Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209051) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#209044) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem palya fuggo

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209052) peterson79 válasza jano_77 (#209048) üzenetére


peterson79
őstag

Kb egy óra múlva leszek otthon Jano, rádirok és mehetünk. Remélem 3-as számú ápoltat nem rakja mellénk...

(#209053) hulp01 válasza BÁ Nutrition (#209051) üzenetére


hulp01
senior tag

Egyetértek. Második nap a lengyel pályán három t55 győzelem zsinórban. Aztán véletlenül a wt-vel is ugyanazt kaptam. És az is sima győzelem lett.
A spawn pontok befolyásolhatják némileg a játékmenetet. Redshire-en volt olyan, hogy mentem az egyes pontra, és még a közelében se voltam, amikor az orrom előtt megjelent a wt. Sokat nem tudtam tenni.
Meg volt olyan is, hogy a 15mp pihi után oda rakott, ahol éppen megjelentek a sentinelek, és a vége felé volt, szóval mire el tudtam indulni kaptam két lövést és a fele hp-m egyből köddé vált.
De alapvetően a játékosok képességei befolyásolják a dolgot. Illetve még annyi, hogy a wt játékosnak lényegesen bénábbnak kell lennie a többieknél, ha a t55-ök győzni akarnak.

[ Szerkesztve ]

(#209054) 3 válasza jano_77 (#209045) üzenetére


3
senior tag

Nem kell pro gamernek lenni. Magyarul és más nyelveken is leírták, milyen taktikával lehet javítani a győzelmi esélyeken. Én kiegészítem azzal, hogy ha látjuk, hogy bukó van, ne pazaroljuk az időt, menjünk új csatába. Nem én menjek, hanem mi, mindannyian menjünk, akik a csapatban vagyunk. Nekem is láda kell, nekik is láda kell, egyikünknek sincs végtelen ideje a "játékra", nincs ezen mit beszélni, meg kell halni, és újrapróbálkozni. Legyen meg mindenkinek a 3000 kötvény, aztán lehet szórakozgatni.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209055) ooloo válasza peterson79 (#209052) üzenetére


ooloo
őstag

Miért ? Nincs vele semmi gond . Ja ... hogy őszintén leírja azt , amire gondol ? Egy alakoskodó világban tényleg kirívó . Szerintem jól járnátok vele szakaszban . Tegyetek egy próbát !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#209056) peterson79 válasza ooloo (#209055) üzenetére


peterson79
őstag

Azóta elolvastam még egyszer amit írt, elnézést kérek tőle is, de Én félreértettem, már látom, hogy csak akkor lép ki, ha vesztettnek látszik a csata. Bár még mindig nem tudom honnan lehet euz leszürni az elején, de hagyjuk. Majd elmeséli, ha akarja.
Szóval bocs mégegyszer.

(#209057) ooloo válasza peterson79 (#209056) üzenetére


ooloo
őstag

Ne kérjél bocsánatot ... mert nincs miért !! ;)
Hívjátok meg szakaszba ...

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#209058) kchryss válasza jano_77 (#209048) üzenetére


kchryss
addikt

Én a mai napot kihagyom, ma nincs stream. Holnap játszanak a cc-k majd akkor fejezem be hátha összejön egy pénzes láda. Bár az esély rá kb 0.

(#209059) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#209050) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

koszi a szakaszt, eleg jo volt szerintem, meg ketten is rendesen megkeseritettuk a wt-k sorsat :R :C
kar h mas nem akart jonni

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209060) 3 válasza peterson79 (#209056) üzenetére


3
senior tag

A legelején sehonnan. Aztán a tizedik másodperc környékén szerintem neked is eszedbe jut valami, amikor látod, hogy a társaid a WT spawn pontjához közeli sentinel spawn ponthoz mennek, nem ahhoz, ami a pálya másik felén van (gyengébbek kedvéért: a WT csata elején mindig ugyanonnan indul (Fisherman's Bay: kikötő, Redshire: folyómeder, Studzianki: domb))... Több példát nem sorolok, de jósláskor ezeket nézem: energiaszint, megmaradt tankok mennyisége, WT HP-ja, hátralévő idő, térkép.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209061) 3 válasza kchryss (#209058) üzenetére


3
senior tag

Holnap és hétvégén Twitch Drop is lesz. Tudom, hogy nagy butaság, de látok egy hangyányi esélyt arra, hogy minden néző kap egy gold ládát. Mondom, tudom, hogy megveszekedett őrültség, mégis hinni akarom, hogy sok embernek bepottyan a láda.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209062) kchryss válasza 3 (#209061) üzenetére


kchryss
addikt

Akármi lesz a twitch drop azért legalább nem kell megdolgozni. Lerakom a háttérben futni, nem foglalkozom vele aztán majd a szerencse eldönti mit kapok.

