Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186851) AlexHerceg válasza kchryss (#186840) üzenetére


AlexHerceg
tag

'A táblázatot a 4SALE klán parancsnoka tette közzé minden nap az aktuális állsáról a méltán hírhedt magyar wot-os facebook csoportban.'
A kiemelt szó nem kicsit elbizonyítalanított-erősen negatív jelzésűnek érzem :)
.
"Régebben a CW jutalom tank szimbólum volt. Tényleg a legjobbak szerezték meg, ha a harcmezőn találkoztál vele akkor tudtad, hogy aki vezeti attól félni kell, mert jó játékos."
A ' régebben'-en a hangsúly és anno akkor ezzel egyet is értettem. Ma már nem.
Ma már csak az nem vesz accountot, aki nem akar. Sőt, itt a fórumon is épp átadja valaki-ami teljesen korrekt tőle. Tehát vannak olyan acc-ok -meglátásom szerint egyre több-,akik valós teljesítményét nem fedi a wn8 és egyéb stat. Egyre több az olyan user, ahol tizenéves vérpistikének apuka megveszi az acc-ot - hagy villogjon vele a gyerek-, majd a nyári szünet után ráun. Játéktudása,térképismerete a semmivel azonos,de rögtön zöld statú játékos lett és villog a 907-tel. (...mint az életben).
Van fordítva is. Amikor valaki jó játékossal húzatja a tankját, legénységét, wn8-át, mittoménmilyét. Tegnap épp ilyen 'piroskával' futottam össze, aki játékértelmezése , helyezkedése alapján bőven nem piros.Ketten sikerült is megtartani a heavy oldalt, amig a másik oldal lehozta a meccset. Rá is írtam,hogy ha így játszik, akkor mi ez a stat, de csak mosolyjel jött vissza :) Ez a ritkább. A fentiek miatt nálam jelenleg már nem mérvadó a wn8, cw jutalomtank és egyebek, mert olyan mutálódott accokba futok bele, hogy magam is meglepődöm.
.

Hominem te esse memento...

(#186852) egyedülülő válasza inferno88 (#186817) üzenetére


egyedülülő
őstag

Sokan azt mondják alacsonyabb szintű jól páncélozott jármú kell. O-I meg hasonlók. Kevés hp így könnyebb elérni a háromszorosát.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#186853) nanus válasza ollie (#186767) üzenetére


nanus
senior tag

Én szoktam ,73-74% pontossággal,kivéve ha a wg máshogy akarja,és egy sima vereség a vége :D

persze ellenpélda is van,és ilyenkor a győzelem is jön hát nem érdekes :D

[ Szerkesztve ]

(#186854) nanus válasza jano_77 (#186848) üzenetére


nanus
senior tag

Szerinted nálam a klán név mit jelent .....simán beírtam :DDD 1milla kreditért nehogy már ne :D

[ Szerkesztve ]

(#186855) Warton válasza nanus (#186854) üzenetére


Warton
őstag

Lehet csatlakozni?

(#186856) nanus válasza Warton (#186855) üzenetére


nanus
senior tag

Miért ne ,elvárás nincs ha csak az nem hogy hasonlóan érezz irántuk,kláncsatákra ne számíts ez csak heccből készült ,én ha ránézek a rövidítésre máris nyugodtabban játszom :D

(#186857) kchryss válasza e-newsee (#186849) üzenetére


kchryss
addikt

Ja bedöglött a wotcommander. Egyre több stat oldal szűnik meg. Nálam például a noobmeter.com sem működik már napok óta. Ezt a hibát dobja, próbáltam több böngészőben is: Error occurred: Timed out after 30000 ms

Komolyan elgondolkodom rajta, hogy csinálok magamnak egy saját stat oldalt és akkor abban olyan funkció lesz amit én szeretnék úgy ahogy én szeretném.
WotZilla és a vbaddict hiányzik nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#186858) Pug válasza nanus (#186856) üzenetére


