Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185701) inferno88 válasza Eugene Roe (#185699) üzenetére


inferno88
őstag

Azért 5k spot nem gyenge. A bruttónak jóval magasabbnak kéne lennie.

Semper fi!

(#185702) ooloo válasza popey37 (#185679) üzenetére


ooloo
őstag

Én is most fejlesztem ezt az ágat ... én is a Conqueror-nál járok , de nekem nem adja . A tornyát ott hugyozzák be ahol akarják , és nem csak a X-es tankok . 200+ méterről a lövegpajzs mellett .. a kupolát rendszeresen . Mindezt alap lőszerrel . A lövegpajzs és a kupola páncélvastagsága is változó , de szinte mindig a leggyengébb helyre "szór" az ellen lövege .
Viszont a Caernarvon ... az valami álom volt a nagy tesóhoz képest .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185703) ollie válasza popey37 (#185698) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

686 XP nem kimondottan kevés egy vereségért.

***

(#185704) DVlad válasza Eugene Roe (#185699) üzenetére


DVlad
őstag

Szerintem épp te ülsz fordítva a lovon.
A kisebb osztályúnak a nagyobb sebzése többet ér. Ezen elv alapján és amúgy is logikus lenne, hogy egy nem szpotter szpotolása többet érjen, hiszen nehezebb összehoznia, mint egy szpotternek. Persze lehet, hogy nincs így, de józan paraszti logikával alátámasztható szerintem.

(#185705) ollie válasza DVlad (#185704) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rossz a logikád. A tierrel példálózol, aztán a tank osztályt hozod fel. Akkor lenne jogos, hogy mondjuk a heavy kapjon több xp-t spotra, ha a light többet kapna sebzésre.

***

(#185706) popey37 válasza ooloo (#185702) üzenetére


popey37
addikt

nekem egész jól adja eddig, 80 csata kellett az első gunmarkhoz, most 90 csatánál járok és kb. 30k xp kell a tizeshez. a tornyán meg ne csodálkozz 254mm páncél, persze hogy belövik, remélem a tizesét már nem fogják.

most meg pihizek egy órácskát a wg jóvoltából: a t49 beállt keresztbe mögém, mert nem mentem előre azon az oldalon, ahol nem volt senki, egy darabig tologattam hátrafelé miközben lőttek szemből, utána meguntam és kilötem a fenébe.
hogy lehetnek ilyen gyökér játékosok nem is értem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185707) DVlad válasza ollie (#185705) üzenetére


DVlad
őstag

Picit sem rossz. A nehezebben teljesíthető feladatért nagyobb jutalom járna. Ennyi.

(#185708) KISDUCK válasza popey37 (#185706) üzenetére


KISDUCK
addikt

Egy replayt felraknál? Kíváncsi lennék erre a meccsre.

(#185709) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

tier 10ben unicum session lol :D neha a botnak is osszejon a lila stat
ahhoz kepest szombaton h meggyalazott a jatek, azert csk kiengesztelt.
(ok csak 6 meccs)

meg mindig csak 107ezredik bot vagyok a jatekban ami baszki de gaz :U
mondjuk egyutt tudok vele elni, nem azert
raadasul lehet ez csak eu szerveren nezte

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185710) Barret001 válasza popey37 (#185706) üzenetére


Barret001
addikt

És nincs több accountod? Akkor csinálj,és máris nekifuthatsz a következő TK-nak :D

(#185711) galervin93


galervin93
őstag

Megint sikerült 2%-ot visszaesni a Conway-jel. Ja, 0/6 win. Meg folyamatos pattanók. Köszönjük...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#185712) popey37 válasza KISDUCK (#185708) üzenetére


popey37
addikt

tessék:
[link]

elindultunk egyik oldalra, kevesen, abból is a t49 visszajött. semmi nem indokolta, hogy odamenjek egyedül 4-5 ellenfél ellen. elkezdtem visszatolatni, erre a t49 mögém állt keresztbe, tologattam egy darabig, majd kapott egyet, de nem hagyta abba, erre kilöttem. ennyi.

ha bárki bement volna a darálóba egyedül, leszedték volna pillanatok alatt, volt ott kb. 4-5 ellenfél.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185713) Starchm válasza BÁ Nutrition (#185709) üzenetére


Starchm
őstag

Ez recentet mutat vagy overallt?
Ránéztem régi accomra és 200wn8-at már bukott rajta a csávó :( de ígyis top 3k gondolom az overall alapján van akkor nem?

