Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185601) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

[link]
nem tudom ez mitol asz de legyen

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185602) peterson79 válasza Papooo (#185591) üzenetére


peterson79
őstag

Te felírod azokat akikkel találkozol? vagy képes vagy megnézni a statisztikáit, hogy melyik tankkal mennyit megy?

Egyébként lényegtelen, úgysem fogjuk megérteni egymást, hogy kinek mi baja a játékkal illetve a játékosokkal. Speciel nekem nincs vele bajom, felfogtam, hogy mire vagyok képes, hogy hol a helyem egy-egy szituban, amiket többé-kevésbé meg is oldok, a többit leszarom. Nem érdekel, hogy piroska vagy hupikék törpe jön szembe, mert attól még ugyanúgy lőhet mellé mindkettő. Személyes tapasztalatom az, hogy ha eltalálnak az az Én hülyeségem miatt van, mert úgy rakom ki a tankot, ahogy azt nem kellene...

Más amit tapasztalok, hogy a felgyorsult fejlődés miatt egyre több piroska van felsőbb szinteken is ami ugye jó is, meg nem is. Ellenfélnél jó, mert "talán" - és nem tutira - egyszerűbb ledarálni, hiszen kevésbé tapasztalt, de ez sem igaz mindig. Nálunk se mindig baj, hogy van piroska. Nem egyszer láttam olyan csatát nyerni vagy bukni amiben a papírforma mást prognosztizált.

Többnyire nem foglalkozok azzal amit a másik csinál, elég nekem a saját tankomat irányítani. Sebzek amennyit tudok, élvezem a játékot és kész :)

Amúgy tegnap is megkaptam, hogy hülye t-100-as, nem csinálok semmit, a végén mégis Én kellettem hozzá, hogy lehozzuk a meccset. Jó, százból egy vagy kicsit több, de ez is elégtétel mikor a másik nem tudja, hogy Én éppen miért ott kóricálok ahol és miért nem azt csinálom amire Ő gondol...

(#185603) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#185601) üzenetére


Barret001
addikt

5700 kombinált sebzés,4 kill. Bőven megvan.

(#185604) Barret001 válasza peterson79 (#185602) üzenetére


Barret001
addikt

" vagy képes vagy megnézni a statisztikáit, hogy melyik tankkal mennyit megy?" Én is megnézem,hogy 4-es szinten miért hozza le a meccset 10 killel. De már 6 felett is megnézem.Ez általában már furcsa meglepetést produkál!

(#185605) jr1994 válasza Barret001 (#185604) üzenetére


jr1994
addikt

Én 8-as szinten szereztem a Pool medáljaimat. Ezek szerint tier8-ban sem játszhatok, mert oda is túl OP vagyok?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#185606) Barret001 válasza jr1994 (#185605) üzenetére


Barret001
addikt

Ahogy érzed! Te döntöd el. Ez csak egy játék.

(#185607) Jadro válasza Barret001 (#185604) üzenetére


Jadro
veterán

Ez egy játék és szórakoztatnia kell. Ha neki úgy jó és ez hozza az örömöt, akkor miért ne? Néhányak túl komolyan veszik a statisztikát már hobby szinten is és elfelejtik a lényeget. Ez csak egy játék.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#185608) ooloo válasza Jadro (#185607) üzenetére


ooloo
őstag

Ez egy játék ... így igaz . De senki nem szereti , ha "cinkelt lapokkal" rendelkezik a játékostárs . És az sem mellékes , hogy akkor élvezetes a játék , ha közel azonos képességű ellenfelek néznek szembe egymással külső beavatkozás nélkül . Persze , ebben a játékban ez nem lehetséges , de néha megesik .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185609) Jadro válasza ooloo (#185608) üzenetére


Jadro
veterán

Persze, a cinkelt lapokat én sem szeretem, de ha valakinek az agya "cinkelt" az ellen sokat nem tudsz tenni. Amikor összejön pár olyan kör ami tele van cinkelt agyú idiótákkal, akkor jön a low tier mészárlás vagy éppen sarokban kempelés IS7-tel arty-t vagy TD-t játszva, majd amikor már mindenkinek habzik a szája akkor elegánsan ugarni a vízbe :DDD Nem szép, de ilyenkorra már elengedem a játékot és kell pár leveztő kör. Az agyam ezáltal visszaáll normál módba, hisz ez csak egy játék, amiben sokszor nincs túl sok ráhatásod az eredményre. Amikor meg van, az jólesik.

