Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221351) Bad Pritt válasza Viktoár (#221346) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A kredit nem függ a győzelemtől.
Xp-ből győztesnek járót kapsz, ha szerzel medált, ergo tényleg epic köröd volt. Tessék, problem solved már kb. 6 éve. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221352) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Megvettem a Defendert. Állat. Ez inkább egy tier 8,5 tank (vagy 8,9). Ha összejön az arty-safe + közel is tudok menni kombó, akkor a legjobb. Amikor pedig a gold pattog a tankról, az csodálatos.

Most már csak az a kérdés, hogy a Type 59-et is beyolózzam-e.

(#221354) Khaosz55 válasza #40993792 (#221353) üzenetére


Khaosz55
addikt

Én valahogy nem szeretem, engem beütnek és az ágyúja nagyon idegesít, össze vissza lő nekem. A super pershing és a type 59 sokkal jobban fekszik nekem. Már bánom, hogy megvettem a Defendert.

(#221355) Viktoár válasza Barret001 (#221350) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem nagyon ment át amit írtam. :N Éppen azt jegyeztem meg hogy ne a győzelemhez legyen kötve a több xp illetve credit. Ha mész egy jó kört de bukó akkor díjazzák a teljesítményedet. :K

Bad Pritt : Ha szerinted nincs különbség xp és kredit jutalmzás terén a csata végkimenetelét illetően én nem foglak győzködni. Játsz nennek tudatában. :R

Üdv:Viktor

(#221356) Bad Pritt válasza Viktoár (#221355) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ugyanannyi kreditet kapsz, akár nyersz, akár vesztesz. Nem is kell győzködnöd, ez egy tény. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221357) Geller72 válasza Khaosz55 (#221354) üzenetére


Geller72
veterán

Pedig a Defi jó kezekben simán T9-es tudású/páncélú tank. Mini IS7. :D

(#221358) Cray Tyler válasza #40993792 (#221353) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Legtöbbször melós tank, vagyis normál ammo, ésszel, közelharc, satöbbi, jöjjön a kredit. Meg van hogy fun tankként megyek vele, gold ammo + pótkaja, azt mindegy ki jön szembe, hadd szóljon (talán erre mondanátok, hogy bot player :D , pedig szinte mindig topdmg körök ;] ).
Van Löwe-m is, az nem tud sehogy fun tank lenni, az csak egy sima kreditgyár. Kivéve ha toptier, de hát úgy minden fun.

(#221360) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Kikaptam BP-ból a CF-et. Ajánlott felazerelésnek jó lesz?: optika, verti. stab és ventillátor plusz még Kaja+ventillátor perk.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#221361) Viktoár válasza Bad Pritt (#221356) üzenetére


Viktoár
addikt

Nézd, az hogy te ezt tényként kezeled még nem lesz az, mondjuk engem ez nem is zavar. :N

A topiklakók miatt írom, nehogy a téves állítást kőbe vésett parancsolatnak vegyék.

Minden tanknak van egy fix "induló kredit" -je amikor csatát indítasz. Ezt a kreditet tudod minuszba vinni amikor prémiumot lősz vagy fogyócikket használsz, stb.... Természetesen pluszba is lehet amikor sebzel, kilősz valakit, foglalsz, stb...

Amikor győz a csapat akkor erre az alap "induló kreditre" kapsz egy 1.85-ös szorzót is. Ezt a szorzót vesztes vagy döntetlen csatában nem kapod meg.
Ez tény!

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#221363) Khaosz55 válasza Geller72 (#221357) üzenetére


Khaosz55
addikt

Akkor megyek még vele lehet csak bénázok.

(#221364) Geller72 válasza h1mpi (#221360) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem pont így van, de én pótkaját nem használok.

(#221365) Geller72 válasza Khaosz55 (#221363) üzenetére


Geller72
veterán

Rejtsd a hasát, a többit megoldja. ;).

(#221366) dokee78


dokee78
félisten

Na ez jó,noob hulladékok Random és Bunyó módban is.
3 csatával jön bunyó módba!

