Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#177201) nomic


nomic
aktív tag

Hali!

Statoknál mi a bánatot jelent ez a CMD?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#177202) galervin93 válasza nomic (#177201) üzenetére


galervin93
őstag

Kombinált sebzés (sebzés + assziszt).

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177203) balintka


balintka
addikt

Kötvényeket mire ad a játék?

(#177204) zodo válasza wwenigma (#177200) üzenetére


zodo
nagyúr

Nálam is X az alap.
Rákérdezek hátha elállította és csak ennyi a nyűgje.

(#177205) ollie válasza balintka (#177203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tier 10-es csatában alapból szokott adni, de amúgy az epikus medálok után is, amit a csaták után kapsz (pl. Top Gun, Steel Wall, stb). A legtöbbet viszont a ranked adja (az is csak tier 10), vagy a különböző eventek, melyek talán úgy 2-3 havonta szoktak lenni (pl. különleges, napi küldetések). Ha minden igaz, a hamarosan újrainduló frontile módban is lehet majd szerezni (az előzőnél több ezer bondot össze lehetett szedni).

***

(#177206) balintka válasza ollie (#177205) üzenetére


balintka
addikt

Köszönöm, mivel keveset Tier X-ezek, akkor ezért nem gyűlik. :C

(#177207) peterson79 válasza balintka (#177206) üzenetére


peterson79
őstag

Van alacsonyabb szinten is, de természetesen sokkal nehezebb megkapni és alig pár darabot ad csak.

[ Szerkesztve ]

(#177208) BÁ Nutrition válasza balintka (#177206) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

full tier 10es csataban 6-8at ossze lehet gereblyezni, ugy azert gyulik(ne)
nekem csak a grille van bevetve, az is ritkan. meg mindig ugy erzm h fejlodnom kene hozza

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#177209) Rick3D


Rick3D
senior tag

Mielőtt kivennék a 907et jó volna megszerezni :DD Még van rá lehetőség ? Még nem vettem részt ilyenben, voltaképp nekem a klános dolgok nagyrészt kimaradtak. Valaki eltudná magyarázni hogyan is működik egy szezon? Ha jól hallottam az elmúlt évben változtattak is valamit rajta, miszerint kötvényért lehet ott is tankot venni. Global maphoz köthető ? Egy évben egy szezon van ? stb... :U

(#177210) zola96


zola96
senior tag

A lányok, vagy BIA-s legények akiket lehet kapni nyerni stb stb, olyan mintha a 3. skillük az első lenne, mármint ami az xp szinteket illeti, vagy olyan mintha a 3 skill és annyi is kell mint egy földi halandó crewnak?

(#177211) 5-ös kezelő válasza 3 (#177193) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Már játszom vele. Bele kell húznom, mert a kedvezményre a /85-öst jelöltem be, és nem tudom, elvész-e, ha nem fejlesztem ki január 14-ig.

(#177212) kchryss


kchryss
addikt

ROIDS-osok mennek vissza a FAME-be.
Biztos elfogyott a kredit booster a ROIDS-ban azért mennek vissza. :DDD
Kár hogy nem egy héttel előbb csinálták, akkor elmondhattam volna magamról, hogy a FAME parancsnokot lőttem ki. ;]

(#177210) @zola96:
Egyik sem. Olyan mint ha a 3. skill a 2. lenne. A BIA (ami náluk SIA) 0. skillként van rajtuk. Utána xp szerint az első skillsor jön amit 100%-kal kapsz és aztán xp szerint a 2. skillsor kezdődik 0-ról.

[ Szerkesztve ]

(#177213) wwenigma válasza 5-ös kezelő (#177211) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A kedvezmények megmaradnak, svéd TD ágra tettem tavaly és még most se jutottam el odáig. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177214) Barret001 válasza 5-ös kezelő (#177211) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem 1 éve IS-3,ra van téve,még él a tavalyi leárazás.nemtudom kell-e az nekem...

(#177215) 5-ös kezelő válasza wwenigma (#177213) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Köszi! Cserébe kilőhetsz egy lövéssel artival. :) Pedig azt utálom, de a lefety kiszed teljes HP-ról , nehezebb tankban ülve is.
Barret001 : Neked is kösz. Akkor nem kell rohannom annyira. Marad idő kedvenc H35-ösömmel is játszani.

