Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186651) dokee78 válasza kchryss (#186634) üzenetére


dokee78
félisten

Én örülök a csapat sebzés kivételének.
Nem lesz már,hogy a csata elején 2 csapat társ lövöldözi egymást.

(#186652) Stigma.HC válasza kchryss (#186646) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem nézegettem még meg magát a tankokat statok alapján, csak pont a pillanat volt kicsit vicces amikor halála után elkezdte savazni a tankokat :D
De nekem tényleg tetszik a kinézete szóval tuti kifejlesztem :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#186653) jano_77 válasza Pug (#186648) üzenetére


jano_77
nagyúr

és (#186649) Barret001 nagyon jók vagytok, telitalálat. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186654) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Egy vásárlásnál csak egy kupont lehet használni ugye?

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#186655) jano_77 válasza egyedülülő (#186654) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem igen, de nem 100%.

A shop-ban most az FV4202 helyett az FV201 (A45) szerepel. Ez milyen tank, 2600 Ft-ért vállalható tier7-ben? Alapból 50% van rá, így 3068 Ft lenne, de a 15% kupont elfogadná rá. 2600 péz az nem olyan vészes, kérdés persze, hogy lehet-e vele játszani vagy ratyi minden tulajdonsága? :F
Sajnos wotinfo-n nem találtam róla elemzést. :(

(#186656) ollie: sajnos nagyon annak tűnök, ha végig nézek a garázsomon, de le akarok jönni a "szerről" és nem szeretnék csak amiatt tankot venni, mert az még nincs meg. Ha használható lenne, az más lenne, ennyit nem sajnálnék rá, de akkor így inkább nem. Köszi :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186656) ollie válasza jano_77 (#186655) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem túl jó, nem ajánlom, hacsak nem vagy gyűjtő.

***

(#186657) Imilenni


Imilenni
addikt

Ha megveszem a Revot (5kba kerül), akkor megkapom az árát goldban ingame ugye?
Már megvan, természetesen.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#186658) KISDUCK válasza Imilenni (#186657) üzenetére


KISDUCK
addikt

Múltkor azt írták a fórumtársak, hogy a kedvezményt levonja az aranyból. Szóval elvileg aranyat kapsz érte csak nem annyit amennyit ér.

Más: kaptam egy harmincas kupont, remélem lesz lor 40. a sumer smashben. :)
szerk.: most nézem nem engedi felhasználni az akciós tankokhoz. Hát ez "dick move" volt wg.

[ Szerkesztve ]

(#186659) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Ez az új lőszer újraegyensúlyozás nagyon beteg ;]

Asszem megint el lesz ba..va a játék nem kicsit :DDD :DDD

(#186660) KISDUCK válasza gainwardgs (#186659) üzenetére


KISDUCK
addikt

Tesztszerveren az is bent van most?

(#186661) Dr.Én válasza KISDUCK (#186660) üzenetére


Dr.Én
veterán

szerintem az csak a Sandboxban van még csak...

WOT: kissio

(#186662) gainwardgs válasza KISDUCK (#186660) üzenetére


gainwardgs
addikt

Sandbox, de td-k konkrétan agyon vannak buffolva a növelt sima alaplőszer sebzés által, nem kicsit :K :U

Pici sebzést elvettek az első teszt óta, de ez még így is brutális :U

[ Szerkesztve ]

(#186663) Dr.Én válasza gainwardgs (#186662) üzenetére


Dr.Én
veterán

most töltöttem le, kár hogy végig kell közdeni minden vonalat :DDD

WOT: kissio

(#186664) gainwardgs válasza Dr.Én (#186663) üzenetére


gainwardgs
addikt

Az a pár xp hipp-hopp megvan, Tier X-re 5000 xp átlag nem sok :K

(#186665) KISDUCK válasza gainwardgs (#186662) üzenetére


KISDUCK
addikt

Rákerestem gyors erre a homokozóra és ott is írták hogy vissza vettek a dmg-ből. Korábban volt hír a lőszer dmg növelés mellett a hp növelésről az hogy áll? Emlékszem még az is7 is szép adag hp-t kapott.

