Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208501) ooloo válasza e-newsee (#208500) üzenetére


ooloo
őstag

"Van az a mondás, hogy azért jobb a vezetékes egér, mint a vezeték nélküli, mert ha azt idegességedben kib@szod az ablakon, a kanócnál fogva vissza tudod húzni. "

Hmmmm... ezt miért csak most mondod . :(((
Vezeték nélküli az egerem és a billentyűzetem is . :U ( :DDD )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208502) ooloo


ooloo
őstag

Arra van már ötlete a végének , hogy a fel nem használható nemzeti töredékekkel mit lehetne kezdeni ? ( költői kérdés ) A Német fa gyakorlatilag teljesen kifejlesztve , de ott rohad 149 nemzeti töredék . Az a büdös életben nem lesz már használva . Lehetne egy becserélési lehetőség ... akár .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208503) Pug


Pug
veterán

erról a Brawl játékmódról mit lehet tudni?

Szerk: ahaa 7vs7 in tier 10, zsíííír :K

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#208504) jano_77 válasza ooloo (#208502) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez bizony jó ötlet, kár, hogy ez már megint a játékosoknak - most éppen Neked - jut eszébe és nem a drága jó WG-nek! :N

Egér, billentyű: a kapcsolat - kommunikáció gép és egér között - gyorsasága miatt is jobb a vezetékes mint a nélküli én úgy tudom. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208505) e-newsee válasza jano_77 (#208504) üzenetére


e-newsee
addikt

Az átváltás jó ötlet lenne. De ha megkérdeznéd, arra hivatkoznának, hogy nem tudhatod, nem lesz-e egy új német ág, ahova fel tudnád majd őket használni. ;]

Vezetékes egér:
Igen, valamennyivel persze, nincs annyi input lag a rendszerben. De ez leginkább csak a hardcore FPS-eknél jelent bármit is. A WoT-ban annál jóval több a véletlen, hogy észrevehető legyen a hátránya.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208506) ooloo válasza jano_77 (#208504) üzenetére


ooloo
őstag

Ezért volt költői a kérdés ... a profit mindenek előtt . Hogy jól van ez így ? Azt mondom jól . Keressenek , gazdagodjanak , de ezer olyan apróság van , ami jobbá tehetné a játékot , a játékélményt . A házak melletti pocsék kamerakezeléssel foglalkoznak ? Aligha . A nem látható "tereptárgyakban" elakadó lövésekkel foglalkoznak ? Aligha . Hogy a tankok a szerepkörüknek megfelelő pozíciókban tevékenykedjenek ? Aligha . Ne díjazzák már azt , aki egy közepes tankkal a tüzérek mellől összepufogtat 3000+ sebzést ... és ne büntessék azt a játékost , aki kiteszi a belét a frontvonalon . Ez utóbbi töredékét kapja annak a kreditnek XP-nek , mint az előbbi . Biztosan ki lehetne dolgozni egy olyan feltételrendszert , ami ösztönzőleg hatna a játékosokra a tank "rendeltetésszerű" használatára .

A vezetékes beviteli eszközök az én szintemen nem jelentenek se előnyt se hátrányt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208507) 3 válasza ooloo (#208506) üzenetére


3
senior tag

A töredékekről sokszor volt már szó az interjúkban, kérdezz-felelekekben. Mindig azt mondták, gondolkodnak rajta. Idő kell, amíg kiötlik, hogyan húzzák le maximálisan a játékosokat.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208508) 3 válasza e-newsee (#208494) üzenetére


3
senior tag

A csírák pénzéért való küzdelem nem igazi nyomás. Majd ha tényleg kijönnek a klasszikus WoT-tal, és jó lesz, akkor elhiszem, hogy a túlélésért való alantas kapaszkodáson túl volt rajtuk értékteremtéssel kapcsolatos nyomás is.

