Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#221101) vJokka válasza Zoolee1976 (#221088) üzenetére


vJokka
aktív tag

"LT-432 is néztem de elég sok rosszat irtak róla a játékosok,pedig tetszeni az is tetszik."

Akkor azok rossz játékosok voltak :DDD , az egyik legjobb T8 light a játékban.
Skilltől pár csata: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#221102) Rogan99 válasza vJokka (#221101) üzenetére


Rogan99
tag

Pont ezt akartam írni én is. QB és Skill szerint is a legjobb T8 prém light tank a kerekes mellett. Én megvettem pénteken és eddig nagyon bejön. Az érzés h pattognak egy light tankról megfizethetetlen :D
Viszont nem olyan könnyű játszani vele, mert elég nagy a tank. Hosszabb mint az obj 140 bár laposabb és a kamója is jó, de sokszor kilóg az ember itt-ott.

(#221103) köpet válasza Rogan99 (#221102) üzenetére


köpet
aktív tag

Jamm, próbáltam airfield-en elbújni vele a szokott kavics mögé, de nem ment, jó szétkaptak. :D

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#221104) Szibilla válasza Zoolee1976 (#221084) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Hol lehet hasonló kuponokat szerezni?

(#221105) Warton


Warton
őstag

Gondoltam megnézem a wargaming oldalán a számláimat az Invoices résznél. És azt a furcsaságot vettem észre, hogy sokkal több invoices-om van, mint amennyi tényleges vásárlásom volt. Pl. január hónapra van vagy 6, de bankszámla történetben csak kettő, ami szerintem a valós. A 6-ból van kettő akkora összegű, ami nem létezik, hogy vettem volna. Már csak azért sem, mert a banki elszámolásban nem is szerepel. Vagy valamit nem jól értelmezek ezekkel a wargaminges számlákkal? :F

(#221106) köpet válasza Bad Pritt (#221095) üzenetére


köpet
aktív tag

Köszönöm, nem sok képem volt erről a tankról, nem találkozom vele gyakran, most megnézni se tudtam a jellemzőiket. A kisebb BC-vel ismerkedem, mint sokan mások mostanában, ezért hasonlítottam ahhoz; az viszont még kérdés számomra, hogy a BC-t hova tegyem?
Én úgy állok hozzá, hogy ez egy light-med határon mozgó valami, amivel az elején általában spotolok vagy/és elrongyolok valami jó pozíciót elfoglalni, majd a csata alakulásától függően ha adódnak rések, kihasználható helyzetek, akkor igyekszem levadászni akit lehet, vagy bukóban bújkálni és szurkálni. Amit skill-nél vagy másoknál látok, annak egy részét én nem hiszem, hogy meg tudom csinálni, de próbálkozom.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#221107) Bad Pritt válasza köpet (#221106) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az eredeti koncepció az volt a Bat-Chattel kapcsolatban, hogy egy multi purpose hibrid legyen, főleg a langyos CW csaták megborítására hozták be, mert akkoriban nem volt még T10 light ugye. Egy nagyon jó tank volt kismillió lehetőséggel, minden pályán és helyzetben használható képességekkel, kis túlzással szerintem a legjobb, de nem op járműnek számított a maga szintjén, viszont elég jó játékos kellett kellett hozzá, mert minden hibát hatványozottan büntetett, se páncél, se dpm, az ágyú sem a legjobb azért és tárazás után egy emberöltőn keresztül tölt.