(#185714) ollie válasza DVlad (#185707) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem értem, mitől nehéz megnyomni a W gombot?

***

(#185715) Barret001 válasza Starchm (#185713) üzenetére


Barret001
addikt

Ez milyen statisztikai oldal?

(#185716) Starchm válasza Barret001 (#185715) üzenetére


Starchm
őstag

Wotlabs, bár inkább wot-life vagy noobmeter az értelmesebb.

(#185717) KISDUCK válasza popey37 (#185712) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát mondjuk szerintem nem hátul kellett volna kempelni nehéz tankkal, azon az oldalon ott volt elől a t34b meg az obj 140, ha mentél volna előre velük, akkor talán nem szotyiztok ki. A t49 mielőtt beállt volna mögéd fedezékbe jelzett is neked hogy kövesd, gondolom vissza akart vonulni, (mert látta hogy elesett az oldal), de te csak kempeltél tovább. Megint a csapattársaid hibáztatod, de nem látod hogy te is hibás vagy, ha kempelni akarsz akkor szerintem TD-vel játsz, ne nehéz tankkal. Én azon a mapon heavyvel főleg hogy volt 4db egyből toltam volna be a gépet városba, ha még időben vagyok és látom hogy gyengén helyezkedtek a többiek akkor toltam volna előre a folyónál. Nem kell a csapattársakat kilőni, mert nincs értelme, nem csak magaddal b@szol ki, hanem azzal is akit kilősz és a többi csapattársaddal is akik szeretnének egy jót játszani. Ha problémád van a csapattársaddal, akkor írj neki, vagy használd a gyorsmenüt vagy ha nem tetszik a képe akkor repoltold, de ne lődd ki! Nézd vissza esetleg többször a replayt az ilyen meccseidről és próbáld meg észrevenni, hogy mi volt a baj.

Egy egyszerű képpel, megpróbálom vázolni a problémát:

Ne aggódj, nem csak te szoktál hibázni, de sokan vannak akik próbálnak belőle tanulni. Én múltkor véletlen kinyírtam magam a nagy téli pályán kezdésnél. Mentem előre sniper nézettel, nagyon koncentráltam csak azt nem vettem észre hogy elfogyott a talaj. Nem csak nekem volt kellemetlen hanem a csapatomnak is mert értelmetlenül vesztettek egy csapattársat. Azóta nem megyek előre így sniper nézetben. Ez TK-nál egyből 2 csapattárs az egyik megy a lecsóba a másikat meg kidobja a szerver.

(#185718) popey37 válasza KISDUCK (#185717) üzenetére


popey37
addikt

tisztában voltam vele, hogy menni kellene de mire elindultam, látva hogy az ojb 140 is megy addigra a t49 már jött vissza. azt meg nem hiszem, hogy jelzett volna hogy volnuljak vissza, hiszen éppen azt akadályozta.
arra az oldalra induláskor mentünk vagy 5-en, abból 2 ért oda, amiből az egyik visszafordult. mire odaértem volna azzal a lassú tankal a t34B már halott, utána meg én, mivel más már nem lett volna ott.

én nem hibáztatok senkit, én is hibázok nem egyszer, de nem akadályozok mást a visszavonulásban, talán ha nem basztat életben maradok vele együtt és talán nem esik el az az oldal.

ja és nem beállt mögém fedezékbe, hanem keresztbe állt mögöttem, nézd meg jobban, hogy ne tudjak tolatni, bármerre fordultam mögém állt ,ezért lett kivégezve.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185719) KISDUCK válasza popey37 (#185718) üzenetére


KISDUCK
addikt

Ha jól láttam neked írta gyors menüben hogy kövesd amikor elindult hátra és utána állt be mögéd.
Szerk: az elején kellett volna megimdulnod a t34b-vel, túl sokat vártál kezdőn.

[ Szerkesztve ]

(#185720) popey37 válasza KISDUCK (#185719) üzenetére


popey37
addikt

azzal nincs semmi baj, de minek állt be mögém, ráadásul keresztbe? akármerre fordultam a hátam mögé állt, szándékosan. egyszóval akadályozott, de én voltam a hibás, nem kellett volna kilőni, hanem megvárni mig szemből engem szednek ki. legalábbis szerinted.
kicsit jobban megnézed, mindig a tolatási irányba állt keresztbe.
de hagyjuk. elmult.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#185721) KISDUCK válasza popey37 (#185720) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nekem úgy tűnt hogy fedezéknek használt téged. Most nem tudom újranézni a replayt, az is lehet hogy kiégett hogy hátul kempeltél az előre nyomulás helyett. Talán többet tudnánk, ha írtál volna neki abban a helyzetben hogy mit akar, ahelyett szétlőtted volna.

