Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221801) peterson79 válasza Swinegod (#221799) üzenetére


peterson79
őstag

Akkor az Én Defenderem másik gyártósoron készült. Biztos, hogy beütötted volna, ha velem találkozol :D:D:D

(#221802) Swinegod válasza Bad Pritt (#221800) üzenetére


Swinegod
őstag

Szerintem se, egész addig amíg említett heavy mondjuk 20-al megy mint a Maus, de a Defender minden csak mocskos lassú
Egyébként az oldala ugyan úgy csak egy 5 centis csíkban sebezhező, mert fölötte beüthetetlen rétegelt páncél van alatta meg lánctalp van szóval meh
Plusz, rakás 8-as heavynek vagy hasonló vagy még kevesebb penje is van mint 200mm szóval ők mit csináljanak, engedjék a defendert azt csinálni amit akar mert esélyük nincs beverni a "gyengébb" részeit sem? Teljesen oké volt az, amikor még nem a 250 milis oldalpáncélod kompenzálta a hibáidat hanem az, hogy alapból nem játszottál szarul

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221803) nomic válasza 5-ös kezelő (#221798) üzenetére


nomic
aktív tag

A délutánosok :P

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#221804) Bad Pritt válasza Swinegod (#221802) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mutass egy 8-as heavyt 200-as pen alatt.* A legtöbbnek van esélye a Defender ellen bizonyos helyzetekben, más helyzetekben meg el kell menni előle. Ennyi. Mindig voltak ilyen tankok ebben a játékban és lesznek is, meg kell tanulni játszani ellenük.

*Szerk.: gondolom a könnyített mm-es prémekre gondolsz, cserébe nekik a prém lőszerük fasza és hát könnyített mm-et kapnak.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221805) Swinegod válasza Bad Pritt (#221804) üzenetére


Swinegod
őstag

Az összes D-25T tulajdonos, mint az IS-6, aztán a KV 5, régebben a T32-nek is 198 volt, de most a 208 se ér semmit, Chrysler K-nak még mindig 198, a mutánsnak is csak 204

Ez a tanulj meg ellene játszani is annyira gyenge érv ha ennek a szarnak az OLDALA is 80%-ban immunis pld Revalorisém sima és gold lőszerére is, érted tanulj meg ellene játszani, igaz nem tudod sebezni se frontból, oldalról se nagyon, de amúgy te vagy a szar nem pedig a Wargaming aki berakta az IS 7 testét tier 8-ba aztán röhögött

Amúgy az IS 6 goldja pont ugyan annyi pennel bír mint a Raviolié és ugyan úgy HEAT szóval cseszheted azt meg amúgy hajadra kenheted a könnyített MM-et ha a Defender szintán 8-as

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221806) Bad Pritt válasza Swinegod (#221805) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De most komolyan, mit vársz? A játék nem ott kezdődik, hogy bemész a sűrűjébe és jaj, ott egy Defender szemben, mit kezdjek a 200 penemmel, hanem már a visszaszámlálásnál látod, hogy van Defender, megtippeled hova mehet és nem oda mész, ha félsz tőle. Nem mellesleg egy ótvar szar az ágyúja a többiekéhez képest.
És nem arról van szó, hogy életed meccsét elszarja a Defender, mert op szutyok, hanem az adott helyzetből kihozod a maximumot és ebbe a helyzetbe bele kell kalkulálnod ezt is, mint ahogy régen bele kellett a mindent ledaráló KV-1S-eket, a láthatatlan T67-et vagy akár most a KV-220-at low tierben.

Vagy ha ennyire szar a játék, le lehet törölni és akkor gond megoldva.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221807) Geller72 válasza Swinegod (#221805) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem menj egy kört vele és mindjárt látni fogod hogy milyen könnyen be lehet lőni. A kicsit is pontosabb tankokkal mint például tigris 2 simán lehet gyenge pontokat lőni nekem a kupolát is lazán belővik nem egyszer.

