Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208451) wwenigma válasza Viktoár (#208449) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

:DDD

Szerintem ilyenekre gondolhattak: [link] Ghost tank

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#208452) BÁ Nutrition válasza Barret001 (#208447) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

[link]
te hol nezted a statot?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#208453) kchryss válasza wwenigma (#208451) üzenetére


kchryss
addikt

LOL
Valami nagyon nem stimmel a spot rendszerrel. Múltkor iyouxin esete most meg ez. Már az 50m-es autospot táv sem elég? :D

(#208454) Raidon válasza kchryss (#208453) üzenetére


Raidon
őstag

Hányszor volt Heavy pofozkodóba hogy eltűnt előttem a Heavy tank... persze azután tűnt el miután előtte magát....

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208455) peterson79 válasza wwenigma (#208451) üzenetére


peterson79
őstag

Na ez már kezd alakulni...még pár ilyen és Én is abbahagyom az egészet :DDD

Mondjuk mostanában csak a kötelező köröket futom, hogy meglegyenek a napi küldik, azok az ajándékok mindig jól jönnek. Inkább kosarazok :)

(#208456) e-newsee válasza wwenigma (#208451) üzenetére


e-newsee
addikt

Eeez durva! :Y
Vagy egy nagyon elb@szott bokor, vagy nem tudom. Olyan, mintha a pályán kívülről jönne vissza a Skorpi. Sőt, az is durva hogy előtte milyen hamar leesik róla a spot. Valami tényleg nem stimmel.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208457) e-newsee válasza e-newsee (#208456) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem is a bokor. Érdemes megnézni utána, kielemzi free cam moddal a replayt. Amikor megjelenik a Skorpio, a tank nagy része kívül van a pályán. Csak a tank elején lévő spotolási pontok lógnak be. Ha tank modelljén ezek a pontok bugosak, akkor simán lehet, hogy azért nem spotolódott, mert a többi pályán kívül volt, oda pedig valószínűleg már nem lát a rendszer. Ki kellett volna próbálni gyakorlóban, de ma jön a mikropöcs, szóval lehet, hogy javítják.
Itt az a pillanat, amikor megjelenik a tank, még a lövés előtt. És szerintem itt is csak azért, mert előremozdult már, és a löveg tövében lévő spot pont bemozdult a mapon belülre.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208458) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#208452) üzenetére


Barret001
addikt

Igen itt néztem,10 tankon van neki tank ász,a recent vn8-at meg hasonlítsd hozzá az átlaghoz,a csataszám figyelembe vételével.Winrate is teljesen jó.
8213 csata.

(#208459) Puculo válasza Swinegod (#208446) üzenetére


Puculo
aktív tag

Lehet hogy Kolobanov medálra hajtott. Van már neki 2 db. Láttam már egyszer hogy full afk játékos miután kihalt a csapat elindult, és leszedett 7-et egyedül T67-el. Igaz jóval komolyabb statja volt az illetőnek. Annyira nem haragudtunk már a végére rá. ;] ( tátott szájjal bámultam a játékát )

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#208461) BÁ Nutrition válasza Barret001 (#208458) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Loltraktorozik tier 1ben.. onnan a winrate
2400 csatagrille arty tier 5
Stb.
Mindwn csak jo jatekos nem. Amivel nincs semmi baj. Van kit loni

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#208462) notika77 válasza e-newsee (#208457) üzenetére


notika77
senior tag

Érdekes. Úgy tűnik, hogy az 50m csak a tank felső spot pontjára vonatkozik, gondolom azért, mert a célkeresztben látható távolságmérő értéket használhatja. Ezért van pl. a Maus eleje és vége is 50m távolságban. Majd, ha egy helyben keresztbe fordul a távolsága akkor sem nő meg, pedig a tank elején lévő legközelebbi spot pont eltávolodott.

