Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209651) kchryss válasza KisApám (#209649) üzenetére


kchryss
addikt

Szóval a jutalom egy csomó speciális festés, pár legénységi könyv, kredit boosterek és medálok. És az egész event egybeesik a rangsorolt csatákkal. Nem lesz nehéz választanom melyiket csinálom majd. :D

(#209652) Viktoár


Viktoár
addikt

Én a rangsorolt csaták első szakaszában nem játszottam, így is van értelme most elkezdeni?

Ja igen, szégyen nem szégyen de meglett: :B

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#209653) jano_77 válasza kchryss (#209647) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi, akkor megnyugodtam. :R

Tankrewards:
Jól emlékszem, hogy az itt szerezhető tankok, ha megvannak, akkor nem kapok semmit helyette, semmi kompenzáció nem jár?! Mert akkor ha sikerül is eljutni az V szintre, akkor nem kell sokat gondolkodni, hogy a prémium napok legyenek azok. Persze, ha adnának kredit kompenzációt, akkor meggondolnám a dolgot. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209654) notika77 válasza jano_77 (#209653) üzenetére


notika77
senior tag

Ha kreditet akarsz, eladod a garázsból és utána váltod ki :)

[ Szerkesztve ]

(#209655) ollie válasza jano_77 (#209653) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De kapsz credit kompenzációt, a tank értékének a felét kapod.

***

(#209656) jano_77 válasza ollie (#209655) üzenetére


jano_77
nagyúr

akkor tulajdonképpen ugyan ott vagyok, mint amit notika77 javasolt. Köszi mindkettőtöknek. :R

gold szerzés:
Szeretnék goldot venni, de ezt úgy szeretném, hogy egy meglévő tankot vennék és az árát goldban kapnám. Ha van sima Lansen C-m a garázsban és a boltból megvenném az Odin farkasa stílusú Lansen C-t, akkor a tankért megkapnám a goldot illetve maradna a stílus vagy lenne kétféle Lansen C a garázsomban? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209657) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezek az orosz tankokra (Obj.268, ST-II, Obj.705A) rakható egyedi stílusok pofátlanul drágák, nem értem a WG-t! Megveszi vki ennyiért ezeket? :F Mondjuk ha vki venné, akkor már mindenképpen csomagban éri meg leginkább a 3, mert akkor csak kettőt kell kifizetni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209658) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Ilyenkor annyira utálom a WOT-ot. Miért nem lehet jobban egyensúlyozni a csapatokat......

Az első 2 tank 4506 sebzés.
3-15: 4689 sebzés

[ Szerkesztve ]

(#209659) jano_77


jano_77
nagyúr

Azt csak én tartom/érzem gáznak, amikor a streamer arra nem képes, hogy mikor eszik tartson egy kis szünetet és élő adásban tömi a fejét?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209660) kchryss válasza jano_77 (#209659) üzenetére


kchryss
addikt

Igen. ;]

(#209661) jano_77 válasza kchryss (#209660) üzenetére


jano_77
nagyúr

fura világot élünk - sajnos :U

gold szerzéssel kapcsolatos elméletem szerinted megállja a helyét, működik? Akár Lansen C vagy M54 renegade esetében?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209662) e-newsee válasza jano_77 (#209656) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem ugyanúgy két külön tank, mint a Patriot, és a sima T26E5, valamint a Liberté páros, és a Skorpionok. Tehát ha megvan a Lansen, akkor azt is kell megvenned, hogy goldot kapj. A legszebb az egészben, hogy a legénység sem pakolható szabadon. Vagyis annyiban igen, hogy ugye prém tank mindkettő, tehát bünti nincs, de pl a könyveket csak abban tudod aktiválni, amelyikre ki vannak képezve.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209663) vJokka válasza jano_77 (#209657) üzenetére


vJokka
aktív tag

Pár rövid, humoros sztori a hősökről: https://www.youtube.com/c/bogatursonline/videos :D

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#209664) ChristianID


ChristianID
tag

Mik vannak...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#209665) kchryss válasza e-newsee (#209662) üzenetére


kchryss
addikt

Szerintem meg lansen-ből csak 1 féle van. Az odin farkasa egy 3d stílus amit a tank mellé adnak és fel lehet rá tenni.

#209661jano_77
Szóval szerintem maradna a már meglévő lansened és megkapnád az arany kompenzációt és a 3d stílust. De garanciát nem vállalok rá ha mégsem így lenne és tévednék. :)

szerk. Tegnap kaptam egy 30%-os évfordulós kupont, de csak a 31e ft-os supreme lansen csomagra engedné felhasználni.

