Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186251) DVlad


DVlad
őstag

A mai kedvenc vesztes csatám. :D Elképesztően alakulnak a dolgok...

(#186252) ollie válasza Barret001 (#186250) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mármint miért szar? Az egyik legjobb tier 5-ös médium tank a játékban.

***

(#186253) Barret001 válasza ollie (#186252) üzenetére


Barret001
addikt

Sosem szerettem igazán,pedig sokat játszottam vele.Erre ilyen kört ad vele a játék! Az utóbbi időben rekordszinten a mélyrepülésem.

(#186254) AlexHerceg válasza Barret001 (#186250) üzenetére


AlexHerceg
tag

Én is régen mentem vele, de -csatlakozva az előttem szólóhoz-, emlékeim szerint igazi kis szemétláda gép.
Kis löveggel - a meggymag köpködővel-, nagy gondot tud okozni az ellennnek.
Nerfelték volna, vagy csak szimplán nem éreztél rá? ...mert van ilyen nálam is.

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#186255) #77646080 válasza AlexHerceg (#186254) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem nyúltak hozzá, ugyanúgy remek tank, ahogy korábban megismertük.

(#186256) Barret001 válasza AlexHerceg (#186254) üzenetére


Barret001
addikt

Rég mentem vele,néha előveszem.Evvel kezdtem a játékot,és nem lehet vele hibázni.Egy kezdő nem fogja megszeretni,egy unikum biztos veszélyes vele! Van benne 1,5 skilles legénység,az sem segít rajta túl sokat :D

(#186257) jano_77 válasza Barret001 (#186250) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az első tankom volt, amire a 3 GM kihúztam - sokkal több nem is volt mondjuk :B - de erre a tankra azt mondani, hogy szar, már megbocsáss, finoman szólva is USER ERROR ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186258) Barret001 válasza jano_77 (#186257) üzenetére


Barret001
addikt

Jól van na,elfelejtettem :)) szmájlit rakni a végére...

(#186259) ooloo válasza Barret001 (#186258) üzenetére


ooloo
őstag

Ezt megkaptad ... ;] leülhetsz... 1-es :DDD

Amúgy meg nem olyan rosszak a statisztikáid ... ennyi csataszámmal hozod az elvárhatót . ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186260) KISDUCK válasza jano_77 (#186257) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem ezen felesleges fennakadni. Adott tankról nem mindenkinek ugyan az a véleménye. Haverom a T43-t imádta és a T44-t utálta én pont fordítva vagyok a 2 tankkal.

(#186261) Thrawn


Thrawn
félisten

Noooooooooooooooooooooooooo! :O

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#186262) DVlad válasza Thrawn (#186261) üzenetére


DVlad
őstag

Ez semmi. :D
Nekem egy hónapon belül 2x sikerült veszteni 7-tel.

(#186263) Barret001 válasza ooloo (#186259) üzenetére


Barret001
addikt

Vannak számomra jól játszható tankok,és siralmasan játszható tankok.Továbbá ott a szerencse faktor.Több tankkal játszom,nincs túl sok beleszólásom az eredményembe.Utolsó 2 hónapban SEMMI! Ha elérem a napi 45% winrétet,már boldog vagyok! Általában vastagon alatta vagyok úgy 30-35%-on.

(#186264) Barret001


Barret001
addikt

Ez nem az én tankom,minden pattintós listán VASTAGON utolsó helyen vagyok! Én tankomról ritka a pattintás.

