Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208251) ollie válasza e-newsee (#208250) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De az igaz, hogy a black market keretében.

***

(#208252) peterson79 válasza Barret001 (#208239) üzenetére


peterson79
őstag

Attól függ. Ha nincs szerencséd, akkor semmit, max 1-2 lövés. Ha szerencséd van többet, helyzet adja.
Elárulnám, hogy nekem simán van nyertes 15-0-ás meccsen 0 sebzésem, mert éppen úgy sikerül bénáznom, hogy egyrészt lemaradok az egészről, másrészt mondjuk kilövöm a Holdat is, de célpontot azt nem találom el... nekem ebben az a pozitívum, hogy túléltem a csatát és még talán plusszos is lett a kör.:)

(#208253) szbalogh válasza e-newsee (#208249) üzenetére


szbalogh
őstag

Valami rémlik, akkor jött ez be mikor abbahagytam. Mennyi kredittel kell készülni egy 5-ös vagy 8-as tankra?

Nick: HE_Storm

(#208254) peterson79 válasza Black_Sheep (#208244) üzenetére


peterson79
őstag

Ennek a játéknak az a lényege, hogy mindig más élményt kapsz. Igen, ez lehet folyamatos mélytorkozás, de akkor abba kell hagyni aznapra, ezt azért fel kell érni ésszel,hogy mikor nem adja a gép. Sokan arra esküsznek, hogy elég szervert váltani, próbáld ki, hátha müködik.
Nem tudom, sokszor látok itt furcsa hozzászólásokat, néha elcsodálkozom, hogy mennyire függővé tud tenni minket ez vagy bármilyen más játék :) Tisztelet a kivételnek, van aki rendes családban nőtt fel..:D

(#208255) e-newsee válasza szbalogh (#208253) üzenetére


e-newsee
addikt

Nagyon tanktól függ, és attól, hogy hány vodkát ittak a srácok. :)
Vannak köztük nagyon durván jó ajánlatok is, és van pár mellélövés is.
De inkább beszéljenek a számok!

Itt az idei BM eredménye:
Deal 01 - Lansen C -> 8,500,000 Credits
Deal 02 - AMX 13 57 GF -> 7,000 Gold
Deal 03 - Chrysler GF -> 3,000,000 Credits
Deal 04 - 105 leFH18B2 -> 300 Gold
Deal 05 - SU 76 -> 15,000 Gold
Deal 06 - Caernarvon AX -> 5,000 Gold
Deal 07 - FV 215 b (183) -> 22,000,000 Credits
Deal 08 - Type 59 G -> 20,000 Gold
Deal 09 - Pz.Kpfw. 38H 735 (f) -> 9,500 Gold
Deal 10 - Schwarzpanzer 58 -> 3,000,000 Credits
Deal 11 - First Campaign Order Forms -> 1,500 Gold
Deal 12 - 261 Style -> 261 Gold
Deal 13 - Panhard EBR FL10 -> 10,000 Gold
Deal 14 - BT-SV -> 10,000,000 Credits
Deal 15 - Foch 155 -> 25,000,000 Credits

Itt pedig egy tavalyi:
Deal 01 - M41 90 GF -> 5,000,000 Silver
Deal 02 - FCM 36 Pak 40 -> 3,500,000 Silver
Deal 03 - Type 59G -> 25,000 Gold
Deal 04 - Sexton I -> 500,000 Silver
Deal 05 - FV215B 183 -> 23,000,000 Silver
Deal 06 - WZ-111 Alpine Tiger -> 10,000 Gold
Deal 07 - Caernarvon Action X -> 9,000,000 Silver
Deal 08 - PZ IV Hydrostat -> 6,500,000 Silver
Deal 09 - PZ IIJ -> 15,000 Gold
Deal 10 - PZ V/IV -> 5,500 Gold
Deal 11 - T34B -> 8,500,000 Silver
Deal 12 - T34B -> 8,500,000 Silver
Deal 13 - 4x camos -> 3,500 Gold ea.
Deal 14 - IS6B -> 8,000 Gold

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208256) vJokka


vJokka
aktív tag

Beküldtem a malacot a csűrbe, vakon :DDD
https://youtu.be/PphvhH7GFMQ

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#208257) szbalogh válasza e-newsee (#208255) üzenetére


szbalogh
őstag

Köszönöm sz infót!
Szóval egy 50 misivel be lehet vásárolni? :D Mikor szokott lenni? kb mennyi időm lehet összeszedni ennyi kreditet?