Ezekből levezetve valószínűleg sikerült a Skorpion felső spot pontját kivinni a pályáról és így kiiktatni az 50m-es auto spotot, a bokor pedig intézte a többit(?). Sajnos a játékban a pálya szélét jelző piros sáv, ha 3D-re van állítva (felfelé is van kiterjedése), akkor nem függőlegesen van kirajzolva, hanem kifelé dől és így nem olyan könnyű a tank tetejének a közepét "látni". A tank aljából kiindulva, mintha a tank felénél többet nem lehetne kivinni a pályáról, de ha a pálya kifelé lejt, akkor a felső spot pont biztos pályán kívülre kerül. Ezt nem sikerült reprodukálnom gyakorlóban. Mert bár a pálya ott tényleg kicsit lejt kifelé, de a rendelkezésemre álló full álcás SU-130PM-et a 49%-os Recon skilles Pantera ~60m-ről spotolta minden próbált pozícióban a bokrok mögött. Mind a két tank 1-1 bokor mögött volt :)

[ Szerkesztve ]

(#208463) jano_77 válasza notika77 (#208462) üzenetére


jano_77
nagyúr

még hogy nincsenek szellem tankok ugye, hogy ugye ;)
De mindjárt le kell oltani a másikat, hogy konteozik, meg hülye, mert nincs tisztában a játékkal. Most akkor mi a helyzet?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208464) ollie válasza jano_77 (#208463) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sokan azért sírnak, mert fogalmuk sincs, hogy hogyan működik a spot rendszer, és olyankor jönnek a konteók. Azért mert előfordulnak bugok nem azt jelenti, hogy szar az egész.

***

(#208465) Barret001 válasza ollie (#208464) üzenetére


Barret001
addikt

Nem az egész szar,vannak jó részletek! Sajnos ezek a frissítések számával arányosan csökkennek...

(#208466) e-newsee válasza notika77 (#208462) üzenetére


e-newsee
addikt

Az elmélet első fele okés lehet, de a bokor biztos, hogy nem szólt bele. Ahonnan közelített a csapattárs Skorpija, onnan pont nem takarta bokor. Márpedig két Skorpi G akkor is felspotolná egymást ilyen közelről nyílt terepen, ha egyikben 50%-os pure legénység van nulla felszereléssel, halott parancsnokkal és rádióssal, a másikban pedig minden földi jó. Ráadásul QB is felnézett a dombon kb. 100m-re onnan "egészséges" tankkal, így ha a csapattársnak nem is, de neki mindenképpen fel kellett volna deríteni.
Az még lehetne, ha véletlenül ott maradt volna egy fantom bokor "hitbox" a mapon, ami textúra hiányában nem látszik, de a paraméterei léteznek. Kb mint a színtelen étel aroma.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208467) inferno88


inferno88
őstag

Hamarosan jön a T42-es amcsi közepes prém tank. Az Amazonnal ötölt ki valamit a WG, talán Prime-hoz kötik majd? Mindenesetre a "The Boys" stílusa van rajta. Aki esetleg nem látta még ezt a beteg sorozatot, az azonnal nézze meg, mert FUCKING DIABOLICAL!

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#208468) ooloo válasza Barret001 (#208465) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208469) e-newsee válasza inferno88 (#208467) üzenetére


e-newsee
addikt

Tuti, hogy meg lehet szerezni "örökbe" is. Ekkora biznicet nem hagynak ki.
Ha ez lesz a dizájn, akkor rohadt jól néz ki. Aztán lehet, hogy a tank megvehető lesz a boltban, a Prime-hoz meg ajándékba kapod a stílust, és a főszereplőket, mint legénységi tagokat. Vagy csak a kinézetüket. Komolyabb event nem hinném, hogy lenne még az ősszel. Ott lebeg Damoklész kardja a fejük felett a tavalyi elmaradt Halloween miatt, idén muszáj lesz durrantaniuk valamit azon a téren.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208470) popey37


