Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208851) szbalogh válasza inferno88 (#208847) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, hogy kibontottad az IS-6-ot. Nekem már nem jutott csak leszerelőkészlet meg kredit. :U

Nick: HE_Storm

(#208852) inferno88 válasza szbalogh (#208851) üzenetére


inferno88
őstag

12:26: Aztán lehet, hogy délután nyomok ide egy screenshotot, hogy megvan a T77. ;]
Harmadik 10-es csomagban benne volt a T77. ;]

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#208853) adrian360


adrian360
őstag

első 10-es csomag 2 prémium nap, 500k kredit, sima boosterek
második 10-es csomag 1 HWK 30, 1 prémiumnap, 250k kredit.
utolsónál gondoltam egyet pörgetek a sima 50% XP boostert lecserélte egy másik 50%-os ra :D
nem tudom mennyiért árulják a HWK-t, 5k-t talán megért, de a karácsonyi event szerintem is sokkal jobban ennél.

szerk, amúgy a tank legénység nélkül jött.

[ Szerkesztve ]

(#208854) ImpersonatoR

20 ládából jött egy FV4202 illetve elég sok kredit (2.5 milla) + nemi arany.

[ Szerkesztve ]

(#208855) Warton


Warton
őstag

10 ládából
900gold
8 nap prémium
7 db XP bónusz :(
650.000 credit

(#208856) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Sziasztok, találkozott valaki közületek azzal az érdekes hangprobláméval, hogy játék közben jön meg a motor hang, a többi hang, hangeffektet
mindent rendesen hallani. Csak nekem van ez a hiba?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#208857) Pug válasza JONAS77 (#208856) üzenetére


Pug
veterán

A mai patch óta nekem egyáltalán nincs motorhangom... ahogy sokan másoknak sem...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#208858) JONAS77 válasza Pug (#208857) üzenetére


JONAS77
aktív tag

Akkor nem a rendszerben a hiba, még jó :)!

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#208859) jano_77 válasza JONAS77 (#208858) üzenetére


jano_77
nagyúr

WG ismét kiadott egy mikorpöcst, amivel elqrt egy működő dolgot! Ezen már meg sem lepődünk, de lesznek majd a WG-t védelmezők, akik rögtön jönnek, hogy milyen bonyolult dolog ez a programozás és hogy mennyi minden mennyi más dologgal van összefüggésben és nem tudnak mindent letesztelni, mielőtt kiadják, bla-bla-bla! Csak tudnám, hogy akkor mi a retkest csinál az update-ekért felelős csoport, ha nem azt, hogy az elkészült frissítést felteszik a saját gépükön és elindítják a játékot és tesztelik, hogy minden ok-e!? Mert ha ezt tennék, akkor azonnal észre kellett volna venniük - hacsak nem süketültek meg a sok vodkától meg kokótól - hogy itt bizony vmi nagyon nincs rendben! :W :o
Szánalmas kategória szerintem, de majd biztos a megmondók szerint én vagyok az. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208860) inferno88 válasza jano_77 (#208859) üzenetére


inferno88
őstag

-DskipTests

Semper fi!

(#208861) Barret001 válasza jano_77 (#208859) üzenetére


Barret001
addikt

Ezt a hibát nemsokára kijavítják egy peccsel,ami majd generál 2 új más jellegű hibát.

(#208862) Pug válasza jano_77 (#208859) üzenetére


Pug
veterán

És akkor azt már ne is említsük, hogy a játékmód ami miatt kijött a patch az maga a borzalom... :DDD

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#208863) 3 válasza jano_77 (#208859) üzenetére


3
senior tag

Szánalmasságod nem függ mások szánalmasságától.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208864) e-newsee


e-newsee
addikt

Lehet, hogy nem a legjobb prémium tank a VK168.01 (P), de 280JMF-ért megérte. :)

Ui.: Amilyen az én mákfaktorom, ezzel szerintem ellőttem a szerencsémet idénre, nem is érdemes ládát vennem Karácsonykor.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208865) 3 válasza e-newsee (#208864) üzenetére


