Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185901) egyedülülő válasza ollie (#185898) üzenetére


egyedülülő
őstag

Nekem ma egy csata kivételével, akár védtünk, akár támadtunk, nyertünk. Teljesen jól játszható a frontlines

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#185902) ollie válasza egyedülülő (#185901) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De azt ugye tudod, hogy nem az a lényeg, hogy nyerj?

***

(#185903) galervin93


galervin93
őstag

Párszor írtam már, hogy markolnám a Conwayt. Jelentem most tartok kerek 5%-os WR esésnél vele! Nem, leszarom a véletleneket, meg azt is, hogy hetek óta fos vagyok. ILYEN NINCS! Minden pattan, minden mellé.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185904) Imilenni válasza ollie (#185898) üzenetére


Imilenni
addikt

Meg kéne szabniuk, hogy egy frontvonalhoz csak 2 Obi tartozzon, vagy 1, és akkor többi vonalat is végigkéne nyomni. Cserébe pl több időt kapnának a támadók..

Press "F" to pay respects.

(#185905) Barret001 válasza galervin93 (#185903) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem több mint 1 hónapja ZUHAN a wr.Ez biztosan csakis a véletlen lehet.Már sikerélményem van,ha sikerül 1 nap 50% közelébe érni. És én is olyanokat lövök beszűkült célkereszttel,hogy szívesen vennék más beszállítótól lőszert. Az hogy van,hogy a levegőben GÖRBÉN megy a lőszer,és becsapódik a tank elé a földbe? Ez a fizika meghazudtolása.Tegnap is volt olyan,hogy 5 lövésből 4 mellé ment egy álló tanknak. (4 skilles legénység)

[ Szerkesztve ]

(#185906) egyedülülő válasza ollie (#185902) üzenetére


egyedülülő
őstag

Természetesen. Akármelyik oldalon voltunk ki volt húzva a mérkőzés ameddig csak lehetett. Nem az volt, hogy letolt egy oszlopot az ellenfél, aztán szétlőtték az ágyúkat rögtön. Azért a játékosok többsége nagyjából már rájött, hogy érdemes ezt játszani SZERINTEM. Szigorúan saját, szubjektív vélemény.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#185907) egyedülülő


egyedülülő
őstag

A Kampfpanzer 50t-hez mit szóltok? Elsőre ez is elég op tank ak tűnik. A német Object 430 is lehet belőle.
Link

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#185908) peterson79 válasza Barret001 (#185905) üzenetére


peterson79
őstag

Javaslom az egy hét-egy hónap szabadságolást kedves kolléga, utána más színben fogod látni a játékot.

Ha meg nem, add el az a accountot ...

(#185909) Barret001 válasza peterson79 (#185908) üzenetére


Barret001
addikt

Ez az egyetlen játék amivel játszom,eszembe sincs abbahagyni!

(#185910) CirrMee válasza Stigma.HC (#185896) üzenetére


CirrMee
addikt

Hát frontline módban a kerekesek max a nyomorékok kezébe nem ütőkártyák....

Pont nemrég jellemezte valaki ezeket a kereket szarokat, hogy mert tudni kell vele játszani.
Ja...
Belenézek QB és Daki adásaiba, mit látok? Oda sem néz, auto célzást rávágja az áldozatra, kb 3 lövésből kettő odab*sz a repeszből. A kerekeit meg kb Ciff bácsi fogalmazta meg jól, elnyelik a lövéseket, mint a fekete lyukak, jószerével megállíthatatlan és tévedhetetlen sz*rok. Az meg teljesen rendben van gondolom, hogy korlátozás nélkül hordáznak a kis statipadderek ezekkel a sz*rokkal...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#185911) ddt500hu válasza CirrMee (#185910) üzenetére


ddt500hu
veterán

Valóban tudni kell vele játszani.
1. Sose állj meg.
2....nincs kettő.
Amíg nyomod a gázt, nem mész neki semminek addig kb. kilőhetetlen vagy.
De mindig nagy sikerélmény ha eltalálom valamelyiket. :U

(#185912) Thrawn válasza ddt500hu (#185911) üzenetére


Thrawn
félisten

Én szeretem pl ISU-152-vel kilőni ezeket a kerekes jószágokat repesz-rombolóval :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#185913) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Egyébként valaki szidta a frontline-t, hogy nem lehet kreditet farmolni vele. Két nap alatt letoltam talán 8 csatát.
200k alatt 1x voltam krtedit boost nélkül, prémiummal. 220 netto volt a legjobb de nem volt kiemelkedő csata egyik se.
Százados-őrnagy. 9-11k kombinált.