(#209063) Barret001 válasza 3 (#209061) üzenetére


Barret001
addikt

Remélem kapsz :) Bár csak oda adhatnám az én ládámat is... De én nem fogok kapni.

(#209064) Viktoár válasza BÁ Nutrition (#209059) üzenetére


Viktoár
addikt

Én is köszönöm, ha lett volna még egy olyan amatőr mint én már 90%-ot adtam volna a nyerésre. :K A pár meccs alatt több ládát kaptam mint amióta megy az event. :DDD

Szakaszban sokszorosára nő az esély a győzelemre ezt tapasztaltam. Na persze azért ész nélkül úgy sem nem lehet. :U

Üdv:Viktor

(#209065) notika77 válasza kchryss (#209058) üzenetére


notika77
senior tag

Nagyon közel a nullához. :(
Egyrészt a stream késése miatt sem nagyon lehet próbálkozni az összeszámolással, másrészt a T55-öt azonnal bedobja a WT meg várakozik.

(#209066) notika77


notika77
senior tag

Ma volt egy WT, ami nyerésre állt és AFK lett, ami adott egy ötletet, hogy a maradék kulcsokkal én is így fogok eljárni. Kilövök ~10 tankot majd hagyom, hogy nyerjenek. 6 csatából fulloztam a WT gyűjteményt, szóval nem kell sok doboz, de hátha ad prém napot, amit egyet sem kaptam a 30 matrica összegyűjtése közben. Egyébként a 3000 kötvényt nekem is megadta 29 matricára.

ui.: a WT nem szándékosan hagyott nyerni minket, de gyerekeznie kellett

[ Szerkesztve ]

(#209067) BÁ Nutrition válasza 3 (#209061) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mennyi ideig kell nezni?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209068) notika77 válasza BÁ Nutrition (#209067) üzenetére


notika77
senior tag

Elejétől a végéig, ha már ekkora WG fan vagy :).
Elindítod a streamet. Némítod. Átállítod 160p-re, hogy ne nagyon fogyassza a neted majd lecsukod a tálcára. Este megnézed az értesítéseket, hogy nyertél-e. Bezárod.
Ezek előtt a Twitch fiókod össze kell kötni a WG-sel, ha még nem tetted meg.

(#209069) jano_77 válasza kchryss (#209058) üzenetére


jano_77
nagyúr

szerintem tölts egy lottót a hétvégére, mert rohadt NAGY szerencsés flótás vagy, remélem tudod!? :K
2 nap alatt kipörgetted mert tök jó csapatokat kaptál és a ládákkal is szerencséd volt.
utolsó elem hiányzik a kollekcióból - igen 29-nél járok, de nekem NEM adta meg a kötvényt sajnos - és azóta 3 ládát sikerült nyernem, mindegyiket max lehetőséggel újra nyitottam és SEMMIT nem adott! Nyilván ez biztos véletlen, hogy ilyen eddigieknél NEM volt, 2 vagy 3-ik nyitásra volt benne vmi a kollekcióból, most az utolsó kellene már csak és 3 ládából SEMMI!
FUCK retek WG!!!!!! :W :O :o :W :O :o :W :O :o :W :O :o :W :O :o :W :O :o

Viktoár-nak és Zodo-nak köszönöm a szakaszokat BA Nutrition-tól pedig elnézést, hogy épp nem tudtam menni! :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209070) Black_Sheep válasza kchryss (#208814) üzenetére


Black_Sheep
tag

Megnéztem volna, de nem játssza le. :(

(#209071) Imilenni


Imilenni
addikt

Szerintetek kb mikorra várható az olasz heavy ág?
Csak hogy mikor kezdjek grindolni T6-on :DD

Press "F" to pay respects.