Nick: HE_Storm

(#208258) e-newsee válasza szbalogh (#208257) üzenetére


e-newsee
addikt

Tavaly májusban volt, idén februárban. Szerintem majd csak jövőre lesz, mikor mindenkinél tele lesz a padlás kredittel és golddal a karácsonyi ládák után.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208259) adrian360 válasza szbalogh (#208257) üzenetére


adrian360
őstag

azt vedd bele, hogy volt olyan hogy 19:00-kor nyitott a bolt, és ha lemaradtál és csak 19:01-kor nyitottad meg, már elfogyott a készlet.

(#208260) peterson79 válasza vJokka (#208256) üzenetére


peterson79
őstag

:C :C :C :D :D :D :R

(#208261) peterson79 válasza szbalogh (#208257) üzenetére


peterson79
őstag

Szerintem ne erre tartogasd a lóvét, bár mindenki maga dönti el, ugye.

Ja és nem is biztos, hogy kreditért veheted meg. Van amit csak Gold-ért, azaz pénzért adnak és elég sokat kérnek. Ja, ott is van, 25000 gold a Type-ért..hát, nem túl sokat látok belőle a csatamezőkön...

[ Szerkesztve ]

(#208262) Silverr


Silverr
aktív tag

Észre vett rajtam kivül valaki olyant, hogy sokkal tovább van spott alatt mint eddig? Konkrétan a frissités óta. Simán dupláját kell számolnom és irtóra idegesitő. Még milőtt valaki bedobná, nem nem vagyok folyamatosan spot alatt.

(#208263) ollie válasza Silverr (#208262) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Eleve van ilyen perk is, ami 2mp-vel megnöveli a spot idejét, és most már van felszerelés is, ami még arra is rátesz, még 2mp-t. Vagyis eleve 14mp lehet már a spot, plusz hozzájönnek olyan finomságok, hogy bizonyos felszereléssel már bokor mögött is megláthatnak.

***

(#208264) inferno88 válasza Silverr (#208262) üzenetére


inferno88
őstag

Én az EBR 75-ömmel 15 másodpercig tartok spoton, ha jól emlékszem és csak 8 másodpercig látszódom. Az equipment 2.0 felborította az eddig dolgokat. A bokorból is lazán felderítenek hála az új parancsnoki felszereléseknek.

Semper fi!

(#208265) Silverr


Silverr
aktív tag

Értem és köszönöm. Mivel nem sokat lightozom nem tudtam, hogy felszerlés is van ilyen célra de most ránéztem.

(#208266) Archman 3


Archman 3
tag

Sziasztok. Szerintetek progetto várható mostanában a prem shop-ba?

[ Szerkesztve ]

(#208267) e-newsee válasza peterson79 (#208261) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem azért nem látsz sokat, mert drága volt, hanem mert limitált volt a darabszám. Az aukciós Type 59G-ból pl. csak 300db volt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208268) ooloo válasza e-newsee (#208258) üzenetére


ooloo
őstag

Ha jó üzleti stratégák , akkor a jóslatodat követik .... azaz jövő év eleje . Habár miért csak egyszer vámolják meg a nagyközönséget , ha lehet kétszer is . Hidd el , hogy lenne olyan - nem is kevés - , aki az áhított ritkaságra , gyűjtői darabra pénztárcával csapna le . Kérdés , hogy mit tudnának felkínálni ? A puskapor javát már eldurrogtatták ....
Azért a waffentrógerre én is nyitogatnám a bukszát . ;] Még akkor is , ha egy eszement baromság még 1000 forintot is adni egy marék paraméterért , ami csak papíron létezik .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208269) peterson79


peterson79
őstag

Most Dezgamez-től láttam egy beállítást. E 50, Panther II ágyúja, azaz a 88-as, kötvényes venti és töltő, valamint turbo. Ez utóbbi van az első helyen a bónuszért, hiszen a másik kettőre nem ad semmit a játék.
Nálam annyi változás, hogy nem kötvényes a venti, csak a töltő és nem turbo, hanem megint az improved rotation...de lehet megnézem a turboval is, ha lesz rá lóvém.

