Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185301) Barret001 válasza Barret001 (#185296) üzenetére


Barret001
addikt

Ez már beteg :D Nem kísértem tovább a szerencsémet.Itt hagyom abba.

(#185302) KISDUCK válasza peterson79 (#185300) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem sértődök meg. :) De remélem a méréseimet is megnézted amit betettem. Csomagok vesznek el köztem és a wot szerverek között a vezetékes hálózaton. Leírom, hogy mit tapasztalok most vezetékes netről. Az első példa legyen artyval. Szépen nézem lövész módban az ellenfelet, aki teleportál akár 20 métereket. Először elindult nézzük óra szerinti tájolásban, szóval elindult 8 óra irányába 15 métert, majd azonnal a kiindulási pontjától 2 óra irányába bukkan fel 8 méterre. Második példa legyen könnyű tank. Szépen rohangálok 60-nal a mezőn gondolom beiktatok egy kanyart, mert spotot kaptam és nem szeretném hogy az ellenséges arty ki tudja számolni hova megyek és kiiktasson, de mivel itt jön a csodálatos csomagvesztés ajándéka, én az tapasztalom, hogy sikerült is kanyarodnom vagy irányt váltanom 10 óra felé, de mivel a szerver nem kapta meg azt hogy én irányt váltottam a szerver úgy kalkulált az eddigi cselekedeteimből, hogy én hasítok 60-nal 12 óra irányába és én riadtan azt veszem észre, hogy hirtelen 30 méterrel odébb vagyok ráadásul olyan helyen ahova nem akartam menni, ha még szakadék is van az adott helyzetben ez lehet egy halálos kimenetelű lag is. A wifi vezetékes váltással nem megyek semmire, ha egyszer a szolgáltatómnál van probléma valahol félúton. Ez a "ha lagolsz akkor válts vezetékesre" töltési infó annyit se ér mint a hóvihar idején kapott SMS, hogyha elakadtál ülj át egy másik kocsiba. Szóval marad a mobilnet, mert az legalább stabil és élvezhetően tudok vele játszani.

(#185303) ddt500hu


ddt500hu
veterán

170 csata kellett hozzá. :U Mármint az első divízióhoz.

[ Szerkesztve ]

(#185304) bigobert válasza ddt500hu (#185303) üzenetére


bigobert
tag

Grat!

(#185305) ddt500hu válasza bigobert (#185304) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi. Egyébként tudom javasolni az arty-t mindenkinek. 110 csatát azzal mentem. Ahogy haladunk előre úgy egyre több a campfest és egyre könnyebb érvényesülni artyval.
Vesztes csatában is könnyedén megtartod a stráfot (persze nem 3 perces csatában).

(#185306) Pug


Pug
veterán

Azt jól látom, hogy tech tree-ben egy deka prém 8-as light sincs bent? :(

(#185307) ddt500hu válasza Pug (#185306) üzenetére


ddt500hu
veterán

Jól.

(#185308) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Hát elég kellemetlen MM volt ez. Könnyű tank nem volt, medből 1-1 artyból 3-3 heavyből 7-7 td-ből 4-4. Spotoltam 7 tankot, mentem 6,48 kilómétert, de spot dmg nem igazán jött.

(#185309) kchryss válasza ddt500hu (#185303) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem a második divízió (2x15) lett meg ma 225 csatával.

Ezt a 60% körüli stráfszerzési hatékonyságot szerintem tudnám tartani, mert maradt bennem tartalék bőven. Elég sokszor úgy játszottam mint egy bot és volt 2 nap amikor "tilt" állapotban nyomtam és csak ment a yolo előre és jöttek a 0-ás csaták sorban. :D
Ahogy nézem az ezüst ligához 75%-os hatékonyság kéne az arany ligához meg 95% körüli, persze azon túl hogy teljesíteni kell mind a 4 divíziót. Arany ligába szuperunikumok közül sem kerültek be egy csomóan. Láttam sok több nagy klános ismert játékost ezüst ligában végezni.

Nézegetve a ligában a játékosok statját, 60%-os hatékonysággal kb 400-600 csata kellett nekik a 4 divízió megmászásához. Elég nagy volt a szórás, de kb ezen a tartományon belül lehetne számolnom vele nekem is.
500 csatát nem tudom mennyire éri meg beleölni ebbe mikor azt se tudni mi lesz a jutalom.

A szezon második rankedjét megpróbálom végigvinni. Aztán ha sikerül akkor meglátom, hogy megérné-e harmadszor is nekifutni majd.