(#209072) Raidon válasza jano_77 (#209069) üzenetére


Raidon
őstag

T55-ös kollekciót sikerült összegyűjtenem... mérnökből kellene 2 matrica. 8-at sikerült 2 meccsből összehozni... szóval a killre nekem nem jár már doboz abból a kollekcióból. Szóval két meccset le kellene hoznom Waffennal... Studzianki vagy mi fene az nagyon adja Waffennal de most kikaptam Fishermans-bay-en. 13 kill 15k-dmg és két Low hp-s tank maradt. Szépen játszottak most én voltam a fasz, hogy tekeregtem a nyílt mezőn... valakinek esetleg valami jó tippje? Rohadt sokat kell gurulni azon a pályán... minden rohadt messze volt... 4 kulcsom maradt abból talán kivitelezhető a történet...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#209073) kchryss válasza notika77 (#209065) üzenetére


kchryss
addikt

Ugyan már. Ez csak arra az esély hogy összekerülj vele. Még le is kéne győzni őt a ládához. Szakasz nélkül Dakit vagy skill4ltu-t legyőzni mikor piroska játékosok is simán szoktak nyerni a WT-vel ...

(#209069) jano_77
T55-nél még 2 kell a gyűjteménybe, még engem is szívathat holnap. Ruszki szerveren nyomtam ma, ott borzasztó csapatok vannak, még az eu-nál is rosszabb. És nekem is volt 3-4 láda amit végignyitottam a semmiért. De szerencsére úgy néz ki ott is simán meglesz a 3k kötvény, ott még 5 darab hiányzik a kollekcióból, a mérnöki ott is teljes már.

(#209070) Black_Sheep
Azóta jött patch. Sokat nem vesztettél vele. Lakeville pálya, délről indultam. Bementem a városba úgy hogy közben dobtam egy kis spotot középre is. A városban többen voltunk így simán ledaráltunk ott mindenkit. Aztán berohantam B6-ba és az "A" soron lévő rengeteg kemper tankjukból szedtem egy csomó asszisztot és sebzést. Végül körbeértem és a mocsárban lévőket is hátba lőttem. Volt ennél szerintem jobb köröm, 3k körüli sebzéssel, több killel az mégis csak első osztály lett.

(#209072) Raidon
Sokat számít hogyan adja a sentinel pontok sorrendjét. Ha szerencsés vagy WT-vel akkor az elején ad olyanokat hogy a két aktív sentinel pont közel van egymáshoz. Ilyenkor a kettő közé beállva sokáig levédhető mindkettő, ezzel sok ideje elmegy a támadóknak és a kis alfa miatt kevés HP-t vesztesz. Mindig látni a térképen hogy melyik pont lesz legközelebb aktív így könnyű előre tervezni. A csata második felében már nem éri meg középen kóvályogni. Fishermensen én J1-be szoktam beállni a bunker mögé, a legjobb idemenni ha az utolsó 3 sentinel pont egyike is itt van és még nem irtották ki őket.
EU + RU szerveren összesen mentem a WT-vel kb 15 csatát, ebből csak 1-et buktam, de ott is én voltam a fasz mert középen mászkáltam redshire-en ahelyett hogy felálltam volna a léghajóhoz sznájpolni. Szóval WT-vel szerintem nagyon könnyű nyerni, sokkal könnyebb mint T55-val.

[ Szerkesztve ]

(#209074) kchryss válasza notika77 (#209068) üzenetére


kchryss
addikt

FONTOS!
A twitch-en belül ne némítsátok a streamet mert akkor nem kaptok loot-ot!
Legyen a hang csúszka az adásnál normálisan felvéve és windows-ban vegyétek le a hangot a böngészőről.
Érdemes külön böngészőt használni hozzá. Nálam például chrome-ban megáll egy idő után az adás ha háttérbe teszem. Firefox folyamatosan játssza ezért azt szoktam befogni loot szerzésre.

[ Szerkesztve ]

(#209075) notika77 válasza kchryss (#209074) üzenetére


notika77
senior tag

Ezt jó, hogy írtad, mert némítani szoktam és legutóbb megkaptam a festést (azt hiszem ez volt legutóbb), de lehet, hogy csak lehúztam a csúszkát vagy a Firefox tabot némítottam? Az biztos, hogy ezentúl oda fogok rá figyelni! Amennyiben eszembe jut :)

(#209076) kchryss válasza notika77 (#209075) üzenetére


kchryss
addikt

Germia mondta a múltkori dropos adásban hogy ha teljesen némítva van azt észleli a rendszer és úgy veszi hogy nem "nézed" az adást.

