Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#178051) Yofej75 válasza peterson79 (#178050) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszönöm szépen a biztatást - a játékkal ellentétben itt tudom, hogy mit csinálok :DDD

Szívesen lennék szakasztársad a jövőben de a következő két hét bonyolultabb lesz, mint gondoltam.

Nem, nem ez a nickem de most az nem is olyan fontos, kerülném a tiltólistás megbélyegzést mert abból minden rossz kisülhet.

Privátban megtaláljuk egymást.

Ui.: próbáltam, túlbalanszolt, egyhangú :D számomra

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178052) jano_77 válasza Yofej75 (#178049) üzenetére


jano_77
nagyúr

Alig vártam, hogy letudjam és eladhassam. Az első adandó pillanatban ezt meg is tettem, így nincs már meg és senki kedvéért NEM fogom visszavenni (ezt ne vedd személyeskedésnek ;) ).

(#178050) peterson79: Senna halála óta már a Forma1 sem az igazi! :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178053) Yofej75 válasza jano_77 (#178052) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Oké, dehogy veszem személyeskedésnek :)
Kár, pedig kíváncsi lettem volna rá.
Leginkább úgy ha ketten együtt tudtuk volna kipróbálni "baráti" gyakorlózás közben :K

szerintem sem :(

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178054) Eugene Roe


Eugene Roe
őstag

T44-re van valami weakspot? Csak mert hulldown erősebb volt, mint a fullos Tiger II-m, nevetséges...

(Prémiumot gyakorlatilag nem használok, 4-5 meccsenként lövök ki egy-egy harckocsit prémiummal, ha azon múlik a game)

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#178055) peterson79 válasza jano_77 (#178052) üzenetére


peterson79
őstag

Na tessék, megint a negatív hullámok Moriarty...Van abban jó is, például Raikönnen. Nekem Ő a kedvencem és elég, ha csak körözget a pályán és néha megvillan (most vettem meg az életrajzi könyvét, hamarosan el is olvasom). A második helyen pedig most Verstappen áll, rendkívül tehetséges srác, jegyezzétek meg jól szavaimat, Őbelőle egyszer még világbajnok lesz, Én mondom :D

(#178056) joergie


joergie
őstag

https://thearmoredpatrol.com/2019/01/19/a-survey-on-the-popularity-of-the-current-maps-in-wot/
thearmoredpatrol.com-on van egy kérdőív arról, hogy melyik mapot mennyire szeretjük, végén rákérdez a 2 végletre is. én kitöltöttem, kíváncsi vagyok a végeredményre. ajánlom mindenkinek :R (nálam paris a gyűlölt, és steppes/mines a top).

Eugene Roe:

3d modellt elnézve, ha látszik egy kicsit is a hull, és rád tud célozni, akkor 170mm fölött belőhető a hull tiger 2 225mm átütésével. a torony felejtős.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#178057) Pug


Pug
veterán

T28 HTC 12-es TD mission-nél kilőttem egy Tigris 2-est és sebeztem 2.3K-t, akkor az hogy a toszba nem teljesült? :F (igen, TD-vel mentem :DDD )

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#178058) joergie válasza Pug (#178057) üzenetére


joergie
őstag

Leírásodból nem derült ki milyen tankkal/hanyas tier/ mentél. biztos megvan az oka.
T28 htc 12es TD küldi

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#178059) KISDUCK válasza Pug (#178057) üzenetére


KISDUCK
addikt

És te 1 szinttel kisebb páncélvadásszal lőtted ki azt a Tigris 2-est?

(#178060) Pug válasza KISDUCK (#178059) üzenetére


Pug
veterán

Ahaaa.. Köszönöm. :R

Furcsállottam is a követelményben, hogy minimum Tier 1-est kell kilőni (mivel Tier 0-ról még nem hallottam).
Így már érthető, majd megtanulnak a ruszkik is angolul. :DDD

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#178061) Kiki18 válasza Pug (#178060) üzenetére


Kiki18
őstag

Csak tier V(és felette) levő járművekkel tudsz T28 küldiket csinálgatni emlékeim szerint.