Pug
veterán

Akkor ha lehet én is örömmel társulnék ;]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#186859) Raysen623 válasza jano_77 (#186800) üzenetére


Raysen623
addikt

Azok lehet nem is hibák hanem feature-ök :DDD

(#186854) nanus : lehet még csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#186860) kchryss


kchryss
addikt

Schefftől loptam. Jó kompozíció. :D

(#186861) nanus válasza Raysen623 (#186859) üzenetére


nanus
senior tag

Szabad az út mindenki előtt,aki ezzel a klánnévvel jobban érzi magát a játékban :D :R

(#186862) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Object 140, 2 nappal ezelőtti első csata. Már lassan 6 hónapja kínlódok, sehogy nem akarta beadni a gunmarkot, erre első csata, nem vágom néha a wg motorját. Ahogy elérem a 60% környékét mindig olyan meccsek jönnek ami után garantáltan visszanyom 50-55% környékére, a mostani gunmark már már hihetetlen kategória.

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#186863) hmb válasza Barret001 (#186761) üzenetére


hmb
aktív tag

Egy 80-100 meter latotav plusszban kell meg nekik,meg ilyan kis gyengek lehetnenek taras agyukkal 10 loszer a tarban 15 sec a telkes ujratoltes

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#186864) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Ez a frontvonal játékmód beleszámít a statba? :DDD

(#186865) jano_77 válasza Tomi0703 (#186864) üzenetére


jano_77
nagyúr

NEM

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186866) CirrMee válasza Tomi0703 (#186864) üzenetére


CirrMee
addikt

Ha vezetsz róla statisztikát, akkor igen. :))

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#186867) Tomi0703 válasza jano_77 (#186865) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#186866) CirrMee: Köszönöm Urak! :R
Nagy tierbe ott próbálok visszaszokni így 1,5-2 év után. T1-be elég volt 3 meccs is. :DDD

Ha már itt vagyunk, a 7 nap prémet mire kaptam?

(#186868) zodo


zodo
nagyúr

Nem tudom innen kik vannak még RU szerveren is (kchryss és én free2play fiókkal megyünk) ezért lett egy felesleges -30% kuponom ami ezekre jó és ajándékként is küldhető.
Akinek kell az szóljon!

Bocs a képért, örültem hogy legalább egy képre sikerült mentenem.

(#186869) ooloo válasza jano_77 (#186848) üzenetére


ooloo
őstag

"Az ilyen neveket hogy nem jelzi a rendszer a WG-nek!?, hogy tud ilyet vki létre hozni? :F"

Miért ? Szerintem a farkasjano mint nickname teljesen rendben van és vállalható . :U ( ;] :R )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186870) ooloo válasza jim bcs (#186862) üzenetére


ooloo
őstag

Ne aggódj ... mások is járnak abban a "cipőben" , amiben Te . A Skorpion G -vel vagyok hasonlóan . Az utóbbi alkalommal feltornáztam 81%-ra , aztán vissza egészen 67%-ig . Ezt már eljátszottam jó párszor ... már nem számolom . Ha adja , szinte tálcán kínálja a sebzéseket .. komolyan , mint a nagyoknak . Ha meg nem , akkor senki nem jön ki elém , vagy ha nagy ritkán igen , akkor tuti mellé . Egy kósza pillanatra azt gondoltam , hogy mi van akkor , ha a random csatákban a fele csapat a gép által vezérelt tankokból áll . Persze ezt az opciót gyorsan elvetettem , mert a tisztesség és őszinteség megtestesítőjéről van szó ... azaz a WG-ről .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186871) kchryss


kchryss
addikt

Tesztelik a frontline specifikus személyes tartalékot: New Personal Reserves for Frontline

+100% frontline pontot adna 1 órán át ha aktiválod. Vagyis 2x gyorsabban lehetne szintet lépkedni vele. Aki le van maradva frontline-ban mint én és szeretné behozni a lemaradást annak nagyon jól jönne. Már csak az a kérdés, hogy mennyit és miért kapunk belőle, vagy mennyiért. ;]

(#186872) jim bcs válasza ooloo (#186870) üzenetére


jim bcs
MODERÁTOR

"mi van akkor , ha a random csatákban a fele csapat a gép által vezérelt tankokból áll"
:DDD semmi, mert tudjuk, hogy ez van, csak mégis idegesítő tud lenni.

