Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209551) phoenix1989 válasza kchryss (#209550) üzenetére


phoenix1989
őstag

majd meglesem
thx

(#209552) phoenix1989 válasza kchryss (#209550) üzenetére


phoenix1989
őstag

első link nekem nem jó

(#209553) kchryss válasza phoenix1989 (#209552) üzenetére


kchryss
addikt

Kis kiigazítás:
Azt rosszul írtam az előző posztban hogy a cső töve csak spotoló és nem észlelési pont. Az is észlelési pont. Ebben az esetben úgy lehetséges hogy csak az egyik irányba működik a spot és lövés hogy vízszintesen a két cső töve az ablak feletti fal miatt takarásban van, ő viszont lefelé a csőtől rálát a te testedre, te viszont nem látsz rá az övére mert neki az is takarásban van. Ez csak magas tankkal játszható el aminek a feje az ablak felett van.

Egyébként 99%-ban szokott arra az oldalra a várhoz tank menni és ha így lett volna akkor az spotolja az ablakban lévő tankot. Pechedre nálatok most senki sem ment arra az oldalra.

Az első link a vk szemszögéből helyesen: [link]
Az elején kicsit tovább gurultam előre mint kellett volna, akkor spotoltam a vk-t. Miután visszaálltam a te pozíciódba láthatatlan volt.

[ Szerkesztve ]

(#209554) phoenix1989 válasza kchryss (#209553) üzenetére


phoenix1989
őstag

fasza. -.-

(#209555) Viktoár válasza kchryss (#209553) üzenetére


Viktoár
addikt

Kiváló példa hogy miért "jó" a spotrendszer így ahogy van. :C Már meg sem említem hogy néha képtelen lekövetni az ebr-ek mozgását...

Üdv:Viktor

(#209556) Viktoár


Viktoár
addikt

Mentem pár kört a maussal de valami nem okés vele. :U Áthugyozták még a 9-es tankok is forgathattam ahogy akartam. Ezen is már csak papíron van páncél? :F Pedig régen használható volt. RIP

Üdv:Viktor

(#209557) phoenix1989 válasza Viktoár (#209556) üzenetére


phoenix1989
őstag

Mit várunk egy olyan játéktól ahol a medek már olyan páncéllal futkoznak mint a heawyk xD és még csak most fogják buffolni őket. xD

véééégre ez is meg van.

(#209558) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ha valaki most akar új accountot indítani:

Play World of Tanks for free at https://tanks.ly/2RBBrve New players will receive 500 gold, 7 days premium time, and a T-127 by using my code TANKTASTIC. Thanks to Wargaming for sponsoring this video.

***

(#209559) e-newsee válasza kchryss (#209553) üzenetére


e-newsee
addikt

Azért főnix replayéről megnézném, hogy a Battle hits mit mutat, mert pl az utolsó két lövés (az RRO-s, mielőtt előbújt a VK) olyan, mintha tényleg fedezék mögött kapta volna. Nekem nem sikerült behúzni a modba a replayt, pedig be van kapcsolva, hogy dolhozza fel a replayeket is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209560) Viktoár válasza e-newsee (#209559) üzenetére


Viktoár
addikt

Elcsalt geci az egész játék. :DDD A battle hits sem mindig azt mutatja ami valójában történt. Nekem például volt hogy a t30 tornyát löttem meg teljeesn oldalról és battle hits szerint kb 30 fokos szögből...Persze lepattanót generált. Azán a szuperkonki alsó lemezét és bh szerint a felső volt 0 sebzéssel. :C A lyukat meg én festettem az alsó lemezre csata közben. :C

Baromság az egész, elcsal 1-2 lövést főleg amikor 15:2 a vége.

Üdv:Viktor

(#209561) Balcsix válasza notika77 (#209513) üzenetére


Balcsix
senior tag

Én napi küldikből csak adott tankokhoz kapok terverajz töredékeket, vagy ezek milyen küldik, amik nemzeti töredékeket adnak?

