Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#177501) kchryss válasza sanya53 (#177499) üzenetére


kchryss
addikt

Én nem játszottam vele, de egybehangzó vélemények alapján az amx65t jelenleg a játékban lévő legrosszabb 8-as heavy tank. Az összes streamert amikor láttam vele játszani a sírógörcs kerülgette. A 9-es tank viszont nagyon jó az ágon, az egyik legjobb 9-es heavy a játékban. A 10-es olyan semmilyen, nem sokkal jobb mint a 9-es, így a saját szintjén rosszabbnak számít.

(#177502) galervin93


galervin93
őstag

Amennyire nem élveztem a vele játékot, összességében olyan kellemes meglepetés ért, amikor rápillantottam a hatos olasszal elért eredményemre. 70% wr és ~1150 átlag. Így utólag visszanézve nem is volt ez olyan vészes grind, 33 csata kellett a heteshez, pedig a pötyögtető ágyúval kezdtem. Karácsonyi booster rulez. :))
szerk.: pár tizeddel voltam az első jel alatt az utolsó csatát követően, de egy pillanatra sem fordult meg a fejemben, hogy menjek vele még egy kört a jelig, el is adtam gyorsan. :DDD Mindjárt begurítom a hetest, azzal már nem fogok rohanni, legközelebbi nyolcas akcióig elég lesz kihúzni a Panterát. :)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177503) sanya53 válasza kchryss (#177501) üzenetére


sanya53
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a választ. :R

(#177504) Razermazer


Razermazer
őstag

Aki esetleg unja a mostani tankkinézetet az tehet egy próbát thefalkonett modjával[link]

Vagy innen[link]

A leopard 1-et átalakította leopard 1A4-re [link] mellékelve hozzá a scriptet ami a 9-es leo pta-t is átalakítja A4-re, és a Standard b is. Ha valaki használni akarja a plusz opciót ami kinyitja és becsukja a löveg zárszerkezeténél lévő optikát(mellesleg világít is) annak telepítenie kell az uml-et fentebb linkeltem.

Vannak egyedi tank skinek azt nekünk kell hozzáadni és kicsit mókolni vele, de minden segítség leírásban és videóban a linken, nem nagy kaland( e75-ből csinál leopard2A5-t stb, stb) amit a wg képtelen megcsinálni azt a közösség megoldja. Sebzési mechanika ugyanaz marad mint az eredeti tanknál. Megoldható az is hogy csak te lásd az átalakítást csak a te tankod nézzen ki úgy ahogy szeretnéd, de az is hogy a másik játékosé is úgy nézzen ki mint a tiéd.
Ugyanez vonatkozik a speciális effektekre is.[link]

Jó szórakozást, jó játékot

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#177505) ollie válasza sanya53 (#177499) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A 65 T a létező legrosszabb heavy tank a játékban, de az utána jövő kettő kifejezetten jó. Csak át kell szenvedned magad az AMX 65 t-n.

***

(#177506) sanya53 válasza ollie (#177505) üzenetére


sanya53
aktív tag

Akkor gyűjtögetek még szabad TP-t és átugrom a kis huncutot.
Köszönöm a választ. :K

(#177507) ollie


ollie
MODERÁTOR

Orzanel most feltette az XVM-et, artyval játszik, és XVM használókra fókuszál. :D

***

(#177508) Flash Gordon válasza wwenigma (#177464) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Hiánypótló sláfertig adatok az elemzéshez :DDD :

LFP 85mm ami a szöge miatt 220-230mm effektív, beforgatva 300mm körül, lövegpajzs 520-600mm effektív, UFP 250mm ami lövegpajzs mellett szemből 290-300mm effektív és az ívek miatt kifelé 400-500 effektívre nő, kupola 200-180effektív ami a teteje felé gyengül.
A láncok előtt rács a kumulatív, HE lőszerre némi + védelem

Szívesen... :D

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#177509) h1mpi


h1mpi
nagyúr

7500 WN8 2765 dmg-re.... itt valami nem kerek a T-49 körül ;] Itt nem köpködhet senki 7 tankot spotoltam, kinyírtam 5-öt és sebeztem 2700-at :))

