Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185801) Dr.Én válasza e-newsee (#185799) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem már csak 120 pontot kell össze szednem és akkor meg is vagyok vele...
kis accountra A kövér Max már meg van... szerintem a Panther a legjobb ez közülük mellé!

nagy accountra Jagtiger van kiszemelve, ezen német TD-vel még nem játszottam, többi amúgy is megy van már :D

WOT: kissio

(#185802) e-newsee válasza peterson79 (#185800) üzenetére


e-newsee
addikt

A KV-122-t nem ismerem. De a kicsik közül itt a fórumon a Panther M/10-et dicsérték sokan, hogy az éri meg igazán. Nekem az nincs meg.
Amúgy meg minden egyén függő. Haver imádja a Tigert. Nekem megvan közülük a Dicker, és szeretem is. Saját tierjében jó, és nagyon jó álcája van, jó kis bokor TD. Gyorsan tölt, egész jól sebez, és jól hoz a konyhára is. Viszont elég lassú, és nagyon papír. Kb egy mini Udes fíling. Nehezen vesznek észre, de ha igen, akkor garázs.

A nagyokból meg engem ami érdekelni fog, az az AMX. Az FV és a T92 megvan, a két német nem vonz, viszont a franciára kíváncsi vagyok.
Mi most kezdtük a 3. szakaszt, és kell még úgy 400 pont.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185803) jano_77


jano_77
nagyúr

Vicc, hogy ismét egy mikropöcs! Remélem van új mappa is és a modokat lehet újra rakni. :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185804) ako001 válasza jano_77 (#185803) üzenetére


ako001
aktív tag

Nekem nincsenek módjaim,de az SP ikon kissé eltévedt :DD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#185805) #77646080 válasza ako001 (#185804) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen, ez ilyen nálam is, már napok óta. Elfér a többi hiba közt. 😉

(#185806) jano_77 válasza #77646080 (#185805) üzenetére


jano_77
nagyúr

Csak akkor miért adnak ki naponta javítást, ha nem tudnak ilyen hibát kijavítani, amire az új nagy pöcs óta panaszkodnak nagyon sokan!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185807) e-newsee válasza jano_77 (#185806) üzenetére


e-newsee
addikt

Nálam a remegő tankok fölötti markerek megjavultak. Nem tudom, hogy a tegnapi pöcs miatt-e, vagy sem, mert először dobott egy videókártya hibát. Drivert frissítettem, és azután nem volt hibás marker. Szóval nem tudom, mi javította, de tegnap már fluid volt minden.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#185808) Pakmara válasza peterson79 (#185800) üzenetére


Pakmara
őstag

Kv-122 elég gyengusz. Skill is elégé lehúzza. Kicsi tankok közül a legjobb választás a panther/M10 nagyoknál meg talán a francia heavy. (Pár hete volt hasonló dilemmám: végül P/M10 és P8.8 lett utóbbi csak azért mert pénzt nem adnék érte de teszik)

(#185809) Barret001 válasza e-newsee (#185807) üzenetére


Barret001
addikt

Remegést javították.

(#185810) peterson79 válasza Pakmara (#185808) üzenetére


peterson79
őstag

Minden szezonban cserélik a nyeremény-tankokat vagy azok mindig ugyanazok?

(#185811) Pakmara válasza peterson79 (#185810) üzenetére


Pakmara
őstag

Elvileg cserélik, de ugye a jelenlegi szezon (amit meg is hosszabbítottak) az első uh ki tudja.

(#185812) inferno88 válasza peterson79 (#185810) üzenetére


inferno88
őstag

Sokan vártuk, hogy jöjjön az új szezon vagy legalább kapjunk 1-2 új slotot kárpótlásként, de hoppon maradtunk.

Semper fi!

