Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209101) inferno88


inferno88
őstag

Srácok, ezt az elektromos camot, amit láttam néhány tankon randomban, gondolom a wt eseménnyel lehet megszerezni. Mik a feltételek? Nem érdekel ez a játékmód, de ha 1-2 csata alatt megvan, akkor kihúznám.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#209102) hulp01 válasza peterson79 (#209099) üzenetére


hulp01
senior tag

Szerintem nem. Nincs csapatsebzés, és úgy gondolom, hogy a wt-t és a sentineleket csapatnak értelmezi a rendszer.
Amúgy az is a wt javára játszik, hogy a t55-ök időkényszerben vannak.

(#209103) ollie válasza peterson79 (#209099) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem még hiányzik 3 matrica, de én is azt fogom csinálni, ha összegyűlik az összes, hogy a maradék ticketjeimmel hagyom nyerni a T-55-öket.

***

(#209104) ollie válasza inferno88 (#209101) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Random, hogy mikor kapod sajna, és eleve egy poolból esnek a dolgok, és még az sem biztos, hogy kapsz egyáltalán valamit a poolból.

***

(#209105) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem van egy wt tickettem és kéne még egy "matrica" a mérnökhöz. :) Nincs kedve valakinek megcsinálni? :) A wt-vel nem szeretek menni olyan erőltetett az a része. :(

A t55-ös nekem jobban bejön, ha valakinek kell egy szakasztárs szivesen megyek.

Üdv:Viktor

(#209106) peterson79 válasza hulp01 (#209102) üzenetére


peterson79
őstag

Ez lehetséges. Akkor majd csak odamegyek nézelődni, hátha futnak, mint a nyúl...:DDD

(#209107) 3 válasza notika77 (#209080) üzenetére


3
senior tag

Kiírja a koordinátát.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209108) 3 válasza e-newsee (#209081) üzenetére


3
senior tag

Meg kell védeni a gyenge lelkűeket a saját gyengeségüktől, hogy ne omoljanak saját nyomorúságukba, és vesszen el egy vásárló, egy kilőhető bot a csatatérről, vagy egy epéniszét méregető kiüresedett statzombi.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209109) 3 válasza Met (#209091) üzenetére


3
senior tag

1. Fisherman's Bay: kikötő, Redshire: patakmeder délen, Studzianki: domb északon.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209110) 3 válasza ollie (#209104) üzenetére


3
senior tag

Nekem az engineer láda általában elsőre adott kollekciós elemet. Párszor kellett egy újranyitás. 6-8 WT csatával megvan a tíz elem, köztük az inferno88 által említett skin. Ha csak a skin kell, szerencsével előbb is meglehet.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209111) powernap


powernap
tag

az lehet hogy a tankrewards bugos? YOU ARE HERE 300 / 700, kicsit soknak tűnik 300 pont, főleg hogy ma indult :D

(#209112) Raidon válasza 3 (#209110) üzenetére


Raidon
őstag

Nekem 2 meccsből lett meg 8 mérnök kollekció a killes küldit megcsináltam azt 7x lehet az 5kill/láda azt egy meccsre is ad többet. Most csak akkor kapok ha nyerek. Ma nyertem egyet újrapörgetésből se dobott...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#209113) 3


3
senior tag

Információ kreditből kifogyott ingyen játszóknak: októberben napi 1-2 csatával meg lehet a Tank Rewards 4. szintje.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209114) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

van valakinek kedve jonni t55 szakaszra?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209115) kchryss válasza BÁ Nutrition (#209114) üzenetére


kchryss
addikt

10 perc és jövök. Készítek kis kaját. Most keltem fel fél órája, még kicsit kába vagyok. :D

(#209116) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

elso kor a trogerral eleg gyenge volt, nem nagyon ereztem a csiziot. 139 hp-m maradt :D

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209117) kchryss válasza BÁ Nutrition (#209116) üzenetére


kchryss
addikt

Bocs hogy leléptem, de nem bírták az idegeim tovább. Nagyon nehéz engem felhúzni, de ez a játékmód kiborít rendszeresen. A 2-es szakasz nem ér sokat ennyi hülye mellett. Az érzés amikor beállok a következő sentinel pontra hogy jól van 4-en vannak az e100-akon mindjárt aktiválódik és 2 percig kell várnom mert annak a nyomorult 4 nek ennyi idő kell 3 botot kiszedni ...

