Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#186551) ooloo válasza jano_77 (#186550) üzenetére


ooloo
őstag

Az évek elszálltak felette . Egynek jó .

Egy kis sebesség és toronyforgás buff csodákat tenne vele . :K

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186552) KisApám válasza jano_77 (#186546) üzenetére


KisApám
addikt

Nekem még be kell szereznem az EBR és LT-432 gépezeteket. :)
HWK 30-at nem vállalom be, a fenti kettő mind jobb nála. A Black Dog meg megvan németnek.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#186553) robogo81 válasza ooloo (#186551) üzenetére


robogo81
aktív tag

Meg ha kivennék azokat a pontokat amin a cső megemelkedik,mint a japán teheneknél,a csősüllyedése jó,de pont szemből vannak,az valami csuda,az emelkedése meg valami álom,van vagy 40 fok.Mikor követnéd a célt,és ekkor a löveg megemelkedik.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#186554) ooloo válasza robogo81 (#186553) üzenetére


ooloo
őstag

Forgasd meg ... a löveg a segge felé nézzen . Így biztosan lesz kellő ágyúsüllyedésed . Ha úgy adódik , a menekülés is gyorsabb lesz ebben a felállásban .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186555) vbbb


vbbb
őstag

Hali! Nektek az előfordult már, hogy folyamatosan nem működik a majrélámpa a meccsek alatt? Semmi mod nincs fent.

(#186556) ooloo válasza vbbb (#186555) üzenetére


ooloo
őstag

Fejleszd ki ... addig nem működik! ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186557) ooloo válasza vbbb (#186555) üzenetére


ooloo
őstag

A viccet félretéve ... nem tapasztaltam , hogy folyamatosan - több csatán keresztül - nem működött volna . Alkalmanként igen , de nagyon ritkán .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186558) vbbb válasza ooloo (#186557) üzenetére


vbbb
őstag

3x is meglőttek úgy, hogy másik helyre mentem át rejtőzködni batmobillal és nem jelzett a lámpa. 1-2 lövést megereszt csak úgy okés, de 3 az picit fura. Nem rögzítem a csatákat, szóval visszanézni meg nem tudom. :)

(#186559) kchryss


kchryss
addikt

Behúztam a Cromwellre a 10 000 xp-s küldetést, de elfelejtettem előtte kikapcsolni a gyorsított legénységi képzést. :W :W :W

Van egy új wot-os statisztikai oldal: wotcommander.com

Bal oldalt van menü. A szokásos dolgokon kívül van például ilyen winrate táblázat ami megmutatja melyik tierben melyik tankosztállyal mennyi a győzelmi arányod:

Illetve ami miatt igazán érdekes az oldal az a Session menü:

Ha egyszer rákeresel magadra akkor onnantól bekerülsz a rendszerbe és folyamatosan monitorozza a csatáid. Meg lehet nézni, hogy melyik nap milyen tankkal milyen etapjaid voltak:

(#186560) e-newsee válasza kchryss (#186559) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez jónak tűnik. Lett egy luk a piacon a régi wotzilla megszűnése után.
De csak onnantól vannak session statok, ahonnan először lekérdezted magad, vagy pár csata után már visszamenőleg is meg tudod nézni?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186561) #77646080 válasza e-newsee (#186560) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ránéztem, nekem úgy tűnik, csak az első adatkéréstől figyeli.

Persze vannak benne korábbi infók pl. melyik szinten, milyen tankkal mennyit mentél stb. Ezek az egész előéleted mutatják.

