Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186601) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hol tudom megnézni ennek a summer smash eventnek az állását és hogy mit lehet kiváltani? Állandóan az amcsi szerverre irányítana amit találok róla. :(

(#186602) ollie válasza KISDUCK (#186601) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tank rewards-ra gondolsz? Az tankrewards.eu

***

(#186603) KISDUCK válasza ollie (#186602) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ez az, köszi! Mindegyik tierben kell választani majd egyet a 3 lehetőségből, ha elérem az adott tier pontszámát?

(#186604) ollie válasza KISDUCK (#186603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nem. Azt gondolom, hogy levonja az értékét annak, amit választottál, az elért pontokból. Szóval várj a választással, amíg eléred a negyedik tiert (ha onnan kell valami), ha max hármas tier kell, akkor onnan válassz először.

[ Szerkesztve ]

***

(#186605) inferno88 válasza KISDUCK (#186603) üzenetére


inferno88
őstag

Ollie kollégát javítanám. Igen, minden elért tierből választhatsz egy jutalmat, ha elérted a szükséges pontszámot.

FAQ-ból másolva: Your points are used to unlock new tiers of prizes, rather than being "spent."

Semper fi!

(#186606) ollie válasza inferno88 (#186605) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi, ezt jó tudni.

***

(#186607) KISDUCK válasza inferno88 (#186605) üzenetére


KISDUCK
addikt

És Ollie: Köszi az infókat!

(#186608) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nem lesz má kékülés... [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186609) ollie válasza wwenigma (#186608) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lesz, mert még vízbe lehet lökni csapattársat.

***

(#186610) ooloo válasza ollie (#186609) üzenetére


ooloo
őstag

Ne adjál ötleteket a gyengébb idegzetűeknek .... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186611) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#186608) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Lokdosodo kollegak turbo modba kapcsolnak majd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#186612) kchryss


kchryss
addikt

Ruszki szerver hírei között találtam ma egy kérdezz-feleleket a fejlesztőkkel: Ответы на ваши вопросы

Sokkal több dologról írnak mint amit a wotinfo-ra le szoktak fordítani fejlesztői hírrepeszek címen.
Aki gondolja ráengedhet a google fordítót.
Rengeteg kérdés van, itt van pár érdekesség:
- dolgoznak rajta, hogy el lehessen rejteni a statot és ezt hamarosan be is vezetik, vagyis xvm-nek annyi
- egyelőre vizsgálják a kerekes járművek hatását a játékra, ha jön újabb kerekes nemzet az valószínűleg a brit lesz
- még idén visszatér a régi nagy sikerű chaffee race event és más régebbi ilyen speciális csatamódokat is terveznek majd visszahozni
- kötvényért vásárolható tankok ára elérheti majd a 20 ezer kötvényt is

(#186613) Barret001 válasza ollie (#186609) üzenetére


Barret001
addikt

Lakeville pályán beálltam a tó melletti spot bokorba,a meccs első percében a vízbe lökött a saját csapattársam! Ez a szórakozás megmarad,és mi lesz a rammolással? Azt is letiltják?

