Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221302) Geller72 válasza Swinegod (#221299) üzenetére


Geller72
veterán

Nos, elkértem a haverom accountját, neki megvan a teknős. Mentem vele 5 karikát.. Röviden: Nem vagyok elájulva tőle. Ha a hasát nem tudom rejteni, vége, . És a legtöbbször nem tudom. :(. A C45 egy tárból majdnem kinyírt. Ennél még az AT2 is sokkal nagyobb biztonságérzetet ad. Ezt a teknő nem adja vissza. Megyek még vele párat, hátha. Az AT8 megvan, éppen ágyút grindelek hozzá, mert az utolsó kettő, ami ér valamit, de nem adják olcsón. :D.

(#221303) Geller72


Geller72
veterán

Viszont. Mentem egy kört szintén a haverom accán keresztül a Cérna X prémmel, és igen kemény a bucija. A Renegade simán elbújhat mellette. Annyi benne a szomorú, hogy rém alacsony az alfája, de legalább 5 sec-en belül tölt, DPM-ben nincs hiba. :D. Átütése sem a legjobb, de legalább lehet építeni a tpronyra, és kint maradhatok célozni a weakspotokra.

[ Szerkesztve ]

(#221304) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ebben a bunyó modban csak a retardáltak játszanak? a bázist nagy ívben elkerülik, mindig a másik oldalra mennek és aminek alapból az a neve hogy kulcsfontosságú pozició szintén elkerülik. a közelébe se szagolnak. -.-

(#221305) Geller72


Geller72
veterán

Mentem egy tűrhető karikát a teknővel, ráadásul Prokhorovkán, tele TD-vel és arty-val. :D.

(#221306) phoenix1989


phoenix1989
őstag

a két jómadár is szerencsére velem volt. és elmentek a sarokba bujkálni ensken a bázis legtávolabbi pontjára.

(#221307) Szibilla válasza Geller72 (#221305) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Tudom, hogy én vagyok a vak, de ezeken a képeken hol látszik, hogy melyik tankról van szó? :B

Amúgy mi az a Cérna X? :F

(#221308) Bad Pritt válasza Szibilla (#221307) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A jobb felső sarokban írja a battle reportban, de pont úgy van kivágva a kép, hogy nem látszik. Amúgy ez a Tortoise.
A Cérna X az a Caernarvon Action X prém tier 8-as tank.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221309) phoenix1989


phoenix1989
őstag

csak én kapok folyton 1-2 ezer csatás társakat a bunyó modban? minden csata végén megnézem és a 90% 2ezer csatás vagy kevesebb és 100+ átlagsebzéses játékos. ha netán sok a csatájuk akkor is max 300 átlagsebbel rendelkeznek.

(#221310) Bad Pritt válasza phoenix1989 (#221309) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A jobb játékosok nem játsszák azt a módot, mert nem ad BP pontokat.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221311) phoenix1989 válasza Bad Pritt (#221310) üzenetére


phoenix1989
őstag

én csak a hülye festést akarom 30 win de egyszerűen lehetetlen.

(#221312) Szibilla válasza phoenix1989 (#221309) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Gondolom, mind a WB jelű tankkal van, amit mindenki megkapott. Nekem eszemben sincs menni velük, nem vagyok oda való.

Bad Pritt: köszi! :R

(#221313) Bad Pritt válasza phoenix1989 (#221311) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én már a garázsban a küldik olvasásakor elengedtem, eszement mennyiségű idő menne el rá, nem éri meg.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221314) phoenix1989 válasza Bad Pritt (#221313) üzenetére


phoenix1989
őstag

hát a mai nap erre megy el. még kell 4 win már kiszenvedem.

(#221315) Geller72 válasza Bad Pritt (#221308) üzenetére


Geller72
veterán

Nem a tortoise, hanem a Turtle Mk1. ;) T8-as. A többi stimm.
Azóta teperek az AT8-al is, hasonlóan jó, mint az AT2, de a Turtle Mk1-nél sokkal jobb. A teknősre még rá kell éreznem és folyton fsnom, hogy a hasát (is) belövik. :D.