[ Szerkesztve ]

(#178062) Pug válasza Kiki18 (#178061) üzenetére


Pug
veterán

Furcsállottam is a követelményben, hogy minimum Tier 1-est kell kilőni (mivel Tier 0-ról még nem hallottam).

Nem Tier 1-essel, hanem minimum Tier 1-es heavy-t kilőni.
Az in-game angol szöveg el van baxva :)

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#178063) peterson79 válasza Pug (#178060) üzenetére


peterson79
őstag

Ez most magyarul vagy angolul írja neked? De amúgy a lényeg, hogy a Te járművednél kell egy Tier-el magassabnak lennie a kilőtt járműnek, nem minimum tier 1-es :)

szerk: aha, már látom. Igen, ez egy kicsit félreérthető :)

[ Szerkesztve ]

(#178064) Pug válasza peterson79 (#178063) üzenetére


Pug
veterán

Jaja, a joergie által link-elt oldalon normálisan van leírva a feltétel, csak a játékban van rosszul.
Így már tiszta.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#178065) Eugene Roe válasza joergie (#178056) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Volt vagy 150m távolság, addigra már a penetration is csökkent, de köszönöm. Ehhez a t44-hez képest a panther egy rossz vicc :D

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#178066) peterson79 válasza Pug (#178064) üzenetére


peterson79
őstag

Amúgy minél magasabb Tier-ben vagy annál könnyebbek, sajnos ez így lett kitalálva. Legalábbis az ilyen, mint ez, hogy csinálj minimum 2000 HP-s sebzést. Egy tier 5-össel hogy a viharba? Mondjuk lehet csak nekem nehezek és más kisujjból kirázza. De annak örülök, hogy a T55A megvan, kb. 3 évet vártam rá, de legalább ez már egy használható jutalomtank, nekem nagyon tetszik :)

Ja, tipp. Nagyon ne görcsölj rá, hogy éppen mit kell csinálni, akkor tuti nem jön össze...vagy csak nagyon nagy mákkal.
Bezzeg amikor nem figyeled vagy éppen nem az van beállítva amit már hónapok óta hajtasz akkor meg sikerül :)

Egyébként van olyan oldal is - az egyik wot-os fórumban találtam - amin még olyanokat is írnak, hogy melyik tankkal érdemes nekifeküdni az adott küldetésnek. Én kinyomtattam és ott van a monitor mellett. Amikor újat kapok rápillantok, hogy abból van-e nekem meg tankom és azzal próbálom csinálni, aztán persze vagy sikerül vagy nem, de többnyire sikerül.

(#178067) Flash Gordon


Flash Gordon
senior tag

Szerintem attól hogy valaki jó játékos még nem jelenti azt hogy képes objektíven megítélni mi a legoptimálisabb megoldás a játszhatóságra nézve. Mivel ahhoz átfogóbb ismeretek is szükségesek a mondjuk sima érettséginél, pl. némi játékfejlesztő szakági, marketing, stb.

Persze attól még lehetnek jó ötletei aminek a vetületeit azért nem lehet a szponzorált gamer székből olyan pontosan megjósolni...pl. a +1/-1 tier ötlete a játék eleje óta rengeteg helyen elhangzott, ha jobban belegondolok gyakorlatilag az összes értelmes javaslat már elhangzott évekkel ezelőtt valami streamer szájából... a +1/-1 tier felvetésére adott fejlesztői válasz általában mindig az volt hogy a +2 tier biztosítja a teljesebb élvezetet abban az esetben amikor vlki a topban van, mert a játékosoknak biztosítani kell azokat a szituációkat amikor dominálhatnak (játékélmény bebiztosítása ugye). :D

Visszatérve a témára, streamerek ugyan javasolhatnak ezt azt, de ez nem jelenti azt hogy náluk van a bölcsek köve, a különböző negatív értékelések (jogosan persze) részben amiatt születnek mert like-okat generál. :DDD