(#221808) Swinegod válasza Geller72 (#221807) üzenetére


Swinegod
őstag

703 2-re is mindenki azt mondta, hogy hát amúgy eskü nem is túl erős a páncél, mindenki mindig belövi, nem hittem el nekik, megvettem és pontosan akkora hülye OP szar mikor én megyek vele mikor ellenem mentem. Néha én érzem rosszul magam, hogy az oldala meg a felsőlemeze mennyire beüthetetlen a legtöbb embernek máskor meg kaparom az arcom az ágyúsüllyedés hiánya miatt
Én nem tagadom biztos be lehet ütni helyeken, Vk 100.01P-vel pld sosem féltem tőlük mert csak közelharcban találkoztam velük ott meg sokkal erősebb volt az én tornyom mint az övék, de minden mással bizony a Defender egy hülye nyomorult tank (mármint tier 8-as tankokkal mert minden 250mm AP pen fölött ott bontja a tornyot ahol akarja gyakorlatilag)
Konkrétan egy IS 7 test, amit tier 10-ben is hülyebiztosnak mondanak, nyilván túl erős lesz T8-ban

Bad Pritt: Hát mint mondtam ebben az esetben pont nem érdekelt, mert az egyetlen dolog amit vesztettem az 4k kredit, de ha mondjuk valami tényleg lószar 8-as stock heavyvel vagyok akkor hajamra kenhetem, menjek snipeolni a stock nehezemmel saját tierben vagy mi?

(Mondjuk kb ezt csinálom akkor ha hulldown map van 3 artyval vagy a közvetlen ellenfelem egy Chieftain, soha nem fogok nyerni ellene de még csak sebezni sem, minek próbálkozzak)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221809) dokee78 válasza Bad Pritt (#221787) üzenetére


dokee78
félisten

Hol találok erről a 1,5 szorzó dologról?
Csak ezeket a medálokat kaptam.

(#221810) peterson79 válasza Bad Pritt (#221806) üzenetére


peterson79
őstag

De nem érted, hogy Te vagy a helikopter? :DD:DD

(#221811) Bad Pritt válasza dokee78 (#221809) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A hivatalos leírás ez (Battle Mechanics 5-ös pontban van a táblázatban):
Courageous Resistance (Battle Hero, Epic or Platoon achievements on a loss): When your team is defeated but you get one of the Battle Hero, Epic or Platoon achievements, you will receive the same experience bonus as the victorious team. Coefficient of 1.5. (Provides a bonus of 55-65% of XP earned).

Gyakorlatilag ha egy olyan medált szerzel, amit a pénz, xp és kötvény mellett jobbra listáz mindig, akkor győztesnek járó xp-t kapsz a vereség ellenére. Ezt amúgy a Részletes jelentésnél is látod, ott a játék amúgy asszem pont a nevén is nevezi és pontosan lehet látni, hogy Hősies védekezésért mennyi pluszt adott.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221812) Bad Pritt válasza Swinegod (#221808) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja te az a típus vagy, aki mindig mindenhol ugyanoda megy, ha törik, ha szakad? :D
Adott egy helyzet, abból kell kihozni maximumot. Minden pályán van legalább két hely, ahova lehet menni akár egy IS-6-tal vagy 112-vel is és nem lesz mindenhol Defender. Néha érdemes kicsit out-of-the-box gondolkozni még a kevésbé flexibilis tankokkal is, mert lehet jobban jársz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221813) tasiadam


