Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186351) popey37 válasza Dr.Én (#186348) üzenetére


popey37
addikt

szintén zenész, amikor megmutogatták, volt olyan tankom amire 3 skillt ki tudtam tolni. :C

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186352) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Adná már egyszer az ég ha lenne végre egy nap amikor nem minden második komment siránkozás lenne itt.

(#186353) inferno88 válasza popey37 (#186350) üzenetére


inferno88
őstag

Nem emlékszem, hogy mennyi játékos volt korábban, de talán valahol van róla statisztika. Mindenesetre, amíg dől hozzájuk a lé, addig nincs gond. És bizony dől az rendesen.

Semper fi!

(#186354) zodo válasza Barret001 (#186340) üzenetére


zodo
nagyúr

Prémium fióknak semmi köze az aktuális témához mint WR vs WN8 :(
Lásd.: RU szerver fiókom prémium nélkül, stock tankokkal küzdve kb. ugyanazt tudom mint EU-n.

(#186342) Dareiosss

Mint leírtam 5 hónapja ez megy...

Nem releváns mert mint írtad keveset játszol amit pl. az elmúlt 30 nap/84 csata is igazol.
Nálam legutóbb 386 csata fért 1 hónapba.
Lényeg szerintem hogy a játékismerettel van probléma vagy rossz/nem kézre álló tankokkal játszol ami megmutatkozik a WN8 értékelésen ami független a WR-től.

Bevallom hogy Heavy-kel kezdtem, td-el kb. bot vagyok, arty-al egy csatát sem játszottam még, míg a kezdeti ügyetlenkedés után egész jól megbarátkoztam a Könnyű valamint Közepes tankokkal.
Valamint mindig tanul valamit a játékos max. átsiklik felette pl. (#186326) kchryss linkelte a már általam olvasott cikket "Út az unikummá válásig"

Tanuld meg a pályákat!
Tanuld meg a játékmechanikákat (főképp az álcázás 15 méteres szabályát)!
A legénység a tankod legfontosabb része.
Ne campelj, de vonulj vissza, ha több, mint a HP-d felét elvesztetted!
Sajátítsd el a hull down technikát, és használd ki a tankod lövegsüllyedését!
A tier V-ös tankok nem jók arra, hogy javíts a magasabb tierű eredményeiden.
Gyakran változtass pozíciót és mozogj a szárnyakon, ha közepes tankkal játszol!
Tanuld meg a tankok lövegének és páncélzatának paramétereit!
Légy bátor, és harcolj az első vonalban, -illetve a másodikban, ha a lista alján vagy!
Nézd gyakran a minitérképet!
Ha tudsz, akkor lőj vakon!

Lehet átfutva csak egy legyintésre érdemes, nyilván nem mindegy milyen tankosztállyal játszunk de szerintem sok apró dolgon múlik egy-egy csata.
Speciel ezt mindig elfelejtem "Ne campelj, de vonulj vissza, ha több, mint a HP-d felét elvesztetted!"
pedig igenis hasznos tud lenni ha visszavonulva akár hátulról támogatod a frontvonalat vagy hátrébb fedezéket keresve jó pár sebző lövést még le tudsz adni a támadó ellenfelekre.
Lehet hogy a vége vereség lesz de nem kempelve vártad a báziskör körül a halált és a WN8 is magasabb lesz.

(#186353) inferno88

300k-t még sosem láttam, igaz nem volt mindig xvm-em és sokáig hajnalban játszottam de hétvégenként kijött volna a 4 évem alatt. 2016 karácsonyakor max 200k volt fent az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#186355) egyedülülő válasza popey37 (#186350) üzenetére


egyedülülő
őstag

Én azt látom, hogy az elmúlt időszakokhoz képest most többen játszanak. Tegnap este is a két szerveren 100k körül volt a létszám. Ez határozott javulás szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#186356) Dareiosss válasza zodo (#186354) üzenetére


Dareiosss
senior tag

;] 5 hónapja havi 3-400 csatát toltam, azért tolok ilyen keveset mert a 20-45% wr miatt nincs kedvem játszani. Mielőtt jött a szoporoller, 1600-1700 as volt a havi wn8 átlagom, ennyire vagyok képes, hogy miért van csak 1200 átlagos wn8om? Mert nem kezdtem új accot miután megtanultam a pályákat és a tankokat...
5 éve játszok a wottal, hiába akarod megmagyarázni, hogy egyik napról a másikra elfelejtettem játszani attól még nem lesz igaz.