(#186614) e-newsee válasza Barret001 (#186613) üzenetére


e-newsee
addikt

Letilthatnák azt is nyugodtan. A modell már megvan. Úgy működnének a tankok, mint a kilőtt tankok. Nem sebződik senki, de ha elég erős vagy, arrébb tudod nyomni. A rammolás úgysem jellemző a vitákban, mert ha nincs szerencséd, akkor te lesebződsz, a másik meg max ledobja a láncot. Azt viszont kiküszöbölné, ha egy rohangáló light véletlenül beleszalad egy csapatársba, és felkenődik a szélvédőre. :) És pont ezt írják a cikkben is. ("...or your tank finishing its course in the armour of a friend.")
A gáz az, hogy a basztatás, lökdösődés így is megmarad. Sőt, még jobban menni fog, mert ugye nem tudod sebezni, tehát nyugodt szívvel lehet piszkálni a csapattársat. Más lehetőséged meg nem is lesz.
Tegnap épp volt szerencsém végignézni egy ilyet Erlenbergen. Miután meghaltam, átültem a következő tankba, aki egy STA-2 volt, és épp piszkálgatta egy kék LT-432. Mint kiderült a csetből, az lehetett, hogy az STA kinyomta a fedezékből a lightot mondván, hogy menjen spotolni. Erre az belelőtt, ettől bekékült, majd nem hagyta élni az STA-t. Aztán az lett a vége, hogy az STA kilőtte büntetlenül, mert ugye kék volt. Na most itt a leírtak alapján nehéz megmondani, kinek volt igaza, mert nem láttam az elejét. Valahol a dombos részen (9-es, 0-ás sor) körül gondolom a light beállt a tetőn a bokrosba spotolni, ezt az STA sérelmezte, mert azt szerette volna, ha szaladgál. Ami persze azon a részen azért nem egy életbiztosítás a szemből figyelő Skorpiók, meg S1-ek orra előtt. Szóval meg tudom érteni, ha passzívot akart nyomni. De amit utána csinált, azt viszont nem szeretem. Az STA meg, ha tényleg kitolta, az szintén parasztság volt. Innentől ugye egymással voltak elfoglalva, így két tank ki is esett a játékból. Hiába nyomtuk át a másik oldalon a várat, és a vízpartot, és középen a várost, kikaptunk, mert a másik oldalon kempingező Skorpió, meg STRV, meg Progetto szépen leszedegette a foglaló embereket. Nem spotolta őket senki, mert a két hülye messze a dombon elvolt egymással.
Ezt csak azért írom le, mert a csapatsebzés kivétele ugyan jó, és üdvözlendő, de nagyrészt csak a véletleneken segít. Aki hülye, az így is megoldja a másik basztatását, ráadásul büntetlenül.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186615) ollie válasza Barret001 (#186613) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nyilván nem lehet majd közvetlenül sebezni csapattársat, így a rammolással sem. Viszont a vízbe lökést nem lehet megakadályozni.

***

(#186616) ollie válasza kchryss (#186612) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnapvolt szó a stat rejtéstől Circon streamjében is. Ott elmondta (és osztom a véleményét), hogy csak akkor fog működni, ha alapból mindenkinek rejtve van, amennyiben kapcsolható lesz. Ha utólag kell mindenkinek kikapcsolni, aki rejteni akarja, azzal adnak a szarnak egy pofont, mert ugye csak azok fogják kikapcsolni, akiknek érdeke, és akkor ugyanúgy fókuszt fognak kapni.

***

(#186617) ollie válasza e-newsee (#186614) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lőtt már ki engem csapattárs lightban, miután több, mint 10k-t spotoltam, mondván, hogy nem spotolok. Gondolom meglepődött a csata összefoglalót látva. Ritka sok hülye van a játékban. Többnyire azok szokták kritizálni a light tankosokat, akik nem jó játékosok. Persze van kivétel, amikor a light leghátulról snipeol a TD-kel, vagy az artykra vigyáz.

***

(#186618) e-newsee válasza kchryss (#186612) üzenetére


e-newsee
addikt

Van még pár érdekesség, amit érdemes kiemelni (ha jól fordította a gugli, és jól értelmeztem):
-Nem terveznek dinamikus prémium fiókot, és csataszámra korlátozottat sem
-Gondolkodnak olyasmin, hogy a térkép kizáráshoz hasonlóan egy térképet preferáltnak állítsunk be, ahova nagyobb eséllyel betesz.
-Lesz új frontline map, és a szezon eredményeitől függően lehet, hogy lesz más tierekben is frontline
-vannak tervek a játékosok által tervezhető álcafestésekre (ha nem engedik teljesen szabadon, csak alapelemekből variálhatsz, akkor még érdekes is lehet.)
-tudják, hogy vannak gondok a Havok engine fizikájával (pl túl csúszós felületek), és dolgoznak rajta a Havok csapattal.
-van megoldásuk a minimapon a klikkspam ellen
-terveznek a hangárban valami részletesebb tank előnézetet a modulokkal, részletesebb adatokkal együtt. (jó lenne, ha lenyúlnának pár ötletet a tanks.gg-ről, mondjuk az átütési modelleket)
-a közeljövőben tervezik javítani a low-tier pedózás rákfenéjét. (kíváncsi leszek!)
-Állítólag hamarosan lehet nemzetet változtatni bizonyos prémium járműveknek. (ez komoly? És hogyan? Kihúzok egy legénységet az egyik nemzethez, majd egyet a másikhoz is? :F Őszintén, nekem nem tetszik az ötlet.)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186619) Imilenni


Imilenni
addikt

Választható tank testekről nincs semmi? Esetleg a pár hónapja bemutatott videón lévő grafikáról? (Meglőtték a tankot és leszakadt belőle pár elem, mint WarThunderben)

Press "F" to pay respects.

