Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#178101) jano_77 válasza KISDUCK (#178096) üzenetére


jano_77
nagyúr

Meg is van a válasz: első valamire való csata, amit nyertünk és sikerült túlélnem - meddel, 879 spottal - és megadta 1/5. :)) Ettől még persze továbbra sem lesz egyszerű, mert a sok nyomorék csapat miatt elég sok a vesztes csata, amiben mindenki elhalálozik. :O

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178102) KISDUCK válasza jano_77 (#178101) üzenetére


KISDUCK
addikt

Akkor ez jó hír, hogy kevesebbet kell szenvedni. :)

(#178103) PitLee


PitLee
őstag

Pár év kihagyás után, még mindig tartogat "meglepetéseket" a játék . . . pl most láttam először ezt a Párizs map-ot és végig nézhettem a csodás végjátékot is, ahol a mi 3 arty-nk és az ellenség 3 arty-ja megküzd a végén :(((

Ez a nem találok el semmit néha nagyon frusztráló, régről nem emlékszem ennyi bénázásra, rng-ből visszavehetnének, ha már úgy is effektiv, meg döntött, meg ricochet, meg not penetrated.

(#178104) Yofej75 válasza Flash Gordon (#178093) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178107) Yofej75 válasza ollie (#178099) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Radírral könnyű... :DDD

A "mivanozás" pedig akkor sem tiszteletteljes megnyilvánulás, tudtommal még nem vagyunk haverok...

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178108) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Hát ez az ötös olasz tank sem egy csúcs járgány 5 skilles legénységgel. Nem lesz a kedvenceim közt ez sem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178109) h1mpi válasza Stigma.HC (#178108) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont ott járok én is, nagyon kaki :O

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#178110) BÁ Nutrition válasza Stigma.HC (#178108) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Nekem a comet borzolta az idegeim hetvegen. Ritka gyenge egy tank. Foleg h 10bol 9x tier9be rakja

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#178111) Stigma.HC válasza h1mpi (#178109) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Akkor nem velem van a gond, egyszerűen nem élvezetes játszani vele. Nem néztem még meg milyen lesz a hatos, de az biztos, hogy a modulok mennek rá freeből.

BÁ Nutrition Rég volt, hogy azt az ágat húztam, jó 5 éve már lassan kb. De akkoriban az egyik ha nem a legkedveltebb tankom volt. Most nézem, arra még a harmadik kiválóság jelet is kihúztam :D
Mondjuk azóta változott egy kicsit a játék.

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178112) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Most párszor betett wideparkra. Mennyivel értelmesebb városi map lehetne belőle mint mondjuk párizsból akkora méretben.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178113) jano_77


jano_77
nagyúr

Ezért szerettem és szeretem még most is ezt a jószágot, mert szuper dolgokra képes:

REPLAY

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178114) robogo81 válasza Stigma.HC (#178112) üzenetére


robogo81
aktív tag

Pontosan, érteles ötlet lenne az oldalait megtoldani még 300m-el,jól beépíteni,és az lenne tier 5 felett,alatta meg maradna a sima wideparknak.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#178115) kchryss


kchryss
addikt

Obj 260-at úgy látszik sikerült jól buffolniuk. Klános csatákban ma sokaknál az volt az alap heavy falka tank a WZ5A/obj277 helyett. Ennyit dobott rajta az a kis ágyú és páncél buff?

(#178116) jimmy74 válasza Stigma.HC (#178111) üzenetére


jimmy74
őstag

Hatos dettó ötös vagyis egy lassú szar lövegű fos.
A 7-es már használhatóbb mint 5 és 6 tier.

WoT:jimmbo

(#178117) jano_77 válasza jimmy74 (#178116) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk inkább azt, hogy a fullos 8-astól egy egészen más világ lesz, mint addig. Viszont addig el kell jutni vagy így (játék) vagy úgy (free). :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178118) jimmy74 válasza jano_77 (#178117) üzenetére


jimmy74
őstag

Jah de a hetes már olyan amivel legalább alkotni tudsz.
Van sebessége több meg a alfa sebzès nagyobb mozgékonyabb meg elég jól pattint a torony.
Elég gáz a t5-6 lövege ...egy lassan szűkülő szutyok és akkor még az a páratlan gyorsaság :D

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#178119) inferno88


inferno88
őstag

A T55A arty küldetésen maradt 4 parancsomat ki akarom váltani, de ahhoz a 14-es küldetést még le kell tudni.

