Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208301) Raidon válasza e-newsee (#208300) üzenetére


Raidon
őstag

Valahol megértem őket is... Mondjuk mostanság nincs annyi időm játszani mint régen.
Az a baj,hogy az ilyen kinézetes cucokkal meg tudnak venni kilóra...
Bár sokat költöttem. Azért sokat ki is szedtem ingyen vagy karácsonyi ládából jött vissza nagyon sok plusszba. Általában akkor költök 10-20 ezret. Év közbe csak pár ezer forintot.
De valahol érzem,hogy nem kell ez most nekem. Elvégre majd ezt is beteszik valamikor valamilyen formában. Ki tudja lehet akkor jobban meg fogja érni a dolog...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208302) ooloo válasza e-newsee (#208300) üzenetére


ooloo
őstag

Igaz , hogy utólag láttam az olvtárs tank statisztikáját , de ez is alátámasztja , hogy felesleges porfogó lesz alig 100 csata után . Vagy még hamarabb .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208303) Raidon válasza ooloo (#208302) üzenetére


Raidon
őstag

Nagyon szépen köszönöm, megerősítettél benne, hogy hülyeséget csinálnék. Elvégre jobb dolog lenne ha esetleg azokat az ágakat tolnám amik nincsenek meg. Abból is van elég 😃😃😃

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208304) 3 válasza jano_77 (#208289) üzenetére


3
senior tag

Köszönöm, hogy szóltál. Ha továbbra is zavar a ténykedésem, kérlek, szólj a moderátornak.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208305) e-newsee


e-newsee
addikt

Csak, hogy legyen ma is egy komment.
Tankgyártás Zalaegerszegen.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208306) notika77 válasza e-newsee (#208305) üzenetére


notika77
senior tag

Remélem jobban fog elsülni, mint a focigyártás felcsúton.

(#208307) Eugene Roe válasza e-newsee (#208305) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Jó lesz páncélozott harcjárműnek is :B bár furcsa egy öszvér a 35-50 tonnás tömegével. Maxiban 6 tonnával nehezebb egy T-72-nél.

#notika: ami számít, azt szerencsére robot fogja gyártani :P

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#208308) Swinegod válasza e-newsee (#208305) üzenetére


Swinegod
őstag

Valahogy a Lynx szó hallatán nem tudok nem a Pz 2 L-re vagy a 8-as kocsira gongolni

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208309) e-newsee válasza Eugene Roe (#208307) üzenetére


e-newsee
addikt

És a tank mi? Páncélozott harcjármű. A német Panzerkampfwagen szó szerint azt jelenti. ;)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208310) ooloo válasza e-newsee (#208309) üzenetére


ooloo
őstag

Minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár. Átvetítve ... minden tank harcjármű , de nem minden harcjármű tank . Noha a klasszikus tank is páncélt visel és a csapatszállító is , azért nem az a kategória . Kb annyi köze van egymáshoz a kettőnek , mint a kamionnak és a személyautónak . Mindkettő kerekeken fut és hivatalosan mindkettő gépkocsi .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208311) nomic


nomic
aktív tag

Na végre! Kereken 7ezer sebzés mellé végre meglett a Tank ász egy újabb 10-es tankra. Már csak a 140-re és a Leopardra kell, és egyelőre kész a tier 10 ászolás. :DD

Meccs végén a Leopard 1 elkeseredett utolsó lépésként megpróbált kivégezni... kétszer pattant a hátsómról golddal, aztán egyszer frontból, majd végül lőtt egy majdnem minimum low rollt, hagyva bennem kb. 30 HP-t, utána feladta, szóval RNG kivételesen velem volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#208312) hipó


hipó
tag

Én most új szórakozásnak hódolok: T-28E F30 (szovjet tier 4-es medium KV1 ágyúval : )
Már régóta a garázsban van, talán valamelyik karácsonyi dobozban volt, de alig mentem vele. Kimaxolt látótáv, 3 skilles legénység, főleg a távolból sniperkedés. Körönként 1000-2000 közötti sebzés, + spot. Tegnap 11/11 győzelem. 5000-es WN8 : )
A tier 3-as tankokba mehet a HE, négyesekbe normál, ötösökbe időnként APCR. Hatos tankot még nem láttam. Eddig még senki nem szólt be : )
Ha valaki sokat idegeskedne, túl komolyan veszi a játékot, és meg van neki a tank, ajánlom kikapcsolódásra.

