Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209351) eddieke666


eddieke666
tag

Azért az is érdekes,hogy Raven utoléri a sebesség fejlesztett franciát.Az első pár szinten a francia senkinek nem ellenfél.

[ Szerkesztve ]

(#209352) DonCosta válasza eddieke666 (#209351) üzenetére


DonCosta
tag

Valóban a Raven a legveszélyesebb az Arlequin-re (vagy hogy hívják a franciát).
Nekem az az elv, hogy ha feltűnik a rádió hatótávon belül bárki akkor irányt váltok és másik irányba haladok. Legalábbis a játék elején kötelezően, mert mindenki támad amint észrevesz, mindenki tudja, hogy 1v1-ben ő nyerne.

(#209353) Black_Sheep válasza DonCosta (#209350) üzenetére


Black_Sheep
tag

A Char Futur-ral elég nehéz jól tolni. A 4 mp intraclip és a hosszú töltési idő nem túl jó kombó. Ügyesebb (kék-lila) játékosok kezében talán ez a legjobb a mobilitása miatt.

Az amerikai heavy sem tűnik rossznak, kemény torony, jó átütés, átlagos alfa sebzés. A kevésbé ügyes játékosoknak talán inkább ez való.

Legénységet szerintem ne T9-ben képezz, főleg a Char-ral ne. Az összes francia med nagyon igényli a jó legénységet (majrélámpa, álca, látótáv növelő skillek minimum), ezek nélkül mozgó hullák.

Végül egy vélemény: igen, érdemes T9-es tankokat tartani, ez talán a legjátszhatóbb tier.

(#209354) jano_77 válasza Black_Sheep (#209353) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ráadásul a PHASE I egy nagyon jól balanszolt tank! Ha szereted a heavyket, akkor mindenképp érdemes ezt választanod. A francia Char Futur sokkal több tapasztalatot igényel, sokkal jobban bünteti a hibákat. Egyetlen hibája van ugyan, de az nem kicsi: a töltésidők!
Ha ezen mérsékelnének, akkor nagyon baba lenne. Én így is szeretem nagyon mondjuk. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209355) DonCosta válasza Black_Sheep (#209353) üzenetére


DonCosta
tag

Kösz a tanácsot!
A T9-es szinttel abszolut egyetértek. Szeretek játszani a Skodával és az Emil II-vel is. Sőt az M103-at is megkedveltem, de sajnos a legénység az E5-be került és ott kallódik, mert T10 kicsit drága nekem.
Visszatérve a Char-ra pont azért gondolkodok rajta, mert mostanában egyre jobban élvezem a játékot a tárasokkal. Nem vagyok jó velük, de élvezem legalább :) (és néha adódik egy-egy kiemelkedően jó kör - magamhoz képest)
Sajnos a fejlődésem megrekedt 1000 WN8 körül és nem igazán mozdul előre. Így ha már abban nincs előre haladás elkezdtem kipróbálni más, eddig nem játszott stílusú járműveket, hogy legalább ebben legyen valami perspektíva.

(#209356) Black_Sheep válasza DonCosta (#209355) üzenetére


Black_Sheep
tag

Az AMX 1390, az AMX 1357, a BatChat, a Standard B és a Skodák nagyon jók a tárasok közül, a Char az intraclip miatt nem igazán éri utol ezeket játékélményben. A kerekesek miatt a lánctalpas lightok kicsit veszítettek a hatékonyságukból, de még mindig élvezetes köröket lehet tolni velük.

(#209357) jano_77 válasza DonCosta (#209355) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sokáig nem tudtam én sem fejlődni, stat szinten emelkedni, mert sok tankkal toltam egyszerre! Mióta ráálltam arra, hogy csak egy fajta - értsd med vagy heavy - tankkal játszom, sokkal érezhetőbb a fejlődésem és jobban is élvezem a játékot. (már persze ha nem kapok 14 retardáltat magam mellé)
Azt javaslom, hogy próbáld ki Te is ezt, szerintem be fog válni. Válassz ki mondjuk 2 medet, amit éppen fejlesztesz és menj azokkal felváltva. Ugyanis ha váltakozva mész a tankokkal - mint egyik haverom, akinek a mániája, hogy minden tankot le KELL csillagoznia inden nap, mikor játszik - amik eltérő játékmódot igényelnek, akkor nem lesz időd arra a gyors csaták miatt, hogy belerázódj az adott stílusba, megismerd az adott tankot. Másképp kell játszani egy med-el és másképp egy heavyvel és megint más módon mondjuk egy TD-el!

