Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#185951) lacibacsi válasza lnk (#185950) üzenetére


lacibacsi
addikt

10 etap, 10 szint. Én is így tervezem és nem csak az idegrendszer megóvása miatt. Egészen egyszerűen rengeteg időt vesz el egy magamfajta átlag(alatti) játékostól. Viszont működik bennem a "csakazértis" dolog...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#185952) Imilenni


Imilenni
addikt

Afkolók kapnak pontot egyébként?
Mert rengeteg van.. :U

Press "F" to pay respects.

(#185953) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Progetto 46-ból elég sok gamebe találkozok sokan tolják vele. Ennyi jó gép? Mert nekem jónak tűnik amikor találkozok vele. Nekem nincs meg.

(#185954) jano_77 válasza Khaosz55 (#185953) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon jó. Talán A legjobb 8-as med :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185955) jano_77


jano_77
nagyúr

Jól indul a mai napom is: 2 csata, mindkettő csata közben megszakad a kapcsolat is kibasz asztalra. Elsőnél még a gépet is újra kellett indítanom. :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185956) lnk válasza lacibacsi (#185951) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen sok idő nagyon. Most három napig nem volt dolgom egész nap nyomtam de most estére már elfáradtam. Ezen a héten csináltam a legtöbb tábornokot. Minimum 10 biztos összejött nem számoltam. 4. tekintély 0 szintről felmentem 5 + 28-as szintre. Most este meglehetett volna a 6. is de inkább elmentem előrenyomulni a klánnal annyira belefáradtam és bele is untam már. Ha lenne másik pálya vagy inkább másik két pálya még azért az dobna számomra egy kicsit rajta. Kár hogy nincs frontline stat a játékban azért kiváncsi lennék mennyi játékidő ment bele nekem eddig. Köszi az infót mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#185957) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valaki mondjam ár meg, hogy a tier 5-ös leoparddal mi a koncepció. Scoutnak pocsék, mert úgy mozog, mint egy bálna, egy csomó med jobban gyorsul, így nem lehet odaérni semmi scout pozícióba időben. Brawlernek meg szintén pocsék, mert nincs tűzereje, és kicsi a hp-ja is. Szóval mit kell ezzel csinálni?

***

(#185958) h1mpi válasza ddt500hu (#185943) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ma nagyon adta a Frontline 4/4 win és 900 pont mindegyik meccsen (mindig egy hajszállal maradtam le a tábornokról), de ezalatt a 4 kör alatt olyan szinten untam meg, hogy csodálom azokat, akik napokat mennek ezzel a móddal....

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#185959) Stigma.HC válasza h1mpi (#185958) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Első hetet végig toltam minden délután késő estig. Ki is égtem tőle jó 3 hónapra :D Most játszottam vele megint kicsit többet, kredit farmolás miatt. 20 milla össze is jött most.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#185960) h1mpi válasza Stigma.HC (#185959) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Arra mondjuk tökéletes :K

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#185961) Kelvin válasza ollie (#185957) üzenetére


Kelvin
őstag

Hát nem Tier 5-ben Wn8-at húzni és gunmark-ot növeszteni. :DDD

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#185962) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A mai utolsó csatám. Csak azért érdekes mert a 24 perces csatából az első 22 percben a Skorpio G-vel mentem.

(#185963) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Az FL hét lezárásának ez így rendben van:

(#185964) jimmy74 válasza ollie (#185925) üzenetére


jimmy74
őstag

Nekem azt írta az Fl hogy elértem a max tekintélyt és csak a következő epizódban növelhetem ezt.
A kérdésem az lenne hogy ha pl megveszem a tekintély által szerzett pontokért a wz-111 ez pl de nem kéne csak példa akkor elveszítem az érte kapott pontokat vagyis akkor hogy tudom megvenni megszerezni pl majd az utolsó tankot mert gondolom annyival kevesebb pontom lesz amibe a wz került?!
Akkor lesz esély annyi pontot szerezni mèg a többi epizódban hogy elég lesz az utolsó tankra is?!

WoT:jimmbo

(#185965) wwenigma válasza jimmy74 (#185964) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az össz pontszám elég az Emilre és az utolsó tankra. Szóval ha nem kell az Emil akkor elméletileg marad elég hogy megvegyél egy kicsit. Ha jól néztem.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185966) ollie válasza jimmy74 (#185964) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármelyik 2 tankra elég a pontszám, de csak kettőre.