(#185914) Barret001 válasza ddt500hu (#185913) üzenetére


Barret001
addikt

Normál csatában meg örülsz,ha nullára kijössz...

(#185915) ddt500hu válasza Barret001 (#185914) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát most mivel pofáztam ezért kaptam egy gyalázatos FL csatát. Egy vagy két cap-et húztunk be összesen szóval hamar vége lett. 155 bruttó, 103 nettó. Hadnagy,

[ Szerkesztve ]

(#185916) Starchm válasza ddt500hu (#185913) üzenetére


Starchm
őstag

Aki nem hiszi, h lehet farmolni fl-ben annak küld el pawian-t, laza 100millát összecsap egy hét alatt FL-ben.

(#185917) szallasi007 válasza Starchm (#185916) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem vágom ezt az fl dolgot de mondjuk Papa szerintem egy hét alatt Progettoval is megcsinálna ennyit. 70 csata alatt csináltam nettó 6 millát.
Linkinnel mi van játszik még a szentem? 🤭

[ Szerkesztve ]

(#185918) Barret001 válasza szallasi007 (#185917) üzenetére


Barret001
addikt

Én is hiányolom,kevés jó streamer van...A másik nagy kedvencem Rudii is eltűnt már több mint egy éve...

[ Szerkesztve ]

(#185919) sequator válasza Starchm (#185916) üzenetére


sequator
senior tag

Tegnapelőtt ellenünk volt Papapawian Flben, öcsém lőtte ki. :D Mondtam is neki, hogy benne lesz a streamben.
Mondjuk a 100milla elég durva. Nyilván prém, meg klán meg személyes tartalék minden van, hogy ennyi legyen. Meg gondolom nem főállás és család mellett tolja, így van ideje.

Mi öcsémmel egy hét átlagában napi 10-12 csatát megyünk. Prém és személyes tartalékok nélkül, normál tankokkal megyek, és extra kaját kapnak a legények. Ritkán nézem a kredit eredmény, mert elsősorban a rankokat farmolom, de sokszor alig nyereségesek a csaták. Mégis egy hét alatt összejön kb 3-4 millió.
Ja és nem vagyok hiperszuperunikum, csak alig zöld Átlag Józsi. :)

sautia

sequator

(#185920) Starchm válasza szallasi007 (#185917) üzenetére


Starchm
őstag

Csgo, r6, agyrák meg talán néha-néha wot.

(#185918) Barret001

Rudiii dolgozik, linkin meg néha-néha még bekapcsolja.

[ Szerkesztve ]

(#185921) kchryss válasza egyedülülő (#185907) üzenetére


kchryss
addikt

Frontline 9-es jutalom tanknál jobbnak tűnik. Viszont ezért a tankért sokkal jobban meg kell szenvedni. Nem fogják sokan megszerezni és a jó játékosoké lesz. Nem fogom irigyelni tőlük, jól meg kell érte dolgozniuk, megérdemlik, hogy egy használható tankot kapjanak.
Addig amíg a jutalom tank jó, de nem meta gyilkos módon op addig nincs vele bajom. A T55A, Obj260, M60, VK72, 121B mind jó tanknak számítanak, de egyik sem op. Jól vannak balanszolva, érdemes őket megszerezni, de nem borítják fel a metát. Az Obj907, Chieftain, Obj279e viszont túl jó, egy picit mindegyiken kéne faragni.