Na ez már nem érvényes rá. A többi táras med jobb nála sebzésben, a T10 lightok jobbak nála felderítésben, úgyhogy egy olyan köztes limbóban van, ami miatt az amúgy is magas skill korlát kilőtt a sztratoszférába, hacsak nem játszod totálisan passzívan (én ezt fogom tenni szerintem).
A lényeg ugye az lenne a játékban, hogy találj egy helyet vagy helyzetet minden meccsben, ahol tudod büntetni a butákat úgy, hogy téged nem büntetnek, na ez a Bat Chattel pokoli nehéz most, mert túl sok a light minden meccsben. Őket lehetne vadászni, viszont ahhoz, hogy ezt megtedd, minden kell, hogy az ágyú a lehető legpontosabb legyen mozgás közben is (improved rotation, vert. stab., vent.), akkor viszont a látótávod fog szenvedni, ami megint nem jó dolog.
Én is elindultam most felé, mert anno nagyon jókat gurultam vele másik accon és kíváncsi vagyok, most milyen lehet. Őszintén szólva én tuti defenzíven fogok játszani vele a meccsek többségén, hátulról lövöldözök, mint a Lorraine-nel meg Charral, őrzöm a hp-t a meccs végéig, és a hajrában büntetek minden low life ellenséget.
Ez az elmélet, meglátjuk, mit mutat majd a gyakorlat. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221108) zodo válasza zodo (#220977) üzenetére


zodo
nagyúr

Ahogy sejthető volt 87% körül megállt a történet és már játszani is alig mertem mert véletlenül 'nagyon jól tudtam játszani 'az elmúlt napokban.

Ma már meg lett az eredménye, egy sebző lövés és stb. de azért egy Skoda T 27 Ász kör befigyelt. :)

Replay

Összes heavy és td ment az erdőbe, jobb oldalt és kb. a közepe is nyitva maradt a pályának.
Megálltam C1 környékén aztán vártam az érkezőket.
Csorda megállt az erdő közepén, én sem voltam túl jó helyen de max innen tudtam segíteni.
T95 meg is talált de a sarokban lévő WZ-111G FT-el kb le is hoztuk ezt az oldalt.

(#221109) po1son


po1son
addikt

Ha már autoloaderekről van szó, 3 tankász mai napról proggetoval, egészen alacsonyan van most vele a határ. :B
Hihetetlen könnyű és élvezetes vele a játék, ha az RNG is úgy akarja és csak a csapat fele bot, arról nem is beszélve, hogy brutálisan jól lehet vele farmolni.
Gold lőszert kb soha sem szoktam használni, pótkaját sem igényel.
Egyértelműen tier 8 királya.


replay


replay


replay

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221110) zodo válasza po1son (#221109) üzenetére


zodo
nagyúr

GG na ez a tank amivel sosem lesz ász köröm.
Ja "alacsonyan van a határ" :DDD ja úgy nagy átlag min. 1400+

(#221111) jozefgucci1 válasza po1son (#221109) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Csóri hatos és hetes tankokat farmolod le az úgy annyira nem nehéz ám . :DDD Oda minek is kellene a gold ?
amúgy char futur-ra mit rakjak fel , tegnap vettem ki a boltból és nem szereltem fel , :R

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#221112) Bad Pritt válasza jozefgucci1 (#221111) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én szellőzés, vertstab, távcső kombót tettem fel rá először, de lehet a távcső helyére megy majd egy fejlesztett forgási mechanizmus, mert brutális, ahogy kanyarodik, plusz úgy mozgás közben is tud majd lövöldözni.
Szerintem a 850K p-t rátolom a commanderre, akkor meglesz a két látótávjavító skill és úgy már biztonságos a távcső nélkül is. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221114) Thrawn válasza jozefgucci1 (#221111) üzenetére


Thrawn
félisten

Improved Rotation (vagy Ventillation) + Optics + Vert. Stab

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#221115) Bad Pritt válasza #40993792 (#221113) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaja, hasznosak. :K
Meg az baromi nagy előny, hogy Circon a parancsnok a tankban és ő ugye alap hatodik érzékkel indít, a játék meg úgy veszi, hogy az nem skill, szóval hiába a harmadik közepén jár már, míg a másik kettő csak a második végén, még mindig ő kapja a dupla xp-t. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221116) h1mpi válasza jozefgucci1 (#221111) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Érdemes ezt kivenni? Battlepassból megoldható lenne csak nem tudom megér-e kb 15 000 goldot?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#221117) po1son válasza jozefgucci1 (#221111) üzenetére