[ Szerkesztve ]

(#209666) CirrMee válasza jano_77 (#209659) üzenetére


CirrMee
addikt

Azt csak én tartom/érzem gáznak, amikor a streamer arra nem képes, hogy mikor eszik tartson egy kis szünetet és élő adásban tömi a fejét?!?

Orzanelt pl soha nem látnám artistával nyomulni, ha nem zabálna adás közben... :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#209667) Warton válasza jano_77 (#209656) üzenetére


Warton
őstag

A tankvételes gold konverzióban mi a poén? Szerintem jobban jársz valamelyik goldos csomaggal. MOndjuk egy Offer of the month-al vagy ha tényleg nagyon csak gold kell akkor a 7500.assal és nem kapsz egy tök felesleges garázshelyet, tök felesleges legénységgel.

(#209668) e-newsee válasza kchryss (#209665) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehetséges, azt nem tudtam, hogy az egy külön 3D stílus. Ha úgy van, akkor valószínű, hogy a gold kompenzáció+stílus maradna. Egy kérdést megér a support felé, az ilyenekre szerintem normálisan válaszolnak.
Azt mondjuk én sem tudom, mi értelme van így goldot venni. Sok csomaghoz extra goldot adnak, pl. a Cherry on Tophoz 1000-et. Az mindjárt 7k gold+30nap prémium fiók.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209669) Djuree válasza ChristianID (#209664) üzenetére


Djuree
félisten

erdekes nekem nem volt ilyen. :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209670) Djuree


Djuree
félisten

jgpz e100 meg sima e100 3D skint honnan lehetett szerezni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209671) notika77


notika77
senior tag

MG2KAMDYD3B7KTLQXKFDC7UBA
3x Szellem (Ghost) embléma
3x Tanksapkás koponya (Skull in CVC helmet) matrica

(#209672) Pug válasza Djuree (#209670) üzenetére


Pug
veterán

Karacsonyi ladakbol lehetet bontani.

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#209673) Balcsix


Balcsix
senior tag

Kiderült azóta, hogy mik a tankrewards titkos küldetései?
Gyújtottam már pár tankot, egyet úgy, hogy le is égett teljesen, de nem adott eddig plusz pontot.

[ Szerkesztve ]

(#209674) Barret001 válasza notika77 (#209671) üzenetére


Barret001
addikt

Köszi!

(#209675) kchryss válasza Warton (#209667) üzenetére


kchryss
addikt

Lehet hogy Janónak is van valamilyen kuponja és azt van hogy így érdemes használni, mert nem lehet vele direktben aranyat venni.
Vagy ami valószínűbb hogy tetszik neki a skin és azzal ámítja magát, hogy úgyis venne goldot így meg hozzávágnák bónuszként a skint is.

#209673Balcsix
Ha tudnánk akkor nem lenne titkos. :)
Az egyik ami szinte biztos az a kamikaze medál. Gyújtásért lehet hogy csak 1x ad, vagy lehet hogy ott sem mindegy hogy milyen szintű ellenfelet gyújtasz.

[ Szerkesztve ]

(#209676) Balcsix válasza kchryss (#209675) üzenetére


Balcsix
senior tag

Értem, köszi! :)

(#209677) kchryss válasza Viktoár (#209652) üzenetére


kchryss
addikt

"így is van értelme most elkezdeni?"

Attól függ mi a célod vele.
Ez a ranked jutalom a teljes 2020/2021 szezon végén: [kép]
Itt pedig az hogy mikor miért mennyi tokent lehet/lehetett szerezni: [kép]