(#185722) BÁ Nutrition válasza Starchm (#185713) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Passz. Neked ketszer annyi az e-futyulo, nem meglepo a top 3000.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185723) Eugene Roe válasza popey37 (#185700) üzenetére


Eugene Roe
őstag

So salty, a körülmények az egyéni szociális problémáid, ettől még heavy tankkal szeretnél cukorkát a spotért.

Igen, lehetne sokváltozós, szuperintelligens pontozórendszer is, de nincs, úgyhogy ha heavyvel akarsz sok pontot, akkor kénytelen leszel 300m alatti távolságban sebezni és pattintgatni :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#185724) Imilenni


Imilenni
addikt

Ha megveszem másodjára az AMX 13 57-et, akkor mit kapok a fiókomra?
Esetleg az árát goldban?

Press "F" to pay respects.

(#185725) e-newsee válasza Eugene Roe (#185723) üzenetére


e-newsee
addikt

Pont ezért ad a játék sok pontot arra, ami a tank dolga. Ha idegen feladatért adna, akkor még kevésbé azt csinálná mindenki az adott tankkal, amire való. Teljesen felborulna a játék, nagy káosz lenne a pályán. Így is az van néha, de egy ilyen húzással kimaxolnák az entroópiát.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185726) kchryss válasza e-newsee (#185725) üzenetére


kchryss
addikt

"Pont ezért ad a játék sok pontot arra, ami a tank dolga."

Jó is lenne ha tényleg így működne. Jelenleg minden tanknak egyformán adja az xp-t függetlenül attól, hogy mi a dolga. A felderítést aránytalanul gyengén díjazza a sebzéshez és a kill-hez képest.
Amúgy ja úgy kéne működnie ahogy írod és talán majd egyszer úgy is fog ...

(#185727) kchryss


kchryss
addikt

Ma nyomtam 5 frontline csatát. Már 1 hete nem játszottam a játékkal és fáradt is voltam így elég botként játszottam. A kreditet még így is ontja. 5 csatával szereztem 1,2 milliót vagyis átlagosan 240 ezer jött össze csatánként rosszul játszva.

Volt egy csatám amiben kb 5 perc alatt tábornok lettem. Az "A" bázist foglalta az ellenfél, az erkély a miénk volt, már majdnem befoglaltak amikor berohantam a cap-re a feka bulldoggal és beálltam velük szemben a szikla mögé. 2 percig folyamatosan blokkoltam a foglalásukat, mert nem tudtak kiszedni onnan és közben ment felfelé a rangom fénysebességgel. :DDD

95%-on volt a foglalás amikor beálltam és megszakítottam. Rögtön őrmester lettem. Aztán minden másodperccel amíg állt a foglalás miattam kaptam a sok xp-t. Mikor elhagytam a cap-et már majdnem őrnagy voltam. :D

Subwars versenyt Daki és SirFoch között ahogy várni lehetett Daki nyerte. Kb 6-1-re nyertek, azt az egyet úgy nyerték SirFoch-ék, hogy Dakiék 10 light-tal mentek be a csatára. Nem sok értelme volt ebben a formában ennek a "versenynek". Daki és 14 feliratkozója játszott SirFoch és 14 feliratkozója ellen. Dakinál csupa top klános játékos volt, SirfFoch-nál meg egy csomó aki azt se tudja mi az a klánháború. Nem egyenlő erők harca volt, de ezt előre lehetett sejteni.
Sajnos elfelejtettem, hogy tegnap volt ez a verseny pedig szerintem nem játszottak a nyereményekért sokan mert elég bonyolult volt a nevezés. Lehet könnyen nyerhettem volna aranyat vagy 8-as prém tankot. Na majd legközelebb. :)

(#185728) e-newsee válasza kchryss (#185726) üzenetére


e-newsee
addikt

Valóban, igazad van. Előtte haverral a rankedről beszélgettünk, és ott volt ugye ilyen, hogy a tankok szerepüknek megfelelő dolgokért kapnak extra XP-t. És szóba került anno, hogy lehet, ott tesztelik a randomra az újításokat. Szerintem az maradt meg bennem.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185729) Jadro válasza popey37 (#185720) üzenetére