(#186265) ollie


ollie
MODERÁTOR

Júliusi Twitch Prime loot:

Included with this month’s drop are:
• Harold "Nelson" Scott —A unique British tank commander with three Perks (Sixth Sense, Jack of All Trades and Repair)
• 14-day rentals of two British Premium tanks, the Centurion Mk. 5/1 RAAC and the AC 4 Experimental
o Plus, you can take advantage of discounts on these vehicles right away: a whopping 40% off the Centurion and 15% off the AC 4
• A day of World of Tanks Premium Account to boost your earnings per battle, speeding up your in-game progression
• The 'Rule Britannia' Medal to add to your collection
• 6 brand-new emblems
• And finally, a collection of consumables and more to help you out: 5 Large Repair Kits, 5 Automatic Fire Extinguishers, 5 Large First Aid Kits, 5 Pudding and Tea and 10 x5 Battle XP missions to boost your progression

Na most érdekes, hogy a Centurion RAAC-ra írnak 40% engedményt. Kíváncsi vagyok, hogy ez elírás-e.

***

(#186266) ooloo válasza Barret001 (#186263) üzenetére


ooloo
őstag

Ne legyél türelmetlen ..... a csatáid számának növekedésével a WR is emelkedni fog . ;) Amúgy meg sz@rd le a hatékonysági mutatókat . Na jó..... ne sz@rd le , de ne is vedd túlságosan komolyan . A lapok előre le vannak osztva és beleszólásod a csata kimenetelébe - a Te szinteden - édeskevés . Ne érts félre ... én is jártam azon a szinten , ahol most Te vagy és nekem sem volt jobb a WR szintem . Az igazság az , hogy most sem sokkal jobb . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186267) ddt500hu válasza Barret001 (#186263) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én megint hosszabb kihagyás után kezdtem újra játszani. Eleinte szörnyen béna voltam de most megint beálltam a 2200WN8-ra meg az 55-58% WR-re. Csak funolok T49-el és elkezdtem húzni a kerekes light ágat tier6-tól.

(#186268) ooloo válasza Barret001 (#186264) üzenetére


ooloo
őstag

Ezt a páncélt sem a WG készítette ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186269) Gyuri27 válasza ooloo (#186268) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem a német tankoknak. Így kerek. :DD

Amd - Radeon - Ryzen

(#186270) galervin93 válasza ddt500hu (#186267) üzenetére


galervin93
őstag

Nem kisebbítve azt a véjennyócat tegyük hozzá, a T49 és a kerekesek azért fossák azt. :)
Én már hetek óta szopok, nem is nagyon megyek, értelmetlen. Olyan lövések garmadája nem megy be, amik korábban simán találtak. Korábban is sok szellemlövedékkel volt dolgom és valaki meg is jegyezte, hogy ez már abnormálisan sok (tettem fel ide is videókat), nem tartom kizártnak hogy valami a netemmel nem oké... Élvezhetetlen, hogy 10 lövésből ilyen 2-3 sebző van.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#186271) inferno88 válasza ollie (#186265) üzenetére


inferno88
őstag

Megnéztem, elírás volt. 15% a RAAC-ra, 40% az AC-re.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#186272) ddt500hu válasza galervin93 (#186270) üzenetére


ddt500hu
veterán

A 6-os kerekessel 1700 a WN8 szóval annyira nem megy vele. Meg kell szoknom.

(#186273) jano_77


jano_77
nagyúr

Az a szerencse, hogy a WG megcsinálta - megcsinálta?!? - az MM-et!? Mert ugye elvileg a 1.5.0-al jött az új MM, amikor is már eltűnik, vagy legalábbis el kellett volna tűnnie annak, hogy feszt +2 tierbe kerül az ember. Nos jelentem ez tie6-al szart sem változott! első csatám a vissza vásárolt Cromwell-el még tier6-ban volt, de azóta egy ti7-et leszámítva csak tier8 közé rakott ez a retek játék! Köszi WG ismét a remek munkát! :W :o
Amikor megfeszülsz a semmiért:

sajnos nem egy ilyen csatám volt ma - tier8-ban is :O

Kitaláljátok, hogy ki nyert!?

