Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185751) Jokerdapro válasza e-newsee (#185747) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

10?? Ugyan kérlek, hát hogy hogy olyan kevés? ;] Nekem 65db 50%, meg vagy 10db 25%... :U Nekem meg összefüggő idő kellene, akkor éri meg csak a prèm napot megvenni. :)

(#185752) e-newsee válasza Jokerdapro (#185751) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem emlékszem pontosan, de valami ilyesmi rémlik. Soha nem figyeltem, mert nem szoktam aktiválni. Mostanában nem kellett. Volt vagy 40 misim, abból bevásároltam a fekete piacon, maradt még 9, és jelenleg nem akarok semmit venni. Így is van pár olyan tankom több ágon is, amiket megvettem, de nem mentem még velük, vagy csak alig. A 3 aktív ágból, amit húzok, jelenleg mindenhol XP-t gyűjtök a következő tankra, és még összesen sok-sok tíz ezer kell.
Orosz mednél a T-43-nél tartok, kb 30k XP-m van rajta, kell még 63k.
Az olaszoknál a P-43 ter-nél járok, épp csak pár csatát mentem.
A brit medeknél pedig a Cromwellel van pár csatám.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185753) sutyi^ válasza jano_77 (#185749) üzenetére


sutyi^
senior tag

Igazán nem drága, folyómétere nincs 1.5EUR. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#185754) KISDUCK válasza jano_77 (#185749) üzenetére


KISDUCK
addikt

OMG, van aki szeret játszani vele? Az a tank színtiszta mazochizmusnak tűnik. Van ennél lassabb tank a játékban? :)

(#185755) Papooo válasza KISDUCK (#185754) üzenetére


Papooo
senior tag

Nekem anno megvolt, de becseréltem Type 64-re.

Megvan a maga hangulata.
Lassú és papír, de jó az ágyúja, és szemből meglepően jó az álcaértéke.
Az igazi kegyelemdöfést szerintem a japó heavyk behozatala jelentette neki

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#185756) kchryss válasza KISDUCK (#185754) üzenetére


kchryss
addikt

Régen még a japán heavy-k érkezése előtt szerettem. 2 legénységet is kihúztam vele az angol heavy ághoz. Sajnos a powercreep és a sok derp gun miatt ma már nem élmény vele játszani.
Kíváncsi leszek, hogy ha tényleg újragondolják minden tank HP-ját akkor a TOG mennyit fog kapni. Kb 5000 HP kéne neki. :) ;]

[ Szerkesztve ]

(#185757) Jokerdapro válasza e-newsee (#185752) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én is próbálom hasznosan eltolni, most én elfüstöltem az összes pènzmagot. :DDD Fránya fosh155... ;]

(#185758) Raysen623 válasza ollie (#185742) üzenetére


Raysen623
addikt

Befejeztem, több másik társammal együtt. Az XP-t meg ezek szerint nagyon durván szétdobta.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#185759) ooloo válasza jano_77 (#185731) üzenetére


ooloo
őstag

Az agyhalottakról jut eszembe .... igazán kitalálhatna a WG egy ösztönző dolgot , hogy minden tank a szerepének megfelelően játsszon . Nem büntetni kéne a szellemi fogyatékosokat , hanem egy csekély XP-vel jutalmazni azt , aki "rendeltetésszerűen" használja az adott tankot . Nem veszem nagyon a lelkemre , de kissé unalmas , hogy akár tierX-ben , akár tierIX-ben nehéz tankként (Conqueror ) egyedül vagy 1-2 csapattárssal kell felvennem a fölényes túlerővel érkező ellenséggel a harcot .

A két utolsó csata kezdő map-ja


Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185760) kchryss válasza ooloo (#185759) üzenetére


kchryss
addikt

Mi a baj a csapat helyezkedésével a két linkelt térképen?

Tundrán a hegynél van a map kontrol azt kell elfoglalni. Az 1-es oszlopra teljesen felesleges taktikai szempontból menni. Én heavy-vel is mindig a hegyre megyek ahova a társaid is mentek.