180 sec stun vagy 800HP sebzést osszanak ki a skacok egy általam láncolt ellenfélre.
M44 és M40/43 van a garázsban ehhez. Melyikkel érdemes szenvednem inkább? Úgy látom, hogy az M44 nem nagyon tud láncolni és a 180 sec is elég soknak tűnik nekem.

Persze mindig valami buzi városi pályát kapok. Fujj de kiírtanám ezt az osztályt a játékból vagy legalább küldetésekből.

Yofej75: Lehet, hogy elsiklottam fölötte, de linkelted már accountod?

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#178120) K_Gabor válasza inferno88 (#178119) üzenetére


K_Gabor
tag

Én a nagyobbra szavaznék az alábbiak miatt: nagyobb robbanási sugár, nagyobb kábítási potenciál, tankokon több hp amiből talán nagyobb eséllyel lövik meg a többiek azt a 800-at. Nem emlékszem M44-gyel mennyit tudtam stun-nolni, de azzal szerintem macerásabb kicsit. Aki tapasztaltabb M44-gyel javítson ki ha tévednék :)

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#178121) lacibacsi válasza inferno88 (#178119) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bár a 40/43 tűnik egyértelműbbnek elsőre a nagyobb robbanási sugár miatt, de amíg ezzel egyet, addig az M44-el hármat lövök. Nyilván csak magamról beszélhetek, de nekem az M44 sokkal jobban fekszik, pedig abban csak egy sima BIA-s (meg pár %) legénység van, míg a nagyobb tesóban már a harmadik skilljüket húzzák. Mondjuk ha nagy betalál, akkor az be van találva ( ;) ), de az M44 sokkal pontosabb. 180 mp stun meg összejön azért, csak ki kell fogni az ideális pályát, ahol jó HT dühöngők vannak. El halluf, Sand river, Malinovka ideális ebből a szempontból, de van még jópár, ahol "szeretnek" gay party-t rendezni a tankok... ;]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178122) galervin93


galervin93
őstag

Hú gyerekek, ez a WZ 132 nagyon baba tank fullosan! Stockként is jó pár kört mentem vele, úgy nagyon nem adta, de szerencsére még a karácsonyi bónuszok alatt sikerült kifulloznom, na azóta egy daragép, nagyon király! Nagyon jó a mobilitása, az ágyú isteni, T10-ben sincs elveszve. Tegnap sikerült is összehozni egy korrekt napot, két ász, egy rakat első osztály, és aminek igazán örülök, az a második jel.
Az Unió küldetések röhögve jönnek vele, tegnap befejeztem a 4-est, meglett az 5-ös, illetve majdnem befejeztem a 6-ost, és minden meccs élvezet volt pedig közel sem beszélhetünk extrém WR-ről.
Amúgy az egész light ág élvezetes, plusz van még Type 64-em, ami szintén illik a sorba, pusztító mind, erősen javallott gépek! :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#178123) Gyuri27 válasza galervin93 (#178122) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha használtad volna nerf előtt nem mondanád, hogy baba. :(

Amd - Radeon - Ryzen

(#178124) Yofej75 válasza inferno88 (#178119) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szia!

Látod arra a kérdésre én sem tudom a határozott választ, hogy korábban linkeltem-e már de ha igen akkor azt valószínűleg hamarosan meg fogom bánni :DDD

Ha az a következő kérdés, hogy megtenném-e arra tegnap már válaszoltam Petersonnak, szóval inkább nem linkelném ha nem muszáj (...kerülném a tiltólistás megbélyegzést mert abból minden rossz kisülhet.).

Ha a statomra vagy kíváncsi, szívesen küldök képernyőmentést.

Üdv

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178125) jano_77 válasza galervin93 (#178122) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egyet értek Veled! Én is mindet szerettem és magamhoz mérten kiemelkedő statokkal zártam (lila). Én is csak ajánlani tudom mindazoknak, akik szeretik a light-med stílust. Mert hogy ezek szerintem öszvér megoldások, nem kimondott lightok véleményem szerint.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178126) galervin93 válasza jano_77 (#178125) üzenetére


galervin93
őstag

Igen, valahogy így tapasztalom én is. A mai vágtató tempójú csatákban nagyon jól kamatoztatható ez a stílus, csak nagyon észnél kell lenni.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#178127) peterson79 válasza jano_77 (#178095) üzenetére


peterson79
őstag

szia,

Baromi jó a kérdés, de emlékeim szerint nullázza mindkettőt. Mintha korábban lett is volna beírva ide, hogy Skill4ltu is amikor nem csinálja meg az elsődlegest, csak a másodlagost, akkor nullázza az egészet és kezdi elölről.

