Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#209701) notika77 válasza Djuree (#209700) üzenetére


notika77
senior tag

Rankeden :)
Battle Pass extrában, ha már megvan a 45 alapszint, akkor ott is össze lehet hozni pár ezer kötvényt, de ez sok száz csatát jelent összesen.
Tier 10-ben elég szépen csordogál, de itt is jelentős csataszám kell a 15-20k-hoz
Venni nem lehet, ha nem számítjuk, hogy a Battle Pass alapszintjeit (azt hiszem csak ezeket) aranyért ki lehet váltani, ha megvetted az Improved BattlePasst (6,5k) + 250 arany / szint :)
A prémium napi 3. küldetés mindig 25 kötvény, a nem prémium napi küldikben is lehet fullos RNG mellett max. ~100db.
A be nem váltott Steel Hunter és Frontline tokenek után is adnak majd 300db-ot, ha vége a szezonnak.

[ Szerkesztve ]

(#209702) 3 válasza notika77 (#209701) üzenetére


3
senior tag

250 db.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209703) 3 válasza Djuree (#209700) üzenetére


3
senior tag

Pár hete a WTE110 módban vérrel-verítékkel lehetett szerezni 3000 darabot. Bár gondolom, vagy megszerezted, vagy nincs időgéped...

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209704) ollie válasza Djuree (#209700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 10-es csatákban kapod a legtöbbet, ill. időnként küldetésekért is adnak, pl. a Battle Pass, de a rankedben is szerezhetsz.

Azért ne számíts rá, hogy gyorsan összegyűlik, amióta ez létezik a játékban, én kb 40k-t gyűjtöttem összesen, bár tény, hogy keveset játszok tier 10-ben.

Ha nem játszol sokat, nem fogsz tudni nagy mennyiségben szerezni.

[ Szerkesztve ]

***

(#209705) Djuree válasza 3 (#209703) üzenetére


Djuree
félisten

azt tudom, de annyit nem tudtam jatszani. :(

notika: koszi, akkor szep lassan csak ossze lehet szedni, gyors mod nincs ra akkor. :D

ollie: nekem van kemeny 6000 korul, bar t10-ben nem jatszok szinte soha, csak gyujtom inkabb a tankokat, mivel t10-nel nincs tovabb igy semmi nem indokolja h jatsszak is veluk, engem a fejlesztes motival csak, mivel egyedul jatszok mindig. majd ha klan csataban esetleg reszt veszek egyszer akkor megyek t10-el is, bar mivel nem hasznalok gold ammot igy ott nem sokra mennek valszeg. :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209706) ollie


ollie
MODERÁTOR

Yzne csatornáján megint EBR verseny van, jópofa, érdemes belenézni: [link]

Daki is épp a versenyzők között van.

[ Szerkesztve ]

***

(#209707) ImpersonatoR

Hol lehet megnézni egy prém tank jelenlegi arat aranyban ?
Eddig tanks.gg mutatta de ugye azóta csökkentették a tankok aranyban mert arat.
Igazából arany kéne de lehet jobban járok ha megveszek egy tankot ami mar megvan és kompenzál aranyért.

(#209708) hulp01 válasza Djuree (#209705) üzenetére


hulp01
senior tag

Rankeden viszonylag sokat lehet gyűjteni. Meg ad némi goldot is. Én ezekért küzdöttem vele. Egy fillért nem költöttem, és nem is fogok a játékra, szóval a gold mindig jól jön. Máshogy meg nem nagyon lehet szerezni. Tavaszi újrakezdésem óta 23k kötvény jött össze. Amiből 20 el fog menni a kpz-re, amivel utána majd nem játszok :). Mint a CharFutur. Még egy kört nem mentem vele. Majd egyszer. Ha hozná a creditet nem lenne gond. És akkor talán nem mindenki t8-ban vitézkedne, hogy egy kis credithez jusson.

(#209709) gabika1972


gabika1972
tag

Sziasztok!
Nagyon régóta (7 év) újra elkezdtem játszani. (még megvolt a fiókom) :)
Lehet már sokszor feltették ezt a kérdést: miért nem egyezik a meccs közbeni okozott sérülés a meccs utáni eredménnyel? 100-200-al általában kevesebbet mutat meccs alatt.

(#209710) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most vettem észre, hogy már világítanak a lámpák a speciális skineken a játékban. De nagyon gagyi, mert nem igaz fényforrás, így valójában eltűnik, nem látszik a felületeken.