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#177510) Stigma.HC válasza h1mpi (#177509) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

véééennnyóc huszááár, hol a spot? :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#177511) Flash Gordon válasza Stigma.HC (#177510) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Jah, és még csak nem is top MM leosztásban lőtte az apraját, pfejjj :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#177512) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Ez a T49 egyébként olyan hogy vagy jó kör, vagy pocsék, köztes ritkán van nekem vele. VAgy megkapja a pluszt az ágyú RNG terén vagy nem.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#177513) kchryss válasza h1mpi (#177509) üzenetére


kchryss
addikt

Meg lehet nézni az aktuális elvárt értékeket mindig itt: [link]

A 1390-nek és a Ru-nak még a T49-nél is kisebb az elvárt sebzése. Egyébként úgy általában az összes 9-es light-nak nagyon alacsony szinten van.
A spotted oszlop ne tévesszen meg senkit, ott nem az elvárt assziszt van, hanem az elvárt felderített tankok száma (olyan tank amit te spotolsz először a csatában) és nagyon kis befolyása van a wn8-ra.

[ Szerkesztve ]

(#177514) Jokerdapro


Jokerdapro
senior tag

Akit érdekel Orza xwm focus napot tart, azt mondta visszaadja a jóságot az xwm használóknak. Ja és arty only van... :DDD :DDD :DDD ;] ;]
[link]

(#177515) BÁ Nutrition válasza ollie (#177507) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Honnan tudja ki hasznal xvm-et?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#177516) dokee78 válasza BÁ Nutrition (#177515) üzenetére


dokee78
félisten

Aki mellett látja a 6. érzék ikont.

(#177517) h1mpi válasza Stigma.HC (#177510) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azon a pályán spotolj Te :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#177518) kchryss


kchryss
addikt

Uhh dupla xp lesz hétvégén minden győztes csatára. Érdemes lesz még kihasználni a karácsonyi bónusszal.

(#177519) Pug


Pug
veterán

Akik betették a játékba ezeket a japán heavy-ket, hogy szomorodnának meg.. :(((

(#177520) BÁ Nutrition válasza dokee78 (#177516) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Marmint ha o is hasznal xvm-et akkor lat ilyet? Nalam nincs ilyen ikon szerintem

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#177521) dokee78 válasza BÁ Nutrition (#177520) üzenetére


dokee78
félisten

Gondolom így működik.

(#177522) kchryss


kchryss
addikt

Nem tudom ti hogy álltok boosterekkel, de én kezdek kifogyni a jobbakból. Kb 1 éve több száz 100%-os xp boosterem volt, azt hittem sosem fogynak el, erre most már csak 2 db van. Kár érte, az 50%-os az fele olyan jó. :D

(#177523) Silverr válasza jano_77 (#177484) üzenetére


Silverr
aktív tag

Közben megkaptad a választ mástól is de én még annyit hozzátennék, hogy az ágyú is iszonyú pontatlan. Pedig nem sniperkedni akarok vele, elhiheted. Szóval ha fekészültél rá, hogy mindenki szinte ott lő be ahol akar akkor hajrá. Nekem csalódás volt a kilences után.

(#177524) fradi81 válasza Pug (#177519) üzenetére


fradi81
veterán

Itt is volt egy, de minek. A világ megérett a pusztulásra :)

moto g72, Ninebot d28e

(#177525) kchryss válasza sanya53 (#177506) üzenetére


kchryss
addikt

Ha már szóba került az amx 65t. Skill4ltu pár napja húzta ki rá a 100%-os kiválósági jelet: [link]
A videóban a csata után beszél a tankról. Ő is azt mondta, hogy az egyik legrosszabb tank a játékban, azt ajánlja hogy aki teheti kerülje el. Nagy szenvedés volt neki játszania vele és volt olyan pillanat amikor közel volt hozzá, hogy kivágja az ablakon a billentyűzetét miatta. :D

Más:
CDC-re is húzza a jelet ru szerveren. Kíváncsi volt rá, hogy tényleg annyira idejét múlt lett-e mint sokan mondják. Megállapította, hogy igen, bár néha lehet vele jó csatákat menni, de teljesen kiesett a metából. Ott van például a T-44-100 ami hasonló mozgékonysággal bír, de sokkal jobb az ágyúja és annak páncélja is van. CDC-nek csak sebessége van.
CDC gameplay & what am i doing on the russian server?