Sajnos még így is sokszor feleslegesen fel tud idegesíteni a játék, de már redukálódott az ilyen esetek száma. Száműztem minden modot és tojok a statisztikára. Valós pénzt tőlem már nem kap a WG, a játék árát már befizettem. :)

A mai napom pl eddig egész jó, az eddigi 10 köröm nagy része teljesen élvezhető volt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#185610) ooloo válasza Jadro (#185609) üzenetére


ooloo
őstag

"Nem szép, de ilyenkorra már elengedem a játékot és kell pár levezető kör. " Ha ezt úgy érted , hogy alacsony tierben nyalogatod a sebeidet pár csata erejéig , akkor ezzel semmi gond . Az "életvitelszerűen pedózó" játékos viszont unfair .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185611) Jadro válasza ooloo (#185610) üzenetére


Jadro
veterán

Ja, dehogy pedózok életvitelszerűen. Ott egyszerűen nem pukkannak elég nagyot a lövegek. :) Viszont engem nem zavar az sem ha valaki ilyet tesz, valami biztosan jó neki benne ha ott játszik. Lehet a statra veri, az ő dolga.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#185612) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Rohadt idegesito ez a hullamzo cucc, remelem javitjak....a csapattarsak meg, megint nekem kell lehozni a meccset vagy buko mind...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185613) ooloo válasza wwenigma (#185612) üzenetére


ooloo
őstag

A hullámokról nekem ez jut az eszembe ...

Nem értek hozzá , de technikailag lehetséges finomítani az RNG-n ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185614) ollie válasza wwenigma (#185612) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van erről valami videó? Kíváncsi vagyok mert én nem vettem észre semmit. Vagy szerencsém van, és tényleg nem fordul elő nálam, vagy vak vagyok.

[ Szerkesztve ]

***

(#185615) ooloo válasza ollie (#185614) üzenetére


ooloo
őstag

Valóban volt az a jelenség , amit a fórumtárs említ . Imbolygott a tankok feletti jelölő . Nálam már minden a régi , mert szerintem javították .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185616) peterson79 válasza ooloo (#185613) üzenetére


peterson79
őstag

Nem lehetséges, ez pont a normális működése :) sajna ez van.

(#185617) ollie válasza ooloo (#185615) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én elhiszem, de még nem láttam, és szeretném megnézni, ezért kértem videót, ha van róla.

***

(#185618) ollie


ollie
MODERÁTOR

Nézegettem, hogy milyen tier 5-ös tankok nincsenek a garázsomban, és meglepve láttam, hogy a T-50 nincs. Na most én nem adok el tier 5-től kezdve semmit (kivéve artyk), szóval furcsálltam, ráadásul volt vele 100+ csatám is. Aztán rájöttem, hogy amikor utoljára játszottam vele, akkor még tier 4 volt, és ebből lehetett kifejleszteni a T-50-2-t. Szóval visszavettem, hogy markoljam. Rosszabb, mint az M7. Talán kicsit mozgékonyabb, de a látótáv lényegesen rosszabb (úgy lesz 444, ha minden skill megvan, és kaját is használunk + optika). Én optikát meg csigaszemet is tettem rá, utóbbi néha jól jött. Az alap pen 90, ami azt jelenti, hogy még a saját tierjében is elő kell időnként venni a gold skulókat, az M7-tel nagyon ritkán kellett megnyomnom a 2-est. Mindenesetre ezt sem volt nehéz markolni, mivel nem különösebben jó, senki sem játszik vele.