popey37
addikt

a megint van alkotás a wg részéről. átlag 10 lövésből max 2 találat. közelről-távolról, beszükülve . tök mindegy mit csinálok. annyira jó igy játszani, a 74 %-os találati arányom mélyrepülésben van, jelenleg 69%.
köszi wg.
még jó, hogy nem vettem meg az utóbbi 3 külditankot. ezek után em is fogok semmit venni, majd ha rendbeteszik a játékot, talán. de addigra meg abba fogom hagyni, mert igy nincs értelme játszani.
csapatleosztás: ellen: tele kék-zöld játékossal, nálunk én vagyok egyedül zöld a többi narancs piros, meg fekete.átlag verségi arány az utóbbi 50 csatából: 4:15

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#208471) Barret001 válasza inferno88 (#208467) üzenetére


Barret001
addikt

YESS :) Már csak egy lépés,és ezt a skint is megkapjuk ingame! :) :) :)

(#208472) oke


oke
senior tag

Másnak nem laggol a játék? Folyamatosan 120ms feletti a pingem.

(#208473) Funghi válasza oke (#208472) üzenetére


Funghi
csendes tag

Nálam is - Téhómnet (1G)- még artizni sem lehet.

(#208474) oke válasza Funghi (#208473) üzenetére


oke
senior tag

Nekem szintén az van...

(#208475) ooloo válasza oke (#208472) üzenetére


ooloo
őstag

Nekem is ... tegnaptól .

A klikk azért megy némi kompromisszummal .. ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208476) Funghi válasza Funghi (#208473) üzenetére


Funghi
csendes tag

EU2-n lement 32-re

(#208477) Swinegod válasza Puculo (#208459) üzenetére


Swinegod
őstag

Ha a Kolobanovra ment nem végzett jó munkát lol

Sebzése ne tévesszen meg, lőtt 2-t még mielőtt én utolsó előttiként meghaltam aztán meg csak a jü DPM és a full 1500-as HP pool adott neki még 7-8 lövést. Konkrétan azért vesztettünk mert középen nem tudott érvényesülni a csapat mert volt -1 top heavy tőlünk, az AT 15-öt alig vitte be valami

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#208478) Preda válasza oke (#208472) üzenetére


Preda
aktív tag

Nekem két napja játszhatatlan. Szóltam ISP-nek ki is jöttek ,mert gyenge volt a jel meg a routerrel is volt valami gebasz. Továbbra se jó. Pingplotterral elkezdtem nézegetni. Telia.net problémára bukkantam elég csak utána nézni wot fórumon van nem egy post . Kb egy valamit lehet tenni vpn el tolni, mert ha telia serveren megy keresztül az adat akkor marha nagy latency és packet loss van :(( .

Látszik a képen, hogy 100% PL :((( . 100+ ms

[ Szerkesztve ]

(#208479) Preda


Preda
aktív tag

Vpn német serveren kereszül egyből látszik a javulás.

(#208480) Viktoár


Viktoár
addikt

Megtudhatnám hogy miért törölted a hozzászólásom? Vagy ez ilyen topik ahol, kedved szerint moderálgatsz mert neked nem tetszik valami? :F Gratulálok hozzá, itt is működik a kettős mérce. :C

Üdv:Viktor

(#208481) 3 válasza notika77 (#208462) üzenetére


3
senior tag

Nem attól van.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208482) 3 válasza e-newsee (#208469) üzenetére


3
senior tag

Harmadszor vagy negyedszer tették be ugyanazt az igénytelen garázst. Most épp a 10. évforduló alkalmából. Nincs nyomás rajtuk.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208483) e-newsee válasza 3 (#208481) üzenetére


e-newsee
addikt

A kettő két külön eset. Mindkettő a láthatósági rendszer anomáliája, de a két eset gyökér oka valószínűleg tök más.
QB-nél az lehetett a gond, hogy valamilyen ritka csillagállás volt a láthatósági pontok, a térkép és tank modell hármasának hibája között. Valószínűleg külön-külön egyik dolog sem okozna gondot, de most összeállt minden.
Iyouxin esetében pedig egyértelműen hibásan számolta a rendszer az időt, amíg látható lehet valaki, miután megszűnt a spot.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208484) e-newsee válasza 3 (#208482) üzenetére