Jadro
veterán

Ha akadályozott ki kell lőni a franca, jól tetted. :DDD Nem kell ezen sokat lelkizni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#185730) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Ejj ejj úgy látom nincs semmi új a nap alatt... Csak a szokásos tk, sírás, sz@rgaming... :D és ez ment kb öt oldalon keresztül. (Többnyire) Srácok nem jól aludtatok, vagy front van? :DDD

(#185731) jano_77 válasza kchryss (#185727) üzenetére


jano_77
nagyúr

Annyi esze nem volt az ellennek, hogy rád rongyoljanak és kiszedjenek!? Na pont ilyen agyatlanokat kapok folyamatosan már hetek óta - nem véletlen, hogy ismét kaptam egy Chatban-ra figyelmeztető email-t kedves WG-től. :B

Amúgy egy kis kiegészítést, felhomályosítást kérnék Frontline-al kapcsolatban:
Nekem úgy rémlik, hogy korábban az volt, hogy a foglaláson és a foglalás blokkolásán kívül a fő célpontok (ojjektumok) megsemmisítése és sokat dobott a rangon!? Tévedek?
Tegnap az egyik csatában - amit egyébként normál random csata idő alatt nyertünk 10 perc - a középső sávban végig rongyoltunk az ojjektumokig és bárminemű ellenállás nélkül ki is lőttünk hármat gyors egymás utánban. Ebből kettőt én és a harmadikban is hathatós segítséget nyújtottam és ennek ellenére egy lófütyi Hadnagyi rangot értem el!? :F :U
Tegnap amúgy nagyjából 50-50%-ban sikerült nyerni Frontline-ban, de igazából ebben a módban pont letojom, hogy veszítünk, ha a rang elfogadható. Én is elég sok kreditet farmoltam tegnap. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185732) Jokerdapro válasza jano_77 (#185731) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Igen tévedsz, az objektum bizergálása eddig se dobott túl sokat. Amire adja az a cap/decap dmg/kill (meg persze a hozzá járulás, de azt nem tudom az milyen mértékben)
Szerk: és persze csak nyugodtan, hidd el jobb úgy ha nem húzod fel magad rajta! ;)

[ Szerkesztve ]

(#185733) peterson79 válasza jano_77 (#185731) üzenetére


peterson79
őstag

Emlékeim szerint az objektumok kilövése korábban sem járt sok XP-vel -sajnos-, ezen most sem változtattak ezek szerint. Továbbra is a bázis és akörüli látványos tekergésre adja a legtöbbet.

Amúgy kösz Khryss a tippet, egyszer úgy adódik kipróbálom:)

(#185734) Bobyjack válasza kchryss (#185727) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ez a cap blokkolás nagyon tudja adni az XP-t. Kár, hogy ezt csak A-n, meg talán egy kis szerencsével E-n a ház mögött lehet megcsinálni. A többi cap körben nem lehet nyugodtan megbújni sajnos.

Tegnap frontlineban két fura bugot is tapasztaltam. A cap során nem működött a felső sáv ahol visszaszámlál, hogy mennyi van még a capből hátra. A másik pedig, hogy egyik újraéledés után az előzőleg elhasznált javító kör 5 perces cooldownal volt használható, pedig engineeringet rakok minden tankomban az első helyre. Miután letelt az 5 perc a következő használatnál már rendesen rövidebb idő alatt lett újra használható. Tapasztalt valaki hasonlót?

(#185735) peterson79 válasza kchryss (#185727) üzenetére


peterson79
őstag

Tegnap nekem is kb így adta, sajnos csak egyszer lettem tábornok, akkor kaptam több, mint fél millát, de ebben van 50%-os credit boost.

(#185736) yerico válasza galervin93 (#185711) üzenetére


yerico
senior tag

Ne izgulj, a WG egy rohadt mocskos RNG-t használ, amilyen mennyiségben szopat, azzal látványosan hugyozzák szembe a valószínűségszámítást. Egyszer kifogtam egy bukó szériát. Úgy döntöttem, hogy lehozom a nap végére 50%-ra. 10-30-nál már kicsit elszállt az agyam (20E csata után 52% körül voltam akkoriban). Végül 80 csata után lett 40:40. Billentyűzetet szétvertem, játékot uninstalláltam, azóta nem játszom vele.

