Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#177301) zozyk


zozyk
addikt

Én, miután hazaértem melóból: "Kéne pár kört gurulni, mégiscsak x4 van"
WoT: "hajrá" ;]

[ Szerkesztve ]

(#177302) ollie válasza fradi81 (#177293) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, botok mindig is voltak, nem csak mostanában lettek rossz játékosok a WoT-ban.

Low tierben az artyk meg a statpadderek a legnagyobb probléma, mert a kezdő játékosokat riasztják el, középen meg magas tierben a gold spam, superheavy-k, powercreep (egyre erősebb, weak spot nélküli tankok) ami csökkenti a játékosállományt.

***

(#177303) BÁ Nutrition válasza ollie (#177302) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Szerintem meg inkabb az mm es a 80%bottom tier a prablem.
A ladanyitogatasbol iden is kb azt szurte le a wg h egy jelentos reteg nem sajnalja a manit, ennek ellenere nem a legjobban szolgaljak ki oket szerintem

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#177304) ollie válasza BÁ Nutrition (#177303) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, az mm-et kihagytam, az is a legnagyobb problémák között van.

***

(#177305) nomic


nomic
aktív tag

Hali!

Van egy 3 skilles legénységem, de elég régi szóval nem éppen értelmes skillek vannak rajtuk. Ha lebontom mind a 3 skillt akkor 100%-ra tudok húzni 2 skillt és a 3.-at valamennyivel kevesebbre mint volt?

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#177306) kukulec


kukulec
őstag

srácok, ha csak credit-et szeretnék összeszedni, akkor melyik tankot ajánljátok? illetve va olyan tier X-es jármű, ami könnyen pluszban zár?

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#177307) nomic válasza kukulec (#177306) üzenetére


nomic
aktív tag

Prémium nélkül nehéz pluszba lenni 10esekkel. Normál tankok közül tier 5-6. Prémiumok közül tier 8 keres a legjobban, főleg a medek az olcsó lőszer miatt.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#177308) inferno88 válasza kukulec (#177306) üzenetére


inferno88
őstag

Legjobb prémium farmolók.
Legjobb nem-prémium farmolók.

Persze azt is bele kell kalkulálni, hogy milyen stílusban játszol szívesen és jól!

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#177309) tomic


tomic
addikt

Kezdőnek ki mit javasol melyik nemzet vonalán érdemes elindulni?

(#177310) Bobyjack válasza tomic (#177309) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Orosz vonalak. Elsősorban IS-7 iránya jó irány kezdőnek.

(#177311) Emu válasza nomic (#177305) üzenetére


Emu
őstag

Kredites újraosztásnál az eddig gyűjtött legénységi XP 10%-t fogod bukni. Ha arannyal osztod újra, akkor pedig semmit.

(#177312) Gyuri27 válasza tomic (#177309) üzenetére


Gyuri27
félisten

Csak az orosz. Jók a lightok, a heavyk, a medek a td-k.
Nem is értem miért játszik bárki más mással is.

Amd - Radeon - Ryzen

(#177313) tomic válasza Gyuri27 (#177312) üzenetére


tomic
addikt

Akkor nekivàgok az Orosszal. Japànnal bohóckodtam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#177314) 3 válasza nomic (#177305) üzenetére


3
senior tag

Újraosztásnál a játék megmutatja, pontosan mi lesz a végeredmény, és megkérdezi, biztosan reseteled-e.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#177315) nomic válasza 3 (#177314) üzenetére


nomic
aktív tag

Köszi.

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#177316) Sprq válasza Gyuri27 (#177312) üzenetére


Sprq
aktív tag

Arty-t kihagytad ;]

Do you hear the voices, too?

(#177317) kchryss válasza kukulec (#177306) üzenetére


kchryss
addikt

10-es tankkal csak akkor zárhatsz hosszabb távon pluszban ha unikum szinten játszol minimális prém lőszer használat mellett.

(#177305) @nomic:
Érdemes annyi xp-t összegyűjteni, hogy újraosztásnál ugyanannyi skill legyen 100%-on mint osztás előtt.
Ha jól tudom ezeknél a százalékoknál érdemes osztani, ekkor lesz pont 100% az utolsó skill:
1. skill 39%
2. skill 41%
3. skill 49%
4. skill 52%
5. skill 53%
Ezután minden további skillsornál 54%.