***

(#209711) TigerDzsó


TigerDzsó
tag

Csak nálam ilyen csodálatos a winrate az utóbbi időben? :U

(#209712) ollie válasza gabika1972 (#209709) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha úgy találsz el valakit, hogy nincs spotolva, akkor csak az összesítőben látszik.

***

(#209713) jano_77 válasza kchryss (#209675) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jól gondoltad, hogy a festés tetszik és a goldot meg vennék amúgy is, mert elfogyott.
Azt jól látom, hogy a Tankrewards-os szintekért - pl a IV-nél a 20% - az már a prémium shopban NEM használható fel, hanem csak a bolt részen, ahol pulcsit meg efféléket lehet venni?!? Tényleg ekkora retek tróger lett ez a WG!?!? :F :Y :W

hulp01: szerintem a CharFutur-al lehet keresni, még ha nem is olyan mértékben mint egy tier8 prém vassal. :K Ha nem zárod a csatát sebzés nélkül a legelsők között, akkor szerintem nem lesz gond. ;) Kpz50t-t nagyon várom már, de megvárom a következő ranked "epizódot", hogy hátha sikerül megint megszerezni az 500 kötvény kedvezményt és akkor nem 20-ért, csak 19 venném meg. Sok kicsi sokra megy. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209714) kchryss válasza szbalogh (#209680) üzenetére


kchryss
addikt

Jobb a 140 mint a t62a.
A 140-nek nem csak lövés után hanem tank mozgásánál is jobb a lövegkezelése.
A múltkor kérdezte itt valaki hogy mikor érdemes "Fejlesztett fordulási mechanizmus"-t (IRM) használni. Ha a 140-re stabilizátor helyett IRM-et teszel akkor ugyanolyan lesz a lövegkezelése mint a T62A-nak stabilizátorral, a teste viszont gyorsabban forog: [link]
A 140-nek az összes 10-es med között a legjobb az ágyú soft statja. Alapból 0,08 tank traverse, 0,08 moving, 0,10 turret traverse értékek. Ez olyan jónak számít hogy szerintem felesleges rá a stabilizátor. T62A-nál ezek az értékek 0,10 - 0,10 - 0,08 ami szintén jónak számít, de egy picit azért rosszabb mint a 140-nél.
A töltésgyorsító, optika, stabilizátor/IRM kombókkal egyébként nincs olyan felszerelés ami az elsődleges slotban bónuszt adna ezért érdemes elgondolkodni venti használatán ami a szokásos 5% helyett itt többet adna, akár az optika, akár a stabilizátor/IRM helyén jól működhet.

A forgás különbség egyébként akkor lenne mérvadó ha a 140 lassú lenne a t62 pedig gyors ilyen téren, de itt erről szó sincs. A 140 hiába forog picit lassabban így is gyorsnak számít a forgása, simán leköveti a gyorsabb tankokat.
Ráadásul a végsebesség szerintem fontosabb mint a forgás, ha flanket kell váltani akkor sokkal többet számít az a +5km/h mint az a fél másodperc amivel gyorsabban irányba áll a T62A.

A 2 kupolát eltalálni nem egyszerű, így szerintem nem nagy előny ez a T62 javára.

Viszont ami a lényeg az a lövegsüllyedés. Eddig is 1 fokkal jobb volt ebben a 140, de a mostani patch-ben ezt buffolták így már 2 fokkal jobb. 5 vs 7 fok lövegsüllyedés nagyon nem mindegy.
A frontját is buffolták most a 140-nek.

Összességében a 140 jobb ágyú karakteriszika, pontosabb, sokkal jobb lövegsüllyedés, nagyobb végsebesség. Erősebb front páncél. T62A minimálisan erősebb torony és picit jobb forgás.

Sík terepen városban, fedezék mögött a T62 jobb, minden más szituban a 140 a jobb. Nem nagy egyébként a különbség, a T62A is jó tank, de ha a kettő közül kell választani akkor nem éri meg a T62A-t választani a 140 helyett.

(#209715) kchryss válasza jano_77 (#209713) üzenetére


kchryss
addikt

Jól látod, a tankrewards kuponokat csak a wg store-ban lehet felhasználni, a prém shop-ban nem. Elég nagy szemétség, biztos nem fogytak jól a pulcsik ...

#209707ImpersonatoR
Ugyanúgy tanks.gg-n lehet megnézni a tankok aranybeli árát. Már frissítve vannak az új árhoz. Ha biztosra akarsz menni akkor fent tanks.gg-n beállítasz egy régebbi wot verziót és leellenőrzöd, hogy tényleg drágább volt-e régebben.