De ott van nézd meg a tankjaim statját, ha nem hiszed.

Ui: ma nyertem zsinorban 10 csatát, ez az első ilyen nap 5 hónapja, díjaznám ha ezentúl 50% körül lenne a wrm újra.

[ Szerkesztve ]

(#186357) Barret001 válasza zodo (#186354) üzenetére


Barret001
addikt

Nem a winrate/wn8 százalékról volt szó,hanem a bevételről.
Amit nyertes meccs esetén vehetsz igénybe,napi 5 alkalommal. Aki keveset játszik,ki sem tudja venni a napi 5 alkalmat...

(#186358) Dobi 562


Dobi 562
addikt

En is jatszok ujra par napja. Jo masfel evet hagytam ki emlekeim szerint. Kiderult feltortek az account-om es atneveztek, ugy jatszogattak vele vagy fel evet.

Ugy jottem ra, hogy rakerestem nosztalgiazasbol a jatekbeli nevemre, dobilaci-ra es nem talaltam magam... Eloszor azt hittem a WG deaktivalta az account-ot mert inaktiv voltam de utanaolvastam hogy ilyet nem csinalnak. Kezdett gyanus lenni a dolog.

Ezutan keresgetlem stat-os oldalakon, hogy hatha ott talalok infot es lass csodat a noobmeter.com-on egy regi link alapjan megtalaltam az accountom, de mar Vanciperman neven...

Igazabol ott kovettem el a hibat, hogy anno el akartam adni, ezert atrakattam egy masik e-mail cimre, nem kapcsoltam be a ket-lepcsos azonositast. Azt az e-mail-t tortek fel valoszinuleg es ugy szereztek meg.

Ket levelembe kerult a Support-al, hogy visszakapjam az accountom, be kellett bizonyitani hogy en vagyok az eredeti tulaj. Kerdesekre kellett valaszolnom meg mutatnom kellett nekik egy altaluk meghatarozott idointervallum banki atutalasainak kivonatat (WG tranzakciok), majd megkerdeztek hogy mi az az e-mail cim amit szeretnek hogy beallitsanak.

Szoval visszakaptam, ket lepcsos azonositast bekapcsoltam, telefonszamomat is hozzarendeltem, tobbet nem fogjak tudni ellopni.

Szerencsere nagyon nem lett szetbarmolva az account, premium tankok nem lettek eladva. Par 8-9-es kedvencemet adta/adtak el es vettek olyan szarokat amiket en sosem vettem volna (pl T110e4, T92 ) de volt rajta 14 millio kredit, szoval minden szart eladtam es visszavettem azokat amikkel jatszani akarok.

Volt par legenyseg atskillezes ahol a fejemet fogtam, aki hasznalta nem volt egy nagy jatekos de szep-lassan minden vissza lesz allitva.

Mi a tanulsag? Ne legyetek balf@szok mint en es kapcsoljatok be a ket lepcsos vedelmet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#186359) zodo válasza Dareiosss (#186356) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem kell of-ba tenni és még véletlenül sem állt szándékomban ... "hiába akarod megmagyarázni, hogy egyik napról a másikra elfelejtettem játszani attól még nem lesz igaz".

Rákeresel a részletes keresővel. zodo vs wr akkor lesz pár találat de itt van egy vagy kettő esetleg három hsz. hogy lásd átéltem talán többekkel együtt amiben vagy és nem oltásnak szántam!

Nem vitatom hogy voltak "1600-1700 as volt a havi wn8" értékeid de ez csak jó széria amit ugye aztán kompenzál a rendszer.
Nekem is volt hogy tomatoként full gold unicumot küldtem a garázsba és milyen jól esett de ez ritka, sajnos a jó wr és wn8-ért nagyon nagyon okosan kell játszani főként szakaszban.
Ha már felhoztad a tankok listáját megnéztem....