Plusz egy kis videó szék bontogatásról: [link]
Én nagyrészt fél éves videóit nézem most archiválás miatt és ledöbbentem, hogy mekkora hasat eresztett a télen. Úgy látszik nem jár már "gym"-be annyit, mint 1 éve. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#177526) 5-ös kezelő válasza Pug (#177519) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Én ma többet is kilőttem a KV-2-vel. Nem sebezhetetlen már nekem sem az O-I. Megvan a nagy átütésű ágyú, jobban megy vele, mint a 152-essel. Persze ezzel is sikerül néha pattannom T-34-es oldaláról, derékszögben, öt méterről. :)
Kedvezményes tanknak az IS-t és az IS-3-ast jelöltem be, remélem jól választottam. Idén még ki tudom fejleszteni talán. Az más kérdés, h érdemes-e magasabb tierben is játszanom, de hátha javulok addig valamicskét.

(#177527) ollie válasza BÁ Nutrition (#177515) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ő is feltelepítette az XVM-et, és ilyenkor a játékosok neve mellett jelzi, hogy ki más használja egy narancssárga X-szel (csak a tab-bal elérhető listában).

***

(#177528) peterson79 válasza kchryss (#177522) üzenetére


peterson79
őstag

Nekem már tavaly október-november környékén elfogyott, de arra számítottam, hogy karácsonyi akcióban kapunk megint, mint tavaly (mármint 17-ben). Na, ez nem történt meg, úgyhogy most ínség van Nálam is :(

(#177529) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ahogy jött a reggel, felültem a sz##ó rollerre a stock T44-emmel, mondom, kicsit megnyúzom a BC25t-t, mert jobb ötletem nem volt. Erre bedob top tierbe serene coastra nyolcasokkal, nem is kedvelem azt a pályát, mondom úgyis kiszotyizok hamar, erre tök élvezetes meccs lett (legalábbis számomra :) ). Sikerülhetett volna jobban is, de a végére már adrenalin mérgezésem lett. Ha valakit érdekel akkor itt a replay.

Másik reggeli öröm : mondom leszorzozom a GW Tiger P.-t és az ellenfél FV4005-ösébe sikerült 1091-t lőnöm, hát olyat röhögtem, végre kicsit megszívattam a troll gépet. :)

[ Szerkesztve ]

(#177530) Razermazer válasza KISDUCK (#177529) üzenetére


Razermazer
őstag

"Másik reggeli öröm : mondom leszorzozom a GW Tiger P.-t és az ellenfél FV4005-ösébe sikerült 1091-t lőnöm, hát olyat röhögtem, végre kicsit megszívattam a troll gépet."

Nagyon helyes tegnap iszonyatosan elbántak velem, a grátisz az egyik mm volt, ahol az ellenél 5 darab fv4005 terpeszkedett, mondanom se kell kivágtak mindenkit csak campelés végig. Szegény lightok dolgoztak hogy megkeressék őket, aztán messziről snipeoljunk rájuk.
Hab a tortán, hogy két és lila statos egyén kezelte őket.
Három ment a heavy vonalon kettő maradt a med vonalra, persze rögtön megtaláltak én t50/51-el és leo pta-val voltam kb 100 hp-t hagyott bennem úgy mutatónak, amikor nem hesh-el vágott belém. De megbosszultam letáraztam és kiszedtem, hát leoval ezt nem tudtam megtenni.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#177531) szallasi007 válasza kchryss (#177525) üzenetére


szallasi007
őstag

Arról tudsz esetleg valamit hogy mi van vele? Szerintem 4/5 napja nem játszik.
Ennyire megborult a csaj miatt? Sajnálom a privát dolgai miatt de ha ebből él az ember akkor sajnos ez benne van hogy a párja nehezen tolerálja ezt a fajta életvitelt.

