Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#220101) Barret001 válasza tasiadam (#220100) üzenetére


Barret001
addikt

(#220102) BÁ Nutrition válasza tasiadam (#220100) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#220103) e-newsee válasza Putyin90 (#220099) üzenetére


e-newsee
addikt

Pl innen:
Marks of Excellence mod github

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#220104) jozefgucci1 válasza Barret001 (#220101) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Persze nagyon ügyes ,de mikor megkérdeztem tőle , hogy ez mégis hányadik reroll akkor ignorált :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#220105) po1son válasza Barret001 (#220101) üzenetére


po1son
addikt

Az szép account, kb 3 millió free xp-et konvertált át (~85.000 gold), látszik hogy csak annyit játszott alacsony szintű tankokkal, hogy a következő magasabb szintű tank xp árát megtudja venni. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220106) tasiadam válasza Barret001 (#220101) üzenetére


tasiadam
veterán

Jézusom. Mindig tryhard?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220107) Barret001 válasza jozefgucci1 (#220104) üzenetére


Barret001
addikt

Lehet akár huszadik is :) DE ne nézzük az elejét,mindig csak az utolsó 30 napot,az a mérvadó :) A tudás tükre!

(#220108) jano_77 válasza jozefgucci1 (#220104) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk én valszeg az 5-ik reroll után sem néznék így kis, vagyis lennék ilyen hupilila - pedig egyre jobb vagyok a játékban én is, és a kezdeti fogalmatlanságom nagyon lehúzza a statom, de ez akkor is durva! Szerintem le a kalappal előtte, akár hányadik reroll is a srácnak. :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220109) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Sziasztok!

Azt hogy lehet beállítani, ami Skill videóin látszik, hogy bal oldalon látja csata közben a kiosztott és az asszisztált sebzést?

Köszi!

Amúgy még mindig tetszik a játék, bár rontja az élményt, hogy nagyon sok többezer csatás játékos kis tier-ben kompenzálja a frusztrációját...miért jó nekik, hogy itt okoskodnak és szidják a kezdőket, azt nem értem. Nem lehet a chat-et kikapcsolni?

(#220110) jano_77 válasza Szibilla (#220109) üzenetére


jano_77
nagyúr

CHAT kikapcsolása: Beállítások és az első oldalon talán baloldali sávban keresd, ott lesz! :K
A kiosztott és bekapott sebzés kiírása pedig ha jól emlékszem fejből az utolsó oldalon lesz. Most irodában vagyok nem tudom sajnos pontosan megnézni Neked. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220111) peterson79 válasza Szibilla (#220109) üzenetére


peterson79
őstag

Pár hsz-el korábban adtam egy linket amin Dezgamez ajánlott beállításait lehet megnézni. Nem tudom mennyire vagy erős angolból, de a lényeget mutatja is a képernyőn, szóval azt nézd meg.
Ha esetleg mégsem tiszta valami, hogy mire való, akkor kérdezz továbbra is :)

(#220112) joergie válasza Szibilla (#220109) üzenetére


joergie
őstag

Az van, hogy tier5ben még fejlődő(nem 100%) legénységgel mész, márpedig a tankok alapvetően arra vannak balanszolva, ha már megvan a 100%. Ahogy jön a legénységi xp, úgy pl tier6-ban már nagyrészt 100% legénységgel mész, tier7ben pedig már kell(ene) legyen lámpád is(spot jelző). Nem kötelező rögtön elkölteni a legénységi skilleket, ha 100% fölött vannak, még kell bele ~40k xp, hogy kredites átképzés után 100%on maradjanak a legényeid.

Első skillnek mostanában a lámpa miatt általában lámpa/snapshot/smoothride kombót adok, második körben brothers in arms(bia).
Szerintem tier5-6ban a legnagyobb a különbség legénységet tekintve a techtree tankosok és a prémium tankokba ültetett sok száz csatát látott legénységgel próbálkozók közt, így ilyenkor mivel mindenki magából indul ki, feltételezi, hogy mindenkinek lesz a legénységében 2-3-4 skill, ami hát nem találkozik a valósággal. Ez az "akinek nem inge" tipikus esete részedről.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#220113) hulp01 válasza peterson79 (#220111) üzenetére


hulp01
senior tag

Ha meg nem megy az angol, akkor Scheffnek is van egy videója erről, amit pont tegnap tett fel. Még nem néztem meg, de kezdőknek biztos hasznos.

