Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#178851) Scheff válasza h1mpi (#178831) üzenetére


Scheff
tag

Kicsit sok volt a megosztott információ, szóval hasta la vista CC rang. :D

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#178852) DonMedve válasza wwenigma (#178847) üzenetére


DonMedve
addikt

Engem is érdekelne...

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#178853) Papooo válasza Scheff (#178851) üzenetére


Papooo
senior tag

Még jó hogy csak kitettek, és nem perelnek üzleti titoktartás megszegése, vagy valami hasonló ok miatt.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#178854) h1mpi válasza Scheff (#178851) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Majd csak túléled :))

(#178853) Papooo: azért az kicsit erős lenne, még mindig csak egy f2p játékról beszélünk....

[ Szerkesztve ]

(#178855) peterson79 válasza kchryss (#178848) üzenetére


peterson79
őstag

Őt láttam tavalyelőtt a karácsonyi WG-s streamben. Ott dolgozik Náluk vagy csak ilyen meghívott volt?

(#178856) peterson79 válasza Scheff (#178851) üzenetére


peterson79
őstag

Végleg kitettek vagy még van esély rá, hogy pár hónap bünti után megint CC lehetsz?

(#178857) Papooo válasza h1mpi (#178854) üzenetére


Papooo
senior tag

F2p, de kőkemény üzlet is.
Ha valaki elkotyogja, hogy 4-6 hónap múlva jön egy szuper prémtank, akkor azzal alávág az addig bevezetendő, és a jelenlegi prémtank eladásoknak, ami pedig már valós anyagi kár.

Ha pl kiderül, hogy fél év múlva jön a táras defender, akkor ezzel kinyírja a prém ruszki heavy eladásokat, illetve az egyéb prémtank eladások is visszaesnek.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#178858) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Akar valaki kínai light tankkal nyomulni?

Itt a lehetőség!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178859) inferno88 válasza lacibacsi (#178858) üzenetére


inferno88
őstag

Azon jót röhögtem, hogy nem kapta meg a GF 102-es átütése HE-jét.

Semper fi!

(#178860) lacibacsi válasza inferno88 (#178859) üzenetére


lacibacsi
addikt

Há' mer' kínai gagyi másolat! :DDD

Amúgy az AP átütése 10 mm-rel több. Nem mintha számítana...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178861) jano_77 válasza lacibacsi (#178858) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem a Bulldog tetszett, így ez is tetszik. Ha jól olvastam, akkor a Bulldognál vmivel jobb is ez a verzió. Csak ne lennék ennyire betelve a WG kukiságaival, azzal, hogy egy rakat dolog van már hosszú idők óta a játékban, amik köztudottan rosszul működnek, de tojnak rá. :W :o

HÉTVÉGI akció nem olyan rossz, de mivel még nincs összerakva az "új" gépem, így esélytelen, hogy akár egy csatát is letoljak. :( :(((

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178862) e-newsee válasza Jokerdapro (#178845) üzenetére


e-newsee
addikt

Ránéztem az emberre, és hát... Vicces, hogy ilyen stattal aimbotot kiált. Azt hinnénk 80k csata után már van némi szeme az ilyenhez.:)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#178863) palfitom


palfitom
félisten

Koca-játékosként jól esik az ilyen WN8 :) :

[ Szerkesztve ]

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#178864) Jokerdapro válasza e-newsee (#178862) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én is csodálkoztam rajta amikor megnéztem... mindkét jómadárnak 9k körüli személyes értékelése és kellően sok csatája van. (Én szeretem ám az ilyen üzeneteket. :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#178865) Flash Gordon válasza peterson79 (#178823) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Csak hogy utólag "okoskodjak" kicsit, ajánlom a #178082 hsz-es kolléga figyelmébe ezt az infót :DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178866) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Frontline mód beharangozó videó: Frontline
Ha jól néztem, kimaxolás esetén 3200goldot lehet összeszedni, ami azért valljuk be nem rossz. :P +a kilences titokzatos gépsárkány is csak ekkor elérhető. :))