3
senior tag

Ha elég sokat veszel, baj nem lehet.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208866) Djuree


Djuree
félisten

ennyi szerencsecsomag van manapság ebben a játékban, 10-ből 6-an golddal mennek? elég lehangoló. így aztán mindegy minek mekkora páncélzata van, nem számít mert átlövik.
jó lenne ha visszahoznák hogy csak goldért lehessen gold ammot venni.
soha nem mentem golddal, nem is fogok, értelmét nem látom, ezek gondolom nem is ismerik a tankok gyenge pontjait se, már nem lényeges. anno mi még megtanultuk, emlékszem mindig bújtam a weakspotos oldalakat ha új tank jött ki. ennek ami most megy már valahogy nem látom sok értelmét. akárhogy forgatom a tankot átlőnek... :(

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#208867) e-newsee válasza 3 (#208865) üzenetére


e-newsee
addikt

A WG-nek nem is lehet baj. Nekem annál inkább. Az a baj a ládákkal, hogy ha 500 ládát veszel, akkor is ugyanannyi az esélye a 8-as tanknak, mint ha 1-et. Ha jól emlékszem tavaly olyan 3-4% körül volt a fórumos összeírás alapján a 8-as tank esélye, vagy talán kevesebb kicsit.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208868) ooloo válasza jano_77 (#208859) üzenetére


ooloo
őstag

Hogy miért dobnak a piacra félig kész verziókat ? Kell a pénz , de azonnal . Erről szól az egész . Hogy Te jól érezd magad , az sokadlagos kérdés . Aki ezt nem így látja , az most jött a holdról .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208869) 3 válasza e-newsee (#208867) üzenetére


3
senior tag

Az a fontos, hogy a WG-nek jó legyen.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208870) Imilenni válasza e-newsee (#208867) üzenetére


Imilenni
addikt

Tavaly 2x3 db-os ládát nyitottam, kijött a két különleges tank.
Most 10 ládából egy tank se jött.

Press "F" to pay respects.

(#208871) KisApám


KisApám
addikt

Vettem 25 csomit (kb. 6700 Ft)
A lényeg:
3 db TIER VIII-as prémium tank (amerikai nehéztank T77, német páncélvadász Kanonenjagdpanzer 105, francia páncélvadász AMX CDA 105) - egyik sem volt meg :DDD és összértékük a boltban kb. 30 000 Ft.
9 nap prémium
1 db 850 000 XP egy legénységi tagnak
6 db 20 000 XP mindenkinek (pár nemzetnek)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#208872) Viktoár


Viktoár
addikt

Ennek a vaffentróger eventnek mi a fő célja/nyereménye? Csak kredit meg booster nyerhető vagy van komolyabb nyeremény is?

Üdv:Viktor

(#208873) 3


3
senior tag

Az első 30 (de maximum 60) másodperc alapján meg lehet mondani, nyerhetünk-e a WT ellen. A dezertálást nem javaslom, de mosdóba nyugodtan ki lehet menni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208874) 3 válasza Viktoár (#208872) üzenetére


3
senior tag

30 győzelemért kapsz 3000 kötvényt.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208875) hulp01 válasza Djuree (#208866) üzenetére


hulp01
senior tag

Ezt itt a fórumban nem lehet felhozni, mert van, aki ugrik rá. És a megoldás az szokott lenni, hogy használj te is goldot, neked is lehet. És hogy ez mennyire jó is, mert nem csak goldért lehet venni, ezért nem p2w. Amúgy én se használok. Akkor zavaró számomra, amikor páncélra építő tankkal megyek, mert ott egyből váltanak goldra, aztán szevasz. A T28 proto még így is produkál meglepő pattintásokat.

(#208876) Imilenni válasza 3 (#208874) üzenetére


Imilenni
addikt

T55ként?

Press "F" to pay respects.