(#220114) peterson79 válasza Szibilla (#220109) üzenetére


peterson79
őstag

hali,

Dezgamez beállításai: [link]

Scheff beállításai: [link]

Az RNG legyen Veled :)

(#220115) e-newsee válasza peterson79 (#220114) üzenetére


e-newsee
addikt

És sose hagyjon el benneteket a remény! :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#220116) Putyin90 válasza e-newsee (#220103) üzenetére


Putyin90
senior tag

Köszi! Ehhez van valami telepsítési útmutató? Vagy csak a zipben lévő mods mappa tartalmát bemásolom a játék mods mappájába és kész?

(#220117) kchryss válasza Putyin90 (#220116) üzenetére


kchryss
addikt

Bemásolod és kész. Utána játékon belül lesz új menü a jobb alsó sarokban ahol változtathatod a mod beállításait, mint például milyen formában írja ki a dolgokat, milyen színnel és ilyesmik. Vannak billentyű kombinációk is benne amivel változtathatod élőben. Mozgatni is lehet hogy hova írja ki.

(#220118) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, holnap átnézem. :R

(#220119) CirrMee


CirrMee
addikt

Kretén egy játék/macskaméking'. Egyik napról a másikra "elfelejtek" játszani, ez megy egy hónapig, aztán egyik napról a másikra überprő leszek. Mit lehet erre mondani, azon kívül, hogy abszolút hihető...?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#220120) Balcsix válasza popey37 (#220049) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nálam az 5k gold bőven a lélektani határ fölött van ebben a játékban, még ha valóban nagyon tetszene esetleg...

(#220121) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Egy haver ma megkért, hogy toljam le a rankedet a kvalitól kezdve, mert kivenné a Kpz-t. Telekomos nettel, 120-140-es pinggel, 2 kapcsolat-megszakadással, szarul skillezett tankokkal erre voltam képes:

Soha többet nem megyek rankedet, amíg az artykkal nem kezdenek valamit.

(#220122) jozefgucci1 válasza Black_Sheep (#220121) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az szép eredmény . :C

Nem akarod nekem is megcsinálni ? :DDD Nálam pöpec a legénység ígérem :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#220123) kchryss válasza Black_Sheep (#220121) üzenetére


kchryss
addikt

Ez a div3 vége ugye? Grat hozzá!

#220122 jozefgucci1
Mennyit fizetnél érte? Kajzoo-nál nem érdeklődtél erről? :DDD

(#220124) po1son válasza Black_Sheep (#220121) üzenetére


po1son
addikt

Tegnap én már port forwarding-al próbálkoztam a router beállításokba, de semmi haszna nem volt, ugyanúgy szar és élvezhetetlen volt a játék és ami a legdurvább már délután 2 órától elkezdődött nálam a pingeles, nem 6 órától mint szokott.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220125) notika77 válasza po1son (#220124) üzenetére


notika77
senior tag

VPN kell, mert nem a csatlakozásoddal vagy a magyarországi neteddel van a gond, ezért DNS cache ürítéssel, router újraindítással, konfigurálással és ráolvasással sem lehet rajta segíteni.
Ami még segíthet: sokan és többször írunk a WG-nek.

