Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209401) notika77 válasza peterson79 (#209400) üzenetére


notika77
senior tag

A legnagyobb baj a pálya közepén spawnolással az, hogy tegnap 3x adta egymás után ugyanazt a pályát a pálya jobb és bal szélén lévő spawnokkal, amik közül a jobb oldalit nem lehetett kiválasztani csak a balt :). Elég sokan voltunk a környéken. Később beadta ezt a kombinációt még 2x a 10 csatából.

[ Szerkesztve ]

(#209402) Black_Sheep válasza notika77 (#209401) üzenetére


Black_Sheep
tag

Ez fura, nekem mindig engedte a választást. Ha közép nem opció, akkor marad a sunnyogás a szélén.

A mapok viszont - szerintem - nagyon jók, szívesen viszontlátnám őket randomban is, kisebb méretben.

(#209403) jano_77 válasza notika77 (#209401) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, így már én is jártam többször is, talán ide is megírtam. 2 lehetőség, ami valójában csak egy, mert a másikat nem lehet választani, nem engedi. :U
Amúgy Black_Sheep jól összefoglalta, hogy mivel lehet eredményesnek lenni.
Annyit tennék hozzá, hogy egyszer-egyszer érdemes bevállalni egy csatát, mert azzal gyorsabb a fejlődési lehetőség. Persze ebben benne van a Szerencsejáték Zrt./RNG keze, vagyis vagy nyered vagy nem, de aki nem kockáztat, az ritkán nyer. :K

Tegnap sikerült nekem is elérnem a 15 szintet, így már csak a napi 50 kötvényre megyek rá és a következő szakaszban elegendő lesz a 10 szint ahhoz, hogy meglegyen a token a tankra. :K :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209404) jano_77


jano_77
nagyúr

Tapasztalt már olyat vki, hogy nyomja a tűzgombot és ez a szar nem lő?!? 2.8 sec a Harbringernek a töltésideje és van, hogy 5 secnél sem csinál semmit?!? Ez olyan vicces fícsőr vagy mi a pöcs?!? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209405) jano_77


jano_77
nagyúr

Azt mondtátok, hogy nincs csalás ebben a szar SH modban!?!?! Akkor az hogyan lehet, hogy egy retek Varyag az első lootnál - azért tudom biztosan, hogy az első, mert rögtön visszaszámlálás után történt az eset - már aknát dob rám és ezzel megbénit?!?!? Az előző csatában nem lőtte el mindet és áthozta a következőre vagy mi a tök?!? :F :o :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209406) e-newsee


e-newsee
addikt

Kijött a Halloween event promója.
[link]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209407) 5-ös kezelő válasza jano_77 (#209404) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Sokszor, de azzal nyugtatom magam, biztosan megsérült a kezelő v vmelyik modul.

(#209408) kchryss válasza Black_Sheep (#209399) üzenetére


kchryss
addikt

Az a poén hogy szinte mindent pont ellenkezőleg csinálok mégis működik a taktikám.
A sarkot választom kezdésnek lehetőleg azt ahol a legtöbben lesznek. Keresem a harcot az elején. A német tankot kerülöm minden mást támadok. Nagyon sok a gyenge játékos akik csak autoaimet használnak vagy menekülnek, őket 1v1-ben gyorsan megeszem. Az elején 5-6 gyors csata és már akkora előnyben vagyok hogy simán eszek meg mindenkit.
Általában 7 csatát mentem minden nap ebből 3-4 gyors halál mert nem jött be a kockáztatás, 3-4 meg top3 mert bejött. Mivel a gyors halállal sok időm nem ment el így időarányosan jól haladtam. Elég sokszor lettem első, a francia tankokat a végén amikor már nincs helyük menekülni minden probléma nélkül szoktam felnyársalni.

Napi kb 1,5 óra játékkal végeztem a 15-ös szinttel eu és ruszki szerveren is. Ezzel ruszki szerveren is meglett az első jutalom tankom (1 frontline, 3 steelhunter).