(#185922) Barret001 válasza Starchm (#185920) üzenetére


Barret001
addikt

Rudii eddig is dolgozott,egyik napról a másikra tűnt el.Mintha "elvágták" volna.Azért illett volna legalább annyit mondania,hogy nem lesz több stream.Fél évig nézegettem,hátha lesz új,természetesen feleslegesen.

(#185923) sequator


sequator
senior tag

Tankos móka a One More Round csapatával Szlovéniában.

sautia

sequator

(#185924) ollie válasza ddt500hu (#185913) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem senki sem állította, hogy nem lehet vele kreditet farmolni.

***

(#185925) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, ez is meglett.

***

(#185926) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Azért akadnak gondok. Kb. 2 percig ültem itt a kilőtt tankban. Nem engedett vissza sehová nem kaptam szabad kamerát. A légicsapás töltése már átfordult mínuszba! :Y

(#185927) ollie válasza ddt500hu (#185926) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Néha van ilyen bug, ilyenkor alt+f4, aztán visszacsatlakozol.

***

(#185928) ddt500hu válasza ollie (#185927) üzenetére


ddt500hu
veterán

Aha. Köszi.

(#185929) wwenigma válasza CirrMee (#185910) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

HA kozel van vagy áll akkor , eleg pontos. De szivesen latok statot barkitol aki szeriont op :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185930) Raysen623


Raysen623
addikt

Eddigi legjobbam. Kapitányi szint is átlagba összejön.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#185931) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!


igazából egy kérdésem van...mert a panther már megvolt...nem kell... Sima heavy francia nem kell , mert van festett...
A német TD mennyire szívás?

WOT: kissio

(#185932) peterson79 válasza Dr.Én (#185931) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem tetszett anno, bár nem egy troll tank. Már elcseréltem azóta. Többen mondták, hogy az AMX lehet jó választás még.

Majd nyilatkozz melyik lett és ha az AMX, akkor elemzést is kérek :D

[ Szerkesztve ]

(#185933) ollie válasza Dr.Én (#185931) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A TD is nagyon rossz, még így buff után is. Persze azért a Panther 88-nál jobb valamivel.

***

(#185934) Dr.Én válasza peterson79 (#185932) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az AMX tuti hogy jó, mert a festett verziója meg van nekem és nagyon jó csatákat lehet vele tolni, van páncél, ágyú is egész jó, mozgékony heavyhez képest...

Hát eme német TD ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
eggyel több por fogó a garázsban :D
hiába tölt gyorsan, hiába pontos ágyú, de most csak szívat a WG ..folyamat kikapunk :DDD

(#185933) ollie köszönöm , teljesen igazad van :R :R :R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#185935) KisApám


KisApám
addikt

Kaptam kódra legutóbb 7 nap Prémfiókot, most le is járt, szerencsére.
Mára eddig és véglegesen Frontline módban 4 csata, 3 vereség.
Tipikus hiba pl. hogy ki kéne lőni a 3-as ágyút, SZABAD az út felfelé, 1 lesebzett tank van fent, felmegyek, SENKI nem jött fel... persze, hogy kikaptunk.
2 perc volt rá, hogy háborítatlanul kilőjük az ágyút, senki le sem szrta.
Jönnek az alsósok puffogtatni, ennyi. ;]

(#185936) ollie
Kicsivel több XP és Credit sosem árthat. :P

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#185936) ollie válasza KisApám (#185935) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az a lényeg Frontline-ban, hogy nyerjél.

***

(#185937) peterson79


peterson79
őstag

hi,

Nos, végre elértem és meg is vettem a T110E3-at :) A T95 ki sem hűlt az utolsó csatából kilépve, úgy ahogy van el is adtam. Nekem nagyon lassú tank. Volt pár jó kör vele, de amúgy csak szenvedés, nekem nem jön be.

Az E3-nál javításra kell rágyúrni majd, ugye? 3 emberen van max álca, többin semmi, cola-t raktam be, van festés,de nincs BIA és csak 19,69%-on van most...az elég kevés.