(#220126) jozefgucci1 válasza notika77 (#220125) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A Vpn-t néztem én is a keepsolid ingyenese még akár jó is lehet hozzá . A kérdés , hogy melyik országra érdemes állítani a bekapcsolt vpn-t ? :F

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#220127) Eugene Roe válasza notika77 (#220125) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A vicces az az, hogy world of warships az megy rendesen. Igazából ezért kezdtem warshipezni, mert elegem lett abból, hogy 1 év alatt 30k befizetése után se tudtam egyetlen délután se rendesen játszani, és amíg wows-ba még bele is férne egy pici lagg, itt nem.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#220128) hulp01


hulp01
senior tag

Mivel a wg szerint ebben a csatában kiválóan teljesítettem, ezért megérdemeltem a chevront:

Ebben a csatában viszont tök haszontalan voltam, ezért örüljek, hogy nem vont le chevront:

A vicc az, hogy még xp-ben is majdnem ugyanannyit jelent.
Csak egyszer csinálnának egy olyan módot, amiben túllépnek ezen a győzelmi fétisükön és ténylegesen az egyéni teljesítményt díjazzák. Valószínűleg akkor a fenti példa fordítva lenne és a végeredmény ugyanez lenne, de azzal nem lenne gond, mert legalább tükrözné a csatában nyújtott teljesítményt.

(#220129) Barret001 válasza hulp01 (#220128) üzenetére


Barret001
addikt

"Csak egyszer csinálnának egy olyan módot, amiben túllépnek ezen a győzelmi fétisükön és ténylegesen az egyéni teljesítményt díjazzák." Na persze :) Meg is zuhanna a játékos bázis:) Nem véletlenül mennek el minden változtatható paraméterrel a szerencsejáték irányába :)

(#220130) Bad Pritt válasza po1son (#220124) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kezd engem is kicsit fárasztani, délután 4-kor még 20-30, este 9-re szépen elérte a 120-140 pinget olyan packet lossokkal, hogy az E 25-tel leestem az 50 méterre előttem lévő szikláról, mert a szerveren közben megérkeztem. :D Ráadásul meccseket se kell menni hozzá, a szerverválasztó menüben látod, ahogy szépen kúszik felfele a szám mindkettőnél.
Közben minden más tiptop, Xboxon Apex Legends 20 alatti pinggel muzsikál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220131) kraven54


kraven54
aktív tag

Én irtam ez ügyben a WG-nek nem egyszer, traceroute-al mindennel, de megálapította a WG-s "tech" kolléga, hogy bizony nálam van a hiba és kapcsolgassam ki be a modemet. Hiába mondtam neki hogy modem független mert ez a 3., hajthatatlanok. Direkt mindig ujra nyitom a ticketet, de mindig ugyan az a vége, hogy náluk minden rendben.

(#220132) po1son válasza notika77 (#220125) üzenetére


po1son
addikt

Április 19el megyek a vodafone-hoz, árban kb ugyanannyi lesz, reményeim szerint ott már nem lesz ilyen gond. :)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220133) peterson79 válasza jozefgucci1 (#220126) üzenetére


peterson79
őstag

EU 1 Hollandiában, Amszterdamban van.

EU 2 Luxemburgban

Wiki mondta...

Nekem beragadt a fizetés Express VPN-nél, úgyhogy megint 1 hónapig elő leszek fizetve. Arra figyelj, hogy némelyik oldal figyeli honnan nézed a cuccost és lehet, hogy nem engedi emiatt a lejátszást. Akkor csak ki kell kapcsolni értelemszerűen vagy beállítani MO-ot.
YouTube például ilyen. Volt, hogy sima Lego rajzfilmet nem engedte megnyitni... nonszensz, de ez van

[ Szerkesztve ]

(#220134) po1son


po1son
addikt

M60 Buff:
Torony páncélzat: 178/76/51 → 254/76/51 mm

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220135) tasiadam válasza po1son (#220134) üzenetére


tasiadam
veterán

Tegnap egy 110 e3-ra több lyukat csináltam tornyon, mint egy svájci sajtra, és 0 dmg, de a lyuk ott volt a kupolán. Ez is olyan lesz?

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220136) Swinegod válasza po1son (#220134) üzenetére


Swinegod
őstag

Szóval, akkor, ha az M60 sokkal gyorsabb, mint a Patton, és az ágyúja is jobb valamivel a hátrány pedig a páncél hiánya volt... Milyen indoka van a létezésre mostmár a Pattonnak?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220137) zozyk válasza po1son (#220132) üzenetére


zozyk
addikt

Csak meg ne bánd... :/

Én alig vártam hogy leteljen a 2 évem náluk, azóta Telenor mobilnetem van, fényévekkel jobban muzsikál nálam.