Szerencsére nekem már teljes a kollekció így többet nem játszom ezzel a fossal.

WG stremereket próbáltam lesznájpolni, de nem sikerült. Pedig rendesek voltak mert visszaszámoltak és eekeeboo még azt is megmondta hánykor fog a gombra nyomni.
Twitch dropból egy WT kulcsot kaptam, ez volt a regular drop ezt szerintem majdnem mindenki megkapta, az epic drop a pénzes láda volt, de abból gondolom nem kaptak sokan.

[ Szerkesztve ]

(#209118) Raidon válasza kchryss (#209117) üzenetére


Raidon
őstag

Sztrímeres plecsnire nekem is fájt volna a fogam talán jövő héten akkor szabin leszek egész héten plusz ládát s tervezek venni. Maradt 3 kulcsom este elsütöm hátha beadja a maradék 2 kollekció darabot. Ha nem akkor jövő héten csak a Waffennal tolom :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#209119) jano_77 válasza kchryss (#209117) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na ma a sokadik csatára nekem is meglett a 30 elem, így teljessé vált a kollekció! Ezzel le is tudtam ezt a fránya modot és nem is fogok többet menni vele, mert az idegeknek cseppet sem tesz jót! Zodo és Viktoár köszönöm a szakaszt :R , bocsi, hogy leléptem, de korábban már sok hasonló balfasz csapatot kaptam és buktunk, mint amiket mentünk, ezért nem bírtam tovább. Sajnálom. :U :R
Van viszont 7 WT kulcsom - nem kellett volna venni emiatt egy ládát sem, most már ez van - ezt nem lehet átadni vkinek esetleg? :F Nincs kedvem bemenni és az időt pazarolni emiatt. :U

Egy csúcs team, ahol a 9-es platoon akkora balfék volt, hogy nem is értem miért erőltetik a játékot. XP kiosztása ismét bizonyítva, mennyire igazságos! :W :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209120) Raidon válasza jano_77 (#209119) üzenetére


Raidon
őstag

Náluk a top sebző Heavy kevesebbet kapott...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#209121) peterson79 válasza jano_77 (#209119) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem az Obj 430 10-eseket lőhetett főleg, azért kapott több XP-t, mint a többi. De amúgy erre sosem fogunk rájönni, nem is lényeg.

(#209122) kchryss


kchryss
addikt

Na most pozitív meglepetés volt a ruszki szerveren a WT event. 3 csatát mentem a t55-tel és mind a 3 győzelem, az első kettőben öröm volt nézni olyan szépen együtt mozgott mindenki és esélye se volt a WT-nek, a harmadikban meg afk volt a WT. :D
3 csatából meg is lett az összes napi küldetés, 6 láda és a 6 ládából ki is nyitottam a hiányzó 5 kollekció darabot és alig kellett újranyitnom hozzá. Szóval ott is teljes lett a kollekció.
Idegesítő, de azért elég könnyű event volt ez most. Még a felénél sem járunk és 2 szerveren is végeztem vele.
Ruszki szerveren külön öröm, hogy 1 hete vettem meg a patriotot 8k kötvényért és azóta megint van 4k kötvényem és nemsokára jön a ranked ahol a másik felét is gyorsan összeszedem majd.

(#209123) Viktoár


Viktoár
addikt

Én is köszönöm a szakaszt mindenkinek aki gurult velem, végeztem az eventtel. Bár az elején leszartam az egészet de a t55-ös meccsek élvezhetővé váltak amint a játékosok zöme rájött hogy falkában kell menni. :K

Az első 2-3 spawn pontot simán lehet rammolni, utána már nem ajánlatos.Sok időt megspórolunk vele ha az elején nem lövöldözzük a botokat mert alacsony az alfa.