[ Szerkesztve ]

(#186562) szallasi007


szallasi007
őstag

Van olyan oldal ahol meg tudom nézni hogy adott tankkal mik az egyes MoE szint követelmények?
Köszi :R

(#186563) ooloo válasza vbbb (#186558) üzenetére


ooloo
őstag

A jellemzően spotter és TD-s bokrokat óvatosan kell használni , ha az ellenség nem mutatja magát . Az arty-k előszeretettel lövik ezeket a pozíciókat , ha nincs más célpont . Én rend szerint a vakon leadott de sebző lövéseket vagy zöld , de inkább kék játékosoktól kapom . Nem is értem , hogy a gyengébb játékosok miért nem eresztenek el egy-két vaklövést . Vagy ha igen , az miért nem talál ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186564) e-newsee


e-newsee
addikt

Ha van még 13 57 vásárlási lehetőség, megnézné valaki, lehet-e giftbe venni? Szerintem nem, de hátha.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186565) Dr.Én válasza e-newsee (#186564) üzenetére


Dr.Én
veterán

This item cannot be purchased as a gift.
Ezen üzenetet kapom, szóval csak saját magamnak lehet megvenni, sajnos...

WOT: kissio

(#186566) kchryss válasza e-newsee (#186560) üzenetére


kchryss
addikt

Csak onnantól vannak session statok, hogy lekérdezted magad és bekerültél a rendszerbe. 10 percenként lekérdezi a statod, így gyűjti az adatokat.
Nincs még wotzilla szinten, de folyamatosan fejleszti a készítője és reddit-en lehet is neki írni ha van ötleted, hogy mit szeretnél még látni: [link]
Az a srác készítette az oldalt aki azt az Út az unikum szintig posztot írta amit a múltkor linkeltem. Akkor akadtam rá erre a stat oldalra is.

(#186562) @szallasi007:
PC-s verzióhoz jelenleg nincs. Vbaddict tudott ilyet, de megszűnt. Naponta változnak az elvárt értékek, nehéz frissen tartani, nem éri meg foglalkozni vele.
Konzolos verzióhoz van: [link]

Játékon belül pedig a moe mod-dal tudod megnézni: [link]
Sajnos elég pontatlanul mutatja eleinte a határokat. Menni kell pár csatát a tankkal úgy hogy már fent van ez a mod és akkor pontosabb lesz, illetve minél közelebb vagy a 95%-hoz annál pontosabb.
Másik megoldás, hogy mivel ismert a képlet, így mész 2-3 csatát és abból kiszámolod magadnak a pontos értéket. Nem is értem, hogy miért nem így működik a moe mod.

(#186567) szallasi007 válasza kchryss (#186566) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi 🤘

(#186568) e-newsee válasza Dr.Én (#186565) üzenetére


e-newsee
addikt

Fjancba... Akkó mindegy. Köszi, hogy megnézted! :R
Így szerintem ellövöm a 15%-omat egy 30 naposra. Tank nem kell, a varrógépet kipróbáltam volna. Pláne, hogy a 12t-nél tartok. A prémiumot viszont nagyjából ki tudom használni.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186569) Jokerdapro válasza zodo (#186540) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nem olvastam még végig a topicot, de ugye az nagy királyság , hogy nem kell ám nyerni. Bukó csatába az esélytelenek nyugalmával be lehet rántani! ;)

(#186570) zodo válasza Jokerdapro (#186569) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen. :)

(#186571) vbbb válasza ooloo (#186563) üzenetére


vbbb
őstag

Én is szoktam "vaklőni", de azért nincs akkora szerencsém, hogy 3x el is találok valakit egymás után, plusz helyet is cserél közben. :)
Nemrég UDES 03-al lőttem bele egy bokorba ami persze nem talált és visszakaptam egy 400as dmg-t a másik oldalról egy Charioteer-től :D

(#186572) kchryss


kchryss
addikt

Cromwell-lel megnőttek az elvárt értékek. Nehezebb most markolni mint pár hónappal ezelőtt amikor én csináltam. Biztos azért ment feljebb, mert több jó játékos elővette, hogy xp-t gyűjtsön rá.
95%-on volt jelem, tegnap mentem egy kört vele, hogy a 10 ezer xp-s küldetést rápakoljam és egy egész jó 2000 kombinált csatával 95%-ról 92%-ra estem vissza. :D

(#186573) ollie válasza kchryss (#186572) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, szombaton felmentem 94,96%-ra (1550 kellett akkor a gunmarkhoz), csak egy lövés kellett volna, aztán visszaestem 92,5%-ra pár csata alatt.

