Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208401) ooloo válasza eddieke666 (#208400) üzenetére


ooloo
őstag

Menj még párat , ha nem gond . Jó lenne egy visszajátszás is . Vannak itt olyan elmék , akik azonnal vágják a jelenség okát . Vagy nem . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208402) jano_77


jano_77
nagyúr

hogy a retkes lófaszban van az, hogy ha tier10 csatával bekerülök tier10-ek ellen, akkor lesz egy jól sikerült csata, ahol tudok sebezni 3-4K, míg ha bekerülök tier8 ellen, akkor borítékolható a vereség!?! 10-10 vereség ebben az esetben!
Akkor is ha tudok sebezni, mert többnyire a csapat az 1000 nem tudja meglőni. :O :W
Nem tudom felfogni! Már jobban kívánom, hogy full T10 csata legyen és ha meglátom, hogy van T8, akkor sírva fakadok. :O :o :W
egy példa

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208403) Barret001 válasza jano_77 (#208402) üzenetére


Barret001
addikt

Ahogy mész lefelé,egyre több a profi játékos! Pedig állítólag fordítva van :)

(#208404) notika77 válasza eddieke666 (#208400) üzenetére


notika77
senior tag

Pár hónapja volt egy ilyen napom, másnap már nem ilyen volt, de lehet, hogy azóta nem arty-ztam :).
Próbáld ki te is inkább a tankokat!

ui.: próbáld az effekteket állítgatni vagy újratelepíteni, ha újraindítás után is bibis.

(#208405) e-newsee válasza eddieke666 (#208400) üzenetére


e-newsee
addikt

Látod, notika77-nél is volt arty bug.
Notika77 azóta nem artyzik.
Notika77 okos.
Légy te is olyan, mint notika77!
Ne artyzz! ;] :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208406) Barret001


Barret001
addikt

Létezik olyan hogy egy playert nem lehet megtalálni,és a klánt sem? Csomó replayt töltött fel a közelmúltban!

(#208407) notika77 válasza Barret001 (#208406) üzenetére


notika77
senior tag

Mivel szombat reggel 8-kor egy rakás bot ellen ment csatát, gondoltam nem EU szerver és így meg is lett az amerikain: [link]

A wotreplays.eu éppen lehalt és egy Battle City nevű "tankos" játékot tölt be a hibaoldal! Tök jó ötlet :)

[ Szerkesztve ]

(#208408) galervin93 válasza notika77 (#208407) üzenetére


galervin93
őstag

Akkor guglizz rá arra a "tankos játékra", örök legenda. :)) Istenem, mennyi toltam vele a sárga kazis nintendó. :DDD

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#208409) ollie válasza Barret001 (#208406) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Biztos, hogy EU-n játszanak?

***

(#208410) Barret001 válasza notika77 (#208407) üzenetére


Barret001
addikt

Köszi! Én csak orosz és eu-n néztem. Van neki vagy 50 replay feltöltve,ezért figyeltem fel rá :)

(#208411) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Kis ELC, elején szívtam nem kicsit vele és amikor azt gondoltam vége, hát, jó lett. :D [link] :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#208412) Barret001 válasza wwenigma (#208411) üzenetére


Barret001
addikt

Húúú mennyi bot! :D

(#208413) 3 válasza Barret001 (#208412) üzenetére


3
senior tag

Azért akadnak vesszők is.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208414) szbalogh


szbalogh
őstag

Belépnék egy aktív klánba. Keres valaki még szuper unikum játékost? :DDD
HE_Storm az account neve.
CW, stronghold, szakasz.

Nick: HE_Storm

(#208415) jano_77 válasza jano_77 (#208402) üzenetére


jano_77
nagyúr

ezekkel a csatákkal mit lehet kezdeni véleményetek szerint? :F :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208416) notika77 válasza jano_77 (#208415) üzenetére


notika77
senior tag

Kinyomtatni és bekeretezni!