[ Szerkesztve ]

(#221367) Bad Pritt válasza Viktoár (#221361) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jól van, már értem, megint bolhából elefántot csinálunk.
Amiről te beszélsz azt a játék joining the battle bonusnak hívja, ez egy elenyésző százaléka az össz kreditnek, amit szerzel egy csatában. Például az 1.85-ös szorzó egy tier 8-as, 160.000-et hozó, prém fiókos, prém tankos meccsnél kemény 7.200 kreditet jelent. Much money, wow.
De ha a te költségvetésedben ez a meccsenkénti pár ezer ezüst jelenti a különbséget, akkor tök jogos az ismételt sírásod. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221368) Geller72


Geller72
veterán

Óvatosan játszatok. Szabadnaposok a hülyék. Tele van velük a game. :D.

(#221369) Viktoár válasza Bad Pritt (#221367) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez jellemző, ahelyett hogy azt mondanád bocs hülyeséget írtam, most elkezdesz mélyebbre süllyedni azzal hogy megpróbálod kimagyarázni. ;)

Kijelentetted hogy nyertes és vesztes csata között nincs különbség xp és kredit szerzés szempontjából!
Mondjuk nem is értem hogy ki törekedne a győzelemre ha ugyanazt megkapná a vesztes csatáért is. :C

Egyszerűen ez faszság, aki játszott legalább 2 meccset az látja hogy a vesztes oldalon top sebző kevesebbet kap mint a nyerő oldalon lévő hátul recskázó tomato.
Most hogy, utánanéztél wotwiki-n (eddig is megtehetted volna és akkor most nem lenne ciki) már abba kötsz bele hogy mennyi az annyi.

Ezért mondtam hogy nem zavar milyen tévedésban élsz csak ne állítsd be tényként. ;) Azt is fucsálottam hogy a topiklakók miért nem jelezték feléd hogy nincs igazad, de így már világos.
Én itt lezártam, további magyarázkodásra, vergődésre nem kívánok feléd reagálni. :R

Üdv:Viktor

(#221370) L-e-f-i-e válasza Viktoár (#221348) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Csak épp azt felejtitek el, hogy ha nulla rng lenne akkor az az ellenfélnek is nulla rng ...ergo a végeredmény ugyanaz lenne... hosszabb távon semmi értelme nem volna.

Az rng tesz a játékba egy kis extrát, adott csatára/lövésre vonatkozóan amitől még egyedibb meccsek alakulnak ki és többek közt ez teszi különlegesebbé egy szimpla céllövöldétől. ;)

=^-^=

(#221371) Bad Pritt válasza Viktoár (#221369) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudod mit? Korrigálom magam a kedvedért, nincs számottevő különbség a szerzett kredit mennyiségében nyertes és vesztes csata között. Mert nincs.

Amikor az epic kört is böszme minusszal zárod mert agyhalottakon múlik a győzelem az elég lehangoló.
Felmerül az emberben pár kérdés, mi a faszért erőlködöm ha nincs jutalmazva?

Ezt írtad. Ha szerinted az a pár ezer kredit számít, mikor jobb körökben sebzéssel százezreket tudsz kaszálni vesztes meccsben is, akkor lelked rajta, jogos a rinya. ;)
És azért nem jelezte senki, hogy hülyeséget írtam, mert mindenki tudja gondolom, hogy mire is adja a kredit oroszlánrészét a játék, de segítek neked: nem a győzelemért járó bónuszra. :D

Egyszerűen ez faszság, aki játszott legalább 2 meccset az látja hogy a vesztes oldalon top sebző kevesebbet kap mint a nyerő oldalon lévő hátul recskázó tomato.

Szerencse, hogy lehet látni, ki mennyi kreditet szerzett egy meccsben, igaz? Ja nem. :) Szerintem is engedjük el inkább.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221373) Geller72 válasza #40993792 (#221372) üzenetére


Geller72
veterán

Széles tárháza a mai minőségi csatáknak. 0:15 és 3-15 közti bukó csaták eddig. És nem két csatám volt. Szerintem mára késő estig kihagyom, talán este felveszik a pizsit és mennek aludni a zöme pöcs. Bár ilyenkor az a tapasztalat, hogy a a nap eddig szar volt, akkro végig az lesz. :D. Érdekes, hétköznap tök játszható volt..némelyszer. :D.

