Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#208951) dokee78 válasza zodo (#208933) üzenetére


dokee78
félisten

Ilyen bug esetén rá mész a külsőre a javítás mellett.
Majd ki lépsz és helyre jön.

[ Szerkesztve ]

(#208952) peterson79 válasza kchryss (#208950) üzenetére


peterson79
őstag

Köszönöm szépen, jó látni, hogy más is így csinálja. Igazából tapasztalat, ez hatékony, ennyi, csak ugye azért fórum, hogy segítsünk egymásnak.

Én ezért írtam korábban, hogy random egyébként. Ha tökfejek a társak, akkor tökmindegy mennyire csinálod jól a fentieket, belegebedsz sem sikerül nyerni. De azért, ha mész pár emberrel csapatban, akkor megnő az esély, jelentősen.
Nekem a pörgetés tipped volt egyébként hasznos. Valahogy eszembe sem jutott, hogy kreditet pazaroljak rá, de ahogy leírtad, máris más fényben látom a dolgot. :N

(#208953) zodo válasza dokee78 (#208951) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, ezt írtam. ;)

(#208954) hulp01 válasza peterson79 (#208944) üzenetére


hulp01
senior tag

Jó kis összefoglaló. Annyit azért hozzátennék, hogy előtte mindenki nézze meg, hogy nem rombolható-e a ház, ami körül elkezdene fogócskázni a wt-vel. Plusz van ilyen lassító izéje, amit ha be tud vetni (van neki éppen, vagy eszébe jut a játékosnak), akkor azért már elég nehéz elbújni előle a ház mellett, mert annyira nem lomha. Valamint tud energiabombát is "dobni", ami ha low hp-d van, akkor simán kinyír (nekem volt ilyen killem is). És ezek házon keresztül is hatásosak, szóval nem tudsz elbújni előlük, max. eliszkolni a hatókörükből (ami nem túl nagy).
T55A-val az elején érdemes a lightokat rammolni. Általában lőni sem kell, simán meghal, főleg ha turbó üzemmódban vagy. Bár volt, hogy megszivatott, és kifordult előlem. :)
WT-vel már csak azért is megéri a killre menni, mert amikor felveszik az energiát, akkor minden t55 visszakap valamennyi hp-t. Simán lehet, hogy az addig egylövéses tank kétlövésessé válik (és valamennyi rng itt is van, szóval tudsz róluk pattanni, láncolni őket sebzés nélkül).

(#208955) szbalogh válasza peterson79 (#208944) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem volt szerencsém tegnap. Csak T55-el mentem de kb 6-7 csatából egyet nyertünk. Volt olyan, hogy egy teljes szakasz elbújt a pálya sarkába... :U
WT-vel meg nem is kerültem csatába. Első nap kb 500:1 volt a T55-WT arány a várakozóknál. Tegnap meg fordítva.
Hívjatok szakaszba, mert már a hajam téptem. HE_Storm

Nick: HE_Storm

(#208956) adrian360 válasza kchryss (#208950) üzenetére


adrian360
őstag

nekem 7 WT csatából lett meg a kollekció, kaptam 2 dobozból is prém napot, azokat nem pörgettem újra. Az elsőben nem nagyon tudtam hogy mit kéne csinálni, de utána elég könnyen rá lehet érezni. Teljesen felesleges kergetőzni, be kell védeni egy-két spawn pontot, és ott szedegetni az ellent. volt olyan hogy 7 ből 4 embert totál lenulláztam mert rá álltam a felszedendő energiára, meg onnan rá tudtam lőni a egy másik helyre.

(#208957) peterson79 válasza hulp01 (#208954) üzenetére


peterson79
őstag

Alapból nem szoktam leállni a Waffen-nel fogócskázni, mert 5:1-hez az esély, hogy kinyír. Eddig egyszer tudtam ezt megcsinálni, hogy feltartottam, szóval, ha nagyon beszorulsz és már nincs esély menekülni, max akkor érdemes próbálkozni, egyébként futok, mint a nyúl.. :D

(#208958) dokee78 válasza zodo (#208953) üzenetére


dokee78
félisten

Bocs,nem olvastam végig,a hiba után egyből a válaszra nyomtam.

