Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#177651) Jokerdapro válasza galervin93 (#177649) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ha megszokod hogy kicsit lassan száll a lövedék még artyhoz képest is jó lesz az! ;] (legalábbis én lassúnak érzem, meg persze azt az anomáliát hogy gyorsabban tölt mint ahogy szükül. ;] ;] )

(#177652) kchryss válasza zola96 (#177636) üzenetére


kchryss
addikt

Kíváncsi leszek lesz-e olyan humoros valaki, hogy arty-ra disznó emblémát rak. ;]

(#177653) Project: A válasza Papooo (#177648) üzenetére


Project: A
tag

Az biztos....
Mikor a szerencsétlen heavy tankkal forogsz összevissza mert 3 arty lő egyszerre, amiből kettő egy szaros BC plusz ráadásként egy amcsi T92..... persze leláncolnak, visszateszed gurulsz 1 métert akkor már kész van a BC a következő lövésre.... és megint állsz.... nem beszélve arról, hogy a tankodba vernek még repeszpáncéllal is 300-400-at....

Lássuk csak...., élvezkedik ez a 3 szar egy bokorba és közbe ontja az áldást a terepen kínlódó / flame-ket megtűrő játékosokra..... Nézzünk például, egy S. Conq-ot, .... 2400 hp - 300 - 400 -150 (egyik arty mellé lőtt..) felrakod a láncot, (1550 életerőd van) belő egy Type5, marad 900, megpróbálsz tolatni, és már a tököd ki van hogy a 3 bokor "recsigép" megint kezdi a műsort....

Ez aztán a játék, a rengeteg hibát és a foss talicska RNG rendszert nem nézve....
De hát nah, mi így szeretjük... Játszunk, néha verjük az asztalt és ennyi. :K

(#177654) stork13


stork13
aktív tag

QB teszt szerveren a francia kerekeseket próbálgatja, ha valakit érdekel.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#177655) inferno88 válasza galervin93 (#177649) üzenetére


inferno88
őstag

Nekem is kipottyant az E25 és a Lefh, de ez most komoly? Most néztem a gg-n és 8 másodpercenként lő? Ez elmebeteg. Akkor már értem, hogy hogy a fenébe szednek ezek engem szét, amikor az ellenfélnél van egy ilyen. Mikor tök hamar kaptam két találatot egymás után, akkor az ellenfél listáját néztem, hogy mégis hol van a második lefh.

Semper fi!

(#177656) zola96 válasza kchryss (#177652) üzenetére


zola96
senior tag

Köszi a tippet 😁

(#177657) Papooo válasza Project: A (#177653) üzenetére


Papooo
senior tag

Ünnepek alatt betett st-i-vel redshirere.
3 tizes arty oldalanként, ezért a dühöngő helyett bementem középre a capkörhöz bohóckodni.
3k pattintás és valami 7k kombinált jött össze az alatt a 4-5 perc alatt amíg szétkapott az ellen.
Persze az ellen artyjai, ahogy az várható volt, a dühöngőt lőtték, és ahogy szintén várható volt, a domboldal tele volt (gyorsan elkopó) sniperekkel. ;]
Mivel az esetek döntő többségében lehet tudni, hogy hova megy az artyfókusz, így van lehetőség elkerülni, vagy kihasználni.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#177658) stork13 válasza inferno88 (#177655) üzenetére


stork13
aktív tag

Dobj rá egy távcsövet és egy jó legénységgel 498 méter látótáv, tier 5-ben, artival.
Ki lehet használni néha ezt a tulajdonságát is. :DDD

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#177659) inferno88 válasza stork13 (#177658) üzenetére


inferno88
őstag

Igen, azon csak csipáztam, hogy 390m az alap. Azt sajnálom, hogy a Chimera küldetésekhez orosz arty kell és nem francia, mert akkor értelme is lenne a legénységképzésnek.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#177660) sequator válasza Project: A (#177653) üzenetére


sequator
senior tag

3 arty az igen durva tud lenni. Ilyenkor a HTkel unortodox helyekre menni. :)
Gyakran az összes HT az elérhető fedezékek mögött kuksol. Igen élvezetes csaták szoktak lenni. :(((
Mondom úgy, hogy szeretek artyzni is és nem vetem meg az 1-2 arty jelenléte jelentette kihívást sem.

