Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185051) galervin93 válasza jimmy74 (#185035) üzenetére


galervin93
őstag

Ha összebarátkozol vele, a nyolcas tök jó. A lőszere baromi lassú, de olyanokat lehet vele kacsázni, tök buli. :D Én sem szerettem az elején, de most már élvezem, simán összejön a RU. Meg kell szokni, ez tény, de nem freexp egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185052) Bobyjack válasza kchryss (#185018) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi kchryss! Ász vagy, visszaállítottad a hitemet, hogy nincsenek konteok. Természetesen fent volt nálam a mod, amikor laggolt a játék. Ipari robotot programozom főállásban, köszönöm a forráskódot, így már abszolút értem a hibát. Az első magyarázat Skill részéről elég szarul hangzott, mert akkor még nem mondta, hogy valójában az adott játékos kliensében telepített mod csinálja a hibát, nem a Skill gépén lévő. Mert azt lehetetlennek tartanám.

Csodálom, hogy egyáltalán lekezelték a WG oldalán, hogy idővel figyelmen kívül hagyja a hibás mod kódját (mégha ehhez kellett 0.5-2mp). Másrészt pedig a mód készítőjénél csodálom, hogy nála a compiler nem dobott ki szintaxis hibát. Miben írja a kódot notepadban? :DDD

A rankeddel kapcsolatban amúgy úgy megálltam a napokban mint a cövek. Vasárnap este felértem a második divízióban 1 sráfra a 13-as szinttől. Azóta kétszer voltam lent a 10-ik rank alján. Tegnap éjjel 12. rank alján hagytam abba. Kegyetlen érzés napokig nem hogy előre nem jutni, hanem visszáb csúszni. Az az egy bajom, hogy nem éreztem, hogy lassan nehezedik, hanem mintha egyszercsak egy falba ütköztem volna. Tegnap megvolt a 13. rank de sehogy sem tudtam megtartani.

[ Szerkesztve ]

(#185053) bigobert válasza Jokerdapro (#185050) üzenetére


bigobert
tag

Alapesetben úgy gondolnám, hogy a kockázat minden mástól függ, mint hogy hol állok épp a gunmark-kal, dehát egy hangya sem érti az óriások dolgát 🐒

(#185054) lacibacsi válasza kchryss (#185018) üzenetére


lacibacsi
addikt

Abszolút nem értek a programozáshoz, ezért több hozzászólás erősen kínaiul hat nekem, de azért felmerült bennem egy kérdés:

Ha van egy mod (jelen esetben a GM mod), ami arra való, hogy bárki feltegye a gépére és a segítségével kizárólag magának teremtsen plusz információt, akkor ebbe a mod-ba miért kell betenni egy, vagy több felhasználó (jelen esetben streamerek) játékosnevét? Az én GM előrehaladásomhoz mi köze van akár Skillnek, akár Circon-nak?

(Bocs, ha nagyon noob a kérdés, de ezt valahogy tényleg nem értem...)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#185055) Atti777 válasza kchryss (#185018) üzenetére


Atti777
senior tag

Vicces, de nekem úgy tűnik, hogy a githubon lévő kódban még nincs ott a ] [link]
Csak a név lett átírva

Путин, иди нахуй!

(#185056) Hafy75 válasza lacibacsi (#185054) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Azért vannak benne, mert Nekik (az Ő javukra) csal a játék. De ez nem is igaz..

Na!!!

(#185057) Barret001 válasza lacibacsi (#185054) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem is ez a meglátásom! Miért van benne a neve? Neki miért nem jó az általános,mások által használt?