[ Szerkesztve ]

(#177216) kchryss válasza wwenigma (#177213) üzenetére


kchryss
addikt

Nekem 2 éve van kedvezmény a teljes svéd TD ágra és még mindig csak a 8-asnál tartok. :O

Durva amúgy, hogy mennyire bot vagyok a fix tornyos TD-khez. Normális heavy, med, light tankokkal ha játszom akkor mostanában a 2000 wn8-at már simán hozom velük és élvezem is a játékot. Ezekkel a TD-kkel meg 1000 wn8 körül szenvedek és tehetetlennek érzem magam minden második csatában. Egyszerűen bárhova állok velük, nem jön az ellenfél elém kilövetni magát, támadni meg nem tudok velük.
Viszont pozitívum, hogy tegnap elkezdtem szorzózni a 8-as francia TD-t (7. csatára sikerült is nyernem vele) és az annyira fos egy tank, hogy mellette az UDES élvezhetőnek tűnik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#177217) Barcelona95 válasza Rick3D (#177209) üzenetére


Barcelona95
tag

A 907 nekem is izgatja a fantáziámat, hajlandó is lennék érte küzdeni, bár a 2 hétig minimum napi 4 óra játékba valószínűleg beleőrülnék. Korábban volt erről szó itt a fórumban, kchryss leírta, hogy hogyan működik a dolog.

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#177218) Rick3D válasza Barcelona95 (#177217) üzenetére


Rick3D
senior tag

:R

(#177219) kchryss válasza Rick3D (#177209) üzenetére


kchryss
addikt

Évente 1 nagy kampány szokott lenni, de ez nincs kőbe vésve. Tavaly például ha jól emlékszem 1 nagy és egy mini kampány is volt.
A 6. nagy kampány Operation Gambit néven 2017. november 24--től december 21-ig tartott. Ez egy elég hosszú, majdnem 1 hónapos kampány volt, az első 11000 helyezett kapott jogot egy kampány tank (М60, VK72.01 K, Object 907, Т95Е6, 121B) megvásárlásához 4000 kötvényért.
2018. május 29-től június 12-ig tartott a mini kampány Arms Race néven. Ez csak 2 hetes volt, az első 9000 kapott jogot tank vásárlására, 4000 kötvényért. Ezen a mini kampányon a 907-et és a VK-t nem lehetett megszerezni, a másik 3 közül lehetett választani.

Most nagy kampány várható. Szerintem minimum 3 héttel kell számolni. A csaták általában este 7kor kezdődnek és éjfélig-hajnal 1-ig mennek.
Várhatóan elit klánokban nagy eséllyel meg lehet szerezni a tankhoz a vásárlás jogát pár nap játékkal, a többieknek ki kell seggelniük. Magyar klánok közül nem tudom most melyik számít elitnek a ZWACK-on kívül.
A pontos szabályzat még nem ismert, így bővebb infót nem tudok írni.

(#177220) sanya53


sanya53
aktív tag

Nem számolják el a csaták végeredményét sem, ez az új módi. A statisztikának változnia kellene nem?

(#177221) BÁ Nutrition válasza kchryss (#177219) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem mar alapbol bukta h olyankor dolgozok, csak hetvegen ernek ra. masik meg h esely sincs bekerulni :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#177222) Poultier


Poultier
tag

Nagyon adja ez az IS-7, első Kolobanov medálom a 11k csata alatt: [replay]

(#177223) Jadro


Jadro
veterán

T49 troll verzió után érdemes Sheridanban gondolkodni ugyanezen célra, vagy inkább tartsam meg a T49-et? Stat alapján kicsit jobb lesz az ágyú szűkülése, gyorsabb a reload cserébe rosszabb a camo. Semmi egyéb célom nincs, mint vidám köröket menni vele. :DDD

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#177224) h1mpi válasza Jadro (#177223) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én eladtam a Sheridant. Sajnos a +1 tier sokat ront a fun faktorból és 10-ben azért van hogy 1-2 lövés vagy csak...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#177225) jano_77


jano_77
nagyúr

Srácok!