[ Szerkesztve ]

***

(#185619) peterson79 válasza ollie (#185618) üzenetére


peterson79
őstag

Honnan indultál, hány százalékról és mennyi csatába került eljutni a 95%-ig?

(#185620) ollie válasza peterson79 (#185619) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy számolom, hogy kb 75 csata volt, olyan 110 körül játszottam régen vele (most van összesen 187). Talán olyan 30%-ól inddultam, ha jól emlékszem, legalábbis ennyire állt be az első csata után (mert régen még ugye nem voltak gunmarkok). Egy unikumnak biztos menne 50 csatából is, én túl sokat hibázok. Az M7-tel sokkal könnyebb volt, azzal összesen van 63 csatám, pedig ott sem nulláról indultam.

***

(#185621) Barret001 válasza ollie (#185618) üzenetére


Barret001
addikt

Ne becsüld le,jó kis tank az! Ha lenne rá egy táras ágyú,nem is mennék mással :D

(#185622) Barret001 válasza ollie (#185618) üzenetére


Barret001
addikt

Az a látótávolság el van írva...Nálam Bia nélkül jóval több,látszik a képen. Nekem ebből jött régen a T-34.

[ Szerkesztve ]

(#185623) popey37


popey37
addikt

a wargaming bekaphatja a faszomat, már elnézést a kifejezésért. meglő a saját obj 430, leláncol kapok 3 lövést az ellentől, visszalövök. jön a saját progetto az is meglő, visszalövök erre engem tiltanak ki.

itt most az érvényesül,. hogy ha kapsz egy pofont tartsd oda a másik orcádat is? nekik lehet büntetlenül csapattársat löni én meg bannt kapok érte?
mindjárt lesz replay is csak legyen vége a csatának.

[link]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185624) ollie válasza Barret001 (#185622) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs elírva, sőt. Közben megnéztem, még kajával és optikával is csak 434 a látótáv.

***

(#185625) ollie válasza popey37 (#185623) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kék voltál már eleve?

***

(#185626) peterson79 válasza ollie (#185620) üzenetére


peterson79
őstag

Csak a kíváncsiság hajt, ezen kezdtem el gondolkozni, hogy majd ha egyszer gunmarkolok, akkor Én is 5-ösökkel fogom kezdeni. Szerintem mindegy hány kör alatt csinálod meg, a lényeg, hogy megvan és azért az is valami. Az O-I volt az egyetlen amivel elkezdtem eddig, de a 3-asat az istennek nem sikerült megcsinálni, valószínű a többin sem fog összejönni. :)
Egyelőre hajtok még egy-két tankra, aztán ha azt megunom akkor talán gunmarkolás lesz.

(#185627) ooloo válasza popey37 (#185623) üzenetére


ooloo
őstag

Nem kell odafordítani a másik orcádat , de ne is rúgj öngólt . Ámbár tényleg kivehetnék a saját csapattárs sebzését . Annyira nagy feladatot jelentene a programozóknak , vagy más ok miatt van még mindig a játékban ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185628) galervin93


galervin93
őstag

Jó ez a PTA még mindig, gondoltam előveszem egy körre. Kapott valami buffot ha jól látom, mert 420-at sebez, meg az átütésekkel is variáltak. Ez meg csak úgy... [link] :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185629) popey37 válasza ollie (#185625) üzenetére


popey37
addikt

az egy tengapi affér eredménye, de azt más nem látja csak én. ettől függetlenül, most az a meta hogy a saját játékost löjük az ellenfél helyett?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185630) ollie válasza peterson79 (#185626) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is elkövettem azt a hibát, hogy heavy-vel kezdtem (Churchill), és majdnem abba is hagytam az egészet. Azt javaslom, hogy medekkel és lightokkal kezd, sokkal könnyebb. Egy lassú heavy-vel elég, ha csak rossz irányba indulsz a csata elején, és lehet, hogy nem is látsz ellenfelet (vagy az előtted haladó, gyorsabb tankok ledarálják az ellent, és neked nem jut semmi), egy ilyen csata meg kapásból 1% esés a gunmarkban. Cserébe viszont vagy 3 csata, mire 1%-ot nő.