(#208417) jano_77 válasza notika77 (#208416) üzenetére


jano_77
nagyúr

tegyük félre pls az élcelődést, mert komolyan kérdeztem! Nem azért tettem ide, hogy fényezzem magam, nincs mire nem megy jól sajnos, de ilyen csatákból van töménytelen! :W

XP:
Illetve sokszor volt már téma az XP számítási rendszer, de többnyire arról volt szó, hogy melyik játékosnak volt több sebzése, killje esetleg asszisztja. Itt mi a magyarázat arra, hogy az UDES, ami be sem connectált a csatába több XP-t kapott mint az 50B, aki sebzett és ölt is?!? :F :Y Azért szerintem ez már tényleg a non-szensz kategória! Ez is random mint oly sok minden a játékban? :U :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208418) Stigma.HC válasza jano_77 (#208417) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Semmit nem tudsz tenni ellene. Ez van, te megpróbáltad, játék/többiek/akármi nem engedte a győzelmet. Elengeded vagy rágod magad rajta.

50B nem lett egészen véletlenül öngyilkos?

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#208419) notika77 válasza Stigma.HC (#208418) üzenetére


notika77
senior tag

Nekem is ez jutott eszembe, illetve hogy dezertált, de az 0 XP-s produkció.


(#208417) jano_77: Nem tudsz tenni semmit! Mi sem tudunk tenni semmit! Sőt a WG sem tesz semmit!
Jó hír viszont, hogy az elba**ott kommunikációs rendszert elkezdték a modkészítők javítani és már van mod (ChatEx, Aslain-ben is benne van), ami visszahozza az Affirmative (Értettem?) és Negative (? :) ) válaszokat F5 és F6-ra. Ennyit WG-ről.

[ Szerkesztve ]

(#208420) 3 válasza jano_77 (#208415) üzenetére


3
senior tag

Jobban kell játszani. Elsősorban meta tankokkal kell menni. Ha lehet, prémium/reward tankokkal. Nem kell sajnálni a csatánként 100+ ezer kreditet fogyócikkre és speciális lőszerre. Ha nincs rá időd, pénzed, csak játszani, kikapcsolódni szeretnél, így jártál. Szopj ingyen - tankjáték pont hu.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208421) 3 válasza jano_77 (#208417) üzenetére


3
senior tag

A helyes kifejezés a "töméntelen".

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208422) e-newsee válasza notika77 (#208419) üzenetére


e-newsee
addikt

Elég jó játékos, szóval nem hiszem, hogy öngyilkos lett. Ha már sebzett valamennyit egy csatában, amit az XP-k alapján meg is nyertetek. Szerintem megfulladt, leesett valahonnan, vagy fejre állt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208423) jano_77 válasza e-newsee (#208422) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nyertünk igen. Ha teszem azt felborul véletlenül egy tank, akkor bünteti a rendszer aztal, hogy minimális XP kap csak? Ezt nem is tudtam. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208424) e-newsee válasza jano_77 (#208423) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet, hogy ágyúval lőnek galambra, így mindenki kap büntit, aki öngyilkos lesz.
Egy algoritmusnak nehéz megállapítani, hogy szándékos öngyilkosság volt-e, vagy véletlen.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208425) 3 válasza e-newsee (#208424) üzenetére


3
senior tag

Megölte magát HE-vel.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208426) dualface válasza jano_77 (#208415) üzenetére


dualface
tag

A hozzáállásodon kell változtatni. És ezt most hülyéskedés és szarkazmus nélkül mondom.

Tudom azt is, hogy nehéz meg végtére is ez egy vereség, de a valóság az, hogy te az adott csatából, körülményekből kihoztad a legjobbat, ami tökéletesen látszik is mindkét esetben, hogy toronymagasan jobb voltál mint a csapatodban bárki.

El kell tudni fogadni, hogy a csaták 80%-ában a másik 29 játékoson múlik, hogy mi lesz a végeredmény és nem rajtad. Ami rajtad múlik az a maradék 20% (lényegében ezek a csaták tartanak bent a játékban, ezért nyomod meg újra a battle gombot.) Ez a 20% dönti el, hogy az 50% átlaghoz képest hol leszel.

Tehát ha valaki full AFK bot, akkor sem megy 39-40% alá a winrate, hiába hogy sosem csinál semmit, a maradék 29 játékos megoldja, hogy mégis nyer 10ből 4 meccset.
Valamint a másik oldalról szuperunikumok se tudnak 64-65 fölé menni(10-20 ezer csata fölött, nem tudom mennyi most a legjobb winrate) akármennyire is földöntúli játékosok, mert vannak csaták, amikben egyszerűen ha SERB irányítja az orosz top meta tank gold ammo szórását, akkor se fog lehozni bizonyos csatákat.