(#177532) stork13 válasza szallasi007 (#177531) üzenetére


stork13
aktív tag

Ma reggel volt egy cirka 2 és fél órás streamje.
Jó kis megfázásra/influenzára panaszkodott és még mindig nincs igazán jól.

A béke más , mint szünet, két háború közt; a jó: nem rossz Rossz.

(#177533) inferno88


inferno88
őstag

Begurítottam egy utolsó 25-ös csomagot. Valószínűleg 2019-re bőven elég lesz az arany, ami így bejön. Estefelé kinyitom, csinálok róla videót, hogy legyen izgalom a fórumban. (ha el nem felejtem)

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#177534) wwenigma válasza inferno88 (#177533) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Én egy, 11est vettem azóta, felvezettem táblázatba. Nincs IS-3A :D de már vagy 15 kv220at dobott...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177535) DVlad válasza Barret001 (#177361) üzenetére


DVlad
őstag

Egyetértek. Nincs ajándék!

(#177536) inferno88


inferno88
őstag

Megvolt a bontás.

A Windows Game toolja két percen keresztül a Wargaming Launchert videózta. :W

Összefoglalva:

-Lefh
-E25

-KV-220-2 és még valami és talán Turán, de ezek már megvoltak.
-Santa Claus
-Szumma 13k arany körül, nagyon megérte.

A Magic oldalhoz már csak pár darab dísz kell, hogy teljes legyen, van 22k shardom.

Semper fi!

(#177537) Tarill


Tarill
őstag

na az idei 6 dobozom , karácsony előtt 3 meg ma 3 doboz ; 2k gold, 5 nap prém, is-7 skin tavaly is ugyan így 2x vettem 3 dobozt akkor se adott kis tier tankokat meg most se :( pedig egy lefh-nak örültem volna vagy ennek a kv 220-2-nek

(#177538) zseko


zseko
veterán

Ezt meg tudja mondani valaki mi a t.köm miatt van? :W

Régóta nem játszottam, tegnap elindítottam, és folyamatosan ez van. Néha látom a garázsomat, de általában már el sem jut addig, vagy bejelentkezéskor kidob így, vagy 3 másodperccel később. A játékot letöröltem, újratettem, de ugyanaz. A kiírás változott egyedül, eddig a "lecsatlakoztál a szerverről" szöveget nyomta, de azonnal amint belépett a játékba. :W Víruskergetőt kikapcsoltam, tűzfalnál engedélyeztem, de semmi. Van még valami plusz speciális engedélyezés még a tűzfalon?
Öcsém a saját gépén simán játszik vele.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#177539) kchryss


kchryss
addikt

Január 14. reggel 6kor jár le az ünnepi hangulat bónusz.
12-én 6 órától, 15-én 6 óráig van dupla xp a győztes top10-es csatákra.
Vagyis 2 nap van amikor ki lehet használni az ünnepi bónuszt a duplázós bónusszal, ma és holnap (holnapután hajnalig). Ha van valami szenvedős tankotok érdemes most rágyúrni. Átlagos vagy afeletti wr mellett nagyon sok xp-t lehet most gyűjteni a tankokra.

14-én indul az 1.4-es teszt szerver a kerekes járművekkel. A wotinfo-s cikk kicsit félreérthető, mert az alapján azt gondolná az ember, hogy az éles patch jön, de természetesen először teszt szerver lesz.

Az ünnepi bónusz lejárta előtt (14-én reggel 6.) az utolsó csatátok után ne felejtsétek el leszedni a díszeket a garázsban és törjétek be őket. A töredékből amíg van belőlük próbáljatok úgy gyártani díszeket , hogy jövőre minél kevesebb kelljen a fullos album legyártáshoz.

(#177531) @szallasi007:
Ahogy a fórumtárs írja influenzás volt. A szakításuknak egyébként valószínűleg nem volt köze skill4ltu életviteléhez. A barátnője is streamel ráadásul egyre nagyobb népszerűséggel. Volt amikor élőben a 10 legnézettebb wot-os között volt twitch-en. Egyébként még skill-nél lakik amíg nem talál új lakást és skill régi pc-jét használja. Itt a csatornája ha valakit érdekel: [link]

(#177540) szallasi007 válasza kchryss (#177539) üzenetére


szallasi007
őstag

Nem tudtam hogy a hölgy is már közismert streamet, tudtam hogy tolja de hogy ennyien nézik már azt nem.
Mondjuk az elég meleg hogy együtt laknak de nincsenek együtt.
Köszi mindkettőtöknek a választ egyébként.