(#178867) Scheff válasza peterson79 (#178856) üzenetére


Scheff
tag

Végleges, eljátszottam az esélyeimet. :D

World of Tanks Twitch csatornám: https://www.twitch.tv/mrscheff

(#178868) Flash Gordon válasza Scheff (#178867) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A vicc az hogy rnegeteg streamer kotyog ki infókat megjelenés előtt, jellemzően oroszok, a többieknél ugyanezek az infók több napos csúszással jönnek ki, én még soha nem tapasztaltam ezt a jelenséget fordítva, persze úgy könnyú ha ezek közül a leggyengébbek is 150k feliratkozóval rendelkeznek, a jobbak 1,5-3 millánál tartanak...

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178869) Jokerdapro válasza Jokerdapro (#178866) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Itt pedig magyarul olvasható egy szösszenet Scheff tollából: [link]

(#178870) Hafy75


Hafy75
aktív tag

68. meccsre:-)

Na!!!

(#178871) kchryss válasza Flash Gordon (#178868) üzenetére


kchryss
addikt

Értelmetlen belekeverni az orosz streamereket. Az európai streamereknek a wgeu a főnöke a ruszki streamereknek a wgru. Sokszor bebizonyosodott már, hogy a két szervernek két teljesen különálló vezetősége és stratégiája van, mint ahogy külön van az amerikai és az ázsiai részlegnek is.
Jelentős eltérések szoktak lenni a megjelenési dátumokban is. Például emlékszem a Somua már hetekkel előbb kint volt élesben az orosz szerveren amikor az európai szerveren még csak a cc-k próbálgatták. Amikor nálunk progetto maraton volt akkor náluk wallbreaker maraton volt ráadásul nem is teljesen egy időben.
Európai streamerek között Scheffnek kifejezetten magasnak számít a nézettsége.

(#178872) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Az új patch fejlesztett többszálas cpu támogatása nagyon dúrván jó lett, nekem átlag 110 ről felment 170 re az fpsem max grafikán. Pedig a ryzen 5 2600 messze nem csúcs processzor kategória, meg a gtx 1070 sem.

(#178873) PitLee


PitLee
őstag

Nagyon szépek benne a madarak, azért van fejlődés :DDD

(#178874) Flash Gordon válasza kchryss (#178871) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A marketing persze hogy eltérő régiónként, más a kontent az eventek, akciók, stb. de hogy a policy más lenne...nekem mindenesetre 8 :D
Annyit azért megjegyeznék, így jó pár év távlatából, hogy a rejtett file-k között kitúrt tankparaméterek, pl. amit a múltkoriban ide is beírtam az új tier8 amcsi td kapcsán a páncélértékeivel (azóta sem látok erről máshol semmi konkrét infót) meg általában tendenciózusan sok nem publikus infó is kikerül még nem látott prémtankokról stb, stb. hogy egyébként milyen csúszásban van az oroszhoz képest a hivatalos infó, jól példázza, hogy a szuperteszten már kinn van az új tier6 amerikai td, de erről sehol semmi infó persze a szuper jólértesult wotinfon vagy thearmoredpatrolon, egyébként meg kinn az összes adat, render, stb. csak pár klikk ... :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178875) kchryss válasza peterson79 (#178855) üzenetére