(#185058) Kelvin válasza Hafy75 (#185056) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen így van és ezzel az 1-2 sec -es késleltetéssel támogatod a streamert/cc-t :D

Viccet félretéve, oké mindenki mindenhez ért és megmagyaráz. Az első felvételeken a gyakorlóban, a másik srác szemszögéből nézve, nem használ moe-módot. Legalábbis a felvételen nem látszik. Szóval csak megy az elméletgyártás és magyarázgatás. Szerintem a skill4akármi srác is csak a nézettség miatt foglalkozott vele, ami jelentősen megugrott az eset miatt.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#185059) e-newsee válasza Barret001 (#185057) üzenetére


e-newsee
addikt

Ha megnézed a kódot, abban nekem úgy tűnik, hogy a konkrét sor a twitch csatornájuk linkjének a formázása. Nem tudom, hol van helyileg a kódban, meg azt sem, hogy a felületen, de lehet, hogy valahol a mod beállításainál ott van hármójuk csatornájának a hivatkozása.
Csupán infóként van benne.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185060) KISDUCK válasza wwenigma (#185040) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nagyon jó kis tank ez, de nekem úgy tűnik érzésre, hogy mozgékonyságban mintha elmaradna a 13 75-től, de majd később összehasonlítom őket. Ami a legjobb, hogy könnyen lehet vele gyújtani, ha egy fél vagy egész tárat be tudsz vele pumpálni az ellenfél hátsójába.

(#185061) Dareiosss válasza Barret001 (#185037) üzenetére


Dareiosss
senior tag

:DD :DD :DD Én wn8 ra? Egy ideje pont leszarom, én csak jót akarok játszani, de amikor belépek és zsinorban 7 bukta, ebből több mint a fele 0:15. Ez már bocs de nem gyere be.

(#185062) inferno88 válasza KISDUCK (#185060) üzenetére


inferno88
őstag

Egyetértek veled. Nekem is kicsit lomhábbnak, de legalábbis kevésbé fordulékonynak tűnik.

Semper fi!

(#185063) Barret001 válasza Dareiosss (#185061) üzenetére


Barret001
addikt

Neked is vannak olyan tankjaid,amikkel jól megy a nyerési arány.Nekem is van.Lehet hogy tévedek,de ennek van valami magyarázata. 100+ csatás tankokra gondolok. Azokat is próbáltad? Fele a wn8-am 4438 csatával,mint neked.És engem is zavar,ha beesek 50% winrate alá.Utóbbi 1 hónapban épphogy tartani tudom...

(#185064) KISDUCK válasza inferno88 (#185062) üzenetére


KISDUCK
addikt

Most néztem kb. 9 lóeró/tonnával gyengébb. Nekem nem a fordulékonyságával van bajom, inkább a gyorsulással és a végsebességgel.

(#185065) Dareiosss válasza Barret001 (#185063) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Én ha kihúztam egy tankot akkor eladom, vagy nem játszok vele, 2. vagy 3. gunmarkra nem szoktam hajtani, esetleg a tank ász érdekel. Viszont 0 ról szoktam húzni, nem freezem. De ez jelenleg lehetetlen, mivel amikkel mostanában játszok 20-40% os wr em van, és tök mindegy melyik tankot viszem el egy körre.

(#185066) dokee78


dokee78
félisten

A kijelölt rész az az XVM vagy a YasenKrasen mod hozadéka?

(#185067) Yofej75 válasza dokee78 (#185066) üzenetére


Yofej75
aktív tag

YK, csataeredmények.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#185068) Viktoár


Viktoár
addikt

Srácok ez a tigris 1 egy nagy vicc. :DDD Ilyen rossz tankot még nem láttam. Ne játszatok vele, semmire sem jó csak töltelék tank.

Már várom a tigris 2-őt mekkora szar lesz. :C

Üdv:Viktor

(#185069) kchryss válasza bigobert (#185053) üzenetére


kchryss
addikt

Elsősorban a nézők miatt használja ezt a mod-ot és nem saját maga miatt. Ő a mod nélkül is tudja, hogy milyen teljesítménytől kb mennyit változik a kiválósági jel.
Ez a mod viszont egyszerűbbé tette az életét streamelés szempontjából. Amikor nincs neki fent akkor minden harmadik ember aki feljön az élő adására azzal kezdi, hogy megkérdezi hány százaléknál tart a kiválósági jelnél. Ha viszont fent van ez a mod akkor csak ránéznek a képre és látják a nézők, hogy hol jár, így nincs kérdés.