e-newsee
addikt

Harmadszor van, ez igaz, de hadd tegyék már be Minszket garázsnak a saját születésnapjukon, amikor a fejlesztőközpontjuk is Minszkben van. :F
Mellesleg, szerintem nem igénytelen. Az alap hangárok, mint az erdő és a régi klasszikus hangár sokkal unalmasabb. A WoT-ban az alkalmi hangárok pont olyanok, amik nem szoktak rosszak lenni. Igazodnak az adott eseményhez, interaktívak, és jól ki is szokták dolgozni a háttérbeli világot. De ha nem is tetszik, pár hétig csak el bírod nézegetni. Komolyan nem értem, miért kell belekötni mindenbe, amit a WG csinál... :U

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208485) jano_77 válasza e-newsee (#208484) üzenetére


jano_77
nagyúr

Garázzsal kapcsolatban osztom a véleményed, nincs vele semmi gond.
Viszont azt nem tudom hova tenni, hogy miért kell minden játék hibát megmagyaráznotok a számotokra "ésszerűnek" tűnő, dologgal és miért nem tudjátok kimondani azt, hogy sajnos a játék szar, tele van mindenféle hibával és bármikor jön egy frissítés, akkor jön vele pár újabb anomália!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208486) peterson79 válasza jano_77 (#208485) üzenetére


peterson79
őstag

Speciel Én elismerem, hogy igazad van Janó, de mire megyünk vele?
Ketten, kézenfogva sem fogunk bugok nélküli játékot lenyomni...ez van.
Engem totál nem érdekel már, csak játszok. És még így is jók a számaim.

(#208487) e-newsee válasza jano_77 (#208485) üzenetére


e-newsee
addikt

Egy szóval nem mondtam, hogy nem bugról van szó. Csak próbálom megérteni, hogy milyen bugról. Ilyen vagyok. Nem szeretem a magyarázat nélküli dolgokat. Ahol dolgozom cégnél, ott rengeteg eset van, hogy nem az a hiba kiváltó oka, mint ami a tünetek alapján sejthető.
Szóval lehet, hogy amikor kilóg a tank nagy része egy szikla mögül, majd egyszer csak eltűnik, akkor mindenki rámondja, hogy szar a spotrendszer, pedig lehet, hogy a spotrendszer a dolgát tette, csak a szikla modellje rossz, ott is volt "hit box", ahol textúra már nem. A szoftver számára pedig ez annyit jelentett, hogy megszűnt a felderítés, el lehet kezdeni számolni a másodperceket. Ilyenkor pl nem a láthatósági rendszer a hibás, hanem a térképmodell.
Elismerem, hogy van egy csomó hiba a játékban, csak én meg azt nem szeretem, amikor egy furcsa jelenségről valaki egyből azt kiáltja ki, hogy "megmagyarázhatatlan". Pusztán azért, mert nem gondol bele, hogy mi okozhatja az adott jelenséget, vagy nem ismeri (esetleg nem érti) a játékmechanikát. A hibák nagy része is azért van, mert az apróbb programozási, vagy modellezési egyszerűsítések (hogy ne legyen a játék 2-300GB minimum, és a gyengébb gépek is elbírják) összeállnak, és egy látványos hibát produkálnak. Ha valami olyan dolgot csesznek el, ami önmagában is játékot érintő hibát produkál, akkor az nem egy-egy esetben jön elő, hanem minden egyes esetben, amikor az a kód lefut(na). Ezeket (leszámítva a tavalyi barátlistás szerencsétlenkedést) elég hamar javítják is. Az a néhány anomália, amivel mi találkozunk, az elenyésző ahhoz képest, ahány ugyanolyan eset történik mindenféle gond nélkül. Ezért mondom, hogy a QB féle esetben több a véletlen, mint a bug, mert lehet, hogy ha még 1000x megpróbálnád előidézni, egyszer sem sikerülne. Attól még bug, csak ki a tököm gondolta volna előre, hogy ilyen lehet?
És azért írtam, hogy az iyouxin féle eset pedig valóban egy klasszikus nagyobb bug lehet, mert, bár nem látjuk a spotolt tank szemszögéből az esetet, de bokor ide, modell oda, a spotnak nem szabadna leesni ilyen hamar.
Szóval összefoglalva, rengeteg hiba van a játékban szerintem is, soha nem állítottam, hogy tökéletes. Viszont rengeteg olyan "hiba" is van (szerintem legalább a fele), ami valójában nem hiba, csak az illető nem ismeri a játékot, vagy lusta belegondolni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208488) ollie válasza jano_77 (#208485) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A játék nem a miatt szar, mert előfordulnak hibák. Minden játékban vannak hibák.