Csataszám alapján rendezve egyik WN8 -a sem mutatja hogy neked jobb total WN8-nak kellene lennie pláne a Francia könnyű tankoké mert azok fossák a WN8-at míg a WR egy másik történet.

(#186357) Barret001

Akkor ezt benéztem mert Dareiosss-nak válaszoltam ahol nem eset szó a bevételről ezért kicsit furcsálltam is a válaszod. Bocs!

(#186358) Dobi 562

Nem semmi történet, jó hogy nem veszett el vagy hogy megtaláltad és sikerült helyre tenni! :C

[ Szerkesztve ]

(#186360) Dareiosss válasza zodo (#186359) üzenetére


Dareiosss
senior tag

:D Az előbb írtam le neked, hogy nem kezdtem új accot. A másik, ezeket a wn8 értékeket honnan szedted? Mert akárhogy nézem a wotlifeon nekem nem ezek az értékek vannak a tank mellett.

[ Szerkesztve ]

(#186361) inferno88 válasza Dobi 562 (#186358) üzenetére


inferno88
őstag

Azért szép lett volna, ha felpumpálták volna neked az accountot golddal, kredittel és mindenféle fasza tankokkal.

Semper fi!

(#186362) Dareiosss válasza zodo (#186359) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Ember az én Wotos acc nevem: Dareiossss 4 db S el!!! Szóval nem gyengén mellé lőttél...

(#186363) Elcan válasza zodo (#186359) üzenetére


Elcan
tag

Nem is jó embert linkeltél be.

Ő az szerintem: [link]

Gyönyörűen látszik a WR-nél a törés.

(#186364) Dobi 562 válasza inferno88 (#186361) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezt most mire irtad?

En csak annak orulok, hogy nem barmoltak szet teljesen. Haveromnak is elloptak az accountj-at es minden prem tankjat eladtak. Velem ez nem tortent meg szerencsere.

(#186365) zodo válasza Dareiosss (#186362) üzenetére


zodo
nagyúr

és (#186363) Elcan

Igaz, bocs hogy lemaradt egy S de a lényegen változtat a total wr 1,212 -el nem kell nagyokat álmodni.
Lehetnek kis csataszám mellett 1600-1800 wn8-as hónapjaid de a kezdeti botoskodást sok idővel és folyamatos jó wn8-al tudod gatyába rázni. GL

Persze látszik a törés de ez kb. annyi mint nálam az elmúlt 1000 csata 1715 WN8-a.
Volt egy jó szériám végre de tudom hogy a Total 1300-al hol a helyem és miért nem több.

[ Szerkesztve ]

(#186366) Dareiosss válasza zodo (#186365) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Behalok rajtad, kb 4 szer leírtam, hogy nem kezdtem újra az accot, az elején kb 300 wn8 al játszottam 2000 csatát, utána kezdtem el megtanulni játszani, ezt a fél évet leszámítva előtte 2,5 évig játszottam 1600 wn8 körül. DE én vagyok a hibás, mert leállok veled vitázni... pedig veled úgy látom nagyon kár, mert képtelen vagy a tényeket felfogni.

Továbbá nem vagyok prémium, nem költöttem a játékra közel két éve egy ftot sem. Ebből kifolyólag alig használok gold lőszert. A tankokat nem szabad xpből húzom ki, hanem ki szenvedem alap ágyúval az xpt. De ezt is kár leírnom neked, mert csak fújod a magadét, még azt sem írtad le nekem, hogy bocs hogy más játékos szar statját húztad rám.

[ Szerkesztve ]

(#186367) vJokka válasza Dareiosss (#186366) üzenetére


vJokka
aktív tag

Az a 2,5 év azért túlzás [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#186368) Dareiosss válasza vJokka (#186367) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Az az összesített wn8 am volt, amint látod 1050 ről már felment 1210 re. Nyilván nem azért mert 500 wn8 as havi átlagot tolok.