(#185054) @lacibacsi:
Kinézetre sokféleképpen be lehet állítani ezt a mod-ot attól függően hogy mit és hol szeretnél megjeleníttetni, mekkora méretben, milyen színnel. Ez a 3 streamer nagyban hozzájárult a mod népszerűségének növeléshez, mindegyikük egyedi stílust állított be magának, mindegyiküknél máshogy néz ki ez a mod. A kódban azért szerepelnek ezek a streamerek, mert a rájuk jellemző stílus beállítást ki lehet választani bárkinek aki azt szeretné, hogy olyanok legyenek a beállításai mint a fenti streamerek valamelyikének.

(#185070) Gyuri27 válasza Viktoár (#185068) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az ágyú hibátlan. Minden más felejtő ezen a tankon.
Szóval használd ki az ágyút és menj nagyon előre.
Tiger II szintén. Az ágyú jó a többi fos.
Főleg mióta sok nemzet van. Sokkal jobb 8-as tankok vannak.
Én nem mennék tovább azon az ágon.

Amd - Radeon - Ryzen

(#185071) inferno88 válasza Viktoár (#185068) üzenetére


inferno88
őstag

Nem olyan rossz az, ha megszokod. Nagyon beteg köröket mentem vele, fullosan már a Tigris 2 is használható, csak a helyén kell kezelni, mert ez sem egy arcbamászó tank.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#185072) jano_77


jano_77
nagyúr

A mini maratonnal megszerezhető Sirocco festést milyen tankokra lehet feltenni, hol keressem? Francia light-nál nem ajánlja fel. :( :F

(#185069) kchryss: hááát ASLAIN nem tudom az utóbbi időben melyiket majmolta, de szerintem szar lett a mod kinézete azzal, hogy most kifejezetten csak egy számot mutat egy kis négyzetben. Mikor mutatta, hogy mennyi a jelenlegi, mennyi kell a következő lépéshez és kis téglalap alakú volt, sokkal jobban tetszett. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185073) lacibacsi válasza kchryss (#185069) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! Ez egy elfogadható magyarázat. Azonban azt be kell látni, hogy a programozáshoz nem értők (a userek 99%-a) számára ezek a sorok az "érdekes" kategóriába tartoznak.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#185074) Viktoár


Viktoár
addikt

Nekem ezekkel a német vasakkal nincs szerencsém. :D Nálam a pontosság teljesen mást jelent. olyan szórása van hogy csak nézek. A másik hogy a 203-as pen sem érződik mert 7-es szutykokról is pattogok rendesen.

Az E75-öt azért megnézem de ez az ág hulladék úgy ahogy van. :C

Üdv:Viktor

(#185075) Lacek89


Lacek89
tag

Sziasztok!

Az Excalibur küldetésekben ha a 15.-et kitüntetéssel teljesítem akkor az érte kapott tervrajzokat fel lehet használni az Obj 260-hoz?

Bocs a láma kérdésért de itt a 4. pont nem teljesen világos.
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#185076) Bobyjack válasza Lacek89 (#185075) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Nem, a két küldetés sorozat független egymástól.

(#185077) Kelvin válasza jano_77 (#185072) üzenetére


Kelvin
őstag

Csak a mini maratonos tankra jó.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#185078) Lacek89 válasza Bobyjack (#185076) üzenetére


Lacek89
tag

Köszönöm a válaszodat. :R

(#185079) jano_77 válasza Kelvin (#185077) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó tudni, köszönöm :R

A Lynx miért csak egylövetű löveggel rendelkezik, míg prémium társa az EBR az kétlövetű és pont lebont mire egyet tudok bele lőni!? Amúgy nem tudom ki, hogy van vele, de szerintem a kerekes csodák vonalán 8-al bezárólag a 8-as a leggyengébb szerintem. Semmire sem jó: se spot, se sebzés, semmi gyakorlatilag! Annyira rühellem, hogy azt fontolgatom, hogy a keservesen kuporgatott free XP - 200K - ból feláldozom a maradék 38K-t és túllépek rajta, mert ez szó szerint csak szenvedés számomra. :O :U
A 9-es EBR milyen lesz? (remélem sokkal jobb mint a 8-as)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185080) dokee78 válasza jano_77 (#185072) üzenetére


dokee78
félisten

Mivel az M10 RBFM-ről szól a maraton így egyértelműen ahhoz a tankoz való.
De nem tudom van-e olyan vagány,mint a többi 3d álca stílus?