***

(#208489) 3 válasza e-newsee (#208483) üzenetére


3
senior tag

A legegyszerűbb magyarázat lehet a nyerő: az új felszerelések tákolásakor elrontottak néhány dolgot.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208490) 3 válasza e-newsee (#208484) üzenetére


3
senior tag

Hadd kapjam már vissza a pénzem, ha ócska a termék... Remélem, érthető az összefüggés...

Ha már említetted, a régi hangároknak lett volna nosztalgikus értéke... Lehet, az új munkások a lowpoly macska után más régi dologhoz nem hajlandók hozzányúlni...

Nem az számít, milyenek szoktak lenni, hanem az, hogy a mostani tré, és nem is interaktív. Azok voltak interaktívak, amelyekben a járművekre/tárgyakra/állatokra kattintva történt valami (ugatott/pitizett a kutya, történelmi információk jelentek meg stb.). Az ötödik évfordulós spirális hangárban legalább volt fantázia...

Azért kellett belekötni, mert hülyeséget írtál ("Ott lebeg Damoklész kardja a fejük felett a tavalyi elmaradt Halloween miatt, idén muszáj lesz durrantaniuk valamit azon a téren."). Közben biztos te is rájöttél, mert pont a lényegre nem reagáltál ("Nincs nyomás rajtuk.")...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208491) Silverr válasza 3 (#208489) üzenetére


Silverr
aktív tag

Egyet értek, azóta elég sok az anomália :K

(#208492) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Miylen a játék, érdemes visszatérni funolni? Van 60K goldom el kellene csapni valamire :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#208493) ollie válasza h1mpi (#208492) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem érdemes visszajönni.

***

(#208494) e-newsee válasza 3 (#208490) üzenetére


e-newsee
addikt

De, van nyomás rajtuk. A játékosszám folyamatosan csökken, és hígul. Ezzel tisztában vannak, nem véletlen a sok akció, kedvezmény, tankszerzési/vásárlási lehetőség. Kérdezd meg azokat, akik játszanak orosz szervereken, ott mennyi leárazás van, vagy milyen jutalmak vannak az EU-hoz képest!
Egy évben elnézte a játékos társadalom, hogy elmaradt az egyik legjobban várt event. Ha idén sem lenne, nyilván a cég azt is túlélné, de nem mindegy, hogyan. Akik pénzelik az egész céget (most nem ránk gondolok, hanem a befektetőkre), azok igen csúnyán néznének, ha idén is elmaradna. Valószínűleg pár projektvezető, és/vagy középvezető végezné a (képzeletbeli?) gulagon. Pláne úgy, hogy ott a tavalyi majdnem teljesen készen, és volt ár egy évük, hogy befejezzék. És azok a játékosok, akiknek egy-egy szikra kell már csak, hogy abbahagyják a játékot, vagy a pénzköltést, azoknak egy ilyen blama bőven elég lenne, hogy feladják.
Ezekre értettem, hogy van rajtuk nyomás. Nyilván én sem gondolom, hogy becsuknák a boltot egy elmaradt event miatt.