po1son
addikt

Kb egyáltalán nem szoktam használni, még a boroskolanal is sajnálom a gold lőszert, pedig annak jóval kevesebb az átütése. Sokszor nem is az atutest nézem, gyenge pontokat 90%ban ismerem, a loszersebeseeg sokszor nyerobb nálam.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#221118) Bad Pritt válasza po1son (#221117) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meg a pontosság. :K
Az E 25 tök jó példa, nincs nagy átütése, de minden weak spotot eltalál 300 méterről, azért nem kell annyi gold. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221119) Geller72


Geller72
veterán

Csumi.

Kicsit félve váltottam ki a CF4-et, mert tartottam a hosszú (4 sec-es) lövések közti időtől - ami néha valóban gondot okoz - de alapjaiban egy egész jó kis tank. Tegnap mentem vele 11 csatát és 5k kombi felett voltam vele átlagban, ami tőlem igen jónak mondható. Van, amikor nem tudok érvényesülnivele, de ez másik tankkal is lehet simán ugyanígy, éppen ezért ezt nem sorolnám a hibái közé. Ami meglepő, hogy a nagy átütése ellenére sokat pattanok le, valamint a "papíron" pontos ágyúja néha nem annyira pontos. Rosszabb körökben két tárból egy megy a kukába a fentiek miatt. Ennek ellenére szerintem egy jó tank. Nem bántam meg, hogy kiváltottam, már csak az a kérdés, hogy melyik legyen majd a másik. :D. A Phase is nagyon tetszik, a 91-es TD-t szerintem kihagyom, a 777 sem tűnik annyira jónak. Esetleg aki kiváltotta a 91-et, írhatna róla pár sort.
:R

(#221120) Geller72 válasza po1son (#221117) üzenetére


Geller72
veterán

Tegnap nálam a CF4-en a boroskóla 3 lövéséből 2 pattant, pedig a CF alváza papír.. :U

(#221121) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

[link] WOT 2.0

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#221123) jozefgucci1 válasza h1mpi (#221116) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ki akarod vásárolni a Battlepasst vagy mire gondoltál ? Annyit nem ér meg pláne , hogy ingyenesen is összejön a token rá . Még nem mentem vele egy kört sem csak kíváncsi voltam ki mit rak rá és én vagy a Phase1-et vagy a Chart néztem.

Po1son : Kötekedtem kicsit na :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#221124) zodo válasza jozefgucci1 (#221123) üzenetére


zodo
nagyúr

Ingyen az 145 szakasz ami azért az nem kevés játékidő.

Gyáva voltam a 4 mp lövések közti töltésidő miatt ezért a Phase I-et vettem ki.
Venti, töltés gyorsító, fejlesztett forgás

(#221125) phoenix1989


phoenix1989
őstag

csak nekem új hogy el lehet adni a hülye matricákat ,emblémákat? xD valahogy sose foglalkoztam velük de legalább amit lehetett eladtam máris 2,5 milla plusz. :)

(#221127) phoenix1989 válasza #40993792 (#221126) üzenetére


phoenix1989
őstag

matricák ára 20k+ volt ami darabja 30k volt :) igazábol nem is értem miért nem lehet mindet eladni.

(#221128) Bad Pritt válasza phoenix1989 (#221127) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Melyiket lehet? Nekem csak olyan van, amit nem enged. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221130) Bad Pritt válasza #40993792 (#221129) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én itt nézem és mind eladhatatlan. Lehet nektek vannak valami spéci matricáitok. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221131) notika77 válasza Bad Pritt (#221130) üzenetére


notika77
senior tag

Én kb. 2 éve eladtam, amit el lehetett - amikor bejött ez a lehetőség - és azóta nem kaptam eladható matricát.