Sok sikert! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209358) DonCosta válasza jano_77 (#209354) üzenetére


DonCosta
tag

Heavykről eddig csak a T29-re mondanám azt, hogy szerettem és használni is tudtam. Most az Emil-ekkel barátkozok, de azok nem igazán tipikus Heavy-k.
A távolabbról szurkálós stílus jobban bejön. (első párezer csatám csak TD-vel volt, abból is a papír, mozgékony ami bejött)
Ezek alapján + "tárasság" miatt a Char Futur közelebbinek tűnik stílusban, de az, hogy azt csak a kék-lila játékosoknak javasolják, elég elrettentő. (azt a szintet soha nem érem el :N )

Szóval a dilemma továbbra is adott... :U

(#209359) DonCosta válasza jano_77 (#209357) üzenetére


DonCosta
tag

Köszönöm a bíztatást és a tanácsokat neked és Black_Sheep fórumtársnak is!
:R

(#209360) Melorin


Melorin
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#209361) jano_77 válasza DonCosta (#209358) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha szereted és tudtál - értsd számodra elfogadhatóan - játszani a papír mozgékony TD-el, akkor válaszd a Char Futur-t, mert gyakorlatilag ezt is inkább TD üzemben kell használni - szerintem. Távolabbról mikor betöltöttél szurkálni. Tornya meglepően kemény, sokszor tud érdekes dolgokat produkálni, pattintani. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209362) kchryss válasza DonCosta (#209358) üzenetére


kchryss
addikt

Content Creators Choices: Expedition Reward Tanks

A fenti cikkben leírja néhány jó streamer hogy ő melyik tankot miért választaná. Daki, Circon, Mailand, Marty_vole, NewMulti.
Nagyjából egyébként ugyanazt írják mint amit a fórumtársak.
Szegény Obj777-et lehúzta szinte mindegyik. Nekem pedig az a kedvencem. Eddig nagyon bejön, magasan a legjobb átlagom van vele az összes 9-es tankom közül igaz még elég kevés a csatám vele.

(#209363) kchryss


kchryss
addikt

A mostani tankreward küldetéseknél vannak titkos küldetések ahogy azt 3-as fórumtárs megsejtette pár nappal ezelőtt. Most ezt megerősítették a hivatalos fórumon is. Azt nem tudni pontosan mik a küldetések, de elég sok van, van olyan aki már 5x kapott extra 100 pontot. Ha valaki teljesít egy ilyen küldetést akkor kap 3 pókos matricát is.
Egyik küldetés feltehetően az hogy gyújts ki egy tankot, másik meg az hogy vakon sebezz meg egy spotolatlan ellenfelet.

(#209364) ChristianID válasza kchryss (#209363) üzenetére


ChristianID
tag

Én azt hiszem 2x kaptam + pontot... egyik amikor kigyújtottam (és ki is nyírtam ezzel) egy ellenfelet, a másik meg (azt hiszem) amikor egyszerre lőttük ki (és öltük meg) egymást...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#209365) jano_77 válasza kchryss (#209363) üzenetére


jano_77
nagyúr

csak félve merem megkérdezni, hogy ez nem úgy lenne fair, hogy közzé teszik, hogy mit is kell csinálni?!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209366) Viktoár válasza jano_77 (#209365) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem mert akkor tudnád mit kell csinálni. :D Esetleg goldért vagy pénzért megveheted a küldetések leírását. :D

Üdv:Viktor

(#209367) jano_77 válasza Viktoár (#209366) üzenetére


jano_77
nagyúr

jaaa...hát végül is a WG-ről van szó ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209368) Djuree


Djuree
félisten

ha veszek egy Stock tankra festést az megmarad a tornyon is miután lecserélem fejlesztett toronyra?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209369) Barret001 válasza Djuree (#209368) üzenetére


Barret001
addikt

És a lövegeken is.