Más: most néztem a teszt szerverről az infó videót, hát hatalmas a tájkép a tankok oldalán. :)

Erről a képről ez jutott eszembe, kíváncsi vagyok mikor lesz anime lányos skin a játékban.

(#186666) Dr.Én válasza gainwardgs (#186664) üzenetére


Dr.Én
veterán

tudom, neki si esek az orosz td vonalának.
:R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#186667) gainwardgs válasza KISDUCK (#186665) üzenetére


gainwardgs
addikt

IS7 jelenleg 2950 hp, de sokat nem segít rajta ilyen td mennyiség mellett :DDD

Dr.Én: ha megvan már valamelyik Tier X mehetnénk szakaszba :K : Csabi0821 nevem

[ Szerkesztve ]

(#186668) jano_77


jano_77
nagyúr

Mára egy ilyen fincsi E25 Tank ÁSZ jutott és egy Chimera Koalíció 13-as küldi kitüntetéssel. :B


amióta azt várom, hogy a prémium napok elfogyjanak, időről időre sikerül egy-egy olyan küldetést abszolválnom, amiért 1 vagy 2 napot kapok pluszban. Csak, hogy lassabban fogyjon. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186669) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Standard B-vel még csak barátkozom, de nagyon ott van egyelőre.

(#186670) Dr.Én válasza gainwardgs (#186667) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ha eljutok addig akkor simán, tegnap toltam pár csatát, tier 4-ig felértem...amcsi vonalon az Artyt kiakarom próbálni :D

(#186668) jano_77
Ez igen :C ...igazi kis fene vad tud lenni...nekem i s meg van...hát vannak vele nagyon brutális csatáim... :K

(#186669) Bobyjack
szép eredmény, gratula :C :C

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#186671) ooloo válasza Dr.Én (#186670) üzenetére


ooloo
őstag

Ha bármelyik arty vonalat akarod végig vinni , akkor kösd fel a gatyát ... ;] Olyan szinten nerfelték a tüzéreket , hogy csak pislogsz . Szerény véleményem szerint jól tették . :C

Én az Angol arty vonallal szenvedek és csak kábítás van , sebzés alig . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186672) Dr.Én válasza ooloo (#186671) üzenetére


Dr.Én
veterán

Neeeeee :DDD imádok artyizni :U
különben pont ezért is akarom ki rpbálni hogy mennyire nyúltak hozzájuk, mire számítsak majd...

WOT: kissio

(#186673) KisApám


KisApám
addikt

Én a flancos küldik miatt leszek kénytelen artizni...
Pár éve eladtam a TIER VIII-as német artimat (az volt egyedül, meg a legnagyobb is e miatt), nem is fogom visszavásárolni.
Most majd az amerikai felé elmegyek.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#186674) Dr.Én válasza KisApám (#186673) üzenetére


Dr.Én
veterán

az M44 vagy az M12 nagyon remek arty-k....jó velük játszani, szerintem illetve az M53...nagyon baba ;]

WOT: kissio

(#186675) popey37 válasza Bobyjack (#186669) üzenetére


popey37
addikt

hát a tizese meg egy had ne mondjam mi. végighuztam az ágat, de a kilences a legjobb. a tizessel csak cw-re megyek. randomban nem.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186676) K_Gabor


K_Gabor
tag

Ez jól esett :) És végre az a nyamvadt td küldetés is meglett.