(#221374) Swinegod válasza Bad Pritt (#221371) üzenetére


Swinegod
őstag

Nálam messze a legjobban az befolyásolja a pénzt, hogy mennyi Defender, Holdjáró meg egyéb nyomorult hülyeség van a meccsben aminek gyengepontjaira is goldot kell lőni ha szeretnéd 3-ból 1-nél többször bevinni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221375) peterson79 válasza Geller72 (#221339) üzenetére


peterson79
őstag

Érdekes, mert pont reggel néztem meg skill4ltu videóját, hogy fú, hát ez a K-91 milyen fasza TD...
Aha, berakott két jobbnak mondható, még az Ő szintjén is csak közepes, de leginkább mákos csatát, ahol fizetett színészekkel dolgoztak és mondott pár szép szót, hogy gyors, meg magas DPM, meg talán még pattingat is néha.
És a végén mi volt? Az AE és a Char a két legjobb tank a mostani kivehetők közül :D:D:D
Olyan mintha rászolnának, hogy csinálj már videót erről a szarról, mert senki nem viszi. Megcsinálja, de azért odakoppint az orrukra egy ilyen, jó jó, de azért a másik kettő jobb ;];];]

Szóval szerintem hallgatok rátok és most kiveszem a Char-t, aztán ha később még kapunk valahogy pontokat, akkor meg a K-91-et.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#221376) Black_Sheep válasza zodo (#221342) üzenetére


Black_Sheep
tag

Hm... Érdekes ez a Type59. Szombaton délelőtt egyedül szorzózgattam, nem is rossz eredménnyel (100% win rate, 3.816 WN8):

Aztán megvettem a Type59-et, régi vágyam végre beteljesült. Aha... Eredmény:

A Type WR-je 30% 10 csatából, 1,5k átlagsebzéssel. Oké, csak nagyon indokolt esetben lövök golddal, prém tankkal szinte soha. De a Bourrasque 190 pennel is működik, a Type 185 pennel közel sem muzsikál megfelelően. 17 lövés, 7 találat, 4 átütés... WTF??? Hiába a tier limit, ha el sem találom a célt!
Az egyik vesztes csatámban megnéztem az összes csapattárs és ellenfél statisztikáját is. Nálunk a szakasztársammal voltunk 56% felett, és egy játékos 51%, a többi 45 és 48 között, kivétel ez a valami:

Emil II-vel volt, védte az artyt, és a végéig életben maradt. Egyetlen lövése sem volt, tehát a bal klikket sem találta meg. Szakaszban voltak, a másik 40%-os volt. Erre már nincsenek szavak. Fű alatt bevezették a botokat T9-be is, nincs más magyarázat.

(#221377) Geller72 válasza Black_Sheep (#221376) üzenetére


Geller72
veterán

Az Emil 2-nek ha csak a torony van kint, 400-as pen alatt be nem lövöd. Szal azzal lehet kukucskálni.

(#221378) Black_Sheep válasza Geller72 (#221377) üzenetére


Black_Sheep
tag

Éppen ez az, ajándék csatát kapott top tierként, gyakorlatilag le kellett volna tolnia egy oldalt, semmit sem tudtak volna vele csinálni, erre kivonta magát, és egyet sem lőtt. Ember nem lehet ennyire buta, tuti, hogy bot. 35% győzelmi arányhoz mit kell tenni? Ha valaki nagyon béna, az is tud minimum 45%-ot hozni...

