Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#178301) Flash Gordon válasza Dr.Én (#178300) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ja, csak közelről szanaszét lövik a weak spotjain, ujabban már a lövegpajzsán is, távolról meg lehetetlen kajla a nem létező gun handling miatt, egyébként meg gold igényes, persze a CDC még szarabb. M46 KR szintén ebben a ligában játszik.
Csere abban az esetben opció, ha a simán szar és az ultraszar közötti differenciát célozza :DDD

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178302) Dr.Én válasza Flash Gordon (#178301) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ugye sok minden közre játszik, ellenfél piroska esetleg...menyire vagy közkedvelt a WG-nél...RNG! mázli faktor...tudás...ja és szopó roller...de viccet félre téve...ha valaki tud játszani, mint jano_77 is, akkor nem lesz probléma vele... :)

WOT: kissio

(#178303) ooloo válasza Flash Gordon (#178294) üzenetére


ooloo
őstag

szerb nemzetiségű vagy ? Akkor ezer bocsánat ! Nem akartam megsérteni az identitásodat ... ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178304) Flash Gordon válasza ooloo (#178303) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Látom a reprezántálás nagyon megy, gratulálok hozzá :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178305) ooloo válasza Flash Gordon (#178304) üzenetére


ooloo
őstag

Hozzád képest ipari tanuló vagyok .... Mester. :D

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178306) Flash Gordon válasza ooloo (#178305) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A befáradt személyeskedés helyett inkább nézd meg az új cseh prém medet, a wotinforol lőttem :DDD
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178307) ooloo válasza Flash Gordon (#178306) üzenetére


ooloo
őstag

Befáradt személyeskedés ..... jó szöveg . :DDD

Mit kell nézni rajta ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178308) Flash Gordon válasza ooloo (#178307) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Pl. a sima 8tiereshez képest ez már táras.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178309) Dr.Én válasza ooloo (#178307) üzenetére


Dr.Én
veterán

Hogy milyen szép piros! :))

Biztos hogy jó csatákat lehetne vele menni, persze csak okosan, mert a Škodák papír tankok :)

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#178310) Flash Gordon válasza Dr.Én (#178309) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Az FL reward EMIL 1951 is vékonyabb a simánál, el is vettek a táráből 1 lőszert hogy lővonalban ne ácsingozzon vele túl sokat az ember :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178311) Dr.Én válasza Flash Gordon (#178310) üzenetére


Dr.Én
veterán

holnap ki fogom próbálni az biztos , nagyon bejött ezen Frontline mód! tényleg nagyon jó ötlet volt a WG részéről!

WOT: kissio

(#178312) Flash Gordon válasza Dr.Én (#178311) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ha beraknák a választható játékmódok közé, kihalna a random... :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178313) ooloo válasza Flash Gordon (#178308) üzenetére


ooloo
őstag

De jó .... pár héttel a frontvonalba dobása után titokban csavarnak egyet a mutatóin , persze negatív irányba , mert kell a babér a következő fantáziatanknak .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178314) Dr.Én válasza Flash Gordon (#178312) üzenetére


Dr.Én
veterán

Meg van rá az esély, mert igen eltalálták! De azért ,ide azt mondom kell egy bizonyos játék tudás szint! ;]

WOT: kissio

(#178315) ooloo válasza Dr.Én (#178314) üzenetére


ooloo
őstag

Az nem árt random csatában sem .... mármint a játéktudás .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178316) Dr.Én válasza ooloo (#178315) üzenetére


Dr.Én
veterán

ebbe igazad van....de ott megint másabb játszani...

WOT: kissio

(#178317) Flash Gordon válasza ooloo (#178313) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Nem hiszem hogy csavarnak rajta, tényleg vékonyabb a páncél rajta, kevesebb lőszer van a tárban cserébe fél perccel hamarabb tölt ami talán jobban kijátszhatóvá teszi, de az a pen...még hagyján hogy a normál is gyengusz, de a gold is kicsit halvány tier 9-10ben, vlmi souma sm lőszer féleséggel jobban járt volna.

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178318) ooloo válasza Flash Gordon (#178317) üzenetére


ooloo
őstag

Hinni a Templomban kell ... ott is csak Vasárnap . ;] Amúgy meg nem mennék bele a tank paramétereinek a boncolgatásába , mert a 10% - át nem tudom annak , mait Te tudsz a játékról . Amolyan végfelhasználói szinten értek a játékhoz . Megyek előre - vagy nem - oszt lövök . ;]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178319) ChristianID válasza Flash Gordon (#178312) üzenetére


ChristianID
tag

A wot oldalán azt írják, hogy minden naptári hónapban 1 hétre lesz elérhető a Frontline mód, végigfutó küldetésekkel...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#178320) kchryss válasza Flash Gordon (#178306) üzenetére


kchryss
addikt

Cseh ághoz már rég kellett volna egy normális 8-as prém. A skoda T40 nem túl élvezetes legénységfejlesztő tank.