Az tuti, hogy ha megvan a kívánt számú másodlagos (pl élj túl 5 csatát) és megcsinálod az elsődleges feladatot, miközben túl is éled, akkor duplázza vagy éppen amit ott ír (valahol egyszerre hármat ír jóvá). Magyarán olyan nincs, hogy csak azért nullázd, mert a másodlagos már teli van, de az első még nincs meg. Azt mindig figyelembe veszi.

[ Szerkesztve ]

(#178128) lacibacsi válasza Yofej75 (#178124) üzenetére


lacibacsi
addikt

"(...kerülném a tiltólistás megbélyegzést mert abból minden rossz kisülhet.)"

Ezt úgy hívják, hogy bullshit... Már én is leírtam régebben, meg mások is leírták többször: mindenféle statisztikától elvonatkoztatva, sokkal pozitívabb a megítélése azoknak a fórumtársaknak, akik felvállalják a nevüket, mint a névteleneknek. Ennyi.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178129) peterson79 válasza jano_77 (#178117) üzenetére


peterson79
őstag

A Standard B tényleg jól használható a repesz rombolós lövedékkel? Skill azzal csinált pár hónapja küldetéseket és eszméletlen milyeneket sebzett vele.

Nekem a Pantera is szenvedés amúgy, de ezt már írtam. Abban bízok, hogy a 9-es és a 10-es lesz a jó :)

(#178130) peterson79 válasza galervin93 (#178122) üzenetére


peterson79
őstag

Azt a tankot mindenképpen megszerzem, mert amikor ellenfélként találkozok vele már a hideg is kiráz. Állandóan megszívat, baromi kellemetlen tank. Remélem az Én kezemben is kezes lesz :)

(#178131) jano_77 válasza peterson79 (#178127) üzenetére


jano_77
nagyúr

Félre értettél, de mind1 is, mert már menet közben rá is jöttem, hogyan működik és úgy, ahogy reméltem: Ha valaki megcsinálta az elsődleges feltételt, de a másodlagost még nem - és NEM akarja nullázni, hanem hagyja ezt a küldit vagy épp javítani szeretné - akkor elegendő a csatában a másodlagosra koncentrálni és az elsővel NEM kell foglalkozni. Vagyis ha az elsődleges feltétel - 8000 spot dmg elérése - készen van, de a másodlagos - Éld túl a csatát 5x - még nem, akkor elegendő 5 olyan csatát menni, ahol ha nem szégyelled, elbújsz egy hátsó sarokban és a túlélésre játszol. ;)

MÁS:
Ha esetleg vki gyűjti a WOT-os relikviákat, az ALZA.HU oldalon most vannak akciós termékek, pl kulcstartó, de láttam baseball sapkát is. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178132) galervin93 válasza jano_77 (#178131) üzenetére


galervin93
őstag

[link] :)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#178133) Yofej75 válasza lacibacsi (#178128) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszönöm dicsérő szavaid. Örömmel olvasom, hogy névtelennek tituláltál holott van nevem is. Azt hiszem, hogy nem attól függ a megítélésem, hogy elárulom-e a WoT-os nickem avagy sem mert egyeseknél már úgyis elrúgtam a labdát ennélfogva tökmindegy...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178134) Jokerdapro válasza K_Gabor (#178120) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jó az az M44, csak sajna nem erre a küldire. :) Jó hogy gyorsan tölt, de sajna kicsi a robbanási sugár, meg persze a stun idő is.
Inferno88: hidd el ez nem olyan macerás küldi. Javaslom próbálj frekventált helyeket szórni, ht dühöngő és hasonlók. 2-3 tank ha kapja a stunt úgy azért gyűlik szépen. :) (esetleg némi prémium arta skulót is bevethetsz, nagyobb robbanási sugár = több potenciális kábitás. Persze ha nem az üres mező közepét lövöd. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#178135) K_Gabor válasza Jokerdapro (#178134) üzenetére


K_Gabor
tag

Félreértés ne essék, nem volt szándékomban lehúzni az M44-et, mert amúgy tényleg nem rossz járgány, de ha ilyen küldetés van és van nagyobb a garázsban, hasonlóan ahogy én is írtam azon paraméterek miatt a nagyobbat preferálnám :)

Hirdetéseim: http://hardverapro.hu/tag/k_gabor_3#aprohirdetesei

(#178136) dokee78 válasza peterson79 (#178129) üzenetére


dokee78
félisten

105 a repesz át ütése!