(#208313) nomic válasza hipó (#208312) üzenetére


nomic
aktív tag

Régen még a tech treeben volt azzal a löveggel, na az rendesen OP volt.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#208314) Eugene Roe válasza e-newsee (#208309) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Tradicionálisan a Wagen volt a harckocsi, a lynx kategória pedig nem létezett még, így helyette a minimálisan páncélozott, de jó terepjáróképességű Sonderkraft-Fahrzeug-gal kellett beérni.

A harckocsi elsődleges feladata a tűzerő biztosítása, a harcjárműveké a felderítés, csapatszállítás, stb.

Az új leopárd 70 tonna egy 120, nemsokára ~130mm-es löveggel.

A lynx 50 tonna egy 35mm-es gépágyúval.

Jelenleg a Lynx egy Shützenpanzer, azaz lövészpáncélos, pontatlan voltam én is.

A leopárd pedig egy Kampfpanzer, azaz ugyanúgy harckocsi, mint a Panzerkampfwagen. Ők modernizálták közben a terminológiát.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#208315) hipó válasza nomic (#208313) üzenetére


hipó
tag

Ezt nem tudtam. De az alap T-28 is nagyon jó tank tier 4-ben. Emlékszem, mire elértem, már valamennyire kezdtem érteni a játékot és volt hozzá jó legénységem is, az első tank volt, amivel nagyon élveztem a játékot.
Visszanéztem, 61 csata, 299 átlagsebzés, 41% WR, 904 wn8 : )
Kíváncsi lennék, most mire mennék vele, ha lesz időm játszani, visszaveszem.

(#208316) szbalogh


szbalogh
őstag

Ez így reggel jól esett :)

És ott az E3 is a garázsban végre :C

Nick: HE_Storm

(#208317) Barret001 válasza hipó (#208315) üzenetére


Barret001
addikt

A sima is nagyon jó tank,sokan húzzák vele a statjukat! Pontos,jó átütéssel,és nem is lomha.

(#208318) szbalogh


szbalogh
őstag

Amikor 5 percre őrizetlenül hagyod a gépet és a gyerek amazing frog-ot akar nézni de nem találja a kilépés gombot...

Vissza lehet ezt valahogy csinálni?

Nick: HE_Storm

(#208319) szbalogh


szbalogh
őstag

Azt vágom, hogy a zsír új bankkártyámat használtam a Tiger 131 megvételéhez de hogyan menthette el az adatokat a rendszer a beleegyezésem nélkül? Vagy valahol rányomtam véletlenül? Vagy automatikusan hozzárendeli a bankkártyát?
Mindegy, írtam nekik hátha visszacsinálható.

Nick: HE_Storm

(#208320) e-newsee válasza szbalogh (#208318) üzenetére


e-newsee
addikt

Visszacsinálható. Én is jártam úgy, hogy benéztem, amit vettem. Simán visszaadják. Csak ne menj vele csatát!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208321) szbalogh válasza e-newsee (#208320) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszi, akkor nem csapom agyon :D
Nem mertem vele menni :B

Nick: HE_Storm

(#208322) szbalogh válasza szbalogh (#208321) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát basyyák meg!

Dear Balogh,

Thank you very much for contacting us.

Unfortunately, we cannot perform a withdrawal of the mentioned order as you/your son agreed before proceeding with the purchase:

"I hereby agree to immediate delivery of a purchased order. I will lose my right to withdraw this order since such delivery process has started except for the order to purchase Premium account."

This means that once the goods are delivered into your account, our service has been provided and is considered fully performed. Hence the right of revocation is not applicable in this case.

Please note that you can ask for a refund of the transaction by submitting a ticket to our support team, here: https://eu.wargaming.net/support . The only conditions are that the method of payment should be refundable and that the goods were not used. Via our customer service channel we give support in English, German, Polish, French, Spanish, Czech, Turkish and Italian.

We hope that you continue to enjoy and use our services in the future.

Best regards,

Your Wargaming.net Team

Nick: HE_Storm

(#208323) nomic válasza szbalogh (#208322) üzenetére


nomic
aktív tag

Ja, a gyereked nyilván sokat felfogott a vásárlás apróbetüs részéből. :W Most komolyan, ennyire fáj nekik az a kevéske pénz? Mintha nem kerestek volna semmit 10 év alatt.

Én anno véletlen beletoltam 43k szabad XP-t egy tier 2es jutalomtank parancsnokába... nyilván nem segítettek, pedig max 5 kattintás.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#208324) szbalogh válasza nomic (#208323) üzenetére


szbalogh
őstag

Megkérdezem, hogy az STG-t visszaválthatom-e legalább vagy visszaadják érte a goldot...