Minden beválalósabb streamer, még ha egyébként leszarja a játék problémáit, mert elvan vele és pénze van belőle, ha nem hülye, néha tudatosan ekézi a wg-t mert a nézőinek nyal be vele (itt számít a habitus, a bebetonozott feliratkozó szám, stb., mert minél nagyobb a nézőszám, annál jobban pattoghat anélkül hogy magára húzná a wg dorgálását). Szóval az ilyen haterkedős stream rendre magas nézőszámot produkál és megerősíti a nézői bázisát. Ez a legfőbb ok, meg persze nyílván szívén viseli a betevőjét biztosító játékosok érdekeit is valahol...és valahol a csillámpónis álomvilágban még azt is elképzelhetjük hogy a wg megfogadja ezeket és nem az előre, mondjuk 2 éves időtartamra kikövezett ütemtervet követi :DDD

A játéktudás és a játék fejlesztés viszonyához visszatérve, az unikum streamerek jó részének fingja sincs arról mit hogy lehetne csinálni (lásd pl. Scheff) csak egyszerűen jó helyzetfelismeréssel rendelkezik az adott helyzetben, jól ismeri a játék mechanikát, pályákat, tank paramétereket és a reflexei is megvannak hozzá hogy kiaknázza. :DDD

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178068) Yofej75 válasza Flash Gordon (#178067) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Szépen összeszedetted gondolatmenet, köszönöm :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178069) zozyk


zozyk
addikt

*fap*fap*fap* :B

(#178070) lacibacsi válasza Yofej75 (#178047) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak én érzem a mondandódban az önellentmondást? Eddig azt bizonygattad, hogy mennyire rendben van az MM, mert egyforma darabszámban van a két oldalon mindenféle kategóriából, most meg azt bizonygatod, hogy mennyire is jó az, hogy nem egyformák a tankok... Mindegy. Elengedem ezt a témát...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178071) jano_77 válasza Flash Gordon (#178067) üzenetére


jano_77
nagyúr

"fejlesztői válasz általában mindig az volt hogy a +2 tier biztosítja a teljesebb élvezetet abban az esetben amikor vlki a topban van, mert a játékosoknak biztosítani kell azokat a szituációkat amikor dominálhatnak (játékélmény bebiztosítása ugye" - de bár így lenne, de a bibi ott van, hogy ezt nem nagyon tapasztaljuk (top tierként dominálhassak!) :U

(#178066) peterson79: el tudnád küldeni PÜ-ben ezt a javasolt, ajánlott tankos listát a küldikkel kapcsolatosan? :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178072) peterson79 válasza lacibacsi (#178070) üzenetére


peterson79
őstag

inkább engedd el, mert tényleg nem ez a lényege és mondanivalója

(#178073) Yofej75 válasza lacibacsi (#178070) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Mielőtt elengednénk mindketten, azért pár szót még írnék. Azt írtam, hogy azonos tankosztályból és tierből mindkét oldalon ugyanannyi van, tehát ha van az ellenfélnél egy nyolcas SPG akkor minden bizonnyal van egy a zöld csapatnál is. Ez számomra megfelelő egyensúly. Az, hogy nem egyforma a KV-4 és a Tiger II harci karakterisztikája az a "változatosság szépsége". Ne mosd egybe ezt a két dolgot mert úgy valóban ellentmondásosnak fog tűnni a mondanivalóm.

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178074) Flash Gordon válasza jano_77 (#178071) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Ne érts félre, én nem a wg fizetett agitátora vagyok, csak előtúrtam a memóriámból az erre adot választ. :DDD

A játékban eleve papíron eltervezett fejlesztői elképzelések alapján elvárt szituációkat nagyon sok esetben felülírta és írja a mai napig a valós helyzet, a vegyes játékos bázis miatt előforduló szélsőségek csillapítására rengeteg kényszerítő tényező lett implementálva, a +2/-2 is ilyen, mert itt abból indultak ki hogy a bénábbak is eredményesebbek tudnak lenni pusztán a topba kerülésük álltal az adott meccsben.

