Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186751) e-newsee válasza Papooo (#186750) üzenetére


e-newsee
addikt

De itt azt írják, hogy semmilyen kompenzáció nincs. Ez múltkor nekem is feltűnt, és szerintem nem túl fair. Azért mégiscsak kiseggelted a maratont. Legalább lenne egy 4. csomag, amiben nem tank van, hogy annak is legyen alternatíva, akinek megvan mind.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186752) zodo válasza ollie (#186749) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi mindhármótoknak a megerősítést!

(#186753) BÁ Nutrition válasza #77646080 (#186744) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

most elegge hanyagoltam, gondoltam megprobaltam de a wg csalassal jol megbuntetett. ugyebar tiltolistara rakott par tankot amit igy azert nem egyszeru huzni, a jatekelmenyrol ne is beszeljunk.
centurion 36% winrate 22 csata, skorpion g 61% 13 csata, persze a wg nem csal.. ja de..
idegallapot 100%kornyeke.
mindegy legalabb mar nem stock az a f@s.

Barret: 30 napost nem is neztem, 106 csata 44%os csalas :R

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#186754) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Köszönöm, nagyon jól esett:-)

Na!!!

(#186755) ollie válasza Hafy75 (#186754) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na, már a semmiért is megdicsérnek. Azért fejlődik a WG. ;]

***

(#186756) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Igaz, csak első osztály, de azért ez még akkor is egy jó td...

Na!!!

(#186757) gainwardgs válasza Hafy75 (#186756) üzenetére


gainwardgs
addikt

Még mindig op orosz :K

(#186758) ollie


ollie
MODERÁTOR

Előbb voltam egy csatában, a végén az ellenségnél 3 arty közül kettő vízbe fojtotta magát. az ilyeneknek minimum 1 hét bant adnék.

***

(#186759) ooloo válasza ollie (#186758) üzenetére


ooloo
őstag

Azt tesz a járművel amit csak akar . Ha éppen ahhoz van kedve , akkor fürdik egyet . ;]

Egy manipulált játékban ez a cselekedet semmiség .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186760) kchryss


kchryss
addikt

1.6-os teszt szerverről: [link]

- Kikapcsolt csapatsebzés
- Kerekes járművek kisebb buffot kapnak (hogy miért azt fel nem tudom fogni...)
- STB-1 is buffot kap, szerintem ez is felesleges, de nem bánom ha még jobb lesz :P
- Könnyítenek a Chimera és Obj279e küldetéseken
- Ki lehet próbálni a brit könnyű tankokat (63 000 xp kell a fullos cromwell-re, hogy kifejleszthesd a 7-est), már bekerültek a paramétereik a tanks.gg-be is

[ Szerkesztve ]

(#186761) Barret001 válasza kchryss (#186760) üzenetére


Barret001
addikt

Azért buffolják a kerekes járműveket,mert ritkán pattintanak :D Remélem kapnak átütés buffot,és pontosságit is :)

(#186762) ddt500hu válasza kchryss (#186760) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kerekes buff? LOL! :Y :R :DDD

(#186763) Jokerdapro válasza kchryss (#186686) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Drága sárkány hát mit szeretnél te markolni? ;] :DDD

(#186764) AlexHerceg válasza kchryss (#186760) üzenetére


AlexHerceg
tag

Teljesen jogos.
Még sebességbuffot is adnék a kerekeseknek,olyan 200 km/h-sat. Olyan lassú szegény.
#ironia

Hominem te esse memento...

(#186765) jano_77 válasza kchryss (#186760) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nyugalom! Ezek a buffok csak és kizárólag az enemy csapatában található tankokra fog vonatkozni, a Tiéteken nem lesz semmi érzékelhető változás. ;] Mint hogy a kerekes járgányok baromi pontosak és a cikázó szintén kerekes szart is eltalálják 70-80 km/h mellett, ellenben a Te járgányod mondjuk 6/2 esetben talál csak. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186766) palfitom válasza jano_77 (#186765) üzenetére


palfitom
félisten

"Ezek a buffok csak és kizárólag az enemy csapatában található tankokra fog vonatkozni, a Tiéteken nem lesz semmi érzékelhető változás." - Jó meglátás! :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#186767) ollie válasza jano_77 (#186765) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosak? Ugyan már, játszottál te orosz tankkal? ;]

***

(#186768) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Nekem masfel ev kihagyas utan a kerekes jarmuvek tunnek a legnagyobb valtozasnak a jatekban. Konkretan szetcseszik a taktikazast azzal, hogy mar csata legelejen atrohangasznak es bevillantjak az egesz csapatot. Mire eler az ember a fontos poziciokig mar megszedtek a sniperek/arty-k/kerekesek. Raadasul iszonyat sok lovedeket benyelnek sebzodes nelkul.