(#178321) jano_77


jano_77
nagyúr

Köszönöm a Megerősítést a CDC-t illetően. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178322) kukulec


kukulec
őstag

hali, van olyan tank tízes szinten, aminek forog a tornya, nem egy lomhaság (+40km/h min), és baromi nagy a páncélátütése normál lőszerrel? az nem baj, ha hamar szétlövik.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#178323) jimmy74


jimmy74
őstag

Hát már jöhetne az fr mód ,most még több 8-as vas van a garázsban

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#178324) Gyuri27 válasza kukulec (#178322) üzenetére


Gyuri27
félisten

[link]

Amd - Radeon - Ryzen

(#178325) ollie válasza kukulec (#178322) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Shitbarn

***

(#178326) peterson79 válasza jano_77 (#178321) üzenetére


peterson79
őstag

Nem tudom becserélted-e már, de szerintem tedd meg nyugodtan. Én az Lt-3432-est cseréltem be Super Pershing-re, mert előbbit abszolút nem használtam ki. Szerintem jól jártam, mert eddig ugyan eléggé gyér a legénység benne, de iszonyat, hogy miket pattint a kobakjával. Szerintem közelről sem mindig tudják belőni vagy gondolom akik lilák, azok néha. Mint korábban már mondtam, ez az egyik olyan tank ami ellen rettenetes a játékom, kerülöm, mint a tüzet, vele játszani úgy néz ki már sokkal jobb élmény lesz :)

(#178327) Argh!


Argh!
aktív tag

Tier IV angol Grant…..
Úristen hát miez a fos, semmire nem jó, akkora mint egy ház, semmi páncél.
Alap motor 400 LE fajlagos teljesitmény 14.05
2. motor 410 LE fajlagos teljesitmény 13.54 , nem néztem hogy 1.8t nehezebb :C LOL

Szeretem a WOT-ot , nem szoktam idegeskedni de már a maradék hajam is kihullott ettöl :D
252 átlag xp-m van vele :O

Ha egy talicska fossal rohangálnék a pályán azzal többre mennék :K

(#178328) 5-ös kezelő válasza Argh! (#178327) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Lee tábornok oldalán én is szenvedtem, de a végére egész jó lett. De nem lett megtartós, léptem tovább. Grant nevű kollégáját nem próbáltam politikai okokból, de gondolom hasonló lehet.

(#178329) KISDUCK válasza Argh! (#178327) üzenetére


KISDUCK
addikt

Biztos sok volt a raktáron ragadt öntöttvas és ki kell szórni valahová a készletet. :)

Más:

Obj 257-el mondom pár ócskavasat a bontóba küldök, 10-8-ba sorolt be, van a gépemen még repeszpáncél is biztos ami biztos. Épp az ellenség nehéz tankjával szkanderozunk, amikor az arty belémvág 431-t hát nem volt kellemes, de amikor meglátom, hogy ez az arty az én csapatomba van az az érzés felbecsülhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#178330) Thrawn válasza Argh! (#178327) üzenetére


Thrawn
félisten

Részvétem, én a Churchill I-gyel fárasztom magam :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#178331) kchryss válasza Argh! (#178327) üzenetére


kchryss
addikt

Átérzem a fájdalmad. Ruszki szerveren letoltam kb 50 csatát az m3lee-vel. Gondoltam most tapasztaltabb játékosként már nem lesz annyira rossz, de rosszul gondoltam. Ez a tank sokkal rosszabb lett, mint régen volt. Amikor én húztam a grant-et akkor még okos játékkal jól használható volt mindkettő. Azóta annyit változott a meta, hogy játszhatatlanok lettek. Régebben emlékszem saját szintjén egész jó páncélja volt a lee-nek, most meg 50 csata alatt szinte nem volt olyan hogy pattant volna valaki. :D
M2 Medum-mal ami a lee előtti 3-as tank 500 átlagsebzésem volt, a lee-vel ami 4-es tank pedig csak 360. :DDD

(#178332) Argh! válasza Thrawn (#178330) üzenetére


Argh!
aktív tag

Azon a vonalon már meglett nekem a Black Prince xp fele, de feladtam. :U
Archert is feladtam, előre megy 12 km/h hátra 32 km/h, az angolok tényleg ilyen elcseszett tankokat épitettek? :DD

Mind1. Az amcsi m4a3e8 Sherman tankomon van 3 gunmark, szerintem a Ffirefly-t is szeretni fogom :C

[ Szerkesztve ]

(#178333) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Remélem a jövőben is7-el is lehet majd felderítős kampány küldetéseket végrehajtani. :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#178334) Injun


Injun
aktív tag

10:40-től 10.28-ig mi történik szerintetek?

http://wotreplays.eu/site/4750044#lakeville-dellaport-at_8

(#178335) kchryss válasza Injun (#178334) üzenetére


kchryss
addikt

Volt egy tank az arty előtt aminek jobb volt az álcája és nem volt spoton. Azt lőtte a játékos vakon az arty helyett. Ha megnézed a replay-t több sebzése van mint amit a játékban mutatott.