Nick: HE_Storm

(#208325) szbalogh


szbalogh
őstag

Érdekes, ticket-en keresztül megcsinálták :C
Hello Szabolcs,

Thank you for contacting Wargaming EU Player Support. We understand your query about your purchase and request for refund. We're more than glad to assist you on this matter.

We have verified that you are the main user of the account so, we have issued the refund. Please be advised, the 31129.11 HUF can take around 7 working days to reach your account.
WOT EU Refunds and Transfers

Please follow the steps below on how to remove your card details:

WOT EU Credit & Debit card

Let us know if you require further assistance. We are always here to help you. Have a good day.

Best regards,

Nick: HE_Storm

(#208326) zodo válasza szbalogh (#208319) üzenetére


zodo
nagyúr

Prémium shop-os vásárláskor a kártya adatok alatt van egy "pipálható kocka" hogy "menti a kártya adatokat vagy sem" ami alapértelmezésben be van pipálva.

(#208327) nomic válasza szbalogh (#208325) üzenetére


nomic
aktív tag

Léteznek csodák. :DDD

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#208328) Swinegod válasza szbalogh (#208325) üzenetére


Swinegod
őstag

Hát nem gondoltam volna hogy a WG csinál olyan fancy dolgot mint a refund, grat hozzá!

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208329) e-newsee válasza zodo (#208326) üzenetére


e-newsee
addikt

De tudtommal a CVC kódot akkor sem menti el. De lehet, hogy rosszul emlékszem.
Viszont ezt elkerülendő nagyon jó megoldás az internetes biztonsági kód a bankkártyához. Kapsz egy SMS-t egy kóddal, ha a poronty venni akar valamit, azt rá lehet swattingolni a szobaajtót, hogy WTF kölök? :D
Vagy B változat a webkártya. Nálam pl csak az van használva a neten mindenhol. És soha nincsen rajta 1-2k Ft-nál több, de leginkább annyi sem. Ha el is van mentve egy oldalon, semmit nem tudnak vele vásárolni pénz híján. Ha én akarok venni valamit, akkor előtte telón a bankos appban rakok rá pénzt (kártyák közötti pénzmozgás, szóval 7*24h azonnali), és utána fizetek. Az a 2 perc mindig belefér, annyira soha nem sietek egy netes vásárlással sem.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208330) Raidon válasza e-newsee (#208329) üzenetére


Raidon
őstag

Ha be van állítva a WG Authenticator akkor ha el is van mentve kell a mobilos kód hozzá minden vásárláshoz. Az eléggé biztonságos :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208331) 3


3
senior tag

SerB öregapánk megint széthányta a ganét a csatamezőkön.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208332) kchryss válasza kchryss (#206234) üzenetére


kchryss
addikt

Kedvenc áldozatom ez a streamer (ThiCC_Daddie), már másodszor nyírtam ki. :DDD
[4:46:46 után]

(#208333) szbalogh válasza e-newsee (#208329) üzenetére


szbalogh
őstag

Az lesz. Rá kell majd szoknom a netes kártya használatra, van de még soha nem használtam, mindig direktben vásároltam mindenhol.
Nézegettem tegnap ezt a mobilos biztonsági dolgot de azt írja, hogy ne töröljem a mobilról az alkalmazást, mert elveszhet az accountom. Elég gatya már a telóm, így kihagyom inkább. A mobilom persze hozzá van rendelve.

Nick: HE_Storm

(#208334) e-newsee válasza szbalogh (#208333) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha a wargaminges vagy a Google felé hitelesítőre gondolsz, akkor azokhoz kapsz recovery kódot, amit akkor kell használni, ha elveszett az app. Azzal ki tudod kapcsolni a két lépcsős azonosítást, aztán ha újra raktad a telót (vagy cserélted), akkor újra beállítod.
De ha ezt nem is, a netes kártyát mindenképpen érdemes használni, hasznos dolog.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208335) peterson79


peterson79
őstag

Készüljetek, jön a Harmadik (Birodalom) szezon :)

[Battle Pass Season 3]

(#208336) oke válasza szbalogh (#208333) üzenetére


oke
senior tag

Milyen banknál vagy, ha nem titok? Én is netes kártyát használok, netes alkalmazással. Az alkalmazást át lehet rakni másik telefonra elvileg egy kód segítségével, ha tudod. Ha nem segít az ügyfélszolgálat - nyilván azonosítás után. Ahogy fentebb írták nekem is csap pár ezer van rajta, ha kell még zs, akkor a normál számláról simán, egy perc alatt át lehet rakni minden költség nélkül. CIB
Egyébként Én úgy tudom, hogy minden netes tranzakciónál kell az sms/alkalmazásba érkező megerősítő kód.