#209705Djuree
A legtöbb kötvény talán klán kampányban szerezhető. Régen kampányoztam már, Janó tudná megmondani mennyi kötvénnyel gazdagodott a múltkor azzal hogy pont nem került be a tankszerző helyre. Egy top klánban sok tízezer kötvény összejön ilyenkor, egy közepes klánban olyan 10k környékén.
Aztán rangsorolt csatákért jár még aránylag sok kötvény, 8200 kötvény ha végigmész az összes divízión.
Steel hunter és frontline is szokott kötvényt adni. Illetve szinte minden speciális időszakos játékmód/event szokott adni, eltérő mikor melyik mennyit.

[ Szerkesztve ]

(#209716) kchryss válasza TigerDzsó (#209711) üzenetére


kchryss
addikt

Nem csak nálad. Engem sem enged nyerni ez mocsok játék. :O

(#209717) Viktoár


Viktoár
addikt

A jó öreg kv4...

Az a furcsa hogy az fcm nem afk volt mert folyamatosan szídott mindenkit a cseten aki szólt hogy induljon el. Kezdésnél le ment a sarokba és nem csinált semmit. A skorpion g szintén full hp-val őrizte az fcm-et.

A végén én mentem 30 hp-val megkeresni a ellenfél skorpion g-jét és rhm--jét mert márcsak 1 perc volt a csatából. Az rhm úgyahogy kísért, de ő sem mert előrébb menni full hp-val. Hihetetlen mekkora beszari botok vannak. :(

Üdv:Viktor

(#209718) erikke17


erikke17
őstag

Szép estét :)

Prém tank ami hozzra creditet is meg némi fun is akad mellé? Jó öreg Löwe? :D Ily sok év után lehet áldozok be egy "Prémium" járgányra :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#209719) Pug válasza erikke17 (#209718) üzenetére


Pug
veterán

Franszia Brakasz (Bourrasque).

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#209720) Balcsix válasza kchryss (#209714) üzenetére


Balcsix
senior tag

Ezzel egyetértek. Egy ideje mi is át tértünk szinte teljesen CW-n T-62A-ról 140-re. A legnagyobb előnye a 140-nek a 62-höz képest a sebessége, de a buffal a 140 még OP-bb tank lett mint eddig volt...

[ Szerkesztve ]

(#209721) gabika1972 válasza ollie (#209712) üzenetére


gabika1972
tag

Köszönöm szépen!

(#209722) Barret001 válasza TigerDzsó (#209711) üzenetére


Barret001
addikt

700 wn8-ra ezt adja.

(#209723) Viktoár


Viktoár
addikt

Van elfogadható magyarázat arra hogy 256-os pennel ez itt ebben a szögben miért nem ment be?

Csak mondom hogy buktuk a csatát. :C

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#209724) 3 válasza Viktoár (#209723) üzenetére


3
senior tag

Van: hiányoztál az iskolából, amikor a százalékszámítást tanították, és azóta sem pótoltad a hiányosságot. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#209725) jano_77 válasza kchryss (#209714) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezt mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy ha nincs vkinek Obj.907, akkor CW-re az Obj.140 lehet pótolni! T-62A sosem merült még fel.

Kötvények:
Ha arra céloztál Kchryss, hogy a kampány ideje alatt mennyit kaptam összesen a 10 tankok miatt, akkor nem tudom, de az élet eredmény után semmit nem kapott a klán. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209726) Barret001 válasza Viktoár (#209723) üzenetére


Barret001
addikt

Ott hány méter vastag a páncél?Az ott a felső lemez éle.

(#209727) Djuree


Djuree
félisten

BON3S klanbol van itt vki?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209728) Djuree


Djuree
félisten

hvy tankokra es medekre milyen legenysegi skillek ajanlottak? 3-4 skillesek.
obj 140, super konki meg is-7 amit rendbe kene tenni.
meg felszerelest is mit erdemes ezekre?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209729) Viktoár válasza 3 (#209724) üzenetére


Viktoár
addikt

De ennyire low roll-t dobál? :U Túl sok beleszólása van az rng-nek, rendszeresen eldönti a csatákat.

Tegnap volt egy amiben 3-an maradtunk 4 ellen. Kettőnknek fél hp és egy fullos tankunk maradt. Az ellenfélnél 4 fél hp-s. Rájuk mentünk, első lövésre kivágták a fullos tankunkat ammorackkel. :U Ott eldőlt hogy kinek kell nyerni. :C

Barret001 ~210mm -es lehetett ebből a szögből a tanks,gg szerint. Nincs felső lemez éle...