tasiadam
veterán

Obj705-öt hogy tüdik be lehetetlen szögekből? Konkrétan T57 heat-el a tetejét simogatva beütött.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221814) Geller72 válasza Swinegod (#221808) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem a 703 II páncélja egyáltalán nem olyan jó érzésre, mint a defié pl. És itt egy ponton egyet kell értenem (megint :D.) Bad Pritt-el, miszerint legyen már egy HT HT, mert a játék nagy részében az agyonpáncélozott szarok rogyásig vannak pakolva gyenge pontokkal, (Lásd AT-TD vonal pl.) aminek következtében szinte olyan, mintha egy papírdobozban ülnél, az nem lövi be, aki nem akarja, vagy még nem tudja, hol kell lőni. A Definek így is vannak frontból (is) említett gyenge pontjai, amiket rendszeresen be is lőnek. Oldalról is be lehet lőni, de rá kell látni rendesen. (Te is látod, a lánc felett, a zöld csík ;) ) A hasa szerintem nem olyan trükkös, nem emlékszem, hogy szemből gondot okozott volna nekem. Amúgy a WG láthatóan törekszik abba az irányba, hogy ha egy csatában érvényesülni akarsz, akkor használj goldot. :D. Én ha a Buraszkkal vagyok is simán golddal lőnek rám, talán T6 alatt nem annyira szabadult még el ez a goldspam, de T8 és felette szinte mindenki azzal tolja. Lehet, hogy egy hetet T6-ban és alatta nyomja, hogy hétvégére legyen kreditje a goldspamra. :D.

(#221815) Swinegod válasza Bad Pritt (#221812) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem, csak tudom a korlátaim, pld, hogy Chieftain ellen soha, semmilyen körülmények között ne álljak ki hulldown duelezni, mert vesztek vagy hogy olyan mapon ami egy nyílt szar 2 vagy több arty ellen nem vagyok hajlandó kinn állni pld Prohorovka heavy oldalon, mert az egyetlen dolog amit elérek az a magas vérnyomás

Itt pld a bevált support tank dolgomat csináltam, Berlin heavy oldalon a réseken keresztül lövöldöztem a pont fel vagy kijövő nehezek oldalát, mert a TD oldal egy rák és semmit nem ér az egész
Azzal szokott lenni a baj, amikor a med oldalakra jönnek a Defenderek akik igaz buták mint a halál, de a hülyebiztos páncéljuk eléri, hogy 3-4 medet egyedül megfogjanak mert sérthetetlenek számunkra

Geller72: Az AT szériát ne vidd be közvetlen közelre aztán jó az, közelről sose félek tőlük mert gyengepontok egész tárháza vár engem rajtuk, de távolról ahol nem fogom etalálni a kupolák egyikét se soha, nagyon lehet tankolni a Tortával mondjuk

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221816) Geller72


Geller72
veterán

Nos, közel járok a BP végéhz, szerintem nekifutok egy két napos maratonnak, aztán besöpröm. A sokszor felmerült kérdés. :D. Phase vagy 777? :D. Phase tornya ok, ágyúja szintén, 777 az kb fordítva, rosszabb ágyú, jobb tanktest..stb. Eddig a Phase fele húztam, de most megnéztem pár vidit, valamint volt tegnap is két csatám, ahol mindkettő volt, és a 777 nagyon sokáig tartott egyedül egy oldalt, a Phase meg hamar bevérzett. Ok, tudom, driver függő is a dolog, de mint klasszikus HT, aminek nem csak a tornyát nézzük, mert egyre kevesebb helyen tudom kihasználni (arty ugye pl) melyik lenne vajon a jobb választás?
Akinek esetleg már megvan mindkettő, írhatna pár sort.
:R

(#221817) Thrawn válasza tasiadam (#221813) üzenetére


Thrawn
félisten

Nézd meg: [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221818) tasiadam válasza Thrawn (#221817) üzenetére


tasiadam
veterán

nem értek ebből semmit :D

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221819) tasiadam


tasiadam
veterán

Újabban nekem betyár lassú a szerver? Be van kapcsolva hogy szerver oldali célzás legyen, és érezhető mennyire lassan követi a dolgokat a kurzor meg minden

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221820) Geller72 válasza tasiadam (#221819) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem is laggol néha. Az amúgy tökéletes nettel. :U

(#221821) Bad Pritt válasza Swinegod (#221815) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tessék, Berlin map, Defender a túloldalon, meddel vagyok, akkor inkább irány a túloldal. Case closed.
Még mindig vissza lehet jönni, ha úgy alakul a csata, vagy ha az ellenfél áttolja a heavy oldalt, akkor előnyből indulnak a vaksi Defender ellen a kempelő déliek.