(#208959) hulp01 válasza peterson79 (#208957) üzenetére


hulp01
senior tag

Jaja, ez egyértelmű. Én is csak azért kényszerültem rá, mert elcsesztem, és a fishermans bayen beszorultam a faluban az egyik sarokba. És a WT is pont oda ment középről. Viszont nem volt túl jó játékos, mert viszonylag sokáig fel tudtam tartani, amíg a csapat többi része lehozta a spawn pointokat. Amúgy az elején futok előle én is, ahogy csak bírok. :)

(#208960) jano_77 válasza hulp01 (#208959) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én az olyan WT játékosokat kedvelem, mint akit tegnap kaptunk az egyik csatában, hogy konkrétan lehetett tudni, hogy mikor nyomott meg egy másik gombot, mert olyankor konkrétan megállt a pályán. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208961) Raidon válasza kchryss (#208950) üzenetére


Raidon
őstag

Na egész jól állok a sima Harrier kollekcióból 20/12 a mérnökre meg gyűjtögetek kulcsot. Naponta van egy küldi hogy legyél top 5 be és sebezz a WT be 5000-t. Az minden nap ad egy darabot a kollekcióba. Igazából ez meglesz de a WT-s játéktól tartok kicsit hogy nem tudom lehozni...

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208962) jano_77 válasza Raidon (#208961) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ne tarts tőle, nem lesz gond! :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208963) Raidon válasza jano_77 (#208962) üzenetére


Raidon
őstag

Bízom benne hogy meglesz abból is a 10 jutalom nagyon ki vagyok éhezve a kötvényre ha már a rankeden nem tudok teljesíteni... 😂😂🤣

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208964) Papooo válasza peterson79 (#208957) üzenetére


Papooo
senior tag

Ha Redshire pályára tesz be ET-vel, csak be kell menni a léghajós spawn pontra, és a győzelem garantált. A mellette lévő dombról jól lehet aprítani a másik három lerakási ponton tevékenykedő ellenfeleket. :D

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#208965) 3


3
senior tag

Van egy megérzésem: a streamer csaj szinte ellenállás nélkül dobálja az arany ládákat a vele találkozóknak, én pedig olyan csapattársakat kapok, akikkel kapcsolatban biztosra veszem, hogy a csata! gombot is csak külső segítséggel tudták megnyomni, és nulla esélyünk van nyerni. Drága WG, térdig gázolni a szemétben hogyan lenne játék?

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208966) kchryss válasza jano_77 (#208960) üzenetére


kchryss
addikt

Én hallottam olyan WT játékosról is aki megfulladt fishermansen. :C

(#208967) peterson79 válasza Papooo (#208964) üzenetére


peterson79
őstag

Például ;)

(#208968) jano_77 válasza kchryss (#208966) üzenetére


jano_77
nagyúr

LOL.....vicces lehetett :DDD

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208969) 3 válasza 3 (#208965) üzenetére


3
senior tag

Éljenek soká a szart sem érő 8-9k+ PR-es játékosok!

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208970) phoenix1989


phoenix1989
őstag

6k kombinált és zuhan a jelem . aaaazzzz igen xD szar WG

(#208971) ollie válasza phoenix1989 (#208970) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván a WG hibája, hogy emelkedett az elvárás a markolásban...

***

(#208972) phoenix1989 válasza ollie (#208971) üzenetére


phoenix1989
őstag

és mégis mennyire? 10k ra? xD ne nevettess. 3800 kell kombiban a 3 hoz.

(#208973) Papooo válasza kchryss (#208966) üzenetére


Papooo
senior tag

Afk wt-vel már találkoztam.
Tegnap belefotottam egy szakaszba, mindhárom játékosnak Sentinel volt a neve, és előbb indultak a drop zónákhoz, minthogy a villámok elkezték colna jelezni. Gyakorlatilag ledarálták az ellent.
Én lettem a negyedik legjobb játékos, 1 kill 6000 sebzéssel, de csak azért, mert hozzájuk csapódtam. :DDD

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#208974) ollie válasza phoenix1989 (#208972) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Általános iskolai matek kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

***

(#208975) Barret001 válasza ollie (#208971) üzenetére


Barret001
addikt

Nem az assist volt kevés?

(#208976) phoenix1989 válasza ollie (#208974) üzenetére


phoenix1989
őstag

aha aha. figyi 6k kombival zuhanok 3k val meg emelkedtem . értem én hogy változik és meg is érteném ha szar meccset mennék de ne mond már hogy normális 6k val esni mikozben kurvára nem kér ennyit. egy 279 e 6k + os nem egy szar st 2.

(#208977) ollie válasza Barret001 (#208975) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem a kiválósági jelről van szó, hanem a markoláshoz szükséges sebzésről.

***

(#208978) Barret001 válasza phoenix1989 (#208976) üzenetére


Barret001
addikt

Na várjál,a kombinálton mit értesz? 92-t? Az elég sovány.