De amikor 3 van, akkor senki nem mer csinálni semmit és az a csapat nyer, ahol jobb spotterek és artysták vannak. Ilyenkor elég esélytelennek érzem magam majdnem bármiben és azt kívánom, hogy én is artyval jöttem volna. :D

sautia

sequator

(#177661) emre válasza kchryss (#177630) üzenetére


emre
veterán

Nekem a 7-es tetszett és jól is ment vele szerintem a tierjében akkor talán az volt a legerősebb (1,4k dmg/2,5k wn8 / 61% win), a 8-as tényleg vacak volt és nem is ment vele annyira (1,5k dmg / 1,9k wn8 / 55% win), a kilences ismét tetszett de a statom azzal volt a legszarabb (1,8k dmg / 1,6k wn8 / 50% win).

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#177662) kchryss válasza inferno88 (#177659) üzenetére


kchryss
addikt

A második kampány küldetéseknél 6-os tank a minimum. Vagyis lefettyel akkor sem lehetne küldetésezni ha nem francia lenne.

(#177661) @emre:
Amikor te ezeket húztad akkor ez még egy másik játék volt, azóta sokat változott a meta és át is lettek alakítva ezek a tankok az ágon. :)
Szerver stat szerint egyébként nem olyan rosszak ezek a francia TD-k, mint amennyire utálom őket, valószínűleg nekem nem állnak kézre.

(#177663) KISDUCK válasza Project: A (#177653) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én szeretek artyzni, de egy balance tényleg beférne a rendszerbe, maponként 2 elég lenne szerintem legtöbbször ahogy észre vettem 3-as felállásból úgyis csak 1 nagyon max 2 tud hozzáadni értéket a meccshez. A bc-t átalakíthatnák egylövetűre, mert így tényleg élmény romboló kategória.
Amit viszont rühellek az a halálcsillag és a kukásautó. Nevetséges hogy egy 1800 hp-s medet oneshotolnak. A troll gunokra ráférne egy nerf meg az rng is tévozhatna a játékból.

(#177664) inferno88 válasza kchryss (#177662) üzenetére


inferno88
őstag

Igen, tudom. Azért írtam, hogy "mert akkor értelme is lenne a legénységképzésnek". Mert így fölösleges a francia artyval játszanom, hogy kihúzzam a legényeket egy 6+-os artyhoz.
Így majd néha napján kigurítom a lefh-t, de nem gyakran(4.45% a SPG használat nálam)

Semper fi!

(#177665) Papooo válasza kchryss (#177662) üzenetére


Papooo
senior tag

Csak az Excalibur hajtható hatosokkal, a következő járgány küldetéseinél már minimum hetes vasak kellenek.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#177666) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

QB tesztszervert tolja az uj kerekes jarganyokkal....hát...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177667) kchryss válasza wwenigma (#177666) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem ez már túl gyors. Nekem már a 9-es és 10-es light-ok is túl lettek tolva sebességben. Kopnak a reflexeim, nem tudom őket már normálisan sem irányítani sem eltalálni. Én nagyon nem örülök ezeknek a kerekes izéknek. :(((

(#177650) @Snooker:
Teszt szerver kb 3 hétig szokott tartani. Minden attól függ mennyi mindent kell tesztelni, milyenek a visszajelzések.
CW kampány közben nem lenne logikus bedobni a kerekes járműveket, mert azzal előnybe kerülhetnek azok akik free xp-ből ki tudják húzni a 10-est. Ennek ellenére ha jól rémlik előző 2 kampánynál pont kampány közben dobták be az éles patch-et és mind a két esetben jött is új tank velük. Ha tippelnem kéne azt mondanám február 6. körül jön az éles patch.

[ Szerkesztve ]

(#177668) sanya53 válasza kchryss (#177667) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nekem sem jönnek be ezek a gokartok. Utálom én is őket, már túl sok van belőlük a játékban szerintem.