(#221379) Swinegod válasza Black_Sheep (#221378) üzenetére


Swinegod
őstag

Soha ne mondd, hogy soha. Igenis, lehetsz annyira egysejtű, hogy stabil 35% winrated legyen, igaz annyival még nem találkoztam, de minek összefutottam egy 42%-al 27k csatából és ő határozottan ember volt. Hiányzó kromoszómákkal, de ember volt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221380) Djuree válasza Swinegod (#221379) üzenetére


Djuree
félisten

a win rate nagyon nem azon mulik mennyire egysejtu vki vagy nem, sok koze nincs hozza… :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#221381) Swinegod válasza Djuree (#221380) üzenetére


Swinegod
őstag

Ja, kb 49 és 51% ezt mondom nagyjából én is, 49 alatt viszont tényleg te vagy szar. 47 már szánalmas, 45-nél elgondolkodom rajta emberünknak megvan-e a két keze 42 viszont már tényleg az aktívan throwolás szintű szar játékos

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221382) Geller72


Geller72
veterán

Amikor végre a tizenakárhányadik 5:15-ös csata után nyerünk, akkor meg ez van. Lófszt nem tudok lőni. :(. Végigrohannak a pályán és nem marad szinte semmi. Most az egy dolog, hogy top sebző voltam, de ezzel a tankkal egy kiegyenlítettebb meccsen a dupláját simán meg lehet lőni. Ritka szar napok sokasága, ami itt megy jó ideje. Látszik, hogy sok embernek van most ideje játszani. :D.

(#221383) Thrawn


Thrawn
félisten

Ő csak bunyózni jött ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221384) peterson79


peterson79
őstag

Hey Guys,

Első benyomások nagyon jók a Char Future-ról :)

Átlag két tárat tudok sebezni, tehát olyan 2000-2500, ha nyerünk ha vesztünk. Eléggé kezdő legénységet sikerült összekaparni, mert mint kiderült nincsenek med-es legények a barakkban :) vagy akik szabadok, olyanok nincsenek. Mindegy, hamar fel lehet Őket turbózni, kétszáz bónuszom van még, majd alakul ez.
Tetszik a bokorsunnyogós stílusa, de még nagyon szokni kell ezt a hosszú tárazást.

(#221385) h1mpi válasza peterson79 (#221384) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Durva, hogy a töredékekkel és 12 jobb körrel megvan a Progetto 65. Nem túl nehéz haladni a WoT-ban... Nekem eddig ez volt az egyik legkezesebb tank a játékban, kicsit fáj a szívem eladni.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#221386) Geller72 válasza peterson79 (#221384) üzenetére


Geller72
veterán

Nem csak a tárazást, hanem azt a 4sec/lövési időközt. A GSOR-al kitárazok annyi idő alatt, amíg ez a másodikat engedi lőni (majdnem). :D

(#221387) Geller72 válasza h1mpi (#221385) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor miért adod el? :U

(#221388) h1mpi válasza Geller72 (#221387) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mert nincs csak egy jó legénységem

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#221389) Thrawn válasza h1mpi (#221388) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak ezért biztos nem adnám el.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221390) lnk válasza Thrawn (#221341) üzenetére


lnk
aktív tag

Valószínű hogy azért nem jeleníti meg mert a csata befejezése előtt kiléptél.

Más: Nem tudtok véletlenül esetleg egy nagyobb létszámú farmklánról ahova beléphetnék? Még emlészem a multkor volt itt szó egyről de azt hiszem az fullon van.

(#221391) Geller72 válasza h1mpi (#221388) üzenetére


Geller72
veterán

És nincs prém tankod, amiben tudnál "tenyészteni" csak abba a tankba? :D. Vagy FTP nyomod? Ahogy Thrawn mondta, csak ezért biztos hogy nem adnám el. Meg fogod bánni.

[ Szerkesztve ]

(#221392) Geller72


Geller72
veterán

Egy nem rossz kör a Turtle Mk 1-el, nyitott pályán.
Az arty-k imádják. :D. Büntettem is érte. ;] .