(#186369) zodo válasza Dareiosss (#186366) üzenetére


zodo
nagyúr

Én biztos nem vitázok veled! :N
Írtam hogy bocs hogy lemaradt egy S de mindegy, gondolom már tiszta ideg vagy, ne tedd!

17.788 csatánál 49.81% míg 18395-nél 49.69% azaz 607 csata alatt vesztettél 0.12 WR-t.
Utóbbi 863 csatádban 1,379 WN8-al teljesítve, nem kell meglepődni.

(#186370) popey37


popey37
addikt

végre kihuztam a kisaccon a t25/2-t, erre tök stztokkos tankkal, 80%-os legényekkel folyamatos tier 9. esélyem sincs.
tényleg csak szabad xp-ből lehet tankot huzni. nulláról esélyed sincs fejleszteni, tudja ez a wg, hogy mitől döglik a légy, költsd a pénzed köcsög, ha új tank kell. hát nálam melléfogott, mert egy petákot nem költök erre az accra. :)

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186371) Melorin válasza popey37 (#186370) üzenetére


Melorin
addikt

Nekem nem volt freeXP-m amikor ezt a tankot húztam, mégis fullosra húztam rövid idő alatt. Persze prémium accal.
Az a tank egy álom volt nekem, nagyon szerettem, kezesbárány és jó kezekben veszélyes is tud lenni. Persze nem t9 ellen.
120 meccs alatt kimaxoltam plusz kifarmoltam a következő tankot. Szerintem az nem sok.

[ Szerkesztve ]

(#186372) inferno88 válasza Dobi 562 (#186364) üzenetére


inferno88
őstag

Arra gondoltam, hogy milyen jó lett volna, ha egy normális játékos kezébe kerül az account, aki tökre felhúzza az fiókod, vesz rá aranyat, stb. Akkor nagyon jól jártál volna vele.

Semper fi!

(#186373) popey37 válasza Melorin (#186371) üzenetére


popey37
addikt

a pihis accomon megvan, 3 gunmark, 5 skilles legénység, imádok vele játszani. fullosan még kilencben is megálja a helyét.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186374) e-newsee válasza inferno88 (#186372) üzenetére


e-newsee
addikt

Csak sajnos akik lopott/vett accounttal játszanak, azokra nem jellemző, hogy költenek rá, mert akkor eleve maguk csinálnák.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186375) Jokerdapro válasza wwenigma (#186310) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Mert gonoszak vagyunk és nem hiszünk a lapos földben... ;]

(#186376) popey37


popey37
addikt

ujoncprogramban melyik tankot lehet választani? az ujonc és parancsnok választása érdekelne.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186377) ooloo válasza Dareiosss (#186303) üzenetére


ooloo
őstag

Gyanítva , hogy miképpen működik a játék , eléggé hihetetlen a haverod esete . Hinném , ha látnám .... de persze nem kérhetem , hogy oszd meg velünk a haverod játékon belüli nevét .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186378) Pug válasza Dareiosss (#186303) üzenetére


Pug
veterán

Másik példa, haver akivel szakozni szoktam, (bár mivel én már nem lépek fel csak nagyon ritkán így hónapok óta nem játszottam vele.), mostanában egyfolytában küldözgeti a statjait. 1 hónappal ezelőttig 1300 wn8 as átlaggal játszott 50 % körül, na azóta 2500 wn8 átlag, 60% wr. 20 ezer csatája van nyilván 1 hónapja kattant be nála a plusz 1200 wn8 as tudás....

Gondolom a storyban szereplo haverod jatekos nevet sose fogjuk megtudni ;]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#186379) zodo válasza popey37 (#186376) üzenetére


zodo
nagyúr

Ha minden igaz akkor ezek: kép

(#186380) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem úgy van, hogy beKÉKÜLT játékost büntetlenül lehet lőni!?
kilőttem a nyomorék Scorpion G-nket, aki egyszer belém eresztett egyet, majd mikor próbáltam ellenséges tűz elé kitolni, akkor újra meglőtt, amikor is én az elsőt eresztettem belé - ekkor már kék volt - és hát szerencsétlenségére már nem volt több HP-ja. De én miért lettem kék?!? :F

itt nem látszódik, de a garázsban már igen :W :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186381) Stigma.HC válasza jano_77 (#186380) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Én nem kékültem az előző csatában tőle :)

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#186382) ollie válasza Stigma.HC (#186381) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, ugyanabban a csatában voltunk, csak én az ellenfélnél. Pont néztem is, hogy na, rögtön teamkillel kezdtek.

