Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208151) popey37


popey37
addikt

azért ennyi balféket ebben a játékban ritkán látni. szinte minden csatám igy néz ki, a nagy nehezek hátul kempőelnek folyamatosan, a lightok szintén.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#208152) Swinegod


Swinegod
őstag

De tényleg, a Turbocharger az még mindig növeli a maximum sebességedet Siege módban is, vagy az csak egy bug volt mielőtt bejött az Equipment 2.0?

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208153) Thrawn válasza Swinegod (#208152) üzenetére


Thrawn
félisten

Igen, növeli.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#208154) Barret001 válasza popey37 (#208150) üzenetére


Barret001
addikt

Akinek telik goldra,az használja! Aki nem tudja kigazdálkodni,az meg köpköd rá!
Hol itt a probléma? Nem is értem miért Gold? Kreditért mindenki megveheti.
A WG a hibás,mert mutatja,hogy mivel lőttek meg...Ha nem mutatná,a probléma sem állna fent. Én bot vagyok,full gold. Nem kell bizonyítanom a játéktudásomat szerencsére :)

(#208155) Swinegod válasza Thrawn (#208153) üzenetére


Swinegod
őstag

Köszönöm

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208156) ooloo válasza Barret001 (#208154) üzenetére


ooloo
őstag

Miért arany lőszer ? Régebben aranyért lehetett vásárolni ... úgy tudom . Azóta ezt az opciót eltörölték .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208157) peterson79 válasza ooloo (#208156) üzenetére


peterson79
őstag

Jól tudod.

(#208158) ooloo válasza peterson79 (#208157) üzenetére


ooloo
őstag

Köszi a megerősítést . :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208159) Swinegod válasza ooloo (#208156) üzenetére


Swinegod
őstag

Szerintem most is lehet aranyért venni ha nagyon akarod, de ha nem, azt megtartották, hogy a prémium lőszer ára négyszázasával menjen fel, mivel 1 gold az 400 kredit ugye

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208160) Swinegod


Swinegod
őstag

Azok, akik azt csinálják mint ez a 257 nem gondolják, hogy nagyon csalogató az a bizonyos kötél, mert mindenki gyűlöli őket?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208161) ooloo válasza Swinegod (#208159) üzenetére


ooloo
őstag

Régebben 1 gold volt egy prémium lőszer ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208162) Swinegod válasza ooloo (#208161) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem, egy most 3200 kredites gold lőszer volt 8 gold, egy 2000 kredites 5, stb

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208163) peterson79 válasza Swinegod (#208159) üzenetére


peterson79
őstag

Közvetlen nem lehet, csak kreditet ajánl fel. De ahogy mondod közvetve, ha aranyért veszel kreditet, úgy igazad van :)

(#208164) 3 válasza e-newsee (#208142) üzenetére


3
senior tag

A fiktív hír csak illusztráció volt. A hozzászólásom termékmegjelenítést nem tartalmazott.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208165) jano_77 válasza popey37 (#208150) üzenetére


jano_77
nagyúr

hmm...érdekes. a Badger-t leszámítva az összes kifejleszthető 10-es tank meg van már és úgy csináltam végig, hogy nem spammeltem a goldot, SŐT! Nem mondom, hogy sosem lőttem,, mert akkor hazudnék. Csak akkor lőttem, mikor elsőre vagy másodikra sem sikerült beütni az enemyt és szükség volt rá! Én mindig megpróbálom sebezni sima lőszerrel, akár többször is, mert be lehet ütni csak célozni kell hozzá. Persze tudom, hogy sokaknak erre nincs idejük vagy kedvük, esetleg alkalmatlanok rá, akkor ott a gold.

Barret001: nem kell hogy mutassa. Ha régóta játszol és van már némi tudásod, akkor meg tudod különböztetni a hangjából is, mert a gold bizony sistereg elég rendesen. ;) (amúgy nem a kredittel van a gond, mert az van bőven :K )

Ha esetleg elcsábulnék, akkor ezt a LIS-t meddig lehet megvenni az elért kedvezménnyel? Csak ma vagy van még pár nap rá?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208166) jano_77


jano_77
nagyúr

király kis csata volt - nem úgy tűnik, hogy sikeres volt az EBR nerf!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208167) ollie


ollie
MODERÁTOR

A parasztok rögtön a játék elején begurultak a tóba.

***

(#208168) Silverr válasza jano_77 (#208165) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem akarlak megsérteni, mert sokmindenben egyet értek veled de ebben a gold témában nem. Értem én, hogy ezt most ide leirod de ezért minden csata után veregetik a válladat az emberek, hogy nézd itt a fiú aki nem használ goldot? Miért jó ez neked és miért szenvedsz ha nem muszáj ebben a kaki játékban?