(#208337) Thrawn


Thrawn
félisten

19405 csata kellett az első Kolobanov's medálhoz :DD

Replay

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#208338) nomic válasza peterson79 (#208335) üzenetére


nomic
aktív tag

Amúgy azon gondolkoztam, hogy simán leakciózhatnák 30%-al az aktuális Battle Pass két 10-es tankját, szerintem sokkal vonzóbb lenne akkor kihúzni a 45 szintet, legalábbis könnyebb lenne hozzájutni az adott tankokhoz, így könnyebb lenne pontot gyűjteni.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#208339) Argh! válasza nomic (#208338) üzenetére


Argh!
aktív tag

De miért legyen könnyebb pontot gyüjteni?
Battle Passnak pont az lenne a lényege hogy jutalmazza azt aki játszik játszik játszik játszik játszik játszik játszik játszik játszik játszik és persze fizet. :K

Mikor kihagyás után elkezdtem játszani meglepődtem hogy Battle Pass mennyi jutalmat ad ingyen is ha nem fizetsz be, szerintem ez fail a WG részéről.

Évek alatt annyi jutalom meg mindenféle van csak hogy játszál, szerintem el lettek kényeztetve a játékosok.

(#208340) kchryss válasza Thrawn (#208337) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!
4k dmg, 6 kill és győzelem, mocsok magasan lehet az ász határ ha ez másodosztály.

(#208341) Thrawn válasza kchryss (#208340) üzenetére


Thrawn
félisten

Köszi! :B Kevés volt a demidzs :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#208342) 3 válasza kchryss (#208332) üzenetére


3
senior tag

Szinte könyörgött érte.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208343) Barret001


Barret001
addikt

Gondoltam alacsony szinten megyek pár kört,első köröm tier2,pedózás!
Ja nem,azt nem itt kell :D Ezek ketten szakaszban vitték több mint a fél csapatot.

(#208344) jano_77


jano_77
nagyúr

Járt-e úgy bárki, hogy megvett pár tankot akció során majd kis idővel később nézett csak rá, de nem találta a garázsban?!? A legutóbbi akcióban biztosan emlékszem, hogy eladtam a kínai 9-es TD-t és helyette megvettem a 10-est illetve ugyan így a brit artyknál 9-->10 cserét hajtottam végre és most gondoltam megnézem őket és nincs sehol egyik 10 sem!? :F :U :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208345) peterson79 válasza jano_77 (#208344) üzenetére


peterson79
őstag

Velem még sosem történt ilyen. Minden szürőt kikapcsoltál? Tudom, hülye kérdés..
Nekem néha van olyan, hogy keresek egy tankot és egyszerűen átugrik rajta a szemem, kétszer-háromszor kell lapozni mire megtalálom.

(#208346) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy csak nekem újdonság - mert úgy tudtam, hogy ezek a fix javítók fixen a 4-es gombon helyezkednek el - de át lehet rakni 5-ös gombra a fix javító csomagot pl a PHASE I-en!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208347) ollie válasza jano_77 (#208346) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, az összes ilyen tankon át lehet tenni.

***

(#208348) kchryss


kchryss
addikt

Valaki csúcsra vitte a spot leejtő skillt, vagy bug: [klip]
Ha bug ha nem bug a spot rendszer ilyetén működése nem egészséges a játékra nézve. :(((

(#208349) Viktoár válasza kchryss (#208348) üzenetére


Viktoár
addikt

A spot rendszer nem működése az egyik legrégebbi probléma ami felett szemet hunynak. Valószínűleg nem is lesz jobb, mert leszarják vagy nem rendelkeznek a megfelelő tudással a megoldásához. :U Lassan már csak a prémtank gyártó részleget üzemeltetik, a többit "lekapcsolják" mert késznek tekintik a játékot. :D

Üdv:Viktor

(#208350) jano_77 válasza kchryss (#208348) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos nem az a jármű deritette fel, akit kilőttek előtte? Első alkalommal spottolta, majd második alkalommal meg kilövés pillanatában újra deritette az enemyt? Szerintem semmi köze nem volt hozzá iyouxin-nak. :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.