***

(#186383) kchryss válasza ollie (#186382) üzenetére


kchryss
addikt

Sőt ahogy nézem bigobert fórumtárs is ott volt. Micsoda prohardver mm. :C

(#186384) Barret001 válasza Stigma.HC (#186381) üzenetére


Barret001
addikt

Jó erős csapat :D

(#186385) popey37 válasza zodo (#186379) üzenetére


popey37
addikt

köszi. és melyiket ajánljátok?
egyiket sem ismerem, vagyis az Fv-t igen, a többit nem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186386) inferno88 válasza popey37 (#186385) üzenetére


inferno88
őstag

AMX egy nagyon jól használható heavy, szerintem ezek között ő a nyerő.

Semper fi!

(#186387) zodo válasza popey37 (#186385) üzenetére


zodo
nagyúr

M10 Panther-t szokták még ajánlani.
DM megvan de nem mondanám nagy eresztésnek.
Tiger 131 csak a RU szerven van meg de csak 20 csatát mentem vele. +1-nek jó lehet.
Többit nem ismerem.

(#186388) kchryss válasza peterson79 (#186330) üzenetére


kchryss
addikt

Nyilván nem véletlenül linkeltem troll szmájlival a cikket. :)
Tudtam, hogy jó vitaindító lesz és az is lett. ;]
Nyilván nem ilyen egyszerű a dolog. Attól még hogy nála működött ez a recept másnál nem biztos, hogy fog.

Az én álláspontom szerint nagy mintán (500+ csata) ha valaki az elért wn8-nak megfelelő győzelmi arány alatt teljesít akkor ott user error van. Valamit rosszul csinál. Leadja a kellő sebzést, de nem a jó helyen, nem a megfelelő tankokra vagy nem jól időzítve.
Nagyon sok összetevője van egy csatának, nagyon sok szempont van a döntéshozásoknál és a legtöbb ezek közül egy átlagos játékosnak meg sem fordul a fejében. Elég gyakori hiba, hogy valaki túl passzív, túlságosan vigyáz a hp-jára, kivonja magát a csatából az elején és a közepén aztán a végén amikor már soksoros túlerőben van az ellenfél akkor a sarokból még összelövi a sebzést miközben szidja a "hülye" társakat hogy miért haltak meg és a wg-t, hogy már megint milyen bot csapattársakat adott neki. Közben meg lehet, hogy pont az ő hp-ja vagy az ő ágyúja hiányzott a csata elején vagy közepén egy kulcs szituációban és ha beáldozta volna a hp-ja egy részét akkor megnyerték volna azt a lokális harcot és ezzel az egész csatát.
Nagyon fontos olyan dolgokat tudni, hogy mikor kell megindulni, milyen szituációban kell feláldoznod a hp-dból a csapatért, mikor kell visszavonulni, ki a legveszélyesebb kit kell elsőnek kiiktatni. Sok összetevős egy csata és a legjobb játékosok is sokszor hoznak rossz döntést, de az a lényeg, hogy legyen önkritikája az embernek és vegye észre ha valamit elhibázott és csinálhatta volna jobban is.
A legjobb módszer a fejlődésre ha tudsz mások hibájából tanulni, aztán az ha észreveszed és tudsz a saját hibádból tanulni, ha viszont valaki mindig mást hibáztat és nem tanul semmiből akkor meg fog rekedni egy szinten ahonnan nem fog tudni feljebb lépni.