Üdv:Viktor

(#209124) hulp01 válasza Viktoár (#209123) üzenetére


hulp01
senior tag

Ja, nem érdemes, de ha odaspawnol éppen? :D Mentem éppen ezerrel, erre villámlás, és odacseszi elém az e75-öt. Maradt 10 hp-m. :)
Ma mentem egyet wt-vel. Sajnos annyira balfaszok voltak, hogy még az öt kill se jött össze (mármint az öt kipontozódás), mert lejárt az idejük. Lengyel pályán szépen kinn álltam a pálya közepén alig mozogva, csábító célpontot nyújtva. Nem is kellett csalódnom bennük. Szinte nem is mentek a sentinelekre, hanem engem lőttek. Amikor lejárt az idő, két fullos sentinel pont volt életben (ráadásul szerintem nem is a két legutolsó), meg még nekem is vagy 17k hp-m volt.

(#209125) kchryss válasza hulp01 (#209124) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem majdnem összejött a tökéletes kör a WT-vel. 21 kill a max, 19-et szereztem. :)
Nem lennék meglepve ha feljelentettek volna csalás miatt. Olyan kapáslövéseim voltak hogy csak lestem. Nagyon megalázóan letoltam őket, esélyük sem volt.
Ilyenkor sajnálom hogy ehhez a módhoz sincs replay, volt pár nagyon szép taktikai húzásom.
A 20. kill az egyik minionomé lett az utolsó játékos 1 élettel pedig elbújt előlem. :D

(#209126) Viktoár válasza hulp01 (#209124) üzenetére


Viktoár
addikt

Ja hát az más. :C Egyébként néha a botok igencsak jól tudnak lőni, sőt előre tudják hol fogsz felbukkanni és abban a pillanatban 3 találat ér. :U Máskor megcsak állnak és nem reagálnak.

Holnaptól márcsak úgy játszok hogy meglegyen 3 győzelem a ticket-ért és átadom a kisfiamnak elpötyögni. Ő örül hogy mehet a "nagy tankkal" a többiek meg hogy easy win. :C

Üdv:Viktor

(#209127) peterson79 válasza Viktoár (#209126) üzenetére


peterson79
őstag

Én is átadtam a gyereknek a Waffen irányítását, gondolom vakarták is a fejüket, hogy ez most mi is akarna lenni, már 6-os szinten elkezdték csak Őt lőni. Szegénykém meg csak kapkodta a kis fejét, hogy most mire vagy kire lőjön :)

Nekem személy szerint a T55 abszolút nem adta, nagyon peches voltam ma vele. Rengeteg modul vagy legénységi sérülés, amint javítom megint bekapok egyet. Waffen kb 5-ször kapáslövésből kiszed, botok lézerkövetővel rajtam, amint megmozdulok fedezékből lőnek is ezerrel, nem is sorolom tovább.

Talán jövő héten, mert hétvégén szerintem csak a még hülyébbek jönnek...bár akkor jöhet hülye Waffen is..na, mindegy, majd meglátom.

(#209128) 3


3
senior tag

Összefüggést vélelmezek az indokolatlanul kapott pókos emblémák és a semmiből jövő Tank Rewards tokenek között. Szerintem három pók mellé adtak 100 tokent. Én két csomagot kaptam. Csak ezek voltak készleten, normális csapattársak alig. Sebaj, úgyis szopni és meg****ódni járok a csatamezőkre.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209129) Warton


Warton
őstag

Nem tudja valaki, hogy a JgTig 8.8 lövegének az alfáját is megemlik 280-ra, ahogy az összes többi 88mm-es lövegét?

(#209130) Djuree


Djuree
félisten

mesterek megint megvettem a 9-es vk bélát. milyen felszerelést ajánlotok rá?
régen nagyon szerettem ezt a vasat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209131) Pug válasza Djuree (#209130) üzenetére


Pug
veterán

En super heavy spalliner, vent, rammer komboval csapattam a dogot.

(#209132) kchryss


kchryss
addikt

Na feltalálták magukat a streamerek. Hogy legyen esély ellenük nyerni nehezítik a saját dolgukat. Daki például "v" módban játszik gui nélkül. Dez pedig csinált olyat hogy csak autoaim meg olyet is hogy nem állhatott meg és csak előre mehetett.

(#209133) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most, hogy már csak a waffennel kell matrica, persze, hogy perceket kell vele várni csatára...

***

(#209134) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, megvan az összes matrica, most van még 14 waffen ticketem, mindegyikben hagyom nyerni a T55-öket.