Nagyon durva, hogy milyen tempóban lehet fejleszteni, még az én láma játékommal is.
Ez volt a 65. csatám a T95-tel és meglett az E3 úgy, hogy messze nem full time boost-on harcoltam vele. Azt hiszem marad még a garázsban a "kis" teknős. :B

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#186677) popey37


popey37
addikt

lenne egy kérdésem:

miért a T30 lett az első? mindenben jobb voltam nála, sőt az egész bagázsnál.

nem értem én ezt a pontszámítást.

a büntetés az amiatt volt mert visszalöttem az engem sebző csapattársnak.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186678) ollie válasza popey37 (#186677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Te valszeg többet lőttél nálad alacsonyabb tiert, mint a T30, ami ráadásul magasabb tier-t is tudott lőni.

***

(#186679) KISDUCK válasza popey37 (#186677) üzenetére


KISDUCK
addikt

Kisebb szintű, neki azonos teljesítményre is több xp-t ad a rendszer mint neked. Lehet hogy ő nagyobb tierűeket lőtt te pedig többnyire kisebbet, de még millió tényező van ami befolyásolta az egészet. Nem kell ezen aggódni.

(#186680) ooloo válasza Dr.Én (#186672) üzenetére


ooloo
őstag

Most a Conqueror Gun Carriage vonalat fejlesztem .... a IX-est nyúzom. A Német tüzérség fényévekkel volt hatékonyabb , mint az Angol . Igaz , a Német tüzéreket még a nerf előtt fejlesztettem ki .

A nerf előtt még véennyócat is lehetett húzni az arty-val . Manapság ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186681) popey37


popey37
addikt

indítottam 3 bustert, mondom kicsit játszom: 9 csata, 7 vereség 2 döntetlen, 106k credit minusz,10k xp,300 fre xp. innentől tőlem a busterek berohadhatnak a garázsban, egyet sem fogok elhasználni.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#186682) Dr.Én válasza ooloo (#186680) üzenetére


Dr.Én
veterán

én azon vonalon most megálltam vagyis inkább lassabban megyek vele....FV 207-nél tartok.... közbe tépem a hajam :DDD kicsit sebez... :DDD

manapság már necces vele...

most a héten csak kettő tankkal megyek ...Skorpió G és Kanosjsfd 105..kettő prém TD-vel...kíváncsiság :DDD

WOT: kissio

(#186683) ooloo válasza Dr.Én (#186682) üzenetére


ooloo
őstag

A kis sebzés magasabb tierben is megmarad ... konkrétan az FV3805-nél . Azt gondoltam , hogy majd a nagyobb löveg odavág ( FV3805) . Tévedtem . Kiadtam érte 60e xp-t ... ugyan annyit , vagy kicsivel többet sebez mint a kis testvér , de legalább jóval tovább tart betölteni . A nyolcas kábítóművész ... gyakorlatilag kábításból húztam rá az első kiválóság jelet . Gyanítom , hogy a "hódító" sem fog lenyűgözni a pazar találati és sebzési értékeivel .

Nem szabadna így kiherélni a tüzéreket ... inkább korlátozni kell(ene) a használatukat . Például úgy , hogy csatánként 1 Arty , és egy játékos max 5 csatát mehetne vele naponta , ha kifejlesztette az ágat .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186684) ollie


ollie
MODERÁTOR

Kicsit más:

***

(#186685) ooloo válasza ollie (#186684) üzenetére


ooloo
őstag

Várjuk a VIII-as , IX-es X-es tierből is az élménybeszámolót .... :C

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186686) kchryss válasza ollie (#186684) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!
Ha vége a cw kampánynak és az 1 hét frontline-nak akkor én is markolhatok végre. :)

(#186687) Barret001 válasza ooloo (#186685) üzenetére


Barret001
addikt

Csak sorjában :)

