Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208201) popey37 válasza jano_77 (#208165) üzenetére


popey37
addikt

célozni ezzel a pontatlansággal?viccelsz? örülök, ha néha a kiszemelt tankot eltalálom, nemhogy még gyenge pontot célozzak.
olyan szórásképe van az ágyuknak, mintha söréttel lőnél.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#208202) peterson79 válasza hulp01 (#208189) üzenetére


peterson79
őstag

Hasonló cipőben jártam Én is tegnap az Obj268v4-el. Kétszer jutottam közel a 6000 sebzéshez amivel meglett volna a TD-15 küldi is, ráadásul kitüntetéssel, 5 kill miatt...de nem, elment az obj430 felett fél méterrel a lövedékem...:((
Bosszantó az ilyen, tölem ráadásul nagy teljesítmény, sosem ment jól a TD-zés, csakis szerencsével tudtam megoldani a dolgokat. Nekem ez a 6k sebzés kb. olimpia szint :D

(#208203) hulp01 válasza peterson79 (#208202) üzenetére


hulp01
senior tag

Tudom, és érzem, hogy állat az a td, de valahogy az átlagaim mégse jók vele. Valamivel 2k felett van az átlagsebzésem, ami elég szar. Viszont tegnap volt egy csatában, amiben majd 9k blocked dmg-em volt. :D Két e100 és egy 60tp volt velem szemben. Meg még az arty és két td is besegített nekik néha. De persze egy idő után a repesz miatt az én hp-m is elfogyott. A csapat meg nem volt túl jó, és simán kihaltak, szóval vesztettünk. A block dmg-es küldetésem is ezzel lett meg. Viszont az ágyúja néha kriminális dolgokat művel. Az még hagyján, hogy az egylövéses ellenfélbe folyamatosan low rollokat ad, de amikor kétszer egymás után lapattanik egy tvp-ről, akkor azért nézek nagyokat. Kipróbáltam a Grille-t is (talán a wtf helyett kaptuk valamikor, amikor nem játszottam), de nekem annyira nem jön be. Rettentő korlátozott az a lehetőség, amikor igazán használható.

(#208204) e-newsee válasza szbalogh (#208200) üzenetére


e-newsee
addikt

Nálam nem csak a kampány miatt vannak artyk, néha előveszem őket, amikor ahhoz van kedvem, és nem érzem magam elég fittnek mondjuk egy medhez, vagy lighthoz, viszont játszanék. :) Na meg trollkodni, mikor törleszteni akarok. ;]
-A 10-est megtartom, bár nem mondják olyan jónak, mint a 9-est, de néha kellhet olyan küldikhez, ahova csak a 10-es tankok jók. És mégis csak az a top tier.
-A 9-es az egyik legjobb arty a játékban, azt nem fogom eladni.
-A 8-as az jelenleg a legkihasználatlanabb. Nem igazán megyek vele, de nem adom el, mert pl. Frontline-ra csak 8-ast lehet vinni, és meglepően hatékony tud lenni egy arty a végjátékban, pláne védekezésnél.
-A 7-es nem tetszett (bár van, aki imádja), alig vártam, hogy túl legyek rajta, adtam is el.
-A 6-os amcsi talán az egyik legópébb arty a játékban. Szerintem ott lohol a Lefety nyomában, csak ez kábít is. Gyorsan tölt (16,5), széles a lövegkitéríthetősége, és mozgékony. Nem fogom eladni, kedvencem. ;]
Más nemzetek artyjaival nem haladtam szinte egyáltalán, de kellene még egy kábítós francia, mert a kampányban vannak kábításos küldik. Szóval ugyan a többi nemzetről nem sok ismeretem van, de az amcsik nem rosszak. A garázsban meg elfér, szabad garázshelyem rengeteg van, enni nem kér.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208205) szbalogh


szbalogh
őstag

Srácok! Lessz valami DMECH-ből vagy keressek másik klánt? Vagy toborozhatok játékosokat?

Nick: HE_Storm

(#208206) szbalogh válasza e-newsee (#208204) üzenetére


szbalogh
őstag

Régen a franciával csináltam meg az obj260 küldiket de most a britet kezdtem kihúzni. A francia semmit se sebez manapság. Meg persze van hozzá Sexton I-em legénységet húzni :)

Nick: HE_Storm

(#208207) peterson79 válasza szbalogh (#208206) üzenetére


peterson79
őstag

Próbáltam a Bat.chat-el Én is, de ha megvan a 3200 HP sebzéshozzájárulás, akkor nem vagyok top xp helyen.
Megnéztem az amcsi ágat is, ott a T92 is adja, nagyot sebez, de talán a 9-es a jobb, ha magasabb tiert sebzel akkor ugye több XP.
De most az Obj261-el kezdtem neki, hátha azzal végre beadja. Nem semmi arty, gyors töltés, gyors szűkülés. Lehet vele aratni :)
Neked megvan az obj 260?