Játék szempontjából mi a lényegesebb, fontosabb véleményetek szerint?
1. 4K UHD felbontás 60Hz és 1 ms vagy
2. WQHD felbontás 144 Hz és 1 ms?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177226) Silverr


Silverr
aktív tag

Ennyi idiótát mit ma én még nem láttam. Vagy négyen rám irtak az ellenféltől csata után mert meglőttem őket. Az egyik szerint aimbotot használok a másik meg replayt küld a wg-nek mert kétszer belelőtem. Nem értem mi vezérli ezeket az embereket, nekem soha nem jutna eszembe bárkinek is irni még ha furcsa helyzetben is talál el. :F

(#177227) h1mpi válasza jano_77 (#177225) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem a 144-es jobb játékra

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#177228) Kelvin válasza jano_77 (#177225) üzenetére


Kelvin
őstag

WQHD felbontás 144 Hz és 1 ms - ez az opció akkor ha multiban fps-el tolod és a videokard is bírja

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#177229) jano_77 válasza h1mpi (#177227) üzenetére


jano_77
nagyúr

és TN vagy VA panel inkább? (mindkettő 1 ms)

(#177228) Kelvin: csak WOT-ozom és GTX 1060 3GB kártyám van :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177230) galervin93 válasza jano_77 (#177229) üzenetére


galervin93
őstag

Nem akarok ünneprontó lenni, de a 1060 3G WQHD-hoz (ha komolyabb graf mellett játszanál) valszeg már kevés lesz... 4k-ról nem is beszélve. Nem rossz kártya amúgy, de szerintem mind erőben, mind memóriában karcsú a fentebbi igényekhez.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177231) jano_77 válasza galervin93 (#177230) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jó, mondjuk ha fejlesztenék grafkártya fronton. Amúgy azért gondolom tudnék játszani, nem!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177232) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Eladtam mielőtt át ütném a monitort. Ez az arty a valaha játszott legrosszabb volt. Nem is értem minek indultam el az USA ágon, amikor van Francia és Orosz artym is...

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#177233) galervin93 válasza jano_77 (#177231) üzenetére


galervin93
őstag

Tudsz persze, csak visszább kell venni a csúszkákból. Ezt neked kell tudnod, mik az igényeid.
Milyen beállításokkal tolod most? Szeretnél-e ettől jobbat a jövőben? (Konfigod gondolom az adatlapodon lévő.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177234) jano_77 válasza galervin93 (#177233) üzenetére


jano_77
nagyúr

Jelenleg minden Ultra és Maximum beállításon van, egyet kivéve az Elmosódás effekt, az ki van kapcsolva.
És igen a konfigom az adatlapomon lévő :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177235) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Amikor tankokkal játszok és amikor artyzok :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#177236) jano_77


jano_77
nagyúr

Az milyen már, hogy MINES-on egy agyatlan fasz Obj.263 - csapattárs - fentről a bányáktól a nyakamba esik - Type4 - és elhalálozik és a nevem mellett megjelenik egy -1! WTF?!? Mi közöm volt nekem hozzá, hogy a majom lecsúszott, gurult, tök tudja, és megdöglött?!? :F :W :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177237) zola96


zola96
senior tag

A wotos polot se erdekli az rng.. ugyanaz a szopas mint regen a kedves obj140el. 6meccsbol 6 loose... vicc

(#177238) ooloo


ooloo
őstag

Ez a szösszenet 2014-es . De aktuális volt tegnap , ma és holnap is az lesz . Sajnos ez van ... :(((

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#177239) Barret001 válasza jano_77 (#177236) üzenetére


Barret001
addikt

Gondolom te voltál a nehezebb tankkal.

(#177240) Rick3D válasza kchryss (#177219) üzenetére


Rick3D
senior tag

Jól hangzik, szerintem valahova csak befogok férni. A probléma még csak nem is ez bár marha kérdéses merre fele induljak el hanem az amit írtál protekció / seggelés. Na tegyük fel bekerülök valahova és még jól is mennek a dolgok de nem visznek végül erre a kampányosdira onnantól kezdve beszoptam a hegyif... még a seggelés sem opció hisz akkora már fix LU-k vannak. Azért köszönöm a leírást legalább azt tudom hogy mennek a dolgok :DDD

(#177241) Gyuri27 válasza h1mpi (#177232) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ma én is majdnem bele nyultam. Zöld stattal wz-132a szorzózása csak 7 körre sikerült.
Lehet nem az arty hibája. Csak bot siemka teameket kapsz. :DDD

9-es lor arty milyen?