Szerintem karosan hatnak a jatekmenetre, nem szeretem oket, jobb volt/lenne nelkuluk.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
XVM temahoz: en orulnek ha kivennek mert tovabbra is kapom az arty fokuszt indokolatlanul ami valoszinuleg a tul hosszura nott e-peniszem okozza. En abban bizok ez megszunik ha vegre kiveszik/kitiltjak a jatekbol.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alapjaban veve tetszik a jatek tobbi resze, nagyon sok hasznos fejlesztes bekerult, rengeteg kuldetes van + extra dolgok jarnak prem fiokert. :)

[ Szerkesztve ]

(#186769) inferno88


inferno88
őstag

Hú skacok. Ez a summer sale minden nappal egyre rosszabb. A WG-nél elgurult a gyógyszer? Igazán kíváncsi lennék rá, hogy mennyire pörögnek most az eladások. A Lorr-t várom amúgy, de inkább ősi szutykokat dobnak be.

@Dobi 562 Ámen

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#186770) jano_77 válasza Dobi 562 (#186768) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az XVM jelenleg sem működik, úgy néz ki, mintha máris kivették volna az egyik mikropöcs érkezésével. :U A legújabb XVM van fent és napok - de lehet hogy inkább már hetek - óta nem működik egyáltalán. Vagyis emiatt nem hiszem, hogy kapod a fókuszt. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186771) e-newsee válasza Dobi 562 (#186768) üzenetére


e-newsee
addikt

Pontosan. Tegnap pl Murovankán a Foch-sal percekig fel sem tudtam venni a pozíciót, mert a kerekesek egymással cicáztak szanaszét a pályán. Egymást sem tudták eltalálni, meg a többiek őket sem. Amíg nagy nehezen el nem hullottak, ki sem tudtak alakulni igazi csaták még a varázserdőben sem. De ezen kívül is, hány meg hány csatám volt már azóta, ahol egyszerűen nem volt érdemes megmozdulni addig, amíg el nem dőlt a kerekesek sorsa, mert semmi értelme nem volt. Mindenkit felspotoltak, leamortizálták a tankokat a repesszel, kb artycsemegét csinálnak a lassúbb tankokból még mielőtt elkezdődne az érdemi csata. Kevés az olyan map, mint pl sztyeppe, ahol hamarabb tudnak pozíciót fogni a camperek, mint a kerekesek, így ott elég hamar elhullanak, ha nem teljesen töketlenek a csapatok.
Nem vitatom, hogy nehéz velük játszani, de hogy ellenfélnek nagyon kellemetlenek, és sokkal idegesítőbbek, mint az artyk, azt megerősítem.

jano_77 - xvm:
Nekem nincs vele bajom, hibátlan. Ugyan ki van kapcsolva a csata közbeni statisztika mutatása, de minden más funkciója működik. Tegnap kijött a frissítés, azzal sem volt gondom.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186772) Barret001 válasza e-newsee (#186771) üzenetére


Barret001
addikt

"Nekem nincs vele bajom, hibátlan." Túl kevés modot használsz :D

(#186773) jano_77 válasza e-newsee (#186771) üzenetére


jano_77
nagyúr

Akkor nem értem, mert nekem egyik napról a másikra szürke lett és azóta hiába frissítettem a legújabb verzióval, ugyan úgy maradt szürke és nem mutat semmit. :F :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186774) lacibacsi válasza jano_77 (#186773) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ööööööö??? És aktiváltad is? :F

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#186775) jano_77 válasza lacibacsi (#186774) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm az észrevételt, de bizonyára tisztában vagy azzal, hogy nem vagyok már zöldfülű a játékban, tehát igen, aktiváltam ;-)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186776) wwenigma válasza e-newsee (#186771) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A kerekesek vakok Tier10 kivételével, folyamatosan rohadt kockazatos villantani az ellent....komolyan, jatszatok veluk es megtudjatok....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186777) lacibacsi válasza jano_77 (#186775) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánat! Nem akartalak megbántani. De hát egy jól bejáratott motorban is kihagyhat egy-egy ütemre a gyújtás... (Magamról tudom!)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#186778) Pug válasza wwenigma (#186776) üzenetére


Pug
veterán

Annyira tudtam, hogy rövid időn belül megjelensz, hogy szárnyaid alá vedd a kerekes buff jogosságát... :DDD :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#186779) wwenigma válasza Pug (#186778) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Haters gonna hate. Ez meg az en velemenyem és javaslom tovabbra is mindenkinek, jatszanak kerekes jarmuvekkel. Ha egyebkent is annyira OP akkor nemsokara itt mindenkinek szuperunikum overall statja lesz. ;)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186780) Pug válasza wwenigma (#186779) üzenetére