Vagyis a te esetedben ha a 3. skill eléri a 49%,ot akkor tudod úgy újraosztani, hogy 3x100%-os skilled legyen.

szerk. Ez persze a kredites újraosztásra vonatkozik. Ha aranyért osztod újra akkor nem veszítesz semmi százalékot, az ingyenes újraosztást meg nem szabad használni, mert nem kerül sokba a kredites. :)

[ Szerkesztve ]

(#177318) peterson79 válasza Jokerdapro (#177273) üzenetére


peterson79
őstag

Spot damage?? ha jól gondolom simán megvolt azzal akár 10e kombinált sebzés, bár ha mindent Te csináltál lehet nem :D

(#177319) Ispy válasza Ispy (#177169) üzenetére


Ispy
veterán

Na, még mindig nem tudok játszani (tudom, mindenki ezen izgult eddig :DDD ), de már közelebb a megoldáshoz....

Szóval a bill szarakodik, gyanús volt, hogy a tabra az ablak elkezd össze-vissza villogni, aztán persze kapcsolat a hibával kivág a játék, gondolom azért, mert lenyomásra elfelejti a bill parancsot és folyamatosan küldi, egyszer már nagyon régen mintha lett volna ilyen hibám, amit valami beállítás megoldott.

Ja, mechanikus billről beszélünk, nem tudja valaki mit és hogy kell állítani rajta?

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#177320) ooloo válasza Gyuri27 (#177312) üzenetére


ooloo
őstag

Mit nem értesz ?? Gondolod , hogy csak a winnyóc számít mindenkinek ? Vagy a ruszkikhoz nem kell játéktudás ? A béna játékos minden nemzettel béna ... a jó játékos közel azonos szinten játszik minden nemzet páncélosával ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#177321) ooloo válasza kchryss (#177317) üzenetére


ooloo
őstag

Élő adásban az ördög ... nem csak arty-ban ülve tud játszani . Lehet tőle mit tanulni .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#177322) h1mpi válasza zozyk (#177301) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez lesz Nekem is este a T-44-el, de lehet addig elmegy a kedvem ;]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#177323) sequator válasza kukulec (#177306) üzenetére


sequator
senior tag

Szerintem T10ben csak akkor zársz könnyen pluszban, ha nagyon jó vagy, vagy veszel prémfiókot.
Viszont én úgy vettem észre, hogy a Mausnak elég jó kreditszorzója van, vagy a javítása olcsóbb. Jóval kevesebb mínusszal zárom a rosszabb csatákat is, mint a többi 10esemmel, pedig T10ben elég béna vagyok.

sautia

sequator

(#177324) kchryss válasza ooloo (#177321) üzenetére


kchryss
addikt

A háborús bűnök nem évülnek el. ;]

(#177325) ooloo válasza kchryss (#177324) üzenetére


ooloo
őstag

Ez igaz ...... habár a bűne csak annyi , hogy "elrontja" más játékát . Szerintem meg ez a cél . Inkább én "rontsam" el más játékát , mint más az enyémet . ;] Jó játékos ... a statisztikája sem kutya .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#177326) Emu


Emu
őstag

Jól tudom, hogy a karácsonyi event során kapott legényeket március végéig lehet toborozni, ugye?
(egyelőre nem tudnám őket mibe rakni)

(#177327) Barret001 válasza ooloo (#177325) üzenetére


Barret001
addikt

Mintha csak egy Tier4-es átlagos meccset látnék. Nem szoktam tönkretenni a "nagyok" játékát a jelenlétemmel,Tier4-ben szoktam játszogatni. De ma hajnalban már besokaltam,zsínórban mentek a bukó meccsek az ilyenek miatt! És nem 1-2 játékosról beszélünk. Kínomban átültem Tier7-es tankba,és 59,26% winrate lett a végeredmény! Nem tettem hozzá semmit a csatákhoz. Mégis egyből átbillent a mérleg! 40 000 csatás lila statos játékosokat sosem fogom megközelíteni.(meccs végén rá szoktam nézni a statjukra) Úgy vettem észre,hogy magas szinten jóval kevesebb a 3 perces csata,mint lent.Sajnos ott meg ballaszt vagyok :D

(#177328) Kelvin válasza kchryss (#177317) üzenetére


Kelvin
őstag

"Vagyis a te esetedben ha a 3. skill eléri a 49%,ot akkor tudod úgy újraosztani, hogy 3x100%-os skilled legyen."