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#177242) CirrMee válasza Gyuri27 (#177241) üzenetére


CirrMee
addikt

Dettó.
Gondoltam a 4x szorzót kihasználom pár meccs erejéig. 2 meccset futottam az 5 -ös svéd bkv -val, de olyan f*sztarisznya botokkal tölti a csapatokat, hogy inkább pihenek...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#177243) Barcelona95


Barcelona95
tag

Egyre jobban érik bennem az elhatározás, hogy olyan klánba lépjek ahol van SH és esetleg CW is.
Erős klánt nem szeretnék, ugyanis 0 tapasztalatom van SH és CW téren, illetve skill és daki szinten sem állok. Kezdem úgy érezni, hogy lassan elérem a határaimat, abban reménykedek, hogy aktív klánban fejlődhetnék még egy kicsit.
Ilyen stattal rendelkezem, merre lenne érdemes nézelődni?

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#177244) h1mpi válasza Gyuri27 (#177241) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Egész jó :K saját tierben könnyebben üt át

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#177245) Barret001 válasza Barcelona95 (#177243) üzenetére


Barret001
addikt

Nincs semmi szégyelni valód evvel a stattal. Lassan unicum leszel :) De nem ez a legfontosabb.

(#177246) kchryss válasza Barcelona95 (#177243) üzenetére


kchryss
addikt

Mit értesz erős klán alatt? Magyar klánok közül szerintem a ZWACK-on kívül mindegyikbe felvennének simán.
Szerintem érdemes a legerősebb olyan klánba menni ahol felvesznek, főleg ha a 907 is érdekel és meg akarod most szerezni.

(#177247) Rick3D válasza kchryss (#177246) üzenetére


Rick3D
senior tag

w4 , a ZWACK nem feloszlott már rég ? vagy csak hallucináltam 1-2 éve ? :F Mi a fene , tényleg teli vannak. Kezdem úgy érezni hogy lemaradok a dolgokról :DDD Esetleg erről is van valami információd ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#177248) Barcelona95 válasza kchryss (#177246) üzenetére


Barcelona95
tag

Hát éppenséggel a ZWACK egy jó példa erre, ott biztos nem ütöm meg a szintet. Magasabb szinten a VTEPS, a F0W meg az M-B-Z van még, amiket ismerek, de nem tudom, hogy a ZWACK-hoz képest magasabban, alatta, vagy egy szinten vannak-e vele.
Azt tudom, hogy olyan klán biztos nem megfelelő nekem, ahol a meta 10-es tankokkal minimum 3k átlagdmg-t várnak el, mert azt biztosan nem tudom teljesíteni a jelenlegi tudásommal.

(#177247) Rick3D:
A Trigg feloszlott, a tagok egy része visszament a ZWACK-ba, a Wotinfo-n olvastam is róla, talán az okok egy része is le volt írva, de nem emlékszem már rá pontosan.

[ Szerkesztve ]

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#177249) Rick3D válasza Barcelona95 (#177248) üzenetére


Rick3D
senior tag

Aham a TRIGG feloszlását én is de az már kiesett hogy visszamentek a ZWACKba :DDD

(#177250) kchryss válasza Rick3D (#177247) üzenetére


kchryss
addikt

TRIGG facebook oldalán az utolsó posztban le van írva mi történt: [link]

Miután a TRIGG feloszlott, a többség visszament a ZWACK-ba és összeolvadtak a DAILY-vel.
Játékosokat tekintve ennek a ZWACK-nak nem sok köze van a régi ZWACK-hoz hisz mint a linkelt posztban írják a legtöbb régi játékos mára abbahagyta a wot-ot. Ezzel együtt ma szerintem vitán felül ez a legerősebb magyar klán.

(#177248) @Barcelona95:
Írhatnék listát a jobb magyar klánokról, de nem fogok mert annak csak veszekedés lenne vége. Miért hagytam ki ezt miért hagytam ki azt miért írtam ezt előrébb mint azt, stb. :)
Minden esetre ha nagyon nem tudsz kiigazodni a mai magyar klán körképen akkor írj rám privátban. Én sem tudom már követni a sok összeolvadást, átnevezést és ilyesmit, de azért nagyjából képben vagyok a top klánokat illetően.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.