[ Szerkesztve ]

(#208979) Barret001


Barret001
addikt

IDÉZET : a kiválóság jele elsősorban a direkt illetve a közvetett (felderítés és láncolás közben a társak által kiosztott) sebzésből tevődik össze. A mutató legfontosabb tulajdonsága, hogy NEM IGAZÁN FARMOLHATÓ, illetve hogy nagyon nehéz megszerezni az utolsó két szintet, ezért egy reális képet fest a játékos tankhoz kötődő teljesítményéről.

(#208980) phoenix1989 válasza Barret001 (#208978) üzenetére


phoenix1989
őstag

mi 92? 6k sebzés mi nem világos a kettő együtt számit tök mindegy hogy az csak sebzés vagy csak spot.

[ Szerkesztve ]

(#208981) Barret001 válasza phoenix1989 (#208980) üzenetére


Barret001
addikt

Nem sebeztél 6K-t,nézd meg.És volt hozzá 92 Assist.
Én kérek elnézést! A 3000-es körödnél mennyi assistod volt? Mert az is kell a gunmarkoláshoz. Próbálj sokat láncolni,az biztos segíteni fog.

[ Szerkesztve ]

(#208982) phoenix1989 válasza Barret001 (#208981) üzenetére


phoenix1989
őstag

most komolyan? itt 6k a kombinált amiből 92 asist a többi sebzés a másiknál meg 2500volt a sebzés és 900 az assist . a jelhez a kettő össze adodik még te magad is leirtad ne szopass már.
tök mindegy hogy csak spotolok végig vagy csak sebzek. a lényeg hogy felette legyek annak amit kér. és felette voltam nem kicsit mégis zuhantam. ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#208983) hulp01


hulp01
senior tag

Na, ma nekem dobta a gép a debileket. Háromból három vereség a t55-tel. De olyan szinten, hogy a közelében nem voltunk a győzelemnek. Ilyen 35k-s játékos 2000-es ingame ratinggel. 22k csata bt7-tel. Az ilyen minek jön be bármilyen más csatába.....

(#208984) jano_77


jano_77
nagyúr

KRITIKÁN aluli most a WT-s játék T55-el! Ennyi nyomorék, gyáva szar alakot még randomban sem láttam mint most van! Mindenki a pálya szélén áll és onnan igyekszik snipeolni! Minden csatát buktunk eddig, amit ma mentem. :W :O
Így könnyű gyűjteni a kollekciót. :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208985) hulp01 válasza jano_77 (#208984) üzenetére


hulp01
senior tag

Detto. 7-8 csatát mentem és csak az utolsó volt győztes. Volt, hogy 1400 sebzéssel végzett egy csapattárs. Ahhoz mekkora balfasznak kell már lenni? Az elején még csak sebezni se tudnak a botok. Másikban még az ötös szintet se értük el, amikor hárman már kipontozódtak. De ma ennyi időt szántam rá. Nem jött össze a wt kulcs, nem rajtam múlt. Majd holnap újra próbálkozok. De durva kontraszt a tegnapival, amikor háromból hármat nyertem és kaptam is a kulcsot.

(#208986) Lovi24


Lovi24
senior tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy ez az új játékmod nálatok rendben fut???? Csata után, kilépéskor a felület betöltésével makkol és nem csinál semmit, semmire sem reagál:W:W:W....cak az alt+f4 segít...:o laptopon és asztalin is előadja. Aslain van egyedül felrakva min setup-al...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#208987) notika77 válasza Lovi24 (#208986) üzenetére


notika77
senior tag

Ezt hibáztad el, hogy az Aslaint feltetted. Még bibis az XVM.

(#208988) kchryss válasza hulp01 (#208985) üzenetére


kchryss
addikt

Én szokásos 2 buktával kezdtem, de aztán jött 3 győzelem. Az egyik nagyon szoros volt, 2-en hamar kipontozódtak és a legvégén 3-an hoztuk le okos játékkal 3 oldalról szopatva a WT-t.
Viszont a nyitásoknál nem volt szerencsém, 3 ládán is végigmentem az újranyitásokkal úgy hogy az utolsóra sem adta be a kollekció darabot. Öröm volt 175 ezer kreditért nyitni 3 tűzoltó készüléket. :DDD
A peches nyitások miatt 2 kollekció darab hiányzik még, azokat holnap behúzom. A WT-vel már tegnap végeztem, így azzal már nem kell(ett) játszanom.