Bocs, itt nem látszik, de a garázsban a festések közt lehet találni eladható dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#221133) Balcsix


Balcsix
senior tag

1.12.1.0 óta nektek is crashel a játék, amikor meg akarjátok nyitni a Battle Hits modot, vagy csak nekem nem működik?

(#221134) Swinegod válasza Balcsix (#221133) üzenetére


Swinegod
őstag

Ami googleben nekem a második találat, arról az oldalról leszedtem, az folyamatosan crashelt, leszedtem innen azóta tökéletes

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#221135) Geller72 válasza Swinegod (#221134) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem az a gondom vele, hogy az eddigi FPS-em a felére esett. :U Átnéztem a beállításokat, de ott nincs változás.

(#221136) Balcsix válasza Swinegod (#221134) üzenetére


Balcsix
senior tag

Akkor megpróbálom ezt. Köszönöm!

(#221137) Geller72


Geller72
veterán

Egyik nap mentem az ISU-152K-val. Bent ültem egy bokorban, amikor az enemy a mellettem levő úton elrohant úgy, hogy nem spotolt fel. Az ISU-m camója valahol 40 körül van, ha nem mozdulok.
VS...
Ma ülök egy erdő közepén az STRV S1-ben, előttem a mezőn, kb tőlem ~150 méterre egy TD rohan át, majd a mező közepén megtorpan, és rám lő. Az STRV camója 60 feletti. Azon már meg sem lepődtem, hogy 2 lepattantam róla, ő meg egyszer sem rólam. Azt hittem, hogy az rng-nek nevezett förmedvény a camó/spotra nem terjed ki, de ezek szerint ebbe is belenyúlnak. :(. Persze bukó csata lett belőle. :(((

(#221138) zozyk válasza phoenix1989 (#221125) üzenetére


zozyk
addikt

:R
Basszus,köszi. :R :Y
4.5M ingyen kredó... :B

(#221139) peterson79 válasza #40993792 (#221132) üzenetére


peterson79
őstag

Az az amikor a külsejét változtatod a tanknak, nem? Álca festés, és egyéb matricák. Szerintem itt adtam el Én is amit lehet, de egy csomót meg nem enged, pedig az életben fel nem rakom egyiket sem...

(#221141) zozyk


zozyk
addikt

Mától küldetésekkel be lehet zsákolni 3 nap prémet...

(#221142) Viktoár válasza Geller72 (#221137) üzenetére


Viktoár
addikt

Ez a camo/spot differencia nekem is feltűnt már. Volt hogy Karelia-n FV td-vel kiszpotoltam a light-ot úgy hogy nem szpotolt vissza... WTF? :DDD
De ugyanez elmondható a szupernehéz harckocsik páncélzatáról vagy úgy "cuzammen" mindegyik tank páncéljáról is.

Tudom hogy hogy a maus nem meta de én szeretek vele bohóckodni. Azonban vannak csaták amikor lepattanó/felfogott nélkül bedarálnak 8-as 9-es tankok... A következő csatában meg a 10-esek összelőnek nekem 8k lepattanatót úgy hogy csak tolom a frontot előre.... :C

Az én tapasztalatom az hogy az RNG sokkal több helyen jelen van mint az gondolnánk.... :K Akárhogy is csűrjük csavarjuk mindig az a vége hogy a 25% rng rengeteg egy olyan játékban ahol sokszor 1 lövés is meccseket dönt el. (Biztos sokunknak ismerős a szituáció amikor az elején az rng miatt elmisselt lövés megbosszúlja magát a végén vagy a végjátékban nem lehet kilőni az egylövéses tankokat...)

Üdv:Viktor

(#221143) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A Schmalturm megér most 4000 pénzt? Én még abból az időszakából ismerem, mikor t T5-ös volt és mindenkit beaprított. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#221144) Warton válasza Bad Pritt (#221143) üzenetére


Warton
őstag

Én nagyon szeretem, most a BP pontok szerzése miatt elővettem pár csatára és meglepően jól működik. Igazából ez egy tornyos TD, kb. olyan mint egy Wolverine tier6-ban. Lassú, nincs páncél, cserébe lézerpontos ágyú, alacsony sebzés, de gyors újratöltés. A ritka tankok egyike, amelyiken rajta van a 2 gm.