Ha ezt el tudod fogadni anélkül, hogy minden ilyen csata után vérben forogjon a szemed, akkor nagyobb nyertes leszel, mint bármelyik unikum :)

Természetesen nekem sem megy mindig, és minél jobb játékos vagy annál nehezebben megy. Skill4LTU jó példa erre, mert végtelen nyugalommal könyveli el, amikor nulla meg kevés sebzéssel kiszedik random lehetetlen szituációban, vagy pl sebez egy csomót de 15-1-re kikap. Nem igazán jön be a dumája, de a higgadtságát tisztelem.

(#208427) peterson79 válasza dualface (#208426) üzenetére


peterson79
őstag

Ennyi, nem kell ezt túllihegni.

És hogy Skill-t is idézzem: our team was completely garbage, but yeah, what can we do, I accept it :D

(#208428) e-newsee válasza 3 (#208425) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem hiszem. Elég jól be lehet saccolni, hogy mi lehetett, még a kép alapján is.
Ha HE-vel akarta volna megölni magát, akkor max az utolsó pár HP-t lőtte le magáról, mert egy sima tank csupán a saját HE robbanási sugara miatt nagyon kevés sebzést szenved el. Emellett emberünk 8-at lőtt a csatában, amivel 4 ellenséget megsebzett. A maradék 3 szerintem nem elég egy öngyilkossághoz.
Nem tudom, melyik mapon volt a csata, de olyat el tudok képzelni, hogy belecsúszott a vízbe (vagy át akart kelni), csak közben kapott egy arty találatot, ami bekábította (esetleg láncolta is), így nem ért ki időben a víz alól, és megfulladt. De ez is csak akkor lehetne, ha a jelentőben a fulladásnál nem fulladást ír, hanem saját maga általi találatot.
Ha a fulladást a jelentő is fulladásnak nevezi, akkor csak simán fejre állt, vagy összetörte magát. Szerintem.
Persze, (sajnos nem is annyira) szélsőséges esetben lehetett az is, hogy tele volt a töke a csatával, és inkább öngyilkos lett, de azt azért nem hiszem, mert egyrészt elég nagy létszám fölénnyel megnyerték, aminek látszania kellett csata közben is már, tehát nem volt indítéka az öngyire. Normális esetben kb. annyi XP-t kellett volna kapnia, mint Janónak. Ha túléli a csata végéig, valószínűleg többet is kapott volna.
Másrészt elég jó játékos, és nem hiszem, hogy ha kicsi esély is látszott rá, hogy nyerhető a csata, akkor fogná magát, és öngyilkos lenne. Ha ezt csinálná, nem lenne a recentje majdnem 3000 e-pénisz.
De szerintem kicsit túlragoztuk (tam :B ). A lényeg, hogy az XP számítás tele van igazságtalanságokkal, és ellentmondásokkal, de ettől még nem kell rosszat belelátni a játék (és a játékosok) minden egyes mozdulatába.
Make love, not War(thunder)! :D ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208429) szbalogh válasza 3 (#208425) üzenetére


szbalogh
őstag

Tegnap volt egy meccsem, amiben a STG-vel lőttem HE-t egy SU-130-ra, de azt mondta, hogy "ez közel volt" és kapott vagy 280 sebzést. Mondom mi van? A csata végén derült ki, hogy a mellette fel nem villantott BC 25-öt találtam el, így összesen kb 400-at sebeztem. Szóval mókás ez a nagy kaliberű HE :DDD

Nick: HE_Storm

(#208430) Barret001 válasza e-newsee (#208428) üzenetére


Barret001
addikt

Múlt héten nekem is volt vízbe fulladásom.első lövés után egyből! Hátra tolattam,sajnos rossz helyen...Én lehettem legalább az első halott tank a csapatban :) Vannak olyan helyek,ahol szemre ki lehet a vízből jönni,de csak szemre...