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#209730) notika77 válasza Viktoár (#209729) üzenetére


notika77
senior tag

Oda van írva a képre, hogy 53% az átütés esélye, vagy bemegy vagy nem :).
Akkor tölts több időt az oknyomozással, ha oda 100% van írva, de mégsem megy be.

Ha esetleg nem volna egyértelmű a fentiekből, mi a gond, akkor ez: 256mm átlagos átütés és -25% RNG esetén csak 192mm átütésed van, ami kevesebb, mint a 210mm.

[ Szerkesztve ]

(#209731) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

:DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#209732) ImpersonatoR válasza kchryss (#209715) üzenetére

Hat tanks.gg szerinte amx 13 57 4500 arany (régen 5000 volt).
Na ehhez képest kaptam érte 3600 aranyat szóval valami nem kerek.

[ Szerkesztve ]

(#209733) e-newsee válasza ImpersonatoR (#209732) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha valamiért akciós, akkor az akciós árát kapod vissza. Ha jól tudom.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209734) Viktoár válasza notika77 (#209730) üzenetére


Viktoár
addikt

És az szerinted 53% ? :C

Üdv:Viktor

(#209735) erikke17 válasza Pug (#209719) üzenetére


erikke17
őstag

Húú nekem a francia medek valahogy nem mennek :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#209736) e-newsee válasza Viktoár (#209734) üzenetére


e-newsee
addikt

A képen a saját lövege ellen mutatja az 53%-ot. Megnéztem az IS-2-II APCR-je ellen.
Ott 80%-ot mutat, ami ugyan több, de még mindig nem 100%. Benne voltál a 20% szopóban, ennyi történt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209737) Viktoár válasza e-newsee (#209736) üzenetére


Viktoár
addikt

Én nem is mondtam hogy az is 2 II lövegével néztem. :N Csak az effektív páncélt néztem meg. Azért érdekes mert vagy háromszor nem tudtam beütni.... úgyhogy a 20% sem igaz vagy megint a bukóhoz vezető "véletlenek" sorozata. :C

Üdv:Viktor

(#209738) e-newsee válasza Viktoár (#209737) üzenetére


e-newsee
addikt

Azokat lehet, hogy más szögben találtad el, vagy nem ennyire nagy eséllyel. És azt is nézd, hogy 3x viszont beütötted. Plusz nézd meg azt is, hogy az összes átütő találatodból mennyi volt olyan, ami nagyobb eséllyel pattant volna, de neked mégis beadta, valamint azt is, hogy a téged ért találatok mekkora esély mellett pattantak, vagy ütött be. Az egész képet egyben tessék nézni, mielőtt idézőjelbe tesszük azt a véletlen szót.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#209739) Viktoár válasza e-newsee (#209738) üzenetére


Viktoár
addikt

Szinte mindig idézőjelbe teszem mert nem vagyok meggyőződve arról hogy valóban dobunk egy kockával és kijön ami kijön. ;) Mármint ebben a játéban. Túl sok a követhetetlen és tisztázatlan együttható ami valamiért MINDEN játékost az 50% felé húz. Sok olyan lövést láttam ami szemmel láthatóan mellé ment és mégis beadta mint találat, de ennek fordítottja is igaz.

Tapasztalatom szerint például ha az elején a célzott lövések mindenhova mennek csak éppen a tankot nem találják el, 90% bukó.Nem azért mert én nem találok el semmit hanem mert senki a csapatból. Tehát csapat szinten szopat a játék. Azt hogy balanszolt legyen a WR nem bízhatod a véletlenre.

Az egyik nap a lelked kiteszed de a wr 30%, másik nap ugyanúgy próbálsz mindent elkövetni és 80%. A játékosok zöme képes ráhúzni a célkeresztet a tankra és megnyomni a gombot. Utána jön az a bizonyos dobókocka. Vajon mennyire tudod te befolyásolni hogy a lövés után mi történik?

Előbb sikerült felrakni a KV4-re a második kiválóságjelet. Az utolsó csatában beforgatva állok szemben egy arany type 59-el Kb 400 hp-ja volt. Az oldalát mutatta elsőre be is ment a lövés, maradt kb 110. És itt jön az érdekes rész. A következő három lövésem mind a földbe ment majd a negyedik nagy kegyesen odaszállt ahova eddig is éloztam. Az ilyen és hasonló furcsaságok miatt nem hiszem hogy minden csata tiszta!