(#209562) kchryss válasza e-newsee (#209559) üzenetére


kchryss
addikt

Nem gondoltam hogy azok a lövések is kérdésesek. Számomra csak első 2 bekapott lövés volt érdekes a vk-tól, mert ott rálátott az ablakra és ha nincs ez a ritka szituáció az ablak és a vk méretével akkor spotolnia kellett volna a vk-t. Az utána lévő lövések számomra egyértelműek voltak. Itt phoenix már a ház mögött volt így természetes volt hogy nem spotolja az ablakban lévő tankot, hátra a segge viszont kilógott és azt lőtte repesszel a vk.

Engem nem is érdekelt a battlehits, de mivel épp fel van rakva és nálam menti a replay-eket is így megnézheted az 5 lövés, sorrendben:[1] [2] [3] [4] [5]

Ha ehhez is kell rajz: [kép]
;]

(#209563) Djuree válasza jano_77 (#209535) üzenetére


Djuree
félisten

minden tankod ki van fejlesztve? :Y
te egy allat vagy! mennyit jatszol te? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209564) e-newsee válasza kchryss (#209562) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszi az elemzést!
Nem azért akartam megnézni, mert nem tudtam, hol találta el. Számomra is egyértelmű volt, hogy a tank hátulját, ami kilógott. Valószínűleg azért is váltott repeszre. Inkább azért kérdeztem, mert ha azok a lövések is a frontot érték volna, akkor esélyes lett volna egy bug a ház modelljében. Igazából csak megerősítésképpen kérdeztem.

Azt viszont mondd el légyszi, hogyan működik nálad a Battle Hits a replayeknél? Mit kell csinálni, és milyen sorrendben, hogy működjön?
Én azt csináltam, hogy megnéztem a replayt (ehhez ugye ki kell lépni a WoT-ból), majd újra beléptem, de azt mondja a mod, hogy nincs elemezni való csata. Pedig a beállításainál mindkét pipa bent van. Régen néztem meg vele idegen replayt, de akkor mintha így működött volna.
Köszi! :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209565) kchryss válasza e-newsee (#209564) üzenetére


kchryss
addikt

1) Belépsz wot-ba és beállítod a mod-ot, hogy ne csak a mostani session-t mentse és hogy feldolgozza a replay-eket is (most nem emlékszem fejből, de ha úgy van hogy "only this session" akkor ott ne legyen pipa)
2) Kilépsz wot-ból és megnézed a replayt
3) Belépsz wot-ba és a modnál ott kell lennie utolsó csataként a megnézett replay-nek

[ Szerkesztve ]

(#209566) Viktoár válasza jano_77 (#209535) üzenetére


Viktoár
addikt

Gratulálunk, kijátszottad a játékot, most már letörölheted! :C :C

Üdv:Viktor

(#209567) dokee78 válasza Djuree (#209563) üzenetére


dokee78
félisten

Minden tank kifejlesztve az azt jelenti nem ugrott át semmit free-ből,tervrból!

(#209568) ollie válasza dokee78 (#209567) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha free xp-t vagy tervet használsz, azzal is kifejleszted a tankot.

***

(#209569) Viktoár válasza dokee78 (#209567) üzenetére


Viktoár
addikt

Ha még így is lenne a free xp-t is össze kellett lapátolni és a terveket is. Valamint ha használt boostereket az is teljesen irreleváns ebből a szempontból. Egyik tech tree tankot sem adja ingyen a wg úgyhogy tenni kell érte.

A minden tank kifejlesztve az azt jelenti hogy minden tank kifejlesztve! A mikéntje senkit sem érdekel ne gondolj bele többet mint ami.

Ha érdekel hogy csinálta akkor kérj tőle egy WoT végigjátszás videót. :C :C

Üdv:Viktor

(#209570) köpet válasza Viktoár (#209556) üzenetére


köpet
aktív tag

A francba, akkor nem érnek véget a megpróbáltatások a Mäuschen után, nem sietek kiváltani a Maust, ha azzal is ez az alapélmény.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#209571) Pug válasza köpet (#209570) üzenetére


Pug
veterán

Azert lehet vele pattintani, de szembol a tornyot atfossak, elol a testen a kis kockat a talpak kozott szinten, ergo mindig csak beforgatva lehetsz...