(#209404) jano_77
Velem is előfordult többször is hogy besült a tüzelés és nem tudtam lőni.
Az aknás eset: van hogy konkrétan egy lootban spawnolsz és van rá esély hogy a zöld loot pont aknát adjon neki.

(#209409) Black_Sheep válasza kchryss (#209408) üzenetére


Black_Sheep
tag

Nem lepődök meg, mert amit leírtam, az tanács az átlagos játékosoknak, akik nem haladnak.
Aki ügyes, az nyilván harccal hamar felfejlődik, de nekem videokártya nélkül gyenge nettel nem életbiztosítás a fight, ezért inkább a biztos pontokra hajtottam. Meglepő módon a német is jó, ha van elég idő lootolni.

(#209410) KisApám


KisApám
addikt

Imádom, amikor a Steel Hunter vége felé vagyok, és 10-ből 7-8 alkalommal Low Roll-okat ad be, direkt figyelem. Nevetséges, hamarbb kezdem lőni az ellent, ugyan az a tank stb. és engem lőnek ki a végén mégis.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#209411) 3 válasza hulp01 (#209385) üzenetére


3
senior tag

250 kötvényt adnak, nem 300-at.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209412) 3 válasza köpet (#209388) üzenetére


3
senior tag

Semmi baj nincs a nagyobb kaliberű lövegek pontosságával. Ha nem szereted őket használni, ne pazarold az időd az IS-7-re, mert lesz egy tankod, amivel nem szeretsz játszani...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209413) 3 válasza kchryss (#209408) üzenetére


3
senior tag

A mentő vinne el, ha napi másfél órát játszanék vele. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209414) jano_77 válasza kchryss (#209408) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kérnék egy kis segítésget, ha lehet.
Sikerült végre a Chimera - Szövetség15 küldi (igaz sajnos csak az első része) és most lett 5 parancsom, amire azt írja a játék, hogy felhasználva az egyetlen hiányzó Unio15-re, meglehetne a Chimera. Egyébként Unio-ból már csak a 13-as (6 kill kétféle tanktípusból - gondolom ha 3 akkor is jó lesz csak a lényeg, hogy ne csak medet vagy lightot öljek? - és 3K dmg) illetve a 15-ös (10K kombinált kiosztott, elszenvedett sebzés, csapat sebzésének 20%-a, nyerni)
A kérdés most jönne: érdemesebb gondolom a parancsokat tartalékolni gondolom az Ovj.279(e) 15-ire, ugye!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209415) jano_77 válasza jano_77 (#209414) üzenetére


jano_77
nagyúr

illetve még annyit, hogy jól gondolom, hogy az első küldetés sorból hiába váltanék ki parancsokat, azokat nem tudnám, felhasználni a 2-ik körben, ugye!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209416) kchryss válasza jano_77 (#209415) üzenetére


kchryss
addikt

Jól gondolod az első küldetéssorozat és második parancsai teljesen külön vannak. Nem lehet egyiket a másiknál használni.

Én nem használtam egy parancsot sem és minden 15-öst addig csináltam amíg meglett másodlagossal. Szóval nekem maximális, 8 parancsom van.
Ha az obj279e megszerzése a cél akkor jobban jársz ha visszaszerzed a parancsokat. Ha csak az a cél hogy a chimera meglegyen és elkezd csinálni a 279e küldetéseket akkor lehet hogy jobban jársz ha kiváltod parancsokkal. Aztán valamelyik nemzettel csinálhatod a 279e küldetéseket valamelyikkel meg javíthatod a chimerasat.
Arra figyelj hogy olyan küldetésre ne használj parancsot amit nem fogsz tudni megcsinálni másodlagossal, mert akkor az beragad.

[ Szerkesztve ]

(#209417) jano_77 válasza kchryss (#209416) üzenetére


jano_77
nagyúr

:R

Unio 13:
Mondom megyek egyet próbából a jó öreg Obj.268 - nagyon régen voltam vele csatatéren - 4200 dmg és 5 kill, mert az utolsót leszedte előlem a 277-ünk, mert gyorsabban szűkült össze, már célon volt a BC. :U :O
De legalább látom, hogy ez nem lehetetlen küldi. :N

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209418) Terek


Terek
tag

Valaki tudna arra megoldást,hogy patch óta nemlehet látni a kilőtt lövedéket,marha zavaró.Beállítások között melyik vonatkozik erre?