(#177541) dethroner


dethroner
veterán

Srácok, hogy a fenébe nem tudom alkalmazni egyszerre az külsőnél az előre összeállított stílus álcafestéket és az egyéni stílus felirat és emblémákat?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#177542) ollie válasza dethroner (#177541) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert a kettőt együtt nem lehet.

***

(#177543) sanya53


sanya53
aktív tag

Ma is jó napom volt 14 csata 3 győzelem mára elég is.

(#177544) cooi11


cooi11
senior tag

Sziasztok!
Van olyan haevy tank ami olyan az ágyúja vagy nagyon hasonló mint a M4A1 Rev.
Mert ha legalább csak egyet tudok lőni abban legyen élvezet.

(#177545) Kiki18 válasza cooi11 (#177544) üzenetére


Kiki18
őstag

KV2

(#177546) ako001 válasza zseko (#177538) üzenetére


ako001
aktív tag

Ilyen van akkor is mikor màshonnan lépnek be az accra,mikor te online vagy.Nem adtad kölcsön vkinek annó?
Szerintem cserélj jelszót elsö körben.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#177547) zseko


zseko
veterán

Csináltam teljesen új accountot, ezzel sem enged be :((( már abban a pillanatban azt a kettőt váltogatja, hogy lecsatlakozott a szerverről/ probléma a hálózattal, ahogy rányomok a belépés gombra :(( Kikapcsoltam a vírusírtót, kikapcsoltam a tűzfalat, de semmi. Próbáltam kompatibilitási módban, próbáltam rendszergazdaként, de szintúgy semmi. Tesóm pedig közben vígan játszik a gépén ugyanazon a hálózaton. :W

(#177546) ako001 sose adtam kölcsön. Jelszócsere az egyébként is kellett, mert elfelejtettem a régit :B De mint épp előbb írtam, vadi új regisztrációval is ugyanez.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#177548) Barret001 válasza zseko (#177547) üzenetére


Barret001
addikt

Ilyenkor szoktam újra telepíteni a gépemet. Igaz 1 óra meló legalább,de utána megy mint a villám.

(#177549) kchryss válasza zseko (#177547) üzenetére


kchryss
addikt

Én hálózati hibára gyanakodnék. Elég könnyű megállapítani, hogy hol van a hiba.
Vidd át tesód gépét hozzád és próbáld ki a játékot az ő gépén úgy hogy azon a hálózati részen használod ahol te a sajátod. Vagyis a te net kábeled dugd be az ő gépébe. Ha ebben az esetben az ő gépén is szarakodik akkor a hálózatban van a hiba, router, modem, kábel vagy ilyesmi. Ha az ő gépén a te neteddel megy akkor egyértelmű, hogy nem a hálózatban van a hiba hanem a te gépedben. Ezt már bonyolultabb megállapítani konkrétan hogy mi okozhatja, de lehet csatlakozó hiba, hálózati driver hiba és ilyesmi.

(#177550) zseko válasza Barret001 (#177548) üzenetére


zseko
veterán

Annyiból nem hiszem hogy megúsznám :( képszerkesztők, videoszerkesztők, audio/zeneszerkesztők, OBS, 3Dtervező... Inkább nem játszom vele :) Az összes egyéb program, steames online játékok mennek, csak ez nem, ennyit nem ér meg ez a játék :N
Majd ha már valóban újra kell tennem a gépem akkor visszatérek rá. Azért köszi.

(#177549) kchryss gondoltam rá, hogy az ő gépén bejelentkezek a játékba az én accommal, ha fut, akkor az én gépemben van a hiba. Egyébként arra gondolok, hogy nem a hálózatban van a hiba - mivel ugyanarra a routerre vagyunk bedugva mindketten, így max a kábel lehet rossz, de viszont minden más egyéb online cucc, játék működik - hanem a win10-emben.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.