[ Szerkesztve ]

***

(#186574) ooloo válasza vbbb (#186571) üzenetére


ooloo
őstag

El kell engedni ... ez is elfér a többi WOT-os furcsaságok között , amiből van bőven .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#186575) kchryss


kchryss
addikt

Type 61 ász.

Érdekes csata volt. Az a 3 böszme TD-nk ott a 8-ason végig a völgybe snipe-olt pedig direkt eléjük húztuk ki az ellenfelet B3-ban hogy tudják lőni. 3-an együtt sebeztek 2000 körül. Ha a B3-at nézék volna akkor fejenként lőttek volna minimum ennyit.

[Replay]

(#186576) dokee78 válasza kchryss (#186575) üzenetére


dokee78
félisten

Kicsit tartok ettől a tanktól a hatalmas kupola miatt.

(#186577) inferno88


inferno88
őstag

Heti akciós tank: AT15A - 14 nap prémmel és a szokásos extrákkal 8100HUF

Friss Summer Sale ajánlatok ma és holnap

STRV S1 - 8655HUF
Caernarvon AX - 8369HUF
112 - 8369HUF
59 Patton - 5976HUF
Panther/M10 - 3499HUF

Személyes kedvencem a fentiekből az M10-es. Ennyi pénzért ajándék ez a piszok disznó. Az AT15A is egy állat, az is megéri, ha szeretitek a ding-dongot hallgatni(nem Csonka Banditól) és közben osztani az áldást egy pontos ágyúból 3.6 másodpercenként.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#186578) jano_77 válasza vbbb (#186558) üzenetére


jano_77
nagyúr

Vasárnap úgy öltem meg az új francia TD-t, amit maratonnal lehetett behúzni, hogy Cliff-en a világító toronyhoz felszaladtam T67-el és lőttem a K5-ben lévő bokrot egymás után többször. Egyszer csak kiírta, hogy kilőve. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186579) Dr.Én válasza inferno88 (#186577) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én az SU-130PMre várok, hátha bedobják..

WOT: kissio

(#186580) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Kene egy kis segitseg!

A mostani metaban melyik premium tank szamit jonak?

Kihagytam vagy masfel evet, jott jo par uj jargany amit nem ismerek.

LT-432
Progetto M35
50TP prototyp
SU-130PM

Leginkabb a Progetto es az LT-432 erdekelne, mennyire hasznalhatoak.

(#186581) wwenigma válasza Dobi 562 (#186580) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nagyon.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186582) Raysen623 válasza inferno88 (#186577) üzenetére


Raysen623
addikt

Most vettem egy Lansen tankot akciósan. Az STRV S1-ért is nagyon fáj a fogam. De nem fér már bele a havi költésbe.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#186583) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!
Júliusi Frontline-ról még semmi infó? Lesz egyáltalán ebben a hónapban?
(Tudom, hogy tervek szerint kellene, de akkor nem kellene már bejelenteniük?)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#186584) Jokerdapro válasza Dobi 562 (#186580) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Lt: perpill talán a játékban kapható legjobb prèm spotter.

Digetto: Egyedi töltő rendszer, páncélon kívül minden adata kiváló. (Papír mednèl nyilván nem várható páncél.)

Kurwa-wagen: Amikor bejött defender 2.0-nak emlegették. :DDD Kellemes és használható gépkènt emlegetik.

Su130: ruszki skorpió, b@szó alfa, jó álca, és persze egy nem teljesen körbe forgó torony. (Véleményem szerint így is használható normálisan.) Jah és persze orosz mivoltából következik, beépített cyka blyat! ;]

(#186585) ollie válasza Dobi 562 (#186580) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az első kettő nagyon ajánlott, meg még a scorpion az orosz td helyett.

***

(#186586) ollie válasza lacibacsi (#186583) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, hogy jövő héten lesz a havi frontline adag.

***

(#186587) jano_77 válasza lacibacsi (#186583) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha belépsz a játékba és a Csata módban kiválasztod a Frontline-t, akkor látható, hogy jövő hét hétfőn indul. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#186588) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Koszi mindenkinek a megerositest! Varok az LT-re es a Progetto-ra. :)

(#186589) lacibacsi válasza ollie (#186586) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi!