(#185813) KisApám


KisApám
addikt

Vagy 2 éve játszottam utoljára, most már tudom, miért... az elmúlt 2 nap, példák:
1. Azért durva, hogy az EBR 75-ös 100 méterről sem látszik, igaz, bokorban van, de akkor is.
2. BC 12-t lövöm 150 méterről a Progetto 46-val, minden lövés talál, de keresztül megy a tankon...
3. Skorpion fent áll a domb tetején, lövöm a Somua-val, de nem mutatja a játék a Skorpion körvonalát, lövöm azért, látszik, hogy találat... semmit nem számol a játék.
4. Skorpion fent a domb tetején, lőném, de a célzókör ugrál fel-le, fel-le... még mindig nem tudták megcsinálni, hogy ilyen ne legyen?
5. Somua-val lövök, célzókör 3/4-ét betölti a 150 méterre lévő tank, 5 lövés - 1 lepattanó összesen... imádom az RNG-t.

Amit észrevettem: a LIGHT tankokat mintha állandóan valami angyalka védené.

A hálózat tökéletes, nem volt LAG.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#185814) ollie válasza KisApám (#185813) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 4-es ismert hiba ,a többinél valszeg minden rendben volt. Ha adsz replay-t, megnézzük.

***

(#185815) KisApám válasza ollie (#185814) üzenetére


KisApám
addikt

Ismert hiba? Akkor az elmúlt kb. 4 évben semmit sem csináltak vele...

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#185816) KISDUCK válasza KisApám (#185813) üzenetére


KISDUCK
addikt

1. Az álca így működik, meg kell szokni. Az ebr-nek van 19,xx % álcája, erre még rájöhet a camo skill, + a bokor, ha nem lövi el magát biztos nem fog látszani 100 méterről. Proxy spot 50 méteren belül működik.
2. BC 12t-hez jó lenne a replay, de esélyes hogy a tank tornya és a test között ment el a lövedék.
3. A skorpiónál nem lehet hogy szétesett a célzókör és a célzási irányzék? Olyankor nem mutatja a kontúrt, amíg nem emeled meg a segéd vonalakat.
5. a Somuának elég nagy a szórása, sajnos benne van a pakliban, hogy a lövedék megy a világűrbe, ha nem fedi a célzókör a tankot.
A lightokat nem védi angyalka, csak a sebzés modell már majdnem követhetetlen, hogyan működik. A lánc elnyelheti a lövedékek sebzését anélkül, hogy leláncolnák. Kerekeseknél gyakori a kerék lövés aminek nincs semmi látszatja. Mostanában a kefires dobozokkal könnyebben lehet pattintani, ha a legkeményebb helyen találod el és a becsapódási szög se kedvező, akkor pattanhat a lövedék annak ellenére, hogy bőven át kéne ütnie. BC25t-vel volt hogy az ellenséges BC25t 3 lövését pattintottam.

(#185817) Barret001 válasza KisApám (#185815) üzenetére


Barret001
addikt

2-3 perces csatákat kihagytad!

(#185818) h1mpi válasza KisApám (#185815) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ami nem hoz pénzt, azt leszarják az oroszok

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#185819) bigobert válasza h1mpi (#185818) üzenetére


bigobert
tag

Valaki iskolába jár, hogy ezt megtanulja 😈

(#185820) BÁ Nutrition válasza KisApám (#185813) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Mar ket eve van progetto a jatekban? Vagy most vetted hirtelen felindulasbol?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185821) zodo


zodo
nagyúr

Vicces néha hogy milyen csapatokat kapok. :(((
Heti küldi utolsója, "légy top 5 sebző közt" a nyomi legénységgel felvértezett BC 12t -el Tier X csatában.
Redshire fentről begurultam D7 sövényesbe és csak álltam a csodára várva.
Vége felé amikor már sokan elhulltak betalált az Amx 13 90 aki megkapta a tárat és mindez elég volt a top 5-be.

(#185822) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Supertesten a tier 6 Black Prince. Dez csatornáján meg lehet kukkantani.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#185823) Barret001 válasza zodo (#185821) üzenetére


Barret001
addikt

Még az előzőt sem kezdtem el. Ráadásul mindig a bukó csapatba kerülök.Örülök ha 40% winrét felett zárok...