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#209740) notika77 válasza e-newsee (#209736) üzenetére


notika77
senior tag

Eszembe sem jutott lefekvés előtt már, hogy a löveget nem állította át. Kicsit kevésnek tűnt az 53%, de inkább mentem aludni :)

(#209741) jano_77


jano_77
nagyúr

Ki, mit javasol orosz ill. kínai tankokból a Chimera, Unió-13 küldetéshez, ahol 6 kill kell kétféle tanktípusból és 3K dmg?
ezek állnak a garázsban:
tier8

tier10:

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209742) kchryss válasza jano_77 (#209741) üzenetére


kchryss
addikt

Defender, is3a, type59, t54mod1
Én ezekkel próbálkoznék. 8-as tankkal szerintem könnyebb megcsinálni. A 3k sebzés ha top tier vagy akkor általában sok killt jelent.

(#209743) jano_77 válasza kchryss (#209742) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi a tippeket, majd próbálkozom. Ezzel az elmélettel amúgy csak egy probléma van - mármint hogy ha top tier vagyok - ilyenkor szinte 100% hogy vesztes a csata! :O :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#209744) Viktoár


Viktoár
addikt

Van amikor összejön. Egyedül menten fel a hegyre, később csatlakozott az O-Ni de nem volt egy nagy segítség. Nap végi zárásnak nem is kell több. :)


Üdv:Viktor

(#209745) kchryss


kchryss
addikt

Ritkán nézek QB-t, de most pont egy jó jelenetnél kapcsoltam oda. Nézzétek meg ennek a csatának a végét miután kilőtték: 5:18:40-től
Én szarrá röhögtem magam rajta, képesek voltak a végéig fokozni, az utolsó 2 lövésnél már lefordultam a székről és sírtam. :DDD

szerk. Utána következő csata elején az arty penetrálta az elején. :D

[ Szerkesztve ]

(#209746) Djuree


Djuree
félisten

dicker max mennyire jo? t6 SH-ra hasznalnam. randomban szerettem anno.
vagy nem prem tankokbol mi ami jo t6 meg t8 SHra?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209747) kchryss válasza Djuree (#209746) üzenetére


kchryss
addikt

Dicker max-ot SH-ba értelmes taktikus nem enged hozni. :D
6-os SH-ban marha gyorsak a csaták, egyáltalán nem szoktak semmilyen TD-t vinni.
A 6-os meg a 8-as SH is nagyon pay2win lett, prém tankok a legjobbak mindkét szinten, de 6-osban különösen.

6-osban elég egyszerű a helyzet:
- T-34-85M az adu ász. Az a tank annyira kimagaslik az összes 6-os közül, hogy 7-esnek felel meg ezért szinte mindenki azt visz. Volt anno érte egy könnyen teljesíthető maraton ahol ingyen meg lehetett szerezni. Univerzális tank, mozgékony is, jó a tűzereje is és néha pattognak is róla. És a gyors SH csatákban klános bónusz mellett jól hozza a kreditet.
- Type64 ha jó light-os vagy és tudsz önállóan jól helyezkedni. Az ideális 6-os SH felállás 1 Type64 és 6 T-34-85-M
- Ha nincs T-34-85M akkor szoktak Cromwell B-t vinni, Type64 helyett meg T-50-2-t

8-asban már van pár kifejleszthető tank ami jó: VK10001P kempelősebb csapathoz és caernarvon
De a 8-ast inkább kredit farmolásra használják. 8-as prém tankból meg már sokkal több van mint nem prémből. Nem is érdemes felsorolni őket.
Ami a sok prém tankból kilóg felfelé és javíthatja a wr-et: progetto, defender, is3a, somua, lt432, (bourrasque jó kezekben)

[ Szerkesztve ]

(#209748) Djuree válasza kchryss (#209747) üzenetére


Djuree
félisten

igen, ezt tapasztaltam én is tegnap, először vettem részt ilyen SH csatákban. de élveztem nagyon, tényleg jó pörgős volt.
de ahogy néztem a statokat a sima T-34-85 szinte tök ugyanaz.
dickert csak azért vittem mert hirtelen nem volt más 6osom. :D de beszerzek valamit. type meg cromwell is volt a jobb csapatoknál. bár nekem ez a T-34 a szimpi.
t8-am van sok, bár pont az említettek nincsenek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#209749) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Mirny - 17 , napi 1 tank 1 jatek csak :DDD LOL....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#209750) Viktoár válasza wwenigma (#209749) üzenetére


Viktoár
addikt

Itt is kell egy értelmes csapat a győzelemhez. Biztos kell pár nap mire mindenki kitapasztalja, ne adj isten meg is érti hogy mikor mire kell fókuszálni. Bár szerintem pár festésért nem éri meg.

Üdv:Viktor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.