Amúgy nagyon jó ez a gunmarkolás arra, hogy rákényszeríti az embert a gondolkodásra, meg kénytelen a pályákat is jobban megismerni. Bár több tízezer csata után már nem az szokott lenni a probléma.

[ Szerkesztve ]

***

(#185631) h1mpi válasza peterson79 (#185626) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem még egyet sem sikerült gunmarkolnom. Még a kedvenceimet se...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#185632) ollie válasza galervin93 (#185628) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Meg pontosabb is lett.

***

(#185633) popey37 válasza h1mpi (#185631) üzenetére


popey37
addikt

T25/2 3 gunmark, meg vagy 6-8 tankon kettő, és nem is gyurtam rá egyikre sem

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185634) h1mpi válasza popey37 (#185633) üzenetére


h1mpi
nagyúr

2 Nekem is van pár, de a 3-hoz nem vagyo kitartó.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#185635) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezeket a küldiket jó megcsinálni ezzel a tankkal :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#185636) vJokka válasza popey37 (#185623) üzenetére


vJokka
aktív tag

A 430 szerintem véletlenül lőtt meg, a progettot akarta, csak pont belegurultál a lövésébe. Utána nyilván törleszteni kellett...

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#185637) KISDUCK válasza popey37 (#185623) üzenetére


KISDUCK
addikt

Megnéztem a replayt, de szerintem benned van a hiba és a pihenő amit kaptál jogos is. Amikor kaptál két lövést az akkor volt amikor kacskaringóztatok az ellenfél körül. Sajnos ilyenkor megesik, hogy egy csapattárs tűzvonalba kerül és még ha jó helyre is céloz a másik csapattárs akkor is a nagy szórás miatt a csapattárs kaphatja a találatot az ellenfél helyett. Biztos vagyok benne hogy azt a két lövést akkor nem szándékosan kaptad. Nem kell ilyenkor lövöldözni összevissza a csapatársakat. Velem is volt olyan hogy véletlenül beálltam a csapattárs és az ellenfél közé és én kaptam a pofont, nem nagy cucc, előfordul nem szoktam ezen idegeskedni, balesetek sajnos előfordulhatnak. Az hogy utána 1 percig nézted a csapattársad és seggbe lőtted... gondolom utána már a csapatban is kéken láttak és a progettó gondolom még azt is látta hogy lövöd a csapattársad és nyilván a mihez tartás végett lőtt beléd egyet. Ha problémád van a csapattársaiddal arra a "report" funkció szolgál és nem a "tüzelés gomb".

(#185638) galervin93 válasza ollie (#185632) üzenetére


galervin93
őstag

No hát szerintem az pont eddig sem volt baja (ahogy az átütés és a sebzés sem). Csak a szórásképet nem kellett volna anno globálisan elqrni. Akkor nagyon faján lehetne egyensúlyozni a különböző gépeket, mert a tudatos, célzott lövések többször mennének a helyükre még egy pontatlanabb tankkal is. De hát muszáj volt a botoknak kedvezni...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185639) ollie válasza galervin93 (#185638) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyetértek, viszont nem is a botoknak kedveztek vele, hanem a gold ammo eladásokat ösztönözték.