(#185081) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#185068) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nem olyan rossz tank az, csak bujkalos. messzirol kell vele harcolni, a nehez tank jelleget az mutatja h lassu es tobb a HP rajta, ezen kivul kb semmi, de jo a latotav, magas a pen, magas a dpm. a tornya erosites utan egesz pattogos lett
csokit rajtal bele?

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185082) Viktoár válasza BÁ Nutrition (#185081) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem raktam, megettem. :DDD

Üdv:Viktor

(#185083) BÁ Nutrition válasza Viktoár (#185082) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csoki, bia, venti, tavcso, toltesgyorsito kell bele

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185084) bigobert válasza kchryss (#185069) üzenetére


bigobert
tag

Értem. Köszönöm a választ. :)

(#185085) Gyuri27 válasza Viktoár (#185074) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az e75-el se leszel boldog.
Nagy, lomha, 0 páncél. Kb legalacsonyabb rof a játékban.
Az e100 se jó. Kár az ideget enni azzal az ággal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#185086) Viktoár


Viktoár
addikt

Na az ilyen lövésekkel van tele a f@szom. Mégis hogy a pics@ba nem ütötte be a 203pen azt a szaros 49mm-es alsó lemezt? :(((

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#185087) Imilenni válasza Viktoár (#185086) üzenetére


Imilenni
addikt

Azért az elég durva szögben volt :)

Press "F" to pay respects.

(#185088) wwenigma válasza Viktoár (#185086) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez sima lepattano....ilyenkor inkabb jobb első görgő vagy kupola.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185089) Viktoár


Viktoár
addikt

Ja akkor lehetett akár 50mm is. :DDD

Üdv:Viktor

(#185090) ollie válasza Viktoár (#185086) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Abból a szögből akár 150-200mm effektív is lehet az a páncél, akkor meg már pattanhat, ha negatív RNG-t kaptál az átütésre.

RNG: Russian Number Generator

***

(#185091) Barret001 válasza Viktoár (#185086) üzenetére


Barret001
addikt

Én szinte csak light tankkal játszom,több mint 1 éve.Néha olyanokat pattintok,ami 1 lövésből vinné a teljes hp-t.Na olyankor én is moroghatnék,hogy miért nem lettem kilőve!

(#185092) Viktoár válasza ollie (#185090) üzenetére


Viktoár
addikt

Tanks.gg -n akárhogy forgatom 65mm-nél sehogy sem lesz nagyobb az a rész. :U

Üdv:Viktor

(#185093) wwenigma válasza Viktoár (#185092) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Teljesen mindegy hány mm a szög miatt autobounce és overmatch nem lehetséges a kaliber miatt. 65mm overmatch-hez 195,1-es kaliberu agyu kene....

Ha a felettte levo lemezt lövöd vagy a láncot akkor mindket helyen bevitte volna. [link] Figyeld az atutesjelzot legkozelebb a celkereszt közepén.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185094) jano_77 válasza jano_77 (#185079) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen lesz a 9-es kerekes? Jobb mint a Lynx? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185095) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Ez a sirocco kamo eleg gagyi. Kb egy felirat es csa. Legalabbis nem nagyon latok semmi mas kulonbseget

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185096) ollie válasza Viktoár (#185092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tudod mit jelent az effektív páncélzat?

***

(#185097) ollie válasza BÁ Nutrition (#185095) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De legalább ingyen van, és ugye ez is ad +4%-ot a kamóhoz.

[ Szerkesztve ]

***

(#185098) jano_77 válasza BÁ Nutrition (#185095) üzenetére


jano_77
nagyúr

Más a színe mint az eredeti tanknak ;] (tényleg nagyon gáz szerintem is ;) )

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185099) BÁ Nutrition válasza ollie (#185097) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem panasznak irtam. igazabol csak meglepett. Nem szamitottam egy kv2r alcara. De ennel kicsit tobbre

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185100) kchryss


kchryss
addikt

Na a moe mod készítője azt írta nem konkrétan a moe mod-ban volt a hiba hanem van egy mag amit minden modja használ (mod_mods_gui.wotmod) így a moe is és ebben a mag-ban volt egy hibás függvény ami okozta a lag-ot.

[Forrás]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.