A mostani garázs azért nem interaktív, mert nincs tartalom a kattintható elemek mögött. Technikai értelemben interaktív, de döglött lovak nem vontatnak szekeret.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208509) BÁ Nutrition válasza Pug (#208503) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ezek nyugtato csatanak jok, nem szamit bele a statba, felig olyan mint a tesztszero, es lehet erte kapni kotvenyt is
(lassan 2 honapja offon vagyok amugy :) )

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#208510) Pug válasza BÁ Nutrition (#208509) üzenetére


Pug
veterán

Én most nagyon élvezem őket, ezerszer jobb, mint a 15vs15

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#208511) inferno88


inferno88
őstag

Megjött a The Boys tank

Alapcsomag 9800 forint, aminek tartalma:
-Két csapat legénység. Egyik a Homelander féle csapat, másik Butcher-é 0. BIA-val
-3D és 2 darab 2D álca.
-5 darab 5x XP küldetés
-Speciális küldetések(okt. 8-ig)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#208512) 3 válasza inferno88 (#208511) üzenetére


3
senior tag

A WG mostanában brutálisan sok első osztályú hardcore tankos tartalmat zúdított a játékosokra, fel kellett hígítani valami populárissal.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208513) inferno88 válasza 3 (#208512) üzenetére


inferno88
őstag

Bevallom, én most elgondolkodtam ezen, de a T54 mod 1-hez képest is lomhább. A T42 14-es specific powerrel bír, míg a mod 1 21-gyel. Alig várom, hogy skill vagy QB ránézzen.

Semper fi!

(#208514) ImpersonatoR

Felkerült twich prime ba a loot.

In-Game Loot
Starlight Kit
This loot drop contains the following item(s):

Starlight as a unique commander

The all-season "Starlight" 2D style
A selection of great goodies to choose from:
Rental Tanks, Blueprints, and XP Missions
An exclusive medal
10 missions for x5 XP when victorious
A brand-new set of Battle Missions
1 Day of World of Tanks Premium

(#208515) Puculo


Puculo
aktív tag


Új kínai csoda a láthatáron. A 8-ast már csak prémium tiernek kellene hívni.. :P

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#208516) Swinegod válasza Puculo (#208515) üzenetére


Swinegod
őstag

Ez egy akkora OP szar hogy egyedül magában fossá teszi a Raviolit, STG-t, T-44-122-t és az összes többi nagy alfás T8-as medet

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208517) kchryss válasza ImpersonatoR (#208514) üzenetére


kchryss
addikt

Tegnap "claim"-eltem a zsákmányt, de nem jelent meg se a ruszki szerveren (ahova szerettem volna) se az eu szerveren a csomag. Ilyenkor mi van? Újra nem tudom bezsákolni, mert azt írja hogy már behúztam.

Ruszki szerveren van egy hír azzal kapcsolatban, hogy a prime-os King Tiger-t kivonták a tegnapi nappal, de később meg lehet majd venni valamilyen formában véglegesen. Lehet hogy megszűnt a prime és a ruszki szerver közötti együttműködés?
Ruszki oldalon nem is látok hírt a Starlight Kit csomaggal kapcsolatban. Lehet túl gyorsan húztam be?

[ Szerkesztve ]

(#208518) Midway


Midway
senior tag

Hello

Vennék tankot az összegyűlt kötvényért
Guard
M46kr
Pz 58 mutz

Ezeket néztem
Melyiket ajánljátok? Farmolni és játszani?

(#208519) Stigma.HC válasza Puculo (#208515) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

16 másodperces újratöltéshez ilyen értékek? Érdekes :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#208520) Puculo válasza Swinegod (#208516) üzenetére


Puculo
aktív tag

Manapság az új prémium tank már nem csupán kredit és legénység booster, hanem a csatatér ura is egyben. Elvárás hogy OP legyen, és nem csak saját szintjén. A régi elavult tankokat kiosztogatják toborzó kampányokban, hogy legyen új prémium ügyfélkör.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#208521) Puculo válasza Stigma.HC (#208519) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nem tudom miért közepes tank, mikor a paraméterei egyértelműen nehezek felé billentik. Meglepődnék ha így hagynák, a tervezett Object 274a-nál nem lehet ópébb.. :DD mivel az ruszki.. :))