(#209419) jano_77 válasza Terek (#209418) üzenetére


jano_77
nagyúr

ez a nagy frissítés után volt, de jött már rá javító pöcs és azóta nem volt ilyen gond.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209420) notika77 válasza KisApám (#209410) üzenetére


notika77
senior tag

Ha APCR-t (2-es gomb) lősz az ellen meg HEAT-et, akkor így jársz, mert a HEAT-nek nagyobb a sebzése.

(#209421) Terek válasza jano_77 (#209419) üzenetére


Terek
tag

Nemtudom nálam továbbra sem látni,akkor valszeg újratelepítés lesz belőle.

(#209422) jano_77 válasza jano_77 (#209417) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez vmi vicc....szórakozik ez a játék velem. :((
Következő Obj.268 csata: 4900+ dmg, 5 kill ismét! :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209423) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Most volt egy vicces köröm. Az előbb megvettem az S-51-et a küldetések miatt, alap legénység (75%+pótellátmány), teljesen stock. 2 kill kellett 300 m-en túlról. A végén 4 ellenfél ellen maradtam egyedül. Az eredmény:

:C

(#209424) peterson79 válasza jano_77 (#209422) üzenetére


peterson79
őstag

Én is a Bobject-el próbálkozom, már mindkét verzió megvolt. Vagy 5-6 kill és hiányzott egy kibaszott lövés, értsd kb 3-400 HP a 6000-hez vagy 8000 sebzés és 4 kill...
Szóval igen, talán ezzel a TD-vel lesz a legkönnyebb kiváltani a beragadt parancsokat.

(#209425) peterson79 válasza Black_Sheep (#209402) üzenetére


peterson79
őstag

Ilyen hiba nálam is volt, de gyanitom, hogy valami mod lesz, mert ha vissza akarok lépni randomba, akkor meg kifagy a játék.

(#209426) peterson79


peterson79
őstag

Tegnap este mentem olyan kört SH-ban, majd beszartam :DDD
Ha ment volna a stream, csináltam volna róla videót.
A lényeg, hogy az egész meccs alatt hajszálon múlott, hogy megdögöljek, de mindig sikerült megúsznom. Többnyire csipegettem az ellenfeleket, kétszer sikerült kettő párbaját kihasználni. Az utolsó 5-be viszont úgy kerültem be, hogy 30% HP-m volt csak, azaz nem jó eséllyel indultam a jobb eredményért. Ehhez képest sikerült felvennem egy pont elémeső kék droppot, gyorsan felgyógyultam és megint kihasználtam, hogy nem engem lőnek. A végén egy francia tankot szedtem ki a Berserkernek köszönhetően és egy német volt az utolsó, akinek már alig maradt HP-ja, egy lövés volt, így végül nyertem. Egy petákot nem adtam volna ezért a meccsért, de megint érvényesült a "Ne add fel soha!" frázis :N

(#209427) szbalogh


szbalogh
őstag

A héten összejött a T-55A ... most meg dől a kredit az új küldikből :D
Tegnap fedeztem fel, hogy a fejlesztési fából kiszórt tankokat meg lehet venni a boltban kreditért. Pl. az obj140 kifejlesztése után megvehetem a T-62A-t :Y Megvettem az M4A3E2 Jumbo-t is. Csapatozásra az egyik legtrollabb tank. ;] Kellenek is az új tankok, mert a pass-ban 54. szinten vagyok és fogynak a tankok.

Nick: HE_Storm

(#209428) Viktoár


Viktoár
addikt

Mai első csatám, ennek csúnya vége lesz. :DDD
Nem szeretem a siegfried line térképet főleg Tier 7-ben nem volt könnyű, de összejött.