(#221393) h1mpi válasza Geller72 (#221391) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De van a Progetto46, de nem szeretek skill nélküli legénységgel játszani :( Egyelőre hagyom majd kitalálok valamit

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#221394) Geller72 válasza h1mpi (#221393) üzenetére


Geller72
veterán

Prémbe bünti nélkül berakhatod a legénységed, aztán ott amúgy is hamarabb fejlődnek. Szerintem. ;)

(#221395) peterson79


peterson79
őstag

hali,

Egész szép kör ezzel a szörnnyel. Kezdünk összemelegedni :)

[link]

Természetesen hazánk fia megtalált :) Nem esküdtem volna meg, hogy lehozom, de ezzel a tankkal sok mindent össze lehet hozni. Mondjuk Top Tier-ként azt hiszem ez volt a minimum.

(#221396) peterson79 válasza Djuree (#221380) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem rosszul látod, feltéve, ha egyről beszélünk.

Ha átlátod a játékot, az adott csatát, ismered a pályát, tudod használni a tankodat, akkor rohadtul sok múlik rajtad és persze minden egyes másik játékoson.

Szerintem aki az elején rossz, de képes a fejlődésre, azaz képes az egysejtű kategóriából átlépni, annak idővel javul a winrate-je is. Aki meg képtelen erre, annak megmarad a nagyon alacsony winrate. Ezek nagyon is összetartoznak.

(#221397) Geller72 válasza Swinegod (#221381) üzenetére


Geller72
veterán

Ma 25% a WR-em. Akkor én is hülye vagyok?? :U Pedig ma a top 1-5 közt mozogtam a legtöbb csatában...(80+%-ban).

(#221398) zodo válasza Black_Sheep (#221376) üzenetére


zodo
nagyúr

Type 59-et még nem erőltettem (2 csatás) majd később előveszem, gondoltam most mindenki megvette (mint én) aki lemaradt a G-ről vagy később kezdett játszani mint mikor még még bent volt és meg lehetett szerezni.
G-s kollégákat nézve ill. itt is többen lehúzták hogy már nem a régi önmaga.

Szerintem a játékban minden "random" ahogy a tank rng is, van hogy bármit át lő futtából de van hogy max. pattintani tudsz egyet aztán garázs.

Reggeli csodás 12/1 -et sikerült 48/21-re visszatornázni. 43+ % :(
HWK 30 -al mentem ma egy top sebző kört ami persze bukó volt így lett 13/1 az állás.
Nemrég csak összejött vele egy Ász-t pedig a végét el is k...tam. :)

Replay

Szerk:

h1mpi

Nekem anno az öregek azt mondták hogy X-es tankot nem adunk el. :N
Ok ma már pillanatok alatt fel lehet jutni, nem úgy mint rég mikor több száz csata kellett hozzájuk. Emlékszem mikor a T-54-ből két X-es tankot kellett kifejleszteni hogy egyáltalán be tudjam kapcsolni a legénység gyorsítás lehetőséget.
Na de a legénység nem minden mert lehet 5 skill-es legénységed mégis te leszel a csapat noobja ha a rendszer úgy akarja míg máskor egy 50% első skilles + lámpa direktívás tankkal mész egy Ász kört.
Szóval ültess bele valakiket most úgy is legénység képzés akció van, ToT ill. BP-ból is ki lehet szedni Képzési füzeteket.

[ Szerkesztve ]

(#221399) Geller72


Geller72
veterán

25% alatti WR. Ilyen csatákkal:
Csata ideje 3 perc 49 mp.
Low tier voltam, 2 tárat lőttem ki. Abból fele pattant. 2 a kerekesen, persze. :D. Egy meg az LT432 kobakján. Pont visszahúzta. T9-es WZ111-be ment 2 és 1 ment egy másik C45-be.
Ma legalább 4x volt 0:15-ös csatám.
Lassan 20% alatt leszek ma.
47%. Aham..Persze, tudjuk, akinek ez alatt van, az béna.
Mondjuk megnézném a véleményét egy ilyen nap után.. :U 30 csatából 7 win...

(#221400) jano_77 válasza h1mpi (#221385) üzenetére


jano_77
nagyúr

EL NE ADD!!!!! :N :Y
Inkább Progetto46-al húzz bele egy másik legénységet! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.