Az a szerencse, hogy a remekül sikerült MM mellett a platoonok megfelelő szembe állítása is "tökéletesen" működik. Jaaa....nem, mégsem. :o :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186274) AlexHerceg válasza jano_77 (#186273) üzenetére


AlexHerceg
tag

Az elejéhez nincs mit hozzátennem.
Azt hiszem, sokan és sokszor érzünk hasonlót.
Együttérzésem.
.
A szakaszozós észrevételed a mostanság csata közben is villámgyorsan létrejövő - én is szoktam szakasz meghívókat küldözgetni (plusz free xp),pláne jobban sikerülő meccsek közben- dinamikus szakaszok miatt talán nem feltétlenül igaz - tiszteletben tartva, hogy Te így érzed.

Hominem te esse memento...

(#186275) jano_77 válasza AlexHerceg (#186274) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek nem dinamikus szakaszok voltak, hanem kezdésre így dobta a gép! Enemynél egy 3-as jó játékosokból álló tier7-es szakasz, nálunk pedig egy mondjuk átlagos játékosokból álló tier6-os szakasz vele szemben. Teljesen fair a történet. Jaaa....a csatát a tier7-es platoon nyerte meg nagyjából. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186276) AlexHerceg válasza jano_77 (#186275) üzenetére


AlexHerceg
tag

Én kérek elnézést...

Hominem te esse memento...

(#186277) ollie válasza jano_77 (#186273) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A tier 6-nak rossz maradt az MM-je, ez az ára annak, hogy a tier 8-nak viszont jó. Minden más tier oké (tier 5, 7, 8, 9)

***

(#186278) Barret001 válasza ooloo (#186266) üzenetére


Barret001
addikt

15 játékos van egy csatában.Én nem vagyok jó játékos.Ebből az következik,hogy akkor kizárólag rossz csapatot kaphatok? Minden meccset nekem kellene lehozni? Mert más lehetőségem nincs,ezt mutatja a statom is. Általában középen vagyok,de szoktam első is lenni.Ennyit ér:

(#186279) ooloo válasza Barret001 (#186278) üzenetére


ooloo
őstag

Ez is valami ? Nézd meg az elmúlt 24 órás értékelésemet ! :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186280) Barret001 válasza ooloo (#186279) üzenetére


Barret001
addikt

Semmi bajom a wn8-cal,az tőlem függ csak.De kb 2 hónapja úgy lezuhant a winrate,hogy kb a felét tudjuk produkálni! Stabilan hoztam az 56-57%-ot.Most meg látszik...Tegnapi nap is 8/1. Nem is volt kedvem többet szopni.

(#186281) jano_77 válasza ollie (#186277) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát ez remek. Még jó, hogy túl sok XP - mondjuk mint egy 10-es tankhoz - azért nem kell a Cromwell-re a light-ok miatt. :N Annyit kibírok vhogy. Mondjuk így nehezebb lesz a GM rárakni, mert most, hogy vissza vettem láttam, hogy 88% az nem olyan rossz már, akár meglehetne a 3-ik jel, de ilyen leosztásokkal nehéz lesz ezt behúzni. :U

(#186278) Barret001: tényleg nem kötekedni akarok, de ebből számomra az látszik, hogy itt nem csak a WR-al vannak a gondok. Ebből az derül ki, hogy Te sem tetted oda magad eléggé a csatában. Bocs :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186282) Barret001 válasza jano_77 (#186281) üzenetére


Barret001
addikt

Szarul játszom,ezt mondtam is! Nem ez a gondom.Hanem a látványosan hirtelen lezuhant winrate.Mint írtam,56-57%-ról,amit folyamatosan tudtam tartani.Nem akarom elhinni,hogy 1 ember ennyit hozzá tud tenni!
Na majd változtatok,meglátjuk mi sül ki belőle.