(#177669) peterson79 válasza Stigma.HC (#177618) üzenetére


peterson79
őstag

Nem azt mondtam, hogy biztosan azt fogja adni, hanem, hogy a tök véletlennél azért nagyobb eséllyel azt ami neked kell. Amint látom van olyan akinek fogalma sincs a működéséről...

Egyébként no offense, de elég gyakran látom itt, hogy valaki beír jószándékból valamit - hogy segítsen, mert van aki nem minden nap olvassa ezt a szart, - a sok okos meg elküldi a halál faszára majdhogynem, egy köszönet helyett...

mondom, no offense, de már a tököm tele van az ilyesfajta hsz-ekből...

(#177670) wwenigma válasza kchryss (#177667) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most T100LT-t probalja, igencsak latszik hogy dolgozik vele a kerekes dodzsemek utan. Nem tudom mi lesz a vege, szerintem a problema az lesz amikor radrushol egy ilyen, az elso lovest cseszheted mert benyeled es utan a csapaton mulik hogy kapja e fokuszt a kis yolo noob vagy le tud lepni. De ez a 100km/h-val jobbra balra szaguldozas hat...lassuk majd elesben, egyelore tul sokat rak be tesztszerveren az MM egy egy meccsbe, igy sokkal rosszabnak nez ki mintha csak 1-2 van.

mod: ez mi a t*köm volt. :D Lagszerver, spot leesés 100 méterre meg minimapon hogy mozognak bakker....

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177671) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

:DDD [link]

Ez beteg lesz....most rakom fel, 4+7+8GB a HD kliens, jon gyorsan...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177672) Barret001 válasza wwenigma (#177671) üzenetére


Barret001
addikt

Remélem hamarosan jönnek a harci helikopterek,és a bombázók is!

(#177673) wwenigma válasza Barret001 (#177672) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jaja, és a WT auf E100 is vissza mert azon légvédelmi ágyú volt! :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177674) sequator válasza peterson79 (#177669) üzenetére


sequator
senior tag

Nem hiszem, hogy a patch notesban bár hol is szó volt róla, hogy nagyobb eséllyel adja. Az a funkció csak arra volt jó, hogy ne kelljen a tavalyihoz hasonlóan állítgatni (és esetleg rosszul beállítani) a Decoridert.
Egyszerű kényelmi funkció, semmi több.
Ha neked érzésre jobban adta, az csak szerencse volt.
Lásd a reggeli hozzászólásom, én is úgy használtam, ahogy írtad mégis néha 3-4-re adta be ami kellett, néha meg sorra elsőre.

sautia

sequator

(#177675) Barret001 válasza wwenigma (#177673) üzenetére


Barret001
addikt

A játék címe World of tanks.Nekem a tank a lánctalpas páncélozott járművet juttatja eszembe. Lehet maradi vagyok? :D Ha kerekes jöhet,akkor bármi más is. Motorcsónak? Szinte minden pályán vannak vizes részek!

(#177676) dvids válasza Barret001 (#177675) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem olyan nagy elhajlás ez, egyébként meg nem szabad leragadni. A játék addig marad érdekes, amíg kerülnek bele újdonságok. Persze nem mindegy hogy mi és hogyan megvalósítva, de legyenek új mechanizmusok, amik más játékélményt jelentenek. (mondanám az új mapokat is, de azok nem sültek el általában túl jól)

(#177677) e-newsee válasza kchryss (#177662) üzenetére


e-newsee
addikt

1800 hp-s medet? Tavaly az IS-7-emet kapta ki egy FV full HP-ról. Öröm vót meg bódottá. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#177678) ollie válasza kchryss (#177624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Előző 7 nap 38% wr.

Égi jel! Ideje abbahagyni az artyzást. :P

***

(#177679) sequator válasza wwenigma (#177671) üzenetére


sequator
senior tag

A japán HT-kal bejöttek a hajóágyúk a World of WarShips-ből, most meg a repülők World of WarPlanesből. :D

sautia

sequator

(#177680) ollie válasza Atti777 (#177641) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A zokni meg az rng viszont a Belarusz asztrológia elemei.