(#209370) jano_77 válasza Djuree (#209368) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tényleg ennyire elfelejtettél mindent!? :F ;) :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209371) DonCosta válasza Barret001 (#209369) üzenetére


DonCosta
tag

Jól tudom, hogy elég csak egy elemre tenni ahhoz, hogy éljen az álca bónusz? Bármelyikre?

(#209372) Black_Sheep válasza DonCosta (#209371) üzenetére


Black_Sheep
tag

A testre, a toronyra és a lövegre is kell a festés a maximális álcabónusz érdekében. Egy tankra téli, nyári és sivatagi festés is külön van, így 9 festett elemre lesz szükség.
Vannak olyan festések is, amelyek a teljes tankra vonatkoznak, azaz 1 db kell 3 helyett/évszak. Olyan is van, amelyik ugyanúgy megadja az összes évszakos festést is.
Lightokra mindenképp ajánlott, medekre és sunnyogós TD-re is fontos, heavy-re nem muszáj, mivel eleve a meglevő százalékokat dobja meg. Így pl. egy E100-ra vagy egy JPz E100-ra felesleges, de az STRV-n vagy a T100 lt-n nagyon hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#209373) DonCosta válasza Black_Sheep (#209372) üzenetére


DonCosta
tag

Ez teljesen biztos? Valamiért nekem az rémlik, azt olvastam, hogy ha egyik elemen rajta van akkor már érvényes az álca bónusz. Jó lenne ezt tisztázni, mert nagyon nem mindegy, hogy 3 vagy 9 db álca kell...

(#209374) Viktoár válasza DonCosta (#209373) üzenetére


Viktoár
addikt

Régről nekem is úgy rémlik hogy elég csak a testre.

Közben leporoltam a csillagrombolót és lám:

Üdv:Viktor

(#209375) notika77 válasza Black_Sheep (#209372) üzenetére


notika77
senior tag

Elég a testre tenni! A többi opcionális.

[ Szerkesztve ]

(#209376) hulp01


hulp01
senior tag

Esküszöm ennél a steel hunternél idegesítőbb módot még nem sikerült ennek a bagázsnak összehoznia. Az elmúlt három 4-5 csatában olyan hajmeresztő dolgok voltak, hogy csak lestem. Folyamatosan csatázva, két tankot kinyírva, megjelenik velem szemben egy fullos Harbinger. Hogy a tökömbe csinálta? Nem is telt el annyi idő, hogy ezt meg tudja csinálni. Utána megint Harbinger az ellen én a némettel. Folyamatosan menekül előlem, neki az összes lövése bemegy és sebez, nekem egyik se. Utána én orosszal, megint Harbinger ellen. Az összes lövésemet pattintotta, még az oldalán se ment be. Bezzeg, ha én megyek vele, akkor még a lágy tavaszi szellő is sebzi. Ráadásul folyton azt a fos téli pályát adja ez a szar. Csak egyszer csinálnának valami olyan módot, ami tényleg élvezetes. Nincs benne a kurva rng-jük és nem lesz tőle idegbeteg az ember.

(#209377) Viktoár


Viktoár
addikt

Sajnos nem volt az elc nerf előtt de még így is egy jól használható spotter td. :DDD

Üdv:Viktor

(#209378) Djuree válasza jano_77 (#209370) üzenetére


Djuree
félisten

de nagyon. :DD
de kezdek belejonni, most 3 t9-et is huzok, meg nyomom a premeket is a penzszerzes miatt.
azt meg tudom valahogy nezni osszesen mennyi felszerelesem van az egyes tipusokbol a tankokon meg a garaszban? rengeteg tank van es tudnom kene mibol van keves, mibol vegyek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209379) Djuree válasza hulp01 (#209376) üzenetére


Djuree
félisten

de akkor minek jatszol ezzel a moddal? :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209380) Viktoár válasza Djuree (#209379) üzenetére


Viktoár
addikt

Biztos kell a pont amiért kiválthat egy tankot vagy később átváltja kötvényre.

Üdv:Viktor

(#209381) kchryss válasza kchryss (#209257) üzenetére


kchryss
addikt

Egy hete írtam, hogy már csak az orosz/kínai 15-ös kéne a chimérához. Csak összejött a napi 1 csatával is.
A jó öreg IS-7. Imádom.
A végén kicsit elszámoltam magam, eggyel több kukáskocsi volt még életben mint gondoltam. Ha ott nem hibázok akkor eddigi wot-os karrierem legtöbb sebzéses csatája lehetett volna. Azért így is jó csata volt és lehoztam a nagy részét. :)

[Replay]





(#209382) 3 válasza Djuree (#209378) üzenetére


3
senior tag

Kiveszett belőled az összes "gyermeki" kíváncsiság? Ott a garázs, olvasd el a feliratokat. Használd az egeret, mutass rá elemekre, és néha kattints is.