[ Szerkesztve ]

(#185824) jano_77


jano_77
nagyúr

Az nekem durva csak, hogy mostani Frontline-os csatámban láttam már vkit Emil 1951-el játszani!? (sima zöld játékos - biztos rengeteg ideje van játszani) De hogy azt a 12 értékelést vagy mi a szöszt, hogy a pékbe szedte össze már?!? :F :U Tudom, én vagyok a béna, de nekem még a 6 se jött össze az STA2-re. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185825) #77646080 válasza jano_77 (#185824) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nincsen ebben semmi durva, úgy gondolom. Ismerősöm a ma esti első Előrenyomulás előtt szerezte meg.

(#185826) Barret001 válasza jano_77 (#185824) üzenetére


Barret001
addikt

Itt is van olyan,aki simán megy 70 csatát egy nap.A nagy számok törvénye alapján szerencséje is lehet.

(#185827) ako001 válasza jano_77 (#185824) üzenetére


ako001
aktív tag

Pedig semmi extra nem kell hozzá.Nekem átlag 40 csata/1 pont,és én bot vagyok hozzád képest :DD Amúgy én is zööd vagyok :))
Az első 2 szezon volt kemény számomra ahol 2 szintet kellett teljesíteni,most már szerdára megvan a szint,és dolgozok mellette 9 órát/nap :D

[ Szerkesztve ]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#185828) jano_77 válasza ako001 (#185827) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ok az tény, hogy az idei szezonban keveset megyek, mert van, hogy akkor sem játszom, mikor lehetne. Egyszerűen úgy érzem, hogy belefáradtam, kiégtem. Már nem vonz annyira mint mondjuk egy évvel ezelőtt. Lehet tényleg csak ennyi az oka, hogy én még ennyire távol vagyok tőle. ;) :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185829) ako001 válasza jano_77 (#185828) üzenetére


ako001
aktív tag

Én valamilyen oknál fogva élvezem ezt a játékmódot,annak ellenére,hogy egy grindelös sz..rt csináltak belőle az előző szezonhoz képest.
Az Emil1951 egy ipari hulladék,az ágyú karakterisztikája borzalom.
Ezt randomban senkinek sem ajánlanám használni,Fl-ben el lehet pötyögni,de ennyi.
Itt már leszoktam róla,hogy Lt.k re lövöldözzek vele,kerekesekre meg pláne nem :(((

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#185830) Barret001


Barret001
addikt

Vajon jó legénysége lehet? :D

(#185831) ooloo válasza Barret001 (#185830) üzenetére


ooloo
őstag

De még milyen jó ..... azért rendes tőle , hogy foglalkozik a kezdőkkel . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#185832) kchryss válasza jano_77 (#185824) üzenetére


kchryss
addikt

Azt ugye tudod, hogy a 12 tekintély pont nem 12x30-at jelent? :)
Az 1. 30-ért 1 pont jár, utána a 2.-6.-ig 2 pont, aztán a 7.-8. 3 pont, 9. 4 pont, 10. 6 pont.
Magyarul az Emil-hez 7x30-at kellett csinálnia annak aki kiváltotta, mert 1+2+2+2+2+2+2=13 pont. Most van az 5. frontline hét, ezalatt meg lehetett csinálni 7x a 30-at.

Egyébként én is jól le vagyok maradva. Az 5 frontline hétből 3-at teljesen kihagytam, most pótolom az előzőeket.

Most tudok egy kis mérleget is vonni a 4 nap alapján.
34 frontline csatát mentem. 2 744 000 kredittel kezdtem, most 12 165 000 van. Vagyis 9 421 000-et kerestem, ami csatánként 277 000 kredit átlagban. Prémium fiók és személyes +50%-os kredit tartalék folyamatosan volt. Klános +30%-os kredit bónusz kb 8 csatában volt.