Gondolom ezt úgy akartad írni, hogy akkor lesz 2*100%?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#177329) Barret001 válasza Kelvin (#177328) üzenetére


Barret001
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#177330) kchryss válasza Kelvin (#177328) üzenetére


kchryss
addikt

Igen, kösz a korrekciót. Az volt a fejemben, hogy így marad az újraosztás után 3 skillje, ezért írtam véletlen 3-ast.
De egyébként egyértelmű, hogy mire gondoltam hiszen az újraosztás előtt sem volt neki 3x100, hanem csak 2x100, durva lenne ha utána lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#177331) Kelvin válasza kchryss (#177330) üzenetére


Kelvin
őstag

Kicsit reménykedtem, hogy ez egy trükk az egyszerű/olcsó skill növeléshez. :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#177332) Barret001 válasza ooloo (#177325) üzenetére


Barret001
addikt

AMX 40 1000 meccs nem semmi! Nyugodt ember lehet.

(#177333) nomic


nomic
aktív tag

Bár minden napom ilyen lenne. :DD Kedvenc tankomon 2. gunmark (első 2 GM-es tankom), brutál jó meccsek, még az artyk se szivattak meg, olyan király csapataim voltak hogy azt hittem rossz játékot indítottam el. :))


Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#177334) ooloo válasza Barret001 (#177327) üzenetére


ooloo
őstag

Lehet , hogy félreértettél .... az elrontást arra értettem , hogy kilövöm , felderítem , láncolom . Arra , hogy kivonom a "forgalomból" .

A 3 perces csaták , a 2-15 - ös csaták sem ritkák egész IX. szintig . A X. - ben kemping van általában .

Ja ... én is ránézek egy - két ellenfél statisztikájára . Azt vettem észre , hogy mostanában divat lett nullázni a statisztikát . Szerintem felesleges . Ügyesebb lesz tőle ? Nem ! Akkor meg minek .. kit akar becsapni ? Magát vagy másokat ?

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#177335) wwenigma válasza ooloo (#177325) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

15 v 15 esetén mindket csapat a masik jatekanak az elrontasara törekszik...nem ritkan pedig akar 29en is a te jatekodnak az elrontasara...

Reroll meg, epénisz hogy ugy erezze ő valaki. Én ritkan freexp-zek dolgokat és altalaban stock-ról huzom a tankokat, ennek ellenere mar nem tudnak beszolni nagyon pedig az első párezer bénázós csata is rontja az összképet.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#177336) Barret001 válasza ooloo (#177334) üzenetére


Barret001
addikt

Te értettél félre,nem Rád reagáltam,hanem a hozzászólásod témájára.

(#177337) ooloo válasza Barret001 (#177336) üzenetére


ooloo
őstag

Akkor ezt megbeszéltük ..... :))

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#177338) zodo válasza Emu (#177326) üzenetére


zodo
nagyúr

Ma volt cikk: Final Week of Holiday Ops

Nagy vonalakban...

Bónuszok - Jan.14. 06:00 óráig
Kedvezmények (akciós áru tank kiválasztás) - 1.4 patch-ig
Női személyzet ill. Simon Claws (dobozból) - Nincs határidőhöz kötve
Stílusok (Album és 3D) - Nincs határidőhöz kötve

(#177339) jimmy74 válasza zozyk (#177301) üzenetére


jimmy74
őstag

Én csak tizesben tolom mostanában de valami hasonló volt ma reggel....
El se hiszem mikor azt látom hogy egyik oldal üres! senki nem megy és még úgyse hogy legalább felállnának védekezni akkor már páran ha már így alakult..
Az artyk még csak ugyanúgy vannak és rájuk kell írni hogy menjenek már el mert ott nincsenek biztonságban...
Röhej és full tizesben...

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#177340) ollie válasza Emu (#177326) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nincs lejárati idejük.

