Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#220351) Djuree válasza phoenix1989 (#220349) üzenetére


Djuree
félisten

nem ez az a modul ami cseréli a modulokat? tehát pl. a motor nem ott van ahol normál esetben annál a tanknál és a többi modul sem. de ettől ha jó helyen talál el, gyulladsz/robbansz ugyanúgy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#220352) phoenix1989 válasza Djuree (#220351) üzenetére


phoenix1989
őstag

ha tudnám nem kérdezném :)
azt írja meg gátol egy tüzet robbanást motorsérülést.

(#220353) Swinegod válasza phoenix1989 (#220352) üzenetére


Swinegod
őstag

Tegnap engem is kigyújtott valami motor vagy üzemanyagtratály sérülés nélkül, semmi ötletem hogyan, tovább tartott az automatának is eloltani amúgy

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220354) peterson79 válasza phoenix1989 (#220349) üzenetére


peterson79
őstag

Nem akadályozza meg, csak csökkenti x%-al az esélyt a sérülésre, vagyis azt hiszem pont fordítva írja, megnöveli az adott modul HP-ját? Talán így van írva.
Szóval gyullad az, csak kisebb eséllyel.

(#220355) phoenix1989 válasza peterson79 (#220354) üzenetére


phoenix1989
őstag

igen ad % ban de van ugy mond HATÁSA ahol viszont azt irja :
meggátol egy üzemanyagtartály tüzet, lőszerrekesz robbanást és motor megsemmisülést egy csatában ezen modulok megsemmisülésekor.

(#220356) e-newsee válasza peterson79 (#220354) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem, meg is akadályoz egyet valamelyikből egyszer egy csatában. Csak azt nem tudom, hogy jelzi-e valahogy, hogy na most robbantál volna, de a modul megakadályozta.
Ezen felül még növeli a modulok HP-ját, csökkenti a motortűz esélyét (az üzemanyagtartály tűz esélyét nem?), csökkenti a büntit sérült moduloknál, és gyorsítja a javítást.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#220357) jano_77 válasza e-newsee (#220348) üzenetére


jano_77
nagyúr

De ezeket azért nem kaptad meg, mert tavaly már megadta, mert beléptél és akkor elérted azt az év szintet, amiért már járt! Ha valaki csak idén érte el azt a bizonyos évet - mondjuk legyen 7 év regisztráció - akkor Ő most kapta meg, de Te már megkaptad tavaly, mert akkor elérted.
Ellenben a Toldi az más szitu, mert ezt vagy megvetted anno vagy megszerezted egy kicsi maratonnal, de nem ajiba kaptad!
Szerintem legalábbis, de majd a Sárkány kijavít ha tévednék! ;] ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#220358) phoenix1989 válasza e-newsee (#220356) üzenetére


phoenix1989
őstag

na igen ezt néztem a replayben is hogy esetleg elsötétül e mikor megakadájozott egyet de semmi. nem jelzi. de ha ráhúzod csata alatt ott irja hogy aktív a hatás. Még az jutott eszembe hogy esetleg nem üzemanyag tűz volt de akkor meg hogy?

(#220359) e-newsee válasza jano_77 (#220357) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez is igaz, de azért nem gondolnám, hogy kompenzál, mert az ajándékokra nem szokott kompenzálni. Eleve ingyen kapod, szóval ha már megvan, valójában nem szenvedsz kárt, ha nem kapsz helyette semmit. Sőt, ha jól sejtem, ha esetleg megvolt, de eladtad, akkor sem rakja vissza a garázsba. De ebben nem vagyok biztos. WéGénél sohasem lehessen tdni. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#220360) Swinegod válasza e-newsee (#220356) üzenetére


Swinegod
őstag

Jelzi, ha megakadályozta, ahogy a meccsben megnézed mennyi pened van azzal, hogy megnyitod ctrl-al a kurzort és rámész, a módosított konfiguráció ikonra is rá tudsz menni és írja, hogy melyik bónusz aktív éppen