Pug
veterán

Nem OP-k, csak egyszerűen nem valók ebbe a játékba, ennyi.
És köszönöm a tanácsodat, de nem szeretnék velük játszani. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Galaxy S24 Ultra 512GB titánlila - 3 év gyártói garancia - extrákkal

(#186781) jano_77 válasza wwenigma (#186776) üzenetére


jano_77
nagyúr

Játszom velük és úgy írtam, amit. ;) Nem neveztem OP-nak csak genyáknak, mert a nagy sebesség miatt szinte alig lehet eltalálni őket illetve vhogy mindig az van, amit korábbi posztban is írtam, hogy az enemy kerekes 70-80 km/h mellett kergetőzés közben - kanyargok amennyire tudok és nem nyíl egyenesen menekülök - simán telibe ver és mindig 300 körül vagy felett sebez. Nálam ugyan ez fordítva ritka kivételeket leszámítva vmiért nem működik! :( Hmmmm.....eddig nem sikerült rájönnöm a rejtéjre, bár gyanakodtam aimbot modra, de hát csak nem használhat mindenki aimbot modot ugyebár. Hacsak a WG nem segít erre rá nem kicsit. ;) de ugye ilen nincs ebben a játékban pffffujjjj mindenki akinek ilyen egyáltalán csak a gondolata is felmerül a fejecskéjében. :U

(#186777) lacibacsi: természetesen semmi gond, azért is raktam a smile-t a végére, csak hát nem teljesen sikeredett. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186782) Eugene Roe válasza wwenigma (#186776) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Nekem az velük a bajom, hogy free to play nagyon nem mindegy, hogy eleve nehéz eltalálni őket 300 méteren túl még apcr-rel is, de ezt azzal tetézni, hogy 66% be is nyeli a kereke, az már nevetséges. És 2000+ lőszerárral + felderítés veszélye mellett sokszor csak nézni lehet őket.

Senki nem az eredményeiket irigyli (pénz+xp), hanem a játékra gyakorolt hatásukat. Attól nem lesznek jobb / élvezetesebb játékaim a kedvenc td-mel, hogy néha én is megyek egy kört velük. Max mások játékait tudom elbaszni, de ez nem motiváció a számomra.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#186783) ooloo válasza Eugene Roe (#186782) üzenetére


ooloo
őstag

Pedig a tankos játék arról szól , hogy rontsd el az ellen 15 játékosának a játékát . Viszont ez a kerekes "anomália" nem passzol a jelenleg kifejleszthető és megvásárolható tankok csoportjába . Kilóg , mint a lóláb . Természetesen ez az "anomália" nem zavarja a WG-t csak az a tetves xvm . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186784) Barret001 válasza ooloo (#186783) üzenetére


Barret001
addikt

Napok óta gondolkozom egy új járműfajtán! Oldalkocsis motorkerékpár,az oldalkocsiban egy tüzérrel,aki egy géppuskát kezel! Le lehetne vele vadászni a kerekes fosokat! Kisebb lenne,gyorsabb,nagyobb végsebességgel. Ugye hogy ez nem is olyan hülyeség? :D WG meglátja ezt a postot,azonnal elkedik fejleszteni!
Természetesen Német kéthengeres boxermotoros BMW motorkerékpár lenne.

(#186785) vepe válasza Barret001 (#186784) üzenetére


vepe
senior tag

Gyalogság is kellene meg hőkövetős rakéta az artykra. :D

(#186786) ooloo válasza Barret001 (#186784) üzenetére


ooloo
őstag

Nem vagy normális ... :DD :C :C :C :C :C

Habár , a tervezett tájkép a tankok oldalán és az agyatlan legénységi kinézetek után még valóra is válhat a felvázolt lázálom . :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186787) zodo válasza inferno88 (#186769) üzenetére


zodo
nagyúr

RU szerveren ma jött a Lorraine 40 t , Rheinmetall Skorpion és G, LT-432 szóval lehet hogy ideér.
Kíváncsi leszek ha jön akkor milyen kondíciókkal és mennyiért.

Kerekesekhez csak annyit hogy engem csak annyiban zavar hogy szinte lehetetten eltalálni ha mégis akkor 10-ből 8x kb. mit sem ér és ha kettő vagy ne adj isten 3 van oldalanként az eleve noobok akik azt se tudják merre induljanak a térképen, végképp meg sem mernek mozdulni mert jaj.
Na meg rohadt pontosak háttal cikázva is betalál akár többször is pedig 0.40, 0.41, 0.38 a löveg szórásuk. :U

(#186788) Lacek89 válasza Dobi 562 (#186768) üzenetére


Lacek89
tag

Ezek miatt kezd a játék egy olcsó bazári céllövöldéhez hasonlítani. Szép lassan odaveszik az arcade jelleg és átmegy szimulátorba ami szerintem nagyon nem jó irány. A kerekesek miatt túl hamar kerülsz spotra és van hogy nem tudsz tradelhető HP-t bevinni az ütközőpontba mert menet közben megtépáztak az artyk meg td-k. Bár ez inkább a nevetségesen magas alfa sebzéseknek köszönhető leginkább.