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#208522) Stigma.HC válasza Puculo (#208521) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Biztos, hogy nem fog így maradni. De ettől az ágyútól nem fosnék, 1500 dpm? Ugyan már, el sem kell futnod előle ha össze találkoztok.
Hamarabb ülnek be vele egy bokorba hátulra mint hogy elöl menjenek vele így.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#208523) Puculo válasza Stigma.HC (#208522) üzenetére


Puculo
aktív tag

Viszont a HP és a páncél eléggé heavy kategória. A töltés meg mint a Defender.. fura egy hibrid jószág az biztos. :K

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#208524) peterson79


peterson79
őstag

Első meccs ma, érdemes minden nap belépni :)

[Obj268v4 Tank Ász]

Ha fél vagy egy évvel ezelőtt tudom azt amit ma, akkor sosem váltom ki a TD-15-öt..most meglett volna, de mivel 5 kill kell a kiváltáshoz, ezért a hab a tortán elmaradt :(
Azért jó kör volt, szépen adta és jókat pattintotam is.

[ Szerkesztve ]

(#208525) szbalogh


szbalogh
őstag

A 7. HT küldetést próbálom csinálni... pörgessetek a végére!
[link]

Nick: HE_Storm

(#208526) tomic


tomic
addikt

Régóta nem játszottam viszont ma mikor beléptem akkor egy WZ 111 fogadott. Játszottam volna vele de azt írja Nem megfelelő. Ez miért van szerintetek?

(#208527) kchryss válasza kchryss (#208517) üzenetére


kchryss
addikt

Megoldottam. Most már nem csak a twich acc-ot hanem az amazon acc-ot kell összekapcsolni a wg oldalán. Összekapcsoltam, kiléptem a játékból majd vissza és megjött a csomag a ruszki szerverre.

(#208526) tomic
Csak bunyó módban lehet használni. 7v7

[ Szerkesztve ]

(#208528) ooloo válasza szbalogh (#208525) üzenetére


ooloo
őstag

Mit kell néznünk a videó végén ? Döntetlen . Tiszta sor . A pöcsarcú 3. elbuzizta az időt . Mint csapat megérdemelten lett "csak" döntetlen .
Néha kölcsön adhatnád az E100-ad , az enyém lövege sokkal pontatlanabb , de cserébe az átütése is halovány még prémium lőszerrel is .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208529) ooloo válasza 3 (#208507) üzenetére


ooloo
őstag

Mit kell ezen gondolkodni , vagy ha mégis ... 10 perc alatt egy hozzáértő 5 verziót letesz az asztalra . Csak egy példa ... 2db feleslegesért adnak egy szabadon választottat . Mindenkinek jó üzlet ... ja , nem .

Jönnek viszont a penge ötletek .. sorozat"hősöket" a tankra festeni . :U
A garázsban szépen mutat , és talán a startkörben , de ennyi . A csatában nincs jelentősége . Se vizuálisan , se másképp . Látszik , hogy a 10 éves korosztály a célközönség .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208530) kchryss


kchryss
addikt

[klip]
5000 wn8-as játékos, 1v1-ben maradt a végén, foglalta az ellenfél a bázisát és ő az ellenfél cap-jéhez indult resetelni. :DDD
A legjobbak is csinálhatnak nagy hülyeségeket. :)

(#208531) Barret001 válasza kchryss (#208530) üzenetére


Barret001
addikt

És oda ért? :)

(#208532) sanya53


sanya53
aktív tag

Sziasztok!
Ezeket a felszereléseket hogy lehet aktiválni?

(#208533) 3 válasza sanya53 (#208532) üzenetére


3
senior tag

A depóban.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208534) Cray Tyler


Cray Tyler
senior tag

Üdv, kihúznék egy med ágat, ebben kérnék tanácsot, melyiken induljak neki. Egy Obj. 140.-em van (meg T-62A-m, nyugodjék békében), megy is vele, de szeretnék egy másik tier 10-es medet is. USSR ágon kívül más medekkel nincs semmi tapasztalatom. UK esetleg?