(#186283) Thrawn válasza wwenigma (#186067) üzenetére


Thrawn
félisten

Átvertél, ez az IS-2 még szörnyűbb, mint eddig bármi :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#186284) notika77 válasza Barret001 (#186282) üzenetére


notika77
senior tag

Szerintem engedd el ezt a WR dolgot!
A következőket nem bántásból írom! A statisztikádból azt tudom kiolvasni, hogy az 56-57% WR-ed nagyon rövid ideig tarthatott és azt sem te tartottad. 10 tankoddal van legalább 100 csatád és egyikkel sincs 56%-os WR-ed. A WR és a WN8 némiképp "össze vannak kötve", vagyis általában és hosszú távon egy 56%-os WR-hez 2000 körüli WN8-as "tudás" szükséges, ez nálad jelenleg még nincs meg. 5k csata alatt ez nem is lehet elvárás, hacsak nincs egy igazán jó játékos a közeledben, aki folyamatosan tud tanítani.

ui.: A WN8 kitalálásakor a színekkel jelölt csoportok az összes (valamilyen összes, mert gondolom nem valóban az összes :) ) játékoshoz képest adott meg "tudásszintet" ezt jelöli a következő képen az utolsó oszlopban lévő százalékos érték, hogy a játékosok hány százalékánál jobb az adott kategóriába eső WN8-at elérő játékos és hogy ezeknek a (elvárt/átlag?) WR-je mennyi.

A kép nem az aktuális WN8 táblázat, de ezen éppen az általam írt 2000WN8-tól van az 56%WR :)

[ Szerkesztve ]

(#186285) vJokka válasza Barret001 (#186282) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nem bántásból, de ha volt is 56-57% WR, azt az "RNG" tartotta neked, statodból legalábbis ez jön le.

Keresztfiamék fiókját meghívtam az ajánló programba, kb 2 hete játszok rajta, igaz nem túl nagy minta, de azért az látható, hogy teljesítmény emelkedésével a WR is növekszik.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#186286) wwenigma válasza Thrawn (#186283) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ó jajj, akkor nem irtam le egyértelműen. :DDD De ahogy visszaolvastam, akkor lenyegeben feledtette mennyire xar volt? ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186287) notika77 válasza vJokka (#186285) üzenetére


notika77
senior tag

Ezek szerint nem csak én látom így :)

[ Szerkesztve ]

(#186288) szallasi007 válasza notika77 (#186284) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez a táblázat aranyos, nekem legalábbis ez ugrik be.
Megvettem a progetto-t, mentem vele hirtelen 120 130 csatát közel 3k avg wn8 értékkel. Na szombaton és vasárnap leültem játszani. Na hát itt 20 egész csata alatt konkrétan olyan szinten rosszul sikerült mindent csinálnom hogy az vmi borzalom.
Az első és legfontosabb volt hogy azt hittem a másik 14 nem egy buta majom valamint sajnos nagyon ment a hétvége bot farm.
Ami viszont rettenetesen felbosszant az a tier 10 gold eső. Botrány hogy a meccsek után megnézem ki lőtt ki és a 48%-os buta mint a föld semmit nem ért az egész játékból csak annyit hogy a heat az mindenre IS jó. Megy előre és ketté pisil a rohadt gold ammo-val. Az meg hogy tier 10-ben átlag 3 arty van hányás. Ha előre megyek akkor az arty láncol vagy szivat rommá, ha még hátul állok elmegy a csata.
Obj 260 arty küldetéshez konkrétan lefarmoltam a szovjet arty ágat és nem tudom megcsinálni az utolsó küldetést mert nincsenek elég hosszú csaták.

Az hogy egy értelmes heavy nincs a játékban mert konkrétan nincs front páncélja csak a retek 279e-nek az vicc.
Közepesen tankkal tier 9-ben ha van egy minimális értelmi képességed akkor konkrétan a 2k wn8 gold nélkül simán hozható.
A rohangáló francia genyó meg az igazi vicc jármű. Ha ideges voltam eddig artiztam, most meg be ülök ebbe a Ferrariba és körberöhögöm autó-aim segítségével az egész pályát.