(#186620) Barret001 válasza ollie (#186615) üzenetére


Barret001
addikt

És mi lenne akkor,ha a saját csapattárs tankja csak akkor lenne mozdítható ha kilőtték? Azonnal megszűnne a rammolás,és a lökdösődés is! Arról nem is beszéltem még,hogy induláskor hányszor keresztbe lettem fordítva,mert a csapattársam nagyon siet valahova!

(#186621) Atti777 válasza e-newsee (#186618) üzenetére


Atti777
senior tag

"van megoldásuk a minimapon a klikkspam ellen"

Na ne, ezt nem hiszem el! 7-8 év után megcsinálnak valamit, ami kb 20 perc fejlesztést igényelhet? Elképesztő! :U

Путин, иди нахуй!

(#186622) e-newsee válasza Barret001 (#186620) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha nem lenne mozdítható, az abszolút irreális lenne. Tudom, így sem reális sok helyen, de nehogy már egy Type5 heavyt feltartson egy Elc even. Használhatatlan lenne a játék. Amikor egy sarkon csiki-csukizik több tank, akkor ha minden koccanás blokkolná a mozgást, akkor nem lehetne csinálni semmit. Még visszahúzódni sem, mert amint hozzáérsz a másikhoz, megállnál.
És a folyton beállok a másik csöve elé dolog úgyis megmaradna. Mindent nem lehet megszüntetni, de legalább a sebzést elvették, így nem kapok több 700-as puszit az ISU-tól, mert én balga begurultam elé, amikor lőtt.:)

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186623) galervin93


galervin93
őstag

A zuhanással elszenvedett sebzést nem akarják kivenni? Kivan a f*com, hogy eltalálok egy kavicsot rossz szögben és a hp-m 80%-a elmegy (jellemzően lightban, aminek amúgy sincs szinte). Sand Riveren kb. minden light csatám erről szól, megy is a dezertálás azonnal.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#186624) Pug válasza wwenigma (#186608) üzenetére


Pug
veterán

Fasza, akkor buntetlenul megy majd a mask kitologatasa, csodalatos...

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#186625) Barret001 válasza e-newsee (#186622) üzenetére


Barret001
addikt

Ez igaz,az elején így működött a játék! De rég volt...:) Le lehetett zárni akár 1 hidat is,és nem ment át senki!

(#186626) Barret001 válasza Pug (#186624) üzenetére


Barret001
addikt

Valamit valamiért,tudsz jó megoldást? A legtöbb jónak tűnő fejlesztést fel lehet használni rossz célra is...

(#186627) e-newsee válasza Pug (#186624) üzenetére


e-newsee
addikt

A kitologatás eddig is büntetlenül ment a játék szempontjából, ha nem sebzett meg a másik a tologatás közben. Ebben az esetben ugyanúgy nem lőhetted meg, mert akkor te lettél a bűnös. Ha sebzett, amikor neked ment, akkor vehettél revansot, de az mindig is a te egyéni vérmérsékleted függvénye volt, hogy megtetted-e. A játék max teret biztosított neki.
Basztatni, elé állni, lökdösődni meg ezután is lehet majd. A kérdés, hogy mennyire veszi el az élvezeti értékét, hogy nem lesz benne kockázat. De, ahogy írták fentebb, valamit valamiért.
Én személy szerint alig várom, mert nekem meg sem fordul a fejembe a szándékos lökdösődés. Minden élő csapattárs jobb, mint a halott. Még ha bot, noob, két bites agyú, vagy akár bannolva van, akkor is. Mert amíg őt lövik, addig sem téged. Plusz az afk tank ugyanúgy tud spotolni, mint az online tank.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186628) Pug válasza e-newsee (#186627) üzenetére


Pug
veterán

Nekem pont azzal van a problémám, hogy így már nem lesz semmilyen visszatartó erő a tologatós játékosok esetében, mivel akit mondjuk lelök a hegyről, ha még életben is marad, úgysem tud visszalőni.
BTW én CS-ben sem vagyok hajlandó FF off serveren játszani, igenis kelljen csak odafigyelni arra, hogy nem lövök mindenre, ami mozog, hanem valóban az ellent kelljen céloznom.
De hát ízlések és pofonok, nekem nem jön be, hogy még árkádosabb lesz a játék, de ha a többségnek erre van igénye, akkor erre van igénye, max a kisebbség fokozatosan lemorzsolódik a játékosállományból.
Termékfejlesztésnél alap, hogy felmérem a vásárlóbázison, hogy egy bináris döntésnél melyik verzió kedvezőbb a többségnek és a fele megyek.