Mostanában sokat megyek az elc-el mert felszereléseket próbálgatok rajta. Szerintem maradok a passzív spotra kihegyezve. Bár akkor kell mögé egy csapat aki lövi a felderített tankokat ami sokszor hiányzik. :U

Üdv:Viktor

(#209429) tomic


tomic
addikt

Mi a különbség a Skorpion G és a G nélküli között? Csak a festés?

(#209430) Pug válasza tomic (#209429) üzenetére


Pug
veterán

Yepp

(#209431) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok :D
Még nagyon régen játszottam WoT-al most elő szedtem jó pár év után. Rengeteget változott valahol 0.9-nél járt amikor én játszottam vele utoljára és 0.7-nél kezdtem valamikor.
Teszt szerver mikor vagy hogyan van itt most? Ki próbálnék egy két tankot, anno volt orosz, német, kina, francia, angolok.
Viszont mikor be léptem sok év után rengeteg uj tank van garázsomba köztük elitek is amiket nem tudom miért kaptam :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#209432) Viktoár válasza erikke17 (#209431) üzenetére


Viktoár
addikt

Ne tedd, csak rosszabb lett. Ez a játékosállományra is igaz.

Üdv:Viktor

(#209433) ollie


ollie
MODERÁTOR

Yzne most EBR versenyt tart: [link]

***

(#209434) köpet válasza 3 (#209412) üzenetére


köpet
aktív tag

Köszönöm, igyekszem a válaszod úgy érteni, hogy a bl-9-től pontosabbak lesznek és nem csak felhőt vagy vakondot lehet velük lőni (sarkítva persze).

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#209435) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma második SH csatát sikerült megnyernem, de nem is ez az érdekessége.
A végén 2 Valkurie-el maradtam és sikerült elbújnom az utolsó kockának egy olyan sarkába, ahová egy úton lehetett bejönni - gondoltam én, de tévedtem - és nyilván arra álltam csővel, hogy tudjam fogadni, ha jön vmelyik. De bíztam benne, hogy majd lövik egymást. Egy ideig így is volt, amikor is gondolom rádió közelbe kerültem és megtudták, hová bújtam és ekkor történ a furcsaság, hogy abba hagyták az egymás lövését és mindkettő rám rontott!
Csata után mondom csak megnézem már és ez fogadott - így már nem is annyira furcsaság - hogy rohadnának meg!

De nagyon becopta mindkettő, mert ugye amit lelőttek magukról az visszaütött, mikor pirossá vált az utolsó kis négyzet is, így easy win lett belőle. :K ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209436) Djuree


Djuree
félisten

ezt hogy tudom használni? a személyes tartalékok között nincs.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209437) Djuree válasza Viktoár (#209432) üzenetére


Djuree
félisten

ez nem feltétlen igaz ahogy én látom.
már sokszor a piros játékosok is forgatják a tankot, meg próbálnak hátba támadni. :U
régen ezek mentek előre ész nélkül bele a darálóba...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209438) notika77 válasza Djuree (#209436) üzenetére


notika77
senior tag

Ha leszorzóztál egy tankot akkor a következő top10-es győztes meccsre automatikusan elhasználódik. :(

(#209439) Djuree válasza notika77 (#209438) üzenetére


Djuree
félisten

Na bakker, ha ezt tudom akkor nem ezt valasztom. :o

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209440) Barret001 válasza Djuree (#209437) üzenetére


Barret001
addikt

Piros játékos lehet valaki 100 meccsel is,és 10 000 meccsel is...Nem fognak egyformán játszani.

(#209441) Viktoár válasza Djuree (#209437) üzenetére


Viktoár
addikt

Jó neked hogy ezt tapasztalod. Nálam állandó társak a 3000 alatti játékosok. A srác td-vel 62k csatával azt nem vette észre hogy bejött az arty közé egy light, kilőtte őket majd nekiment a srácnak hátulról. Eközben ő csak puffogtatott a távolba mert ott látott valakit. :O És ez csak egy a sok agyhalott közül amit néztem.
A spotot senki nem lövi vagy ha igen akkor nem találja el.... stb.