(#178137) wwenigma válasza Yofej75 (#178133) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem is vagy névnélküli, semmi perc alatt megtaláltalak...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#178138) sanya53


sanya53
aktív tag

Voltam a teszt szerveren. Hát ezek a kerekes járgányok nagyon nem illenek a játékba, de ez csak az én véleményem. A kepkőrt el sem hagytam még, de már spotton is voltam. Ha ezeket bevezetik nem játszom többé ezzel a játékkal. Piszokul idegel, hogy azonnal spotton van az ember. Egész csata csak róluk szól, mindenki ezekkel a gokardokkal foglalkozik mindenki rájuk vadászik.

(#178139) Kelvin válasza Yofej75 (#178133) üzenetére


Kelvin
őstag

Nyilván a megítélésed nem attól függ, amúgy Troll_Doll a játékos neved? Mintha régebben Yofej75-lett volna, az megszűnt?
Szerintem nem kell attól tartanod, hogy bárki tiltóra tenne. Nem is értem miért feltételezel ilyet. Az, hogy itt a fórumban eltérő véleményed van az egy dolog. Szerintem ennek nincsen kihatása a játékra.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#178140) Yofej75 válasza wwenigma (#178137) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C
Na ugye, hogy nem kell elárulnom...

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178141) Yofej75 válasza Kelvin (#178139) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Tudtam, hogy nem lehetetlen megtalálni engem és feltételeztem, hogy valamelyikőtök megkeres. Amúgy ha már nem titok a nick akkor elárulom, hogy azóta röhögök magamban amióta feltettem a képet Skill csatájáról. Nézzétek csak meg jobban azt az AMX CDA-s csávót Skill csapattársai között...

Régen valóban Yofej75 voltam WoT-ban is és wotinfon is de mindkét helyen váltottam. Nagyon nincs miértje, troll vagyok...ennyi :D

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178142) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Na hát ha ilyen hulladék lesz a hatos olasz is mint ez az ötös én eskü ugrom át inkább freeből.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178143) lacibacsi válasza Stigma.HC (#178142) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tudom, hogy egy noob véleménye nem számít, de én a nyolcasig ugrottam... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178144) Stigma.HC válasza lacibacsi (#178143) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Két nagy bajom van ezzel az ötössel és ahogy nézem a hatost, ahogy más is írta az sem lesz a barátom ezek miatt. Mobilitás és ágyú nekem fos. Kész ennyi, számomra! ez a kettő meg tudja ölni a közepes tankokat.
Jó annyira azért nem vészes a helyzet, de sok élvezetet nem látok ebben most.
Ha csak visszagondolok a kedvelt ágakra ezekről a szintekről a grindelésből amiket élveztem is. Amerikai, angol, orosz/kínai még a svéd is így hirtelen mind jobb számomra valamivel.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178145) jimmy74 válasza Stigma.HC (#178142) üzenetére


jimmy74
őstag

Hát jóra ne számíts!
Élvezhetetlen......

WoT:jimmbo

(#178146) galervin93 válasza Stigma.HC (#178144) üzenetére


galervin93
őstag

Túl kell lenni rajta, gyengébbek közé tartoznak, de nem érfelvágós. Boosterekkel kell nyomni, minden felesleges modult hagyni a phalloszba. Én most a hetesnél járok, pár csata után azt mondom, bár az ágyún kívül minden megvan, ez sem lesz egy nagy élmény, de már érezhetően jobb, mint a korábbiak. Mindegy, boostokkal ezt is kitolom, utána már egyöntetű vélemény, hogy jó lesz az ág, szóval összeszorítom a fogam, kipörgetem ezt is, ráérek, nem rohanok sehova...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#178147) Darkness1 válasza Stigma.HC (#178142) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Nekem a nagyobb sebzésű ágyú miatt jobban adta, de nem egy nagy élmény vele játszani.

Más: Ha valaki megvette, meg tudja mondani, hogy jár e legénység az LT-432-höz és az pontosan milyen (aka. 0. BIA skill van e)? Köszi.

@178115: Eléggé alap lett ott, de legalább van miért csinálni a személyes küldiket.

[ Szerkesztve ]

No stress, no work Today!

(#178148) jimmy74 válasza galervin93 (#178146) üzenetére


jimmy74
őstag

A hetes már nem olyan rossz,elég jó úgy emlékszem a löveg süllyedése meg mozgékonyabb,ugye az alfája is nagyobb persze alacsony pennel de ezzel már pattogtam toronyból mert arra nálam jól bejött.

WoT:jimmbo

(#178150) h1mpi válasza Stigma.HC (#178144) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem véletlen ez sem.... freexp ---> gold ki van ez találva :K

(#178149) Yofej75: két napja ezt csinálod min csodálkozol? És én kb. napi 5 percet olvasom most a fórumot.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.