Vagy mivel csatajelentő alapján mégis az artyt lőtte akkor nem volt jó a csata alatt a sebzés kijelzés. Bug?
Nincs időm még egyszer megnézni, mert megy a cw kampány.

[ Szerkesztve ]

(#178336) Atti777 válasza kchryss (#178331) üzenetére


Atti777
senior tag

Régen játszottam a Lee-vel, de arra emlékszem, hogy 100%-os legénységgel 3 mp körül töltött újra, ami 100 körüli alfával nagyon durva volt. Egész jól is ment vele, 416 átlagsebzés, ami majdnem 1,9k WN8-ra volt elég. De hogy miért mentem vele több mint 200 csatát? :F

Путин, иди нахуй!

(#178337) kchryss válasza Atti777 (#178336) üzenetére


kchryss
addikt

Menj vele pár kört. Annyit változott a játék azóta hogy ég és föld az játékélmény vele. A töltésidő, átütés és alfa egyébként tényleg jónak számít, de olyan pontatlan hogy snipe-olni nem lehet vele közelharcban meg minden megeszi pillanatok alatt, kevés a hp-ja.

(#178338) Barret001 válasza kchryss (#178331) üzenetére


Barret001
addikt

M2 medium egy statpadder tank,M3 lee meg egy kupac fos! Mindkettő M-mel kezdődik,ebben ki is merült a hasonlóságuk...

(#178339) kchryss válasza Barret001 (#178338) üzenetére


kchryss
addikt

Az egyik jó tank a másik fos, pont ezt írtam én is. Ha egy 3-as tank jobb mint egy 4-es akkor ott gond van a balansszal.

(#178340) Tarill


Tarill
őstag

hy! t26e4-et szeretném megvenni, két beáldozható tank közül nem tudom melyik mennyen a háztól, 59-patton vagy sta2? egyik ágon se vagyok rajta és egyik tankkal sem játszom én az 59-patton felé hajlok de ha valaki ellátna valami tanáccsal szívesen fogadom :)

(#178341) Stigma.HC válasza kchryss (#178320) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most, hogy játszom a hatos olasszal mellette pont húzok legénységet a skodával is, mert nekiállok annak az ágnak pluszban még. Annyira nem is tűnik ratyinak a cseh az olasz mellett. De mondjuk messze van a jótól még így is.
Egyébként sok élvezet tényleg nincs a P43.bis-ben. Egyszerűen annyira lassú minden tekintetben ez a tank, hogy érdemben nehéz vele reagálni gyorsan a helyzetekre. Mert ha heavy lenne megérteném. egy rossz szavam nem lenne rá. Na de mednek nevezni ezt és az ötöst egyszerűen nevetséges.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178342) kchryss válasza Tarill (#178340) üzenetére


kchryss
addikt

Frontline módban lehet majd szerezni STA2-t, WZ-111-et, Emil 1951-et és egy eddig ismeretlen 9-es prém tankot. Vagyis az STA2-t adott esetben vissza tudod szerezni ha ez szempont. Viszont ebből a 4-ből csak 2-t lehet megszerezni frontline-ban.

(#178343) ollie válasza Tarill (#178340) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az 59 Patton lényegesen rosszabb az STA 2-nél, utóbbi nem is rossz.

***

(#178344) Atti777 válasza kchryss (#178337) üzenetére


Atti777
senior tag

Eszem ágában sincs visszavenni :DDD
Régen se volt jó tank, csak amikor kezdtem a játékot, a német torony nélküli td vonalon mentem végig (akkor még nem is volt másik), ezért kevésbé zavart a torony hiánya, ami a Lee egyik nagy hátránya.
A másik pedig az, hogy egy nagy doboz.

Путин, иди нахуй!

(#178345) jano_77 válasza Tarill (#178340) üzenetére


jano_77
nagyúr

STA-2 el ne add, mert nagyon is használható kis tankocska. :N

XVM:
Másnál is halott?!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178346) Sprq


Sprq
aktív tag

Erre a körre kifejezetten büszke vagyok, szóval gondoltam megosztom. :)

Do you hear the voices, too?

(#178347) kukulec


kukulec
őstag

köszi a tippeket! még egy kérdés: hol tudom előhívni az ünnepi nyereményeket? nem mindent váltottam be.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#178348) Atti777 válasza kukulec (#178347) üzenetére


Atti777
senior tag

Belépéskor a jelentéseknél felugrik egy üzenet, hogy át nem vett nyereményed van, vagy valami hasonló.
Meg valahol a menüben is meg lehet találni, de azt nem tudom hol.

Путин, иди нахуй!

(#178349) ollie válasza kukulec (#178347) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

***

(#178350) kukulec


kukulec
őstag

köszi mindkettőtöknek, ezek szerint elbuktam a cuccot, mert csomó mindent nem váltottam be :(

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.