Annyit hozzátennék, hogy nincs messze az Audi gyár, és ott a céges flotta vodás, munkaszüneti napokon működött nálam is ... :)

(#220138) Bad Pritt válasza zozyk (#220137) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem is csodálom, a kacat UPC hálózatnál néha jó időben még a műhold is jobb (true story). :D

De amúgy a játék gondjait nem hiszem, hogy bármilyen szolgáltatócsere megoldja, nekem 500-as vodával ugyanúgy fos volt esténként a játék, mint most az 1000-es telekommal meg mobilnettel.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220139) tasiadam válasza Bad Pritt (#220138) üzenetére


tasiadam
veterán

Nekem pl hibátlan az 500as voda. Elég alacsony a pingem is, az is kb stabil. Akkor magas amikor dolgozom és bnőm videohívásban van, mert akkor az 500 mega is kevés.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220140) jozefgucci1 válasza po1son (#220132) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azt azért jól gondold meg szerintem , mert még egy olyan kókler elmaradott céget mint a volt UPC nincs még az tuti . Rengeteg a panasz az ügyfélszolgálatra -rendszerükre és a hálózatra. Annyira kevés technikust alklamaznak , hogy napok mire odaérnek hozzád , míg a telekom esetében tényleg 24 óra . Én szerintem digire váltok át .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#220141) Jadro válasza po1son (#220134) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor talán érdemes lesz behúzni kötvényért végre? :) A Pattont is szeretem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#220142) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Sziasztok!

Az orosz medium ágak közül melyiket érdemes kihúzni majd? Egy nekem elég onnan, úgysem lesz többre képzett legénységem.

Köszi!

(#220143) peterson79 válasza Szibilla (#220142) üzenetére


peterson79
őstag

Obj430u.

Onnan kb. mind jó. 8-9-10-es mind, de szerintem még lentebb is jókat lehet menni. Régen voltam azon a vonalon, de akkor mindegyikkel jó volt játszani.
Az orosz az OP ág többnyire, bármit nézel.

(#220144) jano_77 válasza po1son (#220134) üzenetére


jano_77
nagyúr

121B buffeól még nincs hír? Lehet megveszem majd mindkettőt. :B

Castor: ha páncélozottat szeretnél akkor a 430U, ha mozgékonyabbat, akkor 140! Ez utóbbi CW tank is.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220145) joergie válasza jozefgucci1 (#220140) üzenetére


joergie
őstag

A digi se oké, mióta rákapcsolták pár hete az invitel rendszerét. Addig ment minden maxon, azóta a letöltés inkább a garantált minimum környékén, 3-500mbit körül(gigabites netről van szó). Ping és feltöltés elvileg oké.

M60al semmi más nem történik, mint megkapja a techtree patton tornyát. A hull marad papír.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#220146) hulp01 válasza joergie (#220145) üzenetére


hulp01
senior tag

Gondolom a cenzúra belassítja. ;] :( :O

(#220147) Djuree válasza Szibilla (#220142) üzenetére


Djuree
félisten

430U a legjobb most, univerzális gép, a 140 se rossz de nincs akkor visszatarto ereje...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#220148) po1son válasza jano_77 (#220144) üzenetére


po1son
addikt

[link]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220149) jano_77 válasza po1son (#220148) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. Szerintem akkor be is gurítom az M60 és a 121B is. Mostanában sokat toltam a sima 121-el és az sem volt rossz, nekem tetszett és hozzá képest a 121B még jobb, mi bajom lehet. :B
M60-al is szemeztem, de mivel a Pattonnak jobb volt a tornya, eddig nem vettem, de most már mindenben jobb lesz szinte az M60 - tempó, löveg, torony is frankó - így már megérős lesz szerintem.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220150) Swinegod


Swinegod
őstag

Ha ez az acc nem bot én elsírom magam

Ha már arra jártok reportoljátok bot account miatt légyszi

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.