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#186873) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap nagyon kijött a lépés abban a 9 csatában, amivel meglett a 25 kötvény és az 5 db 3x szorzós csata. :B

Lehet van abban vmi, hogy olyan tankokkal kellene játszanom, amikkel megy és szeretek is (E25, T67, Standard B) :K
Ez az E25 vmi bestia, nagyon durva gép. A WOT-os költéseim legjobbja az biztos. :D

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186874) echterion


echterion
nagyúr

Ma megvehetném 6600-ért a Primo Victoria-t. Szerintetek életképes még ebben a metában? Tetszik a tank, csak ezért lenne rá szükségem, amúgy van elég prém tankom.

**********

(#186875) Dr.Én válasza echterion (#186874) üzenetére


Dr.Én
veterán

simán életképes, nagyon jól lehet vele csipegetni nagyobb tierben, tornya pattint, csőlehajlása megvan...kreditet is hozza ..simán megéri...

WOT: kissio

(#186876) jano_77


jano_77
nagyúr

Lehet, hogy elkerülte a figyelmemet, de mi az a Bond (kötvény) aukció tankért?!? Wotinfo-n olvastam, egy kommentben kérdezte vki, hogy mikor kezdődik. Válasz az volt rá, hogy már megy, ingame. Mi ez? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186877) Dr.Én válasza jano_77 (#186876) üzenetére


Dr.Én
veterán

volt egy olyan terv és van is, ha jól tudom, hogy lehet bizonyos tankokat majd bond-ért venni...de még mindig csak tesztelik...

(#186871) kchryss
teszt szeron ma reggel jött is valami frissítés hozzá

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#186878) e-newsee válasza Dr.Én (#186877) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem arra gondol, hogy a pletykált +1000 kiadott CW tankra lehet licitálni kötvénnyel. A fb csoportban is felmerült pár napja a kérdés.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186879) Dr.Én válasza e-newsee (#186878) üzenetére


Dr.Én
veterán

na igen, az nagyon felvernék az árukat ha lenne licit...szerintem...

WOT: kissio

(#186880) inferno88 válasza egyedülülő (#186852) üzenetére


inferno88
őstag

Tegnap egy 50 100 és egy Mutant összehozta nekem a pattintást az AMX 49-en, volt hozzá 1800dmg(nem nyomultam, hagy lőjjenek), erre a végén egy suttyó T103 kiszedett, mikor elindultam egy utolsó sikeres lövésért. Enyhe agyvérzés...
Aztán megvettem a 705A-t és mentem vele egy kört. Úgy látom, hogy ezzel is jó esélyem lesz, az ágyúja is elég b@szó.

Semper fi!

(#186881) jano_77 válasza inferno88 (#186880) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én szeretem a 705A, nagyot basz és jól pattint és viszonylag mozgékony is. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186882) notika77 válasza e-newsee (#186878) üzenetére


notika77
senior tag

Tegnap óta lehet licitálni az 1000 tankra egészen augusztus elseje 10 óráig, ahogy az a CW szabályzatban is szerepel.

ui.: Hogy licitálhass, legalább 5 csatát kellett játszanod a kampányon és min. 5000 kötvény a licit. Ha jól emlékszem az előző liciten 20k fölött volt a minimum nyertes licit.