(#208208) szbalogh válasza peterson79 (#208207) üzenetére


szbalogh
őstag

Meg volt kétszer is de eladtam azokat az accountokat. Akkor még nem is volt stun az artyknak :D
A BC artyban azt szerettem, hogy az elhúzódó meccsek végén lehetett könnyen helyet változtatni és pont az ilyen körökben lehet top XP-t elérni, mert van idő sokszor lőni.
Azt lődd, aki kapni fogja a sebzést, még ha vannak is mások egymás mellett. A stun assist adja a legjobban az XP-t.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#208209) Swinegod


Swinegod
őstag

Ha egy teljesen stock UDES-el első vagy sebzésben szaros Highway-en akkor ott már bajok vannak, azt hiszem ennyi elég mára

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208210) Warton válasza peterson79 (#208207) üzenetére


Warton
őstag

Ha 15-ös SPG küldetésről van szó akkor azt a legkönnyebb egy 8-as tankkal megcsinálni egy T10-es csatában, úgy, hogy kb. csak 10-es célpontokat lősz. Mert egyébként nem nagyon lesz meg a top XP-d. Több évig csináltam azt a missiont (mindenféle spg-vel) mire beadta a 8-as brit SPG.

(#208211) Imilenni


Imilenni
addikt

Szerintetek várható 1-2 hónapon belül új kötvényért megvehető tank?
Sajna nem rankedoztam, szóval esélyem sincsm egvenni a KPZ 50 T-. :(

Press "F" to pay respects.

(#208212) peterson79 válasza Warton (#208210) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt már mondták többen is, megvan a 8-as amcsi, pont ezért tartottam meg. Tervezek egy olyan időszakot mikor csak arty és ezzel a 3-4 dologgal felváltva megyek, egyszer csak beadja alapon...

Az a vicc, hogy tegnap kétszer is lett volna esély, ahogy már írtam is a TD-15-re, azzal 5 parancsot kaptam volna. 4 a beváltás miatt, egy pedig ugye, mert megcsinálom a küldetést. Nem volt szerencsém :)
De nem adom fel :)

(#208213) e-newsee válasza szbalogh (#208208) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha lövik a kábításod. Van olyan screenshotom M44-gyel, ahol 91mp-nyit kábítottam, és 0 sebzés esett be közben.Felmerül a kérdés, hogy ha meg tudom lőni artyval az ellent, akkor spoton van, tehát a csapat is képes (lenne) meglőni. És azzal az artyval az nem 3 találat, mert 6-7mp-nyit kábít csak egy lövéssel.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208214) e-newsee válasza szbalogh (#208206) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem azért kell a francia, mert az új kampányban a Chimera Koalíció 2-es küldetése rögtön az, hogy kábítsak. És a Koalícióban csak a franciák vannak, akiknek van artyja. De ugyanez a helyzet az Uniós küldetésekkel is. Ahhoz meg orosz arty kellene, de nekem még az sincs. Szóval az ilyen küldetésekkel vagyok meglőve, mert az artys részeknél elakadtam, arty híján.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208215) szbalogh válasza e-newsee (#208214) üzenetére


szbalogh
őstag

Sok az a küldetés, nem volt még türelmem végigolvasni :B 5-ig meg van a francia arty, mert eredetileg azt kezdtem el, de az még nem kábít ha jól emlékszem.
Ja a tankrewards-ból remélem meg lesz az első svéd tankom :)

Nick: HE_Storm

(#208216) Barret001


Barret001
addikt

Meghülyült ez az oldal,vagy ennyire szar vagyok? :D FEKETE wn8?

Már a duplájára javítottam a második körrel!

(#208217) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Ilyen szivatósan még soha egy tankkal sem indult a kapcsolatom, mint a T-34-85... Az első 8 csata bukó, aztán nagy nehezen jött egy W (kis híján ász kellett hozzá), azóta is csak bukó, így tartok 12 meccs, 1 győzelem-11 vereségnél, kemény 8% WR. Ami vicces, mert előtte a T-34 meg 65%-on áll 23 csata után. Már azon gondolkozom, hogy átugrom a francba. Ha csak AFK-ként mennék csatába, akkor is többet kellett volna hozni eddig egynél...