(Eddig a teljes szezont nevezték szezonnak és azon belül volt 3 epizód. Most az epizódokat is szezonnak hívják és magát a szezont is szezonnak. Ez elég nagy baromság szóval én a logika miatt maradok az epizód elnevezésnél.)
Összesen 15 ranked tokent lehet szerezni, mindegyik epizódban 5-öt.
A jutalom tankhoz (Concept 1B) 9 token kell.
Egy epizódban a max 5 token megszerzéséhez arany ligában kéne végezni ez baromi nehéz, szuperunikum szint alatt lehetetlen. Én sem kerültem a közelébe sem egyszer sem az arany ligának. Egy átlagos játékosnak a bronz liga is nehéz.
Szerintem sokat könnyítettek a rendszeren, könnyebb haladni, kevesebb csatával a végére lehet érni mint a tavalyi szezonban. Ennek ellenére mégis voltak itt a fórumon többen akiknek nem sikerült végigmenni a létrán sem így a 3 token sem lett meg, akár azért mert szopatta őket az mm akár azért mert alul teljesítettek, vagy mert nem volt még kellő tapasztalatuk ebben a játékmódban.
Szóval mivel kihagytad az első epizódot így már csak 6-8 tokent gyűjthetsz amivel a 3 vagy a 6 tokenes csomagot válthatod ki. Vagyis a jutalom tankot már nem szerezheted meg. A kérdés az hogy a kredit boosterek, a lila töltésgyorsító és a divíziók teljesítése után járó pár ezer kötvény és arany megér-e neked kb 2x200 csatát?

[ Szerkesztve ]

(#209678) kchryss válasza Djuree (#209669) üzenetére


kchryss
addikt

Küldetések között ott kell lennie akkor is ha a róla szóló hír nem jön fel a játékban.
Persze ez csak magyar játékosoknak szól. Ha külföldön regeltél annó akkor nem vesz magyarnak a rendszer és nem kapod meg ezt a küldetést.

[ Szerkesztve ]

(#209679) 3


3
senior tag

Minden csata tömve van agyhalottakkal. Taktikám: próbálkozom de minek, gyorsan megdöglök, és a maradék időben szidom a többieket. A kölcsönös undor a nyomoron keresztül egy nagy rakás szarrá kovácsolja össze korcs lényünk. Csodálatos.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209680) szbalogh


szbalogh
őstag

Szerintetek?
Egyáltalán nem OP a 140! A T-62A pedig jobb nála!!!! Mindenki a +5 km/h sebessége miatt isteníti a 140-et de itt ki is fújt az előnyök sora. A T-62 majd 9 fok/perccel gyorsabban fordítja a tornyát és 2 fok/perccel gyorsabban a testét! Egy meddel pedig igen sokat kell forgolódni. tehát amit a 140 az egyenes meneti sebességben többet tud, nem megy vele semmire, mert mire irányba áll a T-62 már rég úton van. Az ágyú pontosabb és jobban kezelhető a T-62 tankon! A lövés utáni szétterülésben sokkal rosszabb a T-62, DE ez nem számít semmit egy nem táras tanknál? De a legfontosabb a páncélzat! Míg az obj 140 páncélja so-so, de lényegében nem lehet megbízhatóan használni hull-down pozícióban, még abuff után sem, mert ott van a torony tetején az a baszott nagy két buborék! Míg a T-62 ha tornyozik, akkor sokkal-sokkal kisebb eséllyel ütik át, azt megbízhatóan csinálja.

Nick: HE_Storm

(#209681) phoenix1989


phoenix1989
őstag

másnak is van hogy kifagy a játék? csatából való kilépésnél középen marad a fekete háttér a fogaskerekekkel, és nem dob vissza a garázsba. vagy ezt a napi statisztika mod csinálja? esetleg friss napi stat modot tud valaki?

(#209682) nanus válasza szbalogh (#209680) üzenetére


nanus
senior tag

Én csak egy bot vagyok a két tankot egész más felszereléssel használom a T62A-t pl erre
[link] ,de sajnos ez ritka hogy lövik amit látnak

(#209683) Viktoár válasza kchryss (#209677) üzenetére


Viktoár
addikt

Értem... Azért kipróbálom de nem fogok hajtani semmiért. Van bőven tech tree tank amit húzok, inkább abba ölöm a felesleges időmet. :R

Üdv:Viktor

(#209684) hulp01 válasza kchryss (#209677) üzenetére


hulp01
senior tag

Ez a token dolog úgy van, hogy ha elkezdtem a második divisiont, akkor jár a két token? Tehát nem a befejezett division után jár? Amúgy ezt meg lehet valahogy nézni a játékban, hogy nekem mennyi van? Mert emlékszem, hogy a patch előttig lehetett a rankedet is választani, csak kiírta, hogy vége van. Úgy, mint a SH-t. Most meg én nem találom.
Plusz egy kérdés: azzal hogy elkezdtem a második divisiont megvehetem az 50t-t 20k bondért. Ez az ajánlat még él, vagy erről már lecsúsztam? Vagy helyette van a Concept 1b?

