi időm nincs h elérjem idén :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220825) Bad Pritt válasza tasiadam (#220824) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Számít? Szerintem az uccsó 1000 csata beszédesebb, mint az overall.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220826) tasiadam válasza Bad Pritt (#220825) üzenetére


tasiadam
veterán

Az viszont zöld kell legyen.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220827) peterson79


peterson79
őstag

Mai nap mobilról nézve egyik képet sem látom a topikban. Azt írja sikertelen betöltés. Aki tudja kinek kell szólni, tegye már meg, köszi.

(#220828) Barret001 válasza tasiadam (#220821) üzenetére


Barret001
addikt

Én 1250-re tippelek,de az is számít,melyik statos oldalon nézed!

(#220829) peterson79 válasza notika77 (#220823) üzenetére


peterson79
őstag

Ez alapján az előző hétvégén unikum szinten nyomtam :DDD:DDD:DDD

(#220831) peterson79 válasza #40993792 (#220830) üzenetére


peterson79
őstag

Igen, azt. Köszönöm.

(#220832) Raidon válasza Barret001 (#220828) üzenetére


Raidon
őstag

XVM-is 1600 ig sárgának jelzi

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#220833) peterson79 válasza zodo (#220817) üzenetére


peterson79
őstag

Még mindig nem megy nekem ez a markolás. Nem tudok konstans jó eredményt hozni, nagyon sokszor elmegy mellettem a meccs és nem tudok sebezni, de még szpotolni vagy láncolni sem. Mármint nem eleget...

Super Hellcat-et nyomtam, azon elvileg kevés az elvárt érték, 1650 most a 95%, ha jól emlékszem. Nem egy nagy szám tényleg, 4-5 lövés és megvan, valamiért mégsem sikerül minden egyes pályán hozni :((

(#220834) Thrawn


Thrawn
félisten

Szeretem amikor veszek egy új járgányt és próbálnak előre beetetni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#220835) tasiadam


tasiadam
veterán

Ennek az FC4005nek milyen hihetetlenül szar az ágyúja. Olyan mint a toronyóra. Nem túl pointos, de nagyot üt.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220836) köpet válasza Thrawn (#220834) üzenetére


köpet
aktív tag

Grat. Este kiderül, nekem mi jön össze a stock változatával (semmi habbal, gondolom). :D

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#220837) jano_77 válasza peterson79 (#220833) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hasonló cipőben járok én is az orosz/kínai koalíció küldijével, ahol a saját HP-t kellene csupán meglőni 10/10 (kitüntetéssel) vagy csupán 10/7 a normál teljesítéshez és sajnos nagyon szomorú és tudom szánalmas is, de nem sikerült első nekifutásra. :( :O Halál gát szerintem is, de ez van. :U Próbálkoztam LT-432, T-54 mod1 és Type59 - ezeknek nincs túl sok HP-a, de ez sem sikerült az elvárt mennyiségben megugrani. Első olvasatra ez egy pitiáner feladat és mégsem. :(((

Thrawn: a BC AP szerintem egy jól használható genyó kis dög tud lenni, szerettem, most is meg van még. :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220838) zodo válasza jano_77 (#220819) üzenetére


zodo
nagyúr

Tegnap kapta és 0-ról húzta nem úgy mint a megjelenés előttiek pl. skill4ltu.
Oly mindegy hogy most vagy később játszik mert ha valaki nem érez rá akkor később sem tudja majd használni.
Daki pl. nem tudta tegnap feltenni a 3 jelet.
Annyira nem op mint amennyire sokan gondolják, hisz tudod "ha a rendszer azt mondja akkor az úgy lesz" de persze jó kezekbe és jó csillagállással lehet jó kört hozni.

(#220839) jano_77 válasza zodo (#220838) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem vitatom, hogy jó játékos Tankelit, félre ne érts! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220840) KisApám


KisApám
addikt

Mik NEM számítanak bele a WN8-ba?
Pl. úgy tudom, hogy a SKIRMISH csaták (?) és még?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#220841) Raidon válasza KisApám (#220840) üzenetére


Raidon
őstag

Random csatán kívül semmi :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#220842) Thrawn válasza köpet (#220836) üzenetére


Thrawn
félisten

A köztes ágyút én megoldottam free XP-ből, a nagy meg megvolt a nehéz tárasokkal, csak fel kellett szerelni rá.

jano_77: két tártöltés közt van idő gondolkodni, ezt még szoknom kell.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#220843) Barcelona95 válasza jano_77 (#220837) üzenetére


Barcelona95
tag

TD-vel kell megcsinálni. Én SU-130PM-mel csináltam, 2 lövés és szinte meg is volt.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#220844) peterson79 válasza Barcelona95 (#220843) üzenetére


peterson79
őstag

Kösz, ezen gondolkodtam Én is, hogy mivel csináltam, mert azt hiszem nekem ez megvan.

(#220845) jano_77 válasza Barcelona95 (#220843) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, majd teszek egy próbát azzal akkor. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220846) po1son válasza Bad Pritt (#220822) üzenetére


po1son
addikt

Tegnap be voltam pánikolva, hogy lefogok maradni a tot-os grille-ről, mert azt hittem kedden még akcióban lesz.
Reggeltől késő délutánig 187.000 xp-ét sikerült összehoznom wt auf-al tegnap (sok 5x szorzó miatt), nagyon-nagyon régen hetekig szenvedtünk ezért. :B

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220847) peterson79 válasza Thrawn (#220834) üzenetére


peterson79
őstag

A jobb oldalon nem mind Battle hero kitüntetés, ugye? a második az csak a szakasz miatt van?

(#220848) Swinegod


Swinegod
őstag

Hát én komolyan beszarok, mi a farkam ez?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220849) joergie válasza jano_77 (#220845) üzenetére


joergie
őstag

(#220850) Thrawn válasza peterson79 (#220847) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen az a szakaszért járt, egy STA-1-nek küldtem meghívót csata közben, 4 killje lett neki is a végére.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.