(#185253) @Bobyjack:
Kampánnyal kapcsolatban többször írtam már. Pl itt is: (#177219)
Évente max egy nagy és egy kicsi kampány szokott lenni. A nagy december végén szokott kezdődni és át szokott nyúlni januárra. Ezen az összes reward tankot meg lehet szerezni. A kicsi általában nyáron szokott lenni és kevesebb tank közül lehet választani, van amikor 8-as tankokért megy csak a mini kampány. A nyári kicsi kampány sokszor el is marad. Szerintem idén sem fog lenni, mert frontline és ranked szezon mellett, sandbox teszt is van, nem hiszem hogy beleférne a programba.
Előző kampányok a replay mappám szerint:

Ja a liga alján lévőket érdemes megnézni. Elég sok játékos van aki ilyen 45-50% körüli hatékonysággal kiseggelte a ligába kerülést. Nagy részük 1000-1500 csatát ment érte. :DDD
Szerintem egyébként ez jó dolog és szükséges is, hogy kigrindelni is lehessen. Aki ennyi időt beleöl az megérdemli a jutalom tankot. Arany ligába meg úgysem lehet így bekerülni, mert oda kell a jó játék is.
Sőt én még csökkenteném a követelményeket, hogy kb 700 csatával a gyengébb játékosok is mind ki tudják grindelni. Nekünk is jobb lenne, mert ha több gyengébb játékos kerülne be a ligákba akkor mi könnyebben kerülhetünk magasabb ligába és nekik is jó lenne, mert nem lenne reménytelen megszerezni a tankot.

[ Szerkesztve ]

(#185310) wwenigma válasza Ry0K3N (#185280) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valahogy fel lehetett szavazni és egy listaba kerül vagy nem tom mar. Wot Replays Machine csinalta es elmeletileg megszunt.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185311) ooloo


ooloo
őstag

Kharkov ... de szerettem ezt a pályát . Remélem , hogy nem szúrják el .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185312) Ry0K3N válasza wwenigma (#185310) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Huh. Csak azért kérdezem mert az egyik replayemből a wot replay machine valamiért csinált egy videót. Én meg nem emlékszem feltöltettem volna vagy beküldtem volna valahova, meg annyira nem volt nagyon kiemelkedő kör.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#185313) BÁ Nutrition válasza ooloo (#185311) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem a sztalingrad volt az egyik kedvencem, kar h kivettek. nehez "elhinni" h nem lehetett Hd-re attolni csak szimplan, remelem nem valtozik sokat ha visszajon egyszer.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185314) peterson79


peterson79
őstag

A t-54-ltwt. nem a kedvencem, csak a T100-lt miatt játszom vele, de ez a kör tényleg jó volt :)

Top Gun

(#185315) Thrawn


Thrawn
félisten

Melyik nap lesz éles az 1.5.1? A preload már megvolt ma reggel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#185316) lacibacsi válasza BÁ Nutrition (#185313) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sztálingrádot azért vették ki, mert egy szavazáson megkapta a "legutáltabb" címet... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#185317) #77646080 válasza lacibacsi (#185316) üzenetére


#77646080
törölt tag

Yep, erre emlékszem. Bár engem ennyire nem irritált. 😀 Elvoltam rajta.

Ha viszont Harkov (Kharkov) jól megírva kerül vissza, annak örülök. Meglátjuk. Én kifejezetten kedveltem. Ami még hiányzik: Pearl River és Port. Mindkettő kedvenc volt. Meg persze a nosztalgia is ezt mondatja. 😊

(#185318) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

M4A1 Revo-ról mi a véleményetek? :) Most akciós a 30 nap prémiummal, és kellene valami pénzszerző gépezet. Illetve tipp, hogy mikor lesz újra elérhető a Skorpion G?

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#185319) Jadro válasza Eugene Roe (#185318) üzenetére


Jadro
veterán

Én szeretem nagyon, jó nagyot odacsap. Nem medként kell használni, inkább sunnyogós TD üzemmódban.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#185320) Bobyjack válasza kchryss (#185309) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi ismét a tartalmas összefoglalót és válaszokat! Összességében szerintem nagyon rossz, hogy három hét alatt 500 csatát kell játszania meg egy jobbnak számító játékosnak is. Ez egy komolyabb maraton szint, összehasonlíthatatlanul több stresszel és teljesítmény kényszerel megfejelve.