***

(#209135) Pug válasza ollie (#209134) üzenetére


Pug
veterán

Erre nem tudok mast mondani, mint hogy maxi respect :R

(#209136) notika77 válasza ollie (#209134) üzenetére


notika77
senior tag

Nagyon oda kell rá figyelni, hogy sikerüljön nyerniük. Legutóbb a maradék 4-ből 3-an engem lőttek (~20k HP) a 7 szint helyett, persze nem sikerült veszítenem. Sajnos nem figyeltem oda és 3 tankjukat is nulláztam.

(#209137) notika77 válasza notika77 (#209136) üzenetére


notika77
senior tag

Persze nem is lehetsz AFK, amit az első körben próbáltam, mert akkor felbátorodnak a ~100-as sebzésükkel és 7-ből 4-5 már 3-as szinten téged lő. Kénytelen voltam szétcsapni köztük, hogy elhessegessem őket és inkább a botokat lőjék :)

[ Szerkesztve ]

(#209138) BÁ Nutrition válasza 3 (#209061) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ma eleg a streamereket nezni h kapjunk potya ladakat? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209139) CirrMee


CirrMee
addikt

97HP (0 senti, orrba-szájba pattogó t55) volt a legkevesebb, amivel túléltem E110 géppel, de idáig az összes meccset nyertem vele. Kicsit túltolták a bélák ezt a gépet... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#209140) kchryss válasza BÁ Nutrition (#209138) üzenetére


kchryss
addikt

Elég. Én eddig ma is csak 1 WT kulcsot kaptam.
Vannak nyereményjátékok is, de azokat egyénileg csinálja mindegyik streamer.
Daki és Dez nyereményjátékán próbálkoztam, egyiknél sem sorsoltak ki, pedig sokat sorsoltak.

(#209141) peterson79 válasza ollie (#209134) üzenetére


peterson79
őstag

Van még ticket-ed? Nem lehetne, hogy Te is visszaszámolsz, hátha hozzád rak be a gép??

(#209142) kchryss


kchryss
addikt

Dez fél órája próbál kisorsolni ládákat, de mindenki afk aki nyerne ezért újra kell sorsolnia. :D

(#209143) ollie válasza peterson79 (#209141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak 1 ticketem maradt, és az a baj, hogy T55-tel rögtön bedob a játékba, WT-vel meg 1-2 perc várakozási idő, tehát nincs esélye együtt játszani.

Amúgy jó poén volt előbb egy játékban, hárman rájöttek, hogy nem fogom megölni őket, körbevettek úgy, hogy gyakorlatilag hozzáértek a WT-mhez. Aktiváltam az elektromos kisülést, és mindhárman meghaltak (kevesebb mint 600 hp-juk volt). :D

***

(#209144) tomic


tomic
addikt

Melyik T10 tankot vàlasztanàtok ezek közül?
IS-7, Obj 430U, M48 Patton.
Ezeket tudnàm most megvenni,összejött a pénz rà.
M48 szimpatikus de nem tudom...

(#209145) ollie válasza tomic (#209144) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én a Pattont választanám, mert jobban szeretem a medeket, mint a heavyket. Az obj med/heavy hibrid.

***

(#209146) BÁ Nutrition válasza kchryss (#209140) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

kb 3,5 orat neztem skillt, ladat egyenlore nem kaptam :)
sebaj

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#209147) 3 válasza BÁ Nutrition (#209146) üzenetére


3
senior tag

Egyelőre... :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209148) jano_77


jano_77
nagyúr

Wotinfon sikerült ismét rosszul kiírni a hétvégi akciót, így sajnos sikerült becopnom és buknom 1-2 millió kreditet. :(((
Történt ugyanis, hogy megörültem a tank leárazásnak és simán megvettem előbb a Conq.GC majd pedig a Tortoise-t anélkül hogy néztem volna hogy mennyibe kerül, illetve hogy csak német tankokra vonatkozik az akció. :W
Ezzel együtt felszereléseket vettem még és elvertem közel 35 millió kreditet! :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209149) kchryss válasza jano_77 (#209148) üzenetére


kchryss
addikt

A felszerelések pedig 25%-os akcióban voltak a szokásos 50 helyett.

(#209150) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

az mitol fugg hogy a wt-vel mennyi ladat ad? kaptam mar 1, 2, meg 3 db-ot is
az 1et ugy h vesztettem
:F

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.