(#208877) 3 válasza Imilenni (#208876) üzenetére


3
senior tag

Nem tudom. Lehet, hogy mindkettő járművel számolja. Eddig csak T-55-tel játszottam.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208878) 3 válasza 3 (#208873) üzenetére


3
senior tag

Tömény szenvedés az idióta csapattársakkal. Legalább chat lenne, hogy egyeztethessünk vagy végiganyázhassuk a "csatát"...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208879) e-newsee válasza hulp01 (#208875) üzenetére


e-newsee
addikt

A gold lőszer már nem divat! Az új menő cucc a repesz. Mindenre, amiről legalább egyszer már pattantunk. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208880) Djuree válasza hulp01 (#208875) üzenetére


Djuree
félisten

oké, de nyilván aki golddal megy azért megy azzal mert nincs meg a megfelelő tudása ahhoz hogy sima lőszerrel is tudjon érvényesülni. vagy nem így van? de nincs ezzel baj, sok idő kell hozzá és manapság már nekem sem lenne időm, csak idegesítő, rontja az élményt. jó lenne valami mód ahol nincs gold lőszer használat, mint anno a cod-ban a hardcore mód, ahol 1 lövés és halál.
most kezdtem újra pár év után, nagyon szarul megy, a régi pályák is átalakultak, azt se tudom hova érdemes menni, elég hamar kihalok mindig szinte. :D
lerontom a jó wn8-am ha így folytatódik, bár nem számít, sose érdekelt annyira.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#208881) Djuree


Djuree
félisten

light küldikhez melyik tier és tank ajánlott? nagyon béna vagyok light-al, még csak a t-28-ért megyek vagy melyik a 2. tank. :DD nem is a tank érdekel de a kredit jól jönne, van jópár 10-es amit meg kéne venni..

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#208882) Viktoár válasza 3 (#208874) üzenetére


Viktoár
addikt

De csak akkor számolja ha benne vagy az első 5 -ben?

Üdv:Viktor

(#208883) 3 válasza Viktoár (#208882) üzenetére


3
senior tag

Benéztem. A kollekció elemeit számolja. Ennyit arról, hogy nem lehet pénzért kötvényt venni...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208884) Viktoár válasza 3 (#208883) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja most néztem én is. Ha jól játszik a csapat, nyertek és benne vagy az első 5 -ben akkor kapsz egy ládát. Ha szerencséd van akkor a ládából nyithatsz elemet a kollekcióba. :C Ez megint olyan hogy szerezhetsz 500 ládát akkor sem biztos hogy az összes elemet megkapod. Ja és 20 elemet kell begyűjteni a t55-tel és 10-et a wt-vel. Amihez meg ugye kulcsot kell szerezni. :C

3000 kötvényért én nem fogok grindelni mint az állat.Ennyit randomban is összelapátolok ha kell, de magasról teszek a kötvényre. :DDD

Üdv:Viktor

(#208885) Balcsix


Balcsix
senior tag

Mi értelme van annak, hogy az eventek megadott órától-óráig játszhatóak, illetve mi alapján döntik el, hogy melyik event mettől meddig játszható?

(#208886) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#208884) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Scheff 7 ora alatt kihuzta, de vegulis igaz, hogy ha nem adja be az elemeket akkor cseszheted

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#208887) Viktoár válasza BÁ Nutrition (#208886) üzenetére


Viktoár
addikt

Átlag núboknak mint én ez jóval több időbe telne. ;)

Amikor az rng a maximumot dobja: :DDD

Üdv:Viktor

(#208888) 3 válasza Balcsix (#208885) üzenetére


3
senior tag

A játékosokkal való kitolás az elsődleges szempont.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208889) Raidon válasza Balcsix (#208885) üzenetére


Raidon
őstag

Pl aki dolgozik ne nagyon tudja megcsinálni... délutános vagyok a héten mire hazaérek van kemény közel 2 órám nyomni mivel éjfélkor kapu bezár... nos addig beszedtem 3 ládát... az egyik küldihez kellett volna még egy kör ahol benne vagyok az első 5-ben akkor kaptam volna kulcsot is egyet meg még egy ládát... mindegy nem jött össze de, hogy reggel 7 kor nullázódik a küldi este kezdhetem előröl... Legfeljebb úgy leszek vele, hogy szimplán lesz@rom az egészet veszek pár ládát hátha ki fogom a T77-et. De az mennyire bosszant, hogy lassan még azt is beszabályozzák mikor játsz,hogy jó is legyen...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208890) 3 válasza 3 (#208878) üzenetére