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178075) peterson79 válasza jano_77 (#178071) üzenetére


peterson79
őstag

Nem akarom Én nagyon osztani az észt - jaaj, dehogynem -, de nekem úgy tűnik, hogy nagyon szélsőségesen gondolkozol vagy gondolkoztok páran. Szerintem lehet alázni bármelyik tankkal - najó, nem minddel, de nagyon-nagyon sokkal igen.

Szerintem roppantul számít, hogy az adott tankban milyen legények ülnek, mennyit mentél vele, mennyire ismered. Ezt 50-100 és 2-3 skilles legénységgel nem tudod megállapítani vagy csak nagyon kevés ember képes arra, hogy ezt érzékelje. Ennél jóval több csata kell hozzá.

Ezen felül persze az sem mindegy, hogy éppen ki az ellenfél. Nem azt mondom, hogy a lilák (vagyis az unikumok) verhetetlenek, mert ez nem igaz, de mivel sokkal többet játszottak vagy sokkal többet tudnak a játékról ezért sokkal nehezebb ellenük érvényesülni. Ugyanakkor egy piroskát vagy akár sárga játékost (azaz a kezdő vagy rendkívül gyenge képességű és a már valamit kapizsgáló játékos) sem szabad lebecsülni, mert ha éppen nincs szerencséd, akkor simán felfal az is, tökmindegy milyen szar tankban ül.

Erre nem egy példát vagy videót hozhatnék fel, csak a személyes tapasztalatból, de szerintem ilyennel mindenki találkozott már.

Nemrég láttam egy videót,de csak félig néztem meg. A lényege, hogy soha ne add fel, bármikor alakulhat úgy egy vesztesnek tűnő szitu, hogy abból győztesen és boldogan kerülsz majd ki :)

(#178076) Yofej75 válasza zozyk (#178069) üzenetére


Yofej75
aktív tag

:C

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178077) Pug válasza Flash Gordon (#178074) üzenetére


Pug
veterán

Az igazi szélsőségek a tudatosan totálisan imbalanced tankállomány miatt vannak... (Defi és fizetős társai, tech tree-ben lévő agyatlan OP-ságok).

Ez a játék része, mert ezzel lehet "nagy lóvét" akasztani....

Az a gond, hogy a játék az évek múlásával folyamatosan az ipari pénznyomda felé hajt.
Nincs azzal gond, hogy kaszálni akarnak, csak azt lehetne úgy is, hogy a játék élvezhetőbbé váljon és ne az legyen, hogy 10 csatából 7 kb max 3 perces 15-2.

Ennyi... :R

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#178078) jano_77 válasza peterson79 (#178075) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én sosem mondtam, hogy félek egy uniqmtól vagy hogy betojok, ha meglátok egyet. Simán megyek a magam megszokott módján előre és ha egy "lila" kerül szemben, akkor Őt próbálom meg letudni - van mikor sikerül, van mikor nem. Viszont sokkal inkább tartok attól, ha egy siemka totál retard vörös játékos jön szembe, mert totálisan kiszámíthatatlan és az 1000%, hogy a játék - értsd RNG - vele lesz és én minden lövéssel pattanok vagy el sem találom, Ő viszont tuti, hogy minden balfék lövésével beüt és akár még legénységet vagy modult is visz! Szal inkább jöjjenek a ZWACK-osok, mintsem a világtalanok. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178079) Flash Gordon válasza Pug (#178077) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A játék 2015 ben volt a toppon asszem, namármost azóta csökken a játékosszám, a fogyó régiek és a beeső kezdők közötti egyenlőtlenség, meg a újabb tartalmak bekerülése elindított egy "fegyverkezési versenyt".

Új tankágakat sem húz ki senki ha az szarabb vagy ugyanolyan mint a már meglévők, kellett egy kicsit több pen, alfa, stb. ahhoz hogy érdekeltté tegye a játékosokat a tartalomfogyasztásra.

Emellett struktúrális változások lettek a cégnél és masszívan beizzították a marketinget. Mindezek miatt a lejtmenet belassult, a játékosszám nem párolog olyan vészes ütemben, és pl. a 2016-17 év dekára ugyanannyi profitot termelt...