Végre meglett a T30 nagy ágyúja. Ez eddig egy akkora szívás volt nekem, hogy csak na. A T28 proto nagyszerű top ágyúja ezen a tankon egyáltalán nem működött nekem. 2-3 sebző lövésem volt általában csatánként átlag 1k sebzéssel. Ami vicc kategória. Nagyon utáltam. Most a nagy ágyúval ugyanannyi a sebző lövésem, csak az 2k sebzést jelent. :) Még csak egy kört mentem vele így, de remélem meg fogom kedvelni, mert eddig nem voltunk barátok.

[ Szerkesztve ]

(#209685) nanus válasza szbalogh (#209680) üzenetére


nanus
senior tag

A 140 - meg így ,ha ritkán nem full 10-be rak mert ott igazán egy bot vagyok :O

(#209686) szbalogh válasza nanus (#209682) üzenetére


szbalogh
őstag

Vstab, töltésgyorsító és távcső van a T-62 tankomon. Obj140-en távcső helyett turbót tettem fel de jobb távcsővel az is.

Nick: HE_Storm

(#209687) nanus válasza szbalogh (#209686) üzenetére


nanus
senior tag


(#209688) phoenix1989


phoenix1989
őstag


az RHM nem akarta a mai napot de ez a kis light annál inkább. 6 csatán keresztül 100% on tartva a markot. :)

[ Szerkesztve ]

(#209689) jano_77 válasza nanus (#209687) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egy medre álcaháló és periszkóp biztos jó választás? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209690) szbalogh válasza nanus (#209687) üzenetére


szbalogh
őstag

Az álcahálónak semmi haszna, tegyél helyette valami mást! :K

Nick: HE_Storm

(#209691) Barret001 válasza phoenix1989 (#209688) üzenetére


Barret001
addikt

" de ez a kis light" Mit egy víztorony :D

(#209692) Viktoár


Viktoár
addikt

Én elkezdtem a KV3 után ezt a dupla löveges ágat, de azért nem olyan egyszerű vele a játék mint azt elsőre hinnénk. Legalábbis rá kell érezni mikor, kire és hogy használod a dupla löveget mert utána sok a töltésidő.

Egyelőre jobban bevált hogy csak "egylövetűként" használom és csak végső esetben durrantom el egyszerre a kettőt. Amúgy nem tűnik rossznak a tank és még nem is fullos, remélem a többi is hasonlóan élvezhető.

Üdv:Viktor

(#209693) ollie válasza hulp01 (#209684) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, ha elkezded a rankedet, nem jár semmi. El kell érni ott bizonyos dolgokat, hogy kapjál valamit. Tokent akkor kapsz, ha divíziót lépsz, és az után kapod meg a lehetőséget is az 50t vásárlására.

***

(#209694) ollie válasza nanus (#209687) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A periszkóp helyett is tegyél fel mást, mert páncélozott meddel nem az a feladatod, hogy campeljél valahol.

***

(#209695) phoenix1989 válasza Barret001 (#209691) üzenetére


phoenix1989
őstag

??

(#209696) nanus válasza ollie (#209694) üzenetére


nanus
senior tag

Ebben igazad van ,majd a light team-nek is elmondom :D
[link]

jano_77: nem nem jó választás ,de néha bejön mint ebben a csatában is,a másik épp ezért más felszerelés,bár ha statot nézem szinte egyforma (szar vagyok)mindkettővel
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#209697) hulp01 válasza ollie (#209693) üzenetére


hulp01
senior tag

Na, közben visszajött a ranked opció, és meg tudtam nézni. Division 2 rank 7 a max. amit el tudtam érni. Így most van két tokenem. A kvalifikációért is jár egy. Azt meg ugye akárki tudja teljesíteni, mert ott nem lehet bukni. Kpz 50t meg akkor válik bondért megvehetővé ha fellépsz a division 2-be. Utána meg kedvezmények vannak.

[ Szerkesztve ]

(#209698) dokee78


dokee78
félisten

Jó a játek csak sok a köcsög.

(#209699) Djuree


Djuree
félisten

ennek a rankednek van valami ertelme a jutalom tankon kivul? mert azt ugyse hasznalnam.
valami jo kis 3D skint ad? mert akkor nekiallnek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209700) Djuree


Djuree
félisten

ilyen kotveny nevu cuccot hol lehet szerezni nagyobb mennyisegben? latom lehet venni 10es tankot is, abbol meg sose art ha van. de nagyon sokba kerul.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.