(#208169) jano_77 válasza Silverr (#208168) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ki mondta, hogy e miatt szenvedek?!? Én az agyatlan barom csapatok miatt szenvedek, de azon a gold sem segít! Tök jól el vagyok sima lőszerrel, mert tudom hol kell lőni a tankokat. Ezt kellene megtanulnia sok embernek illetve azt, hogy oldalba lehet kerülni vagy meg egy tankot. De hogy kérdésedre is válaszoljak, nem, senki nem veregeti a vállam és nem is várom el. Csupán leírtam amit gondolok a gold lőszerről, ahogy sokan mások is. Vagy nekem nem szabad? :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208170) Warton


Warton
őstag

IS-2S, "hogy a murvaéletbe nem lett ez Ász" csata. Utolsó csata a kipontozódás előtt.

[link]

2 robbanás, 1 tűz, 5 kill.

(#208171) Thrawn


Thrawn
félisten

Jó lesz ide a 83%-os crew is :D

Nem tetszik nekem ez a wotreplays oldal, nincs https náluk? :F

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#208172) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megint van [tank rewards]

***

(#208173) ooloo válasza ollie (#208172) üzenetére


ooloo
őstag

Már 2 napja ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208174) peterson79


peterson79
őstag

Nem jött össze. 8-as szint előtt feladtam, egész pontosan most. XP-ből tuti nem lenne meg, ezért nem maradok fenn éjszaka, a másik pedig 5/9 lett, tehát azzal sem vagyok előrébb. A Turbo Charger kellett volna, de már mindegy. Majd kigrindelem a lóvét érte :D

(#208175) ollie válasza peterson79 (#208174) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még van 2 nap a maratonból.

***

(#208176) jano_77


jano_77
nagyúr

T110E5 Tank ÁSZ Himmelsdorfon
Végén szerettem volna meghívni szakaszba a Char Futur-t, mert 3 killje volt, de vagy nem tudta elfogadni vagy nem tudom mi történt, de aztán Ő hívott vissza engem és én viszont hiába nyomtam a plusz jelre, nem engedte elfogadni a szakasz meghívást! Járt már így vki? Én sajnos már nem először, ez vmi bug a játékban? :F

ollie: holnap reggel vége!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208177) 3 válasza jano_77 (#208176) üzenetére


3
senior tag

Ez a hiba egyidős a dinamikus szakaszokkal. Nem javítják, mert nem lehet időszakosan árulni a prémium shopban.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208178) ollie válasza jano_77 (#208176) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt benéztem, tényleg.

Ja igen, és van ilyen szakaszos bug, néha bebugol ha meghivsz valakit (vagy téged hívnak meg), de ez már több éve előfordul.

[ Szerkesztve ]

***

(#208179) jano_77 válasza ollie (#208178) üzenetére


jano_77
nagyúr

de rakjanak be egy újabb és újabb prém tankot, mert arra van szükség, nem ilyen hibák javítására :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208180) kchryss válasza jano_77 (#208176) üzenetére


kchryss
addikt

Igen többször is jártam már így amikor tankrewards küldetéshez akartam dinamikus szakaszt csinálni. Volt olyan hogy kiküldtem mindenkinek a meghívót, nem fogadta el senki, mérgemben beírtam chat-re hogy nekik nem kerül semmibe hogy elfogadják és ezzel segítenének nekem igazán rákattinthatnának. Erre két rendesebb arc visszaírt hogy látják a meghívót de hiába kattintanak rá nem csinál semmit, nem tudják elfogadni.

(#208181) 3 válasza kchryss (#208180) üzenetére


3
senior tag

Tudomásom szerint a dinamikus szakasz nem ad semmilyen bónuszt... (Kivétel: Brothers in Arms.)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208182) jano_77 válasza kchryss (#208180) üzenetére


jano_77
nagyúr

vajon ezt jelentették már a WG-nek és szarnak rá mint oly sok más hibára vagy nem is tudnak róla?
Szerinted meddig lehet meggondolni, hogy megvegyem-e a CS-52 LIS-t avagy sem?

3: sok olyan küldetés volt, amit szakaszban lehetett teljesíteni. Pl a tankrewards-nál is van ilyen.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208183) 3 válasza jano_77 (#208182) üzenetére


3
senior tag

Van vagy volt?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208184) kchryss válasza 3 (#208183) üzenetére


kchryss
addikt

Van. Mint írtam tankrewards. Az egyik küldetés csak szakaszban teljesíthető (dinamikus szakasz is jó). 10 csatában kell top10-ben végezni a csapatban alap xp alapján. 20 pontot ér ez a küldetés és párhuzamosan megy a másik ugyanilyen 9-10-es tankos küldetéssel ami nem szakaszos. Vagyis ha 10 csatát játszok és azt mind szakaszban akkor 40 pontot szerezhetek 20 helyett. 20 pont nem tűnik olyan soknak, de ebben a rendszerben napokkal lerövidítheti a küldetés teljesítését. Viszont a WG tróer bugos rendszere miatt sokszor több mint 10 csata kell mert nem tudják elfogadni a meghívóim.