[ Szerkesztve ]

(#221316) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Jaj ez a T34-2G FT (a tier 7-es kínai td) rohadt vicces, az AP 800-zal, a HEAT 640-nel (!!!) repül, olyan vele nagy távolságra lőni, mintha egy katapulttal hajítanám a lövedékeket. Többször elkönyveltem, hogy miss és aztán így rápottyant a lövedék az ellenségre kb. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221318) Geller72


Geller72
veterán

Alakul. 4. csatám, nyílt pályán. (Mines)
T6-7-ben. Semmi extra. Viszont kiba pontos az ágyúja. És nem csak "papíron". :D.
Szépnek mondjuk egyiket sem nevezném az ágon. :DD

(#221319) Geller72 válasza #40993792 (#221317) üzenetére


Geller72
veterán

Játszik valaki itt rajtam Kívül T40-el? :D. Na ott elszívok egy cigit, mire odaér a skuló. :D. A HEAT 249 m/s. :D. Sokszor én is azt hiszem, hogy elszáll a vételenbe, erre odbsz és 1 shot, 400+ dmg. T4-ben.. Vagy a HE 530+ dmg. :D.

(#221320) Swinegod válasza Bad Pritt (#221316) üzenetére


Swinegod
őstag

Stock STA-1 de mondjuk előtt is a 3 tank, szintén 800 körüli lőszersebesség, egy idő után feladtam azt, hogy 300m-nél messzebre lőjek

Amúgy a svéd TDknek van olyan lassú HE-je pld egy katapulttal vetekszik

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221321) Geller72 válasza Bad Pritt (#221316) üzenetére


Geller72
veterán

Viszont a SU-76G FT azért T4-ben nagyon durva. Átütésben és alfára is. 160-as alfa, 128-as alap átütéssel. Elviekben van párja ruszki ágon, de nincs meg ez az ágyú azon. Meg sem közelíti.

(#221322) Bad Pritt válasza Geller72 (#221321) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igen amúgy, nekem a low tier tankok nagyon tetszettek azon az ágon, T4-5-6 is remek, a hatos számomra megtartós, az egy brutál patent jószág remek álcával, mozgékonysággal, fasza ágyúval.
A 7-essel már vannak bajok (az egyik ágyúval kicsi az alfa és a dpm is, a másik meg pontatlan és ilyen szar lőszerei vannak, lassú a tank és páncélja sincs cserébe), a 8-as se lenne rossz, csak lomha számomra és itt álltam meg.
A WZ-120 td meg az egyik legjobb td szerintem a játékban jelenleg, nem tudok rá egyszerűen rosszat mondani.

Szerk.: a négyes párja a ruszki ágon a SU-85B, annak ilyen az ágyúja, csak az már ugye nem tech tree tank.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221323) Geller72 válasza Bad Pritt (#221322) üzenetére


Geller72
veterán

A SU-85 (i) már ötös. Ami prém. A tech tree-s SU-85 is ötös. T4-ben nincs párja, ami ennyit tudna. De T5-ben a prém SU-85I-nek az átütése is kisebb, mint a T4-es kínainak. Ráadásul a SU-76G FT még gyors is, és gyorsan fordul. Azt nem flankeled meg. :D. (~43 fok/sec). Ha nem láncolod.

A WZ-n gondolkodtam már.. :U Sokan írtak jókat róla.

[ Szerkesztve ]

(#221324) Geller72 válasza Bad Pritt (#221322) üzenetére


Geller72
veterán

Az egy pont, ahol megingok, az az AIM time annál a tanknál. :U Viszont minden másban kellemes statjai vannak, a lőszersebessége minden esetben 1000 m/s.

Milyen setuppal használod?