***

(#185967) hmb válasza ollie (#185957) üzenetére


hmb
aktív tag

Camora kell gyurni meg latotavra. A meccs elejen csak spottolsz egy bokorbol aztan ahogy ritkult a csapat lehet menni kitarazni az ellen seggebe.rohadt fun tank

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#185968) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Ez a mocskos hanyinger takony csalo fos mar megint szarra csalja a meccseket. K anyjat

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185969) egyedülülő válasza BÁ Nutrition (#185968) üzenetére


egyedülülő
őstag

Ez csak egy játék. Nem szabad túl komolyan venni.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#185970) Barret001 válasza BÁ Nutrition (#185968) üzenetére


Barret001
addikt

Szerintem nagyon igazságos a játék! Az ügyeseket kényezteti,a kezdőket meg segíti.És is zsinórban nyerem a meccseket! Meredeken emelkedik a nyerési arányom! Remek csapattagokkal játszhatom az utóbbi 1-1,5 hónapban... Mutatom az eredményt!:

[ Szerkesztve ]

(#185971) Melorin


Melorin
addikt

Ez tegnap jött össze :D
[link]

(#185972) jano_77 válasza Barret001 (#185970) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem is frankón meglátszik a tegnapomon, hogy a drága szolgáltató miatt egyetlen csatát sem tudtam végig játszani az elejétől a végéig, mert mindegyiknél megszakadt az internetkapcsolatom! Köszönöm DIGI. :W
Még jó, hogy elindítottam 3 db kétórás boost-ot. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185973) BÁ Nutrition válasza egyedülülő (#185969) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nem veszem, de kb annyira feltud idegelni pillanatokra ami ilyen vallalhatatlan benyogeseket eredmenyez.
Az mas kerdes h a csalo blokkok utan 2perccel mar semmi bajom nincs.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#185974) jano_77 válasza Melorin (#185971) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tipikus példája azon csatáknak, amiket kapok folyamatosan: ott állt egy rahedli csapattársad Tőled pár méterre, de nem mentek volna segíteni számodra, hagyták, hogy kifilézzenek, ők meg ácsingóztak az épületek takarásában.
Amúgy szép mutatvány volt. :K :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185975) wwenigma válasza jano_77 (#185972) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Meg se szólalok. :B [link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#185976) Barret001 válasza wwenigma (#185975) üzenetére


Barret001
addikt

Lassan eljutunk oda,hogy csak az unikumok mennek 55% fölé! Alap követelmény ehhez a szinthez: Lőj ki csatánként átlagosan 5 tankot,és sebezd le átlagosan a hp-d dupláját.

(#185977) inferno88 válasza wwenigma (#185975) üzenetére


inferno88
őstag

Látom te is mindig postázol egy üveg pálinkát Serb-nek. :DDD

[link]

Semper fi!

(#185978) peterson79 válasza Melorin (#185971) üzenetére


peterson79
őstag

Ez mekkora már 😆😆😆
Szép volt.

(#185979) Barret001


Barret001
addikt

Csak light tankkal játszom.Nagyon sokat spotolok,és azért kicsit lövök is,hogy meglegyen a véennyóc.
Ennyit ér:

[ Szerkesztve ]

(#185980) peterson79 válasza Barret001 (#185979) üzenetére


peterson79
őstag

Mivel szoktál mostanában menni?

(#185981) Barret001 válasza peterson79 (#185980) üzenetére


Barret001
addikt

Luchs.Sajnos nem lehet hibázni vele,mert egyből garázs...De jó kis agilis gép.Néha T-50,pár kör Mt-25.

[ Szerkesztve ]

(#185982) jano_77


jano_77
nagyúr

Árulja el nekem vki, hogy hol találom a Matricákat? Most pl az egyik küldetés sorozatért lehetett kapni Karom matricát, de nem találom sehol!? :K :(
Nem minden tankra lehet matricát tenni!? Megtaláltam - a 10-es Type-nál van, 9-es UDES mednél nem volt.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185983) #77646080 válasza jano_77 (#185982) üzenetére


#77646080
törölt tag

A leírásában olvasható, hogy VIII-as vagy X-es járműre tehető a Karmolás (ami amúgy a "sérülések" altípus alatt fut).

(#185984) peterson79 válasza jano_77 (#185982) üzenetére


peterson79
őstag

Legegyszerűbben úgy találod meg, hogy a saját összeállítás vagy min belül, bal oldalt ráböksz a garázs ikonra, akkor csak azt látod ami neked van (a garázsban/raktárban), aztán elkezded keresni középen a lehetőségeket, színek, matricák, feliratok stb...

(#185985) jano_77


jano_77
nagyúr

Nem azért mert top sebző voltam, de azért ez elég kemény nem!? :Y :W

és mindez a top tier tankokkal. Miről beszélünk, mikor azt mondják egyesek, hogy jó irányba halad a játék és nincs még veszve!? Tessék? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185986) Barret001 válasza jano_77 (#185985) üzenetére


Barret001
addikt

Utóbbi másfél hónapban a meccseim 60%-a ilyen.És többször becsúszik alulra 4-5 nullázós tank.

(#185987) kchryss


kchryss
addikt

23 ezer xp-t kaptam egy csatára. :Y :DDD :C

(#185988) ollie válasza kchryss (#185987) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szép!