[ Szerkesztve ]

(#186883) inferno88


inferno88
őstag

Hétvégi esemény

4x XP az első győztes csatában
Minden további győztes csatában 2x XP, ha a Top10-ben vagy
Free XP -> Legénységi XP váltás kedvezmény
50% kedvezmény a garázshelyekre, festésekre és csicsákra, barakk helyekre

Igazán jöhetne már a fogyócikk leárazás, mert nagyon ki vagyok már fogyva.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#186884) popey37


popey37
addikt

ez a jómadár volt a legjobb a csapatomban utánam a statisztikája szerint.
és ma csak ilyen leosztásokat kapok. miért már megint én?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186885) popey37 válasza jano_77 (#186873) üzenetére


popey37
addikt

mondjuk igy tier 7 alatt nem nehéz fenntartani a kék színt. :DDD :R

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186886) Raysen623 válasza inferno88 (#186883) üzenetére


Raysen623
addikt

Végre. Tudom mire költöm a megmaradt goldomat: álcafestésre. Jól fog jönni.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#186887) palfitom válasza nanus (#186861) üzenetére


palfitom
félisten

Én tegnap beléptem, köszi! :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#186888) e-newsee válasza palfitom (#186887) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem is kell toborzó szöveg, csak egy jó név, aztán jönnek a pléjerek. Pikk-pakk összejön pár csapatnyi ember a következő CW-re. :D
Mondjuk kíváncsi lennék, ha egy ilyen nevű klán elérne valami jó helyezést nemzetközi porondon, akkor mit csinálna a WG? Mondjuk a most induló Clan Rivals versenyen.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186889) palfitom válasza e-newsee (#186888) üzenetére


palfitom
félisten

No igen, érdekes helyzet lenne!

Mondjuk nagyon nem kell félni a jó eredményektől a klán-tagok eddigi eredményei láttán (persze magamat is bele értve)... :DDD

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#186890) KISDUCK válasza popey37 (#186884) üzenetére


KISDUCK
addikt

Tegnap találtam ezt a képet, de nagyon sok meccsre igaz. :D

(#186893) szallasi007 válasza jano_77 (#186881) üzenetére


szallasi007
őstag

Én esküszöm nem értem azzal hogy tudtok játszani. Engem mindenki mindenhol bármikor bárhonnan belő. Ha ellen van akkor meg én szivatom rommá. Nagyon kevesen tudnak vele jól játszani.

(#186894) kchryss


kchryss
addikt

10 ezer blokkolós heti küldetés miatt elővettem az egérkét, megérte. :D

(#186895) Greentea válasza kchryss (#186894) üzenetére


Greentea
senior tag

szép! :DD Mindig jó ha ott van egy Maus a háznál :D

2x2 néha 5

(#186896) Bobyjack válasza kchryss (#186894) üzenetére


Bobyjack
senior tag

:C :R

(#186897) szallasi007


szallasi007
őstag

Na ezt a wg hogy tudja összerakni? :)

Elsőre se tűnt normálisnak:

NA de aztán meg nyomott egy ilyet

És kb mindkettőnek ez lett a vége:

Ja és tankász még mindig nem jött össze vele :DDD

Ő a winrate-em vele meg 48% de mindjárt meg is van vele a 2-ik kiválóság :O :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#186898) popey37


popey37
addikt

lejárt a prémfiokom, mondom veszek már egy 30 naposat, akcióban buldog tier 8 +30 nap prémfiok 8,2k. erre a következő csatában kaptam egy 15%-os kupont ami mindenre érvényes, ekkora genyóságot. :9

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186899) AlexHerceg válasza ooloo (#186870) üzenetére


AlexHerceg
tag

Szia. Engedd el. Az én csatámban is volt egy 25k-s 'játékos', 50 (!) -azaz ötven- alatti átlagsebzéssel :DDD
Mint tudjuk a wg nem alkalmaz botokat.....á, dehogy.

Hominem te esse memento...

(#186900) jano_77 válasza popey37 (#186898) üzenetére


jano_77
nagyúr

amit a Summer Smash-ért kapsz azok is felhasználhatóak! ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.