Az meg a jövő zenéje, hogy mit kezdenek majd, ha kezdenek egyáltalán valamit az esetlegesen megszaporodó kitolásokból/lelökésekből származó panaszokkal (persze ha lesznek ilyenek).

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#186629) e-newsee válasza Pug (#186628) üzenetére


e-newsee
addikt

Lehet, hogy úgy oldják meg, hogy ha letol a hegyről, és sebződsz, akkor életbe lép a régi módszer, az illető tank bekékül, és leesik róla a "védelem". Ez mondjuk nem lenne rossz megoldás. Nem tudom, hogy oldják meg. Elsütni sem tudod az ágyút, vagy csak nem sebződik. Ha utóbbi, akkor lehetne olyan módszer is, hogy ugyanúgy lőheted a csapattársat, ugyanúgy kiszámolná, mint eddig, és ha elér bizonyos szintet, akkor esne le a védelem róla.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186630) ollie válasza e-newsee (#186627) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Minden élő csapattárs jobb, mint a halott.

Ez nem igaz. Bizonyos winrate alá már csak úgy lehet menni, ha valaki szándékosan tesz azért, hogy a csapat veszítsen. Pesze többnyire nem tudatosan tesznek a vesztésért , de tesznek. Ezeknél jobb, ha a csapat érdekében minél hamarabb meghalnak.

***

(#186631) adamgreen


adamgreen
senior tag

1.6 tól viszlát csapat csata

[link]

(#186632) e-newsee válasza adamgreen (#186631) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem tudom, miért fájna nekik meghagyni. Jó volt a taktika gyakorlására, és pont az volt benne a jó, hogy nem voltak goal-ok, még rewardok, de legalább be tudtál vinni több embert a klánból egy csatába. Az SH mégsem ugyanaz. A többi meg csak időszakosan van, és nem vihetsz be, csak 3 fős szakaszt. Kivétel a CW, de az sincs mindig.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186633) BÁ Nutrition válasza ollie (#186630) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem van par tank amire 35% winratet szan a wg szal ez sem igaz

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#186634) kchryss válasza Pug (#186628) üzenetére


kchryss
addikt

Árkádosítás szempontjából nekem sem tetszik a csapatsebzés kivétele.
Számomra jó érzés volt, hogy figyelni kellett mielőtt lőttem, hogy ne találjam el a csapattársaim és hogy arra is kellett figyelnem, hogy mikor megyek át az ágyújuk előtt. A mókás jelenetek is hiányozni fognak amikor véletlenül lőtt meg valaki valakit. Ebből még mindig Mailand vak lövése a kedvencem: [link]
De az ilyen akció közben véletlen tk-k is jók voltak: [link]
Én jobban örültem volna ha valahogy megoldják, hogy csak a szándékos tk-t vegyék ki vagy növelték volna a büntetést. Olyan szempontból viszont örülök, hogy nem tudnak már olyat csinálni mint amit múltkor linkeltek itt a topikban, hogy QB-t egész csatában vadászták a saját csapattársai.

Olyan szempontból egyébként engem nem érdekel ez a dolog, hogy így nem lehet "megbüntetni" a csapattársat. Eddig sem nyúltam ilyen eszközökhöz hiába volt meg rá a lehetőség. Én azt látom, hogy ebben nagyon működik a karma, általában a problémás egyének megtalálják egymást és ezután is meg fogják. Érdekes mód nekem az elmúlt évek alatt alig volt problémám a csapattársaimmal ilyen szempontból. Előző egy évben egyszer kilőtt valaki amikor artyval voltam még a csata elején, egyszer egy kv-2 szedett ki amikor passzív spoton voltam egy light-tal és úgy gondolta nem spotolok és talán kétszer kakaskodott velem valaki már arra sem emlékszem, hogy milyen okból kifolyólag. Volt jópár csatám az elmúlt 1 évben ehhez mérten ez a pár eset szinte semmi. Ha valaki normálisan játszik és nem provokálja a társait akkor azt el szokták kerülni az ilyen fogyatékos tk-zók.

Frontline-ban és rangsorolt csatában már kivették a csapatsebzést. Ezekben tesztelték. Én nem vettem észre egyikben sem, hogy megnőtt volna a lökdösődések száma.