***

(#185989) kchryss


kchryss
addikt

AMX1390 ász. A vége mókás volt. Ellenfél 704-e az oldalára borult. Gondoltam fejre állítom, hogy stílusos kill legyen, ami sikerült is, de sajnos nem adta meg nekem kill-ként. :)

[Replay]

(#185990) peterson79 válasza kchryss (#185987) üzenetére


peterson79
őstag

Csíííter!!!!
:C :C :C :C

(#185991) Pakmara válasza kchryss (#185987) üzenetére


Pakmara
őstag

Grat! Főleg annak a fényében, hogy ismerem és (számomra) mennyire esetlen ez a tank. (Utálom és béna is vagyok vele..)

(#185992) inferno88


inferno88
őstag

Skacok, 50TP prot. 8700-ért szerintetek megéri?

Semper fi!

(#185993) Barret001 válasza kchryss (#185989) üzenetére


Barret001
addikt

Ennek a borításnak ellenkezőját láttam youtube.on. :D Eredmény:kilövette saját magát...

(#185994) Jokerdapro válasza jano_77 (#185985) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Gondolom nem mondok nagy okosságot, ha mindenki átlag kilő 1500at a hp poolból, akkor te nem durrogtatsz 4k-t. Vagy mégis mi az elképzelés, mindenki ugyanannyit lőjön? :)

(#185995) peterson79 válasza jano_77 (#185985) üzenetére


peterson79
őstag

Van egy jó tanácsom, aztán vagy meghallgatod vagy nem.

Picit dőljél hátra és olvass vissza pár napot vagy hetet miket irkálsz be ide a fórumba. Téged ez a játék nem szórakoztat, ez tény, már régen észrevettem, de szerintem más is.
Viszont akkor el kellene gondolkozni, hogy hol a hiba és elsősorban ne másokban keresd. Mielőtt felkapod a vizet, nem csak Te lehetsz a hibás, nem erről beszélek, de ezeket a dolgokat el kell engedni, mert ezekre nincs hatásod, az RNG, a többi "bot", az időjárás...soroljam még?
Te megteszed a dolgod és ennyi, ezt kell benne meglátni, hogy adott szituban hogyan szerepeltél és kész, nincs tovább, jöhet a következő kör, az előző hibáiból meg tanulsz, kész...

(#185996) jano_77 válasza Jokerdapro (#185994) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem mondasz újat és hogy mit várok!? Kiegyenlített csapatokat és kiegyenlített csatákat! Amiről beszélünk qvára nem ebbe a kategóriába tartozik! SŐT

peterson79: tisztában vagyok azzal, amiket írsz és még igazat is adok Neked! Tudna ez így működni abban az esetben, ha nem mindig a bré rossz végén lennék WG kegyeiből! Ha mondjuk lenne 1-2 ilyen pocsék nap, amikor bármit tehetek vesztünk, mert retard a csapat, de aztán jöjjön 1-2 olyan nap is, amikor nem debilek közé rak a játék és lehet élvezetes csatákat játszani. Ebben az esetben még az sem érdekelne, ha veszítenénk, de legalább játék lenne és nem dara! És ez utóbbi igaz arra is, ha mi darálunk, mert abban sincs semmi élvezet.

MÁS:
EBR105: ez táras vagy nem táras? Most volt egy csatám - de korábban is megfigyeltem már - ahol legalább olyan gyorsan tüzelt az ellen EBR105-e, mintha egy táras light lenne. Minimum 2, max 2 sec lövésenként. :F
Megnéztem Tanks.gg oldalon és hát rohadtul nem 12 sec-ént lőtt a srác az biztos! Ok, legyen Neki kávé, bia és venti illetve töltésgyorsító, még akkor is CSAK 9.67 sec! Nem 3! :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185997) jano_77 válasza jano_77 (#185996) üzenetére


jano_77
nagyúr

Max 3 akartam írni, csak mellé ütöttem :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#185998) ollie válasza jano_77 (#185996) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az EBR105 nem táras, és nem lőhetett 3mp-nként. Valamit elnéztél szerintem.

***

(#185999) lacibacsi válasza jano_77 (#185996) üzenetére


lacibacsi
addikt

"ha nem mindig a bré rossz végén lennék "

Megnézve a statisztikádat, azt kell mondjam:
Hidd el Jano, hogy a játékosok 95%-a szeretne a brének azon a végén lenni, amin te is vagy!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#186000) jano_77 válasza lacibacsi (#185999) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez a statisztika kb 1-1,5 éve csak legjobb esetben is stagnál, ami valszeg azért is van, mert elértem a határaimhoz, de kisebb részben az is, hogy sorozatosan az agyatlanok közé kerülök és legtöbbször arra sincs idő hogy a HP-t lesebezzem. :U

Ollie: lehet, hogy nem 3 volt, de a nyakam rá, hogy sokkal gyorsabban lőtt mint akár a 9,67 sec.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.