(#185938) kchryss válasza peterson79 (#185937) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, E3-nál fontosabb a javítás mint az álca. Ha jól rémlik QB szerszámos ládával használta, lila szerszámos ládával, nagy javítóval és skilles legénységgel pillanatok alatt visszarakja a láncot. :D

(#185939) lacibacsi válasza egyedülülő (#185906) üzenetére


lacibacsi
addikt

"...a játékosok többsége nagyjából már rájött, hogy érdemes ezt játszani..."

Nem! A játékosok döntő többsége még mindig nincs ezzel tisztában. Akkor van jó csata, amikor a kisebbséget egybe sorsolják. Ilyenkor van az utolsó percig kijátszva a csata és ilyenkor van 4-5 tábornok, meg 7-8 őrnagy mindkét oldalon. Amikor viszont az idióták vannak többségben, akkor vannak a 10 perces csaták...

(#185936) ollie: Van, akinek hiába mondod....

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#185940) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Van Skorpiom meg Su-130PM. Su 130PM ágyúja nekem brutálisan szór többségek nagy részében lefelé. Nagyon pontatlan.
Meg nem tudom miért van az hogy mostanság rengeteg a lepattanó vele vagy csak láncolok. A skorpió ágyúja lényegesen pontosabb. Su 130Pm-el meg távolit lövök aztán lesz valami esetleg, néha ez az érzésem hogy mustármagot lövök mert kb olyan röppálya már tudatosan kicsit felfelé célzom .

(#185941) peterson79 válasza kchryss (#185938) üzenetére


peterson79
őstag

jól elcsesztem, annyira kapkodtam, hogy elfelejtettem, hogy Én a TS-5 legénységet akartam berakni ebbe...

elpocsékoltam 500 aranyat...

kösz a tippet azért.

(#185942) wwenigma válasza Khaosz55 (#185940) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap olyan kapáslövéseket adott be hogy csak néztem...apró szépséghibája a dolognak hogy az ellenfél SU-nak. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185943) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Mai legjobb és legrosszabb csatám. Szinte mindig százados vagyok akármit csinálok. 1x voltam hadnagy, 2x őrnagy.

(#185944) Raysen623


Raysen623
addikt

Gondoltam megyek pár kört a Tortoise angol TD-vel, DE

- első meccsen lőttem 5200-at és vesztettünk, mert a faszkalap felderítőink úgy gondolták nekik gyorsan meg kell halni és basztak gondolkodni arról mi is a dolguk,

- második meccsen összesen 600 sebzés jött össze, mert a Löwe csapattárs mindkét töltőmet kilőtte, amikor próbáltam segíteni a retardált csapattársaimnak egy ST-I ellen. Mindenki meghalt rajtam kívül, a Löwe-t (csapattárs) én magam lőttem agyon! Két embert feljelentettem, de még nekik állt feljebb mondván neki van 3000 sebzése...ha-ha.

Ennyit a gondolkodó csapattársakról. Vannak kivételek, de ezek elképesztő agyrákban szenvedhettek...

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#185945) Starchm válasza Raysen623 (#185944) üzenetére


Starchm
őstag

Masodikrol van replay? Erdekelne hol lehet elloni a torto ket toltojet egy lowevel.

(#185946) csapee


csapee
senior tag

Az EBR nem egy OP szar hogy rohadna meg aki kitalálta. Még a szerver se tudja hogy hol jár... Pénzt ezért a szarért aki most ad tuti agyhalott :W

Csapee

(#185947) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Megtudja nekem mondani valaki hogy frontlineban a 9-es tankhoz és az emilhez 10x vagy 11x kell 30 szintet csinálni?

(#185948) lacibacsi válasza lnk (#185947) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak 10x lehet megcsinálni a 30 szintet!

A IX-es tankhoz pedig muszáj megcsinálni mind a 10-et...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#185949) ollie válasza lnk (#185947) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Emilhez 7 szintet kell megcsinálni, a másikhoz 10-et.

***

(#185950) lnk válasza lacibacsi (#185948) üzenetére


lnk
aktív tag

Rendben köszi úgy számoltam hogy 1 frontline héten egy szinet viszek ki az idegrendszerem éppsége miatt :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.