(#185321) ollie válasza Eugene Roe (#185318) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyon jó a gunja, viszont a tank papírból van, hiszen szó szerint egy Sherman tankról van szó. Vagyis nagyon kell vigyáznod vele, mert HE-vel is keresztüllőnek, és ugye a Shermanok ráadásul magasak is, vagyis könnyű célpontok. Jó tank amúgy.

***

(#185322) wwenigma válasza Eugene Roe (#185318) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jo, amikor éppen nem kancsal az ágyúja. Neha olyanokat lő hogy besírok.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185323) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#185316) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ez fura :U csomoszor volt h nem 15-0 lett az eredmeny hanem egesz szoros, es komoly kergetozesek voltak a megmaradt 3-4 tank kozott a vegen. a mostani meccsek tobbsegen 2 perc alatt mar kilatastalan a helyzet annyira egyoldaluak az esetek 80%-ban

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185324) Dr.Én válasza lacibacsi (#185316) üzenetére


Dr.Én
veterán

pedig nagyon szerettem azon pályát, mind a TD-vel mind pedig heavy tankkal...
igazán izgalmas csaták voltak rajta

WOT: kissio

(#185325) Viktoár


Viktoár
addikt

Ha már régi térképekről van szó én komarin-t kedveltem. Akkortájt főleg td-ztem és artyztam, nekem nagyon bejött. :)

Most kihagytam pár napot mert a családdal töltöttem az időt. Azonban ma szakítottam 2 órát a játékra és aktiváltam is a tartalékokat hogy "behozzam" az elmulasztott xp-ket. :DDD

Na ja 15 csata és 20% wr. :C Próbáltam húzni a tiger 2-őt de nem valami faja tank. Igaz hogy stock az egész böszmeség és még a legények sem 100-asok dehát valahol el kell kezdeni. Ez nem idegesít mert tudom hogy még kaki a tank.

Ami zavar hogy jelenleg úgy áll a dolog hogyha én nem hozok kék - lila szintet akkor 20%-os wr-re futja?

Vicc ez a játékmechanizmus. :C

Üdv:Viktor

(#185326) ooloo válasza BÁ Nutrition (#185323) üzenetére


ooloo
őstag

Szerintem is jó pálya volt Stalingrad ... mindenesetre Párizsnál , Minszknél , Ensk-nél jobb volt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185327) inferno88


inferno88
őstag

Milyen szintű konfig kell hozzá, hogy meglegyen a 144fps?

Semper fi!

(#185328) Viktoár válasza inferno88 (#185327) üzenetére


Viktoár
addikt

Az a felbontástól is függ illetve a grafikai beállításoktól is.

Üdv:Viktor

(#185329) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

Köszönöm a válaszokat :) fv4201 azért nem tetszik, mert megvan a centurion, és annak azért jobb a tornya :) illetve változatosság is jó lenne

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#185330) h1mpi válasza inferno88 (#185327) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem megvan az adatlapomon lévő konfiggal, ultra minden, felbontás FHD

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#185331) ooloo


ooloo
őstag

Kizártam Ensk pályát , de ennek ellenére berakott arra a fos map-ra . Gondolom másnál is előfordult már hasonló eset ... (?)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185332) KISDUCK válasza ooloo (#185331) üzenetére


KISDUCK
addikt

Gondolom az ütközet mód be van kapcsolva, mert a kizárás csak normál csatára vonatkozik.

(#185333) SyMbioTe válasza ooloo (#185331) üzenetére

Ütközet és Támadás módok esetén nem aktív a tiltás.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#185334) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Volt ma egy érzésem, hogy kicsit mintha sokat veszítenék. Mondom ránézek már. 15 csata 2 győzelem! :Y

(#185335) zodo


zodo
nagyúr

T-43 ace a RU szerveren.
30-40 de fontos pillanatokban 50-60 ping + ruszki löveg na meg az rng.
Ebben a csatámban istenes volt de van hogy 12-13 lövésből csak 4 sebez és még így is 80%+ -os mark.

Nem tudtam hova kellene feltenni a replayt ezért yt videó lett a vége.

(#185336) ddt500hu válasza ddt500hu (#185334) üzenetére


ddt500hu
veterán

Egy kis kárpótlás. A végét kicsit elszúrtam. Ez még csak a 4. Dumitru medálom 6 év alatt.

Replay.

(#185337) ooloo válasza KISDUCK (#185332) üzenetére


ooloo
őstag

A nagy csata , az ütközet és a támadás ki van iktatva . Ezért nem értem az egészet . :F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185338) zodo válasza ooloo (#185337) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem szakaszba voltál meghívva?
Ha a szakasz parancsnoknál nincs tiltva akkor berakhat akkor is ha nálad amúgy tiltva van.