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220361) SyMbioTe válasza jano_77 (#220347) üzenetére

Kredit kompenzáció lesz elvileg, WoT oldalán írja a jutalmaknál.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#220362) notika77 válasza phoenix1989 (#220349) üzenetére


notika77
senior tag

Két hónapja írtam: "Modulsebzés nélkül is lehet gyújtani"

[ Szerkesztve ]

(#220363) notika77 válasza phoenix1989 (#220349) üzenetére


notika77
senior tag

ui.: Most látom, hogy a 215b-ről van szó! :)
Nekem az első 3 csatámban 3x vagy 4x gyulladt. A 3. csatában egy T92 lőtt meg, ami egy lövéssel sebzett belém annyit, hogy még éppen ki tudjak gyulladni és elhasználódjon az automata tűzoltó is, mielőtt elfogyott a HP-m. Ezek után évekig nem is játszottam vele és mostanra talán 5-8 csatánál tarthatok.

(#220364) peterson79 válasza e-newsee (#220356) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, tényleg. Na ezért nem érdemes úgy válaszolni, hogy nem nézek utána :DDD

(#220365) joergie


joergie
őstag

Ezeknél a gagarinos "star level"-eknél ad egyenként 3 darab 5x szorzót. ha beaktiválom akkor az hogy működik? onnantól az első 3 nyert csatára +5x szorzót érvényesít, vagy mondjuk úgy műxik, mint napi prémiumnál, hogy opcionális, és csata után ha jól sikerült aktiválhatod?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#220366) tasiadam


tasiadam
veterán

Turán mellé jött egy toldi? Azzal sem játszottam, de cserébe több a prémium tankom mind a többi összesen.

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#220367) zozyk válasza joergie (#220365) üzenetére


zozyk
addikt

Automatikus...
A napi szorzó után használja el ..

[ Szerkesztve ]

(#220368) aginor válasza kchryss (#220284) üzenetére


aginor
addikt

Ez egy nagyon jól összeszedett poszt, szeretem az ilyeneket. :R

Igazából az általad vázolt két megoldás keveréke lehet az igazi. ;) A mostanival csak a türkiz és lila játékosok elégedettek, mert ők vesztes csatákban is jól tudnak haladni ellenben a közönséges mezei halandókkal, akiknek nincsenek olyan képességeik/tapasztalatuk és elég sokat cumiznak, legalábbis a fórumok szerint. Ha a saját tapasztalataimat nézem, akkor ha a csatát vesztettük, és van a saját csapatban egy nagyon jó játékos, akkor onnantól már csak a stráftartásra lehet gyúrni, de ha nem jól jön ki a lépés, akkor még arra sem mindig. A közönséges játékosok egyik ismérve az ingadozó teljesítmény. Ha kijön a lépés, akkor tudnak akár nagyon jók lenni, ellenben ha nem, akkor rendesen el tudják szúrni az adott necces szitut. Ez természetesen rám is igaz, pláne mikor zsinórban jönnek a 15-1/2/3/4-es bukták és lényegében legázolnak. Ilyenkor egyszerűen nem tudok kibontakozni, pláne nem táras tankkal, ehhez én sajnos túl béna vagyok.
Ha összegeznem kellene, akkor a ranked-et rosszabb játékmódnak tartom mint a steel huntert (pedig az sem a kedvencem), mert ott legalább időnként vannak szép pillanataim. Ha nem lesz valami komoly motiváció, akkor biztos, hogy a következő szezonban nem fogom elkezdeni, nincs nekem már annyi hajam. :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#220369) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Hogy tudom megnézni csata után, hogy hol lőtték be a tankomat? Szoktatok feltenni képeket.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#220370) Bad Pritt válasza h1mpi (#220369) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Battle Hits mod kell hozzá.