[ Szerkesztve ]

(#209572) phoenix1989 válasza Pug (#209571) üzenetére


phoenix1989
őstag

beforgatva is szét lehet csapkodni a tornyát. de egyébként függ az ellenféltől, ha hülyéket kapsz akkor élmény tud lenni de ha jók akkor baszhatod. xD

(#209573) Djuree válasza köpet (#209570) üzenetére


Djuree
félisten

azért a maus még mindig tud durva lenni, alul a kis kockát a legkönnyebb átlőni, a tornyát picit nehezebb, forgatva elég jól pattint, főleg ha nem golddal lövik. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209574) jano_77 válasza Djuree (#209563) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem olyan sokat mint itt a nagyon sok játékos hidd el. :N

Dokee78: téves feltételezés. ;) ollie-nál a pont! :K

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209575) köpet válasza Viktoár (#209569) üzenetére


köpet
aktív tag

WoT walkthrough Tier 1 to 10 all nations and classes on Youtube (3692 hours), ezt most elképzeltem.... :DD

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#209576) Djuree válasza köpet (#209575) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD
biztos izgis lenne megnézni végig. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209577) szbalogh


szbalogh
őstag

Sziasztok! Van valami infótok, hogy a hallowweeeni event alatti küldikkel mennyi kötvény farmolható?

Nick: HE_Storm

(#209578) Djuree


Djuree
félisten

azért csak javul a wn8. :D jó lenne visszamenni 1500 körülre az nekem már jó érték.
Összesen
1539
Elmúlt 24 óra
1210
Elmúlt 7 nap
1028
Elmúlt 30 nap
991

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209579) Viktoár


Viktoár
addikt

Tegnap talán 6-7 meccset mentem a maussal, volt olyan köröm ami jónak mondható. 5k sebzés, 5k lepattanó 5 kill de csak első osztály. Az utolsó arty-t pont előttem lőtték ki lehet hogy top gunnal már ász lett volna. :F

Többségében folyamatos arty lövések és goldspam jellemzi. Kizárólag városi pálya és bot ellenfél javasolt az élvezhető játékhoz. Esetleg ha sok tier 8-as van akkor mehetsz előre, ott még azért tud pusztítani.

Röviden per pillanat nem meta tank ez biztos. Inkább a mozgékonyabb és mégis páncélozottabb tankok érvényesülnek. Ami viszont meglepett hogy többször pozitív kredittel zártam a köröket, booster nélkül de premium nappal.

köpet: Ha nincs sok kredited, vagy van más amit húzol vagy fejlesztésre vár akkor inkább abba öld az idődet/kreditet, jelenleg a maus nem megérős szerintem.

A type 5 még rosszabb, bár csak a troll gunnal próbáltam.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#209580) notika77 válasza szbalogh (#209577) üzenetére


notika77
senior tag

Még nem adott ki semmit a WG.

(#209581) köpet válasza Viktoár (#209579) üzenetére


köpet
aktív tag

Köszönöm, akkor még hanyagolom, bár a T10-et még amúgy sem erőltetem.
Ha valamiért meg kell ott jelenni, arra elég a 60TP meg az obj. 140.
De inkább ne kelljen...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#209582) jano_77


jano_77
nagyúr

EU3?!? ezen lesz a Halloween mod vagy ez most már állandóra van?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209583) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezt a dögcédulás dolgot hol lehet állítani vagy netán kikapcsolni? Felesleges ökörség, nem ad semmit a játékélményhez.

Üdv:Viktor

(#209584) jano_77 válasza Viktoár (#209583) üzenetére


jano_77
nagyúr

Beállítások jobb oldalon második blokk első lehetősége!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209585) Viktoár válasza jano_77 (#209584) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi. :R

Üdv:Viktor

(#209586) CirrMee


CirrMee
addikt

(I)Fejlesztett forgatási mechanizmus(/I)

Mikor (vagy mi helyett) célszerű használni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#209587) kchryss


kchryss
addikt

A wg sunyiban nerfelte a minimapot. Kisebb lett a maximális mérete. Skill4ltu tiszta depis lett miatta, ő mindig úgy játszott hogy a képernyő negyede a térkép volt. :D

(#209588) inferno88 válasza CirrMee (#209586) üzenetére


inferno88
őstag

Célzásgyorsító helyett például jobb, illetve ha ventinél nagyobb hatással szeretnél lenni az ágyúkarakterisztikára. Én pl. nyitott, forgótornyos td-re feldobnám. IS-3A-n is jól jön, mert annak nagyon krumplivető ágyúja tud lenni.