(#209077) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ha valakinek kell még segítség ebben a módban, az este írjon szakaszért nyugodtan. Már kész vagyok vele, de még lesz időm játszani.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#209078) Raidon válasza kchryss (#209076) üzenetére


Raidon
őstag

Streamereket valahogyan el lehet csípni? Mármint a másik Waffennal vagy hagyjam a fenébe az egészet 😃😃😃.

Köszönöm a tippet kipróbálom :R

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#209079) inferno88


inferno88
őstag

Na srácok, WG bácsi meghallgatta imáinkat és lesz equipment olcsósítás a hétvégén, némi német örömcseppel.
Most kitettek magukért, mert kemény 25%-kal olcsósították a felszerelést.

Semper fi!

(#209080) notika77 válasza inferno88 (#209079) üzenetére


notika77
senior tag

A teszt szerver módosításai közt, mintha azt írnák, hogy miután kilőttek nem tudom megosztani a véleményemet a csapatról a csapattársaimmal.
Players in destroyed allied vehicles won't be able to use in-battle communication for all types of battles, except for clan battles (Clan Wars, tournaments, Stronghold, etc.).
Kénytelen leszek már a csata elején beírni vagy 2-3 lövésnyi HP-n elkezdeni a figyelmük felhívását arra milyen kihívásokkal küzdenek a sikeres játék terén.

Ez szerintem megint egy gáz "fejlesztés", mert nem csak a véleményemet nem tudom megosztani a még "élőkkel" (pl. szellemileg visszamaradott turisták vannak a beach-en vagy hogy valaki szerintem jól csinálta a dolgát), de azt sem tudom beírni, honnan lőttek ki, mint ahogy egyéb segítségnek szánt dolgot sem.

Arra azért kíváncsi lettem, hogy vajon a pingelést megoldották-e már, hogy a "régi" módon a koordinátát is kiírja a bal oldalra vagy még mindig tippelni kell, hogy a jobb oldalon lévő térképen felvillanó jelzések és a bal oldali szövegek vajon hogyan vannak párban?

ui.: átírtam és így már nem válasz inferno88-nak :)

[ Szerkesztve ]

(#209081) e-newsee válasza notika77 (#209080) üzenetére


e-newsee
addikt

Azt írták, hogy az javítva lesz, hogy a pingeléskor a koordinátákat is odaírja a chat ablakba.

A halál utáni dolog meg szerintem úgy lenne korrekt, hogy csak szöveget nem tudsz beírni, de pingelni tudsz. Ezzel az anyázást kiküszöbölnék, bár az is igaz, hogy segíteni sem tudnál mondjuk egy ellenfél HP-jának beírásával, vagy a lövés helyével, esetleg később látod, hogy a saját hullád mellett kidőlt egy fa, és bepötyögöd, hogy "tree destroyed here". Az a bajom ezzel nekem is, hogy a kevés anyázó miatt (amivel egyébként nem vagy komoly hatással a maradék csatára) kivesznek egy olyan funkciót, amit szerintem legalább annyian használtak segítségre. A játékosok többsége pedig, ha kilövik, megy a garázsba, és nyomja a következőt. Ez az ágyúval lövünk galambra dolog sem a szívem csücske.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209082) jano_77 válasza e-newsee (#209081) üzenetére


jano_77
nagyúr

a minimapra eddig is tudtál pingelni, még akkor is ha chatbanon voltál. Tapasztalatból írom. Én ilyen esetekben is el szoktam küldeni melegebb éghajlatra aki megérdemli. Legtöbbször rajzolni szoktam ebben az esetben és nem rózsát ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209083) dokee78


dokee78
félisten

Jól emlékszem a közelmúltban volt akciós a T110E5 ága?

(#209084) Thrawn válasza dokee78 (#209083) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem volt akciós emlékeim szerint.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#209085) peterson79 válasza dokee78 (#209083) üzenetére


peterson79
őstag

Maga az ág lehet nem, de az E5 szerintem az, mintha tegnap láttam volna a techtree-ben.

[ Szerkesztve ]

(#209086) Thrawn válasza peterson79 (#209085) üzenetére


Thrawn
félisten

Az E4 akciós, az E5 nem.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#209087) peterson79 válasza inferno88 (#209079) üzenetére


peterson79
őstag

Ahh, na végre. Pont tegnap adtam el csomó felesleges cuccot, van lóvé :)

(#209088) peterson79 válasza Thrawn (#209086) üzenetére


peterson79
őstag

Én kérek elnézést :DDD

(#209089) peterson79 válasza Stigma.HC (#209077) üzenetére


peterson79
őstag

Ma késő este? 9 után, bár nagyon sok kommunikációra ne számíts. Gyerekem nem akarom zavarni az alvásban :)

(#209090) Thrawn válasza peterson79 (#209088) üzenetére


Thrawn
félisten

Legközelebb figyelj oda jobban ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#209091) Met


Met
nagyúr

Két kérdésem lenne a WT-t csatákkal kapcsolatban.