Más: behúztam én is a Twitch dropos skint, egész baszón néz ki, ráadásul amint összekapcsoltam a két fiókom, rögtön engedte is, nem kellett 2 órán át néznem senkit szerencsére. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220371) h1mpi válasza Bad Pritt (#220370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi, akkor letöltöm!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#220372) h1mpi válasza Bad Pritt (#220370) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Olyan mód nincs ahol a replayből megtudom nézni ugyanezt?

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#220373) Bad Pritt válasza h1mpi (#220372) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Passzolom, nem használom a modot.
Szerintem azért nincs, mert ez egy garázshoz való mod, a replay-t meg nem onnan indítod és nem oda lép vissza, de ez csak tipp.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220374) po1son


po1son
addikt

Kedvezmények már csak mai nap vannak, így akinek kell valami ma vegye meg, csak a születésnap küldetések tartanak 20-ig. Én múltkor pórul jártam, mert azt hittem hétfőig tart, de közben vasárnapig voltak a leárazások. Most viszont egészen jól betáraztam. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#220375) dokee78


dokee78
félisten

Én is be húztam a Twitch dropban a skint.
De ma már nem adta,pedig most Quickybaby-t néztem 2 órán át.

(#220376) kchryss válasza jano_77 (#220357) üzenetére


kchryss
addikt

Toldit mindenki megkapta ajándéknak kb 5 évvel ezelőtt. Karácsonyi vagy újévi ajándék tank volt.
A másik magyar tank a Turán értékesebb azt még nem osztogatták ajándékként, de az 5-ös szintű.

Kompenzáció most nem tudom hogy van, de ha eladod mielőtt megszerzed újra akkor kis kreditet biztos tudsz rajta keresni. :)

(#220377) kchryss válasza po1son (#220340) üzenetére


kchryss
addikt

Ha jól látom minden cc kapott 1 type59-et és 10x30 nap prémet amit kisorsolhat úgy ahogy akar. Szóval érdemes lehet körbenézni ki hogyan mikor mit sorsol.

(#220378) Thrawn válasza kchryss (#220377) üzenetére


Thrawn
félisten

Orzanel-nél sikerült behúznom 30 nap prémiumot :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#220379) h1mpi válasza Thrawn (#220378) üzenetére


h1mpi
nagyúr

WoW! grat!

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#220381) skopy


skopy
tag

Sziasztok.
Prémium boltban a Scorpion le van árazva, 4600 gold helyett 3220 gold.
Szerintetek megéri ? Mennyire játszható tank, nyolván a videókban csak a jó csaták vannak fent.
Köszönöm a segítségeket .

Az akasztott embert, még az ág is húzza.

(#220382) Swinegod válasza skopy (#220381) üzenetére


Swinegod
őstag

A meh egy tökéletes kifejezés, az alfája kevés, a dpm-je szar, gyorsnak se mondanám, cserébe szó szerint 0 páncélja van, viszont nagyon jó átütése és camoja van, ezek alapján döntsd el neked kellene-e. Ha van lehetőséged a Su 122 44-et vedd helyette

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#220383) Szibilla


Szibilla
aktív tag

Sziasztok!

Kaptam kölcsönbe valamilyen küldetés után egy T6-os prémium tankot. Ha ezzel játszok, a legénységét elveszi majd, ha lejár a kölcsönzési idő vagy barakkba kerülnek?

Meg kaptam valami tokent, hogy kifejleszthetek ingyen akármilyen T6-ost...most dilemmában vagyok, melyik legyen.

(#220384) Bad Pritt válasza Szibilla (#220383) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A legénység barakkba kerül. Én a T-34-85-öt ajánlanám kifejlesztésre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220385) Szibilla válasza Bad Pritt (#220384) üzenetére


Szibilla
aktív tag

Miért pont azt?

Az jó, lesz egy újabb adag orosz csapat így.