kchryss
addikt

Kandly(fb profilja) évekig volt hivatalos wg alkalmazott. Community Manager volt a hivatalos megnevezése. Műsorokat vezetett, tartotta a kapcsolatot a játékosok és a wg vezetőség között. Tavaly novemberben hagyta ott a wg-t, így a karácsonyi műsorban valószínűleg már csak mint vendég volt.
A játéka egyébként nagyon érdekes, hatalmas ellentétek vannak benne. Mivel sokat dolgozott viszonylag jó játékosok mellett így nagyon sok mindent tud a játékról elméletben, a gyakorlatban a kevés csataszáma miatt viszont alapvető hiányosságai vannak. Például tök szakszerűen beszél a gundepről, spotról, dpm-ről, tankok szerepéről miközben azt se tudja hogy kell megjavítani a sérült harckocsizót és a sniper módban való célzás is nehézséget okoz neki. Mint a tegnap linkelt adásában látni wg staff accountja maradt vagyis 190 ezer arany van az acc-ján, több mint 1 millió free xp, rajta van az összes prém tank örökre amit a cc-k megkaptak kipróbálni miközben sokszor úgy megy be egy tankkal csatázni, hogy a legénys 0 skilles és még 6. érzék sincs rajta. :)

(#178874) @Flash Gordon:
Mondjuk ahhoz képest, hogy mennyi rejtett infót tudsz elég ritkán szivárogtatsz. :)
Ha van ilyen belsős infód nyugodtan lökheted és akkor mi is korábban értesülünk a dolgokról. Téged nem köt a titoktartás.
Egyébként a policy is eltér sok esetben. A használható mod-ok kérdésében például sokáig probléma volt belőle, hogy a 3-4 régióban 3-4 féle szabály volt rá, hogy mi tiltott vagy mi nem, már ha egyáltalán volt rá szabály. Ebben a kérdésben aztán muszáj volt nekik lépni és közös nevezőre jutni, de jól látszott hogy mennyire nem kommunikálnak egymással ha nem szükséges. Szerintem a ruszki részlegen nem nagyon foglalkoznak az európai streamerekkel és fordítva az európai részlegen sem a ruszki streamerekkel. Azt nem tudom, hogy a zserződés amit kötnek a cc-kkel az szabvány-e, de simán lehet, hogy az is eltér a régiókban.

[ Szerkesztve ]

(#178876) Tarill válasza Scheff (#178867) üzenetére


Tarill
őstag

Akkor idén nincs 200 ingyen láda? :D

(#178877) Flash Gordon válasza kchryss (#178875) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
:DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178878) e-newsee


e-newsee
addikt

Srácok, megszűnt a bejelentkezés az xvm-hez? Csak mert nekem nem tölti be a menüsávot. :F

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#178879) kchryss válasza Flash Gordon (#178877) üzenetére


kchryss
addikt

9-es rejtélyes frontline reward tankról mit tudsz? Tényleg a WZ-120G FT lesz az?

Amerikai prém tanknál annak örülnék ha visszahoznák a régi 7-es bulldogot a 10-es tárral. Azt imádtam.

[ Szerkesztve ]

(#178880) Flash Gordon válasza kchryss (#178879) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A sorrend a lehetséges 9 es reward tank körül :
WZ-120G FT 1% esély
SU-122-54 5% esély
T54E2 20% esély
hasonlók M48A2/T54E2/T123E6
Centurion AVRE 30% esély
és kb 70-80% hogy valami teljesen új tank :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178881) PitLee válasza Flash Gordon (#178880) üzenetére


PitLee
őstag

Ha lepelnek hinni lehet, én valami orosz vasra tippelnék, mert érzésre a bal oldalán egy rönk van és a sárvédő fölött meg egy lámpa.

(#178882) Flash Gordon válasza Flash Gordon (#178880) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Némi adalék képekben:
[link]
[link]
[link]
[link]

még egy erős aspiráns a blitzből, ami végeredményben saját termék és könnyű átemelni

[link]

a kínai wz-120gft azért csak 1% mert 2017ben kizárólagosságal készült a kínaiaknak, jogok felett ők rendelkeznek, ezért még ha be is vezetnék itt, új klónt kéne gyártani belőle valami utónévvel, mint a T44-100(P)-nél, ez azért nem zárja ki hogy pár év múlva sima prémként attól még árulni fogják, több hasznot hozna... :DDD

[ja és itt egy szép Maus skin csak úgy] :DDD

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178883) kchryss válasza Flash Gordon (#178882) üzenetére


kchryss
addikt

Nagyon remélem, hogy igazad lesz, mert kínai TD-t nem szeretnék. És úgy általában semmilyen TD-t sem. :DDD
Ha mégis azt kapjuk akkor leverem rajtad. ;]

A T-44-100(P) az tök ugyanaz, mint a T-44-100 nálunk csak a ruszki szerveren, nem?