(#208218) Barret001 válasza Balesz1899 (#208217) üzenetére


Barret001
addikt

Érdekes! Nem szeretek vele játszani,de nekem eddig adja :) Előző meg sokáig a TANK Volt :) T-34 nagyon jó tank.

[ Szerkesztve ]

(#208219) e-newsee válasza Balesz1899 (#208217) üzenetére


e-newsee
addikt

Én az ellenkezője voltam az Amx 12t-vel. Az első 10 csatám mind győzelem volt, valami 2700 körüli e-pénisszel. Aztán persze helyreállt a rend, de még mindig magasan jobb vagyok vele, mint az átlagom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208220) Balesz1899 válasza e-newsee (#208219) üzenetére


Balesz1899
aktív tag

Igen, általában az a jellemző, hogy az elején beetet, mint egy díler, hogy "ez a tank lesz a legjobb barátod életed végéig", aztán hamar jön a lejtmenet. De itt most nincs hová :DDD

(#208221) Barret001 válasza Balesz1899 (#208220) üzenetére


Barret001
addikt

T-28-cal jártam így! Egy rakás pattintás az első körben! Meg is jegyeztem,milyen jó páncél! Sajnos csak az első körben adta a pattintásokat...

(#208222) Moleman


Moleman
addikt

8650 wn8 nem elég az ászhoz? :D Azt hittem, végre szerencsém lesz, hetek óta szopok vele, legtöbbször semmire nem jó.

(#208217) Balesz1899
Én nagyon szerettem a T-34-et (a kínaival kb 2000 e-pénisz átlagom volt) és a 34-85-öt is, a T-43 nem volt a barátom eleinte, aztán az is nagyon jó lett, szinte nem tudtam veszíteni vele.

Az AMX12 is nagyon jó móka volt, a végén hihetetlen meccseket mentem vele. A 13-75-tel még csak keveset mentem, az nem annyira ópé.

(#208223) nomic


nomic
aktív tag

Mennyi XP kell Obj. 277 tank ászhoz?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#208224) ooloo válasza Moleman (#208222) üzenetére


ooloo
őstag

A tank ász esetében nem a véennyóc a lényeg , hanem az alap xp .
Az alábbi képen a mai értékek ...

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208225) ollie válasza nomic (#208223) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

1203

***

(#208226) ollie válasza ooloo (#208224) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, nekem nem annyit mutat.

667/885/1063/1203

[ Szerkesztve ]

***

(#208227) nomic válasza ollie (#208225) üzenetére


nomic
aktív tag

Köszi. Épp lecsúsztam, 1183 :(

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#208228) Moleman válasza ooloo (#208224) üzenetére


Moleman
addikt

Köszi!

(#208229) ooloo válasza ollie (#208226) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem Te mást nézel ...
Én a VK30.01P tank ász értékeit néztem Moleman olvtársnak .

Moleman : Szívesen ! ;)

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208230) ollie válasza ooloo (#208229) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tényleg.

***

(#208231) jano_77 válasza Balesz1899 (#208217) üzenetére


jano_77
nagyúr

T-34 volt az első 3GM tankom, imádtam :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208232) Black_Sheep


Black_Sheep
tag

Bár nem ász kör, de 27.000 sebzés+spot+pattintott 2 fős szakasztól nem rossz... :)

(#208233) 5-ös kezelő válasza 3 (#208187) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Arra céloztam, nem ér meg nekem annyi szabadidőt feláldozni a kiszemelt svéd tárasért. Pár ezresért megvehető, ha nem tudok nélküle élni. Amikor szabin voltam, végigcsináltam a küldetést, de a +60 tokenre ráment 8-10 órányi játék / szenvedés. Vagyis a hiányzó 800 tokenért 13 napon át kellene egész nap a TV előtt ülnöm. Nem az a problémám, hogy keveset ad a WG - időnként hozzám vág prémnapokat azt sem tudom miért -, csupán nem látom értelmét ennyi időt elpazarolni.