***

(#177681) inferno88 válasza sequator (#177679) üzenetére


inferno88
őstag

A SU-100Y-on is hajóágyú van amúgy, just sayin'.

Semper fi!

(#177682) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Na, láttam néhány menetet a kerekes tankokról... Én azt mondom, hogy ha ezeket bevezetik az éles szerverre, akkor az arty, meg a negatív RNG lesz a legkisebb bajunk... Szerintem ezt az egészet még most melegében el kellene flejteni a WG-nek, vagy csinálni egy teljesen új játékot az ilyen tankokkal. Annakidején kipróbáltam az AW-t is, de pont ezek miatt a (nekem) túl gyors tankok miatt hagytam a csába az egészet. Félek, hogy a WOT is ebbe fog belebukni... (legalább is nálam)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#177683) Barret001


Barret001
addikt

1536 xp másodosztály,4 kill.Stock tüzérrel,lehoztam a meccset:D Na ezért érdemes játszani.Ritka pillanatok! 50%-os legénység :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#177684) Flash Gordon válasza lacibacsi (#177682) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

" ha ezeket bevezetik az éles szerverre, akkor az arty, meg a negatív RNG lesz a legkisebb bajunk..."

arty valóban nem lesz gond :DDD már most alig látni a teszt szerón artistákat ami elég nagy valószínűséggel előre vetíti azt, hogy ha elterjednek a kerekesek az arty szépen kihal, ennyi előnye azért lesz... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#177685) zodo válasza kchryss (#177624) üzenetére


zodo
nagyúr

Enyém se jobb pedig nem rajtam mennek el a csaták, sőt. :(((

Lassan uncsi a menet és új kikapcsolódást kell keresek.

(#177686) Gyuri27 válasza Flash Gordon (#177684) üzenetére


Gyuri27
félisten

Lehet kukázni az összes lightet.
Ezek jóval gyorsabbak. Hamarabb fognak poziciót.
Rendesen fullozva egy lassabb tankkal a bázisról nem jössz ki mikor már spoton leszel.
Szerintem ez lesz az utolsó szög a játék koporsójába.

Amd - Radeon - Ryzen

(#177687) CirrMee válasza Gyuri27 (#177686) üzenetére


CirrMee
addikt

Osztom - ezek a fénysebességgel cikázó sz*rok rohadtul nem ebbe a játékba valók. Így is szépen felgyorsultak az események, mióta feltolták a light gépeket... :(

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#177688) Flash Gordon válasza Gyuri27 (#177686) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Sztem 1vs1 ben nem ellenfél egy normál lightnak a kerekes, különösen alsóbb szinten, igazán a 10 es imba, az rendesen bekavar a játékmenetnek, hozzátenném az is csak a nyílt pályákon, városi pályán szopóroller van annak is mivel gyakorlatilag nem tud manőverezni kis helyen (fordulni nem tud, bármilyen kis biszbasz lelassítja szinte nullára vagy elrepteti a szemközti házfalnak) vagy visszavált lassabb üzemmódba és máris cseszheti a gyorsaságát mint előnyt.

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#177689) dvids válasza Gyuri27 (#177686) üzenetére


dvids
aktív tag

310 méter látótáv, távcsövet nem lehet rátenni, legfeljebb öngyilkos módon fog ez spotolni.

(#177690) Gyuri27 válasza dvids (#177689) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csigaszem vagy optika nem megy rá?
Mert opika (akár fejlesztett), venti, elit alakulat, skillből látótáv és már maxon is van (lehet pótkaja nélkül is).

Gordon: nem az 1v1-ről beszéltem.

CirrMee: minden új mechanika felboritotta a gamét. Mert ugye annak op-nak kell lenni. Menjen bele a free xp, a prem nap stb-stb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#177691) dvids válasza Gyuri27 (#177690) üzenetére


dvids
aktív tag

Most nézem tank.gg-n. A 10-esnek alap 350 látótávja van, teljesen kipimpelve (BIA, miaszarért vehetőfejlettebb optika és venti, KV) 431 méter. De akkor tényleg mindenedet beleköltöd és még úgysem éri még csak a 445 métert sem. 10-en mindenki outspotolja.