[ Szerkesztve ]

(#185833) Barret001 válasza ooloo (#185831) üzenetére


Barret001
addikt

Szerintem jótékonykodásból csinálja! 6 tankja van,de csak evvel játszik. Lehet hogy Kalkuttai Szent Teréz reinkarnációja személyesen:D

(#185834) Imilenni válasza kchryss (#185832) üzenetére


Imilenni
addikt

Szóval ha most kezdtem neki, esetleg van még esélyem arra hogy 6 tokent összeszedjek? (STA)

Press "F" to pay respects.

(#185835) Bobyjack válasza Imilenni (#185834) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Simán. Ahhoz elég 4 szintet teljesíteni. A hátralévő 5.5 Frontline héten ez lazán teljesíthető.

(#185836) jano_77 válasza kchryss (#185832) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen ezzel tisztában voltam - csináltam is egy kigyűjtést erről korábban, csak hát ez akkor is - számomra legalábbis - durván sok gép előtt töltött időt jelent. Mert a mostani szériában sajnos jóval lassabban, gyengébben gyűlnek a pontok mint a tavalyiban. Én így érzem, tapasztalom. Az elején kb 10-ig a 30-ból viszonylag gyorsan lehet haladni, de utána már elkezd igen belassulni, nyögvenyelőssé válni és ez az, ami kiábrándulásomat okozza a moddal kapcsolatban, pedig én is nagyon kedveltem tavaly, sokkal jobb mint a random. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185837) Imilenni válasza Bobyjack (#185835) üzenetére


Imilenni
addikt

4x30 ugye?

Press "F" to pay respects.

(#185838) jano_77 válasza Imilenni (#185837) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most már elegendő lesz 3-at megcsinálnod, mert egy 30-asért 2 pontot kapsz. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185839) Bobyjack válasza Imilenni (#185837) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Igen. Mert az első 30-asért csak egyetlen pontot kapsz. Tehát 3x30 csak 5 pontot ér, ami meg nem elég.

(#185836) jano_77: Persze, hogy egyre lassabbnak tűnik, mert lineálrisan egyre több XP kell a szintekhez. Az elsőről a másodikra még elég 300, míg az utolsó lépéshez 1700 kell. Az első szinten egy tábornok ranggal egyből a negyedik szintre lépsz, míg a végén már egy szintlépéshez sem elég ez a rang.

(#185840) jano_77 válasza Bobyjack (#185839) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jaaaa....igen, ezt jól benéztem, mert hiába most kezdi el, attól még az elejétől kezdi. LOL :U :(((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185841) bigobert válasza Barret001 (#185830) üzenetére


bigobert
tag

Most miért?
1. Lehet, hogy az öreg ezt vezette fiatalon, és csak nosztalgiázik :)
2. Lehet, hogy tetszik neki a tank, és sikerélménye van játék közben. :D
"Csak ült ott csendben. (Játszott, és sikerélménye volt.) Pont mint egy pszichopata." :D
Vannak ilyen állatok, akik ismerik magukat, és tudják, hogy pl. 5 egységnyi sikerélmény alatt nem nyújt élvezetet a játék, ezért oly módon játszanak, hogy örömet nyújtson a szabadidő eltöltése.
Én bolond meg szenvedek t10-ben, hogy lesebezzem a hp-m :D Tazilon az USA szerveren is ment kb 40.000 csatát a VK28-cal, és élvezte. Jó is volt nézni, ahogy játszik vele. Ahogy a 6-ossal pedózta a 9-eseket :D
Szóval szerintem tök olyan, mintha a saját frusztrációnkat vetítenénk ki másokra. Nyugi, én is tele vagyok :)