(#208535) Swinegod válasza Cray Tyler (#208534) üzenetére


Swinegod
őstag

A cseh táras medek nagyon rákosak mindenki másnak a csatában, 1200-as burst 4,5s alatt, elképesztő jó már a 9-es is
A francia táras med ág szerintem szörnyű, egészen T10-ig, a Batmobil sem olyan jó, de határozottan élvezhető
At STB 1 most talán a legjobb med a játékban a 430U után, ezekről tudok mondani bármit is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208536) sanya53 válasza 3 (#208533) üzenetére


sanya53
aktív tag

Köszönöm, de sajna nem találom. :R

(#208537) ooloo


ooloo
őstag

Aszongya ez a gyagya végé , hogy kényeztessem magam a 30%-os kuponjával ! :U Normááálisss ??????
Inkább a rája ápolja kerítés mögött ... ( belga után szabadon )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208538) 3 válasza sanya53 (#208536) üzenetére


3
senior tag

Nem kizárt, hogy bugos.

Esetleg ez a két kép releváns lehet:
- BP képernyő (felül, jobbra lehet kiváltani a felszereléseket)
- Depó (a kép az 1.9.1 CT-ből van, ezért nem biztos, hogy pont így került be a játékba)

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208539) e-newsee válasza ooloo (#208537) üzenetére


e-newsee
addikt

Ja, nekem is van egy. Csak "tank only", vagy natur prémium fiókra lehet beváltani. Semmi akciósra, vagy kombinált pakkra nem lehet.
De, ha valakinek mégis kell, még 6 napig érvényes, felajánlom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208540) ooloo válasza e-newsee (#208539) üzenetére


ooloo
őstag

Ha valakinek szüksége van rá én is felajánlom .

Én max karácsonyi dobozokra költök ..... imádom kibontogatni a dobozokat . :-)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208541) 3


3
senior tag

Gratulálok a WG-nek és barmainak ahhoz, hogy a bunyóból sikerült állatsimogatót csinálni. Végre következmények nélkül lehetne csatázni, erre a játékosok fele kempel, az ötszáz csatások meg azt sem tudják, hogy hol vannak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208542) Cray Tyler válasza Swinegod (#208535) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Köszönöm, akkor elindulok az STB 1 felé :R

(#208543) Barret001 válasza ooloo (#208540) üzenetére


Barret001
addikt

:) :) Én is imádom a karácsonyi eventet,csak én ingyér' :D

(#208544) sanya53 válasza 3 (#208538) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon köszönöm a segítséget.
Nálam nincs ejtőernyő. Lehet tényleg bugos.
Azért köszönöm. :R

(#208545) kchryss válasza sanya53 (#208544) üzenetére


kchryss
addikt

Az ejtőernyős menü csak akkor jelenik meg ha van benne valami amit át tudsz venni. (Twitch prime csomagnál is ott lehet kiválasztani a jutalmakat)
Szerintem előbb teljesíteni kell a 20-as szintet és utána lehet választani.

[ Szerkesztve ]

(#208546) Lipton


Lipton
őstag

Sziasztok!

8000 tokenert melyik tankot erdemes venni?
Is3a, fv4202, t34 van prem 8as.
Tovabbi IS klon kevesbe erdekelne.

koszi

[ Szerkesztve ]

(#208547) ollie válasza Lipton (#208546) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Patriot, ha választható. Esetleg Liberty, de a Patriot szerintem sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

***

(#208548) Lipton válasza ollie (#208547) üzenetére


Lipton
őstag

Koszi!
Indoklast kaphatok?

(#208549) Pug válasza Lipton (#208548) üzenetére


Pug
veterán

Nem IS klon :DDD

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#208550) ollie válasza Lipton (#208548) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erős turret, tűrhető gun, jó átütés, vagyis nem nagyon kell prémiumot lövöldözni, majdnem olyan gyors, mint a medek. A T32-höz hasonlít, jobb gunnal, gyorsabb, cserébe valamivel rosszabb a páncélzata.

[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.