(#208182) jano_77
Biztos tudnak róla, de szarnak rá. Nem olyan nagy hiba hogy ugorjanak rá. Ha a prém shopban lenne hiba amitől olcsóbban vásárolhatsz azt percek alatt javítanák. ;]
Maraton tank megvásárlásának határidejéről nem találok semmilyen infót. Én szerintem megveszem még ma miután végzek a 80%-kal. A bónusz küldetések szept. 11-ig mennek.

(#208185) 5-ös kezelő válasza ollie (#208172) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Kiszámoltam, nekem elérhetetlen. Ha munkanélküli lennék, akkor volna csak annyi időm. Már az előző sem jött össze. 3000 pontot még sikerült, amikor a Type 64-ért lehetett menni, de 24 nap alatt 3200 már nem megy. Túltolták.

(#208186) 3 válasza kchryss (#208184) üzenetére


3
senior tag

Szomorú.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208187) 3 válasza 5-ös kezelő (#208185) üzenetére


3
senior tag

Napi egy csatával behúzod a 100 tokent, és kiváltod a tier 1-2-3 jutalmakat. Ha mindet eladod, lesz egy millió kredited, ha megtartod, lesz két millió kredit értékű fogyócikked és felszerelésed, szinte semmiért. Nyilvánvaló, hogy nem ilyen semmiért osztogató programokat kellene nyomatni, hanem korrekt javadalmazási rendszert csinálni, de olyan már sosem lesz.

Ha a tier 4-5 jutalmakat is megszerzed, gondolkodj el azon, mi a baj az életeddel. :)

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208188) e-newsee válasza jano_77 (#208182) üzenetére


e-newsee
addikt

Én a bónusz küldetések miatt arra tippelnék, hogy addig lehet megvenni a tankot. Az úgy logikusnak tűnik, mert azokat csak azzal a tankkal lehet megcsinálni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208189) hulp01


hulp01
senior tag

Tegnap pont éjfélkor sikeresen befejeztem a maratont. Bekerült a garázsba a LIS. Nem volt egyszerű. Obj430-cal játszottam főként meg batchat és Obj 268 4. Néha egy-két kört toltam a Cromwellel is. Tegnap azért az rng nagyon ellenem játszott. Megint előjött, ami a rankednél, hogy annyira szar winrate-em lett, amit a játékom szerintem egyáltalán nem indokolt. 1400-1500 wn8, ami még mindig a zöld kategória, ha nem is kiemelkedően jó, na most ehhez 43-46%-os winrate tartozik. Ami nem is érdekelne, ha ez nem befolyásolná a megszerezhető xp-t. Azért nem mindegy, hogy 600-700-at kapok, vagy 200-at. Mert ha a csapat gyorsan hullik el, akkor még top xp-vel se megy nagyon 300 fölé. Persze előfordult, hogy vesztes csatára is kaptam 600xp-t, de nem ez volt az általános. Ráadásul a végén az rng is átállt a másik oldalra. Akkora homályokat lőttem a 268-cal, hogy csak lestem. Az utolsó (utolsó előtti) csatában is az volt, hogy lőttem 2,7k dmg-et és nem is bokorban sunnyogva, hanem egy jpze100-zal meg wz-vel küzdöttem face to face. Lett több, mint 700 xp-m, ezzel pedig nem kerültem be az első 10-be. Mondom wtf? Szóval kellett mennem még egyet. Ott 900dmg-em lett, és bőven az első tízben voltam. Pedig ott szinte nem voltam 300m-en belül ellenséges tankhoz képest. Mindegy, megvan, most egy darabig nem játszok, vagy csak nagyon-nagyon csökkentett módban.

(#208190) szbalogh válasza hulp01 (#208189) üzenetére


szbalogh
őstag

Jó is az a LIS. Kellemes ágyúja van, nem kell goldozni. Útálom ha egy prémtankban goldozni kell. Mozgékony is. Anniyra, hogy a Guard-ról leszedtem a távcsövet és turbót raktam inkább, meg automata tűzoltó helyett teljesítményhatároló-kiiktatót. Így már van olyan fürge, mint a LIS, vagy még jobb is. Direktívával kaptak tűzoltás skillt...lol.
Mondjuk a LIS-ben nagyon kezdő a legénység. Lámpát kaptak direktívában, így meg a pálya másik feléről felvillantanak...