(#208431) e-newsee válasza Barret001 (#208430) üzenetére


e-newsee
addikt

Más téma, de erről jutott eszembe.
Ha már a nyitott tornyos tankokra nem lehet tenni ventit, merthogy azok úgyis szellőznek, akkor a vízben is lehetne olyan, hogy a nyitott tankok mondjuk lassabban fulladnak meg (mert fel tudnak jönni az emberek levegőért). Ha már elveszik tőlük a +5% képesség javulást, akkor ennyit visszakaphatnának. Vagy egy olyan felszerelést, ami ugyanezt tudja, de csak a nyitott tankokra lehet felszerelni. Vagy a nyitott tankokban alapból kapna a legénység bónuszt, ugyanazon logika mentén, miszerint eleve szellőzik, tehát alapból jobb a legénység közérzete.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208432) dokee78


dokee78
félisten

A középső motort ki kell fejlesztenem vagy fel tehetem majd a top motort?

(#208433) e-newsee válasza dokee78 (#208432) üzenetére


e-newsee
addikt

Kifejleszteni ki kell, de nem muszáj megvenned. Elvégre úgy hívják, hogy "fejlesztési fa". :)
Ha megvan korábbról egy másik tank miatt, akkor nem kell kifejleszteni a köztest, egyből felrakható a top motor. Mivel nincs odaírva a szükséges XP a top motorhoz, szerintem már ki van fejlesztve neked.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208434) Swinegod válasza dokee78 (#208432) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha nem túl nehéz, akkor mehet a top instant

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208435) Warton válasza jano_77 (#208415) üzenetére


Warton
őstag

Az első csatával még én sem tudok mit kezdeni. A másodikkal én azt csinálnám, hogy írnék egy kiadós üzenetet bubunak a Scorpionban, hogy mekkora noob már, hogy nem szedte ki a Csíftént, és hogy kizárólag Őt terheli a felelősség, hogy ez a csata elment.

(#208436) köpet válasza Barret001 (#208430) üzenetére


köpet
aktív tag

A kedvencem az volt, amikor egy csata kezdetén a felvonuláskor valamiért szólt az asszony, az a két másodperc, amíg rá figyeltem elég volt arra, hogy nem vegyem be a kanyart, és a szívemnek oly kedves 53TP gyönyörű csukafejessel a habok közé vetette magát, ahonnan természetesen nem volt kiút. Kaptam jó kis kommenteket is... én akkor gondoltam bele, hogy 1-2 másodperc figyelemelterelés elég egy ilyen balesethez, leesik valami a lakásban, szólnak valamiért, a szomszéd elkezdi vésni a falat, telefon csörög, ilyenek. Biztos van, aki meg tudja osztani a figyelmét és neki ez nem okoz gondot, de erre nem mindenki képes.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#208437) Viktoár


Viktoár
addikt

Nincs amerikai med legénységem (és med prém tankom) így arra gondoltam hogy a T34B-be kihúzok mondjuk egy 2 skilles gárdát és majd átképzem medre. Élvezhető még a játék a T34B-vel? A T69-be kell, de nem szeretnék stock legénységgel bohóckodni főleg hogy medezni nemigen szoktam. T57 Heavy lenne a cél úgyhogy később vissza kell képeznem nehézre a fiúkat. :DDD

Üdv:Viktor

(#208438) Warton válasza Viktoár (#208437) üzenetére


Warton
őstag

Inkább tervrajzokkal húzd ki a T54E-t és akkor egyből mehet bele a heavy legénység. A tankrewardson most lehet nyerni egy csomót. Nem rossz annyira a T34, de én a Patriotot jobban szeretem valamiért.

(#208439) ollie válasza Warton (#208438) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a Patriot sokkal jobb, mozgékonyabb, jobb a páncélzata és a gunja is. A T34 egyedül hulldown jó (vagy TD módban), de sajnos nagyon lassú, és rosszak a gun paraméterei is.

***

(#208440) Viktoár válasza Warton (#208438) üzenetére


Viktoár
addikt

Látod ezt a tervrajz dolgot meg sem néztem, soha nem is érdekelt mihez mennyi van csak játszottam anno. :DDD Patriotom nincs viszont T34B-m van. Mindjárt megnézem milyen tervek vannak aztán megnézem hogyan kell használni. :B

Üdv:Viktor

(#208441) Viktoár


Viktoár
addikt

Így néz ki jelenleg. Ha jól gondolom akkor 4 töredéket tudnék még kifejleszteni.Ennyivel kevesebb xp-t kell összeszedni a T69-el?