3
senior tag

Az egyik csatában megjelent a chat. Lehet anyázni. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208891) kchryss válasza Raidon (#208889) üzenetére


kchryss
addikt

Az időkorlát miatt megy is a sírás a hivatalos fórumon. Teljesen jogosan.
Mondjuk ott konkrétabban a twitch levadászós időpontok miatt. Ha egy "celeb" játszik a wt-vel akkor az wte220 a wte110 helyett és ha őt sikerül legyőzni akkor abban a csatában mindenki kap egy ilyen pénzért vehető ládikát.
Germiát az emós mélytorkos csajt például érdemes lenne "lesztrímsznájpolni" mert bénán játszik és könnyű kinyírni.
Csak hát nehéz levadászni ha dolgozik az ember. Holnap például délután 3-tól 6-ig lesz, az nem sok idő és nem is jókor. De a többi nap is kb ilyen időpontokban.



Október 3, 4 és 11-én még plusz 8 streamer játszik majd a levadászandó wt-kkel. Aki ingyen szeretne pénzes ládát annak ezeken napokon érdemes próbálkoznia.
Szerintem csak szakaszban érdemes próbálkozni. Én ma szólóban csináltam, de sokszor sírva fakadtam a sok hülyétől, sokszor lehetetlen volt nyerni mert a nyomorultak leálltak a wt-vel csatázni amikor még csak 100-as alfája volt az ágyújuknak és kinyíratták magukat 3x a csata elején ...

(#208892) Raidon válasza kchryss (#208891) üzenetére


Raidon
őstag

Mondjuk a kollekciót jó lenne összejátszani a 3000 kötvényért de egyre jobban az az érzésem, hogy nem mindenkinek csinálják a játékot... mert pl lehetne ilyenkor azokra is gondolni aki nem rendes napi egy műszakos időrendbe dolgozik. Mivel a kollekció nem jön pénzért vett ládából csak ha játszik az ember. De az eventre szánt időt sem tartom valami soknak. SH hez nem kellett megszakadni majdnem egész nap játszható volt... ez meg.. kiváncsi vagyok fognak e variálni bár sok reményt nem fűzök...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208893) kchryss válasza Raidon (#208892) üzenetére


kchryss
addikt

SH-nál még érthető volt az időszakhoz kötés. Vannak napszakok amikor kevesen játszanak, olyankor nagyon könnyen össze tudtak volna számolni és riggelni. Besűrítették a játékosokat egy kisebb időtartományba illetve ruszki szerveren a szerverek számát is csökkentették és csak pár szerveren ment a SH, így eléggé meg tudták nehezíteni az összeszámolást. Azért biztos voltak akik most is megoldották, de idén én nem találkoztam olyan egyértelmű csalásokkal mint tavaly amikor volt hogy 5-en kézenfogva jöttek felém egymást nem lőve ...
Ennél a WT eventnél viszont teljesen érthetetlen az időszűkítés. Simán mehetne egész nap, nem származna belőle senkinek hátránya.

(#208894) Stigma.HC válasza kchryss (#208893) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

WT-vel egyébként szinte pofon egyszerű nyerni, esti játékkal majdnem teljes is lett a kollekció.
Viszont T55-el egyedül iszonyat szenvedős. Ha ilyen lesz végig mint este akkor szakasz nélkül igen nehéz lesz megcsinálni azt a részét.