***

(#177341) Jokerdapro válasza peterson79 (#177318) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Áhh valami 1500 körül volt. Minsk map középen teszem a dologom, sehol semmi. Meguntam és elkezdtem faragni a medes oldalt utánna meg HT vonalat. 95%ba középen álltam és lövöldöztem... :U

(#177342) galervin93


galervin93
őstag

Tegnap sikerült valami 35%-os wr-t összehozni, két tankkal is 10+ meccset játszottam,egyikkel sem nyertem 3-nál többet... :((( A vicc az, hogy igazából semmivel sem ment, csak a Grillével és az FV-vel, de uróbbival az utolsó 3 meccs kvázi nullás volt (3 dezertálás őrjítő missek miatt), így ott az átlag már nem lett olyan szép. A német jobban adta, 3k+ sebzéssel zártam. Cserébe az FV-vel volt olyan köröm is, ahol 3 fullhp-oneshotom volt, de átlagban is kb. 1 körül lehetett. :)) A két tankkal 21 meccset mentem, ebből 7 nagy kaliber lett. :) Bármi más tankkal hiába gurultam, csak freefrag voltam, a miértjét nem tudom...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#177343) Gyuri27 válasza galervin93 (#177342) üzenetére


Gyuri27
félisten

Minden nap van egy tank (13-75, cérna stb-stb) amit laza 5-6-7-8-ból tudok leszórzózni.
Konkluzió. Az user a hülye a wg nem tehet semmiről.

Amd - Radeon - Ryzen

(#177344) jano_77 válasza galervin93 (#177342) üzenetére


jano_77
nagyúr

Desertálásért nem jár automatikusan a bünti? Én egyszer véletlen nyomtam a kilépésre és rögtön felugrott egy ablak, hogy biztosan el akarom hagyni a csatát, mert azért szankció jár? Te hogy csináltál egymás után hármat? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177345) Gyuri27 válasza jano_77 (#177344) üzenetére


Gyuri27
félisten

Párszor megcsinálod nincs gond.
Utána figyelmeztetés.
Utána bünti.
Csak azt nem tudom mivel rosszabb ez.
Mint a legfélreesőbb helyen kempelni 10 percet. Ahonnan még a spotot se látod.

Amd - Radeon - Ryzen

(#177346) jano_77 válasza Gyuri27 (#177345) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én ezt is és azt is, mikor belehajtanak a vízbe megfulladni szándékosan - mert már csak egyedül maradtak vagy mert nincs kedve harcolni - legalább egy hét BAN-al büntetném!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#177347) lacibacsi válasza zodo (#177338) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az nem egyértelmű (lehet, hogy csak nekem persze), hogy meddig lehet díszeket mixelgetni? Vagyis mikor kell leszedni a fákról a fent lévőket, hogy azokból is megpróbáljak valamit az albumba varázsolni... Korábban 11-én reggelről volt szó, vagy rosszul emlékszem?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#177348) Jadro válasza jano_77 (#177346) üzenetére


Jadro
veterán

Pedig van amikor annyira demotiváló a csapat teljesítménye, hogy irány úszni - esetleg kemp A0-ból. Ilyenkor legalább még anyáznak és ez némileg kompenzálja a lelkem. :DDD (Értem, van igazságuk, csak olyankor már elgurult a gyógyszer - kivéve a leszarom tabletta, mert az meg triplán lecsúszott addigra.) Lehetne az is megoldás, hogy megyek például a másik 14 tankkal egy oldalra, mert éppen lemmingtrain van, de az sem jobb megoldás szerintem. Ugyanúgy agyatlan és logikátlan kör, amiben semmi élvezet nincs, még akkor sem ha esetleg nem foglalnak be/kerítenek körbe, hanem sikerül legyalulni az ellent. Alsóbb szegmensben oké, ott van létjogosultsága, de tier 10-ben azért ez már sok.

A WN8 meg már nem annyira érdekel, elhagytam az összes modot is. Persze legközelebbre meg ismét nagy optimizmussal indulok neki és még olyan is van, hogy a játék végére az marad meg, hogy na ez jó volt mára.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#177349) ollie válasza lacibacsi (#177347) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

14-én lesz az utolsó nap, gondolom reggel lesz vége, szóval érdemes előző este betörni.

***

(#177350) lacibacsi válasza ollie (#177349) üzenetére


lacibacsi
addikt

Oké, köszi! Megpróbálom a lehetetlent, azaz a negyedik albumot is kifullozni, de már nagyon kicsi az esély...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.