Ja amúgy ha már Berlin: ezt a bokros háromszöget érdemes megjegyezni, jó camóval baromi erős defenzív hely tud lenni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221822) tasiadam válasza Geller72 (#221820) üzenetére


tasiadam
veterán

pontosan. Olyan misseket tolok. Ha jó lenne a net,10/10es lövések, majd így fogja magát, lő valahova, valamikor :D

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221823) Geller72 válasza tasiadam (#221822) üzenetére


Geller72
veterán

TD-vel az igazán halálos, messzi célpontra, nem ritka a 9-ből 3 találatom ilyenkor. :D.

(#221824) Geller72 válasza Bad Pritt (#221821) üzenetére


Geller72
veterán

Mostanában a jó camó addig jó, amíg el nem lövöd magad. Mintha egy kicsit ebbe is belenyúltak volna. Főleg TD vonalon érzem így, mintha valami változott volna. :U

(#221825) Geller72


Geller72
veterán

Ez régebben is egyforma "xp áron" volt? :U Haveromnak segítek az ágat húzni az accountján, eddig fel sem tűnt.

[ Szerkesztve ]

(#221826) Thrawn válasza tasiadam (#221818) üzenetére


Thrawn
félisten

Letölt, kicsomagol és ha kell angolra állítod.

Geller72: nem volt egyforma áron, de tervrajzot lehet felhasználni a járművekre.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221827) bumper válasza tasiadam (#221822) üzenetére


bumper
senior tag

dettó ue nálam is
+ ma eddig 14ből 2 győztes csata

(#221828) tasiadam válasza bumper (#221827) üzenetére


tasiadam
veterán

Nálam 9ből 3 win.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#221829) nomic válasza bumper (#221827) üzenetére


nomic
aktív tag

Nekem szerencsére hétköznap működik a játék. 50% WR, viszont 3800 WN8 16 csatából, Leopard 1-el majdnem 5%-ot húztam a gunmarkon, és összejött 3db 1. osztály is. (1 IS-4 és 2 a Leoparddal).

Hétvégéket utálom :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#221830) Geller72 válasza Thrawn (#221826) üzenetére


Geller72
veterán

Nála nincs felhasználva egy sem, az alap XP egyforma neki, ezen csodálkoztam, hogy T8 és T9-es tank ugyanannyi XP lett volna régebben is? Mert semmi akcióról nem tudok, ami érintené, főleg nem így. A két tank ugyanannyi XP (Creditben természetesen eltér. :U

(#221831) Geller72


Geller72
veterán

És akkor az az Isten barma MM berak egy Churchill VII-el T8-ba.. Nem maradtam életben 3 percig. Grat WG. :C

(#221832) Barcelona95 válasza Geller72 (#221825) üzenetére


Barcelona95
tag

Ugyanígy volt régebben is.
Mielőtt bejött az S Conq, akkor húztam az ágat, már akkor is így volt. Kellemes meglepetés volt, mert időre kellett kihúzni az ágat a csere előtt.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#221833) popey37 válasza Geller72 (#221816) üzenetére


popey37
addikt

nekem mindkettő garázsban van, a phase jobb kicsit, jobb, gyorsabb ágyú, nagyobb sebesség, és a tornya is egyben van.
pedig elején szidtam én is, de megbarátkoztunk. a 777 lassú, lomha, dombnak fel mint egy csiga, a turbó szart sem ér rajta, sokáig tölt, 11,4 fullos 4 skilles legényekkel, van amikor patintgat rendesen, de van amikor a mod 1 a 183-as alappal szemből szitává lő. plusz az orosz pontosság. a hasa meg 132mm.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#221834) Geller72 válasza popey37 (#221833) üzenetére


Geller72
veterán

Ok, akkor Phase lesz. :R.
Mi pakoltál rá? A szokásos HT felszerelések?