(#208234) 3


3
senior tag

Információ annak, aki most jelentkezne be játszani: nyakig ér a kaki. És nem azért, mert én is a csatatéren küzdök.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208235) peterson79 válasza Black_Sheep (#208232) üzenetére


peterson79
őstag

Az szééép, gratula. Azért úgy látom érdemes azért az Obj 260-ért küzdeni, annyira nem rossz tank, ha ilyet is lehet vele csinálni :)

(#208236) peterson79 válasza 3 (#208234) üzenetére


peterson79
őstag

3-as számú ápolt, Neked egy bajod van. Még nem találtad meg azt a tankot amivel OP tudsz lenni.
Ha kitartóan keresed, akkor előbb-utóbb meglesz, nekem elhiheted. Mióta a TVP a barátom lett, szárnyalnak a statisztikáim. És közben még mással is megyek...
Papír szerint egyébként a Caernarvon-al vagyok a legjobb, de abba most nincs legénység.

(#208237) 3 válasza peterson79 (#208236) üzenetére


3
senior tag

Nem tőlem lesznek jók vagy rosszak a csaták, hiszen csak egy vagyok a harmincból. Sokszor csak negyed vagyok, amikor undorítóan sok OP vagy OP közeli - többnyire prémium - tank van. Néha több mint egy vagyok, amikor a leosztás, a pálya, az RNG és a döntések törékeny létrafokain sikerül feljebb mászni...
De hogy igazad is legyen, éjjel eladtam egy tankot, mondván "szenved veled tovább a ****** ***** ********* ***** *****". Júliusban benne voltam vele a top 300-ban. Most majdnem megsirattam, mert olyannál szolgált, aki nem tudta használni. Szégyellem magam az ügyetlenségem miatt. És azért is, mert nehezen viselem a játék elférgesedését.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208238) peterson79 válasza 3 (#208237) üzenetére


peterson79
őstag

Ebben viszont tévedsz. Igenis Tőled lesz jó vagy rossz egy csata. Nem, nem a győzelem vagy vereség szempontjából. Ha nem is vagy olyan szintű játékos aki meg tud fordítani egy vesztes csatát, attól még tudod azt mondani, hogy Te minden tőled telhetőt megtettél és ez a fontos! Legalábbis szerintem. Mert ettől lesz egy csata jó vagy rossz, hogy Te mennyit tettél bele. Számos olyan meccsen vagyok túl ahol 3-4 killem volt és 3k sebzés, mégis veszítettünk, de nekem akkor is jó volt, mert iszonyat meccset lenyomtam....

(#208239) Barret001 válasza peterson79 (#208238) üzenetére


Barret001
addikt

Mit lehet hozzátenni egy 15:0.......3 perces vesztes csatához? :D A részvételt! Tegnap is volt ilyenben részem.

(#208240) szbalogh válasza Barret001 (#208239) üzenetére


szbalogh
őstag

Persze vannak, és a +5-10% WR-t nem is ezek a csaták adják :K

Nick: HE_Storm

(#208241) Warton válasza Barret001 (#208239) üzenetére


Warton
őstag

Például elküldöd a halálba a low tier tankkal harcoló csapattársadat, aki csak 1-et sebzett. Mást nemigen tehetsz. :DD

(#208242) jano_77 válasza Warton (#208241) üzenetére


jano_77
nagyúr

miért pont a low tier tankot küldenéd el, mikor legtöbb ilyen 0:15 csatáknál legtöbbször a top tier-ek betliznek és nulláznak be! :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208243) e-newsee válasza jano_77 (#208242) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem csak ironizált (remélem). Az a buli, amikor az eleve esélytelen low tier tankost küldöd el melegebbre, hogy mi az, hogy két sebző lövés után elfogyott a HP-ja? Meg hogy képzeli, hogy nem ment előre spotolni, 120 HP-val, mikor csak egy SU-130 PM-et, egy Skorpi G-t kellene felderíteni. ;]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208244) Black_Sheep válasza peterson79 (#208235) üzenetére


Black_Sheep
tag

:)
Nem rossz a 260, de nem is kiemelkedő. Kb. 2 éve húztam ki, de csak 8 csatát mentem vele. Out of meta tankokat szeretem inkább, mert szenvedni jó, ebben pedig a WoT nagy segítség.

(#208238) peterson79: mostanában elég sokat lightozom, de én sem élvezem. Nem a sebzésre megyek, hanem a spotra, de amíg 1-2 éve a felvillantott ellenfelekből gyűlt rendesen az 5-6k spot, most nem is lövik, vagy ha mégis, nem találják el a spotolt ellenfeleket. Régen az volt a bajom, hogy az arty száguldozás közben is eltalált vagy splash-elt, és emiatt nem tudtam jó spotkört futni, most az a gondom, hogy a csapattársaim nagy része nem is arra néz, ahol lőhető helyen villantom az ellent. Kikapcsolt minimap-pel, csőlátással ücsörögnek a bokorban, és csak egy irány létezik számukra. Hiába teszem oda magam, ez csapatjáték, egyedül, főleg lightban, nagyon nehéz. Egyedül a szakasz működik.