Sztyeppén meg a 9-es oszlop a fontos azt kell megtartani vagy áttolni. Itt sincs taktikai értelme az 1-esre menni.

Én ha a helyedben lettem volna mindkét esetben pont az ellentétes oldalra mentem volna mint ahova te mentél.

(#185761) ooloo válasza kchryss (#185760) üzenetére


ooloo
őstag

Nyilván az ellenséges csapat sem tudta , hogy ez a taktika a helyes , mert letolták a tundrán az 1-es sort és két tűz közé fogták a megmaradtakat . A sztyeppén ugyan ez ismétlődött meg . Én azt tapasztaltam , hogy az one side taktika az esetek döntő többségében nem jön be .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185762) galervin93 válasza kchryss (#185760) üzenetére


galervin93
őstag

Jó, tektik meg minden, de amikor az egyik oldalon 8 csapattárs néz szembe 3-mal, mert azt hiszik, hogy az ellenfél is akkora farok mint ők maguk, a másik oldalon meg gyalu van...? Szóval értem én amit mondasz, de a 15-ből max 4-en tudják értelmezni a mapot, innentől kezdve mindegy, milyen sorok, oszlopok, hegyek meg map control. És igen, ki van a f*sz a sok hülyével, akiknek nulla egész nulla érzéke van ehhez. Legalább amikor rápingelek, hogy kövess, gyere vagy mittudomén, akkor jönne, de nem, inkább visszamegy az utolsó bokorba. Azt nem tudja miért, de visszamegy.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185763) Barret001 válasza jano_77 (#185749) üzenetére


Barret001
addikt

Remélem sokat vesznek belőle! :D Szinte lehetetlen mellé lőni.

(#185764) Barret001 válasza galervin93 (#185762) üzenetére


Barret001
addikt

Nagyon sok jó játékos abbahagyta ezt a tönkrevágott játékot! A Black Market meghozta a taktika végleges eltemetését is.Amelyik kezdőnek volt kreditje,megvette a jó tankokat,hogy feljebb húzza a 300 wn8-át.

[ Szerkesztve ]

(#185765) ollie válasza Barret001 (#185764) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen jó tankokat árultak a black marketen, amivel a wn8-at húzzák? Tényleg kíváncsi vagyok, mert emlékeim szerint mindegyik tank rossz volt, amit ott árultak.

***

(#185766) Gyuri27 válasza ollie (#185765) üzenetére


Gyuri27
félisten

A bulldog és az ax se rossz tank.
Nem op egyik se, de jók.

Amd - Radeon - Ryzen

(#185767) ooloo válasza Gyuri27 (#185766) üzenetére


ooloo
őstag

A Caernarvon AX-et én is megvettem ... nem bántam meg . Nem lehet vele winnyócat húzni , de hozza a kötelezőt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185768) Gyuri27 válasza ooloo (#185767) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akár lehet is. Jó a torony. Jó a gun. Még bot tierben is jó.
Persze agyhalott csapatokkal amik manapság vannak azokkal nem tudsz húzni wn8-at semmilyen tankkal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#185769) ooloo válasza Gyuri27 (#185768) üzenetére


ooloo
őstag

Mostanában szinte mindenki egy oldalra megy .... ezek szerint nincs szükség ekkora pályákra . Minek ? Elég egy keskeny sáv , aztán had szóljon . Az Abbey pálya is ilyen ... mindenki a várba meg a folyópartra megy . Az ellenség nem tudja , hogy azok a stratégiai pontok és a szurdokon keresztül bekerítenek .... vesztettünk .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185770) peterson79


peterson79
őstag

Mai nap eléggé elcseszett egy Frontline volt, nem tudtam normálisat menni vagy inkább dögunalom az egész. 1 óra farm után inkább normálban toltam tovább, ott is megkerestem ugyanazt a lóvét és legalább izgalmasabb néha...

(#185771) peterson79 válasza ooloo (#185769) üzenetére


peterson79
őstag

Ja, legjobb lenne egy olyan mod-ot kitalálni ahol van két rajtgép, mint a lóversenyeken, beáll mindenki egy helyre, persze a szembelévő oldalon ugyanúgy beáll az ellenfél, aztán kapu fel és lőheted aki előtted van :D

(#185772) ooloo válasza peterson79 (#185771) üzenetére


ooloo
őstag

De nem ? Régebben olyan elnevezéseket olvastam a fórumon , hogy Heavy sor , Med sor . Kuka.