(#221835) Geller72 válasza Barcelona95 (#221832) üzenetére


Geller72
veterán

Fel sem tűnt. :U Annyi, hogy ha tervrajzokból akarod, akkor a kilencest több rajzra ossza ( :C :C logic is a first), de XP-ben egyforma. Ezt az ágat már régen is mocskosul útáltam, most meg havernak pont ezt kellene segíteni húzni. Lomha, szar, nulla alfás fosok, még a PEN is szar. Igazából nincs benne semmi jó, max a saját tierjében életképes, vagy alatta, (De 4 csatából 4 low tier volt eddig persze. :D.) de ha +2-be rak, instant halál. Defi, IS3A, FV4202-ellen. Nem, nem én mentem arra, de ezzel a kotlával mindegy merre mentem volna, T8-as tankok szitává lőnek, a HP difiről már nem is beszélve. :D. Azt hiszem, százszor inkább tolom a prémjeivel, aztán mondom neki, hogy fáradjon a pénztárhoz aranyért, váltsa be, mert ezt én idegileg nem fogom bírni. :D. Legalább a Conq.-ig húzzuk ki valahogy free xp-ből.

(#221836) nomic válasza popey37 (#221833) üzenetére


nomic
aktív tag

A 777 amolyan semmilyen. Nem rossz, de nem jó.

Egyébként a 100 milis szovjet/kínai lövegek, így a mod 1 is már régóta 190et visz át.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#221837) Khaosz55 válasza Bad Pritt (#221806) üzenetére


Khaosz55
addikt

Igen a defi ágyuja önnáló életet él néha. Célzol ami amúgy is iszonyat lassú lősz és elmegy a lövedék a kozmoszban. Most hogy mentem ismét vele más taktikával kezdem megszeretni.

(#221838) Geller72


Geller72
veterán

Beugrottan kollégám accountjával, neki már megvan a Phase. Hááááááát. :D.
A T8-as T26E5 komlett szitát csinált belőlem, meg úgy általában mindenki. A kupolát úgy lövik be, miközben hintáztatom, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne. Egy db. lepattanóm volt. Halál komolyan mondom, egy T8-as Defi, vagy Proto tovább bírja. Ha nem hulldownban vagy, hanem csak úgy tornyoznál, simán szétszedik. Amikor megállok lőni (nyílván én is gyenge pontot akarok és látok max) én is simán belőhető vagyok, volt, hogy egy időben hárman lőttek be. Ez is csak egy n+1, tank lesz a garázsban. Az teljesen mellékes, hogy ma is 11 bukó csatával indítok. :D.
:C Nem szeretnek a ruszki majmok.

[ Szerkesztve ]

(#221839) Aljasvip válasza ChristianID (#221763) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Nálam ez a játékban megjavulós dolog csak 18.00-ig jó, utána ugyanúgy bedöglik a net.
Vasárnap délután tudtam játszani két órát, majd 17.30-tól elkezdett 100 felé kúszni megint, és pl most is játszhatatlan lenne (munkaidő közben ránéztem, hátha, de csak felbosszantott megint.)
Szintén volt UPC-s Voda.

Nyitottam ÜFSZ ticketet, de nincs nagy reményem, hogy bármi megoldást adnak majd.
Neten is azt olvastam, hogy VPN-t kell használni. Hogyne... Inkább váltok szolgáltatót akkor, minthogy oda is fizessek még. :W

(#221840) peterson79 válasza Geller72 (#221816) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem mindkettő megvan, de Phase mérföldekkel veri az objectet. Szerencsére van pár amcsi tank is ami használható. Ezt bármelyik másik oldalon vagy twitch-en, youtube-on megnézheted. Char-t és Phase 1-et ajánlja mindenki és nem vagyok unikum, szóval, ha Én tudom őket használni, akkor szerintem bárki :D

[ Szerkesztve ]

(#221841) Geller72 válasza peterson79 (#221840) üzenetére


Geller72
veterán

Most mentem az előbb vele egy egész jó meccset, kicsivel 3k feletti sebzéssel, 5.4k kombival, de közel nem szabad engedni senkit, mert szétszed. :D. Most tudtam hulldownozni, arty sem volt, így azért egész jól használható. ;). Valszeg azt veszem ki.
:R

(#221842) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kevés ambivalensebb tankkal játszottam ebben a játékban.