[ Szerkesztve ]

(#221325) Bad Pritt válasza Geller72 (#221323) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem nem, SU-85B, a régi tech tree 4-es, most már gyűjtői.

Ez is egy op kis szar volt anno, gondolom ezért vették ki az ágból. A SU-76 összevethetetlenül gyengébb nála.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221326) Bad Pritt válasza Geller72 (#221324) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint melyiket?

WZ-131G FT: fejlesztett forgási mechanizmus, távcső, töltésgyorsító
T34-2G FT: töltésgyorsító, turbó, távcső
WZ-111-1G FT: fejlesztett forgási mechanizmus, távcső, töltésgyorsító (bár ez még nincs kifejlesztve teljesen)

Szóval nem gondolom túl igazából, a 6-os, 8-as elég jól működik ezzel, a 7-esnél lehet cserélem majd a turbót szintén egy forgási mechanizmusra, csak amint egy kis dombhoz ér, beszakad 10 km/h alá a sebessége... Bár most 2000 felett sebzek vele, szóval lehet mégis marad a turbó, mert működik. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221327) Geller72 válasza Bad Pritt (#221326) üzenetére


Geller72
veterán

A WZ-120-1 FT-re gondoltam.

(#221328) Bad Pritt válasza Geller72 (#221327) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jahm, na ott ventit rakok rá a forgási helyett, hogy kifacsarjam az utolsó százalékokat is a dpm-ből. :D
Olyan 3500 környékén lesz a vége szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221329) Geller72 válasza Bad Pritt (#221328) üzenetére


Geller72
veterán

A haverom accountján nézem, ő töltésgyorsítót rakott az első helyre, a másodikra célzásgyorsítót és a harmadikra ventit, neki egy skilles legénységgel (első skill parancsnoknak lámpa, többieknek álca) 3247 dmp-en áll.

[ Szerkesztve ]

(#221330) Bad Pritt válasza Geller72 (#221329) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A célzásgyorsítót én nem tartom egy hasznos felszerelésnek manapság, a forgási mechanizmus vagy a vert. stab. sokkal jobb nála a tankok többségén.
Nekem amúgy a távcső fontosabb, így tudok magamnak spotolni, ha a csapat nincs a helyzet magaslatán.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221331) Geller72 válasza Bad Pritt (#221330) üzenetére


Geller72
veterán

Csak besöpörtem. :D. Első köröm vele. Elég impresszív. Gyors, pontos, tényleg jó a dpm és mocskosul pattint, ha jól használod. Pedig ez egy elég szar pálya TD szempontból. (Nekem legalábbis nem jön be).

(#221332) Bad Pritt válasza Geller72 (#221331) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na grat, jó meccseket hozzá. :D
Szerintem te úgyis tudod, mik azok a helyek a pályákon, ahova érdemes beállni vele, tier 8 és alatta nyugodtan lehet menni medeket vagy akár heavy-ket molesztálni (~180 pen alatt esélytelenek), high tier meccsben meg sniperkedni.
Nincs amúgy még egy tankom, ami képes lenne komplett lemming vonatokat bedarálni, ezzel viszont többször is sikerült már.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221333) peterson79 válasza Geller72 (#221294) üzenetére


peterson79
őstag

Többnyire minden tankra igaz amit írsz, vannak erősségeik és gyengeségeik, - kivéve az oroszokat...- de alapvetően nekem is több jó élményem van a Tortoise-val. Turbó alap szerintem, anélkül nem érsz semmit és még azzal is éppenhogy elvagy, de ha egyszer befurakszol valahova, ott olyan dámázs osztás van, hogy csak lesnek a többiek :D:D:D
Nem egy, nem két alkalommal futottam neki a 30ezres sebzés küldinek, majdnem meg is volt, de szokás szerint elbénáztam a végét. Azért nem véletlen olyan magas a MoE rajta.