Az se felejtsük el, hogy ha nincs új tartalom, új játékos és megfelelően támasztott igény az új tartalmak fogyasztására, akkor elkopik a játékos bázis és pl. megszűnik a szerver, az ugye a játékosoknak sem jó...

Innen nézve a wg kényszerhelyzetben van, tartalmat gyárt, amit fogyasztóbaráttá kell tenni, tehát kell az egyre jobb tank, skinek, boostok, bondok, új prémium kondíciók, stb.

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178080) Pug válasza Pug (#178077) üzenetére


Pug
veterán

Ezeken felül persze az alábbi finomságok is szépen közrejátszanak a frenetikus élményt nyújtó 3 perces csatákhoz:

- Kriminális MM
- Nulla szerepe az MM-ben a játékos skill-nek (balanced legyen mindkét oldal)
- Minél gyorsabban, minél magasabb Tier-be hajszolt kezdő játékosok (a játék pont ott a legjátszhatatlanabb, ahol meg kéne tanulni és szeretnie az új játékosoknak)
- Lófax szintű tutorial

És kb napestig lehetne sorolni, hogy mi minden van elszabva a játékban

Én így is tudom élvezni, annak ellenére, hogy full noob vagyok. De ha most kéne elkezdenem, kb 3 nap alatt abba is hagynám végleg...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#178081) Flash Gordon válasza Pug (#178080) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

A sok anomália amiatt van hogy alapvetően egy kezdetben sokkal szűkebb keresztmetszetre írt játékot fejlesztettek úgy hogy közben megtöbbszöröződött az együthatók száma. Nem tudtak egy az egyben leválni a kezdeti rendszer alapjaitól és írni egy tök új játékot a megváltozott ökoszisztémára. Ezért, bár sok mindent lecseréltek a graf. motortól kezdve a különböző scriptekig, nem bírják az alapoktól újraírni az egészet, ezért van az ami a balanszal, mm-el, stb.

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178082) Kelvin válasza Flash Gordon (#178081) üzenetére


Kelvin
őstag

Borzasztó ez az okoskodás (mert az, okoskodás). Yofej75-tel szerintem egymásnak produkáljátok magatokat, ezekkel a tudálékos szösszenetekkel, amik ráadásul nem is állják meg a helyüket.
Lehet Ti szeretitek a Yolo életérzést és azon a szinten nem szembesültök a játék meglévő és valós problémáival. Azonban sokak akik teljesítményorientáltak és igyekeznek jobbak lenni, fejlődni, jobb eredményeket elérni, érdekes módon látják mi a gond és hangot is adnak neki fórumokon, stream-en, stb.

Miközben gépelek, rájöttem hiába írok bármit is, mert jön rá egy kétoldalas szépen szerkesztett óda és minden hiába...Igazatok van a játék jó irányban halad és minden tőlük telhetőt elkövetnek, hogy élvezzük azt.

"sokkal szűkebb keresztmetszetre írt játékot fejlesztettek úgy hogy közben megtöbbszöröződött az együthatók száma. Nem tudtak egy az egyben leválni a kezdeti rendszer alapjaitól és írni egy tök új játékot a megváltozott ökoszisztémára" Jesus, ezt a bullshit-et....

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#178083) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Mai első csata: 2:15, zéró esélyünk sem volt. El is ment a kedvem, rohadjon meg a WG a szarjával, ahol van.
Elmentem edzeni, annak több értelme van.

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#178086) Yofej75 válasza Kelvin (#178082) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Már csak azért se legyen igazad (ebben sem) :C :R :Y :W :F :U

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178087) ollie válasza Yofej75 (#178024) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen összeesküvés elméletekről beszélsz? Leírjuk min kéne változtatni, hogy jobb legyen a játék. Ebben mi a konteó?

***

(#178088) ollie válasza Yofej75 (#178029) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nagyjából minden pontban tévedsz.

***

(#178089) ollie válasza Yofej75 (#178033) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az a probléma, hogy ha az ellenfélnél a tier 10-esek jó játékosok, nálad meg rosszak, akkor bármit csinálsz, nem tudsz nyerni a tier 8-as tankodban. Márpedig tier 8 tankban többnyire bottom tier vagy. Érted már miért rossz a -2/+2 MM?