Ha egy ELC bejön melléd, nem tudsz rálőni, pedig te sem vagy egy nagydarab állat, folyamatosan ellövik a legénységet, üzemanyagtartályt, viszont egyszer, csak egyszer legyél totál sík terepen és akkor bármi jöhet szembe. Ez az ágyú egy álom, az alappal beütsz mindent a tier 8 medekig, a prémmel gond nélkül a tier 8 heavy-ket is, pontos, simán lehet vele mozgás közben is lövöldözni. Ezt a képet is csak azért rakom be, mert szovjet heavy ágyútól nem várnék 10/10/10-es eredményt és mégis. Emellett a páncél tier 7-ig meglepően jól működik, nem vagy gyors (34km/h), de meglepően agilis, Himmelsdorf hegyre fel a medekkel tud menni és nagyon gyorsan forog.
Tényleg nagy kár azért a 3 fokos ágyúsüllyedésért, ha megkapná legalább a szokásos 5 fokot akár egy kis átütésért vagy töltésidőért cserébe, szerintem megtartós lenne. Így azért a KV-1S meg T-150 jobb ezen a szinten.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221843) Geller72


Geller72
veterán

Mocskosul frusztráló, hogy T6-os tankban ülve Löwék, meg Object 274a-k jönnek velem szembe. Érdekes, de én még löwével soha nem kerültem T6-os meccsbe.. :(( ..

(#221844) Nyugis


Nyugis
senior tag

Sziasztok!

a "tervrajzokat" eloszthatom én is vagy hozzáadhatom? vagy azt CSAK a gép intézi?

(#221845) Geller72 válasza Nyugis (#221844) üzenetére


Geller72
veterán

Univerzálisakat te osztod el. A nemzetekhez járókat meg az adott nemzethez tudod felhasználni. Csak azokat a töredékeket "osztja el a gép", amiket játék közben, küldikben eleve adott tankra adja. A szabadon, de adott nemzethez tartozó, depóban lévő töredékeket te osztod el attól függően, hogy mit akarsz fejleszteni. A töredék létrehozásához univerzális és nemzeti töredék is kelleni fog. Egyszerre csak egy töredéket tudsz létrehozni, azaz pl egy tankhoz ha kell egy töredék létrehozásához 10 uni9+3 nemzeti, akkor annyit fog tőled legombolni a létrehozáshoz. Ez egy darab töredéket hoz létre. A feljesztés menüpontban, ha a bal felső sarokban lévő körzőre kattintasz, látni fogod, hogy az adott nemzet fejlesztési fájában eddig melyik tankhoz mennyi lett kifejlesztve, de itt te magad is tudsz tovább fejleszteni, ha ráböksz valamelyik tanknál a + jelre.

(#221846) Geller72


Geller72
veterán

Amikor ülsz a T-150-ben és a nagy ágyúval rálősz egy T4-es lightra. A lövege megsemmisül, de 0 dmg. :D. Teljesen hihető. Naná, hogy vesztettünk. :D.

(#221847) Geller72 válasza Bad Pritt (#221842) üzenetére


Geller72
veterán

..pedig a tanktest az elég papír..plusz ott a kupolád is..amilyen vak vagy, azt már messziről egy T5 is beveri simán. Sokkal inkább T-150..

(#221848) Barret001 válasza Geller72 (#221846) üzenetére


Barret001
addikt

Nagyon erős ma a negatív kisugárzásod :)

(#221849) L-e-f-i-e válasza Geller72 (#221843) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pedig be be szokott dobni olyan meccsbe is de a fele tier 8 fele tier 7 gyakoribb talán.

=^-^=

(#221850) Nyugis válasza Geller72 (#221845) üzenetére


Nyugis
senior tag

ez abszolúte korrekt és részletes válasz volt!!! KÖszönöm szépen!!! :R :R :R

ESETLEG azt tudod, hogy ha nekem kéne két nyomorult BRIT "IZÉ" azt honnan tudok szerezni?
töredékem van, csak az a zászló "izé" hiányzik hozzá!!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.