Azt az összefüggést, hogy vissza szeretnéd kapni a pénzed, ha szar a termék, nem igazán értem egy ingyenesen is játszható játék esetében. :F Ha költöttél rá, akkor visszakaptad a pénzed, mert olyan dolgokat tudsz venni, amit azonnal "hadrendbe" állíthatsz. Ha prémium napot, akkor azt kihasználtad credit farmolásra, legénység képzésre. Ha prémium tankot, akkor szintén a fentiekre használtad. Ha esetleg Improved Passt, akkor kaptál extra in-game cuccokat, amik szintén könnyítik az életed a játékban.

A garázs pedig attól még interaktív, hogy nem egy kutya ugat, vagy információk jelennek meg. Most is vannak elemek, amikre kattintva eljutsz valahova. Vagy egy küldetéshez, vagy egy mini játékhoz (2018-as WG fest), vagy valamelyik shopba. Vagy ott volt szintén 2018-ból ugyanebben az igénytelen MInszkes hangárban az OIffspring koncert, just for fun. Akkor miért is nem volt interaktív?

Tehát akkor a pénz visszafizetésre reagáltam, a hangár témára reagáltam, a "nincs rajtuk nyomás" dologra reagáltam. Asszem megvan minden. ;)

És amellett, hogy mi itt jól elvitatkozunk, ne hidd azt, hogy a személyednek szól a vita!
Még ha néha fárasztóan sok is van belőle, de kifejezetten tetszik az a választékos, szarkazmussal fűszerezett metaforikus szarozás, amit a játék felé intézel itt. Komolyan mondom, azokon mindig jókat mosolygok. Legalább nem a sablonos fröcsögés, mint amit néhányan előadnak. :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208495) e-newsee válasza Silverr (#208491) üzenetére


e-newsee
addikt

Azzal én is maximálisan egyetértek, hogy az új felszerelések óta több az ilyen jellegű bug. Tuti, hogy van összefüggés. Igazából most derül ki élesben, nagy csataszám után, hogy vannak-e extrém szélsőségeket okozó tank/skill/felszerelés/helyezkedés kombinációk.
Vagy csak simán összeveszett egyik-egyik felszerelés kódja az eddig elmozdíthatatlan bokor bónusszal. Ha belegondolunk, eddig a bokor bónusza fix volt. Vagy volt, vagy a bokorral együtt "eltűnt" lövés után. Most pedig egy álló, a kezdetektől statikus bokornak hirtelen lett egy dinamikus paramétere. Nem lepne meg, ha elcsesztek volna valamit.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208496) szbalogh válasza h1mpi (#208492) üzenetére


szbalogh
őstag

Gyere vissza, én is újra nyomom!
A játék tökéletes élményt nyújt. :D

Nick: HE_Storm

(#208497) ooloo válasza szbalogh (#208496) üzenetére


ooloo
őstag

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208498) e-newsee válasza ooloo (#208497) üzenetére


e-newsee
addikt

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208499) ooloo válasza e-newsee (#208498) üzenetére


ooloo
őstag

Ja... csatlakoztatva sem volt a billentyűzet . :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#208500) e-newsee válasza ooloo (#208499) üzenetére


e-newsee
addikt

Tényleg! De attól még az érzés átjön. :D
Volt, mikor TS-en csak azt hallottuk, hogy egy anyázást kísér egy csattanás. A srác egere megnyalta a falat. :D
Aztán kilépett a szakaszból, és eltűnt az éterben. Egy óra múlva visszatért. Elment a Tescóba, vett egy másikat.

Ui.:
Van az a mondás, hogy azért jobb a vezetékes egér, mint a vezeték nélküli, mert ha azt idegességedben kib@szod az ablakon, a kanócnál fogva vissza tudod húzni. :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.