***

(#185640) popey37 válasza KISDUCK (#185637) üzenetére


popey37
addikt

a 430 lehet vétlen volt, de a progettó szándékosságához nem férhet kétség: felém jött és az ágyuja is felém nézett, nem lehetett véletlen lövés, bár az obj lövésében sem vagyok biztos, hogy véletlen volt. nem voltam tűzvonalben egyik bekapott baráti találatnál sem.
ez kizárja a vétlenséget.

a kék szinem meg nem jogosit fel senkit arra, hogy a csata közepén elkezdjenek csapattársat lőni, pláne úgy, hogy a kék szint csak én látom, ők nem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185641) KISDUCK válasza popey37 (#185640) üzenetére


KISDUCK
addikt

Igen az az utolsó lövés amit a progettó beléd lőtt az szándékos volt, az se volt szép, de mint említettem valószínűleg így akarta jelezni hogy ne lövöldözz. Nem tudom, hogy a kék szín hogy működik, de lehet hogy mindenki előtt bekékültél megint a friendly fire miatt. Amikor meglőtted a csapattársad már nem tudom mi volt t54 vagy obj 430, azon egyértelműen látszott hogy szándékos volt. Akkor most erre téged mi jogosított fel? Egyértelműen tűzvonalban voltál amikor meglőtt. Forgolódtatok össze vissza az ellenséges tankkal, te voltál közte és a csapattársaid között. Elég szépen kitakartad az ellenfelet és ugye a célzókör az szép nagyra tud nőni, gondolom az ellenfelet akarta lőni mindenki ott csak sajnos a szóráskép közbe szólt.
szer.: látom obj 430-t írtál, annak meg elég nagy a szórása is, biztos vagyok benne, hogy véletlenül lőtt meg.

[ Szerkesztve ]

(#185642) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ez jól esett. Nem szokásom spammelni a goldot, de KV-220-ra muszáj volt azzal lőnöm, így is csak 3 ütötte át (kb minden negyedik). Kb 5%-kal vitte feljebb a gunmarkot.
Egyébként a Su-100 blindshotolt egyszer rám, amikor már 200 alatt volt a HP-m, és szerencsém volt, hogy pattintottam a 122mm-es skuló
ját.

[ Szerkesztve ]

***

(#185643) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ma történt, csapattárs kilőtt. Egy rossz szavam nem lehet mert én hibáztam ami miatt ez megtörtént.
Szinte egyszerre lőttünk a hellcatre és bementem elé pont a lövés pillanatában. Előfordul csak én be is ismerem.

popey37
Az obj lövése is hasonló szitu, végig az ellenfél tank felé fordította a löveget ahogy mind fordultatok, csoda hogy nem sebzett beléd és csak láncolás lett a vége. Ebbe szándékosságot belemagyarázni.....
Az pedig hogy a csata elején már kék voltál és csak te láttad, ez csak addig tartott ameddig nem lőtted meg a társadat. Mert ilyenkor bizony automatikusan kékre váltasz mindenkinél.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#185644) popey37


popey37
addikt

azért minden rosszban van valami jó, kicsit huzom a kis accomat is:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185645) popey37


popey37
addikt

egymás után jönnek a jó körök, jó kis fenevad ez a T34-85M:

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185646) Atti777 válasza popey37 (#185645) üzenetére


Atti777
senior tag

T34-85M remek tank, a gundep hiánya fáj néha, de úgy már mocskosul OP lenne

Путин, иди нахуй!

(#185647) popey37 válasza Atti777 (#185646) üzenetére


popey37
addikt

szerintem igy is ütős, persze kell hozzá szerencse is, a tier 8-at nem komázza, hetesek között még elvan.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185648) ollie válasza Atti777 (#185646) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A jelenlegi állapotában is mocskosul OP. A legjobb tier 6-is med tank a játékban.

***

(#185649) popey37


popey37
addikt

a tavalyi kampányért járó tankvásárlási kedvezményt, amit rá kellett tenni a tankokra, még igénybe lehet venni? vagy az 1.5.1-el elveszett?

mert ott állok a S.Conq. előtt és nem látom az árban a kedvezményt / 30% volt ha jól emlékszem./

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185650) Gyuri27 válasza ollie (#185648) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem olyan mint a t25 pilóta. Valóban egy kis bestia az a tank.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.