(#185842) Raysen623 válasza Bobyjack (#185839) üzenetére


Raysen623
addikt

Na ne játszuk már el hogy a tábornoki rang elérése gyerekjáték mert nem az. A többség Lieutenant vagy max Captain szintre képes eljutni, és már azzal is szépen lehet haladni. Aki nehéz vagy közepes tankkal tud csak játszani, azoknak lényegesen nehezebb dolguk van mint egy agyon buffolt EBR szarral rohangáló játékosnak vagy bármilyen könnyű tanknak. Jelenleg ők élvezik a legtöbb előnyt és védelmet Frontline-on.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#185843) Imilenni válasza Raysen623 (#185842) üzenetére


Imilenni
addikt

Szerintem inkább csapattól függ, és kezdő oldaltól hogy milyen eséllyel érhető el a legmagasabb rang.
Átlag, hétvégi játékos vagyok, mégis az utolsó előtti rang szinte mindig összejön.

Press "F" to pay respects.

(#185844) xAttilax válasza bigobert (#185841) üzenetére


xAttilax
őstag

+1
Nagyon szépen leírtad a lényeget

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#185845) KisApám válasza Raysen623 (#185842) üzenetére


KisApám
addikt

Igazad van.
Én CSAK a legénység képzés miatt megyek két dög lassú prém tankkal: 1 francia Somua és egy angol Centurion 5/1.
HA elérem velük a Captain-t az már csoda. Foglaláshoz sosem érek oda szinte, üldözni-menekülni lassúak. Sima csatákhoz OK, de ekkora térképen nem használhatók.
A light tankokkal és a gyors táras tankokkal (Lor 40t, Progetto 46) lehet itt kaszálni.
A light tankoknál meg nálam általában 6 lövésből 2 lánc, 2 lepattanó, és 2 sebző lövés.
Menet közben az EBR meg lazán szétlőtt, megint.
Ez van.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#185846) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hihetetlen mennyi hülye játszik most is. Frontlines-ban egymás után kétszer voltam olyan csatában, hogy végignyomtak egy frontot, majd rögtön mentek a célpontokra. De nem ám pár játékos, hanem a támadók több, mint fele. Közben a védők nagy része 1 spawn pontnál farmolta a szerencsétleneket, akik már nem tudtak máshol spawnolni, mert a 2 másik front betelt. Nem is lett egyik játékban sem jobb a harmadik rangnál, ami 350 pont. Ennyire hülyék hogy lehetnek? Nem esik le nekik, hogy ha gyorsan akarnak haladni a presztízsekkel, akkor nagyobb rang kell?

***

(#185847) kchryss válasza KisApám (#185845) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon túl voltak tolva a light-ok és az arty-k. Ezért jó, hogy lecsökkentették náluk a harci tartalékok számát 3-ról 1-re. Így is a light-okkal lehet a legjobban haladni, de a 3 tartalék azért sokat segít a heavy-knek ha jól használja fel az ember.
Tegnap FCM-mel elnyomtam egy légicsapást vakon az éppen foglalás alatt álló "A" szektorra miközben én valahol a "C" szektorban szerencsétlenkedtem. 81 bázisvédési pontot kaptam érte. Kb másfél rangot ugrottam ettől az egy légicsapástól. Fogalmam sincs mi volt annál a bázisnál, mert én máshol voltam semmit sem láttam, nem tudom hogyan adja a bázisvédelmi pontot, de nagyon meglepődtem. Nagyon sok xp-t kaptam érte.

(#185848) Imilenni


Imilenni
addikt

Kár hogy nem menti a replayt erről a 30 v 30 módról a játék.
Az előbb kétszer lőttem egy WZ-re, kétszer eltűnt egyszerűen a lövésem..wtf?

Press "F" to pay respects.

(#185849) ollie válasza Imilenni (#185848) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, mindegyik fajta csatáról menti, Frontlines-ról is, meg Grand Battles-ről is.

***

(#185850) wwenigma válasza kchryss (#185847) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az arty nagyon nem, annak kellene 2 hogy ellassa a feladatat....nem eleg hogy idiotakkal van tele a meccs es keptelenek figyelni a minimapot hogy hol nincs ember ami kereszttuzet adna, még ez is...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.