Nekem így 3630 a DPM és 3,97 sec a töltés, direktívával le lehet vinni 3,85-re és így 3735-re az adott értékeket, de nekem anélkül is megfelel. Az elején benéztem és full premiumban nyomtam, mert fel voltak cserélve a lőszerek...-700e kredit lett a vége mire észrevettem :D
Elég durván lehet vele osztani a sebzést, még Én is megoldom a 3-4k közötti értékeket...mi lenne egy tapasztaltabb kézben?
Az 6000-es sebzést messzinek érzem vele, de ki tudja, adódhat még egy kiváló kör vele. Talán a 6 kill-re nagyobb az esély ezzel a tankkal, meglátjuk.

(#208270) 3


3
senior tag

Ma éjjel közelebb került az átlagos szinthez a modulok/emberek sérülése, cserébe semmit nem sikerült eltalálni. Plusz az indokolatlan kemping is felütötte a fejét. Bíztam benne, hogy a maraton végével eltűnnek a gyenge játékosok, de logikus, hogy nem. Kifizették a pénzt, muszáj játszaniuk egy ideig, mire rájönnek, hogy régebben nem véletlenül hagyták abba 2000 csata után. Még vagy két hétig itt lesznek. Ám közben elkezdődik valamilyen esemény, vagyis legalább egy hónapig marad a mélytorkozás, aztán ráerősít a Covid, és jön a karácsony... Az utolsó negyedévnek hivatalosan is annyi. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208271) 3 válasza 3 (#208270) üzenetére


3
senior tag

Az utolsó három csatából háromban kigyújtottak. Egy ritkán gyulladó tankban... Viszont szinte vert helyzetből minden ellenséget kiirtottunk. Lehet, hogy a lángoló szövetséges tank látványa növeli a morált. :U

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208272) Warton válasza peterson79 (#208269) üzenetére


Warton
őstag

A ventire pedig kéne adnia bónuszt. :F

(#208273) ollie válasza Warton (#208272) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a venti mindenképpen ad bónuszt az első slotban, mert mind a négy kategóriába beletartozik.

***

(#208274) phoenix1989


phoenix1989
őstag

ez a vacak LIS csak nálam kap lángra minden találat után? nagyon bosszantó. semmi értelmes csatát nem lehet vele menni mert páncél nulla ágyú egy fos és elsőre gyullad. még nem volt olyan csatám ahol ne kaptam volna lángra.

(#208275) e-newsee válasza ollie (#208273) üzenetére


e-newsee
addikt

De azt írja, hogy kötvényes venti. Arra már nem ad még pluszt, akárhova teszed.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208276) ollie válasza e-newsee (#208275) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, hogy kötvényes. Valóban, arra nem ad.

***

(#208277) jano_77 válasza phoenix1989 (#208274) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem a lövege pont hogy jó és én egyszer sem gyulladtam még eddig. SŐT, még pattintani is tud. Te biztos selejtes példányt kaptál! ;)

3: szerinted nem unalmas - nem unod még - hogy naponta beírsz vmi sírást a fórumba és ezt minden nap megteszed, nem hagysz ki egy napot sem?!? Csak a panaszkodás, sírás ami tőled olvasható! Nem láttam még egy pozitív hozzászólást, amiben vmi olyat emeltél volna ki, amivel elégedett vagy vagy uram bocsá segítettél volna egy fórumozó társadnak vmi információval!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208278) adrian360 válasza jano_77 (#208277) üzenetére


adrian360
őstag

ha lehet inkább ne reagálj rá, előbb utóbb csak megunja.
Kicsit szereptévesztésben van, a fórumot mint napi blogot használja, se kérdés, se normális infó, csak sima idehányt szenvedés minden hajnalban.