(#186688) Papooo válasza Dr.Én (#186682) üzenetére


Papooo
senior tag

Az FV207 megtartós lett, a kilences nem jött be a nagy ágyúval, a CGC-t csak küldetésekre veszem elő.
A némtnek és a szovjetnek a kicsi ágyúkitérítés az átka.
A nyolcas szovjettel most szenvedek, a németeknél a GW Panthert megtartottam, de a nyolcast inkább eladtam némi kínlódás után.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#186689) jano_77


jano_77
nagyúr

A WG azzal, hogy az XVM az utóbbi időben feltűnően sokszor omlik össze és nem működik azt készíti elő, hogy letiltja!?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186690) szallasi007 válasza jano_77 (#186689) üzenetére


szallasi007
őstag

Hála az égnek. Főleg amikor a retek artyk csak azért is engem lőnek 😂😂😂

[ Szerkesztve ]

(#186691) kchryss válasza jano_77 (#186689) üzenetére


kchryss
addikt

Remélem.

(#186692) #77646080 válasza kchryss (#186691) üzenetére


#77646080
törölt tag

...és ezzel nem vagy egyedül. 👍

(#186693) e-newsee válasza ooloo (#186680) üzenetére


e-newsee
addikt

Az M44-el még mindig lehet WN8-at húzni. ;] Aztán majd meglássuk az 1.6 után.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186694) ooloo válasza jano_77 (#186689) üzenetére


ooloo
őstag

Persze , letiltják . Eddig nyilvánvaló volt , hogy remek érzékkel tud a WG olyan csapatokat felállítani egymással szemben , ahol az egyik csapatnak semmi esélye . Azaz egyenlő a nullával !

A letiltás után ez is kendőzve lesz . Azért szívesen látnék olyan statisztikákat , ahol a zöld , kék vagy lila játékosok véennyóca drasztikusan visszaesett , mert folyamatosan fókuszt kapnak . Hagyjuk már a rizsát . A jó értékekkel rendelkező játékosok egyébként is léghajlítók . Taszítják maguktól a lövedéket . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186695) Dr.Én válasza Papooo (#186688) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az orosz és német artykat a teszt szeron próbáltam anno...nekem is az volt a legrosszabb benne, hogy nagyon kicsi az ágyú mozgása oldalra... :U
lehet azon két vonalnak egyenlőre neki se indulok

(#186683) ooloo
az a baj hogy nagyon sok embernek nem tetszik az arty ebben a játékban. Illetve tényleg nagyon kiherélték őket... de még így nagyon jól lehet velük játszani ha ért hozzá az ember ;)

WOT: kissio

(#186696) nanus válasza ooloo (#186694) üzenetére


nanus
senior tag

Majd megnézitek csata után a wg értékelést, főleg ha ilyen üzeneteket kaptok. :D

(#186697) Barret001 válasza nanus (#186696) üzenetére


Barret001
addikt

Már akinél ez be van kapcsolva ugye?

(#186698) Barret001 válasza ooloo (#186694) üzenetére


Barret001
addikt

15:0? Az király! Nekem csak 12:0 jött össze tegnap.

(#186699) nanus válasza Barret001 (#186697) üzenetére


nanus
senior tag

Az értékelést akkor is megnézhetitek ha ki van kapcsolva az üzi, így legalább nem könyvelitek el előre a vereséget. :B

(#186700) ooloo válasza nanus (#186699) üzenetére


ooloo
őstag

Elkönyvelésről szó nincs .... csak az a furcsa , hogy éppen azok sírnak , akiknek amúgy is jól megy a játék . Az egy dolog , hogy jól játszanak és ügyesek , de hibázni ezek a játékosok is szoktak . Na ezeket a hibázásokat tompítja a wg azzal , hogy ilyen játékosok lövésénél a löveg a legrosszabb formáját hozza . Az átütési érték pedig a küszöb alatt . Hozzá tenném , hogy ezzel a segítséggel sem könnyű fenntartani a 3000 vagy annál is több véennyócat .

Szóval .. a WG kontroll alatt tart minden csatát és minden játékost . Ha ez nem így lenne már régen lehúzták volna a rolót .

(#186696) nanus : Nézi a rosseb .. :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.