A winrate-tel kapcsolatban már sokszor leírtam mi az én véleményem. A 15v15 formátum miatt sokszor túl kicsi a ráhatásod a csatára és nem tudod annak a végeredményét befolyásolni. 10 csatából mondjuk kb 6 olyan van amiben mindegy mit csinálsz, vagy nélküled is nyernétek vagy nélküled is buknátok. Ebből a 6-ból hosszú távon fele-fele arányban van bukta és győzelem, igen még azoknál is akik azt gondolják hogy a wg kipécézte őket és direkt folyamatosan szívatva vannak. 10-ből a maradék 4 csatában viszont olyan a szituáció, hogy billeg a csata kimenete és a te döntéseiden múlik az eredmény. Az hogy kinek milyen wr-je lesz az ezen a 4 csatán múlik, hogy ezekben milyen döntéseket hoz. Ha mind a 4-et lehozod akkor 70% wr-ed lesz ha mind a 4-et elbalfaszkodod akkor meg 30%.

(#186334) @Elcan:
Játékos nevét nem találtam meg. Ez a reddit poszt az alapja Scheff cikkjének: My "The Road to Unicum"
juicesharp nevű reddit felhasználó írta le a saját fejlődését. A reddit poszt sokkal bővebb mint a kivonat amit Scheff fordított belőle. Mivel reddit így elég nagy valószínűséggel amerikai szerveren játszik az illető.

[ Szerkesztve ]

(#186389) Elcan válasza kchryss (#186388) üzenetére


Elcan
tag

Ja ja, ezt én is megtaláltam. Köszi!

(#186390) Stigma.HC válasza ollie (#186382) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Szép gyorsan kiszedték az artynkat miközben valami birodalomról karattyoltak a cseten.
Odatették magukat a srácok.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#186391) jano_77


jano_77
nagyúr

Megvette már vki?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186392) inferno88 válasza jano_77 (#186391) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem a WG irodában fogják a fejüket a sales-es fiúk, hogy miért áll az eladás számláló még nullán. ;]

Semper fi!

(#186393) Dr.Én válasza jano_77 (#186391) üzenetére


Dr.Én
veterán

Tegnap artyval már párat kilőttem..
De nem hoz lázba sajnos... Amcsi TD vonal nem érdekel még..

WOT: kissio

(#186394) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ma kinek állította negatívra az RNG-t Szergej? ;]

***

(#186395) BÁ Nutrition válasza ollie (#186394) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem napok ota jo az mm meg az rng is mert nem leptem be a jatekba :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#186396) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#186395) üzenetére


Barret001
addikt

Én szintén! Nem látom értelmét.Sokkal nyugodtabb vagyok :)

(#186397) lacibacsi válasza ollie (#186394) üzenetére


lacibacsi
addikt

A Frontline szakasz vége óta amibe beléptem, minden csata 5000 WN8-at hozott és természetesen győztesen zárult... Minden elindított csatámban 100%-os a találati arány és kizárólag +25% RNG-t kaptam az alfára. Minden lejátszott csatámban legalább Ace Tanker-t szereztem és százezres nettó bevételt értem el...

Fenti (az első) mondatban a hangsúly az "amibe beléptem" szókapcsolaton van... ;] Így teljes a lelki a békém... :K

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#186398) zodo válasza ollie (#186394) üzenetére


zodo
nagyúr

Tegnap volt egy kisebb mélypont de csak wr körül, ma délelőtt egy szavam se lehet.
5 csata kellett még az Indien Pz-el és meglett a PTA aztán rátoltam egy Dicker M kört mert többek közt kellene a "sebez 4x annyit mint a tank hp" küldi de lassan elengedem és nem lesz meg sosem a T 55A

(#186399) e-newsee válasza e-newsee (#186217) üzenetére


e-newsee
addikt

Megadott mindent így majdnem egy hét után is., de a prémium fiók érdekes eset. A weboldalon belépve kellett volna mutatnia, de nem láttam egyik nap sem. Ettől eltekintve a többi cucc megvan a "technical issue" ellenére. :) :R

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186400) ollie


ollie
MODERÁTOR

7600k összesített a Cromwell-el, tier 8-ban, széttrollkodtam az ellenfelet. :))
2257 base XP. Közel 5%-kal vitte feljebb a gunmarkot.
Replay: [link]



[ Szerkesztve ]

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.