Szerintem most már ne vegyél semmit (csak amit ténylegesen vinni akarsz a csatába), mert nemrég volt 25%-os leárazás.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209383) 3


3
senior tag

Tank Rewards félidő

Napi egy csatával még 1500 token gyűjthető. Ha a titkos küldetésekkel kaptál (vagy tervezel kapni) 200-500 tokent, ebben a hónapban kevés játékkal meglehet az V. szint.

Vár a SU-100Y, ami még a tisztes anyukákat is prostivá teszi. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209384) peterson79 válasza kchryss (#209381) üzenetére


peterson79
őstag

Gratulálok.

Bár Tőled ez az alap. Mármint, hogy lehozol egy csatát. :D

(#209385) hulp01 válasza Viktoár (#209380) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen, csak a jutalmak miatt játszom SH-t, mint ahogy szerintem nagyon sokan. Bár új tankot már nem fogok tudni kiváltani, mert ha minden jól megy, akkor a végén max. 9 tokenem lesz. De ha igaz a 300 bond/token, akkor azért az nem rossz. Csak jobb lett volna, ha nem módosítanak ekkorát a SH küldetéseken. Mondjuk marad a 3500 sebzés és azért 100 pont jár, vagy legyen 4500 a sebzés, és akkor járjon 200 pont. Az első körben legalább az vígasztalt, hogy gyorsan túl lehet lenni rajta. Kérem az unikumok kíméljenek, akik minden kört megnyernek, mert nekik egyértelmű, hogy továbbra is gyorsan megvan. Átlag játékosoknak viszont egy újabb hosszú szívás.

(#209381) kchryss Gratulálok! A csata is jó lehetett, meg az új tank is jó lesz gondolom. Bár túl sokat nem látni belőle a csatatéren, szóval nem tudom megítélni, milyen. Majd esetleg valami élménybeszámolót teszel ide, hogy milyen játszani a tankkal.

[ Szerkesztve ]

(#209386) e-newsee válasza kchryss (#209381) üzenetére


e-newsee
addikt

Gratula, szép kör!
Igaz a mondás, hogy a lenyugvó napnak is van ereje. :) És itt most az IS-7-re gondolok of korsz! :D Sokan temetik, hogy a mai metában már nem az igazi, de azért még mindig tiszteletet parancsoló jószág.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209387) köpet válasza 3 (#209383) üzenetére


köpet
aktív tag

Nem akarom elkiabálni, de akkor lehet, hogy egyszer végigérek rajta? Eddig az összes ilyet tier 4-nél zártam...

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#209388) köpet


köpet
aktív tag

Arra jutottam, hogy kiváltom az IS-3-at és az e havi program az IS-7 irányába teendő lépésekről fog szólni. Eddig az orosz 122mm-es lövegek borzalmas pontatlansága riasztott el ettől, gyakorlatilag amit lehetett inkább a 100mm-esekkel használtam. Az újabbak már használhatóbbak valamivel, vagy ezt a vonalat így kell szeretni?

Ha felkel a nap, kezdődnek a gondok...

(#209389) jano_77 válasza kchryss (#209381) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok a tankhoz! (irigyed vagyok)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209390) jano_77


jano_77
nagyúr

1 napos bónuszkód: TOGETHER800K

Minap volt téma, hogy ki, hogyan képez legénységet más osztályú tankba - pl TD-be egy prém meddel. Hétvégén érdemes lesz átnézni a legénységeket.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209391) Djuree válasza hulp01 (#209385) üzenetére


Djuree
félisten

nem olyan jó tank egyik sem ahogy néztem, nem éri meg nagyon teperni értük. vannak náluk sokkal jobb 9esek. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209392) Thrawn


Thrawn
félisten

Mire készül a WG? most rántott le a kliens közel 4 GB-nyi cuccot :F
szerk: hm, lehet a halloweeni event van benne?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#209393) Viktoár válasza Thrawn (#209392) üzenetére