(#185339) KISDUCK válasza ooloo (#185337) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát az érdekes. Én párízst tiltottam le, de egyszer sem rakott be rá azóta. Gondolom akkor most leellenőriztél mindent. Szakaszban ugye bedobhat rá, ha jól emlékszém a leader beállításai olyankor a mérvadóak, a többiekét nem veszi figyelembe. Esetleg nem lehet hogy prémium alatt állítottad be másodiknak és most nincs prémiumod ami miatt érvénytelen? Felhasználói oldalról csak ennyi lehetőség jut az eszembe.
Lehet akár valami bug is, nekem sokáig nem mutatta csata közben a kampány feladatot és egyszer néhány patch után működni kezdett. Semmi módot nem használtam szóval nem akadhatott össze semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#185340) galervin93


galervin93
őstag

Mondanám hogy replay, screenshot, de minek?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185341) peterson79 válasza ddt500hu (#185336) üzenetére


peterson79
őstag

Az igen, az szép kitüntetés gyűjtemény, grat hozzá :)

(#185342) peterson79 válasza ooloo (#185337) üzenetére


peterson79
őstag

Nézd meg még egyszer - ha eddig nem tetted - lehet az egyik patch inaktiválta valamiért. Bár nekem nem csinált ilyet, ki tudja, ez WG. Amúgy a szakaszos dolog lesz inkább a válasz rá.

(#185343) ooloo válasza zodo (#185338) üzenetére


ooloo
őstag

Nem szakaszoztam .... alkalmi szakaszba szoktam belépni , de az a csata megkezdése után jön létre .

KISDUCK : Az ASLAIN van telepítve , de eddig nem tapasztaltam , hogy kizárt pályákra rakott volna . Van prémium fiók is ... két pályát is kizártam . Ensk-et és Minszk-et . Nem nagy ügy , csak érdekes .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185344) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#185325) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En pont azon gondolkodtam h visszavegyem a tiger 2-t. Persze nem lehet vele nagyon eloremenni de azert sok aszt mentem vele. Kivancsi lennek arra is h fejlodtem-e barmit azota hogy eladtam. Az utso 3 markolt tankomon ilyen 500-1100wn8 volt anno. Most mar megis meglettek csikozva. Pedig meg most is eleg messze vagyok attol h jo jatekos. Talan a kozepes szint megvan. Relativ

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185345) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Loool statpadder T67 platoon fail :D [link]

Nagyon szerethetik, egyik 10k feletti csataszámnál jár.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185346) BÁ Nutrition válasza wwenigma (#185345) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Valojaban ez nem statpad mert olyan ertelemben szamitson pl egy top klanba keruleshez ott pont latjak h nem tier 10 tankkal van a stat felepitve. Az h valaki szeret jatszani olyan tankkal ami picit is hatekony es nem folyton cumizik szerintem semmi problrma nincs. Eleve arrol kene szolni a jateknak h jol erezd magad es az biztos h nem egy stock 8as 9es tankkal van mig osszehozol 50-60k xp-t minimum mire egyeltalan kifullozod. Mondjuk legalabb most nem tizbol nyolcszor tier 10et kapsz.
Szal legtobbszor csak irigykedes megy meg fikazas mert valahol tudod h neki nincs annyiszor elbaxva a napja

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185347) bigobert válasza zodo (#185335) üzenetére


bigobert
tag

Szia! Wotreplays.eu vagy ru. Bár ezeket mindig csak az adott verziójú játékkal tudod lejátszani, így a YT maradandó. :)

(#185348) Viktoár válasza BÁ Nutrition (#185346) üzenetére


Viktoár
addikt

Igazad van ez nem statpadderkedés hanem pedózás. :DDD Az egyetlen tank amivel tud játszani, ha kivennénk a statjából a T67-et akkor kb narancssárga játékos lenne. Így most kék de nem ér vele semmit. :)

Üdv:Viktor

(#185349) ddt500hu válasza Viktoár (#185348) üzenetére


ddt500hu
veterán

Miért amúgy mit érsz vele ha kék vagy? :F

(#185350) Starchm válasza ddt500hu (#185349) üzenetére


Starchm
őstag

Pozitiv
Felvesznek klanokba.
Negativ
Arty rajtad fappol egesz meccsen ha nincs nagyobb wn8 nalatok
Random leyolozgatnak az enemybol mert az fontos
Csapattarsak wn8 paddernek hivnak es/vagy csalonak

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.