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185773) jano_77 válasza peterson79 (#185770) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ugyan ezt csináltam én is, vagyis Frontline után vissza váltottam inkább randomra, mert ami ma Frontline modban volt az kritikán aluli. Mondjuk mostani utolsó random csatám sem volt sokkal jobb. 1:10 volt, mikor felpillantottam az eredményjelzőre. Mondom WTF :Y Azt az egyet akkor még én lőttem. Ezután lőttem még 2 és így lett 4:15. Valakinek biztos beleszaladtak a lövésébe. Siralmas :O :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185774) kchryss válasza ooloo (#185772) üzenetére


kchryss
addikt

Én meg olyan elnevezést olvastam régebben, hogy polák oldal. Vajon miről nevezték el?! :F
Azért nyugtass meg, hogy Overlordon nem a partra mész. ;]

(#185775) ooloo válasza kchryss (#185774) üzenetére


ooloo
őstag

Csak nem idegeskednél , ha arra mennék ? Nyugtass meg , hogy nem .... nem venném a lelkemre . ;]

Túl egyoldalú vagy ... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185776) e-newsee


e-newsee
addikt

Nálam ma ugyanez az egyoldalú móka volt.
Highway-en senki nem volt rajtam kívül A1-2 környékén, csak 4 ellenfél.
Himmelsdorfon nem ment senki a vasút felé, csak az ellenfél.
Redshire, vár, senki sehol, csak az ellenfél.
Mountain pass, a hidat nem nézte senki se a végéről, se a szemközti dombról. Átjött egy Progetto, és két másik tank.
Malinovkán a partot nem figyelte senki. Mondjuk ott épp szerencsénk volt, mert csak egy Pershing jött. És ugyan kikaptunk, de nem miatta, hanem mert mindenki a kezdőhely környékén maradt. (ütközet mód)
Szóval ez a nap ilyen volt...

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185777) Barret001 válasza e-newsee (#185776) üzenetére


Barret001
addikt

17 kör,41,18% winrate.wn8 is siralmas. Megkaptam a büntetést az előző napért.Az ember mindig jobbra számít,de ez a wot...

(#185778) bigobert


bigobert
tag

Köszi mindenkinek a tájékoztatást a credit boost-ról. 🙏

(#185779) xAttilax


xAttilax
őstag

nem gondoltam volna, hogy 44K csata után még izgulni fogok egy meccs végén :D

akit érdekelne:
replay

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#185780) bigobert válasza xAttilax (#185779) üzenetére


bigobert
tag

Ez jó sok lövés! Grat!

(#185781) Greentea


Greentea
senior tag

M48 Patton még mindig az egyik legjobb 10es med az oroszok mellett? Vagy változott valamit az elmúlt 2 évben? :D

2x2 néha 5

(#185782) Barret001 válasza xAttilax (#185779) üzenetére


Barret001
addikt

Ahogy a wn8-adat nézem,neked ez egy unalmas rutin kör volt. :D

(#185783) Greentea válasza xAttilax (#185779) üzenetére


Greentea
senior tag

gratula!

2x2 néha 5

(#185784) galervin93 válasza xAttilax (#185779) üzenetére


galervin93
őstag

Bármely 8-as tankkal szép teljesítmény volna, de lighttal kiváltképp! Grat! :R

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185785) vepe válasza xAttilax (#185779) üzenetére


vepe
senior tag

protanki? ;)

(#185786) ollie válasza xAttilax (#185779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép volt!

***

(#185787) AlexHerceg válasza vepe (#185785) üzenetére


AlexHerceg
tag

Olybá tűnik :)

Hominem te esse memento...

(#185788) inferno88 válasza xAttilax (#185779) üzenetére


inferno88
őstag

Bitang teljesítmény, este megnézem a replay-t.

Semper fi!