(#220386) zozyk


zozyk
addikt

Én kérek elnézést... ;]
Replay nincs, mert minek. :D

[kép][kép]

(#220387) kchryss válasza h1mpi (#220372) üzenetére


kchryss
addikt

Működik replay-vel is. Játékon belül lehet beállítani a jobb alsó sarokban. Bepipálod hogy "process replays" és kiveszed a pipát az "only this session"-ről, aztán kilépsz megnézed a replay-t aztán újra belépsz a játékba és az utolsó csata amit mutat a mod a replay lesz.

(#220388) Bad Pritt válasza Szibilla (#220385) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mindenképp közepes tankot ajánlanék először, mert velük tudod leggyorsabban bejárni a pályákat, megszerezni a szükséges pályaismeretet, szóval T-34-85, M4A3E8, Cromwell, Type 58, ilyesmikben gondolnék
A T34-85 egy szolid, mindenben jó tank, gyors, jó az ágyú, jó a torony, ágyúsüllyedés átlagos. Ráadásul az ág végén van két remek tier 10-es med. Ugyanerre az alapra épül a kínai Type 58, azzal sem lehet mellélőni szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#220389) h1mpi válasza kchryss (#220387) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi :R már csak azt nem tudom miért oroszul van a mod nyelvezete :o

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#220390) Thrawn válasza h1mpi (#220389) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#220391) h1mpi válasza Thrawn (#220390) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi :C

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#220392) zozyk válasza h1mpi (#220391) üzenetére


zozyk
addikt

És ha ezt > [hu.yml] < bemásolod, akkor magyar lesz.
wwenigma mod csomagjából... :R

Arra figyelj, hogy a TC tömörítés nélkül dolgozzon a .wotmod fájlban....

[ Szerkesztve ]

(#220393) kchryss


kchryss
addikt

Húú baszki ilyenkor nem csak én vagyok kómás a játékban hanem kb mindenki. Gagarin miatt gyorsan felnéztem, sajnos nem lehetett 1 csatából letudni a napi küldetést, de második csatára ez jött össze, full yolo-ban toltam félálomban, de valószínűleg az ellenfél T20-asa sem ébredt még fel. Nem is értem hogy nem haltam ott meg az elején:



[Replay]

(#220394) FoLey-v


FoLey-v
addikt

Sziasztok!

Nem tudjátok véletlenül,hogy premium shopban milyen tankok várhatók?
Most bat.-châtillon bourrasque volt,de már eltűnt onnan.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#220395) e-newsee válasza FoLey-v (#220394) üzenetére


e-newsee
addikt

Amint kiteszik, meg fogod tudni. ;)
De komolyra fordítva, általában nem tudja előre senki, mik lesznek a spéci ajánlatok. Előtte nem sokkal szokott lenni hír, hogy ha valami extra bekerül, de az kb. előtte nap.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#220396) aginor válasza e-newsee (#220395) üzenetére


aginor
addikt

Inkább az a kérdés, hogy vajon mi a tervük az új Csehszlovák 8-as nehéztankkal (vagy inkább az, hogy mikor).. :B :U

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#220397) FoLey-v válasza e-newsee (#220395) üzenetére


FoLey-v
addikt

Csak Progetto 46 miatt várom már arra lett félrerakva a mani. :DDD
De akkor megveszem a tier 3-as tankot azon legalább van 30 nap premium.

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#220398) peterson79 válasza aginor (#220396) üzenetére


peterson79
őstag

Hamarosan érkezik egy új patch, talán abba beteszik...
Mondjuk speciel azt sem tudom mi lesz a patchben, de reméljük megint hasznos dolgok és még nem az új arty-csomag...

(#220399) aginor válasza peterson79 (#220398) üzenetére


aginor
addikt

Arra gondoltam, hogy tippem szerint ez is egy maraton formájában fog bekerülni, az már lassan hagyománynak mondható az új ágak esetében.

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#220400) peterson79 válasza aginor (#220399) üzenetére


peterson79
őstag

Jas, hogy lesz premium cseh nehéz tank?
Biztos lesz :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.