(#208245) Warton válasza jano_77 (#208242) üzenetére


Warton
őstag

Ki mást? :U

Tegnap volt egy ilyenben részem. HT NoVI-tal játszogattam, mert ki akartam pontozni a Battle Pass végére. T8-as csata, Minsk. Pálya heavy oldalára lemmingtrain, a másik oldalára STA1, SHellcat, meg én. Általában nem szoktam hősködni, hogy egyedül megyek egy oldalra, de úgy gondoltam, hogy hárman talán tudjuk tartani valameddig, ha nem is nyerjük meg ezt az oldalt. Az ellenfél T44, T25 tornyos TD, Leo. Sta1 előreszaladt egyedül, én nem, mert a tigris nem olyan gyors. Persze ledarálták seccpecc a sta1-et. Aztán T44-et meglőttem egyszer persze lepattantam róla. Hellcat hátrébb volt, de fedezék nélkül, ő lőtt egyet, hárman lőttek vissza, úgyhogy Ő is hamar odaveszett. Én a ház sarkában álltam, sajnos az ellenfél három tankjából senki sem volt annyira szeleburdi, hogy csak úgy kiguruljon elém. Végül a T44 szájdszkrépelt ki, úgyhogy az indikátor full vörös volt. Aztán megunta dolgot és rámrontott, akkor tudtam meglőni kétszer golddal, végül kilőttek. Miután kilőttek arty is észbekapott és meglőtt valakit, amiből egészen pontosan 26 assistom lett. A lemmingtrain mindegyszálig odaveszett egy hulldownban lévő valamitől gondolom.

Csata után kapom az üzit valamelyik random baromtól (nem a sta és nem is a hellcattől), hogy mekkora noob vagyok, hogy CSAK 400-at sebeztem. Én kérek elnézést. :R :U Úgy küldött el az anyámba, hogy fogalma sem volt arról, hogy mi hogyan történt.

(#208246) e-newsee válasza Warton (#208245) üzenetére


e-newsee
addikt

Akkor jól sejtettem. :)
Amit írtam, én sem véletlenül írtam. Nekem azt nyomatták múltkor T-34-85M-mel, hogy a 120 HP-mal menjek be Serene Coast-on a völgybe spotolni (vagy mi az a luk ott középen), amikor a túloldalon ott várt lesben a két említett TD, plusz még ki tudja, mik. Oké, jó tank a 85M, de nem erre a helyzetre.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208247) szbalogh


szbalogh
őstag

Múlt héten belefutottam két Type-59G-be is. Volt valami akció, amivel meg lhetett szerezni? Azt hittem csak a kínai szerveren létezik. Mondjuk játszani nem tudott a tulaj :DDD

Nick: HE_Storm

(#208248) ollie válasza szbalogh (#208247) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg lehetett igen, több tízezer goldért (aukció keretében), van aki 100 ezret is fizetett érte.

***

(#208249) e-newsee válasza ollie (#208248) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem aukció volt, sima Black Market. Rengetegbe került, de semmi extrát nem tud a kinézetét leszámítva. Pont ugyanazokat a bónuszokat nyújtja, mint bármelyik másik prémium tank.
(Ha jól tudom, kínai szerveren a prémiumokhoz képest is megemelt kredithozama van, vagy mi. Talán 2x-es az 1,5x-eshez képest, nem emlékszem.)

szbalogh:
Mi a Black Market? Nagyjából, amit a neve is mutat. Eddig kétszer volt. Egy hétig naponta kétszer (reggel és este) jött valamilyen ajánlat nagyrészt valamilyen ritkább tankra. Limitált darabszám volt, hol goldért, hol kreditért lehetett megvenni. Általában elég hamar elfogyott sok ezer darab. Volt, hogy egy-két perc alatt elkapkodták. Így lehetett megszerezni pl a Type-59G-t is, de volt LefH, Foch 155, FV215b 183, Pz IV Hydro, stb., és emellett normál prémium tankok is előfordultak.
Nagy várakozás tölti el ilyenkor a játékosok szívét, mert mindig remélik, hogy majd így visszakerül egyszer a WT E-100 is. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208250) e-newsee válasza e-newsee (#208249) üzenetére


e-newsee
addikt

Közben megnéztem, tényleg aukció volt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.