(#186587) jano_77: Köszönöm Jano! Megnézem majd. Csak hát az előző FL óta nem játszottam. Tegnap is csak azért léptem be, hogy a küldetéseket megnézzem, valahogy nincs ingerenciám játszani. Viszont legalább a véennyócam nem esik ! ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#186590) wwenigma válasza lacibacsi (#186589) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

tegnap jatszottam de inkabb hagyjuk. :D Tul jo a WR-em szerintuk.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#186591) e-newsee válasza wwenigma (#186590) üzenetére


e-newsee
addikt

Ez lehet nálam is. Másfél hetet kihagytam szabadság miatt, azóta csak a szopás van. (40%) Szerintem így gondolták, hogy jól kipihentem magam, szóval tuti elbírok a nehezített körülményekkel is. :O

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#186592) Barret001 válasza e-newsee (#186591) üzenetére


Barret001
addikt

Meg kell várni a szeptembert? Már játszani sincs kedvem,WOT szerint ha nyerni akarok,hozzam le csatát! Más lehetőség nincs engedélyezve. 41,41%-ra zuhant vissza a havi átlagom. Szóval pihi egy darabig.

(#186593) Tarill


Tarill
őstag

ennyit megér ez a tank úgy hogy totál 0 brit tankom van? ez lenne az első

(#186594) bb68


bb68
tag

Engem ez a szórás pontatlanság szokott kiakasztani.Borzalmas számomra ez a szórás ami a játékban van.
Földbe,fába,levegőbe,mindenhova száll a skuló csak a célra nem sokszor.Lehet én hülyülök a korral.Mindenesetre egyre ritkábban ülök a játék elé.Nem mondom hogy ez állandó lenne,de jópárszor jóval többet tudnék összepuffogtatni.

(#186595) kchryss válasza lacibacsi (#186583) üzenetére


kchryss
addikt

Már minimum 3-4 hete bejelentették a júliusi FL-t, írtam is: (#186071)
Sőt ha jól rémlik akkor még a májusi FL végén bejelentették a júniusit és júliusit is. Egyébként ahogy a többiek írták játékon belül miután vége a szezonnak akkor mindig írja a következő időpontját.

(#186596) inferno88 válasza Tarill (#186593) üzenetére


inferno88
őstag

Szerintem igen!

Semper fi!

(#186597) lacibacsi válasza kchryss (#186595) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kedves Kchryss!
Mindig élvezet olvasni hozzászólásaid, de ez valahogy kimaradt... Vagy olvastam, csak hát dolgozik már az a német orvos... az az Alzheimer... Bocsánat! És nem mellesleg: Köszönöm! :B

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#186598) ollie válasza Tarill (#186593) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, megéri, ha szeretsz heavy-vel játszani.

***

(#186599) kchryss válasza Dobi 562 (#186588) üzenetére


kchryss
addikt

Az LT-432 talán a legtúltoltabb prém tank most a játékban.
Circon itt az új angol 8-as light-tal hasonlítja össze és szörnyülködik, hogy mindenben jobb a ruszki: [link]

Egyértelműen a legjobb 8-as light jelenleg a játékban ráadásul olyan troll páncélja van, hogy simán pattint annyit mint a keményebb med-ek.
Azt azonban érdemes figyelembe venni, hogy most zajlik a hp és prém lőszer újraegyensúlyozó teszt a sandbox-on. Nem tudni még, hogy ha megkutyulják a paramétereket akkor melyik tankok lesznek a vesztesei és melyikek a győztesei. Sok minden változhat a metában.

(#186600) szallasi007 válasza kchryss (#186566) üzenetére


szallasi007
őstag

Feltettem a MoE módot, 86% körül voltam a hatos francia AMD-vel. Mentem pár kört és mind ipari fos.
Na mondom akkor 430u-ra felrakom az elsőt. Hát azzal is ment a bénázás.
Szóval kikapcsoltam mindent aztán ha összejön a 3 mark akkor összejön ha nem akkor nem 😂
Azért köszi a segítséget 🤘

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.