1. honnan lehet tudni melyik ponton kezd a WT?
2. amikor kilövünk egy csoport botot lesz villám amibe állva vissza számol 3mp-et. Ez csak életet ad vagy a tűzerő is nő?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#209092) peterson79 válasza Met (#209091) üzenetére


peterson79
őstag

Korábban 3-as számú forumtárs már leírta hova szokott spawolni a Waffen.

Az adott csapat bot utolsó kilőtt tagja adja azt az energia-cuccot amit ha felvesztek (ez a 3 mp) akkor HP visszatöltést és sebzésnövelést kapunk jutalmul.
Te se nagyon nézted még meg az oktató videót erről, ugye?

(#209093) jano_77 válasza Met (#209091) üzenetére


jano_77
nagyúr

1. általában ugyan onnan indul a WT egy adott pályán, ezt ki kell tapasztalni - lehet random, de ezt figyeltem meg
2. amikor ezt felveszitek a teljes csapat tűzereje is megnő egy szinttel

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209094) Met


Met
nagyúr

Köszi.

Nem, nem néztem videót. 2-3 csata alatt rájöttem.
De tegnap úgy vettem észre (a nyertes csaták számából ítélve) hogy a többség is már tudja mit kell csinálni.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#209095) hulp01 válasza Met (#209094) üzenetére


hulp01
senior tag

Nem, sajnos továbbra sem tudja a többség, hogy mit kell csinálni. Pont erről megy a sírás itt egy ideje. Pedig szerintem is két-három csata után elég egyértelmű a dolog, és mégse. Falkában kell menni, gyorsan ledarálni a sentineleket, és a 9-10-es szint körül egyszerre rá kell repülni a wt-re. Közben lehetőleg elkerülni. De amint a mellékelt ábra mutatja, ez a játékosok nagy részének meghaladja a képességeit. Ez van, sajnos.
Randomban egy-egy jó light, vagy nagyon sokat sebző játékos meg tudja fordítani a csatát, de itt nem. Ha már egy pro platoon van és a wt játékos annyira nem jó, akkor lehet rá esély, de egy jó t55 és 6 béna még egy béna wt-t se fog kiszedni.

(#209096) Stigma.HC válasza peterson79 (#209089) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Jó lesz akkor. Írás/pingelés több mint elegendő kommunikációra.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#209097) peterson79 válasza Met (#209094) üzenetére


peterson79
őstag

Tegnap vagy mikor írtam egy kis összefoglalót, az alapján elég infód lesz, de ha persze nem világos valami, nyugodtan kérdezz. Azért tartom jónak a videót - ami pár perc - mert a lényeget az is bemutatja, a többire meg pár játék után rájön az ember.
Mondjuk Én túl defenzív játékot játszok és ennek kára az, hogy ezen elmehet a meccs. De van amikor működik is, szóval csak kicsit kell változtatni és még hatékonyabb lehetek... talán ;)

(#209098) ollie válasza hulp01 (#209095) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem, ilyen egyszerű. Sajnos elég egy átlagos játékos WT-nek, és már lehetetlen nyerni. Elég csak azt csinálni, hogy a WT-vel folyamatosan azon sentinel pontok felé kell menni, ahol több T-55 van, és máris nem lesz elég idő, mert a T-55-öknek folyamatosan ingázniuk kell, hogy ne lője ki őket a WT. Többször is voltam olyan csatában T-55-tel, hogy profi volt a csapat, de egyszerűen a WT sikerrel hátráltatott minket a fent vázolt taktikával.

***

(#209099) peterson79 válasza ollie (#209098) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem már megvan az összes engineer-es matrica, arra gondoltam, hogy bemegyek és segítek pár embernek. Botot Én is tudnék lőni Waffen-el?

(#209100) Met válasza peterson79 (#209097) üzenetére


Met
nagyúr

Elolvastam most.
Ezt szoktam csinálni. A többiektől is ezt látom mostanában.
Tegnap talán az utolsó csatában mindenki életben volt a végére.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.