Nick: HE_Storm

(#208191) jano_77 válasza szbalogh (#208190) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a direktívás tűzoltás nem placebo? Csak mert egyik tankomra azt raktam és a napokban jártam úgy, hogy hiába volt direktívám, kigyújtottak és leégtem mint a Reichstag!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208192) dokee78


dokee78
félisten

Lengyel IX-es közepes tankra muszáj a nagyobb motort kifejleszteni? 50k XP.
Van-e értelme,mozgekonyabb lesz annyival,hogy meg érje?

(#208193) szbalogh válasza jano_77 (#208191) üzenetére


szbalogh
őstag

Lehet, hogy igazad van. keresek egy összehasonlítást mennyit ég tűzoltással vagy anélkül de nem találok semmit egyenlőre.
Állítólag fele sebzés ha minden legénységi tagnak 100-as.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#208194) hulp01 válasza jano_77 (#208191) üzenetére


hulp01
senior tag

Na, ezt az égést ne is említsétek. Az Obj430-ban automata tűzoltó van az itteni javaslatokat megfogadva. Amúgy jó is, bár azt nem tudom, hogy emiatt kevesebbszer gyullad-e ki. Meg ugye a szokásos, hogy akkor is bekapcsol, amikor már mindegy, mert mondjuk csak 50hp-m maradt a lövéskor, és egy egységnyit mindenképpen ég, szóval hiába az automata tűzoltó, vége a mókának. Na, de ami miatt a hajamat kitéptem, hogy szinte minden nap a múlt héten volt olyan, hogy ok, az automata eloltotta, maradt volna 800 hp-m mondjuk, és a következő lövés azonnal gyújtott újra, és természetesen frankón le is égett. Régebben ilyet csak szökőévente egyszer tapasztaltam. Most meg idegesítően gyakori.
Aztán a Cromwell: nagyon szerettem vele játszani, és még most is elég jó, de hogy minden első lövés ammorack, azért az durva. Szinte nem volt olyan csatám, hogy ne kapott volna ammorack lövést az első találattól. Azért szerintem ezen sokat kéne finomítani, mert ez így rendkívül frusztráló.

(#208195) szbalogh válasza hulp01 (#208194) üzenetére


szbalogh
őstag

Az automata tűzoltó és a megelőző karbantartás perk csökkenti a gyulladás esélyét.
A tűzoltó skill a sebzést csökkenti.

Nick: HE_Storm

(#208196) notika77 válasza szbalogh (#208190) üzenetére


notika77
senior tag

Tegnap éjfél felé nekem is meglett. Vettem két legénység képzési füzetet, megcsináltam a napi CIS küldiket (1 nap prém, 1 füzet + apróságok) és így a 3 füzettel már a 4. skill 60%-os.

Más: Klántársam ma megvette a T78-at a shopból és kapott 1750 arany jóváírást, mert korábban 100 évfordulós érméért megvette a Kaktusz stílust. Lehet megéri megvenni 100 érméért a többi hasonló skint is, ha nincs is meg a hozzávaló tank, hátha a későbbiekben megveszi őket az ember (ezzel a stílussal) és jön a kompenzáció.

[ Szerkesztve ]

(#208197) szbalogh válasza notika77 (#208196) üzenetére


szbalogh
őstag

Egyébként ezek a füzetek jók. Azt hiszem jobban járok ha farmolok minden tankra egyet legalább és csak utána folytatom velük a játékot. Ha jól emlékszem az artyra nyomtam el a LIS-es füzetet... de minek?! :U

Nick: HE_Storm

(#208198) e-newsee válasza szbalogh (#208197) üzenetére


e-newsee
addikt

Mert artyval baromi frusztráló legénységet fejleszteni nulláról. Tudom, az amcsi artykból megvan a 6, 8, 9, 10, (7-es nincs), mindegyik külön legénységgel. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208199) notika77 válasza notika77 (#208196) üzenetére


notika77
senior tag

Megnéztem a stílusokat és úgy látom eddig csak a T78-at és a Lorr. 40t-t árulták olyan stílussal, amilyen az évfordulós boltban van. Szóval a többit csak a kompenzáció miatt valószínűleg nem éri meg megvenni.

[ Szerkesztve ]

(#208200) szbalogh válasza e-newsee (#208198) üzenetére


szbalogh
őstag

Arra gondoltam, hogy elég nekik a BIA meg egy kis álca.
Minek tartogatod a kis artykat?

Nick: HE_Storm

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.