(#185737) Barret001 válasza yerico (#185736) üzenetére


Barret001
addikt

Na igen,a billentyűzet szétverése elárult:D A profik a géppel verik szét a monitort!

(#185738) Eugene Roe válasza yerico (#185736) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Skoripionnal az első 3 lövésből 2 bullet dip volt, egy pedig ricochet egy 20mm páncélú könnyű tankról. Azért utána jött egy master game 5700dmg-vel és 130 ezer kredittel :) van ilyen!

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#185739) Raysen623 válasza Jokerdapro (#185732) üzenetére


Raysen623
addikt

Tegnap foglaltam mint állat, de a végén semmit nem adott érte és minuszos lett a köröm. Azt követően viszont sikerült 7800 dmg-t elérni és arra már adott pénzt rendesen. Mindkét körben Leutenant voltam.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#185740) peterson79 válasza Raysen623 (#185739) üzenetére


peterson79
őstag

Ez máshogy függ össze. Az bázisfoglalás XP-t ad, az pedig a rangod növeli, ami szorzót jelent a végeredménynél. Lóvé az damage és damage hozzájárulásból van. Amúgy szerintem pontosan senki sem tudja WG-n kívül, hogy ez hogy van:)

(#185741) ollie válasza jano_77 (#185731) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A legrosszabb ami történhet, hogy a támadó csapat hamar kilövi a célpontokat. Senkinek sem jó, senki nem fog magas rangot elérni. Egyébként a célpont sebzése konkrétan nem is ad pontot, a kilövése igen, de az is alig.

***

(#185742) ollie válasza Raysen623 (#185739) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És be is fejezted a foglalást? Hányan foglaltatok egyszerre? Ha sokan, alig kapsz valamit, mert szétosztja az XP-t.

***

(#185743) bigobert válasza peterson79 (#185735) üzenetére


bigobert
tag

A kredit boost klánból jön?

(#185744) jano_77 válasza bigobert (#185743) üzenetére


jano_77
nagyúr

lehetett szerezni - időnként még most is - küldetésekkel. Nekem is van még pár db. De persze jöhet klánból is, olyan is van. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185745) bigobert válasza jano_77 (#185744) üzenetére


bigobert
tag

Még soha nem találkoztam ilyennel!
Most majdnem leírtam, hogy még pénzt is adnék érte, de akkor már creditet is vehetnék 🐒

(#185746) Jokerdapro válasza bigobert (#185745) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha jól rémlik általában maratonkor szokott esni pár darab credit bokszer. :) Természetesen van amikor küldetésre is lehet kapni. :)

(#185747) e-newsee válasza Jokerdapro (#185746) üzenetére


e-newsee
addikt

Nekem is van vagy 10 db, de mivel jelenleg nem vagyok credit szűkében, eszemben sincs elhasználni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185748) peterson79 válasza bigobert (#185743) üzenetére


peterson79
őstag

Alábbiak igazak, valamelyik küldetésre kaptam párat és most használom fel a frontline-nál.
Most teljesen nulláztam magam, vettem mindenféle dolgot, kólát, potkaját, egyéb fogyoeszközt leárazásnál, tankokat is jó párat és most kaparok össze megint egy kis creditet.
Egyébként tegnap be volt kapcsolva legénységi és tank booster is a klánban:)

(#185749) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok KIHAGYHATATLAN ajánlat a Prémshopban! El ne szalasszátok! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185750) kchryss válasza bigobert (#185745) üzenetére


kchryss
addikt

Ja azt elfelejtettem én is odaírni, hogy a kredit hozamom úgy értendő, hogy nálam is ment az 50%-os kredit tartalék és most kivételesen prémium fiókom is van pár napig.

Akinek nincs sok kreditje annak aranyat ér a kredit tartalék. Nagyon meg tudja dobni a farmolást.
Én felhalmoztam jó sokat belőle, most kb 100 van. Néha lehet küldetésekért kapni illetve ha jól rémlik a legtöbbet a tavalyi frontline-ban szereztem és a tavalyi rangsorolt szezonban.
Csak akkor aktiválom őket ha épp van prémium fiókom is és amúgy is kreditet farmolnék. Ilyen esetben nagyon hatékony.
Ha meg sikerül úgy időzíteni, hogy karácsonyi vagy halloween-es +50%-os kredit van amúgy is mindenre és klános tartalék is van aktiválva akkor van habzsi-dőzsi. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.