(#221334) peterson79


peterson79
őstag

Nekem viszont lassan el kellene dönteni, hogy melyik tankot váltom ki a Battle Pass-ból.
K-91-t, Kunze Panzer vagy a Char. Többi megvan, AE nagy kedvencem lett, kár, hogy korábban az oroszt vettem ki, na de mindegy.

A Char future-t többen dicsérték itt a topikon, bár nem biztos, hogy fekszik a stílusa.
A Kunze amolyan Leo1-re hajaz nekem, az megvan, még egy olyat minek? De persze lehet benne potenciál az ostrom mód miatt.
A K-91-el összefutottunk párszor, nem volt meggyőző. Könnyen legyűrtem. Engem seperc alatt kiszednek belőle.. szerintem..

(#221335) Geller72 válasza peterson79 (#221334) üzenetére


Geller72
veterán

Én nem vagyok jó játékos, de a CF4-et vettem ki. Phase lesz a másik. A TD mindig relatív, szerintem a CF4-et vedd ki. Azzal is óvatosan kell játszani, de legtöbbször simán ki tudsz legalább egy tárat üríteni, és az már 2k dmg. A TD-vel sokkal többször szaladok bele bukóba. Sokkal jobban pályafüggő. A CF-nek jó az alfája és remek az átütése. És pontos is. Elég sokat is pattintok a toronnyal. Fürge, jól fordul a test és a toriny is, camo is rendben van. Tényleg amolyan td/med hybrid. Szerintem. :R

(#221336) köpet válasza Geller72 (#221335) üzenetére


köpet
aktív tag

Tegnap BC-25t AP-val egy tárat lőttem ki egy CF4-re, a fele lepattant és meglógott, téptem a hajam. Papír, de jól lett hajtogatva. :D
Én is arra gyúrok...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#221337) po1son válasza peterson79 (#221334) üzenetére


po1son
addikt

CF megvan nekem, szerintem sorolható a jobb 9-es medek közé, én szeretek vele játszani, számomra fun a ~1600 dmg kiosztás 16 sec alatt, csak utána tudjon is sarokba húzódni az ember fél percig. :DDD
Komolyra fordítva a szót, evvel a tankkal simán eltudsz dönteni meccseket, mobilis így gyorsan lehet vele side-ot váltani a pályán, a loveg egyáltalán nem franciás, kaja nélkül is pontos és gold sem kell bele mert 264mm az átütése, a lézer gyorsaságú loszersebeseeg meg még édesebbé teszi a tankot.
Kunze Panzer nem jött be a unqium játékosoknak, nekem nincsen tapasztalatom vele.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221338) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Az object 263-ra a 122-es vagy a 130-as ágyú e jobb? Azt nézem hogy a 122-es goldall erősebbet üt át.

(#221339) Geller72 válasza peterson79 (#221334) üzenetére


Geller72
veterán

A K-91-nek pontatlan az ágyúja távoli lövésekhez, de nem is arra találták ki, sokkal inkább arcba mászós. Ahhoz meg én egy kicsit kevésnek gondolom azt a tankot. Kilences TD-hez mérten szerintem kicsi az alfája, de még a pen-je is. Ha valahol 490-650 közt lenne az alfája, 9-12 sec-es töltési idővel (alfához mérten), legalább 0.35 körüli pontosággal, 290/360mm alap/prém átütéssel, akkor talán. Szvsz. Ha a papír medekkel tudsz játszani, ha a táras tankokkal tudsz játszani, ha a papír, táras medekkel tudsz játszani, akkor a CF4 sem lesz probléma. :D.

(#221340) dokee78 válasza hulp01 (#221284) üzenetére


dokee78
félisten

Én alap löveggel sokáig,9-est kihagytam majd top löveg.