Üdv:Viktor

(#208442) Warton válasza Viktoár (#208441) üzenetére


Warton
őstag

A Battle passen biztos lehet majd nyerni amerikai töredékeket, én lehet megvárnám, ha tényleg nem akarsz a legénységgel sokat vacakolni. Mire a T34-ben eljutsz a legénységgel egy normál szintre addigra összegyűlik annyi töredék, hogy ne kelljen foglalkozni a T69-cel és egy az egyben átugorhatod.
Egyébként igen, tervrajzonként csökken a szükséges xp mennyisége.

Fontos még, ha ki is van húzva a tervrajzokkal a tank akkor is szükséges a fejlesztési fában kifejleszteni a felé vezető modult. Nem tudom pontosan, hogy mi vezet a T54E1-hez, majd megnézed. Szóval azt a modult is ki kell húzni freexpből.

(#208443) Viktoár válasza Warton (#208442) üzenetére


Viktoár
addikt

Aha világos, köszi szépen. :R

Üdv:Viktor

(#208444) Raidon válasza Viktoár (#208443) üzenetére


Raidon
őstag

arról nem beszélve, hogy univerzális töredéket is ad pláne ha esetleg befizetsz akkor még többet is. Ez már rád van bízva bár alapból sem ad keveset :)

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208445) jano_77 válasza dualface (#208426) üzenetére


jano_77
nagyúr

KÖSZÖNÖM SZÉPEN!
Végre vki normálisan is tud írni sé nem csak iróniával! :R
Tök jogos, amiket írsz és én lennék tényleg ahogy írod a legnagyobb nyertes illetve legboldogabb, ha tudnék rajta röhögni és azt mondani, hogy leszarom, én megtettem mindent, amit lehetett, mert vmi miatt annyira belém ivódott ez a rohadt állandó nyerni akarás és kényszer, hogy nem tudom ilyen lazán kezelni, még akkor sem, ha ésszel tudom, hogy ezt KELL csinálnom! :U
Még1x köszönöm a szavaid! :R

e-newsee: a régi/új Pearl River volt a map.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208446) Swinegod


Swinegod
őstag

Ennek a srácnak ki boostolt egy kiválóságjelvényt? Mert ha ő tud szerezni egyet akkor a Tigrisnek nagyon alacsonyan van a mérce

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208447) Barret001 válasza Swinegod (#208446) üzenetére


Barret001
addikt

Mi a gond vele? Kifejezetten jó játékos.Igaz,nem unicum.

(#208448) wwenigma válasza notika77 (#208419) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

1.10.6 mikropöcs

Patchnotes

- Added "Affirmative!" and "Negative!" as chat messages and sound notifications.
- Messages are available using F5 and F6 hotkeys that can be changed in settings.
- The spam protection system is changed for predefined team competitive modes (all except Random Battles, Grand Battles, Frontline, Ranked Battles) for example allowing the use of multiple "Moving to" and "Attention to" markers.
- "Attention to", "Moving to" and "Aiming at" markers now will show the minimap sector the marker is placed, in a chat message.
- Fixed some technical issues.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#208449) Viktoár válasza wwenigma (#208448) üzenetére


Viktoár
addikt

"- Fixed some technical issues."

Ez tulajdonképpen az "azt állítgatunk amit akarunk" felhasználóbarát megfogalmazása. :DDD Ez minden patchnotes-ba benne van nem véletlen. :DDD

Üdv:Viktor

(#208450) e-newsee válasza wwenigma (#208448) üzenetére


e-newsee
addikt

Na az utolsó előtti pont már nem ártott. Nem is értettem, miért vették ki a chatből, hogy melyik szektorba mutatták a figyelmeztetést. A minimapról eltűnt, és ha nem figyeltél eléggé, később már meg sem tudtad nézni, hova mutatták.

Viktoár: Egyesek szerint ez a ninja nerf hivatalos megnevezése. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.