(#208989) Lovi24 válasza notika77 (#208987) üzenetére


Lovi24
senior tag

Igazad van. Mod nélkül kilép, de érdekes a dolog mert rendes csatában nem csinálja, csak ebben a katyvaszban...

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#208990) Raidon válasza kchryss (#208988) üzenetére


Raidon
őstag

WT-vel mennyire nehéz kiszedni a 10db-ot?

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#208991) szbalogh


szbalogh
őstag

Chrisler GF-ről mi a véleményetek? Kéne egy tank gyorsan a pattintós küldetésekhez. Kis HP de jól pattintson! Most ezt tudnám wiszonylag gyorsan kötvényből megszerezni.
[link]

Nick: HE_Storm

(#208992) 3 válasza Raidon (#208990) üzenetére


3
senior tag

Semennyire.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208993) 3


3
senior tag

Server Maintenance on 01 October, 2020 from 06:00 to 06:45 CEST (UTC+2):
* Fixed the issue where some players were unable to hear engine and track sounds, and the effect of exhaust gases was missing.
* Fixed the issue where players with the Anonymizer option enabled were displayed as Sentinels on the team list in The Last Waffenträger event.
* Fixed the issue where the information window for the T77 displayed an incorrect engine power value.
* Fixed some technical issues.

[ Szerkesztve ]

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208994) kchryss válasza Raidon (#208990) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem 8 csata kellett hozzá mert első nap még nem nyitottam újra a ládákat hozzá. Fórumtárs ma azt írta neki 7 csata elég volt hozzá.

(#208995) peterson79 válasza kchryss (#208994) üzenetére


peterson79
őstag

Ezt számoltad vagy valahol írja is?

(#208996) jano_77 válasza Raidon (#208990) üzenetére


jano_77
nagyúr

SOKKAL könnyebb mint a tetves T55-el a 20, ugyanis ott NEM nagyon lehet nyerni - ha beszopod mint én a balfék nyominger csapattársakat! Nyerés nélkül pedig hiába vagy benne az 5-ben batyhatod. :W :o
Nem sikerült még 3x nyerni a t-55-el! Az durva, úgy, hogy mentem már vagy kb 7-8 csatát, de lehet többet is :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#208997) e-newsee válasza Barret001 (#208981) üzenetére


e-newsee
addikt

A gunmarknál a direkt sebzés számít, plusz az assist, vagy a spot. Azt adja hozzá, amelyik az adott csatában a több, de csak az egyiket. Vagy sebzés+assist, vagy sebzés+spot.

phoenix1989:
És az a 3,8k kombinált, ami kell a 95%-hoz, az valójában jóval több. A mod nem tudja potosan, de ahogy közelítesz hozzá, úgy egyre pontosabban tudja számolni, és általában egyre magasabb lesz. Szóval ha te most 85%-on állva 3,8k-t látsz, az mondjuk, ha majd odaérsz 94% környékére, lehet, hogy már 5k lesz. A számítás képlete viszont ismert, pár éve a házisárkányunk egy posztban le is vezette, hogy miért számít sokkal többet az utolsó csata, mint pl a 10-zel korábbi, és hogy miért nem jó GM grindelés közben napokat kihagyni. A lényege, hogy nem sima számtani közepet (átlagot) számol a játék, ezért nem azonos súlya van a beleszámolt csatááknak.
De majd, ha akarja, úgyis előkeresi a posztját, és lehet filózni rajta.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#208998) 3 válasza jano_77 (#208996) üzenetére


3
senior tag

Van még idő. Tizenegy nap. Mínusz négy, mert a két hétvége valószínűleg ultra brutál lesz. :D

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#208999) kchryss válasza peterson79 (#208995) üzenetére


kchryss
addikt

Számoltam. Könnyű megjegyezni ilyen kevés csatát. És a kulcsok száma is ennyire jött ki a küldetésekből.
Ruszki szerveren lehetetlen nyerni a T55-ökkel. 3 órája játszom és csak 2 győzelem jött össze eddig. Komolyan mondom annyi afk és retardált van hogy az eu szerveren ehhez képest géniuszok játszanak.

[ Szerkesztve ]

(#209000) BÁ Nutrition válasza kchryss (#208999) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

1 ora 40 perc 1/8 kb
elso csataban volt egy full bot wt aki elment egyik sarokba kempelni ki sem jott onnan, annal asszem 4 perc maradt is miutan kinyirtuk
az osszes tobbi sima buko. a jatekosok kiismertek h kb mit kell csinalni a trogerrel es ilyen idokeretek kozott csak veletlen tudnak veszteni vele
elso nap szakaszozva konnyen ment a streamereknek. most full opas

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.