(#186289) szallasi007 válasza szallasi007 (#186288) üzenetére


szallasi007
őstag

Na megnéztem még mindig 3k a wn8 vele, vmit marha retard módon számolnak ezek az oldalak 🤭🤭

(#186290) Thrawn válasza wwenigma (#186286) üzenetére


Thrawn
félisten

Feledtedte, sőt, átgondoltam a dolgot és tök jó kis gépezet ez a Type 58 :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#186291) Chris0321 válasza kchryss (#186161) üzenetére


Chris0321
addikt

Bocs, kicsit le vagyok maradva a fórum olvasásával így csak most jutottam el idáig.
A csajról nemrég olvastam egy cikket, a videót elfelejtettem még megnézni, majd most pótolom. A cikkben szerepel, hogy autizmus spektrumzavara van ezért van az, hogy nem nagyon szokott a videók alatt beszélni gondolom ezért is nem szokta magát mutatni játék közben mint a többi stream-er.

(#186292) BÁ Nutrition válasza ooloo (#186279) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Engem a centurionnal szivat. Igaz full stockrol indult, meg most is fostos es a legenyek is kezdok de ezekhez a 28%os winratekhez nehez hozzaszokni. Kivancsi leszek mikor jon a kovi csetban:) mondjuk csak a wg-t dicsoitem, de mar ram van allitva a szurojuk xd

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#186293) Puculo


Puculo
aktív tag

Az IS 4 buffról van valami infó? Remélem megéri a szenvedést amit a KV 4-el kell kinyögni. Az ST I jónak tűnik a csatákban, igaz még nincs meg csak külső szemlélődő tapasztalatból gondolom, de a gundep ígéretesebb mint az eddigi ruszki ht-nál megszoktam.

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#186294) Dr.Én válasza Puculo (#186293) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ennyire rémes a KV-4?
Most tartok a KV-3-nál, egész szépen pattint és csatákat is jó vele menni.. Legalább is eddig

WOT: kissio

(#186295) ollie


ollie
MODERÁTOR

Végre ez is megvan. Lényegesen rosszabb, mint a T-50-2, viszont ugyanannyi kellett a gunmarkhoz (~1400).

***

(#186296) Imilenni válasza Barret001 (#186280) üzenetére


Imilenni
addikt

Szia!
Ha gondolod menjünk párat, eltérő időkben szoktam aktív lenni, de legalább hetente vagyok.
(Megyek énis a kis Bulldoggal veled)
Aztán megpróbálok segíteni, még csak 4k csatánál jársz, szóval bármi lehet belőle, nem mintha én olyan jó lennék.
Vegyél fel ha gondolod: SaSComandant
:K

Press "F" to pay respects.

(#186297) Dareiosss válasza notika77 (#186284) üzenetére


Dareiosss
senior tag

Azt mivel magyarázod, hogy fél évvel ezelőttig 1700-1800 napi wn8 átlaggal játszottam 50-56% os havi átlag wr mellett. Fél év óta viszont maximum 40% os wr em van, zsinorban 0:15 ös csaták, így 1000 wn8 ra vagyok képes. Nyilván az összes 0:15 ös csatában én vagyok a hibás...... és előtte 3 évig meg valami csoda folytán ment jól a játék. ....

(#186298) Imilenni válasza Dareiosss (#186297) üzenetére


Imilenni
addikt

Ki vagy égve, az a probléma.
Tedd le a játék legalább 1 hétre. :K

Press "F" to pay respects.

(#186299) Elcan válasza Imilenni (#186298) üzenetére


Elcan
tag

Ezt remélem csak viccnek szántad neki. :)

(#186300) Dareiosss válasza Imilenni (#186298) üzenetére


Dareiosss
senior tag

ááá értem már csak havi 80 csatát játszok pont ezért, de nyilván kiégtem egyik napról a másikra fél éve egyik nap még 1800 wn8 55% másnap kész slusz 40% és 1000 wn8 értem, köszönöm te egy zseni vagy

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.