(#221341) Thrawn


Thrawn
félisten

Szeretjük a Tortát:


Sajnos a replay bugos valamiért, hiába töltöm fel nem látszanak a csataeredmények :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221342) zodo


zodo
nagyúr

Jó reggelt jó játékot, két napja sz@r a wr ma már nem lehet.
Fogd meg a söröm ;] .... 13 csata ebből 2 döntetlen amikor végképp nem tud hova csalni a játék persze az egyik épp teljesen véletlenül egy 5k+ csata volt és 1 győzelem


Vicc hogy mindig az én csapatomba vannak többségben a botok.

Első csatás "beetető kör" nem létezik. :(
Olasz heavy .... két nehéz tank a városban egy td-el hátunk mögött mindenki más egy csordában a pálya másik felén fedezékbe.
Na és mi jön szembe.....úgy van .... T95 két heavy-el de azért egy kupola befigyelt neki.

GG WG meg az összes nyomoréknak! :C

(#221343) manu75 válasza phoenix1989 (#221309) üzenetére


manu75
aktív tag

Nálam tegnap konkrétan 1 csatás játékos is volt az obj140-el. Mivel amott sem voltak ütőképesek volt időm lesni mit csinál. Egy sebzéssel zárt és ötöt lőtt összesen. Igazából azt sem tudta melyik bolygón van. Jót szórakoztam rajta és még így is nyertünk. Sok 100-200 csatás is van zömében az ajándék T110-ben. Így kicsit unalmas is a játékmód, ami dob rajta, hogy elvétve akad csak arty.

(#221345) Geller72 válasza Thrawn (#221341) üzenetére


Geller72
veterán

Az igen. :C Az artyk is szeretik. :D
Gratulálok. Szép munka. :R .

(#221346) Viktoár válasza zodo (#221342) üzenetére


Viktoár
addikt

Szerintem a WG-nek már rég elkellett volna engedni ezt a csapat szintű győzelem/vereség jutalmazást.

Aki kitesz magáért, esetleg a tank besorolásnak megfelelően játszik, (értsd: a szpotter szpotol, stb..) az a csata kimenetélétől függetlenül kapjon xp-t és kreditet.

Amikor az epic kört is böszme minusszal zárod mert agyhalottakon múlik a győzelem az elég lehangoló.
Felmerül az emberben pár kérdés, mi a faszért erőlködöm ha nincs jutalmazva?
Azért mert vesztett a csapat? Na és? Én válogattam össze a csapattársaimat? Miért engem büntet a játék más balfaszsága miatt, hiszen bőven átlag felett tudtam teljesíteni? (A ranked egy fos, ott a stráfok miatt mindenki görcsöl).)

Amíg randomban nincs jutalmazva az egyéni teljesítmény addig csak bábok vagyunk a csatákban.

Üdv:Viktor

(#221347) Barret001 válasza Viktoár (#221346) üzenetére


Barret001
addikt

1V1-csaták a megoldás! Ezt kellene bevezetniük! Nem lenne több sírás a többiek miatt :D :D

(#221348) Viktoár válasza Barret001 (#221347) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja lehetne 1v1 is 0% rng-vel hogy fer legyen. :DDD

Üdv:Viktor

(#221349) Geller72 válasza Viktoár (#221348) üzenetére


Geller72
veterán

Én már a nulla rng-vel is kiegyeznék.. :D

(#221350) Barret001 válasza Viktoár (#221348) üzenetére


Barret001
addikt

Na és egy kezdőnek hány ezer bukó csatát kellene mennie ahhoz,hogy meg legyen a sikerélmény? A kezdők,a gyengék,hagynák az egész játékot a francba,csak az eredményes játékosok maradnának!
Az lenne a végeredmény,hogy az unicum játékosok winrétje elérné a 90%-ot. A többiek meg osztozhatnának a maradék 10-en :D :D :D Na ezért szerencsejáték a wot! Igen sírunk miatta,de így legalább a kezdők is kijöhetnek nyertesen egy csatából,0 hozzájárulással! Ha ezt megváltoztatják,lezuhan a játékosszám.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.