(#208875) hulp01 Most is csak úgy ugrottak az ilyen kommentre, ettől zeng a fórum ;]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#208895) hulp01 válasza Djuree (#208880) üzenetére


hulp01
senior tag

Ugyanez volt nálam is. Vagy 6 év kihagyás után kezdtem újra idén márciusban. A 2070 wn8-am már 2k alatt van. Az elején kifejezetten béna voltam. Most már valamivel jobb, a protoval meg már egész jól megy. A pályákat se ismertem fel, aztán egy kis idő után már kedtek beugrani a dolgok. Most már egy 1400-1600-as szint simán megy, ha nem szopat éppen az rng. És ehhez szokott 15%-85%-os winrate társulni. Ez akkor érdekes csak, ha a győzelem is számít, mint pl. a rankednél. Randomban nem érdekel. A wn8 viszont igen, mert az azért nagyjából mutatja, hogy az ember értékes része volt-e a csapatnak. Persze 0:15-ös (de sokszor a 15:0-ás) csatánál a wn8-at is nehéz tartani.

(#208894) Stigma.HC látod, azért csak nem álltad meg, hogy ne reagálj rá. Amikor korábban felhoztam a problémát, az volt, amit írtam. Most nem. Ez van.

(#208896) inferno88


inferno88
őstag

Reggel nyitottam egy uccsó ládacsomagot.

STG - Hú, ezt nagyon szeretni fogom, orosz Revo feeling
AMX CDA - Eddig bejövős. Tetszik, hogy ilyen mozgékony
HWK 30 - Megvan az M41 GF, de a fasza látótáv miatt érdekelt. Ha lesz egy kis extra creditem, akkor megy rá optika, CVS meg valami és meglátjuk.

Szóval 12500 forint és kb. -2000 gold után:
T77
IS-6
STG
HWK 30
AMX CDA

Igazából megérte, de csak azért, mert bazi nagy mákom volt.

Semper fi!

(#208897) szbalogh válasza Djuree (#208881) üzenetére


szbalogh
őstag

Hahó! ;)
Prémium light-ra gondolsz vagy a küldetésekből szerezhető kreditekre?
Én a hwk 30-al szemezek. Ha meg lehet majd szerezni valami event-el, arra hajtani fogok. A rhm pzw már ki van húzva de kész a t55 lt-15 küldi így még nem veszem meg.
A RU nagyon jó könnyűtank. Ezen az ágon a VK28.01-ig jó, a spic és a hwk12 lassúak és pontatlanok. A többi light ággal szerintem nem is érdemes foglalkozni.

Nick: HE_Storm

(#208898) e-newsee válasza szbalogh (#208897) üzenetére


e-newsee
addikt

A HWK 30 folyamatosan bent van a prémium shopban (7k-ért), szóval event nem nagyon lesz rá, max a ládákból kipottyanhat, ha mákod van.

Azt hogy érted, hogy a többi light ággal nem is érdemes foglalkozni? Az egész játékban egyáltalán? Azért az merész kijelentés, hogy a német ligt annyira veri az összeset, hogy a többi felejtős. :F Ott van a francia (lánctalpas), ami még mindig jó attól függetlenül, hogy ott vannak a kerekesek. De az orosz sem rosz, pláne a 10-es T100LT.
Én legalábbis mindig jobban aggódok kb bármelyik más light miatt, mind a németek miatt, ha az ellenfélnél vannak. Kis tierben nagyon jók, de magasabb tierben szerintem minden ágon vannak kiemelkedő lightok, és rosszabbak is. Furcsa módon sokan vannak, akik a brit könnyű tankokat is szeretik, pedig mindenki kikiáltotta egy rossz, kb felesleges ágnak, amikor behozták.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208899) dokee78


dokee78
félisten

Tegnap első ládám:
T92
1000 Gold
Prémium napok
Leszerelő,XP boostok,kredit

Második láda:
1000 Gold
Prémium napok
Leszerelő,XP boostok,kredit

Ma munkából vettem egy utolsót:
M4A1 Rev
T77
STG
Prémium napok
Leszerelő,XP boostok,kredit
Kredit boost

(#208900) Stigma.HC válasza hulp01 (#208895) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mert mit vártál egy ilyen kommented után? Piszkosul tett rá magasról mindenki. De te azért is felhozod, hogy én megmondtam és verhetem a mellem ha valaki hozzá szól.
Itt lassan le se lehet írni, hogy alapvetően én elvagyok a játékkal és a nagy részével nincs bajom, mert szinte hazug szarnak van elkönyvelve.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.