Elc ásszal kezdtem a mai napot és azzal is zárom. :DDD

Üdv:Viktor

(#209442) jano_77


jano_77
nagyúr

Na még így sem jártam a SH kezdete óta. Mi a fura szerintetek a képen? ;]

Viktoár: Gratula először is. :C Másodszor milyen felszereléseket raktál a kis sunnyogóra?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209443) Viktoár válasza jano_77 (#209442) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi. Sokáig venti, csigaszem, álcaháló volt felszerelve főleg passzív spotra. Most kipróbáltam a csigaszem, optika, álcaháló triót + pótellátmányt a venti kompenzálására. :) Így nekem bevált aktív és passzív spotolásra.
Persze a legényeken is van hozzá illő skill.

Ha beállok egy közepes sűrűségű bokorba és nem mozdulok, simán elmennek mellettem ha nem jönnek 50 méternél közelebb. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#209444) e-newsee válasza jano_77 (#209442) üzenetére


e-newsee
addikt

Hogy előbbre végeztél, mint aki kilőtt? Ezt maximum úgy tudom elképzelni, hogy kigyújtott, valaki kilőtte, majd leégtél. Így ő ölt meg, de mégis te haltál meg később. Vagy egymást lőttétek ki, de a te lövedéked előbb ért oda.

Amúgy érdekes kérdés, hogy ha pl ütközésnél mindketten maghaltok, akkor holtverseny? Vagy mi alapján dönt, hogy ki végezzen előbb?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209445) ollie válasza jano_77 (#209442) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rád hajtott a tankjával, de előbb fogyott el a HP-ja?

***

(#209446) e-newsee válasza Viktoár (#209443) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem asszem venti, távcső, CVS kombó van, de a venti nem biztos, lehet, hogy ráraktam az álcahálót. Már nem emlékszem pontosan. De tény, hogy durva sunnyogót lehet csinálni belőle.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209447) Balcsix


Balcsix
senior tag

Valami nagyon nem stimmel az MM tier elosztásával, vagy csak én nem ismerek valami játékmechanikát. Csináltam statisztikát, hogy 3 tankkal hogyan dolgozott az MM.

T-34-85:
V-VI: 2
V-VII: 3
VI: 3
VI-VII: 11
VI-VIII: 12

T26E5:
VI-VIII: 1
VII-VIII: 5
VII-IX: 3
VIII: 23
VIII-IX: 14
VIII-X: 11

Lansen C:
VI-VIII: 1
VII-VIII: 3
VII-IX: 6
VIII: 8
VIII-IX: 5
VIII-X: 4

Itt jól látszik, hogy T26E5-tel 11-szer rakott X-es tierbe, addig VI-osba csak egyszer.
Viszont T-34-85 -tel, és a Lansen C-vel is az a helyzet, hogy jóval kevesebbszer voltam top tier.
Akkor ez most hogy van?

[ Szerkesztve ]

(#209448) notika77 válasza Balcsix (#209447) üzenetére


notika77
senior tag

Sajnos már jó pár hete ez megy, talán már az előző patch után is ilyen volt. Nálam.

ui.: éjszaka mintha helyreállna, ilyenkor sokkal több a saját tier.

[ Szerkesztve ]

(#209449) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#209404) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mi az a harbringer?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209450) jano_77 válasza e-newsee (#209444) üzenetére


jano_77
nagyúr

és ollie: nem rám hajtott, e-newsee közelebb járt az igazsághoz.
Ami történt: egy sárga mezőben harcoltunk, ami pirosra váltott. Én kirohantam, de mivel azzal voltam elfoglalva, hogy célozzak, nem láttam, hogy neki megyek egy betonfalnak, amire felakadtam. Emiatt le tudta adni azt a lövést, amivel kinyírt engem, és én úgy láttam, hogy Ő ez után halt csak meg, mert elfogyott a HP-ja. Szal nem értem, miért engem rakott a játék előbbre, de mindenesetre érdekes volt. És persze baromi dühítő, mert túlélhettem volna, ha nem fordulok bele a falba, hanem 1-2 méterrel később kanyarodom. :U :(((

BÁ Nutrition: a Brit tank a Steel Hunter modban

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.