Semper fi!

(#209589) szbalogh válasza kchryss (#209587) üzenetére


szbalogh
őstag

Meg kissebb lett a jelzés is, nem is értem. Mondjuk az ellenfél jelölésére tehetnének egy bazinagy felkiáltójelet, mert soha nem megy a fókusz. Volt régen valami mod, amivel ez pótolható volt. Aslain-ban melyik ez? Nem tudjátok véletlenül?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#209590) Viktoár válasza szbalogh (#209589) üzenetére


Viktoár
addikt

Az a retardáltak miatt van nem azért mert kicsi a jel. :DDD

Üdv:Viktor

(#209591) CirrMee válasza inferno88 (#209588) üzenetére


CirrMee
addikt

Skill adásában láttam asszem' T110E4 -re szerelve, akkor ezek szerint (alighanem) célzásgyorsító helyére került.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#209592) peterson79 válasza CirrMee (#209591) üzenetére


peterson79
őstag

Semmi helyére nem került, ez egy új Felszerelés.

(#209593) peterson79


peterson79
őstag

Semmi extra, de ez volt a 13000-edik győzelmem. Szerintem szép kör :D

[link]

(#209594) CirrMee válasza peterson79 (#209592) üzenetére


CirrMee
addikt

Semmi helyére nem került, ez egy új Felszerelés.

Nem hinném, hogy Skill üres felszerelési hellyel használta az E4 -et. Ha meg nem volt üres, valaminek a helyére oda tette.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#209595) dokee78


dokee78
félisten

AMX 50 B-t milyen felszereléssel használjátok?
Egy kollégám akart tenni rá repesz páncélt,de azt mondtam neki,mivel gyorsabb tank és papír így felesleges rá.

A saját setupom javasoltam neki: Venti,stabilizátor,optika.
Neki jelenleg Venti,stabilizátor,célzás gyorsító van rajta.

+ 2 kérdés:
Skill4ltu és más streamernél is láttam már,hogy nem tesznek stabilizátort sok tankra. (pl Object 140)

Miért nem használják?

Ez az új klános Tour of Duty!
Pár tagú klán tagként is érdemes vagy csatlakozzak nagyobb létszámú klánhoz?

[ Szerkesztve ]

(#209596) e-newsee válasza jano_77 (#209574) üzenetére


e-newsee
addikt

És van valami New Game Plus? Nem unlockolt valami bónusz tech treet, vagy mapot? :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209597) notika77 válasza dokee78 (#209595) üzenetére


notika77
senior tag

Azért mert a Improved Rotation Mechanics (fejlesztett forgás) igaz, hogy csak 10%-kal szűkíti toronyforgás esetén a célzókört a vertikális stabilizátor 20%-ával szemben, de 10%-kal növeli a torony (löveg) és a test forgásának sebességét is, ami nagyon sok tanknál előny.

Tour of Duty: Ha jól tudom még nincs kint a feladatok listája, de a jutalmakat elnézve már nincs is hozzá kedvem.

[ Szerkesztve ]

(#209598) dokee78 válasza notika77 (#209597) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi!

(#209599) Djuree


Djuree
félisten

ez a T69 mindig ilyen szar volt stockkent?
az az agyu semmire nem jo! semmi dmg semmi pen.
ez mi?! szart se lehet vele. meg j hogy csak 18k xp kell a nagyobb agyuhoz es tervekbol kihuzom a 9est.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209600) notika77 válasza Djuree (#209599) üzenetére


notika77
senior tag

Kb. 4 éve játszhattam vele. Akkor sem volt jó és azóta sok T8-9-es tankot megerősítettek az új erősebb tankok miatt, de a T69 szerintem csak még gyengébb lett :).

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.