(#186789) jano_77 válasza vepe (#186785) üzenetére


jano_77
nagyúr

miért pont csak az artykra!? Lehetne a lightokon, mint pl ha jól emlékszem - jó régen játszottam már vele - de talán az Armored Warfare-ben is van a T49 vagy Shariden-nek.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186790) vepe válasza jano_77 (#186789) üzenetére


vepe
senior tag

Eltudom képzelni, hogy valamikor bevezetik. Előbb-Utóbb a szimpla tankok nem fogják a játékosokat megfogni.
Tudtommal most nincs ellenfele a Wot-nak, ha lenne, akkor már érdekesebb lenne az egész játék, mármint az újítások terén.

(#186791) jano_77 válasza vepe (#186790) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen ez így van. Annak idején, mikor elindult a másik, akkor nagyon sokan azt várták, hogy na majd EZ ledönti a trónról a WOT-ot. ez nem vált be talán azért, mert
1. a WOT már akkor több éve futott és hatalmas tankos rajongó tábort vonzott magához
2. annak ellenére, hogy többen elkezdtük a másikat is, szerintem többen belátták azt, amire én is jutottam, hogy a WOT-ban akkor már nagyon sok idő (és pénz) volt bele ölve és mivel nincs annyi időm, hogy minden nap játszak, ezért vagy megosztva az időmet tolom a két játékot, de akkor nem haladok értelmesen egyikben sem vagy csak az egyik mellett letéve a voksot egyet tolok tovább és ez nyilván az előzmények tükrében a WOT lett.

Így a másik is szépen lassan kezdte elveszíteni a játékosok zömét és lehet, hogy még megy, de szerintem közel sem olyan játékos bázissal mint a WOT. Ami tegyük hozzá szintén szépen megcsappant az utóbbi évek során, mert emlékszem, hogy voltak olyan időszakok, amikor a 2 szerveren voltak fent 200K vagy feletti létszámban, ma meg kb jó ha vagyunk fent 70 ezren a kettőn együtt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186792) ooloo válasza vepe (#186790) üzenetére


ooloo
őstag

Így igaz ... nincs konkurencia . Azt meg tudjuk , hogy mit eredményez a monopolhelyzet a fogyasztónak .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186793) vepe


vepe
senior tag

Egyetértek mindkettőtökkel, viszont az én személyes véleményem, hogy jelen pillanatban a Wot a minőségi grafika miatt tarol, ez fogja meg leginkább az embereket.

(#186794) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#186791) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En is azert nem hagytam abba mert ugymond "sokat" rakoltottem, de rajottem ha valasztok egy masik hobbit amire megtobbet kolthetek akkor konnyebb itthagyni a csatakat. :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#186795) jano_77 válasza vepe (#186793) üzenetére


jano_77
nagyúr

A grafika az AW-ben már az indulásakor is verte a WOT-ot. Nem kicsit. Mégsem tudta lekörözni azt. Mégpedig azért - szerintem - mert elkéstek, későn dobták piacra.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186796) Imilenni válasza jano_77 (#186795) üzenetére


Imilenni
addikt

Egy baj van szerencsétlen AW-val, hogy nincs játékos! :(((

Press "F" to pay respects.

(#186797) vepe válasza jano_77 (#186795) üzenetére


vepe
senior tag

Az melyik játék? ez: Armored Warfare

Ha igen, akkor ez nem hasonlítható a wot-hoz. Az egy teljesen más élmény, legyünk őszinték a wot minőségibb.

[ Szerkesztve ]

(#186798) Imilenni válasza vepe (#186797) üzenetére


Imilenni
addikt

Sokat játszottál azzal?

Press "F" to pay respects.

(#186799) vepe válasza Imilenni (#186798) üzenetére


vepe
senior tag

:N Nem. GB-től láttam róla videót.

Víz,nővényzet és minden más sokkal részletesebb szerintem a wot-ban.

(#186800) jano_77 válasza vepe (#186799) üzenetére


jano_77
nagyúr

hááát...öőőőőő....szerintem rossz videót láttál, de nem is akarok vitázni ezen, én is a WOT mellett döntöttem, mert nekem a csicsa annyira nem lényeges, mondhatni másodlagos - épp ez nem tetszik a WOT-nál sem, hogy erre mennek rá főként, pedig rengeteg olyan hiba van a játékban, amik régiek, nem új-keletűek és nem foglalkoznak velük. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.