(#208279) phoenix1989 válasza jano_77 (#208277) üzenetére


phoenix1989
őstag

én nem vagyok meg elégedve vele. a folytonos gyulladása idegesít a normál lőszere lassú így marad a gold. pattintani ááááááá nekem az eddigi legrosszabb

(#208280) peterson79 válasza phoenix1989 (#208279) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom milyen felszerelést használsz, de próbáld ki az újat ami védelmet biztosít tűz ellen, többek közt. Mobilról vagyok, szokás szerint nem tudom a nevét.
Valaki ajánlotta játék közben T57-hez is és kipróbáltam, azóta nem gyulladtam és nem volt lőszerrekesz robbanásom sem. Pedig ez is szereti az ilyet.

(#208281) peterson79 válasza ollie (#208276) üzenetére


peterson79
őstag

Látom megbeszéltétek :) igen, a kötvényesre és a bounty felszerelésre nincs bónusz

(#208282) köpet válasza peterson79 (#208280) üzenetére


köpet
aktív tag

Módosított konfiguráció, ha jól emlékszem. Ez véd valamennyire lőszerrekesz eldurranás ellen is, ha minden igaz, lehet felrakom a T-54-re, mostanában gyakran eldobja a kalapját.

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#208283) Warton válasza e-newsee (#208275) üzenetére


Warton
őstag

ma is tanultam valamit

(#208284) szbalogh válasza phoenix1989 (#208279) üzenetére


szbalogh
őstag

Túl korán dícsértem az ágyúját. Volt tegnap egy kör, amiben semmit se találtam el, pedig a cél a karika 3/4-ét kitöltötte. Minden lövés a célon kívűlre ment :((
Ma reggel meg kigyulladt.

Nick: HE_Storm

(#208285) Warton válasza phoenix1989 (#208274) üzenetére


Warton
őstag

Még nem gyulladtam vele, bár én tűzoltókészüléket használok. Az ágyújával kapcsolatosan azt javasolnám, hogy játssz 20-30 kört az IS2S-el, majd ezután kezdjél el játszogatni a lissel. Az ágyú pörfekt lesz. :DDD

(#208286) köpet válasza Warton (#208285) üzenetére


köpet
aktív tag

Ezért van a 100mm löveg az IS-en nálam, mindig megbántam, ha a nagyot raktam fel...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#208287) 3 válasza jano_77 (#208277) üzenetére


3
senior tag

Szerintem jobban unom mint közületek bárki.

Poén, hogy te kritizálsz a "sírás" miatt. :D

Vagy nem tudsz olvasni, vagy a memóriád rossz, vagy hazudsz. Nyilvánvalóan tudsz olvasni, és normális esetben nem vádolnék senkit demenciával vagy hazugsággal, de nem olyan rég leborulós smileyt kaptam tőled a "köszönöm" mellé. Szerintem még csírájában engedd el ezt a dolgot, mielőtt olyanná válnál mint én. Ha gondolod, a "sírásból" is visszavehetsz, hogy ne legyél példakép a hozzám hasonlók számára.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208288) phoenix1989 válasza Warton (#208285) üzenetére


phoenix1989
őstag

220 csatám van az is2 s el és az egy jó tank. de ez a LIS egy borzalmas valami.

(#208289) jano_77 válasza 3 (#208287) üzenetére


jano_77
nagyúr

Idézném számodra adrian360 fórumtársunk beírását, mert nagyon jól összefoglalta, hogy mit is csinálsz a fórumon:
"Kicsit szereptévesztésben van, a fórumot mint napi blogot használja, se kérdés, se normális infó, csak sima idehányt szenvedés minden hajnalban."
Nos lehet, hogy hébe-hóba én is panaszkodom itt, de ellentétben Veled én szoktam kérdezni és akár hiszed, akár nem, még segíteni is másoknak, ha éppen tudom a választ a feltett kérdésre. Viszont Te mást sem csinálsz csak tényleg blog szerűen kiírod magadból, hogy éppen mi és miért volt szar a játékon belül. Ne kapcsold be, mert a játék engem csak időnként bosszant fel, de Téged láthatóan folyamatosan, mondhatni állandóan. Akkor meg minek? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208290) Viktoár válasza jano_77 (#208289) üzenetére


Viktoár
addikt

Én szeretem olvasni amit ír, már csak azért is mert nem a megszokott, sablonos a stílusban teszi. Sőt meg is tudom érteni. :K Jobban élvezem a hozzászólásait mint a "már megint én voltam a faszagyerek és lehoztam a csatát" kijelentéseket, "színezve" pár unalmas képernyőképpel. De említhetném azt is mikor valaki betesz egy képet amin "csak" első osztályt kapott és hogy hol van az ászhatár mert ő éppen csalódott hogy nem az lett.