(#178884) jano_77 válasza Flash Gordon (#178877) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mi ez, vmi új Hellcat? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178885) Flash Gordon válasza jano_77 (#178884) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ja, prémesített :D kicsit jobb gun handling, dpm, kicsit lassabb sebesség, 0 páncél, elvileg a T25/2 helyett jött volna, de ez lett a vége...

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178886) Flash Gordon válasza kchryss (#178883) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ázsiain, az orosz és eu és na ugyanolyan tankparkkal rendelkezik, bár a fene tudja az ilyen Fury sherman stb. eu-n is volt asszem:D

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178887) kchryss válasza Flash Gordon (#178886) üzenetére


kchryss
addikt

Pár hónapja láttam több orosz streamert is a T-44-100(P)-vel játszani.
Például Straik 3 hónapja egy csomó 5-7 órás adásban ezt nyüstölte. Például itt egy 7 órás adás róla a sok közül: [link]
Illetve Lebwa is pont 3 hónapja nyomta ugyanezzel szintén egy csomó adásban: [link]

Szóval nem ázsia exkluzív a tank. Valami esemény lehetett akkoriban hogy ennyi ruszki streamer cuppant rá egyszerre. Te vagy képben jobban a ruszkikkal, nem volt akkor valami maraton nekik ehhez a tankhoz vagy esetleg bértankként kód hozzá? ;)

(#178888) ollie válasza kchryss (#178887) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A T-44-100(P)-t ingyen kapják azok, akik egy bizonyos orosz internet szolgáltatónál fizetnek elő internetre (csak az orosz szerveren van). Egyébként ugyanaz, mint a sima T-44-100.

[ Szerkesztve ]

***

(#178889) kchryss válasza ollie (#178888) üzenetére


kchryss
addikt

Köszi. Ilyesmit sejtettem én is csak nem tudok oroszul így nem volt türelmem komolyabban utánajárni.

(#178890) Flash Gordon válasza ollie (#178888) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ja erről beugrott, az a rostelekomos, nem nagyon volt több ehhez hasonló egyedi akcióban vehető:D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178891) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

AMX-ELC bis-szel most nagyon könnyű behúzni a gunmarkokat, sok játékos gyorsan túl akar lépni rajta és jól lehúzták az átlagokat.

- no es importante -

(#178892) jano_77 válasza Sixkiller6 (#178891) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez amúgy mikor lett forgó tornyos? Mikor én csináltam még emlékeim szerint fix tornyos volt!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178893) Atti777 válasza jano_77 (#178892) üzenetére


Atti777
senior tag

Sohasem volt fix tornyos, ha jól emlékszem a kis ágyúval körbefordult a torony, a naggyal pedig csak nagyon kis szögben lehetett mozgatni oldalra

Путин, иди нахуй!

(#178894) zodo válasza lacibacsi (#178804) üzenetére


zodo
nagyúr

Én sem neked szántam, csak úgy általánosságban!