(#185789) xAttilax válasza Barret001 (#185782) üzenetére


xAttilax
őstag

ááá izgultam mint állat :D a wn8 még a régi időkből maradt már csak egy erős átlag vagyok.

galervin93 ezt túlzás lightnak hívni pár éve egy erős med lett volna.

vepe persze, power creep szemét ahogy az összes újabb prem tank. Nem is tudom, hogy fogja ezt fokozni a WG, hogy az emberek még vegyenek tankokat... talán jön a lézerágyús kerekes maus wt-E100, is3a töltőrendszerrel..

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#185790) peterson79


peterson79
őstag

sziasztok,

Tud valaki infót arról, hogy a Referral program-ban mikor indul új szezon?

Én annyit találtam, hogy a 2.0-át meghosszabították és egyelőre nincs lejárati ideje vagy hogy mondjam. Gyereknek akarnék indítani egyet - még nem tudja használni, de nekem jó lenne még egy premium tank...amúgy mit lehet nyerni? meg úgy unblokk, érdemes elkezdeni? mivan, ha hónap végén azt mondják vége, oszt ment a levesbe az egész, nyereménytank meg nincs?

(#185791) kchryss válasza xAttilax (#185789) üzenetére


kchryss
addikt

SirFoch mondta régebben, hogy az IS-3A semmi az LT-432-höz képest. Magasan a legjobb 8-as tank, de valahogy mégsem verte ki a biztosítékot a játékosok körében. Talán, mert ez nem annyira hülyebiztos tank.
Még nem néztem meg, de ilyen eredményhez látatlanban is jár a gratuláció. Biztos emlékezetes kör volt, majd később megnézem. :)

(#185792) peterson79 válasza xAttilax (#185789) üzenetére


peterson79
őstag

Nem semmi kör volt, grat hozzá. Baromi sok mák is kellett, de volt, hogy előtted a Holdat, szóval...volt itt minden :)

(#185793) Kelvin válasza xAttilax (#185789) üzenetére


Kelvin
őstag

"a wn8 még a régi időkből maradt már csak egy erős átlag vagyok."
Ahogy látom, pont az elmúlt 1000 csata, 60 nap húzza fel szépen a wn8-adat, nem a régi idők. :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#185794) xAttilax válasza Kelvin (#185793) üzenetére


xAttilax
őstag

Dehogy, ezek a kompenzálások ahogy változik az átlag, ha nem mennék egy csatát se akkor is nőt volna 🙂 én kb tartani vagy picit rontani tudom, szóval a múlt viszi fel ezt is :B

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#185795) Barret001 válasza Kelvin (#185793) üzenetére


Barret001
addikt

A "szerénység" Beszél belőle :)

(#185796) xAttilax válasza Barret001 (#185795) üzenetére


xAttilax
őstag

Nem, sajnos ez így van. Mindig nézem és ha nincs wn8 módosítás akkor nagyon picit de lefelé megy, ha meg jön egy akkor meg fel. Mivel nagyon sok csatám van így azok mindig pozitív hatással vannak a statomra :) Olyan 2200 körül tudok csinálni ami nekem negatív, de már nem vágom a pályákat és úgy meg nem lehet 3000 körüli wn8 at hozni

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#185797) Barret001


Barret001
addikt

Kizártam Himmelsdorfot,és a következő random meccsben be is rakott oda!

(#185798) ollie válasza Barret001 (#185797) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Encounter és Assault módokra nem vonatkozik a kizárás.

***

(#185799) e-newsee válasza peterson79 (#185790) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem azt írja, hogy 104 nap van vissza a végéig. Ha rendszeresen játszol, akkor simán meg lehet ennyi idő alatt csinálni a 3x500 pontot.
Amúgy itt a lista:

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185800) peterson79 válasza e-newsee (#185799) üzenetére


peterson79
őstag

Ó, köszönöm szépen.

Ezek közül a T92 ami érdekes lehet, bár most, hogy megvan a T100 lehet az sem...

A recruitnak az a KB-122 milyen lehet? Mert azon kívűl a Tiger lehet érdekes, de csakis a híre miatt, bár ha jól tudom baromi jó a töltési ideje.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.