Viktoár
addikt

Valószínű mert hát balanszra kevés lenne. ;]

Üdv:Viktor

(#209394) jano_77 válasza Thrawn (#209392) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az nem korai, mikor lesz amúgy van róla infó? 30-i hétvégén lesz akkor szerintem ráértek volna vele. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209395) e-newsee válasza jano_77 (#209390) üzenetére


e-newsee
addikt

Köszi, de szerintem Warships kód lesz az. Tekintve, hogy arra a fiókomra kaptam +1 nap prémiumot, a WoT fiókon meg nincs semmi.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209396) Barret001 válasza e-newsee (#209395) üzenetére


Barret001
addikt

Mint írták is a hozzászólások között :)

(#209397) e-newsee válasza Barret001 (#209396) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem olvastam a linkelt cikket, csak kimásoltam a kódot. De valóban, ott is említik.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209398) e-newsee válasza Thrawn (#209392) üzenetére


e-newsee
addikt

Az az 1.10.1 előtöltése. Most tették ki a hírt.
Amiket tudunk, hogy mik lesznek benne:
Visszatérnek a dögcédulák állandóra.
Magasabb tierű közepes tankok balansza.
De simán lehet a Halloween előkészítése is még, mert az is el szokott kezdődni október végén. Sőt, a menetrendjük szerint lesz még egy ranked is.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209399) Black_Sheep válasza hulp01 (#209385) üzenetére


Black_Sheep
tag

A top 5-be jutni viszonylag egyszerű, ehhez nem kell unikornisnak lenni. Gyors tankot kell választani (Arlequin, Raven, Harbinger), nyomogatni az X-et, és távolságot tartani az ellenfelektől. Ahol szabad a loot, ott tápolni, de ha közelben van egy ellenfél, akkor az ellenkező irányban nyúlcipő. Ennyi az egész.

Ha kerget valaki, akkor is az X-et nyomogasd, amint betölt, és meg kell próbálni ráhúzni egy harmadik ellenfélre. Amíg ők egymással foglalkoznak, lehet menekülni, vagy megvárni, amíg lelövik a HP-t egymásról, majd kivégezni őket.

Kezdéskor ne a sarokba/szélre helyezkedj, bár mindenki ezt tanácsolja; a közepet szinte senki sem választja, így egyedül leszel egy csomó loot-ra, a sarokban spawnolók pedig csak öldössék egymást nyugodtan. Amire kezdenek feltünedezni középen az ellenfelek, addigra már mozgékonyságra tudtál perket rakni, és eltűnhetsz a veszélyes helyekről.
Az ejtőernyős dropokra nem kell rámenni, ha nem nyerni szeretnél, mert ott (az elején tuti) bele fogsz futni több ellenfélbe is.

A sárga terület a barátod. Amint besárgul egy rész, a legtöbben rohannak ki belőle. Te ne így tegyél, mert a menekülők miatt hamar kiürül, így biztonságban leszel. Közel maradj a határhoz, hogy 5-6 mp alatt ki tudj belőle jönni, amikor bepirul.

Az auto célzás nem a barátod. Menet közben nem könnyű célozni, de érdemes gyors tankkal láncolni az ellenfelet. Így esélyed lesz menekülni, vagy ha nincs javítója, akkor körbe lehet táncolni és sebzés+lánc kombóval leamortizálni. Néha látni fogsz ellenfeleket kijönni a piros területről, őket értelemszerűen láncolni kell és láncon tartani, amíg el nem fogy a HP-ja.
A piros terület legszélén levő lootokat is fel lehet venni. 4 mp kell a loothoz, így 6 mp kell a fordulóhoz. Sok esetben kivitelezhető, hogy ne sérülj.

Ezek csak az alapok, de ennyi is elég ahhoz, hogy pontokat szerezz, esetleg nyerj is. Nem atomfizika.

[ Szerkesztve ]

(#209400) peterson79 válasza Black_Sheep (#209399) üzenetére


peterson79
őstag

Szép összefoglaló.

Nekem is feltűnt, hogy mostanában a közepe üres a pályának. Volt, hogy emiatt az ejtőernyős drop-ot is fel tudtam venni, de ehhez szerencse is kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.