(#186635) ollie válasza BÁ Nutrition (#186633) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És több száz csatád van velük? Az átlag winrate, ami számít.

***

(#186636) Barret001 válasza kchryss (#186634) üzenetére


Barret001
addikt

" Ha valaki normálisan játszik és nem provokálja a társait akkor azt el szokták kerülni az ilyen fogyatékos tk-zók." Én is így gondolom,és a tapasztalatom igazolja.Persze én is kaptam már pofont a csapatomtól.De ez elenyészően ritka.

(#186637) KisApám


KisApám
addikt

Nagyon vacak angol lightok vannak... :W
Lőszer alig bennük, látótáv hááát... álca megint nem túl nagy.
TIER X-es light-ban 16 db (!!!) lőszer... és legyen ereje a embernek a hulladék TIER VI-IX tankoktól eljutni a X-ig...
Akit érdekel: QB most játszik velük a tesztszerveren.
Pontosítok - 3 csatát bírt a X-essel játszani, annyira szar. A többit inkább ki sem próbálta.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#186638) Imilenni válasza KisApám (#186637) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem szoktam nézni, de nagyon kivan bukva miattuk ;]

Press "F" to pay respects.

(#186639) KisApám válasza Imilenni (#186638) üzenetére


KisApám
addikt

Igaza van.. hulladék DPM, TIER VI-VIII környékén hulladék pennel.
TIER IX-es angol light tank DPM - 1800 :U

"soo stupidly useless", "utter garbage", "not fun to play", "no reason to play them", "completly irrelevant" - csak pár idézet QB-től az angol lightokra. :DDD

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#186640) Imilenni válasza KisApám (#186639) üzenetére


Imilenni
addikt

Nézem éppen, hát ez a 9-es valami vicc :Y

Press "F" to pay respects.

(#186641) egyedülülő


egyedülülő
őstag

andras1984 név alatt ki is fut a wotban? Úgy rémlik szoktam itt is látni. Persze lehet, hogy tévedek.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#186642) Stigma.HC válasza KisApám (#186637) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Mondott most egy pozitív dolgot is, jól néz ki legalább a 10-es :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#186643) kchryss válasza Stigma.HC (#186642) üzenetére


kchryss
addikt

Pedig a tankfesten még áradozott a 10-esről, hogy milyen pici még a t100lt-hez képest is és biztos ennek lesz a legjobb camo-ja az egész játékban.
Mutattak is egy képet ahol a magassága volt összehasonlítva pár light-tal.

[ Szerkesztve ]

(#186644) kchryss válasza kchryss (#186643) üzenetére


kchryss
addikt

ELC EVEN után a legalacsonyabb tank.

[ Szerkesztve ]

(#186645) Stigma.HC válasza kchryss (#186643) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pont akkor kapcsolódtam be amikor kilőtték és elkezdte ecsetelni, hogy "miben jó". Semmiben kb, talán a legrosszabb 10-es tank. Ahogy mekkora hasztalan jármű a 7-8-9 is.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#186646) kchryss válasza Stigma.HC (#186645) üzenetére


kchryss
addikt

Jó azért azt tegyük hozzá, hogy egyrészt ez még csak teszt szerver szóval változhat illetve QB az obj430u-ra is azt mondta, hogy a legrosszabb 10-es med amikor bejött a játékba. :DDD

(#186647) jano_77


jano_77
nagyúr

Ma meg lett ez is :B

Ki találja ki, hogy milyen tank van mögötte - no nem azzal lett meg, mert azt elbuktuk. :N

Amúgy ma AMX 13 105-el sikerült Studziankin mennem egy majdnem 5K spotos csatát, amiben kaptam Őrjáratot, Felderítőt és Pascucci medált és a WG-től meg kaptam érte egy Mindenre jó 15%-os kupont. Érzik, hogy már jó régen nem költöttem rájuk. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186648) Pug válasza jano_77 (#186647) üzenetére


Pug
veterán

Csak nem egy lefety?
Amugy gratula? :R

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#186649) Barret001 válasza Pug (#186648) üzenetére


Barret001
addikt

Úgy néz ki :)

(#186650) inferno88


inferno88
őstag

Tankrewards-on unlockoltam a Tier1-es csomagot. A kupon 10%, 9.95EUR felett érvényes 7 napig, nem érvényes mindenre, de például a Summer Sale dolgokra igen!

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.