Kicsit frusztrál hogy ~300 csata óta lejtőn vagyok bármit is teszek.
Ma például a Standard B-t húznám amin csak a top löveg van fent 1/4 nem kicsiny teljesítménnyel.
6. csatára sikerült csillagozni, nagy keservvel lehozta a top td.
Ezt meg itt hagyom.... az arty-k nem op-ok témához.
Utóbbi egyetlen győztes csatámban Fisherman's Bay-en szinte csak tőlük kaptam de egyet azért kiszedtem a háromból hogy top 2 sebző lehessek.
Nyilván lehettem volna pro is és végig kempülőm a csatát és mondhassam hogy l2p

(#178895) inferno88


inferno88
őstag

Hála az 5x XP szorzóknak már a Challenger is megvan 55k XP-vel. Még ugyanennyi a Charioteerhez. Valszeg este ki is húzom, ha lesz rá energiám. A nagyobb ágyúra sajnáltam a 16k-t elverni, így a 171 átütésűvel nyomom. Nagyon jó kis medium-hibrid ez. BIA nélkül, kajával(bár ezt most nem használom) 0.27 pontosságú, 3.1s reload 52km/h mobilitással elég jól lehet lehozni a meccseket. Úgy látszik, hogy karácsonykor a 8asra raktam rá a kedvezményt, ami szerencsés, mert pont lesz elég ezüst, hogy megvegyem. A frontline módban meg kb. csak őt fogom húzni.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#178896) Enzolord válasza ollie (#178888) üzenetére


Enzolord
addikt

Milyen jó lenne itthon egy DIGI-Type59, vagy egy T44-Com😁😁😁

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#178897) kchryss válasza inferno88 (#178895) üzenetére


kchryss
addikt

Frontline módot már nagyon várom. Sokkal inkább mint tavaly. Most van egy rakás 8-as tankom amivel nem szeretek játszani és amúgy is pihentetem a randomozást mostanában. Előző 30 nap, 64 csata. :DDD

Rhm, Charioteer, udes, amx ac48, emil1, m40/m43, (talán a 8-as kerekes is, még nem tudom hogy mennyire lesz kedvem need for speed-ezni), ezeknél mind frontlineban akarom kifejleszteni a 9-est. Ráadásul tavalyhoz képest vannak prém tankjaim amikkel hatékonyabban lehet farmolni (skorpion, su130) így ha végeztem a 9-es tankok kifejlesztésével akkor a kreditet is gyorsan összegereblyézem a vásárlásukhoz.

(#178898) ChristianID válasza kchryss (#178897) üzenetére


ChristianID
tag

Már nem emléxem, de a Frontline jobban adja ugye az XP-t, mint randomban?

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#178899) kchryss válasza ChristianID (#178898) üzenetére


kchryss
addikt

Elméletileg az xp számítás ugyanaz, de a gyakorlatban jobban lehet gyűjteni az xp-t. Ennek okai:
1) randomban folyton 10-es vagy 9-es csatába dobja az mm a 8-as tankokat, ezzel szemben itt csak 8-asok jönnek szembe
2) nehéz nullázni, ha kilőnek nincs semmi gond, újraéledsz és mész tovább, nagyon nagy a pálya ha jól választod ki hogy hol érdemes újraéledni akkor mindig van mit lőni
3) vannak pontok ahol meggyógyíthatod magad, ez is növeli a potenciális teljesítményt
4) van légicsapás és arty csapás tartalék amivel növelheted a sebzést és van légi felderítés amivel növelheted az asszisztot
5) ha jól rémlik a csatán belül elért rangod alapján kapsz szorzót xp-re és kreditre is. Ha elérted a tábornok rangot a csatában akkor +200% xp-t kaptál, ha mondjuk az előtte lévő őrnagy rangot érted el akkor az +100% xp ezt pedig elég könnyű volt elérni ha már belejöttél hogy mikor mit érdemes csinálni

Emlékeim szerint egy olyan csatával ahol tábornok lettél 10000-20000 xp körül lehetett szerezni prém fiókkal. Ez volt szétosztva azok között a tankok között amivel mentél teljesítmény arányosan.

[ Szerkesztve ]

(#178900) peterson79 válasza kchryss (#178899) üzenetére


peterson79
őstag

Ezért várom Én is már, akkora XP és pénz farmolás lesz, hogy ihaj-csuhaj. T-44 legénységet megint felbuffolom az egekig :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.