***

(#178090) wwenigma válasza ollie (#178089) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Személyes értékelés alapján minimális balansz - persze 25% randommal - fel sem merülhet....vagy akar a 3-5-7 jelentős megváltoztatása....

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#178091) Yofej75 válasza ollie (#178089) üzenetére


Yofej75
aktív tag

"ha az ellenfélnél a tier 10-esek jó játékosok, nálad meg rosszak" szóval akkor most a jó/rossz játékosokat akarod kompenzálni a balansszal? Vicces vagy de nem kicsit.

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#178092) jano_77


jano_77
nagyúr

Az új 2-es küldiknél, ha mondjuk teljesítettem az elsődleges feltételt, de a másodikat nem és azt javítom, akkor elegendő megcsinálni a másodikat - pl éld túl a csatát? - vagy kell az első és a második is? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178093) Flash Gordon válasza Kelvin (#178082) üzenetére


Flash Gordon
senior tag

Okoskodás az ami a "sokak akik teljesítményorientáltak és igyekeznek jobbak lenni, fejlődni, jobb eredményeket elérni, érdekes módon látják mi a gond és hangot is adnak neki fórumokon, stream-en, stb." -be tartozik, tele a padlás az ilyesmivel.
Én sem írtam hogy minden jó meg szép, csak rámutattam a problémák egyébként nemigen hangoztatott egyéb okaira, nem ártana újra elolvasni, ha esetleg nem derült volna ki a számodra. :DDD

[ Szerkesztve ]

"...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

(#178094) KISDUCK válasza jano_77 (#178092) üzenetére


KISDUCK
addikt

Kampány feladat javítás? Ha igen akkor természetesen mindent teljesíteni kell: az összes elsődleges és az összes másodlagos feladatot.

(#178095) jano_77 válasza KISDUCK (#178094) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen, javítás. Konkrétan a németeknek van a 8K spot és éld túl! A 8K spot már teljesítve, de az Éld túl a csatát 5x sajnos egyszer sem volt meg. Ahhoz, hogy javítva legyen, újra kell akkor a 8K spot is vagy elegendő csak 5 csatát túlélnem!? Erre vonatkozott a kérdésem. Ha kell az első is, akkor hagyom a fenébe, nem szenvedek a retard csapatokkal a 8K miatt. Örülök, ha jelenleg 2K sikerül. :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178096) KISDUCK válasza jano_77 (#178095) üzenetére


KISDUCK
addikt

Á értem, ez már nemzetes kampány. Én még csak a T28htc -t csinálgatom, de annak nem lenne értelme hogy egyszer spotolsz és 5 másik csatát csak túlélsz. Gondolom végig kell szenvedned 5x a 8k spotot és mindegyik alkalomnál túl is kéne élned, különben túl könnyű lenne.

[ Szerkesztve ]

(#178097) jano_77 válasza KISDUCK (#178096) üzenetére


jano_77
nagyúr

pedig vmiért az rémlik, hogy a többi javításakor is csak a másodlagost teljesítettem. No mind1, mert igazából most is az a legnagyobb probléma, hogy túléljem az amúgy fenomenális bukó csaták sorozatát, de hát nehéz, mert Terminátor sajnos nem vagyok. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178098) jimmy74 válasza ollie (#178089) üzenetére


jimmy74
őstag

De ott olyan jókat lehet kaszálni kisebb tierben 10-esben :DDD
Kijövök 3000es dmg-vel sőt standard B-vel van mikor 4-5 K dmg és sima 2,3-15-ös vereség...rendesek ezek a random társak hagynak nekem mit lőni ;]

WoT:jimmbo

(#178099) ollie válasza Yofej75 (#178091) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi van?

Szerintem itt hagyom abba a veled való diskurzust, mert nincs értelme annak, amit írsz.

***

(#178100) ollie válasza jano_77 (#178092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég csak a másodikat az új szériánál.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.