A naponta berakott 128 ász kör mennyivel informatívabb vagy miért nem unalmas? :D

Üdv:Viktor

(#208291) kchryss válasza jano_77 (#208289) üzenetére


kchryss
addikt

Valóban sokat sír, de azt stílusosan teszi és off-ba rakja. Én szeretem olvasni, vagy ha nincs hangulatom hozzá akkor könnyen ignorálom.
Az meg nem igaz, hogy nem szokott segíteni másoknak és ne lenne néhány hasznos hozzászólása. Válaszolt már meg több kérdést is és rakott már be linkeket aktuális dolgokról.

[ Szerkesztve ]

(#208292) Raidon


Raidon
őstag

Sziasztok! LIS-t érdemes megvenni 50%-osan vagy engedjem el? :DDD :DDD :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208293) Argh! válasza Raidon (#208292) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nincs olyan tank a játékban amiért "érdemes" pénzt adni.....
Amúgy ezt sose fogom megérteni miért másokat kérdez valaki hogy kell e neki a tank vagy nem... xD

[ Szerkesztve ]

(#208294) Raidon válasza Argh! (#208293) üzenetére


Raidon
őstag

Mert aki esetleg végigtolta vagy megvette, az mondjuk talán tud mondani róla pár dolgot... De látom, hogy a lényeg leesett...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208295) Silverr válasza Raidon (#208292) üzenetére


Silverr
aktív tag

Én 70-ért nem tudom eldönteni, hogy kell-e nekem egy újabb virtuális vasdarab :DDD

(#208296) e-newsee válasza Raidon (#208294) üzenetére


e-newsee
addikt

Valamilyen szinten igaza van, mert ha csak itt a fórumot nézed is, van pár ember, akinek bejön, mások utálják. Fogalmunk sincs a játékstílusodról, nem tudjuk, a medek közül is melyik jön be. Ha mondasz pár közepes tankot, amikkel jó vagy és párat, amik nem a barátaid, akkor talán jobban be tudják saccolni a tulajdonosok, hogy megérné-e neked, vagy sem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208297) Raidon válasza e-newsee (#208296) üzenetére


Raidon
őstag

Valahogy így vagyok a medekkel.

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208298) ooloo válasza e-newsee (#208296) üzenetére


ooloo
őstag

"Ha mondasz pár közepes tankot, amikkel jó vagy és párat, amik nem a barátaid, akkor talán jobban be tudják saccolni a tulajdonosok, hogy megérné-e neked, vagy sem. "

Kérdésekre kapott válaszokból levezetni , hogy megéri e neki a lengyel közepes ? Hmmm... ha mindenképpen választ akarunk adni , akkor határozott válaszként a NEM a helyes .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208299) Warton válasza Raidon (#208297) üzenetére


Warton
őstag

Már van Lansened, ergo teljesen felesleges megvenned ugyanazt polák verzióban.

Én azért vettem meg mert Panther 88-am van 240-es alfával, meg T34-3 és M4 Rev 390-es alfával egyikkel sem játszom mostanság. A P88-nak a kicsi alfája nem eléggé elrettentő. A 390-esek pedig megbízhatatlanok. Ezért gondoltam jó lenne egy tank, ami a kettő között mozog.

(#208300) e-newsee válasza ooloo (#208298) üzenetére


e-newsee
addikt

Még mindig nagyobb az esély, hogy hasznos tanácsokat kap, mint ha semmit sem tudunk róla.
És persze, lehet azt mondani, hogy semmit nem éri meg megvenni ebben a játékban valós pénzért, mert csak pár programsornak a használati jogát veszed meg bizonytalan időre. De ha bejön neki a tank, izgalmas csatákat játszik vele jó eredményekkel, szereti kivinni a garázsból, akkor neki már megérte.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.