Szerk: hülye vagyok, a recont és situ awarenesst nem számoltam bele. Úgy már el lehet érni a 445-öt.

[ Szerkesztve ]

(#177692) Zolee_70 válasza zodo (#177685) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Én is keresgélem, mit lehetne a WOT után / helyett, de még nincs meg. Red Dead Redemption 2, ha kijön PC-re...talán?

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#177693) peterson79 válasza sequator (#177674) üzenetére


peterson79
őstag

Nem értem, talán nem magyarul írok?

Adott egy véletlen generátor, vegyünk 250 díszt, abból 1-et ad. Az 250 az egyhez, mármint az esély. Aztán vegyünk egy olyan esetet ahol egy adott könyv, egy adott díszét keresed, mondjuk 5-ös szintűt. Ez nem tudom mennyi van, de nem sok legyen 10 db, de szerintem sokat mondtam. Szóval a 10 az egyhez az azért már sokkal nagyobb esély arra, hogy megtaláld az általad keresett díszt, mint az előző esetben. Igen, kijöhet ugyanaz az az elem 10-szer is akár, benne van a pakliban, hogyne.

Ez egyszerű matek, itt nincs semmi misztikum. Annyi a különbség, hogy az első eset 100 pontba kerül, míg a második 1440-be és EZ a nem mindegy. Én erről az EGY dologról beszéltem, semmi másról. Lehet valaki félreértett valamit vagy nem tudom, de ez olyan világos, mint a nap :) szerintem.

(#177694) galervin93 válasza peterson79 (#177693) üzenetére


galervin93
őstag

"Lehet valaki félreértett valamit"

Nekem van egy tippem... :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177695) Flash Gordon válasza dvids (#177691) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A max látótáv lila optika+zöld boost optika, lila venti+skillek=470m, ezt ilyen setup-al kb. 0,1% fogja használni...
(#177690) Gyuri27
mindegy, a lényeg úgy is áll amit mondtam, gyak. a tier 10 imba, valszeg kap vlmi nerfet, a többi nem zavar sok vizet, azt is csak a nyílt pályákon

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#177696) lacibacsi válasza peterson79 (#177693) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nyilvánvaló, hogy a drágább, de célzott készítés sokkal nagyobb eséllyel adja (adta) a hiányzó darabot, de mint látod, itt többen is vagyunk, akire magasról tojt a matematikai esély. Nekem 50%-os eséllyel kellett volna beadni a hiányzó darabot, de kilencből sem jött össze. Tudom, kicsi a minta. Na de hát már akkor is, na de azért, na de kérem! :((

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#177697) dvids válasza Flash Gordon (#177695) üzenetére


dvids
aktív tag

Hát igen, ettől a látótávtól nem kell rettegni. Egy-két szituban lehet ezt az előnyt kihasználni - már ha valaki nem sajnálta az időt, pénzt és energiát, hogy ennyire kimaxolja a tankját.

És hát persze, nyilván imba lesz elsőre, szinte minden új tier X az, mert azt akarják a fejlesztők, hogy játszani akarjunk vele. Azért a játékmenetet nem fogja felborítani, oszt majd 5-6 hónap múlva nerfelik - mint mindig.

(#177698) peterson79 válasza lacibacsi (#177696) üzenetére


peterson79
őstag

Ehhez nincs mit hozzáfűzni, ez olyan, mint az RNG, az egyik nap csak -25%-ot kapsz :( Tudom milyen érzés, azért nekem sem adta mindig amit szerettem volna, mint ahogy a csaták sem alakulnak mindig úgy, ahogy szeretnénk. Ilyen az élet...

(#177699) h1mpi válasza lacibacsi (#177696) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem meglett 3 álcafestés, de azért annyira nem szépek ezek, hogy bosszankodni megérje értük :N

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#177700) peterson79 válasza h1mpi (#177699) üzenetére


peterson79
őstag

Talán a karácsonyi vagy melyik, a kék, az még elmegy, de a többi az felejtős. Persze kinek mi jön be :) Nekem csak kettő lett meg.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.