(#221145) peterson79 válasza Viktoár (#221142) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, sokszor tűnik falusi napokon látható céllövöldének ez az egész hóbelebanc...

Tegnap csak kétszer szivatott meg. 300 pont hiányzott a 3x3000-hez és az utolsó két lövésből az egyik földbe ment, a másik meg a világba...ki is léptem a rákban, f*sznak sem kell ez az ideg :((

(#221146) Geller72


Geller72
veterán

A másik fura dolog az, hogy tegnap pl. TD-vel nyomultam és a lövedékek elmentek a levesbe. Egyszerűen semmit nem jelzett. Sem lepattantót, semmit. Olyan TD-kről beszélek, amik 0.3, vagy annál is pontosabbak és átlagban 75% felett vagyok velük találati arányban. Most meg 11 lövés 1 találat. Mivan??? Egyenes vonalban előttem mozgó enemy-re rálövök, egyértelműen elkönyvelem, hogy telibevertem, erre semmi. Mintha átment volna rajtuk a skuló, nulla dmg-vel. Olvastam, hogy az utolsó peccsben javítottak valami ilyesmi hibát is, mert ezek szerint valós a probléma, de úgy tűnik, hogy még lehetnek anomáliák.

(#221147) Geller72


Geller72
veterán

Tegnapi utolsó meccsem (vagyis inkább mai :D. ) Rettentően izgalmas volt, Su100-al voltam, az enemy az elején bukóban volt, majd elvesztettük a közepét és megindultak. Egy artynk volt-maradt, már jajveszékelt, mert látta hogy baj van. Aztán négyen maradtunk az artyval, az enemynél heten. És innen fordítottunk úgy, hogy hárman maradtunk, megnyerve a csatát. A harmadik killem az arty lett volna, de míly véletlen, hagytam benne 6 hp-t, amit a T-34-85M fejezett be. A poén, hogy a legkisebb ágyú volt fent nekem a SU-n. Ahhoz képest (sem) rossz eredmény. A legutolsó percig defenzív felállásban voltam, a végén indultam meg. Cefet volt. :D. Kár, hogy nagyjából 50 csatából egy nap többnyire 2-3 jó, igazán izgalmas csata marad. Rengeteg 0-5:15 vs. 15-0-5-ös csata van manapság. (Random). És azt kell hogy mondjam, a szar csaták szinte mind T8-10 közt vannak. Tegnap egy jó meccsem volt Object 257-el, azt kb. ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#221148) dokee78


dokee78
félisten

Ki játszik itt a topikban a legjobban az EBR 105-el?
Vagy a magyar gémerek közül ki a legjobb?

Jelenleg szellőzés,stabilizátor és optika van rajta.
Pótkaját nem használok semmin.

Jók ezek a felszerelések vagy van amit le kellene cserélnem?
Érvekkel!

Plusz kérdés,érdemes fejlesztett optikát (lila) rá tennem?

[ Szerkesztve ]

(#221149) e-newsee válasza dokee78 (#221148) üzenetére


e-newsee
addikt

A felszerelésekben nem tudok segíteni, de EBR 105 mellé pótkajának egy mérgezett croissant-t ajánlok, és egy búcsúlevelet, amiben sajnálatodat fejezed ki, hogy kifejlesztetted, és elnézést kérsz a játékostársadalomtól... posztumusz... ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#221150) phoenix1989 válasza dokee78 (#221148) üzenetére


phoenix1989
őstag

fejlesztett forgási mechanizmus venti helyett? én kipróbálnám.+pontosság és mozgékonyság. torony és test forgás. :) vagy esetleg a stabi helyére.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.